Krzew co znaczy Krata krzyżówka Kręcić Się co to jest Kumoterstwo słownik Kumpel czym jest Krzak co.

komenda kalifornia krzyżówka co to jest

Definicje języka polskiego na K

Co to jest Komenda?

Ranking czymś; rozkaz´: Pułkownik objął komendę nad resztkami swojego pułku. Biorę cię pod własną komendę. Mam pod własną komendą grupę zdolnych do walki żołnierzy. Dowódca co znaczy.

Co to jest Kalifornia?

Co lepsze ´stan na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych´, Kalifornijczyk, Kalifornijka, kalifornijski: Klimat Kalifornii. Zwiedzić Kalifornię; kalifornijskie lasy krzyżówka.

Co to jest Kaszalot?

Czy warto ´gatunek wieloryba´: Stado olbrzymich kaszalotów w głębinach oceanów co to jest.

Co to jest Kapitalny?

Opinie forum ´wybitny; gruntowny´: Wpadł na kapitalny pomysł. Przeprowadzili w sklepie kapitalny remont słownik.

Co to jest Kaloryfer?

Najlepszy Ciepłe kaloryfery. Zimne kaloryfery. Żeberka kaloryfera. Powiesić mokry ręcznik na kaloryferze. Suszyć coś na kaloryferze czym jest.

Co to jest Kolor?

Porównaj zielonego. Płaszczyk w kolorze bursztynu. Materiał na bluzkę ma przyjemny kolor. Zasłony straciły kolor pod wpływem słońca. Kupiliśmy dywan w kolorze mebli. Włóż koszulę co oznacza.

Co to jest Kompleksowy?

Wyniki ´całościowy, zespołowy´: Kompleksowe działania. Kompleksowe badania tłumaczenie.

Co to jest Kurować (Się)?

Zastosowanie ´leczyć (się)´, kuruję (się), kurują (się), kurujcie (się): Kurował się wyciągami z ziół. Leżał w łóżku i kurował złamaną nogę przykłady.

Co to jest Kant?

Ranking Uderzyć głową o ostry kant stołu. Spodnie bez kantów. Paść ofiarą bezczelnego kantu, lecz: Immanuel Kant definicja.

Co to jest Klinika?

Co lepsze Klinika rządowa. Przebywać w klinice. Opuścić klinikę. Chory zmarł w klinice encyklopedia.

Co to jest Krwotok?

Czy warto Krwotok wewnętrzny. Masywny krwotok z tętnicy udowej. Lekarze próbowali zatamować krwotok jak działa.

Co to jest Kwitek?

Opinie forum Zamiast przyzwoitego zawiadomienia z urzędu otrzymałem jakiś kwitek.; odejść/odchodzić (skądś) z kwitkiem; odprawić (kogoś) z kwitkiem czy jest.

Co to jest Kalumnia?

Najlepszy ´niesłuszne oskarżenie´: Rzucać na kogoś kalumnie pojęcie.

Co to jest Kancelaryjny?

Porównaj Styl kancelaryjny. Przyniosła dwie ryzy papieru kancelaryjnego wyjaśnienie.

Co to jest Kadź?

Wyniki ´spore naczynie´: Nalać piwa z kadzi opis.

Co to jest Konfigurować?

Zastosowanie ´dopasować technicznie, scalić´, konfiguruję, konfigurują: Konfigurować sprzęt elektroniczny. Konfigurować sprzęt komputerowy. Konfigurować sprzęt nagłośnieniowy informacje.

Co to jest Kościotrup?

Ranking Wyglądał jak kościotrup znaczenie.

Co to jest Kisić Się?

Co lepsze ´przebywać gdzieś, nudząc się, nic nie robiąc´, kiszę się, kiszą się, kiście się: Kisił się na tych wczasach co znaczy.

Co to jest Kądziel?

Czy warto ´linia kobieca´: Krewny po kądzieli krzyżówka.

Co to jest Krzyczący?

Opinie forum ´wymagający protestu´: Krzycząca niesprawiedliwość co to jest.

Co to jest Kuplet?

Najlepszy ´piosenka satyryczna o aktualnej, frywolnej treści o żartobliwym refrenie´: Śpiewać kuplet. Wysłuchać kupletu. Refren w kuplecie słownik.

Co to jest Konkret?

Porównaj W jego wypowiedzi było niewiele konkretów czym jest.

Co to jest Korrida?

Wyniki Zobaczyć na żywo hiszpańską korridę co oznacza.

Co to jest Kwitnąć?

Zastosowanie kwitną, kwitł (lub: kwitnął), kwitła: Kwitły już drzewa i kwiaty - nadchodziło lato. Kiedy widział ją ostatnim wspólnie, kwitła zdrowiem i tryskała optymizmem. W głowie tłumaczenie.

Co to jest Katarynka?

Ranking Grać na katarynce. Słuchać dźwięków miejskich katarynek, lecz: Katarynka (tytuł noweli Bolesława Prusa przykłady.

Co to jest Kontekst?

Co lepsze ´fragment tekstu pomagający zrozumieć zawarty w nim nieznany słowo´: Kontekst zdaniowy. Zdanie wyrwane z kontekstu. Umieścić coś w odpowiednim kontekście definicja.

Co to jest Kłodzko?

Czy warto ´miasto w Wałbrzyskiem´, kłodzczanin, kłodzczanka, kłodzki: Mieszkanka Kłodzka; kłodzki przemysł encyklopedia.

Co to jest Krągły?

Opinie forum Krągłe ramiona jak działa.

Co to jest Kąpielówki?

Najlepszy blp: Włożyć kąpielówki. Zapomniał wziąć kąpielówek na basen czy jest.

Co to jest Kombi?

Porównaj ´rodzaj nadwozia samochodu´ ndm: Auto kombi. Nadwozie kombi pojęcie.

Co to jest Królewski?

Wyniki Królewski orszak; królewscy poddani; insygnia królewskie, lecz: Jego Królewska Mość; Kanał Królewski, Królewska Droga (w Gdańsku wyjaśnienie.

Co to jest Krater?

Zastosowanie Krater wulkaniczny. Lawa wydobywająca się na zewnątrz krateru. Dym unoszący się z krateru opis.

Co to jest Kongres?

Ranking przedstawicieli edukacji, sztuki albo polityki´: Wziąć udział w naukowym kongresie. Wygłosić odczyt na kongresie; kongres wiedeński, lecz: Kongres Polonii Amerykańskiej informacje.

Co to jest Kartofel?

Co lepsze podano kartofle w mundurkach. Przepadał za pieczonymi kartoflami z ogniska. Kupić pięć kilogramów kartofli.; Człowiek, który nie ma powodu do dumy oprócz swych wybitnych znaczenie.

Co to jest Kiwi?

Czy warto ´jadalny owoc o zielonym miąższu n; ptak nielatający m´ ndm: Kilogram smacznych kiwi. Kiwi objęty jest ochroną. Kiwi żyją w lasach Nowej Zelandii co znaczy.

Co to jest Kąpielisko?

Opinie forum Nadmorskie kąpielisko. Wyjechać do kąpieliska z wypożyczalnią sprzętu pływającego. Kąpielisko miejskie krzyżówka.

Co to jest Klękać?

Najlepszy klękam, klękają: Klękać przed ołtarzem. Narzeczeni klękają przed ślubem przed rodzicami, aby zostać pobłogosławionymi.; Klękajcie narody co to jest.

Co to jest Krztyna?

Porównaj Mieć krztynę rozumu słownik.

Co to jest Kudowa Zdrój?

Wyniki ´miasto w Wałbrzyskiem´, kudowski: Burmistrz Kudowy Zdroju. Wypoczywać w Kudowie Zdroju; kudowskie sanatorium czym jest.

Co to jest Krążek?

Zastosowanie Krążek hokejowy co oznacza.

Co to jest Kręcić?

Ranking kręćcie: Kręcił gałkami radiomagnetofonu w poszukiwaniu ulubionej stacji radiowej. Pies wesoło kręcił ogonem. Kręcił głową z dezaprobatą. Kręciła nosem nad tymi tłumaczenie.

Co to jest Kapitol?

Co lepsze Waszyngtonie będący siedzibą Kongresu w stanach zjednoczonych ameryki; jedno z siedmiu wzgórz w Rzymie´, kapitoliński: Być gościem Kongresu na Kapitolu; kapitolińskie przykłady.

Co to jest Kariera?

Czy warto Robiła oszałamiającą karierę w swojej spółce. Chcesz zrobić karierę artystyczną? Poświęcić się karierze naukowej definicja.

Co to jest Kapliczka?

Opinie forum Modlić się w przydrożnej kapliczce. Zamknąć kapliczkę dla zwiedzających encyklopedia.

Co to jest Kikut?

Najlepszy ´część kończyny po amputacji; fragment czegoś pozostały po zniszczeniu´: Opatrunek na kikucie. Żałosne kikuty drzew jak działa.

Co to jest Krytyka?

Porównaj literacka. Konstruktywna krytyka. Przeprowadzić krytykę czyichś poglądów. Poddać krytyce czyjeś tezy. Być otwartym na czyjąś krytykę. Przyjąć czyjąś krytykę. To nie czy jest.

Co to jest Krzepić (Się)?

Wyniki ´wzmacniać (się), dodawać (sobie) otuchy´, krzepię (się), krzepią (się): Żołnierze krzepili się smaczną grochówką. Cukier krzepi pojęcie.

Co to jest Kolędnik?

Zastosowanie Śpiewy wiejskich kolędników wyjaśnienie.

Co to jest Karoseria?

Ranking ´nadwozie´: Karoseria samochodu. Rysa na karoserii opis.

Co to jest Kołnierz?

Co lepsze Postawić kołnierz (od) płaszcza. Bluzka bez kołnierza. Futrzane kołnierze.; nie wylewać za kołnierz informacje.

Co to jest Kręg?

Czy warto Kręg szyjny. Kręg piersiowy znaczenie.

Co to jest Kredens?

Opinie forum Otworzyć drzwiczki kredensu. Trzymać cukier w kredensie co znaczy.

Co to jest Kontrolka?

Najlepszy Kontrolka stanu paliwa zaczęła migać. Zapalona kontrolka krzyżówka.

Co to jest Kompot?

Porównaj Kompot truskawkowy (lub: z truskawek). Kompot wiśniowy (lub: z wiśni). Pić kompot do obiadu. Nie dopić kompotu. Owoce w kompocie.; wpaść jak śliwka w kompot co to jest.

Co to jest Ksero?

Wyniki ndm: Odbić coś na ksero słownik.

Co to jest Kurczyć Się?

Zastosowanie kurczę się, kurczą się, kurczcie się: Obszary leśne kurczą się coraz bardziej. Kurczy się zapas wody pitnej. Czas kurczy się z dnia dziennie czym jest.

Co to jest Kij?

Ranking podpierając się kijem. Chodzić o kiju. Szkoda, iż nie mam kija pod ręką. Chwycił w dłoń sękaty kij. Wiązka kijów.; jakby kij połknął; sposób - [mechanizm, zasada co oznacza.

Co to jest Kopia?

Co lepsze zostało odtworzone z oryginału; broń drzewcowa´: Twórca namalował kopię znanego obrazu. Kopia listu. Zrobić kopię ważnego dokumentu. Do kin trafiło sporo filmowych kopii tłumaczenie.

Co to jest Kość?

Czy warto Szpik kości. Złamanie kości przedramienia. Na piasku bielały ludzkie kości. Jego kości pogrzebano na cmentarzu komunalnym.; być - [stać się, okazać się] kością niezgody przykłady.

Co to jest Kamyk?

Opinie forum kamykiem. Chłopcy ciskali kamykami do rzeki. Pierścionek z zielonym kamykiem.; Jak mało trzeba, aby uznać własne życie za nie do zniesienia - kamyk w bucie, karaluch w definicja.

Co to jest Kompozycja?

Najlepszy komponowania dzieła muzycznego; budowa dzieła sztuki; dzieło sztuki; układ żadnych przedmiotów´: Wykładać kompozycję na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Kompozycja encyklopedia.

Co to jest Kultura?

Porównaj materialna. Kultura duchowa. Kultura fizyczna. Kultura leśna. Kultura ceramiki grzebykowej, sznurowej, wstęgowej. Filozofia jest produktem kultury greckiej. Dom kultury jak działa.

Co to jest Kłamstwo?

Wyniki nie skalało jego warg. To było niepotrzebne kłamstwo. Przyłapać kogoś na kłamstwie.; Kłamstwo jak oliwa na wierzch wypływa.; Kłamstwo ma krótkie nogi.; Połowa prawdy czy jest.

Co to jest Karać?

Zastosowanie karzę, karzą: Karać grzywną za przekroczenie regulaminów drogowych pojęcie.

Co to jest Kawałek?

Ranking się kawałkiem czekolady. Krajała wędlinę na drobne kawałki. Poprosił gospodynię o dwa kawałki babki. Pracował ciężko na kawałek chleba. Kawałek mydła leżał na umywalce wyjaśnienie.

Co to jest Kukułka?

Co lepsze Przysłuchiwać się kukaniu kukułki. Nasłuchiwać, co kukułka wykuka.; Kiedy się kukułka zniża, deszcz się zbliża opis.

Co to jest Kat?

Czy warto Dziwić się bezwzględnemu katowi (lub: katu).; stać (nad kimś) jak kat nad niezłą duszą; Kto czci w ten sposób, że przybija do krzyża nieczciciela, ten należy do katów informacje.

Co to jest Katechizm?

Opinie forum Katechizm kościoła katolickiego . Katechizm rycerski. Czytać katechizm znaczenie.

Co to jest Kulisty?

Najlepszy Kulisty kształt co znaczy.

Co to jest Kwarcówka?

Porównaj ´lampa użytkowana w lecznictwie´: Opalać się przy kwarcówce. Włączyć kwarcówkę krzyżówka.

Co to jest Kapsuła?

Wyniki ´część statku kosmicznego, która powraca na Ziemię´: Astronauta w kapsule. Wylądować w kapsule ratunkowej co to jest.

Co to jest Kania?

Zastosowanie Znaleźć w lesie dorodną kanię. Koszyk pełen kań. Gniazdo kań.; łaknąć - [czekać, wyglądać, pragnąć...] (czegoś) jak kania dżdżu - [deszczu słownik.

Co to jest Korpus?

Ranking ´wyselekcjonowany zestaw; jednostka wojskowa złożona z kilku dywizji´: Korpus tekstów. Korpus kadetów. Korpus oficerski. Korpus dyplomatyczny (zagraniczni czym jest.

Co to jest Kajdany?

Co lepsze blp: Zakuć złoczyńców w kajdany co oznacza.

Co to jest Krzyż?

Czy warto na Giewoncie. Po drodze minął drewniany krzyż. Papież uczynił w powietrzu symbol krzyża. Doskwierały mu bóle w krzyżu. Założył nogi na krzyż i włączył radio. Dostał tłumaczenie.

Co to jest Krępować Się?

Opinie forum ´być onieśmielonym´, krępuję się, krępują się: Krępowała się mężczyzn. Krępował się swojego ubóstwa. Krępowała się z nim rozmawiać. Trochę krępuję się twoją obecnością przykłady.

Co to jest Konsultować Się?

Najlepszy ´naradzać się´, konsultuję się, konsultują się: Konsultować się z architektem miejskim w kwestii przebudowy domu definicja.

Co to jest Kwiaciarka?

Porównaj Bukiet skomponowany poprzez zręczną kwiaciarkę encyklopedia.

Co to jest Kaszka?

Wyniki Kaszka dla niemowląt. Jeść kaszkę. Karmić dziecko kaszką jak działa.

Co to jest Kapitał?

Zastosowanie pieniędzy albo dorobek odpowiadający takiej sumie´: Pieniądze obrotowy. Pieniądze zmienny. Pieniądze trwały. Pieniądze stały. Zainwestować pieniądze w przedsięwzięcie czy jest.

Co to jest Kończyna?

Ranking Odczuwać ból w dolnej kończynie. Złamać kończynę pojęcie.

Co to jest Kuku Na Muniu?

Co lepsze ´niemądry, nie przy zdrowych zmysłach´: Mieć kuku na muniu wyjaśnienie.

Co to jest Kulig?

Czy warto Jechaliśmy kuligiem aż do wsi. Jeździć kuligiem po okolicy. Wesoła zabawa z kuligiem opis.

Co to jest Klechda?

Opinie forum ´podanie ludowe, baśń´: Czytać dzieciom stare klechdy, lecz: Klechdy sezamowe (zestaw baśni autorstwa Bolesława Leśmiana informacje.

Co to jest Kwatera?

Najlepszy wynajmowane na pobyt czasowy; działka´: Kwatery prywatne. Kwatery wojskowe. Mieszkać u kogoś na kwaterze. Opuścił niegościnną kwaterę. Wynająć kwatery na przedmieściu znaczenie.

Co to jest Kaseta?

Porównaj Kaseta wideo. Kaseta magnetofonowa. Zarejestrować czyjąś wypowiedź na kasecie co znaczy.

Co to jest Krasnystaw?

Wyniki ´miasto w Chełmskiem´, krasnostawianin, krasnostawianka, krasnostawski: Mieszkańcy Krasnegostawu. Przebywać w Krasnymstawie; krasnostawskie ulice krzyżówka.

Co to jest Krach?

Zastosowanie Krach na giełdzie. Nie przewidzieć krachu co to jest.

Co to jest Kojarzyć?

Ranking kojarzę, kojarzą, kojarz, kojarzcie: Z pewnością mnie kojarzysz. Kojarzę tę postać literacką. Uwielbiała kojarzyć w pary swoich przyjaciół słownik.

Co to jest Konfrontować?

Co lepsze konfrontuję, konfrontują: Konfrontować marzenia z rzeczywistością czym jest.

Co to jest Kolorowanka?

Czy warto Dziecięca kolorowanka. Kupić dziecku kolorowankę z Bolkiem i Lolkiem co oznacza.

Co to jest Katalizator?

Opinie forum spowalniająca albo przyśpieszająca reakcje chemiczne, lecz w nich nieuczestnicząca´: Spełniać funkcję katalizatora. Wykorzystanie katalizatorów w silnikach samochodowych tłumaczenie.

Co to jest Kroczyć?

Najlepszy kroczę, kroczą, kroczcie: Kroczył dumnie po chodniku. Kroczyć na czele pochodu przykłady.

Co to jest Kolumna?

Porównaj Marmurowe kolumny w porządku jońskim. Iść w kolumnie uczniów. Stworzyć zwartą kolumnę. Piąta kolumna definicja.

Co to jest Kres?

Wyniki granica czegoś; koniec czegoś; pogranicze blp´: Ten las jest bez kresu. Jego radość nie miała kresu. Wszystko ma swój kres. Nadszedł wreszcie kres naszej wędrówki. Tj encyklopedia.

Co to jest Karaluch?

Zastosowanie Brzydzić się karalucha. Odczuwać wstręt na widok karalucha jak działa.

Co to jest Konfederacja?

Ranking ´stowarzyszenie; w dawnej Polsce: związek szlachty´: Zawiązać konfederację. Uczestniczyć w konfederacji; konfederacja targowicka, lecz: Konfederacja Polski Niepodległej czy jest.

Co to jest Kotara?

Co lepsze ´zasłona z grubego materiału´: Zasunąć kotarę pojęcie.

Co to jest Kraul?

Czy warto Pływać kraulem wzdłuż basenu wyjaśnienie.

Co to jest Kapuśniak?

Opinie forum Talerz kapuśniaku. Na obiad był dzisiaj kapuśniak opis.

Co to jest Karykaturzysta?

Najlepszy Złośliwi karykaturzyści informacje.

Co to jest Księgarnia?

Porównaj naukowa. Księgarnia PWN. Księgarnia uniwersytecka. Księgarnia-antykwariat. Najchętniej robię zakupy w księgarni. W śródmieściu jest kilka księgarni (lub: księgarń znaczenie.

Co to jest Kupka?

Wyniki Na podwórzu leżała kupka kamieni. Rozgonić kupkę ciekawskich co znaczy.

Co to jest Kraj?

Zastosowanie kapitalistyczny. Państwo socjalistyczny. Wyjechał do obcego państwie. Tęsknił do ojczystego państwie. Słowacja jest górzystym państwem. Bociany odleciały do ciepłych krzyżówka.

Co to jest Kosa?

Ranking Czasy, kiedy zboże żęto tylko kosą, odchodzą bez pośpiechu w niepamięć. Nie warto zadzierać z panią od fizyki - to najostrzejsza kosa w szkole.; Trafiła kosa na kamień co to jest.

Co to jest Kryzys?

Co lepsze gospodarczy. Kryzys ekonomiczny. Kryzys rządowy. Jak zażegnać kryzys w kraju? Polskę dotknął kryzys bezrobocia. Przeżywać kryzys formy. Na 35. kilometrze maratończycy słownik.

Co to jest Kałuża?

Czy warto Wjechać samochodem w głęboką kałużę. Poprzez nieuwagę wszedł w brudną kałużę. Pełno kałuż po ulewnych deszczach czym jest.

Co to jest Kwinta?

Opinie forum Na wieść o chorobie matki spuścił nos na kwintę.; spuścić - [zwiesić] nos na kwintę co oznacza.

Co to jest Krańcowy?

Najlepszy Krańcowy optymista. Krańcowy sceptyk. Krańcowy przystanek. Krańcowa stacja kolejowa. Na krańcowe zło - krańcowe środki tłumaczenie.

Co to jest Koniczyna?

Porównaj Znaleźć w trawie czterolistną koniczynę. Zrywać koniczynę dla królików przykłady.

Co to jest Kucharz?

Wyniki kucharka: Kucharz okrętowy. Poprosić kucharza o doprawienie potrawy.; Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.; Kucharz z głodu nie umrze definicja.

Co to jest Krótkometrażowy?

Zastosowanie ´nakręcony na taśmie o długości 600 m, o treści dokumentalnej´: Filmy krótkometrażowe encyklopedia.

Co to jest Klepka?

Ranking Układać klepki parkietu. Montować klepki na dachu.; brak (komuś) piątej klepki jak działa.

Co to jest Konfliktowy?

Co lepsze Konfliktowy sąsiad. Uchodził za osobę konfliktową czy jest.

Co to jest Komoda?

Czy warto ´szafka z szufladami albo półkami´: Wstawić komodę do pokoju. Układać bieliznę w komodzie. Usiąść na komodzie pojęcie.

Co to jest Konwalia?

Opinie forum Wręczyć solenizantce bukiet konwalii wyjaśnienie.

Co to jest Kwartał?

Najlepszy ´jedna czwarta roku´: Oddać kapitał przed końcem kwartału. W bieżącym kwartale nie miał jakichkolwiek dochodów opis.

Co to jest Kaganiec?

Porównaj Pies bez kagańca. Obywatele są zobowiązani zakładać psom kagańce informacje.

Co to jest Kronikarz?

Wyniki Zapiski średniowiecznych kronikarzy znaczenie.

Co to jest Księga?

Zastosowanie przychodu i rozchodu. Księgi hipoteczne. Przeglądał księgi archiwalne. Księgi dożytownie. Wpis do księgi pamiątkowej. Dwanaście ksiąg Pana Tadeusza , lecz: Księgi narodu co znaczy.

Co to jest Konserwacja?

Ranking Konserwacja zabytków. Przeprowadzić konserwację cennego obrazu krzyżówka.

Co to jest Kadłub?

Co lepsze ´trzon konstrukcji´: Kadłub samolotu. Kadłub statku. Koń o długim kadłubie co to jest.

Co to jest Kleks?

Czy warto Zrobić kleks (lub: kleksa) w zeszycie słownik.

Co to jest Katusza?

Opinie forum ´cierpienia, tortury´ zazwyczaj w lm: Cierpieć katusze. Znosić katusze czym jest.

Co to jest Krematorium?

Najlepszy ´budynek z piecami do palenia ludzkich zwłok´ ndm w lp: Spalić zwłoki w krematorium. Oświęcimskie krematoria co oznacza.

Co to jest Komputeryzacja?

Porównaj komputerów w celu usprawniania metod pracy´ blm: Komputeryzacja szkół. Komputeryzacja banków. Komputeryzacja urzędów. Zdarzenie postępującej komputeryzacji. Obserwować tłumaczenie.

Co to jest Karcić?

Wyniki strofować´, karcę, karcą, karć, karćcie: Karcił go, ilekroć dostawał ocenę niedostateczną.; Największą wadą jest karcenie innych za to, co jest twoją przywarą. - [Ali przykłady.

Co to jest Kontynuacja?

Zastosowanie ´ciąg dalszy´: Kontynuacja pracy. Kontynuacja budowy. Bez możliwości kontynuacji. Liczyła na kontynuację znajomości definicja.

Co to jest Koprodukcja?

Ranking ´wspólne przedsięwzięcie, w szczególności w branży filmowej´: Video koprodukcji włosko-francuskiej. Video powstał w koprodukcji encyklopedia.

Co to jest Krztusić (Się)?

Co lepsze krztusi (się), krztuszą (się): Dym z ogniska krztusił w gardle. Krztusić się od dymu jak działa.

Co to jest Kukła?

Czy warto Szmaciana kukła jako znak zimy. Zrobić z kogoś kukłę. Być kukłą czy jest.

Co to jest Kolejka?

Opinie forum i czekaj na własną kolejkę. Kobiety ciężarne przyjmowano poza kolejką. Ten pan tu stał, tylko na chwilę opuścił kolejkę. Staliśmy w kolejce po bilety. Czekała w kolejce pojęcie.

Co to jest Kantor?

Najlepszy ´organizacja handlowa; śpiewak´: Właściciel kantoru. Rozmienić kapitał w kantorze. Napad na kantor w Rabce. Śpiew kantora wyjaśnienie.

Co to jest Krzywa?

Porównaj Krzywa statystyczna. Krzywa matematyczna. Wykres krzywej. Narysować krzywą na wykresie opis.

Co to jest Korowód?

Wyniki tańczących jeden za drugim; zabiegi, starania blp´: Korowód tańczących par. Prowadzić taneczny korowód. Podrygiwać w korowodzie. Miałem mnóstwo korowodów z załatwieniem informacje.

Co to jest Komtur?

Zastosowanie ´zwierzchnik w kraju zakonnym´: Krzyżacki komtur zarządzał zamkiem w Szczytnie znaczenie.

Co to jest Kuter?

Ranking Załoga kutra rybackiego. Pływać na morskim kutrze co znaczy.

Co to jest Kilonia?

Co lepsze ´miasto w Niemczech´, kiloński: Pojechać do Kilonii. Zwiedzić Kilonię; port kiloński, lecz: Kanał Kiloński krzyżówka.

Co to jest Koniec?

Czy warto przedstawienia. Definitywny koniec znajomości. Na koniec wichura nieco ucichła. Wytrwaj do samego końca. To już jest koniec! Koniec końców.; koniec pieśni; mieć (coś) na co to jest.

Co to jest Kulturysta?

Opinie forum m odm. jak ż: Podziwiać umięśnienie kulturysty. Atletyczna budowa kulturysty. Muskulatura kulturystów słownik.

Co to jest Kanalizacja?

Najlepszy blm: Awaria kanalizacji. Udrożnić kanalizację czym jest.

Co to jest Katorżnik?

Porównaj ´więzień zesłany na katorgę´: Rozmawiać z byłym katorżnikiem. Obóz katorżników co oznacza.

Co to jest Kłamczuch?

Wyniki Miał opinię bezczelnego kłamczucha. Nieprawidłowy kłamczuch tłumaczenie.

Co to jest Kontradmirał?

Zastosowanie ´wyższy oficer w marynarce wojennej (skrót: kadm.): Marynarz w randze kontradmirała przykłady.

Co to jest Klosz?

Ranking Żarówka bez klosza. Założyć ozdobny klosz na lampę.; trzymać - [chować] (kogoś) pod kloszem definicja.

Co to jest Koszykarz?

Co lepsze Amerykańscy koszykarze. Wysocy koszykarze występujący na co dzień w lidze NBA. Oglądać namiętnie mecze polskich koszykarzy encyklopedia.

Co to jest Kort?

Czy warto Budowa kortu tenisowego. Grać na trawiastym korcie jak działa.

Co to jest Katolik?

Opinie forum praktykujący katolik. Jestem katolikiem od urodzenia. Przykładni katolicy uczestniczyli czynnie w nabożeństwach.; Ani katolik , ani marksista , tylko rzetelny czy jest.

Co to jest Kędzierzawy?

Najlepszy ´mający kręcone włosy´: Mieć kędzierzawe włosy, lecz: Bolesław Kędzierzawy pojęcie.

Co to jest Kształcić (Się)?

Porównaj kształcę (się), kształcisz (się), kształcą (się), kształćcie (się): Poprzez kilka lat kształcił się w kolegium nauczycielskim. Kształciła córkę na adwokata wyjaśnienie.

Co to jest Kiwać (Się)?

Wyniki kiwają (się): Dziewczynki kiwały nogami, siedząc na krzesłach. Kiwał palcem na swoich kolegów. Upadł dlatego, iż kiwał się na krześle. Topole kiwają się pod wpływem opis.

Co to jest Kopać?

Zastosowanie kopcie: Cały dzień kopali doły pod fundamenty. Rolnicy kopali kartofle na polu. Od dzieciństwa kopał piłkę.; kopać (pod kimś) dołki; Kto pod kim dołki kopie, sam w nie informacje.

Co to jest Kontur?

Ranking ´zarys kształtu´: W oddali ujrzeli niewyraźny kontur Beskidów. Chory nie widział wyraźnie konturów znaczenie.

Co to jest Komitet?

Co lepsze powołana do wykonania ustalonych zadań´: Udzielać się w komitecie rodzicielskim. Była w komitecie redakcyjnym gazety; komitet osiedlowy, lecz: Komitet Badań Naukowych co znaczy.

Co to jest Klatka?

Czy warto Kanarek w klatce. Zwierzęta w klatkach. Klatka schodowa. Oglądać video klatka po klatce.; Miłość jest klatką, gdzie umieramy ze szczęścia. - [Karel Kryl krzyżówka.

Co to jest Kuleć?

Opinie forum kuleję, kuleją: Szedł, kulejąc z lekka. Kuleć na jedną nogę. Życie kulturalne w małych miastach jak kulało, tak kuleje co to jest.

Co to jest Kofeina?

Najlepszy ´substancja pobudzająca serce i mechanizm nerwowy´ blm: Zawartość kofeiny w kawie słownik.

Co to jest Kolos?

Porównaj ´coś o bardzo sporych rozmiarach´: Zza chmur wyglądały himalajskie kolosy.; kolos na glinianych nogach czym jest.

Co to jest Kondor?

Wyniki ´drapieżny ptak o potężnym, zakrzywionym dzióbie´: Podniebny lot kondora. Stado andyjskich kondorów co oznacza.

Co to jest Kasztanowłosy?

Zastosowanie Kasztanowłosi chłopcy tłumaczenie.

Co to jest Kreska?

Ranking Być pod kreską. Postawić na czymś kreskę. Postawić na kimś kreskę. Uczęszczała do ASP i miała wyrobioną kreskę przykłady.

Co to jest Komercyjny?

Co lepsze Działalność czysto komercyjna. Video komercyjny definicja.

Co to jest Kilkaset?

Czy warto Przypuszczalnie za kilkaset lat staną się możliwe podróże na Marsa. Policja zatrzymała kilkuset uczestników demonstracji encyklopedia.

Co to jest Konferencja?

Opinie forum przedstawicieli reprezentujących rząd, instytucję, organizację w celu omówienia istotnych zagadnień´: Brał udział w konferencji naukowej. Narada w kwestii ograniczeń w jak działa.

Co to jest Kosiarka?

Najlepszy Kosić kosiarką trawę w ogródku czy jest.

Co to jest Kefir?

Porównaj Jajko sadzone i ziemniaki z kefirem pojęcie.

Co to jest Któż?

Wyniki Któż to nas odwiedza? Z kimże tak długo rozmawiasz poprzez telefon? Kogóżeś spotkał w kinie? Któż aby to mógł zrozumieć wyjaśnienie.

Co to jest Kiełek?

Zastosowanie Roślina wypuszcza kiełki opis.

Co to jest Kolej?

Ranking cierpliwie na własną kolej. Przyszła kolej na mnie. Teraz kolej na ciebie. Podchodzili po kolei do okienka. Był to drugi natomiast taki wypadek. Ta podręcznik opowiada informacje.

Co to jest Krosta?

Co lepsze Mieć krostę na nosie. Swędzące krosty znaczenie.

Co to jest Kuźnia?

Czy warto ´warsztat kowalski; miejsce, z którego pochodzi ekipa utalentowanych ludzi´: Pracować w kuźni. Zamknąć kuźnię. Kuźnia talentów, lecz: Kuźnia Raciborska co znaczy.

Co to jest Kapitulować?

Opinie forum ´poddawać się´, kapituluję, kapitulują: Kapitulować przed przeważającymi siłami nieprzyjaciela. Nie mógł już nic zyskać, kapitulował krzyżówka.

Co to jest Kanikuła?

Najlepszy ´moment upałów letnich´ blm: Marzyć o letniej kanikule. Czekać z utęsknieniem na tegoroczną kanikułę co to jest.

Co to jest Kobyła?

Porównaj Zaprząc kobyłę do orki.; jeździć (na kimś) jak na łysej kobyle; znać kogoś jak łysą kobyłę słownik.

Co to jest Ksylofon?

Wyniki ´perkusyjny instrument muzyczny złożony z drewnianych płytek´: Z pokoju dolatywały dźwięki ksylofonu. Grać na ksylofonie w orkiestrze symfonicznej czym jest.

Co to jest Klęska?

Zastosowanie Klęska urodzaju. Południowe województwa dotknęła klęska powodzi. Prezydent ogłosił stan klęski żywiołowej. Polscy piłkarze doznali klęski w starciu ze swoim rywalem co oznacza.

Co to jest Kapelan?

Ranking ´duchowny pełniący misję w instytucji niekościelnej´: Kapelan wojskowy przy kościele garnizonowym tłumaczenie.

Co to jest Konwersacja?

Co lepsze ´zamiana zdań´: Nawiązać konwersację z cudzoziemcem. Prowadzić ożywioną konwersację przykłady.

Co to jest Kwasić?

Czy warto kwaszę, kwasisz, kwaszą, kwaście: Kwasić kapustę. Kwasić ogórki na zimę. Niepopularne decyzje sędziów kwaszą nastrój meczu definicja.

Co to jest Koić?

Opinie forum ´łagodzić´, koję, koisz, koimy, koją, kójcie: Jego ciepły głos koił ból i cierpienie encyklopedia.

Co to jest Kamerdyner?

Najlepszy nadzorujący podawanie do stołu´: Bazować na swoim kamerdynerze. Mieć swoich kamerdynerów.; Dla kamerdynera nikt nie jest bohaterem - [...], nie dlatego, tak aby ten nie jak działa.

Co to jest Kapituła?

Porównaj ´ekipa osób decyzyjnych o przyznaniu orderu, tytułu albo nagrody´: Zasiadać w kapitule Orderu Uśmiechu czy jest.

Co to jest Kilobajt?

Wyniki ´jednostka ilości informacji´ (znak: kB): Dyskietka o pojemności 1,44 kilobajta. Dwa kilobajty. Sto kilobajtów pojęcie.

Co to jest Kapturek?

Zastosowanie Dziecięcy płaszczyk z kapturkiem, lecz: Czerwony Kapturek (tytuł bajki Charles´a Perraulta wyjaśnienie.

Co to jest Kodeks?

Ranking towarzyski. Przestrzegać kodeksu drogowego. Znaleźć odpowiedni paragraf w kodeksie. Kodeks pracy (tytuł książki), lecz: kodeks pracy (zestaw praw); kodeks wykroczeń opis.

Co to jest Koncern?

Co lepsze ´ekipa przedsiębiorstw ze wspólnym zarządem, lecz oddzielną odrębnością prawną´: Koncern tytoniowy. Koncert paliwowy. Inwestycje zagranicznych koncernów w Polsce informacje.

Co to jest Klejnot?

Czy warto Klejnot w koronie. Blask klejnotów znaczenie.

Co to jest Klocek?

Opinie forum Dziecięce klocki. Zamek z klocków. Klocki lego co znaczy.

Co to jest Konfuzja?

Najlepszy ´stan, kiedy ktoś jest zaskoczony i zawstydzony´: Ulec konfuzji. Spowodować u kogoś konfuzję krzyżówka.

Co to jest Kosmyk?

Porównaj Kosmyki włosów. Kosmyki niesfornie opadały na czoło co to jest.

Co to jest Krajobraz?

Wyniki górski. Krajobraz pustynny. Krajobraz lesisty. Podziwiać malowniczy krajobraz Pojezierza Augustowskiego.; Człowiek, który nigdy nie kochał, wie o krajobrazie zazdrości słownik.

Co to jest Konwulsje?

Zastosowanie ´skurcze mięśni, drgawki´ blp: Ciężko ranny żołnierz umierał w konwulsjach czym jest.

Co to jest Kropić?

Ranking kropię, kropią, kropcie: Deszcz rozpoczyna kropić. Kropić kogoś wodą święconą co oznacza.

Co to jest Kompleks?

Co lepsze niższej wartości; zespół elementów tworzących pewną całość´: Kompleks niższości. Kompleks Edypa. Kompleks Elektry. Pozbyłem się wreszcie kompleksu niższości. Drużyna tłumaczenie.

Co to jest Konfiskata?

Czy warto ´prawne zagarnięcie mienia´: Podlegać konfiskacie. Zarządzić konfiskatę czyjegoś mienia przykłady.

Co to jest Kreatura?

Opinie forum ´podły człowiek´ ż: Ktoś jest nędzną kreaturą definicja.

Co to jest Kręty?

Najlepszy Kręte schody encyklopedia.

Co to jest Kurzyć?

Porównaj kurzę, kurzą, kurz, kurzcie: Przestań kurzyć te papierosy! Kurzył papierosy jeden za drugim. Auto kurzyło, jadąc piaszczystą drogą jak działa.

Co to jest Kalectwo?

Wyniki Jego kalectwo stało się tragedią dla rodziny czy jest.

Co to jest Kożuch?

Zastosowanie Wtulić twarz w ciepły kołnierz kożucha. Włożyć na siebie barani kożuch.; Cudzy kożuch nie grzeje pojęcie.

Co to jest Komisariat?

Ranking ´jednostka policji działająca na jakimś terenie´: Komisariat policji. Zadzwonić na komisariat. Iść do komisariatu wyjaśnienie.

Co to jest Kolidować?

Co lepsze ´być w sprzeczności z czymś´, koliduje, kolidują: Proponowana ustawa koliduje z konstytucją opis.

Co to jest Konstatacja?

Czy warto ´stwierdzenie´: Konstatacja faktu informacje.

Co to jest Kucki?

Opinie forum blp: Dzieci usiadły w kucki. Wstać z kucek. Jeździć na kuckach znaczenie.

Co to jest Klawesyn?

Najlepszy ´instrument muzyczny przypominający fortepian´: Z pokoju dolatywały dźwięki klawesynu. Grać na klawesynie co znaczy.

Co to jest Kanapka?

Porównaj tuńczykiem. Zjeść kanapkę z serem i z wędliną. Spory wybór kanapek w bufecie. Usiąść na wygodnej kanapce.; Nigdy nie miałem kanapki, w szczególności długiej i szerokiej krzyżówka.

Co to jest Kwestia?

Wyniki problem; fragment wypowiedzi aktora w sztuce´: Na zebraniu podjęto kilka kwestii. Czy mogę zabrać głos w tej sprawie? Poruszyć sporo trudnych kwestii. Powstaje teraz co to jest.

Co to jest Kometa?

Zastosowanie Kometa Halleya. Warkocz komety. Obserwować kometę poprzez teleskop słownik.

Co to jest Kran?

Ranking Zakręcił mocno kran, tak aby nie kapała z niego woda. Umyjcie się pod kranem, ponieważ prysznic jest uszkodzony. Naprawa kranu może trochę potrwać czym jest.

Co to jest Kłos?

Co lepsze Wysyp ziarna z kłosów. Dorodne kłosy zwieszały się do ziemi.; Spora wiedza czyni skromnym, mała - zarozumiałym. Puste kłosy dumnie wznoszą się ku niebu, kłosy pełne co oznacza.

Co to jest Kropla?

Czy warto serce. Krople przeciw katarowi. Krople od kaszlu (lub: na kaszel). Zażywał krople na sen. Poczuł na twarzy kilka kropli (kropel) ciepłego, wiosennego deszczu.; kropla w tłumaczenie.

Co to jest Klasyka?

Opinie forum ´dzieła klasyczne´ blm: Rozczytywać się w klasyce literatury angielskiej.; Klasyka - podręcznik, którą ludzie chwalą, lecz nie czytają przykłady.

Co to jest Kuna?

Najlepszy Przyglądać się leśnej kunie definicja.

Co to jest Kura?

Porównaj rosół. Zagonić kury do kurnika. Stado kur.; chodzić spać z kurami; kura domowa; kura znosząca złote jajka; pisać jak kura pazurem; wyglądać jak zmokła kura; znać się (na encyklopedia.

Co to jest Kreda?

Wyniki Wziąć kredę do ręki. Pisać kredą na tablicy jak działa.

Co to jest Klakson?

Zastosowanie Wcisnął klakson. Zatrąbił na nią klaksonem. Zabrzmiały klaksony aut czy jest.

Co to jest Krewny?

Ranking Tj. moja bliska krewna. Wczoraj wieczorem odwiedzili nas krewni. Ten mężczyzna to krewny mojego ojca pojęcie.

Co to jest Kwapić Się?

Co lepsze ´być chętnym do zrobienia czegoś´, kwapię się, kwapią się, kwapcie się: Nie kwapiła się, kiedy prosiłem ją o pomoc. Nie kwapiłeś się z tym przyjazdem wyjaśnienie.

Co to jest Kosmita?

Czy warto m odm. jak ż: Głośno opowiadał o rzekomym kosmicie. Spotkać zielonego kosmitę. Statek kosmitów opis.

Co to jest Kolosalny?

Opinie forum ´wielki, ogromny´: Masyw górski kolosalnych rozmiarów. Kolosalna katedra w centrum miasta informacje.

Co to jest Kryć (Się)?

Najlepszy kryją (się): Ten cmentarz kryje w sobie sporo tajemnic. Kryję cię ostatni raz, kolejnym wspólnie zaliczysz wpadkę. Za tą ofertą kryje się wyłudzenie od klienta pieniędzy znaczenie.

Co to jest Kruszec?

Porównaj ´metal szlachetny´: Wydobycie cennego kruszcu co znaczy.

Co to jest Kujawy?

Wyniki obszar pomiędzy Wisłą, górną Notecią i Gopłem´, Kujawianin (lub: Kujawiak), Kujawianka, kujawski: Pochodzić z Kujaw; kujawskie lasy; strój kujawski, lecz: Pojezierze krzyżówka.

Co to jest Koniunktura?

Zastosowanie sprzyjające postępowi, w szczególności gospodarczemu´ blm: Koniunktura polityczna. Koniunktura gospodarcza. Pomyślna koniunktura. Czekał, aż przejdzie niepomyślna co to jest.

Co to jest Kosynier?

Ranking ´żołnierz uzbrojony w kosę´: Zwycięstwo walecznych kosynierów Kościuszki słownik.

Co to jest Karafka?

Co lepsze ´ozdobna butelka z wąską szyją´: Podać do stołu wodę w karafce. Stłuc ozdobną karafkę czym jest.

Co to jest Kajet?

Czy warto Zapisać coś w kajecie. Wyciągnął kajet i pilnie w nim notował co oznacza.

Co to jest Kokarda?

Opinie forum Mieć we włosach kokardę. Wpiąć we włosy kokardę. Chodzić w kokardzie. Czerwona kokarda. Trójkolorowa kokarda tłumaczenie.

Co to jest Kiedyż ??

Najlepszy Kiedyż doczekam się zwrotu wydatków podróży. Kiedyż nastąpi dzień, gdzie wyjdę z wojska przykłady.

Co to jest Katastroficzny?

Porównaj Katastroficzna wizja czegoś. Katastroficzny pogląd na świat. Video katastroficzny definicja.

Co to jest Kurator?

Wyniki Kurator oświaty. Sądowi kuratorzy (lub: kuratorowie). Mieć kuratora encyklopedia.

Co to jest Konfiguracja?

Zastosowanie ´wzajemny układ, ukształtowanie´: Konfiguracja ciał niebieskich w relacji do Słońca. Konfiguracja stosunków politycznych jak działa.

Co to jest Kołtun?

Ranking ´splątane włosy; człowiek o wąskich horyzontach myślowych´: Mieć kołtun we włosach. Drobnomieszczańskie kołtuny czy jest.

Co to jest Kombinacja?

Co lepsze nieuczciwe, podstępne działanie´: Kombinacja kilku kolorów. Pracując, przeprowadziła kiedyś nieuczciwą kombinację przy handlu mięsem. Był specjalistą od podatkowych i pojęcie.

Co to jest Kolano?

Czy warto Stłuc sobie kolano. Przyklęknąć na jedno kolano. Podbić piłkę kolanem. Wziąć kogoś na kolana. Iść na kolanach do Częstochowy.; mieć kolana jak z waty; rzucać/rzucić wyjaśnienie.

Co to jest Krąg?

Opinie forum tanecznego kręgu. Wokół roztaczał się krąg światła. Nakreślił dłonią w powietrzu ogromny krąg. Goście usiedli w krąg stołu. Biesiadnicy zasiedli w krąg ogniska. Stanęli opis.

Co to jest Kolonizator?

Najlepszy Hiszpańscy kolonizatorzy. Wyzysk kolonizatorów informacje.

Co to jest Kieszonkowiec?

Porównaj Przyłapać kieszonkowca na próbie kradzieży. Banda kieszonkowców na dworcu kolejowym znaczenie.

Co to jest Kitel?

Wyniki ´fartuch nakładany w celach ochronnych albo higienicznych´: Lekarskie kitle. Doktor w białym kitlu. Kolor kitla co znaczy.

Co to jest Kwalifikator?

Zastosowanie ´skrótowa wiadomość podawana w słowniku albo encyklopedii´: Kwalifikator rodzajowy. Kwalifikatory w słownikach krzyżówka.

Co to jest Kandydat?

Ranking Kandydat do złotego medalu olimpijskiego. Kandydat na urząd prezydenta co to jest.

Co to jest Klapka?

Co lepsze Klapka na muchy.; mieć klapki na oczach słownik.

Co to jest Koncentracja?

Czy warto ´skupienie´: Koncentracja wojsk przy granicy. Koncentracja kapitału. Zdobyć się na max. koncentrację czym jest.

Co to jest Koczownik?

Opinie forum koczowniczy: Plemię koczowników. Koczowniczy tryb życia co oznacza.

Co to jest Koryto?

Najlepszy Koryto dla świń. Woda wydostała się z koryta Warty i zalała okoliczne wsie.; dorwać się do koryta tłumaczenie.

Co to jest Klasnąć?

Porównaj klasnę, klaśniesz, klasną, klaśnijcie, klasnął, klasnęła, klasnęli, klasnąwszy: Klasnął w dłonie tak głośno, iż ją wystraszył. zobacz klaskać przykłady.

Co to jest Kibić?

Wyniki ´żeński tułów od ramion do bioder´: Szczupła kibić. Wysmukła kibić. Damska kibić. Objął w tańcu jej zgrabną kibić definicja.

Co to jest Kontakt?

Zastosowanie Nie mieć z kimś od lat kontaktu. Być z kimś stale w kontakcie. Nawiązać sporo ciekawych kontaktów. Naprawiać kontakt elektryczny. Włożyć wtyczkę do kontaktu encyklopedia.

Co to jest Kaloria?

Ranking wyrażająca wartość energetyczną pokarmów´ (skrót: cal): Pożywienie bez zbędnych kalorii. Zbić kalorie. Cukier jest źródłem pustych kalorii. Bilans kalorii na etykiecie jak działa.

Co to jest Kraków?

Co lepsze lub: krakowiak), krakowianka, krakowski: Prezydent Krakowa. Mieszkać w Krakowie; krakowskie zabytki; krakowskie Sukiennice.; krakowskim targiem; Nie od razu Kraków czy jest.

Co to jest Kompozytor?

Czy warto Wojciech Kilar to znakomity polski kompozytor. Zjazd światowej sławy kompozytorów pojęcie.

Co to jest Kołdun?

Opinie forum ´pierożek nadziewany mięsnym farszem´: Nadzienie w kołdunie. Litewskie kołduny wyjaśnienie.

Co to jest Kondensować?

Najlepszy ´skupiać w stanie zagęszczonym´, kondensuję, kondensują: Kondensować energię w jednym punkcie opis.

Co to jest Kategoria?

Porównaj ontologiczne. Kategorie gramatyczne. Werbalne i nominalne kategorie gramatyczne. Kategoria semantyczna. Kategoria składniowa. Kategoria socjalna. Kategoria wiekowa. Oni informacje.

Co to jest Konwenans?

Wyniki ´zwyczaj towarzyski´: Konwenans bankietowy. Użytkować się do konwenansu. Niewolniczo przestrzegać konwenansów znaczenie.

Co to jest Kokaina?

Zastosowanie ´środek znieczulający; narkotyk´ blm: Korzystać kokainy do znieczuleń miejscowych. Narkotyzować się kokainą co znaczy.

Co to jest Krzyna?

Ranking Dodać krzynę pieprzu do zupy krzyżówka.

Co to jest Kiszka?

Co lepsze Nabawił się skrętu kiszek. Coś kłuje mnie w boku - to chyba ślepa kiszka. Zapalenie ślepej kiszki.; kiszki (komuś) marsza grają co to jest.

Co to jest Końcówka?

Czy warto Końcówka meczu. Przegrać w końcówce. Wygrać końcówkę seta. Końcówka fleksyjna słownik.

Co to jest Kupować?

Opinie forum kupuję, kupują: Kupować odzież na wagę. Kupować z drugiej ręki za bezcen. Zawsze kupowała chleb w piekarni czym jest.

Co to jest Katorga?

Najlepszy ´przymusowa robota w Rosji carskiej; ciężka robota´: Zostać skazanym na katorgę. Umrzeć na katordze. Robota w cegielni była dla niego katorgą co oznacza.

Co to jest Kotek?

Porównaj Głaskać kotka.; zabawa w kotka i myszkę tłumaczenie.

Co to jest Kasacja?

Wyniki ´zlikwidowanie´: Ulec kasacji. Przeprowadzić kasację jakiegoś przedsiębiorstwa przykłady.

Co to jest Korynt?

Zastosowanie ´miasto w Grecji´, koryntczyk, koryntianka, koryncki: Mieszkańcy Koryntu. Przebywać w Koryncie; korynckie zabytki.; córy Koryntu definicja.

Co to jest Klon?

Ranking ´drzewo; organizm wyhodowany z komórek innego organizmu, niczym się od niego nieróżniący´: Liście klonu. Hodować ludzkie klony encyklopedia.

Co to jest Krok?

Co lepsze po mieście szybkim krokiem. Wojsko maszerowało równym, marszowym krokiem. Zrobił parę kroków i upadł. Zwolnij kroku, ponieważ nie nadążam za tobą! Podjęliśmy już jak działa.

Co to jest Krztusiec?

Czy warto ´dziecięca dolegliwość zakaźna´ blm: Symptomy krztuśca czy jest.

Co to jest Konkwistador?

Opinie forum ´hiszpański albo portugalski zaborca Ameryki Południowej i Środkowej´: Portugalscy konkwistadorzy. Podbój Ameryki Południowej poprzez hiszpańskich konkwistadorów pojęcie.

Co to jest Kasza?

Najlepszy Kasza manna. Kasza gryczana. Kasza jęczmienna.; dmuchać (komuś) w kaszę; nie dać się/nie dawać się zjeść w kaszy; zjeść (kogoś) w kaszy wyjaśnienie.

Co to jest Kac?

Porównaj Mieć kaca. Kac moralny opis.

Co to jest Korbowód?

Wyniki ´część systemu korbowego´: Wał korbowodu informacje.

Co to jest Krawat?

Zastosowanie krawat pod szyją. Poprosił kolegę o zawiązanie krawata. Do pracy musiał chodzić w krawacie. Na imieniny wybrał się pod krawatem. Wybrać się na przyjęcie bez krawata znaczenie.

Co to jest Karnet?

Ranking Karnet na wyciąg narciarski. Wejście za okazaniem karnetu. Karnet na przejazd tam i z powrotem co znaczy.

Co to jest Krwiodawstwo?

Co lepsze Honorowe krwiodawstwo krzyżówka.

Co to jest Kasa?

Czy warto lecz: Mazowiecka Regionalna Kasa Chorych). Kasa kolejowa. Kasa biletowa. Kasa bagażowa. Nabył dwa bilety na spektakl w kasie teatralnej. Postanowiła wypłacić wszystkie co to jest.

Co to jest Kłopotać (Się)?

Opinie forum lub: kłopocę (się)), kłopoczą (się) (lub: kłopocą (się)), kłopoczcie (się): Niepotrzebnie kłopoczesz mnie własnymi problemami. Nie kłopocz się o mieszkanie.; Świat słownik.

Co to jest Kaszleć?

Najlepszy lub: kaszlać), kaszlę, kaszlą, kaszl (lub: kaszlaj), kaszlcie (lub: kaszlajcie), kaszlał, kaszlali (lub: kaszleli): Miał zapalenie oskrzeli i straszliwie kaszlał czym jest.

Co to jest Kapelmistrz?

Porównaj ´kierownik orkiestry, dowodzący orkiestrą´: Wojskowi kapelmistrze (lub: kapelmistrzowie) idący na czele orkiestry co oznacza.

Co to jest Korzonek?

Wyniki ´część rośliny; włókna nerwowe odchodzące od rdzenia kręgowego blp´: Jeść korzonki. Zapalenie korzonków nerwowych tłumaczenie.

Co to jest Komunizm?

Zastosowanie głosząca zniesienie prywatnej własności i wyzysku´ blm: Komunizm utopijny. Zbrodnie komunizmu.; Uważam, iż komunizm największego spustoszenia dokonał w nas samych przykłady.

Co to jest Kominiarka?

Ranking Złodziej w czarnej kominiarce. Brygada antyterrorystyczna w kominiarkach na głowach definicja.

Co to jest Kontrrewolucja?

Co lepsze ´walka przeciw rewolucji´: Stanąć na czele kontrrewolucji. Spowodować kontrrewolucję encyklopedia.

Co to jest Kamfora?

Czy warto ´łatwo ulatniająca się substancja o ostrym zapachu´ blm: Wykorzystanie kamfory.; zniknąć - [ulotnić się, wsiąknąć...] jak kamfora jak działa.

Co to jest Koniugacja?

Opinie forum ´odmiana czasownika´: Gramatyka j. polskiego wyszczególnia trzy koniugacje czasownikowe czy jest.

Co to jest Kula?

Najlepszy kształt kuli. Kula ziemska. Zawody w pchnięciu kulą. Uciekających ścigały karabinowe kule. Ugodzić kogoś kulą w serce. Po wypadku chodził o kulach.; być - [okazać się pojęcie.

Co to jest Komunikacja?

Porównaj Miejska komunikacja. Narzekać na komunikację. Język jest narzędziem komunikacji wyjaśnienie.

Co to jest Królować?

Wyniki króluję, królują: Dynastia Habsburgów długo królowała w Austrii. Baszta zamkowa królowała samotnie nad okolicą opis.

Co to jest Kiełbasa?

Zastosowanie Kiełbasa krakowska. Piec kiełbasę przy ognisku. Zajadać kiełbasę z musztardą. Kiełbasa wyborcza.; Nie dla psa kiełbasa, nie dla kota szperka.; Ludzie, którzy lubią informacje.

Co to jest Kupiec?

Ranking Biznes kupca. Mieć naturę kupca. Zrzeszenie kupców. Cech kupców znaczenie.

Co to jest Katalog?

Co lepsze Przejrzeć katalog wydawniczy. Sprawdzić coś w katalogu.; Nie znam nic bardziej pociągającego i przyjemnego nad czytanie katalogu. - [Anatol France co znaczy.

Co to jest Kułak?

Czy warto ´pięść´: Uderzyć kogoś kułakiem w twarz.; śmiać się w kułak (z czegoś, z kogoś krzyżówka.

Co to jest Kadzidło?

Opinie forum ´żywica różnych drzew´: Zapach wonnych kadzideł.; coś pomoże (komuś) jak umarłemu kadzidło co to jest.

Co to jest Kelner?

Najlepszy Poprosić kelnera o rachunek. Poprosić kelnera o jadłospis. Kelner podał deser. Wręczyć uprzejmemu kelnerowi napiwek słownik.

Co to jest Kieł?

Porównaj Ostre kły drapieżnika. Ślady kłów na ciele ofiary.; wziąć na kieł czym jest.

Co to jest Kapela?

Wyniki ´ludowy zespół muzykantów; zespół rockowy´: Ludowa kapela. Kapela weselna. Grać w kapeli rockowej. Mieć własną kapelę co oznacza.

Co to jest Kulturalno -Oświatowy?

Zastosowanie ´kulturalny i oświatowy´ (skrót: k.o.): Placówka kulturalno-oświatowa. Pracownik kulturalno-oświatowy tłumaczenie.

Co to jest Kłoda?

Ranking Przejść rów po kłodzie. Podnieść dębową kłodę.; rzucać (komuś) kłody pod nogi przykłady.

Co to jest Karambol?

Co lepsze Na autostradzie wydarzył się straszliwy karambol - zderzyło się kilka samochodów definicja.

Co to jest Kamera?

Czy warto Kamera wideo. Kamera filmowa. Kamera wizyjna. Kamera cyfrowa. Kręcić kamerą wesele albo chrzciny. Operator kamery. Kamera w prawo! - krzyknął reżyser encyklopedia.

Co to jest Konkludować?

Opinie forum ´wnioskować´, konkluduję, konkludują: Musimy się wreszcie zabrać do pracy - konkludował przewodniczący zgromadzenia jak działa.

Co to jest Kancelaria?

Najlepszy ´biuro´: Właściciel kancelarii notarialnej. Otworzyć kancelarię adwokacką, lecz: Kancelaria Prezydenta, Kancelaria Sejmu czy jest.

Co to jest Karuzela?

Porównaj Będąc dzieckiem, uwielbiał kręcić się na karuzeli. Zarzekała się, iż już nigdy nie wsiądzie na karuzelę. Karuzela stanowisk pojęcie.

Co to jest Kościelny?

Wyniki Święto kościelne. Ślub kościelny. Wieża kościelna. Uderzyć w kościelny dzwon. Kościelny położył mszał na ołtarzu.; biedny jak mysz kościelna wyjaśnienie.

Co to jest Kawior?

Zastosowanie ´ikra jesiotra lub łososia spożywana jako przekąska´ blm: Kawior i szampan. Zasmakować w kawiorze opis.

Co to jest Kolec?

Ranking Kłujące kolce róż. Regulaminowa liczba kolców w butach piłkarskich.; Nie ma róży bez kolców informacje.

Co to jest Kolia?

Co lepsze ´naszyjnik z drogich kamieni´: Kradzież cennej kolii. Założyć diamentową kolię znaczenie.

Co to jest Kwaśny?

Czy warto Kwaśne winogrona. Kwaśne mleko. Zrobił kwaśną minę, kiedy usłyszał o niezdanym egzaminie.; amator kwaśnych jabłek; zbić - [sprać, stłuc] (kogoś) na kwaśne jabłko co znaczy.

Co to jest Kompres?

Opinie forum ´tkanina nasączona jakimś lekarstwem przykładana na chore miejsce´: Położyć zimny kompres na stłuczone kolano. Kompres z rumianku krzyżówka.

Co to jest Krowa?

Najlepszy Wydoić krowę. Stado krów. Mleko od krowy.; święta krowa; I czarna krowa białe mleko daje co to jest.

Co to jest Kleryk?

Porównaj ´uczeń seminarium duchownego´: Klerycy wyższego seminarium duchownego słownik.

Co to jest Kufer?

Wyniki Zapakować rzeczy do kufra. Trzymać bieliznę w kufrze czym jest.

Co to jest Kolizja?

Zastosowanie Po raz następny wszedł w kolizję z prawem. Uczestniczyć w drogowej kolizji co oznacza.

Co to jest Kapelusz?

Ranking Był elegancki do przesady i zawsze chodził w kapeluszu. Szerokie rondo kapelusza. Uchylić komuś kapelusza. Uchylić przed kimś kapelusza tłumaczenie.

Co to jest Kątomierz?

Co lepsze Korzystać kątomierza w trakcie zajęć z trygonometrii przykłady.

Co to jest Kserokopiarka?

Czy warto Pracować przy kserokopiarce. Włączyć kserokopiarkę definicja.

Co to jest Kwartet?

Opinie forum ´utwór muzyczny z udziałem czterech instrumentów; zespół muzyczny złożony z czterech osób´: Kwartet smyczkowy, fortepianowy. Występy znanego kwartetu encyklopedia.

Co to jest Krakać?

Najlepszy kraczę, kraczą, kraczcie: Chmara wron obsiadła drzewa i zaczęła krakać. Przestań krakać! Nie kraczcie, wszystko się powiedzie jak działa.

Co to jest Kanonada?

Porównaj ´następujące po sobie strzały´: Kanonada dział. Z daleka dobiegała kanonada armat czy jest.

Co to jest Krecha?

Wyniki Kupować coś na krechę (na kredyt). Mieć krechę u kogoś (niedobrą opinię pojęcie.

Co to jest Kto?

Zastosowanie Z kim mam przyjemność? Komu mam oddać tę przesyłkę? Kto przewrócił to krzesło? Kto ci na to pozwolił? Kim on jest dla ciebie? Nie masz definicje, kim on jest dla mnie wyjaśnienie.

Co to jest Kolonizacja?

Ranking ´zasiedlanie kolonii - terytoriów podbitych poprzez inne kraj´: Przeprowadzać konsekwentną kolonizację podbitych ziem opis.

Co to jest Kilogram?

Co lepsze znak: kg): Trzy kilogramy mąki. Pół kilograma masła informacje.

Co to jest Krzywy?

Czy warto krzywy kij. Miała trochę krzywe nogi.; patrzeć (na kogoś) krzywym okiem; ukazać/ukazywać - [pokazać/pokazywać, przedstawić/przedstawiać] (coś) w krzywym zwierciadle znaczenie.

Co to jest Kruczoczarny?

Opinie forum Kruczoczarny warkocz. Kruczoczarne włosy co znaczy.

Co to jest Kierunkowskaz?

Najlepszy Nie włączyć kierunkowskazu. Bazować na przydrożnym kierunkowskazie krzyżówka.

Co to jest Kierować (Się)?

Porównaj kierują (się): Doktor kieruje chorego na specjalistyczne badania w klinice. Kierował się bez pośpiechu ku wyjściu. Będę kierował tę sprawę do sądu. Kieruj samochodem z co to jest.

Co to jest Kończyć Się?

Wyniki kończą się: Tegoroczne matury już się kończyły. W pewnym miejscu zabudowania zaczęły się kończyć i zaczynał się las. Droga szybkiego ruchu kończy się zjazdem do centrum słownik.

Co to jest Kontratak?

Zastosowanie Przejść do kontrataku. Zaskoczyć kogoś natychmiastowym kontratakiem. Przeprowadzić kilka groźnych kontrataków czym jest.

Co to jest Kisić?

Ranking kiszę, kiszą, kiście: Kisić ogórki w słoikach. Kiszona kapusta co oznacza.

Co to jest Kasjer?

Co lepsze Kasjer bankowy tłumaczenie.

Co to jest Koneser?

Czy warto ´znawca, miłośnik´: Koneser muzyki klasycznej. Dyskusja koneserów żeńskich wdzięków przykłady.

Co to jest Kobziarz?

Opinie forum ´ten, co gra na kobzie´: Występy starych kobziarzy definicja.

Co to jest Kompas?

Najlepszy Iść wg wskazań mapy i kompasu. Igła kompasu wskazuje północ encyklopedia.

Co to jest Kontynent?

Porównaj Kontynent australijski. Mieszkańcy europejskiego kontynentu. Kontynenty i oceany jak działa.

Co to jest Kurczak?

Wyniki Pieczony kurczak. Kurczak z rożna. Sprzedaż gorących kurczaków czy jest.

Co to jest Kategoryczny?

Zastosowanie Kategoryczne żądania. Kategoryczny rozkaz. Kategoryczna wypowiedź pojęcie.

Co to jest Kilkunastotysięczny?

Ranking Rabka to kilkunastotysięczne miasto wyjaśnienie.

Co to jest Kangurzyca?

Co lepsze Widzieć w zoo kangurzycę z małym kangurzątkiem opis.

Co to jest Krzewny?

Czy warto Bawełna jest rośliną krzewną informacje.

Co to jest Kremówka?

Opinie forum Zajadać smaczną kremówkę. Papieskie kremówki znaczenie.

Co to jest Koncelebrować?

Najlepszy ´razem odprawiać mszę´, koncelebruję, koncelebrują: Trzech biskupów koncelebrowało mszę świętą co znaczy.

Co to jest Krytycznoliteracki?

Porównaj Krytycznoliterackie rozprawy krzyżówka.

Co to jest Kino?

Wyniki Kino moralnego niepokoju. Polskie kino. Kino domowe. Wybrać się z przyjaciółmi do kina. Zaprosić dziewczynę do kina. Nie rób z siebie kina! Kino Zorza (lub: kino Zorza co to jest.

Co to jest Konserwa?

Zastosowanie Konserwy mięsne (lub: z mięsa). Zjeść rybną konserwę. Otworzyć konserwę z mięsem. Otwieracz do konserw słownik.

Co to jest Kongregacja?

Ranking ´zebranie zakonne; urząd przy kurii papieskiej´: Członek religijnej kongregacji, lecz: przewodniczący watykańskiej Kongregacji Edukacji Wiary czym jest.

Co to jest Karkówka?

Co lepsze Kupić świeżą karkówkę co oznacza.

Co to jest Krzyczeć?

Czy warto krzyczą, krzyczcie: Poirytowany nauczyciel krzyczał na swoich uczniów. Krzyczeli na kierowcę autobusu, tak aby się zatrzymał. Gazety krzyczały o zwycięstwie polskich tłumaczenie.

Co to jest Król?

Opinie forum Panowanie królów. Poczet polskich królów, lecz: Trzech Króli (święto); Wyspa Króla Jerzego.; jak za króla Ćwieczka; pamiętać czasy króla Ćwieczka; Jak władca króluje przykłady.

Co to jest Kokieteria?

Najlepszy ´zainteresowanie, jakie kobieta u mężczyzny wzbudza własną osobą´: Ulec czyjejś kokieterii. Zachowywała się z kokieterią definicja.

Co to jest Kiedykolwiek?

Porównaj Jeździ teraz samochodem lepiej niż kiedykolwiek. Gdybyś kiedykolwiek była w pobliżu, odwiedź nas encyklopedia.

Co to jest Kominek?

Wyniki Ciepło z kominka. Siedzieć przed kominkiem.; chodzić na kominki; chodzić po kominkach jak działa.

Co to jest Kwas?

Zastosowanie Kwas solny. Kwas cytrynowy. Kwas mlekowy. Kwas mrówkowy. Naczynie pełne żrącego kwasu. Oblać kogoś kwasem. Nie rób mi tutaj kwasów czy jest.

Co to jest Kotlet?

Ranking Kotlet mielony. Kotlet schabowy. Usmażyła na obiad kotlety. Zamówił w restauracji kotlet ze smażoną kapustą. Na obiad zjadł kotlet (lub: kotleta) z ziemniakami pojęcie.

Co to jest Kuropatwa?

Co lepsze Jeść pieczoną kuropatwę. Stado kuropatw wyjaśnienie.

Co to jest Kandydatura?

Czy warto Kandydatura na dyrektora instytutu. Kandydatura na stanowisko prezesa firmy. Kilka osób wysunęło jego kandydaturę. Zgłosić czyjąś kandydaturę do udziału w zawodach opis.

Co to jest Konspiracja?

Opinie forum ´nielegalna działalność albo sekretna organizacja´: Działać w konspiracji informacje.

Co to jest Kiwnąć?

Najlepszy kiwnijcie, kiwnął, kiwnęła, kiwnęli: Kiwnął na kelnera. Kiwnęła mu ręką na symbol, iż jest gotowa. Zawodnik kiwnął kilku obrońców i strzelił gola. zobacz kiwać (się znaczenie.

Co to jest Kolosalnie?

Porównaj ´niezmiernie, bardzo´: Była kolosalnie zamożna i wpływowa co znaczy.

Co to jest Kaszkiet?

Wyniki Daszek kaszkietu (lub: kaszkieta). Chodzić w kaszkiecie na głowie krzyżówka.

Co to jest Kosmos?

Zastosowanie Przebywać w kosmosie co to jest.

Co to jest Krtań?

Ranking Mieć ściśniętą krtań. Nie móc wydobyć głosu z krtani słownik.

Co to jest Kształtny?

Co lepsze Kształtna postać czym jest.

Co to jest Klecić?

Czy warto pospiesznie i nieudolnie; układać z trudem´, klecę, klecą, klećcie: Nabył psa i teraz kleci dla niego budę. Niektórzy klecą wiersze, a niektórzy piszą je z natchnieniem co oznacza.

Co to jest Kołowrotek?

Opinie forum Wędka bez kołowrotka. Spinning z kołowrotkiem tłumaczenie.

Co to jest Koliber?

Najlepszy Lot kolibra. Trzepot skrzydeł maleńkiego kolibra przykłady.

Co to jest Kępa?

Porównaj Za domem rosła kępa drzew. Przedzierali się poprzez gęste kępy sitowia. Usiąść na kępie trawy, lecz: Saska Kępa definicja.

Co to jest Karmel?

Wyniki Lody oblane karmelem encyklopedia.

Co to jest Kawka?

Zastosowanie ´mała kawa; ptak´: Pić spokojnie poranną kawkę. Stado kawek na dachu jak działa.

Co to jest Klamka?

Ranking Nacisnął klamkę i wszedł do pokoju.; klamka zapadła; pocałować klamkę; wisieć u (czyjejś) klamki czy jest.

Co to jest Komercja?

Co lepsze ´działania handlowe prowadzone dla zysku´: Zdarzenie postępującej komercji. Obserwować narastającą komercję pojęcie.

Co to jest Kontrakt?

Czy warto określająca warunki, na jakie się godzą obydwie strony´: Mój kontrakt wygasa z końcem roku. Zawrzeć kontrakt. Nie podpisać kontraktu. Znaleźć nieścisłość w kontrakcie wyjaśnienie.

Co to jest Kangur?

Opinie forum Australijskie kangury. Stado kangurów opis.

Co to jest Komunikat?

Najlepszy Komunikat prasowy. Wiadomość zawarta w komunikacie. Nadawanie komunikatów informacje.

Co to jest Kończyć?

Porównaj Kończyła pracę o czwartej. Kończył szkołę o różnych porach. Kończyła szyć na maszynie i kładła się spać. Wszystkie wystąpienia kończyły rzęsiste oklaski. Mówiłem, iż znaczenie.

Co to jest Koja?

Wyniki ´posłanie marynarza na statku´: Koja marynarska. Leżeć na swej koi. Zająć koję przy drzwiach. Kilka piętrowych koi co znaczy.

Co to jest Klasa?

Zastosowanie Uczeń ostatniej klasy. Wagon pierwszej klasy. Obiad? - Pierwsza klasa! Sportowiec pokazał na zawodach prawdziwą klasę, gromiąc swoich przeciwników. Mężczyzna z klasą krzyżówka.

Co to jest Kreślić?

Ranking kreślę, kreślą, kreślcie: W technikum nauczył się kreślić rysunki techniczne. Co napisał, zaraz kreślił. Kreślić plany na przyszłość co to jest.

Co to jest Krwinka?

Co lepsze ´składnik krwi´: Krwinki białe. Krwinki czerwone słownik.

Co to jest Karol?

Czy warto Karol Ogromny. Karol Wojtyła.; Władca Karol nabył królowej Karolinie korale koloru koralowego czym jest.

Co to jest Książka?

Opinie forum młodzieży. Podręcznik przeznaczoną dla gimnazjalistów. Podręcznik o Tadeuszu Kościuszce. Przepadała za książkami o miłości. Własnym nakładem wydał książkę. Podręcznik co oznacza.

Co to jest Koneksje?

Najlepszy ´znajomość, w szczególności z osobami wpływowymi´ blp: Nie mieć odpowiednich koneksji tłumaczenie.

Co to jest Kalambur?

Porównaj ´gra słów oparta na dwuznaczności´: Grać w kalambury. Rozwiązywanie kalamburów przykłady.

Co to jest Kompakt?

Wyniki ´płyta kompaktowa´, kompaktowy: Słuchać kompaktu. Płyty kompaktowe. Odtwarzacz kompaktów. Kompaktowa wersja czegoś definicja.

Co to jest Kolarz?

Zastosowanie ´rowerzysta sportowiec´: Francuski kolarz zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Polscy kolarze wzięli udział w Wyścigu Pokoju encyklopedia.

Co to jest Kanapa?

Ranking kanapowy: Leżeć na wygodnej kanapie. Siedzieć na kanapie. Wstawić do pokoju nową kanapę. Partie kanapowe jak działa.

Co to jest Kondygnacja?

Co lepsze Mieszkać na pierwszej kondygnacji. Biura znajdowały się na górnych kondygnacjach budynku. Przenieść się na inną kondygnację czy jest.

Co to jest Konsultacja?

Czy warto rady, recenzji´: Doktor specjalista udziela konsultacji w godzinach 8.30 - 12.00. Studenci, którzy nie zaliczyli kolokwium, powinni się zgłosić na konsultację do pojęcie.

Co to jest Kamienica?

Opinie forum Remont kamienicy. Odrestaurować kamienicę. Zamieszkiwać starą kamienicę. Właściciel kilku śródmiejskich kamienic wyjaśnienie.

Co to jest Kubek?

Najlepszy Zapomnieć kubka i szczoteczki do zębów. Mieć swój kolorowy kubek do herbaty.; kubek w kubek podobny (do kogoś, do czegoś opis.

Co to jest Kurs?

Porównaj kursy nauczycielskie. Brała udział w kursie szybkiego czytania. Został uczestnikiem kursu spadochroniarskiego. Ukończył kurs prawa jazdy. Kurs walut. Kupić dolary po informacje.

Co to jest Kłamać?

Wyniki kłammy, kłamcie: Kiedy kłamie, rozpoczyna się jąkać. Opowiedz mi całe zjawisko, tylko nie kłam. Gdybym powiedział, iż się dobrze czuję, to kłamałbym.; kłamać jak z nut znaczenie.

Co to jest Koedukacja?

Zastosowanie ´wspólne nauczanie dziewcząt i chłopców´ blm: Koedukacja w szkołach co znaczy.

Co to jest Kit?

Ranking Kupić trochę kitu do uszczelniania okien.; wciskać (komuś) kit krzyżówka.

Co to jest Kompromis?

Co lepsze osiągnięte dzięki ustępstwom z obydwu stron´: Negocjatorzy zdobyli się na kompromis w kwestii rozbrojenia. Poszedłem z nią na daleko idący kompromis. Kompromis pomiędzy co to jest.

Co to jest Kwota?

Czy warto Stawka do zapłacenia opiewa na 200 złotych. Wpłaciłem pewną kwotę na mieszkanie. Dostać ustaloną kwotę słownik.

Co to jest Katecheza?

Opinie forum Ksiądz prowadził katechezę. Uczestniczyć aktywnie w katechezie. Katecheza miała go przygotować do Pierwszej Komunii Świętej czym jest.

Co to jest Kanalia?

Najlepszy ´człowiek nikczemny, podły´ ż (lub: m odm. jak ż): Ten człowiek to podstępna kanalia. To kanalia!; Każdy człowiek po czterdziestce jest kanalią. - [George Bernard Shaw co oznacza.

Co to jest Krucjata?

Porównaj krzyżowa; działanie mające na celu obronę jakichś wartości albo zwalczające niekorzystne zjawiska´: Krucjata dziecięca. Wpływ krucjat na postęp Kościoła. Przeprowadzić tłumaczenie.

Co to jest Klamra?

Wyniki Ozdobna klamra u paska. Zapięła klamrę u butów. Założyć klamrę w zapasach przykłady.

Co to jest Krzywizna?

Zastosowanie Krzywizna ziemi definicja.

Co to jest Kilimandżaro?

Ranking ´masyw górski w Afryce w Tanzanii´ ndm: Wspiąć się na Kilimandżaro. Ośnieżony masyw Kilimandżaro. Śniegi Kilimandżaro (Ernest Hemingway encyklopedia.

Co to jest Kursant?

Co lepsze Instruktor skarżył się na swojego kursanta. Kursanci aspirujący do wykonywania funkcji przewodnika beskidzkiego. Ekipa pilnych kursantów jak działa.

Co to jest Kaukaz?

Czy warto ´góry w Azji´, kaukaski: Kaukaz Mały, Kaukaz Ogromny. Ośnieżone szczyty Kaukazu; kaukaskie plemiona czy jest.

Co to jest Kemping?

Opinie forum kempingowy: Nocować na kempingu. Przyczepa kempingowa pojęcie.

Co to jest Kombinować?

Najlepszy kombinują: Kombinowali razem, jak aby tu rozwiązać równanie z dwiema (lub: dwoma) niewiadomymi. Kombinował, jak się da. Krawcowa kombinowała kolor czerwony z czarnym wyjaśnienie.

Co to jest Kabalarz?

Porównaj ´ten, kto wróży z kart´: Wróżby starych kabalarzy opis.

Co to jest Konsylium?

Wyniki ´konferencja lekarzy´ ndm w lp: Lekarskie konsylia. Zwołać konsylium informacje.

Co to jest Kwarta?

Zastosowanie ´dawna miara objętości równa jednemu litrowi´: Woda w blaszanej kwarcie. Wypić kwartę piwa znaczenie.

Co to jest Kujawiak?

Ranking Tańczyć skocznego kujawiaka co znaczy.

Co to jest Konsulat?

Co lepsze ´przedstawicielstwo jakiegoś państwa za granicą´: Wezwanie do konsulatu. Wizyta w zagranicznym konsulacie krzyżówka.

Co to jest Kinematografia?

Czy warto ´twórczość filmowa´: Dyskusja o polskiej kinematografii. Podziwiać francuską kinematografię co to jest.

Co to jest Kraniec?

Opinie forum Auto zatrzymał się na krańcu urwiska. Doszli do krańca lasu. Kraniec ludzkiej wytrzymałości. Zabiorę cię na kraniec świata słownik.

Co to jest Konstytucja?

Najlepszy zasadnicza w kraju´: Powoływać się na konstytucję. Konstytucja coś komuś gwarantuje. Uchwalić konstytucję, lecz: Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej , Konstytucja 3 czym jest.

Co to jest Krzyżak?

Porównaj ´pająk´: Pajęczyna krzyżaka co oznacza.

Co to jest Kufel?

Wyniki Kufel do piwa. Kufel piwa. Wypić cztery kufle piwa tłumaczenie.

Co to jest Kukurydza?

Zastosowanie kukurydziany: Pole kukurydzy. Kolba kukurydzy. Przepadać za prażoną kukurydzą. Gotować kukurydzę. Płatki kukurydziane przykłady.

Co to jest Kompetentny?

Ranking wydawania decyzji, mający kwalifikacje´: Kompetentny szef. Kompetentni pracownicy. Organ kompetentny do wydawania zarządzeń. Był osobą kompetentną w zakresie definicja.

Co to jest Kalkulacja?

Co lepsze ´rachunek´: Przeprowadzić kalkulację (na zimno). Mylne kalkulacje ekonomistów encyklopedia.

Co to jest Kierownik?

Czy warto skrót: kier.): Kierownik produkcji. Kierownik zakładu. Rozmawiać z kierownikiem jak działa.

Co to jest Kwalifikacja?

Opinie forum Miał odpowiednie kwalifikacje, by objąć stanowisko kierownicze w przedsiębiorstwie. Od przyszłych pracowników są wymagane wysokie kwalifikacje czy jest.

Co to jest Konieczny?

Najlepszy Wypoczynek jest niezbędny do rehabilitacji pacjenta. Warunek niezbędny pojęcie.

Co to jest Kolektura?

Porównaj ´miejsce sprzedaży kuponów albo losów´: Kupić kupon w kolekturze. Kupić bilet miesięczny w kolekturze. Odwiedzić kolekturę totolotka wyjaśnienie.

Co to jest Kąkol?

Wyniki zbożowy o purpurowoliliowych kwiatach´: Pole usłane chabrami i kąkolami.; Każde pole rodzi kąkole.; Kto sieje kąkol, zbierze kąkol.; Nasiał kąkolu pomiędzy pszenicą opis.

Co to jest Klakier?

Zastosowanie ´wynajęta osoba oklaskująca grę aktora albo widowisko´: Wynajęci klakierzy. Oklaski klakierów. Poklask klakierów informacje.

Co to jest Kraina?

Ranking Kraina polska. Kraina rodzinna. Obca kraina; kraina wiecznych śniegów, lecz: Kraina Ogromnych Jezior (w Kanadzie).; kraina mlekiem i miodem płynąca znaczenie.

Co to jest Komórka?

Co lepsze Rodzina to podstawowa komórka socjalna. Trzymać węgiel w komórce. Odkryć komórkę obcego wywiadu. Budowa i funkcje komórek nerwowych człowieka. Zadzwonić na czyjąś co znaczy.

Co to jest Kapać?

Czy warto kapie, kapią, kapiący: Z tego kranu stale kapie woda. Założyła płaszcz kapiący od złota krzyżówka.

Co to jest Kaleki?

Opinie forum Na ławce siedzi kaleki człowiek. Opiekowała się kalekim dzieckiem. Kalekie nogi i ręce to symptomy stwardnienia rozsianego co to jest.

Co to jest Kiedy?

Najlepszy przyjedziesz do nas w odwiedziny? Nie zwróciłem uwagi, kiedy ona o tym mówiła. Zagrasz ze mną w szachy? - Może kiedy indziej. Rzadko kiedy wychodził z mieszkania. Kiedy słownik.

Co to jest Komitywa?

Porównaj ´przyjacielskie relacje´ blm: Wejść z kimś w komitywę. Być z kimś w dobrej komitywie czym jest.

Co to jest Konwój?

Wyniki ´ekipa pojazdów; oddział ochronny nadzorujący przewóz pieniędzy albo więźniów´: Konwój ciężarówek na autostradzie. Ucieczka więźnia ze strzeżonego konwoju co oznacza.

Co to jest Klaser?

Zastosowanie Znaczki w klaserze tłumaczenie.

Co to jest Kanister?

Ranking Nalać benzyny do kanistra przykłady.

Co to jest Korzystać?

Co lepsze korzystają: Czy będę mógł w przyszłości używać z twojej pomocy? Korzystał zawsze z cudzych doświadczeń. Korzystali z przywilejów, jakie niósł ze sobą stan studencki definicja.

Co to jest Kutia?

Czy warto ´potrawa wigilijna przyrządzana z pszenicy, maku i bakalii´: Przygotować smaczną kutię na wigilię Bożego Narodzenia encyklopedia.

Co to jest Karabinier?

Opinie forum Oddział włoskich karabinierów jak działa.

Co to jest Komornik?

Najlepszy ´urzędnik ściągający zaległą należność od dłużników´: Komornik przeprowadzał egzekucję mienia czy jest.

Co to jest Kolekcjonować?

Porównaj kolekcjonuję, kolekcjonują: Kolekcjonować znaczki pocztowe. Kolekcjonować stare monety pojęcie.

Co to jest Koparka?

Wyniki Obsługiwać łyżkę koparki wyjaśnienie.

Co to jest Kogóż?

Zastosowanie lub: kogoż): Kogóż dzisiaj jeszcze interesuje polityka opis.

Co to jest Kurhan?

Ranking ´kopiec kryjący w sobie kilka grobów lub usypany na pamiątkę jakiegoś wydarzenia´: Grób w kurhanie. Eksploracja starożytnych kurhanów informacje.

Co to jest Konkretnie?

Co lepsze ´wprost, bez ogólników, wnikliwie na jakiś temat´: Porozmawiać z kimś konkretnie znaczenie.

Co to jest Kurtka?

Czy warto Kurtka ortalionowa. Kurtka zamszowa. Kurtka puchowa. Chodzić w ciepłej kurtce. Oddać kurtkę do prania. Szycie puchowych kurtek co znaczy.

Co to jest Kuraż?

Opinie forum ´śmiałość, odwaga´ blm: Wypił kieliszek dla kurażu krzyżówka.

Co to jest Kaźń?

Najlepszy ´cierpienia fizyczne´ blm: Skazańca prowadzono na miejsce kaźni co to jest.

Co to jest Kląć Się?

Porównaj ´przysięgać´, klnę się, klną się, klnijcie się, klął się, klęła się, klęli się: Klął się na pamięć swoich rodziców słownik.

Co to jest Krasny?

Wyniki ´czerwony´: Jej twarz pokrył krasny rumieniec czym jest.

Co to jest Konsumować?

Zastosowanie ´jeść; zużywać´, konsumuję, konsumują: Wczasowicze konsumują obiad. Latem społeczeństwo konsumuje dwa razy więcej wody pitnej niż zimą co oznacza.

Co to jest Karbon?

Ranking ´moment ery paleozoicznej´ blm: Era karbonu tłumaczenie.

Co to jest Kilof?

Co lepsze ´narzędzie do rozbijania twardego gruntu albo muru´: Pracować dzięki kilofa (lub: kilofu przykłady.

Co to jest Katapulta?

Czy warto ´średniowieczna machina wojenna do wyrzucania pocisków´: Pociski miotane ze średniowiecznych katapult. Skoczek wystrzelił jak z katapulty definicja.

Co to jest Kanada?

Opinie forum ´kraj w Ameryce Północnej´, Kanadyjczyk, Kanadyjka, kanadyjski: Mieć krewnych w Kanadzie. Opuścić Kanadę; kanadyjska flaga, tajga kanadyjska encyklopedia.

Co to jest Koleżanka?

Najlepszy skrót: kol.): Spotkać na ulicy koleżankę ze studiów. To była jego koleżanka z pracy. Miała kilka koleżanek od serca.; (czyjaś) koleżanka po fachu jak działa.

Co to jest Kalejdoskop?

Porównaj optyczna polegająca na odbiciach różnokolorowych szkiełek tworząca różne figury´: Oglądać kalejdoskop. Kalejdoskop wydarzeń. Przypadek wymienia się jak w kalejdoskopie czy jest.

Co to jest Korona?

Wyniki korona. Król w koronie i z berłem w dłoni. Założyć koronę na głowę. Nad głowami wznosiły się korony drzew. Sto koron czeskich. Dentysta założył pacjentowi koronę pojęcie.

Co to jest Kenozoik?

Zastosowanie ´najmłodsza era w dziejach Ziemi´ blm: Era kenozoiku. Żyć w kenozoiku wyjaśnienie.

Co to jest Kompletny?

Ranking Tj. kompletne nieporozumienie! Czy ty jesteś kompletnym idiotą opis.

Co to jest Kowadło?

Co lepsze metalowa podstawa, wykorzystywana do kucia elementów metalowych´: Kuciu podków na kowadle towarzyszy strzelanie iskier.; być - [znaleźć się] pomiędzy młotem a kowadłem informacje.

Co to jest Konspekt?

Czy warto ´zarys, streszczenie´: Konspekt referatu. Sporządzić konspekt lekcji przeprowadzonej w gimnazjum znaczenie.

Co to jest Krokus?

Opinie forum Bukiet niebieskich krokusów. Krokusy kwitną na tatrzańskich halach co znaczy.

Co to jest Kilkuminutowy?

Najlepszy Kilkuminutowy postój pociągu na dworcu. Wybacz mi, proszę, to kilkuminutowe spóźnienie krzyżówka.

Co to jest Kastracja?

Porównaj ´usuwanie gruczołów płciowych´: Przeprowadzić kastrację co to jest.

Co to jest Kurzyć (Się)?

Wyniki kurzy (się), kurzą (się): Kurzy się w mieszkaniu od zbijanego tynku słownik.

Co to jest Kadr?

Zastosowanie Kadr filmowy. Wejść w kadr. Wyjść z kadru czym jest.

Co to jest Kopa?

Ranking Kopa siana. Kopa jaj. Nie widzieć kogoś kopę lat co oznacza.

Co to jest Kabel?

Co lepsze Kabel miedziany. Kabel aluminiowy. Kabel elektryczny. Izolacja kabla. Poprowadzić kabel. Odciąć kawałek kabla. Z niego jest straszliwy kabel - na wszystkich donosi tłumaczenie.

Co to jest Karmić?

Czy warto karmmy: Matka karmiła dziecko swoją piersią. Karmili gołębie na rynku chlebem.; (ktoś) szpakami karmiony; Jesteśmy w stanie przełknąć każde kłamstwo, jakim nas karmią przykłady.

Co to jest Kołysać (Się)?

Opinie forum kołyszą (się): Publiczność festiwalu kołysała się w rytm muzyki. Idąc ulicą, zalotnie kołysała biodrami. Kołysała dziecko do snu.; Bogatemu diabeł dzieci kołysze definicja.

Co to jest Kilowat?

Najlepszy znak: kW): Elektrownia o mocy tys. kilowatów encyklopedia.

Co to jest Krem?

Porównaj kremowy: Krem do opalania. Krem do pielęgnacji skóry. Krem przeciw odmrożeniom. Lody z kremem. Kolor kremowy jak działa.

Co to jest Kłak?

Wyniki przyczepiły mu się kłaki z narzuty, na której siedział. Mój pies linieje, dlatego zostawia na dywanie pełno kłaków.; być funta kłaków niewartym; nie być wartym funta czy jest.

Co to jest Koniak?

Zastosowanie Kieliszek koniaku. Poczęstować gościa koniakiem pojęcie.

Co to jest Kotwica?

Ranking Rzucić kotwicę wyjaśnienie.

Co to jest Konfetti?

Co lepsze ´kolorowe skrawki papieru, którymi obsypują się uczestnicy zabawy´ ndm: Rozsypać różnobarwne konfetti opis.

Co to jest Kalka?

Czy warto Pisać poprzez kalkę. Kalka językowa. Podłożyć pod kartkę pięć kalk (lub: kalek informacje.

Co to jest Klęknąć?

Opinie forum klęknę, klękniesz, klękną, klęknijcie, klęknął, klęknęła, klęknęli, klęknąwszy: Klęknąwszy, rozpoczął się modlić. Klęknij i proś o przebaczenie! zobacz klękać znaczenie.

Co to jest Karbidówka?

Najlepszy ´lampa, gdzie źródłem światła jest karbid´: Zapalić starą karbidówkę co znaczy.

Co to jest Korupcja?

Porównaj Szerząca się korupcja. Zwalczać korupcję w kręgach władzy.; Pragnę pomniejszenia korupcji - lub powiększenia mego udziału w zyskach z niej płynących. - [Ashleigh krzyżówka.

Co to jest Kładka?

Wyniki Przejść strumień po kładce. Położyć drewnianą kładkę co to jest.

Co to jest Komentować?

Zastosowanie komentuję, komentują: Komentować mecz piłkarski. Komentować debatę sejmową. Komentować czyjeś zachowanie. Komentował wszystko, co się dzieje na sali słownik.

Co to jest Kita?

Ranking Lisia kita. Kita trzciny czym jest.

Co to jest Kakadu?

Co lepsze ´gatunek papugi´ ndm: Kolorowa kakadu co oznacza.

Co to jest Kolportaż?

Czy warto ´rozprowadzanie prasy, książek´: Kolportaż prasy. Zajmował się kolportażem gazet tłumaczenie.

Co to jest Krokiew?

Opinie forum ´drewniana belka´: Drewniane krokwie w dachu trzeszczały, lecz: Ogromna Krokiew (skocznia narciarska przykłady.

Co to jest Konflikt?

Najlepszy interesów, niezgoda´: Na Bliskim Wschodzie wywiązał się konflikt zbrojny. Brać udział w zbrojnym konflikcie. Przypadek grozi konfliktem międzynarodowym. Konflikt definicja.

Co to jest Koronka?

Porównaj ´ażurowa tkanina; rodzaj modlitwy´: Przyszyć koronkę do kołnierza bluzki, lecz: Koronka do Miłosierdzia Bożego (tytuł modlitwy encyklopedia.

Co to jest Konstatować?

Wyniki ´stwierdzać´, konstatuję, konstatują: Konstatować usterki w wypracowaniu. Konstatujemy, iż kandydat spełnił pokładane w nim nadzieje jak działa.

Co to jest Korzeń?

Zastosowanie sprzedawcę o korzeń pietruszki. Jadalne korzenie roślin. Rozłożyste korzenie dębu. Odnaleźć własne korzenie.; wyrwać (coś) z korzeniami; zapuścić (gdzieś) korzenie; Jaki czy jest.

Co to jest Kiermasz?

Ranking ´wyprzedaż różnych artykułów związana z końcem sezonu albo inną okazją´: Kiermasz szkolny. Kiermasz książek pojęcie.

Co to jest Kolczyk?

Co lepsze Kolczyki z brylantami. Nosić kolczyki wyjaśnienie.

Co to jest Katafalk?

Czy warto ´podwyższenie, na którym stoi trumna´: Trumna na katafalku opis.

Co to jest Kambr?

Opinie forum ´moment ery paleozoicznej´ blm: Moment kambru w dziejach Ziemi. Żyć w kambrze informacje.

Co to jest Kalkuta?

Najlepszy ´miasto w Indiach´, kalkucki: Matka Teresa z Kalkuty. Przebywać w Kalkucie; kalkucki przemysł znaczenie.

Co to jest Konformizm?

Porównaj ´bezkrytyczne zgadzanie się z czymś´ blm: Zwolennik konformizmu. Polityczny konformizm co znaczy.

Co to jest Kompromitacja?

Wyniki ´narażenie siebie albo kogoś na wstyd´: Obawiać się kompromitacji. Narazić się na kompromitację krzyżówka.

Co to jest Krążownik?

Zastosowanie ´bojowy okręt wojenny´: Działa krążownika. Płynąć krążownikiem pod polską banderą. Polskie krążowniki na Bałtyku co to jest.

Co to jest Kajać Się?

Ranking ´przyznawać się do winy´, kajam się, kajają się: Kajał się przed Bogiem za własne przewinienia słownik.

Co to jest Kokietka?

Co lepsze zalotna´: Zachwycać się uroczą kokietką. Z niej to prawdziwa kokietka.; W miłości cnotliwa kobieta mówi nie, namiętna - tak; dziwaczna tak i nie; kokietka - ani tak, ani czym jest.

Co to jest Karygodny?

Czy warto Karygodny gest. Karygodny postępek co oznacza.

Co to jest Królówka?

Opinie forum Zbić czyjąś królówkę na szachownicy tłumaczenie.

Co to jest Koleżeński?

Najlepszy Koleżeńscy uczniowie przykłady.

Co to jest Kruszyć (Się)?

Porównaj kruszę, kruszą (się), kruszcie: Kruszyć coś na kawałki. Plażowicze kruszyli dla mew chleb. Ta drożdżówka bardzo się kruszy.; kruszyć (o coś) kopie definicja.

Co to jest Krasnoludek?

Wyniki Zobaczyć krasnoludka w lesie. Bajka O krasnoludkach i sierotce Marysi (tytuł bajki Marii Konopnickiej encyklopedia.

Co to jest Kondensator?

Zastosowanie ´przyrząd do gromadzenia ładunków elektrycznych´: Wydajne kondensatory. Układ kondensatorów jak działa.

Co to jest Krępujący?

Ranking ´onieśmielający; uwierający´: Krępująca przypadek. Kołnierz krępujący szyję. Obcisłe ubranie krępujące ruchy czy jest.

Co to jest Kołowrót?

Co lepsze ´zamieszanie, zamęt´: Mieć dość codziennego kołowrotu pojęcie.

Co to jest Koloseum?

Czy warto ´starożytny amfiteatr wzniesiony w Rzymie´ ndm: Ruiny rzymskiego Koloseum wyjaśnienie.

Co to jest Krócej?

Opinie forum Im krócej, tym lepiej opis.

Co to jest Kuluary?

Najlepszy ´boczne pomieszczenia w teatrze, parlamencie albo sądzie´ blp: Kuluary teatru. Dyskusje w kuluarach. Zażarte polemiki przeniesiono w kuluary informacje.

Co to jest Kwiat?

Porównaj Wręczyć komuś kwiaty. Bukiet polnych kwiatów. Wiązanka kwiatów. Był już w kwiecie wieku znaczenie.

Co to jest Krzyk?

Wyniki Przeraźliwy krzyk. Zduszony krzyk. Nie usłyszeć czyjegoś krzyku. Napaść na kogoś z krzykiem.; ostatni krzyk mody; Krzykiem skrzypiec nie nastroisz.; W milczeniu nawet co znaczy.

Co to jest Kłębiasty?

Zastosowanie Kłębiaste chmury krzyżówka.

Co to jest Kosmonauta?

Ranking m odm. jak ż: Amerykańscy kosmonauci wylądowali na Księżycu. Rosyjscy kosmonauci co to jest.

Co to jest Kret?

Co lepsze Kopce wykopane poprzez krety. Ślepy jak kret słownik.

Co to jest Kalesony?

Czy warto blp: Zakładać zimą pod spodnie kalesony. Dwie pary kalesonów czym jest.

Co to jest Kredyt?

Opinie forum budżetowy. Kredyt państwowy. Kredyt krótkoterminowy. Kredyty na budownictwo. Kredyty dla młodych małżeństw. Zazwyczaj robili zakupy na kredyt. Bank udzielił mu co oznacza.

Co to jest Kapitan?

Najlepszy skrót: kpt.), kapitański: Kapitan drużyny sportowej. Kapitan statku. Kapitan okrętu. Kapitan żeglugi. Oficer wojskowy w randze kapitana tłumaczenie.

Co to jest Koalicja?

Porównaj ´porozumienie pomiędzy partiami zawarte w celu prowadzenia wspólnej polityki´: Koalicja rządowa. Przystąpić do koalicji. Opuścić koalicję przykłady.

Co to jest Konfekcja?

Wyniki ´odzież lekka´ blm: Seria modnej konfekcji. Sprzedawać męską konfekcję definicja.

Co to jest Koszyk?

Zastosowanie Wyjąć jabłko z koszyka. Iść z koszykiem na grzyby. Towar plecionych koszyków encyklopedia.

Co to jest Kształt?

Ranking Kształt prostokątny. Wieża kościelna ma stożkowaty kształt. Papierośnica w kształcie serca. Czuła coś na kształt politowania. Przypatrywał się jej obfitym kształtom jak działa.

Co to jest Kontrahent?

Co lepsze ´jedna z spółek albo osób zawierających umowę´: Zagraniczny kontrahent. Podpisać umowę z nieuczciwym kontrahentem czy jest.

Co to jest Kaczątko?

Czy warto Bawić się z puszystym kaczątkiem. Pięć kaczątek. nieładne kaczątko (tytuł baśni H.Ch. Andersena); nieładne kaczątko pojęcie.

Co to jest Katakumby?

Opinie forum ´podziemne cmentarze starochrześcijańskie´ blp: Zejść do starochrześcijańskich katakumb wyjaśnienie.

Co to jest Korespondencja?

Najlepszy Tajemnica korespondencji. Korespondencja pomiędzy nami się urwała. Prowadzić z kimś ożywioną korespondencję. Czytać czyjąś korespondencję opis.

Co to jest Koniuszek?

Porównaj W trakcie wspinaczki na skale poranił sobie koniuszki palców informacje.

Co to jest Koński?

Wyniki Końskie mięso. Usiąść na końskim zadzie. Byle zastrzyk mu nie ulży, potrzebna mu końska dawka.; końskie zdrowie znaczenie.

Co to jest Kolekcja?

Zastosowanie Zestawienie znaczków pocztowych. Zestawienie białej broni. Zestawienie starych monet. Pokaz nowej kolekcji płaszczy (lub: płaszczów co znaczy.

Co to jest Kod?

Ranking Kod językowy. Kod pocztowy. Kod dostępu. Kod paskowy. Pisać w zaszyfrowanym kodzie. Posługiwać się niezrozumiałym, tajemnym kodem krzyżówka.

Co to jest Kreci?

Co lepsze Łąka była upstrzona krecimi kopcami.; krecia praca co to jest.

Co to jest Kartezjusz?

Czy warto lub: Descartes) - [wym. dekart] ´francuski filozof i matematyk´: Myśl filozoficzna Kartezjusza (lub: Renégo Descartes´a słownik.

Co to jest Kolędować?

Opinie forum kolęduję, kolędują: W Wigilię nie tylko słuchamy kolęd, lecz także sami kolędujemy czym jest.

Co to jest Komiks?

Najlepszy Rysunki w komiksie. Artysta młodzieżowych komiksów co oznacza.

Co to jest Kretes?

Porównaj Z kretesem przegraliśmy sprawę w sądzie (zupełnie). Przepadł z kretesem (doszczętnie tłumaczenie.

Co to jest Katarzyna?

Wyniki Katarzyna Jagiellonka. Święta Katarzyna przykłady.

Co to jest Kosmiczny?

Zastosowanie Loty kosmiczne na Księżyc. Rakieta osiągnęła pierwszą szybkość kosmiczną. Poza granicami atmosfery rozciągała się przestrzeń kosmiczna. Na orbicie ziemskiej znajduje definicja.

Co to jest Księżyc?

Ranking błyszczał żółty sierp księżyca. Poświata księżyca padała na jej twarz. Zza chmur wyjrzał księżyc. Spacerowali w świetle księżyca, trzymając się za ręce. Księżyc w pełni encyklopedia.

Co to jest Konstruować?

Co lepsze konstruuję, konstruują: Konstruować nowy schemat samochodu. Uczeń potrafi prawidłowo konstruować zdania złożone współrzędnie jak działa.

Co to jest Kircholm?

Czy warto ´miejscowość na Łotwie´, kircholmski: Pojechać do Kircholmu. Przebywać w Kircholmie; kircholmska bitwa czy jest.

Co to jest Kieszeń?

Opinie forum kieszeni zwitek banknotów. Odruchowo sięgnął ręką do kieszeni. Nie wkładaj portfela do tylnej kieszeni spodni. Stał z rękami w kieszeniach.; mieć (coś, kogoś) w kieszeni pojęcie.

Co to jest Klusek?

Najlepszy lub: kluska): Zadławić się kluskiem. Talerz smacznych klusków. Kluski śląski.; ciepłe kluski wyjaśnienie.

Co to jest Kwasek?

Porównaj Kwasek cytrynowy opis.

Co to jest Krępy?

Wyniki ´mocno zbudowany i równocześnie niskiego wzrostu´: Krępy uczeń. Krępi mężczyźni informacje.

Co to jest Knieja?

Zastosowanie ´gęsty las´: Zabłądzić w starej kniei znaczenie.

Co to jest Kpić?

Ranking do kogoś albo czegoś z lekceważeniem´, kpię, kpią, kpijcie: Przestań sobie ze mnie kpić! Nie kpijcie sobie, ponieważ to poważny problem. Kpić ze wszystkich i wszystkiego co znaczy.

Co to jest Koper?

Co lepsze Pęczek kopru krzyżówka.

Co to jest Kolonia?

Czy warto posiadłość jakiegoś państwa; osiedle położone z dala od centrum miasta; wypoczynkowy pobyt dzieci i młodzieży poza miejscem zamieszkania blp: Anglicy zakładali własne co to jest.

Co to jest Kształtować?

Opinie forum kształtują: Wprawny rzeźbiarz kształtował gips. Ciężka robota kształtowała jego osobowość. Prasa i media kształtują opinię socjalną. Sport kształtuje charakter słownik.

Co to jest Konsekracja?

Najlepszy ´uroczyste poświęcenie´: Uroczysta konsekracja kaplicy czym jest.

Co to jest Kaleka?

Porównaj ż (lub: m odm. jak ż): Współczuć biednemu kalece. Mieć w rodzinie kalekę. Pomoc dla kalek.; kaleka życiowy co oznacza.

Co to jest Kubatura?

Wyniki ´pojemność´: Kubatura pomieszczeń biurowych. Budynek o kubaturze 50 000 metrów sześciennych tłumaczenie.

Co to jest Konwencja?

Zastosowanie międzynarodowa; norma wyróżniająca jakieś dzieło; sposób zachowania się w jakimś środowisku´: Konwencja haska, konwencja genewska. Ministrowie obu państw podpisali przykłady.

Co to jest Kopyto?

Ranking oddali tętent żubrzych kopyt.; robić coś na jedno kopyto; przerobić (kogoś) na własne - [swoje] kopyto; ruszyć z kopyta; wyciągnąć kopyta; zjeść konia z kopytami definicja.

Co to jest Kolejarz?

Co lepsze Pracował jako kolejarz. Strajki kolejarzy encyklopedia.

Co to jest Koala?

Czy warto m odm. jak ż (lub: ż): Australijski miś koala jak działa.

Co to jest Karmelek?

Opinie forum Ssać karmelka. Poczęstować kolegę karmelkiem. Paczka słodkich karmelków czy jest.

Co to jest Kastrat?

Najlepszy ´śpiewak kastrowany przed mutacją dla zachowania wysokiego głosu´: Śpiew kastrata pojęcie.

Co to jest Kapusta?

Porównaj Głąb kapusty. Uprawiać kapustę w ogródku. Zając w kapuście.; groch z kapustą; Lepsza własna kapusta niżeli cudza gęś wyjaśnienie.

Co to jest Kląć?

Wyniki klnijcie, klął, klęła, klęli: Klął siarczyście na warunki mieszkaniowe. Klęli pogodę, na czym świat stoi.; kląć (na coś, na kogoś) w żywy kamień - [w żywe kamienie opis.

Co to jest Książkowy?

Zastosowanie Janek imponuje mi wiedzą książkową. Fakt, iż mówi piękną polszczyzną, jednak używa zbyt wiele słów książkowych.; mól książkowy informacje.

Co to jest Krótki?

Ranking najkrótszy: Założyć krótkie spodenki. Wziąć krótki rozbieg.; krótkie spięcie; na krótką metę; Zawsze wybieraj drogę najkrótszą, albowiem krótka droga jest naturalna znaczenie.

Co to jest Krwiobieg?

Co lepsze Liczba tlenu w krwiobiegu. Mieć kłopoty z krwiobiegiem co znaczy.

Co to jest Kwoka?

Czy warto Kwoka wiejska. Kwoka domowa. Kwoka z kurczętami krzyżówka.

Co to jest Krajać?

Opinie forum kraję, krają, krajcie: Siedziała przy stole i krajała chleb nożem.; serce się (komuś) państwa; Tak krawiec państwa, jak (mu) materii staje co to jest.

Co to jest Kolaborować?

Najlepszy ´współpracować z władzą nieuznawaną poprzez społeczeństwo´, kolaboruję, kolaborują: Kolaborował z okupantem słownik.

Co to jest Koligacja?

Porównaj ´pokrewieństwo albo powinowactwo z kimś´ zazwyczaj w lm: Odkryć rodzinne koligacje. Mieć rozliczne koligacje czym jest.

Co to jest Kajfasz?

Wyniki żydowski´: Odsyłanie od Annasza do Kajfasza jest dowodem dezorganizacji i braku kompetencji nie wszystkich instytucji państwowych.; chodzić od Annasza do Kajfasza co oznacza.

Co to jest Kreskówka?

Zastosowanie Kreskówki dla dzieci. Kreskówki z wytwórni Walta Disneya. Oglądać japońskie kreskówki tłumaczenie.

Co to jest Kumak?

Ranking ´płaz z rodz. ropuszek´: Nizinne i górskie kumaki przykłady.

Co to jest Kunszt?

Co lepsze ´mistrzostwo, doskonałość´: Kunszt oratorski. Kunszt retoryczny. Pisarz popisuje się w swojej twórczości kunsztem językowym.; Kunszt naturze nigdy nie dorówna definicja.

Co to jest Kilkunastogodzinny?

Czy warto Kilkunastogodzinna robota wyczerpała go zupełnie encyklopedia.

Co to jest Kalafior?

Opinie forum kalafiorowy: Kalafior z zasmażką. Sałatka z kalafiora. Zupa kalafiorowa jak działa.

Co to jest Kusy?

Najlepszy ´krótki´: Kusy płaszcz. Kusa spódniczka czy jest.

Co to jest Krzyżówka?

Porównaj Krzyżówka genetyczna. Wypadek na krzyżówce. Rozwiązywać krzyżówkę pojęcie.

Co to jest Kwaskowy?

Wyniki Landrynki o kwaskowym smaku wyjaśnienie.

Co to jest Kowal?

Zastosowanie Robota kowala kosztuje wiele energii.; Każdy jest kowalem swego losu.; Kowal zawinił, Cygana powiesili opis.

Co to jest Kawalarz?

Ranking Telewizja organizuje konkurs na najlepszego kawalarza. Lecz z niego kawalarz! Psoty i wygłupy kawalarzy informacje.

Co to jest Kolt?

Co lepsze Wyciągnąć kolta. Kolt sześciostrzałowy znaczenie.

Co to jest Kra?

Czy warto Stać na krze. Obserwować płynącą krę. Słychać trzask łamanej kry. Gromadząca się kra może doprowadzić do wylania rzeki. Zderzenie się kilku kier co znaczy.

Co to jest Krążyć?

Opinie forum krąż, krążcie: Krąży we wsi pogłoska, iż sołtys wyjeżdża za granicę. Sępy krążą szerokim łukiem nad padliną. Po osiedlu krążą po cywilnemu ubrani policjanci.; krążyć z krzyżówka.

Co to jest Kurcz?

Najlepszy Sportowiec otrzymał kurczu mięśni. Mieć mocne kurcze. Nie mogła wytrzymać bolących kurczy (lub: kurczów co to jest.

Co to jest Kursor?

Porównaj ´kreska na ekranie komputera oznaczająca miejsce, gdzie jest pisany tekst´: Migający na ekranie komputera kursor. Przesunąć kursor w lewo słownik.

Co to jest Kwintet?

Wyniki ´zespół muzyczny złożony z pięciu osób´: Skład kwintetu. Grać w kwintecie. Koncert znanego kwintetu muzycznego czym jest.

Co to jest Korozja?

Zastosowanie blm: Błotnik samochodu uległ korozji. Usunąć korozję z metalu co oznacza.

Co to jest Komunikatywny?

Ranking ´mający związek z porozumiewaniem się; zrozumiały´: Komunikatywna funkcja tekstu. Mieć komunikatywny styl tłumaczenie.

Co to jest Korea?

Co lepsze ´kraj w Azji Wschodniej´, Koreańczyk, Koreanka, koreański: Korea Południowa. Korea Północna. Mieszkańcy Korei. Zwiedzić Koreę; koreański lider przykłady.

Co to jest Krzewiasty?

Czy warto Zarośla krzewiaste definicja.

Co to jest Katechizacja?

Opinie forum Wymóg powszechnej katechizacji encyklopedia.

Co to jest Kompetencja?

Najlepszy uprawnień albo zakres wiedzy´ zazwyczaj w lm: Te kwestie podlegają kompetencji naczelnika poczty. Rozwiązanie tego problemu przekracza moje kompetencje. Nie miał jak działa.

Co to jest Kierat?

Porównaj ´urządzenie poruszane poprzez konie albo woły chodzące w koło; ciężka, żmudna robota´: Zaprząc konia do kieratu. Moja robota to istny kierat - wciąż to samo czy jest.

Co to jest Kair?

Wyniki ´stolica Egiptu´, kairczyk, kairka, kairski: Mieszkańcy Kairu. Spędzać urlop w Kairze. Purpurowe róże z Kairu (tytuł filmu); kairskie bezdroża pojęcie.

Co to jest Kołatka?

Zastosowanie ´element mocowany na drzwiach albo bramie, którym się stuka, tak aby ktoś otworzył´: Chwycił za mosiężną kołatkę i głośno zakołatał wyjaśnienie.

Co to jest Kolacja?

Ranking przygotowywała kolację. Jadł kolację w towarzystwie znajomych. Siadajcie do kolacji. Nakryję do kolacji. Zjedliśmy wczoraj kolację w miłym gronie.; Nie zadawaj się z opis.

Co to jest Komplikacja?

Co lepsze Przypadek uległa znacznej komplikacji. Spowodować niepotrzebną komplikację informacje.

Co to jest Komisarz?

Czy warto ´oficer policji´: Komisarz policji. Policjant w stopniu komisarza znaczenie.

Co to jest Kupa?

Opinie forum Zobaczyć kupę ludzi na ulicy. Spotkać na festynie kupę znajomych. Zebrać się do kupy. Kupa śmieci. Zrobić kupę co znaczy.

Co to jest Kapitulacja?

Najlepszy Wezwać kogoś do kapitulacji. Ogłosić bezwarunkową kapitulację krzyżówka.

Co to jest Korzec?

Porównaj ´dawna miara objętości ciał sypkich´: Miara korca. Dwa korce, pięć korców.; chować - [trzymać] (coś) pod korcem; dobrać - [znaleźć] się w korcu maku co to jest.

Co to jest Kołacz?

Wyniki ´placek pszenny´: Kołacz dożynkowy. Kołacz weselny.; Bez pracy nie ma kołaczy słownik.

Co to jest Korelacja?

Zastosowanie ´współzależność´: Korelacja teorii z praktyką (lub: pomiędzy teorią a praktyką czym jest.

Co to jest Kłódka?

Ranking Klucz od kłódki. Zamknąć coś na kłódkę. Założyć nową kłódkę w piwnicy.; zamknąć gębę na kłódkę co oznacza.

Co to jest Kilkusetkartkowy?

Co lepsze Kilkusetkartkowy atlas tłumaczenie.

Co to jest Komizm?

Czy warto ´śmieszność, zabawność´ blm: Komizm sytuacyjny. Komizm słowny. Komizm sytuacji bazuje na tym, iż przykłady.

Co to jest Kartkówka?

Opinie forum Ściągać na kartkówce. Zapowiedzieć uczniom kartkówkę. Mieć pięć kartkówek pośrodku tygodnia definicja.

Co to jest Korespondować?

Najlepszy ´pisać listy; odpowiadać czemuś´, koresponduję, korespondują: Korespondowali ze sobą poprzez kilka lat. Zaobserwowane fakty korespondują z teorią encyklopedia.

Co to jest Kopernik?

Porównaj Mikołaj Kopernik. Teoria heliocentryczna Kopernika jak działa.

Co to jest Kowboj?

Wyniki Kapelusz kowboja. Życie amerykańskich kowboi (lub: kowbojów czy jest.

Co to jest Klarnet?

Zastosowanie ´drewniany instrument muzyczny´: Grać na klarnecie w szkole muzycznej pojęcie.

Co to jest Krzywda?

Ranking dotkliwą krzywdę. Uważaj, ponieważ zrobisz sobie ogromną krzywdę! Doznał od was wielu krzywd. Postanowił poskarżyć się rodzicom na własną krzywdę. Rozdał cały swój wyjaśnienie.

Co to jest Kołobrzeg?

Co lepsze Koszalińskiem nad Morzem Bałtyckim´, kołobrzeżanin, kołobrzeżanka, kołobrzeski: Spędzać urlop w Kołobrzegu; kołobrzeskie plaże. Festiwal piosenki żołnierskiej w opis.

Co to jest Karpaty?

Czy warto ´góry w Europie Środkowej´, karpacki: Karpaty Południowe, Karpaty Wschodnie, Karpaty Zachodnie, Karpaty Białe, Karpaty Mołdawskie. Przyroda Karpat; karpackie lasy informacje.

Co to jest Kuba?

Opinie forum ´imię męskie´, Kubuś: Kuba Sienkiewicz, Kubuś Puchatek, Kubuś Fatalista,; Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie znaczenie.

Co to jest Kęs?

Najlepszy Marzyć o kęsie mięsa.; Chcąc zbyt ogromny kęs połknąć, można się zadławić co znaczy.

Co to jest Kilkunastodniowy?

Porównaj Dostać kilkunastodniowy urlop. Wybrać się na kilkunastodniową wycieczkę krzyżówka.

Co to jest Krypta?

Wyniki ´podziemna część kościoła´: Msza w dolnej krypcie katedry. Pochować kogoś w krypcie co to jest.

Co to jest Korekta?

Zastosowanie Korekta autorska. Przeprowadzić precyzyjną korektę książki. Poddać wypracowanie korekcie słownik.

Co to jest Korsarz?

Ranking ´rozbójnik morski´: Statek korsarzy czym jest.

Co to jest Kundel?

Co lepsze Trzymać kundla na smyczy co oznacza.

Co to jest Kontrolować (Się)?

Czy warto się), kontrolują (się): Kontrolować laborantów. Kontrolować księgi przychodu i rozchodu. tak aby nie doszło do przykrej zamiany zdań, musisz się kontrolować tłumaczenie.

Co to jest Kaznodzieja?

Opinie forum ´duchowny głoszący kazania´ m odm. jak ż: Płomienny kaznodzieja. Wysłuchać nauk mądrego kaznodziei przykłady.

Co to jest Kolorować?

Najlepszy koloruję, kolorują: Dzieci kolorowały śmieszne postacie definicja.

Co to jest Keks?

Porównaj ´ciasto z bakaliami´: Ukroić dla gościa kawałek keksu (lub: keksa encyklopedia.

Co to jest Kurzajka?

Wyniki ´niewielka narośl wyrastająca regularnie na rękach´: Usunąć z rąk kurzajkę jak działa.

Co to jest Karbid?

Zastosowanie ´biała substancja, która wydziela ostrą woń w połączeniu się z wodą´ blm: Wynosić karbid z kopalni. Lampa karbidowa czy jest.

Co to jest Komnata?

Ranking ´pokój w zamku albo pałacu urządzony z przepychem´: Komnaty pałacowe. Komnaty zamkowe. Zwiedzać królewskie komnaty na Wawelu pojęcie.

Co to jest Kawalerzysta?

Co lepsze ´żołnierz wykorzystywany w kawalerii´: Szwadron kawalerzystów wyjaśnienie.

Co to jest Kwiaciarnia?

Czy warto Pracować w kwiaciarni. Zamówić wiązankę kwiatów w kwiaciarni. Kilka śródmiejskich kwiaciarni (lub: kwiaciarń opis.

Co to jest Komplement?

Opinie forum komplement. Podziękowała mu za miły komplement. Nie szczędził jej komplementów.; Komplementy inwestuje się w przyszłe zyski. - [Jules Renard]; Mężczyzna jest stary informacje.

Co to jest Kusić?

Najlepszy kuszę, kusisz, kuszą, kuście: Kusiła mężczyzn zalotnym metodą bycia znaczenie.

Co to jest Kosodrzewina?

Porównaj ´płożący się gatunek sosny´: Piętro kosodrzewiny. Utknąć w kosodrzewinie. Przebrnąć poprzez gęstą kosodrzewinę co znaczy.

Co to jest Klimat?

Wyniki kontynentalny. Klimat morski. Nie przepadał za gorącym klimatem. Żyć w umiarkowanym klimacie. Lubił rockowe klimaty.; Chciałbym iść do raju z racji na klimat, lecz krzyżówka.

Co to jest Katmandu?

Zastosowanie ndm, katmanduanin, katmanduanka, katmanduański: Karawana wzięła swój start w stolicy Nepalu - Katmandu co to jest.

Co to jest Kogel -Mogel?

Ranking blm: Szklanka kogla-mogla. Ukręcić kogel-mogel słownik.

Co to jest Koka -Kola?

Co lepsze lub: coca-cola) - [wym. koka kola]: Puszka koka-koli. Pić duszkiem zimną koka-kolę czym jest.

Co to jest Krzywdzić?

Czy warto krzywdzę, krzywdzą: Krzywdzisz nas tymi pomówieniami co oznacza.

Co to jest Kogut?

Opinie forum Grzebień koguta. Pianie koguta. Rosół z koguta.; Jak kogut zapieje, to wiesz, iż dnieje tłumaczenie.

Co to jest Kilkusettysięczny?

Najlepszy Kilkusettysięczny tłum powitał papieża przykłady.

Co to jest Kabała?

Porównaj ´wróżenie z kart´: Stawiać kabałę. Wpakowała się w dużą kabałę. Wplątał ją w dobrą kabałę definicja.

Co to jest Klin?

Wyniki o dwóch zbieżnych powierzchniach wykorzystywany do rozbijania drewna albo kamienia, albo innego twardego materiału´: Aby rozbić cegłę, musiał użyć młotka i klina encyklopedia.

Co to jest Kojot?

Zastosowanie ´zwierzę drapieżne z rodz. psów´: Wycie kojota. Stado drapieżnych kojotów jak działa.

Co to jest Kombinerki?

Ranking ´narzędzie do ściskania czegoś albo do przecinania´ blp: Schować kombinerki w skrzynce na narzędzia czy jest.

Co to jest Korytarz?

Co lepsze korytarza. Czekać na korytarzu. Myć korytarz. Szkolne korytarze. Przemierzać długie korytarze. Doszło do katastrofy, gdyż samolot leciał innym korytarzem powietrznym pojęcie.

Co to jest Kardynał?

Czy warto ´najwyższy po papieżu dostojnik w Kościele katolickim´, kardynalski: Kardynał Karol Wojtyła. Barwy kardynalskie wyjaśnienie.

Co to jest Kardynalny?

Opinie forum ´zasadniczy´: Kardynalny błąd. Kardynalne prawa opis.

Co to jest Kropka?

Najlepszy literę po kropce. Postawić kropkę na końcu zdania.; i kropka; kropka w kropkę; postawić/stawiać kropkę nad i; Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i informacje.

Co to jest Kulisa?

Porównaj ´schowane okoliczności kwestie´ zazwyczaj w lm: Wreszcie poznałem całą sprawę od kulis. Prasa ujawniła kulisy afery tytoniowej. Za kulisami jakiejś kwestie znaczenie.

Co to jest Karabinek?

Wyniki skrót: kbk): Karabinek sportowy. Strzelać na strzelnicy z karabinka (lub: karabinku). Wpiąć się do liny dzięki karabinka co znaczy.

Co to jest Kciuk?

Zastosowanie Skaleczenie kciuka. Wybić sobie kciuk w trakcie gry w siatkówkę. Wskazać na coś kciukiem.; trzymać kciuki (za kogoś krzyżówka.

Co to jest Karzeł?

Ranking bardzo niskiego wzrostu´: Przyrost karła. Złośliwe karły. Występy cyrkowych karłów.; Co postawimy mleko na kwaśne, to skądś wyłażą garbate karzełki i szczają nam do co to jest.

Co to jest Kosz?

Co lepsze Na trawie stał kosz gruszek. Na scenę wniesiono kosz kwiatów. W rogu łazienki stał kosz na brudną bieliznę. Wynieś wreszcie kosz na śmieci - jest pełny! Niósł kosz z słownik.

Co to jest Kiecka?

Czy warto Włożyła na zabawę szałową kieckę czym jest.

Co to jest Klomb?

Opinie forum Kwiaty na klombie. Posadzić piękne klomby wzdłuż bulwarów co oznacza.

Co to jest Kamikadze?

Najlepszy ´samolot dokonujący samobójczego nalotu na statek nieprzyjaciela w okresie II wojny światowej; osoba podejmująca ogromne ryzyko´ m ndm: Walka japońskich kamikadze z tłumaczenie.

Co to jest Komfort?

Porównaj Komfort mieszkania. Żyć w komforcie. Obywać się bez komfortu przykłady.

Co to jest Klawiatura?

Wyniki Klawiatura komputerowa. Klawiatura pianina. Pisać na klawiaturze definicja.

Co to jest Krzywdować?

Zastosowanie krzywduję, krzywdują: Krzywdować sobie encyklopedia.

Co to jest Koziorożec?

Ranking ´zwierzę´: Stado zwinnych koziorożców nad przepaścią jak działa.

Co to jest Koń?

Co lepsze Koń Przewalskiego. Rasowe konie. Obrok dla konia. Na trawie pasły się bułane konie. Dosiadł konia i pognał przed siebie. Instruktor konnej jazdy demonstrował, bez czy jest.

Co to jest Kartka?

Czy warto Wyrwać kartkę z zeszytu. Przerzucać kartki w książce. Cztery kartki pojęcie.

Co to jest Krytykanctwo?

Opinie forum ´nieuzasadniona krytyka´: Narzekać na czyjeś krytykanctwo wyjaśnienie.

Co to jest Kostur?

Najlepszy ´kij do podpierania się´: Opierać się na drewnianym kosturze opis.

Co to jest Konstantynopol?

Porównaj ´stolica państwa bizantyjskiego´, konstantynopolitański: Mieszkańcy Konstantynopola; konstantynopolitańskie zabytki informacje.

Co to jest Kameleon?

Wyniki Zobaczyć w zoo kameleona.; zamieniać poglądy jak kameleon znaczenie.

Co to jest Kot?

Zastosowanie domu. Dać kotu mleka. Bawić się ze swoim kotem. Wystawa rasowych kotów. Pokarm dla kotów.; bawić się - [igrać, zabawiać się] (z kimś) jak kot z myszą - [z myszką co znaczy.

Co to jest Kulfon?

Ranking ´nieczytelny symbol, litera, rysunek´: Trudno się doczytać, jeżeli ktoś pisze kulfonami krzyżówka.

Co to jest Kajakarstwo?

Co lepsze Zdobyć srebrny medal w kajakarstwie co to jest.

Co to jest Kurka?

Czy warto Wodna kurka. Koszyk pełen dorodnych kurek słownik.

Co to jest Krzątać Się?

Opinie forum ´żwawo się poruszać, wykonując jakąś pracę´, krzątam się, krzątają się: Matka krzątała się w kuchni czym jest.

Co to jest Koszula?

Najlepszy Wyprasować koszulę. Włożyć koszulę z krawatem pod marynarkę. Rękaw koszuli. Pozapinać spinki przy mankietach koszuli.; oddać (komuś) ostatnią koszulę; nosić koszulę w co oznacza.

Co to jest Kaduk?

Porównaj ´diabeł´: Po kiego kaduka on się tutaj przywlókł?; prawem kaduka tłumaczenie.

Co to jest Kareta?

Wyniki Kraj młodzi jechali karetą. Brytyjska królowa siedziała w karecie.; pasować - [nadawać się] (do kogoś, do czegoś) jak wół do karety przykłady.

Co to jest Konszachty?

Zastosowanie ´nielegalne interesy´ blp: Konszachty z kimś. Mieć z kimś konszachty. Wejść z kimś w konszachty definicja.

Co to jest Konopnicka?

Ranking ´poetka polska i nowelistka´: Maria Konopnicka encyklopedia.

Co to jest Krótkowidz?

Co lepsze Okulary dla krótkowidza. Nie zauważył jej na korytarzu - był krótkowidzem jak działa.

Co to jest Krzywić Się?

Czy warto krzywię się, krzywią się, krzyw się, krzywcie się: Krzywiła się trochę na jego pomysły. Dlaczego wszyscy w zakładzie się na mnie krzywią czy jest.

Co to jest Królowa?

Opinie forum królowej. Dostojna królowo! Polskie królowe, lecz: Góry Królowej Maud, Ziemia Królowej Mary, Wybrzeże Królowej Marii, Wyspy Królowej Adelajdy, Wyspy Królowej Charlotty pojęcie.

Co to jest Kresy Wschodnie?

Najlepszy ´wsch. część daw. Polski´, Kresowianin (lub: Kresowiak), Kresowianka: Mieszkańcy Kresów Wschodnich wyjaśnienie.

Co to jest Karcer?

Porównaj ´cela karna w więzieniu´: Wtrącić kogoś do karceru. Osadzić więźnia w karcerze opis.

Co to jest Kilkadziesiąt?

Wyniki Na wykład przyszło kilkadziesiąt osób. Dyplomy za osiągnięcia w nauce dla kilkudziesięciu uczniów informacje.

Co to jest Kieliszek?

Zastosowanie kieliszka. Napełnić kieliszek. Mieć pusty kieliszek. Komplet kieliszków.; zaglądać do kieliszka; W Polsce łatwiej wyobrazić sobie literata bez pióra niż bez kieliszka znaczenie.

Co to jest Kąpiel?

Ranking kąpiel, kiedy zadzwonił telefon. Zażywaliśmy kąpieli w rzece. Miłośnik gorących kąpieli.; wylewać/wylać dziecko z kąpielą; Podłość jest jak gorąca kąpiel - z początku co znaczy.

Co to jest Kroić Się?

Co lepsze ´zapowiadać się´, kroi się, kroją się: Kroi się strajk na skalę ogólnokrajową. Słyszałem, iż w naszym dziale kroją się podwyżki płac krzyżówka.

Co to jest Kontra?

Czy warto Natychmiastowa kontra. Dać komuś kontrę co to jest.

Co to jest Kajakarz?

Opinie forum Zmagania polskich kajakarzy słownik.

Co to jest Klasyfikacja?

Najlepszy ´usystematyzowany podział czegoś´: Regulacja gatunków literackich. Przeprowadzić klasyfikację cząstek elementarnych czym jest.

Co to jest Kupno -Sprzedaż?

Porównaj Umowa kupna-sprzedaży co oznacza.

Co to jest Koszykówka?

Wyniki Uprawiać koszykówkę. Oglądać koszykówkę na najwyższym światowym poziomie tłumaczenie.

Co to jest Kwit?

Zastosowanie Kwit na odbiór bielizny z pralni. Kwit na odbiór bagażu z przechowalni. Kwit za opłacenie prądu. Kwit za wodę przykłady.

Co to jest Kawa?

Ranking Kawa biała. Kawa czarna. Kawa ze śmietanką. Zaparzyć kawę w ekspresie. Ekspres do kawy. Wypić kilka kaw.; kawa na ławę; wyłożyć (komuś) kawę na ławę definicja.

Co to jest Kolarski?

Co lepsze Wyścig kolarski. Mieć talent kolarski. Zakup sprzętu kolarskiego encyklopedia.

Co to jest Kosztować?

Czy warto kosztują: Ile kosztuje ta podręcznik? Wyjazd za granicę drogo kosztuje. Malowanie mieszkania kosztowało ich aż dwa tysiące złotych. Nie martw się, nie będę cię nic jak działa.

Co to jest Kolejność?

Opinie forum Razem ustaliliśmy kolejność korzystania z komputera. Zachować kolejność czegoś czy jest.

Co to jest Kamień?

Najlepszy twarde jak kamień. Mieszko wsławił się tym, iż położył kamień węgielny pod potęgę państwa polskiego. Był wyczerpany i głowa ciążyła mu jak kamień. Po najeździe tatarskim pojęcie.

Co to jest Kabaczek?

Porównaj ´roślina z rodz. dyniowatych´: Sałatka z kabaczków wyjaśnienie.

Co to jest Karetka?

Wyniki Karetka pogotowia pędząca na sygnale. Ustąpić pierwszeństwa karetce. Wezwać karetkę do chorego. Wezwać karetkę na miejsce wypadku opis.

Co to jest Komis?

Zastosowanie ´sklep pośredniczący w kupnie i sprzedaży towarów´: Kupić coś w komisie. Brać coś w komis informacje.

Co to jest Kapuściany?

Ranking Młode liście kapuściane najlepiej nadają się do gołąbków.; kapuściany głąb znaczenie.

Co to jest Kogo By?

Co lepsze Zastanawiał się, do kogo aby tu jeszcze zwrócić się o pomoc co znaczy.

Co to jest Kartoflanka?

Czy warto Gotować kartoflankę krzyżówka.

Co to jest Konsekrować?

Opinie forum księdzu święceń biskupich; nadać jakiemuś miejscu charakter sakralny´, konsekruję, konsekrują: Konsekrować na biskupa. Papież konsekrował nowo wybudowaną bazylikę co to jest.

Co to jest Kameduła?

Najlepszy ´członek zakonu´ m odm. jak ż: Pobożny kameduła. Zakon kamedułów słownik.

Co to jest Komunia?

Porównaj Przystępować do komunii. Przyjąć komunię, lecz: Pierwsza Komunia Święta czym jest.

Co to jest Kontuar?

Wyniki ´lada, bufet´: Kontuar w barze. Kontuar w sklepie. Obsługiwać klientów zza kontuaru co oznacza.

Co to jest Kalać?

Zastosowanie ´zniesławiać´, kalam, kalają: Swoim postępowaniem kalasz dobre imię naszej rodziny.; Niedobry to ptak, co swoje gniazdo kala tłumaczenie.

Co to jest Klęczeć?

Ranking klęczę, klęczą, klęczcie: Klęczeć w kościele przed Najświętszym Sakramentem. Klęczeć na grochu.; klęczeć pod figurą, a mieć diabła pod skórą przykłady.

Co to jest Księgozbiór?

Co lepsze Właściciel pokaźnego księgozbioru. Cenne księgozbiory definicja.

Co to jest Kilkumiesięczny?

Czy warto Mieć kilkumiesięczny staż pracy. Kilkumiesięczne niemowlę encyklopedia.

Co to jest Klepsydra?

Opinie forum ´przyrząd odmierzający czas; ogłoszenie o czyjejś zgonu´: Przesypujący się piasek w klepsydrze. Odwrócić klepsydrę. Rozklejać pogrzebowe klepsydry jak działa.

Co to jest Kolubryna?

Najlepszy ´ciężkie działo oblężnicze o grubej lufie´: Wystrzały z kolubryny. Andrzej Kmicic wysadził szwedzką kolubrynę czy jest.

Co to jest Kolumb?

Porównaj ´włoski żeglarz´: Krzysztof Kolumb.; być - [stać się, okazać się...] jajkiem Kolumba pojęcie.

Co to jest Kanclerz?

Wyniki ´szef rządu Niemiec albo Austrii´: Sprawować urząd kanclerza. Spotkanie kanclerzy Austrii i Niemiec wyjaśnienie.

Co to jest Kauczuk?

Zastosowanie ´elastyczna substancja do produkcji gumy´: Towary z kauczuku opis.

Co to jest Królestwo?

Ranking Królestwo zasiedli na tronie. Królestwo było rządzone mocną ręką, lecz: Królestwo Polskie, Królestwo Kongresowe informacje.

Co to jest Kapeć?

Co lepsze Chodzić po domu bez kapci. Wybiegł w kapciach na ulicę znaczenie.

Co to jest Kręciek?

Czy warto ´bzik´: Od intensywnej edukacji otrzymała kręćka.; otrzymać kręćka; mieć kręćka co znaczy.

Co to jest Kazanie?

Opinie forum zepsuciu moralnym. Prawić komuś kazania. Palnąć komuś kazanie, lecz: Kazania sejmowe (traktat polityczny Piotra Skargi).; siedzieć jak na tureckim - [niemieckim] kazaniu krzyżówka.

Co to jest Krzyżowy?

Najlepszy nieprzyjaciela w krzyżowy ogień. Krzyżowy ogień zapytań; droga krzyżowa (nabożeństwo), wyprawy krzyżowe, lecz: Droga Krzyżowa (męka Chrystusa).; wziąć (kogoś) w krzyżowy co to jest.

Co to jest Kobieta?

Porównaj zadbana kobieta. Mieć własną kobietę. Ustąpić miejsca kobiecie. Zawieść się na kobiecie. Nie ufać kobiecie. Poznać elegancką kobietę. Pokochać piękną kobietę.; kobieta w słownik.

Co to jest Kiść?

Wyniki Kiść dorodnych winogron. Rwać kiście bzu.; Z´le w mgle i snach błądzącym do wiedzy progu iść, wszak czującym, bolejącym, jedynie pragnącym Bóg do nóg poznania kiść strąca czym jest.

Co to jest Konto?

Zastosowanie Mieć konto w banku. Mieć sporą sumę na swoim koncie. Wpłacono 1000 zł zaliczki na konto autora. Jego wybryki szły na konto jego współlokatorów.; Szczęście: dobre konto co oznacza.

Co to jest Kręgosłup?

Ranking Skrzywienie kręgosłupa. Bóle w kręgosłupie. Kręgosłupem Ogromnej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest oczywiście Jurek Owsiak tłumaczenie.

Co to jest Kadra?

Co lepsze Kadra instruktorska. Kadra oficerska. Kadra pracowników naukowych. Załatwić coś w kadrach przykłady.

Co to jest Kawał?

Czy warto na talerz kawał smażonej kiełbasy. Stąd do większego miasta to kawał drogi. Kawał chłopa. Sprośne kawały. Kawały o blondynkach. Całą noc opowiadał nam kawały. Sypiesz definicja.

Co to jest Kawiarnia?

Opinie forum przyjaciółmi w kawiarni. Otworzyć elegancką kawiarnię. Był stałym bywalcem kawiarni; kawiarnia Jama Michalika, lecz: Kawiarnia Tatrzańska. Kawiarnia Literacka encyklopedia.

Co to jest Kuratela?

Najlepszy ´prawna opieka nad kimś, w szczególności uciążliwa, ciągła kontrola´: Wziął swojego krewnego pod kuratelę (lub: w kuratelę). Jestem pod kuratelą sądu dla nieletnich jak działa.

Co to jest Knedel?

Porównaj Kupić w Czeskim Cieszynie smaczne knedle. Talerz pełen knedli czy jest.

Co to jest Karczma?

Wyniki Karczma wiejska. Karczma przydrożna. Pić piwo w karczmie. Otworzyć karczmę przy głównej drodze pojęcie.

Co to jest Książę?

Zastosowanie Władza księcia, lecz: Przylądek Księcia Walii, Wyspa Księcia Edwarda, Wyspa Księcia Walii.; W ciemnocie ludu jest władza książąt, wykształcenie prowadzi do buntu wyjaśnienie.

Co to jest Kreować?

Ranking postać filmową albo sceniczną; tworzyć, ustanawiać´, kreuję, kreują: W trakcie wieloletniej kariery aktorskiej kreował zarówno role komiczne, jak i tragiczne. Kreować opis.

Co to jest Klif?

Co lepsze ´strome wybrzeże morskie´ Urwisty klif na wyspie Wolin. Wędrować wzdłuż morskich klifów informacje.

Co to jest Korzyć Się?

Czy warto ´okazywać uległość´, korzę się, korzą się, korz się (lub: kórz się), korzcie się (lub: kórzcie się): Korzył się przed majestatem królewskim. Korzyć się przed Bogiem znaczenie.

Co to jest Komentarz?

Opinie forum Komentarz do Biblii . Bez komentarza. Powstrzymywać się od komentarzy co znaczy.

Co to jest Karłowaty?

Najlepszy ´charakteryzujący się małym wzrostem´: Rośliny karłowate krzyżówka.

Co to jest Kontroler?

Porównaj Kontroler zażądał od pasażera, by ten okazał istotny bilet. Grupka kontrolerów w tramwaju co to jest.

Co to jest Kijów?

Wyniki ´stolica Ukrainy´, kijowianin, kijowianka, kijowski: Pojechać do Kijowa. Mieszkać w Kijowie; kijowskie zabytki słownik.

Co to jest Kajdanki?

Zastosowanie blp: Założyć oskarżonemu kajdanki. Skuć więźnia kajdankami czym jest.

Co to jest Kojec?

Ranking ´ogrodzenie dla dziecka; zagroda dla zwierząt domowych´: Dziecko bawi się w kojcu. Wypuścić owce z kojca co oznacza.

Co to jest Kręgowiec?

Co lepsze Budowa kręgowca. Sporo gatunków kręgowców tłumaczenie.

Co to jest Kilkuhektarowy?

Czy warto Kilkuhektarowy sad. Kilkuhektarowe gospodarstwo przykłady.

Co to jest Każdy?

Opinie forum każda minuta. Liczyła się z każdym jego słowem. Codziennie wstawał o szóstej. Była miła dla każdego klienta. Każda kobieta chciałaby być kochana. Powtarzał to uparcie definicja.

Co to jest Krew?

Najlepszy Krew żylna. Białe ciałka krwi. Czerwone ciałka krwi. Zawartość hemoglobiny we krwi. Pielęgniarka pobrała mu krew z żyły. Był ciężko chory i lekarze przetaczali mu krew encyklopedia.

Co to jest Kisiel?

Porównaj Kisiel truskawkowy (lub: o smaku truskawkowym). Utopić łyżeczkę w kisielu.; dziesiąta woda po kisielu jak działa.

Co to jest Kapka?

Wyniki Marzyć o kapce mleka. Poprosić o kapkę wina czy jest.

Co to jest Krwotoczny?

Zastosowanie Skaza krwotoczna pojęcie.

Co to jest Kosić?

Ranking koszę, kosisz, koszą, koś, koście: Kosić trawę. Ten stary wyga kosi kapitał w każdym teleturnieju.; Jeden kosi, drugi nosi wyjaśnienie.

Co to jest Kierownictwo?

Co lepsze Kierownictwo odrzuciło wniosek o dofinansowanie studiów zaocznych. Objęła kierownictwo agencji reklamowej opis.

Co to jest Konkretny?

Czy warto ´precyzyjnie określony, sprecyzowany´: Miała na myśli konkretne wydarzenie. Sformułował konkretne zarzuty. Zadaliśmy nauczycielowi konkretne pytania informacje.

Co to jest Karta?

Opinie forum kredytowa. Wypłacił kapitał dzięki karty bankomatowej. Wpisać dedykację na karcie tytułowej książki. Mieć chlubną kartę w historii.; ciemna karta (czegoś); gra w otwarte znaczenie.

Co to jest Kruk?

Najlepszy Stado kruków krążyło nad okolicą.; biały kruk; Kruk krukowi oka nie wykole co znaczy.

Co to jest Komunikować (Się)?

Porównaj się), komunikują (się): Komunikował nam o planowanych wydatkach. Komunikowała zebranym własne stanowisko w kwestii nadużyć w przedsiębiorstwie. Komunikujemy się dzięki krzyżówka.

Co to jest Konik?

Wyniki zajęcie; osoba, która sprzedaje bilety drożej, niż nabyła´: Ma swego konika - gromadzi starą broń. Koniki sprzedawały bilety przed meczem.; wsiąść/wsiadać na co to jest.

Co to jest Klub?

Zastosowanie klubów sportowych. Być członkiem klubu szachowego. Witaj w klubie! Spotkanie w klubie; klub poselski, lecz: Klub Poselski Unii Wolności, Klub Międzynarodowej Prasy i słownik.

Co to jest Komisyjny?

Ranking Egzamin komisyjny czym jest.

Co to jest Kolba?

Co lepsze palnej; kwiatostan kukurydzy; kuliste naczynie z szyjką´: Kolba karabinu. Drewniana kolba. Metalowa kolba. Zerwać kolbę kukurydzy. Podgrzewać laboratoryjną kolbę co oznacza.

Co to jest Kulturystyka?

Czy warto Uprawiać kulturystykę amatorsko albo zawodowo tłumaczenie.

Co to jest Koncert?

Opinie forum poważnej. Koncert na fortepian i kwartet smyczkowy. Wybrał się ze znajomymi na koncert zespołu rockowego.; Życie przypomina koncert gry na skrzypcach, którego wykonawca przykłady.

Co to jest Komunał?

Najlepszy ´powiedzenie bez głębszej treści, ogólnik´: Mówić komunały definicja.

Co to jest Komers?

Porównaj ´bankiet, uczta, przyjęcie´: Świetnie bawiliśmy się na komersie encyklopedia.

Co to jest Kilkanaście?

Wyniki Do rozpoczęcia igrzysk olimpijskich pozostało kilkanaście dni. Zwolniono dyscyplinarnie kilkunastu pracowników jak działa.

Co to jest Kocioł?

Zastosowanie Nad ogniskiem stał kocioł wrzącej wody. Zapodziać gdzieś pokrywę od kotła. Gotowaliśmy grochówkę w kotle.; Przygania kocioł garnkowi, a sam smoli - [a obydwa smolą czy jest.

Co to jest Konwencjonalny?

Ranking ´tradycyjny, obowiązujący od dawna´: Znaki konwencjonalne. Broń konwencjonalna pojęcie.

Co to jest Kasztan?

Co lepsze Zbierać kasztany. W maju kwitną kasztany. Zafarbowała sobie włosy na kasztan wyjaśnienie.

Co to jest Kałamarz?

Czy warto ´naczynie do atramentu´: Zanurzyć pióro w kałamarzu. Wylać atrament z kałamarza opis.

Co to jest Kłębek?

Opinie forum Kot bawił się kłębkiem wełny. Zwinął się w kłębek i zasnął.; być - [stawać się/stać się, okazywać się/okazać się] kłębkiem nerwów; dojść - [dotrzeć] po nitce do kłębka informacje.

Co to jest Karb?

Najlepszy jakiejś powierzchni´ Karby na pniu drzewa. Własne zachowanie złożył na karb roztargnienia. Trzeba tę klasę wziąć w karby.; składać/złożyć - [kłaść] (coś) na karb (czegoś znaczenie.

Co to jest Krój?

Porównaj Krój czcionek. Krój sukni co znaczy.

Co to jest Krótkodystansowy?

Wyniki Krótkodystansowy bieg. Krótkodystansowi biegacze krzyżówka.

Co to jest Kolegium?

Zastosowanie ´szkoła wyższa´ ndm w lp: Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu co to jest.

Co to jest Kulturalny?

Ranking wspólnota kulturalna (lub: kulturowa). Warszawa ma ambicje stać się ośrodkiem kulturalnym w państwie. Kraków jest bezspornie centrum kulturalnym południowej Polski. Ten słownik.

Co to jest Koronkowy?

Co lepsze ´zrobiony z koronki´: Koronkowa serwetka. Koronkowy kołnierzyk.; koronkowa praca czym jest.

Co to jest Katedra?

Czy warto jednostka organizacyjna w szkole wyższej´: Katedra gotycka. Zwiedzać katedrę gnieźnieńską. Pogłos w katedrze. Podziwiać monumentalne zarysy katedry. Katedra historii co oznacza.

Co to jest Kaszel?

Opinie forum przeciw)kaszlowy: Suchy kaszel. Mokry kaszel. Miał zapalenie oskrzeli i aż zanosił się kaszlem. Otrzymała nagłego ataku kaszlu. Syrop przeciwkaszlowy tłumaczenie.

Co to jest Karykatura?

Najlepszy Narysować czyjąś karykaturę. Karykatura znanego polityka przykłady.

Co to jest Koło?

Porównaj Łopuszna koło Nowego Targu. Dworek znajduje się tuż koło parku. Usiądź koło mnie. Powłóczysta spódnica plącze się koło nóg. Cały ranek majstruje coś koło telewizora definicja.

Co to jest Kulebiak?

Wyniki ´pieczony pieróg nadziewany farszem´: Talerz smacznych kulebiaków z nadzieniem encyklopedia.

Co to jest Kubeł?

Zastosowanie wodę z kubła. Wynieść, opróżnić kubeł na śmieci. Iść z pustym kubłem.; kubeł zimnej wody; wylać/wylewać kubeł zimnej wody (komuś) na głowę; wylać/wylewać kubeł zimnej jak działa.

Co to jest Krupnik?

Ranking ´zupa; napój alkoholowy´: Nie przepadać za krupnikiem. Na pierwsze danie będzie dzisiaj krupnik. Wypić kieliszek krupniku czy jest.

Co to jest Kryska?

Co lepsze Po okresie triumfów przyszła teraz kryska na faworyta.; przyszła na kogoś kryska; Przyszła kryska na Matyska pojęcie.

Co to jest Kabina?

Czy warto Kabina telefoniczna. Kabina ciśnieniowa. Pilot uwięziony w kabinie samolotu wyjaśnienie.

Co to jest Kataklizm?

Opinie forum ´katastrofa żywiołowa´: Przeżyć straszliwy kataklizm. Pompeje dotknął okropny kataklizm opis.

Co to jest Kondolencje?

Najlepszy ´wyrazy współczucia składane komuś na skutek zgonu bliskiej osoby´ blp: Składać komuś kondolencje. Wyrażać kondolencje. Moje kondolencje informacje.

Co to jest Kiełb?

Porównaj ´drobna ryba z rodz. karpiowatych´: Łuski kiełbia.; mieć kiełbie we łbie znaczenie.

Co to jest Koral?

Wyniki ´szkielet koralowca, z którego wyrabia się ozdoby´: Broszka z koralu. Na szyję założyła sznur korali co znaczy.

Co to jest Kwiecień?

Zastosowanie nas trzeciego kwietnia. Przed drugim kwietnia muszę wrócić z delegacji. Pierwszy kwietnia nie jest tego roku dniem powszednim. Dziś jest szesnasty kwietnia (lub krzyżówka.

Co to jest Kontrast?

Ranking i zła. Kontrast bieli i czerni. Rażący kontrast pomiędzy zbytkiem a nędzą. Bogate wnętrze mieszkania stanowiło kontrast z nieporządkiem, jaki panował w mieszkaniu co to jest.

Co to jest Kółko?

Co lepsze Grać w kółko i krzyżyk. Robić kółka na czole. Pięć olimpijskich kółek. Siedzieć za kółkiem. Szkolne kółko zainteresowań. Opowiadać w kółko jedno i to samo słownik.

Co to jest Kłopot?

Czy warto same kłopoty. Miał kłopot ze swoim zdrowiem. Wydawca wpadł w duże kłopoty finansowe. Mam nadzieję, iż nie sprawiam ci kłopotu. Kłopoty to moja specjalność.; Nie miała czym jest.

Co to jest Komuna?

Opinie forum ´mechanizm polityczny oparty na wspólnej własności; wspólnota´: Żyć w komunie. Za komuny stało się w długich kolejkach; komuna miejska, lecz: Komuna Paryska co oznacza.

Co to jest Kusiciel?

Najlepszy Ulec namowom kusiciela. Podstępni kusiciele tłumaczenie.

Co to jest Koncesja?

Porównaj ´administracyjne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej´: Koncesja na sprzedaż alkoholu. Nie dostać na coś koncesji. Mieć koncesję na posiadanie broni przykłady.

Co to jest Kroplówka?

Wyniki Pacjent był podłączony do kroplówki. Otrzymywać glukozę poprzez kroplówkę definicja.

Co to jest Kampania?

Zastosowanie wojenne; zaplanowane przedsięwzięcie, intensywnie wykonywane dla osiągnięcia jakiegoś celu´: Zwycięska kampania. Uczestnicy kampanii wrześniowej. Prowadzić intensywną encyklopedia.

Co to jest Kanalizacyjno -Wodociągowy?

Ranking Mechanizm rur kanalizacyjno-wodociągowych jak działa.

Co to jest Komora?

Co lepsze Przechowywać żywność w komorze. Mieć w domu przestronną komorę. Komory celne. Komory próżniowe czy jest.

Co to jest Konsul?

Czy warto ´przedstawiciel jakiegoś państwa za granicą´: Przychodnia konsula. Konsul generalny. Konsul honorowy pojęcie.

Co to jest Kolaborant?

Opinie forum Ruch oporu wydał na kolaboranta wyrok zgonu wyjaśnienie.

Co to jest Kołek?

Najlepszy kołek. Podeprzeć drzwi kołkiem.; ciosać (komuś) kołki na głowie (tak aby...); siedzieć (gdzieś) kołkiem; stać jak kołek; zawiesić (coś) na kołku; zdjąć (coś) z kołka opis.

Co to jest Kocher?

Porównaj ´turystyczna kuchenka´: Turystyczny kocher. Gotować wodę na kocherze informacje.

Co to jest Karkonosze?

Wyniki ´góry w Polsce południowo-zachodniej´, karkonoski: Pokryte rumowiskami skalnymi szczyty Karkonoszy; karkonoskie lasy, lecz: Karkonoski Park Narodowy znaczenie.

Co to jest Khaki?

Zastosowanie ´brunatnozielony kolor´ ndm: Mundur koloru khaki co znaczy.

Co to jest Kwadrat?

Ranking Pole powierzchni kwadratu. Cztery równe boki kwadratu. ?atwe kąty w kwadracie krzyżówka.

Co to jest Klaps?

Co lepsze Klaps filmowy. Otrzymała porządnego klapsa od ojca co to jest.

Co to jest Kuria?

Czy warto ´urząd kościelny podległy biskupowi´: Kuria biskupia. Kuria diecezjalna. Przedstawiciel kurii rzymskiej słownik.

Co to jest Kanciarz?

Opinie forum Zyskać opinię kanciarza. Szajka warszawskich kanciarzy czym jest.

Co to jest Klimatyzacja?

Najlepszy blm: Sala kinowa bez klimatyzacji. Zamontować klimatyzację w samochodzie co oznacza.

Co to jest Kakao?

Porównaj ndm, kakaowy: Filiżanka kakao. Cukier w kakao. Drzewo kakaowe. Ziarno kakaowe. Masło kakaowe tłumaczenie.

Co to jest Konkordat?

Wyniki ´umowa regulująca relacje pomiędzy krajem a Kościołem´ blm: Zawarcie konkordatu między Rzeczpospolitą Polską a Stolicą Apostolską (Watykanem przykłady.

Co to jest Krawiec?

Zastosowanie Krawiec damski i męski. Poprosić krawca o uszycie garnituru.; Tak krawiec państwa, jak (mu) materii staje definicja.

Co to jest Kłótnia?

Ranking Brać udział w kłótni. Wszcząć kłótnię z kolegami. Sporo niepotrzebnych kłótni.; W kłótni prawda zawsze się zgubi encyklopedia.

Co to jest Komunalny?

Co lepsze ´miejski´: Cmentarz komunalny. Gospodarka komunalna. Mieszkanie komunalne jak działa.

Co to jest Kolęda?

Czy warto Śpiewać razem kolędy bożonarodzeniowe czy jest.

Co to jest Kontrowersyjny?

Opinie forum Kontrowersyjny wniosek. Kontrowersyjna propozycja pojęcie.

Co to jest Kwiecisty?

Najlepszy Poeta miał kwiecisty styl. Ładnie ci w tej kwiecistej sukience wyjaśnienie.

Co to jest Koza?

Porównaj Hodować kozę. Stado kóz.; Przyjdzie koza do woza.; Raz kozie zgon opis.

Co to jest Kalendarz?

Wyniki Kalendarz juliański. Kalendarz gregoriański. Kalendarz wyborczy. Wyrwać kartkę z kalendarza. Kalendarz ze zdjęciami Tatr Wysokich informacje.

Co to jest Kaktus?

Zastosowanie Hodować kolczasty kaktus w doniczce. Kłujące liście egzotycznego kaktusa.; Prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie znaczenie.

Co to jest Krzyżować?

Ranking krzyżuję, krzyżują: Pogoda krzyżowała im plany raz za wspólnie. Genetycy krzyżują organizmy należące do różnych odmian gatunkowych.; pokrzyżować/krzyżować (komuś) szyki co znaczy.

Co to jest Komar?

Co lepsze Zabić komara kapciem. Odpędzać natrętnego komara. Chmara komarów nad jeziorem krzyżówka.

Co to jest Krzyknąć?

Czy warto krzykniesz, krzykną, krzyknijcie, krzyknął, krzyknęła, krzyknęli, krzyknąwszy: Wszyscy krzyknęli z radości. Krzyknął z przerażenia, w czasie gdy był to tylko sen. My na co to jest.

Co to jest Korespondent?

Opinie forum ´pracownik któregoś ze środków masowego przekazu, dostarczający informacje z terenu, na którym przebywa´: Zagraniczni korespondenci telewizyjnych informacje słownik.

Co to jest Kanarek?

Najlepszy Klatka dla kanarka. Śpiew kanarka.; Lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu czym jest.

Co to jest Konsultacyjny?

Porównaj Pkt. konsultacyjny dla rolników co oznacza.

Co to jest Klient?

Wyniki Był stałym klientem taksówki. Wymagający klienci. Klienci sklepu warzywniczego. Klient - nasz pan tłumaczenie.

Co to jest Koci?

Zastosowanie W najwyższym stopniu podobają mi się jej kocie oczy. Chód tego człowieka przypomina kocie ruchy.; kocia mama; kocia muzyka przykłady.

Co to jest Kondycja?

Ranking świetnej kondycji fizycznej. Była w fatalnej kondycji psychicznej. Zawodnik stracił kondycję poprzez zimę. Sportowiec musi popracować nad kondycją. Piłkarze odznaczali definicja.

Co to jest Konsultować?

Co lepsze ´omawiać´, konsultuję, konsultują: Dyrektor wydawnictwa konsultuje ze specjalistami poszczególne pozycje planu wydawniczego encyklopedia.

Co to jest Kapitalizm?

Czy warto gospodarczy oparty na prywatnej własności i wolnej konkurencji´, kapitalistyczny: Kapitalizm dziewiętnastowieczny. Kapitalizm współczesny. Drapieżny kapitalizm. Ofiara jak działa.

Co to jest Kurier?

Opinie forum ´gazeta codzienna´: Zamieścił ogłoszenie w kurierze. Czytać kurier (lub: kuriera). Artykuł w kurierze. Poranny kurier, lecz: Kurier Poranny , Kurier Polski czy jest.

Co to jest Kłącze?

Najlepszy Kłącze tataraku. Roślinne kłącza pojęcie.

Co to jest Kominiarz?

Porównaj Kominiarz przynosi szczęście. Chwycić się za guzik na widok kominiarza wyjaśnienie.

Co to jest Kluska?

Wyniki lub: klusek): Na obiad była rolada, modra kapusta i kluski śląskie opis.

Co to jest Klepać?

Zastosowanie klepię, klepią: Nie klep mnie, nie jestem twoim kolegą. Klepał klacz po szyi.; klepać biedę informacje.

Co to jest Krawędź?

Ranking Stał przy krawędzi chodnika. Zatrzymał się na krawędzi przepaści. Ostre krawędzie stołu. Żyć na krawędzi znaczenie.

Co to jest Kopalnia?

Co lepsze kopalni. Zamknąć nierentowną kopalnię. Z dala widać kominy śląskich kopalni (lub: kopalń); kopalnia soli, lecz: Kopalnia Soli w Wieliczce; kopalnia węgla, lecz: Kopalnia co znaczy.

Co to jest Komediopisarz?

Czy warto Twórczość znanego komediopisarza. Wybitni komediopisarze doby oświecenia. Sztuki polskich komediopisarzy krzyżówka.

Co to jest Kołysanka?

Opinie forum Zaśpiewać dziecku kołysankę do snu. Zaśpiewać dziecku kołysankę przed snem co to jest.

Co to jest Kartoteka?

Najlepszy Założyć kartotekę. Sprawdzić coś w kartotece. Fiszka w kartotece, lecz: Kartoteka (tytuł sztuki Tadeusza Różewicza).; mieć czystą kartotekę słownik.

Co to jest Kąsek?

Porównaj Ta posada to łakomy kąsek dla każdego czym jest.

Co to jest Kostium?

Wyniki Dwuczęściowy kostium kąpielowy. Jednoczęściowy kostium kąpielowy. Założyć elegancki kostium na egzamin. Cena kostiumu co oznacza.

Co to jest Koks?

Zastosowanie ´substancja pozyskiwana z węgla; niedozwolony środek dopingujący´ blm: Tona koksu. Być na koksie tłumaczenie.

Co to jest Kucyk?

Ranking ´rodzaj uczesania; mały krępy koń´: Spleść włosy w zgrabny kucyk. Zrobić sobie zdjęcie z kucykiem przykłady.

Co to jest Kapuśniaczek?

Co lepsze ´zupa; pasztecik; drobny deszcz´: Zjeść kapuśniaczek z chlebem. Zjeść barszczyk z kapuśniaczkiem. Weź parasol, na dworze siąpi kapuśniaczek definicja.

Co to jest Kark?

Czy warto worków z pszenicą boli mnie teraz kark. Starszy brat nakładł mi znowu po karku. Od ojca otrzymał w kark za bezczelne odzywki. Ugiąć przed kimś karku.; mieć głowę na encyklopedia.

Co to jest Kilkupiętrowy?

Opinie forum Kilkupiętrowy dom jak działa.

Co to jest Który?

Najlepszy miesiąc? Nie mogliśmy ustalić, która data tej pamiętnej bitwy jest prawdziwa. Którego dzisiaj mamy? Która to już godzina? Mieszkał w bloku, gdzie stale psuły się windy czy jest.

Co to jest Koleina?

Porównaj Auto wpadł w koleiny pojęcie.

Co to jest Karmelita?

Wyniki ´zakonnik´ m odm. jak ż: Pobożny karmelita. Zakon karmelitów bosych wyjaśnienie.

Co to jest Kłusować?

Zastosowanie kłusuję, kłusują: Za młodu kłusował po lasach. Za to, iż kłusował, musiał zapłacić grzywnę w wysokości 1000 zł opis.

Co to jest Kierowca?

Ranking Kierowca autobusu. Kierowca ciężarówki. Kierowca samochodu osobowego. Zatrudnić kierowcę TIR-a (lub: tira). Doświadczeni kierowcy. Szkolenie przyszłych kierowców informacje.

Co to jest Kurczę?

Co lepsze Piski kurczęcia. Pięcioro żółtych kurcząt znaczenie.

Co to jest Kobierzec?

Czy warto Kobierzec krokusów. Wzorzyste kobierce co znaczy.

Co to jest Kwadra?

Opinie forum ´etap Księżyca´: Księżyc w pierwszej kwadrze krzyżówka.

Co to jest Kozioł?

Najlepszy Woźnica wdrapał się na kozioł dorożki. Uczniowie skakali poprzez kozioł.; fiknąć kozła; kozioł ofiarny; uparty jak kozioł co to jest.

Co to jest Korzyść?

Porównaj materialne. Czerpał korzyści finansowe z tej firmy. Nie mam z ciebie żadnej korzyści.; Miłość wzajemna i wzajemny szacunek to faktycznie korzyść dla obu stron. - [Mo Ti słownik.

Co to jest Krwiodawca?

Wyniki m odm. jak ż: Dostać tytuł honorowego krwiodawcy czym jest.

Co to jest Konfitura?

Zastosowanie ´owoce smażone w syropie´ zazwyczaj w lm: Kawałki owoców w konfiturze. Przygotować malinową konfiturę. Budyń z konfiturami. Smażyć konfiturę co oznacza.

Co to jest Krzywić?

Ranking krzywię, krzywią, krzyw, krzywcie: Krzywił usta z niesmakiem. Pił sok z cytryny i krzywił się przy tym niemiłosiernie tłumaczenie.

Co to jest Krzyżować Się?

Co lepsze krzyżują się: Krzyżować się pomiędzy sobą, tworząc odmiany, rasy i gatunki. Tory tramwajowe regularnie się ze sobą krzyżują. Wg mapy drogi krzyżują się kilometr za lasem przykłady.

Co to jest Królik?

Czy warto Pokarm dla królika. Bawić się z puszystym królikiem. Klatka z królikami definicja.

Co to jest Korkociąg?

Opinie forum Scyzoryk z korkociągiem. Otworzyć butelkę wina dzięki korkociągu encyklopedia.

Co to jest Koziołkować?

Najlepszy ´wykonywać przypadkowe obroty´, koziołkuję, koziołkują: Skoczek narciarski przewrócił się w trakcie lądowania i koziołkował po stoku jak działa.

Co to jest Kurnik?

Porównaj Otworzyć drzwi kurnika. Zagonić kury do kurnika. Wiejskie kurniki czy jest.

Co to jest Kapłan?

Wyniki sprawuje mszę świętą. Wyspowiadać się przed kapłanem. Kapłani egipscy.; Kapłani jako pierwsi pojęli, iż bogów już nie ma. - [Erich von Däniken]; Musimy wierzyć w Boga pojęcie.

Co to jest Konstytutywny?

Zastosowanie ´fundamentalny, zasadniczy´: Konstytutywny motyw utworu muzycznego. Obiekt konstytutywny jakiejś całości wyjaśnienie.

Co to jest Karabin?

Ranking Karabin samopowtarzalny. Ciężki karabin maszynowy. Przeczyścić lufę karabinu wyciorem. Nabić karabin. Mierzyć do kogoś z karabinu. Niósł karabin na plecach opis.

Co to jest Koniecznie?

Co lepsze Koniecznie potrzebować odpoczynku. Musisz koniecznie zobaczyć tę wystawę informacje.

Co to jest Kompletnie?

Czy warto Uczeń był całkowicie nieprzygotowany do lekcji znaczenie.

Co to jest Krokodyli?

Opinie forum Buty z krokodylej skóry.; wylewać krokodyle łzy co znaczy.

Co to jest Kamizelka?

Najlepszy Kamizelka ratunkowa. Nosić wełnianą kamizelkę. Dopasować kamizelkę do garnituru.; wypłakać się komuś w kamizelkę krzyżówka.

Co to jest Kontrowersja?

Porównaj przywoływanie sprzecznych recenzji´: Kontrowersja pomiędzy historykami dotyczyła dalszych losów zaginionych dokumentów. Wypowiedź znanego polityka wzbudziła liczne co to jest.

Co to jest Krzywoliniowy?

Wyniki Ruch krzywoliniowy słownik.

Co to jest Kondukt?

Zastosowanie ´orszak pogrzebowy towarzyszący trumnie ze zwłokami w drodze na cmentarz´: Kondukt pogrzebowy. Kondukt żałobny. Iść w żałobnym kondukcie. Iść na czele konduktu czym jest.

Co to jest Kaliber?

Ranking Pistolet maszynowy o kalibrze 9 mm. Pocisk moździerzowy o sporym kalibrze.; człowiek wielkiego kalibru; małego kalibru; wielkiego kalibru co oznacza.

Co to jest Kasztanka?

Co lepsze ´klacz maści kasztanowatej´: Jeździć na kasztance. Karmić kasztankę tłumaczenie.

Co to jest Kulawy?

Czy warto przym. (lub: m odm. jak przym): Kulawy starzec. Gospodarka naszego państwie jest wciąż kulawa.; pies z kulawą nogą; Wiódł ślepy kulawego przykłady.

Co to jest Koperta?

Opinie forum List w zalakowanej kopercie. Zakleić kopertę. Nakleić znaczek na kopertę definicja.

Co to jest Krzta?

Najlepszy Nie mieć ani krzty mąki. Marzyć o krzcie soli. Nie miała w sobie ani krzty próżności encyklopedia.

Co to jest Krzesło?

Porównaj Usiądź na krześle. Dosuń krzesło do stołu. Czy możesz mi podać to krzesło? Komplet krzeseł jak działa.

Co to jest Komentator?

Wyniki Komentatorzy sportowi. Zabawny lapsus komentatora telewizyjnego czy jest.

Co to jest Kwiatowo -Warzywny?

Zastosowanie ´kwiatowy i warzywny´: Ogródek kwiatowo-warzywny pojęcie.

Co to jest Koszałki -Opałki?

Ranking blp: Pleść koszałki-opałki (opowiadać coś zmyślonego wyjaśnienie.

Co to jest Kradzież?

Co lepsze popełnił kradzież. Złodzieje wielokrotnie dopuścili się kradzieży samochodów. Nie ustrzegła się kradzieży w tramwajowym tłoku. Właściciel sklepu zgłosił na policji opis.

Co to jest Kontemplacja?

Czy warto ´głębokie rozmyślanie w skupieniu´ blm, kontemplacyjny: Kontemplacja przyrody. Zakon kontemplacyjny informacje.

Co to jest Koncepcja?

Opinie forum ´pomysł, projekt´: Wystąpić z ciekawą koncepcją badawczą. Nie mieć sensownej koncepcji. Jego koncepcja się nie sprawdzała znaczenie.

Co to jest Kuratorium?

Najlepszy ´organizacja państwowa sprawująca dozór nad szkołami´ ndm w lp: Działalność szkolnych kuratoriów, lecz: Kuratorium Okręgu Szkolnego Warszawskiego co znaczy.

Co to jest Krawężnik?

Porównaj Zatrzymać się przed krawężnikiem. Wpaść na krawężnik. Potknąć się o krawężnik. Pomalować krawężniki na biało krzyżówka.

Co to jest Krótkotrwały?

Wyniki Krótkotrwały skutek. Krótkotrwała poprawa co to jest.

Co to jest Kaucja?

Zastosowanie ´kapitał wpłacane jako gwarancja dotrzymania umowy´: Kaucja za butelkę. Sąd uwolnił podejrzanego za kaucją. Zapłacić kaucję. Wpłacić wysoką kaucję słownik.

Co to jest Kochać?

Ranking kochają: Kocham cię z całego serca. Jeżeli kocha, to poczeka. Czy ty mnie kiedyś kochałaś? Wszyscy rodzice kochają własne pociechy.; kochać (kogoś) na zabój; Człowiek czym jest.

Co to jest Koktajl?

Co lepsze Zaprosiła znajomych na koktajl. Mleczne koktajle. Koktajl leków przeciwwirusowych. Koktajl Mołotowa co oznacza.

Co to jest Kielce?

Czy warto ´miasto w Górach Świętokrzyskich´, kielczanin, kielczanka, kielecki: Mieszkańcy Kielc; kielecki pow tłumaczenie.

Co to jest Ksywa?

Opinie forum ´pseud.´: Miał oryginalną, zabawną ksywkę przykłady.

Co to jest Kosmetyczka?

Najlepszy przechowywania kosmetyków; kobieta wykonująca zabiegi kosmetyczne´: Dezodorant w kosmetyczce. Zapytać o coś wykwalifikowaną kosmetyczkę. Poddała się zabiegowi definicja.

Co to jest Katolicyzm?

Porównaj ´wyznanie chrześcijańskie oparte na Biblii i tradycji´ blm: Wyznawca katolicyzmu encyklopedia.

Co to jest Karteczka?

Wyniki Napisać coś na karteczce. Zostawić w drzwiach karteczkę z informacją jak działa.

Co to jest Komputer?

Zastosowanie osobisty. Komputer najnowszej generacji. Komputer kwantowy. Obudowa komputera. Procesor w komputerze. Kurs obsługi komputera. Komputer jest tak mądry jak jego użytkownik czy jest.

Co to jest Kielich?

Ranking liturgiczny. Wypić wino z kielicha. Pięć mosiężnych kielichów.; dopełnić kielicha goryczy; przepełnić - [przelać] kielich goryczy; wypić - [wychylić, spełnić] kielich pojęcie.

Co to jest Katiusza?

Co lepsze ´radziecka wyrzutnia rakietowa´: Radzieckie katiusze zniszczyły gniazda cekaemów wyjaśnienie.

Co to jest Kontynentalny?

Czy warto Klimat kontynentalny. Miasta kontynentalne opis.

Co to jest Kilkakrotny?

Opinie forum Kilkakrotna medalistka igrzysk olimpijskich. Kilkakrotni uczestnicy zimowej olimpiady informacje.

Co to jest Kuśtykać?

Najlepszy lub: kusztykać) ´kuleć´, kuśtykam, kuśtykają: Wolno przechodził poprzez jezdnię, kuśtykając znaczenie.

Co to jest Kablówka?

Porównaj Założyć kablówkę na osiedlu. Mieć kablówkę w domu co znaczy.

Co to jest Kiełkować?

Wyniki kiełkuje, kiełkują: Cebula już kiełkuje. Zamierzenie ten kiełkował w jej głowie od dawna. Podejrzenie kiełkowało w jego sercu krzyżówka.

Co to jest Koturn?

Zastosowanie ´gruba podeszwa damskiego obuwia´: Buty na koturnach co to jest.

Co to jest Klaun?

Ranking lub: klown) - [wym. klaun]: Zachowujesz się jak klaun. Miał wygląd klauna. Występy cyrkowych klaunów słownik.

Co to jest Konewka?

Co lepsze Woda w konewce. Napełnić konewkę wodą. Podlewać konewką kwiaty na balkonie czym jest.

Co to jest Kaligrafia?

Czy warto ´sztuka pięknego i wyraźnego pisania´ blm: Uczyć w szkole kaligrafii co oznacza.

Co to jest Korekcja?

Opinie forum ´usunięcie nieprawidłowości´ blm: Potrzeba korekcji sylwetki tłumaczenie.

Co to jest Konsystencja?

Najlepszy ´stopień gęstości jakiejś substancji´ blm: Płynna konsystencja kisielu. Doprowadzić substancję do pożądanej konsystencji. Uzyskać odpowiednią konsystencję przykłady.

Co to jest Kleić?

Porównaj kleję, kleisz, kleją, klejcie: Kleić modele samolotów.; rozmowa się (komuś) nie klei definicja.

Co to jest Koloratka?

Wyniki ´sztywny kołnierzyk noszony poprzez duchownych´: Ksiądz w koloratce encyklopedia.

Co to jest Kozi?

Zastosowanie Mleko kozie.; zapędzić (kogoś) w kozi róg jak działa.

Co to jest Kamczatka?

Ranking pomiędzy Morzem Beringa a Morzem Ochockim´, Kamczadal (lub: Kamczadał), Kamczadalka (lub: Kamczadałka), kamczacki: Odpoczywać na Kamczatce. Pojechać na Kamczatkę czy jest.

Co to jest Kurort?

Co lepsze ´uzdrowisko´: Mieszkańcy nadmorskiego kurortu. Leczyć się w znanym kurorcie. Zagraniczne kurorty pojęcie.

Co to jest Korzystny?

Czy warto Korzystne warunki pogodowe sprzyjały górskim wędrówkom. Korzystne warunki umowy. Wynegocjować korzystną cenę wyjaśnienie.

Co to jest Klown?

Opinie forum lub: klaun) - [wym. klaun]: Zachowywać się jak klown. Wygląd klowna. Występy cyrkowych klownów opis.

Co to jest Kabaret?

Najlepszy Obejrzeć występ znanego kabaretu. Kabaret OT.TO, kabaret Elita, kabaret Tey, kabaret Później informacje.

Co to jest Koszt?

Porównaj wydatki przez wzgląd na tą przeprowadzką. Pokryję wszystkie wydatki. Zobowiązał się, iż poniesie wydatki remontu. Popadł w wielkie koszta. Koszta swoje. Pamiętaj, iż znaczenie.

Co to jest Konsekwencja?

Wyniki konsekwencją dążył do celu. Zachowuj konsekwencję w swoim rozumowaniu. W twojej wypowiedzi razi brak konsekwencji. Musisz się liczyć z konsekwencjami swoich czynów co znaczy.

Co to jest Kuglarz?

Zastosowanie ´aktor demonstrujący sztuki zręcznościowe´: Zręczne sztuczki cyrkowych kuglarzy (lub: kuglarzów krzyżówka.

Co to jest Katar?

Ranking ´zapalenie błony śluzowej´: Katar sienny. Nie nachylaj się do mnie, mam straszliwy katar. W trakcie wycieczki szkolnej nabawił się kataru co to jest.

Co to jest Kupon?

Co lepsze odcinek kontrolny biletu; kawałek tkaniny, z którego można uszyć jedno ubranie´: Kupon totolotka. Nie wypełnić kuponu. Oderwać kupon. Odcinać kupony (od sukcesu). Kupon słownik.

Co to jest Kołdra?

Czy warto Puchowa kołdra. Poszwa na kołdrę. Nakrył się kołdrą po sam nos. Przykryła kołdrą śpiące dziecko. Naciągnąć kołdrę na głowę czym jest.

Co to jest Kalkulator?

Opinie forum Kalkulator elektroniczny. Kalkulator na baterie słoneczne. Liczyć coś na kalkulatorze co oznacza.

Co to jest Ksiądz?

Najlepszy Mieć w rodzinie księdza. Dać ofiarę księdzu. Przyjąć księdza po kolędzie. Spowiadać się księdzu ze swoich grzechów.; Księża katoliccy zamiast przekonywać człowieka o tłumaczenie.

Co to jest Kanion?

Porównaj ´długa, wąska dolina górska o stromych zboczach´: Przejeżdżać poprzez zacieniony kanion, lecz: Ogromny Kanion Kolorado przykłady.

Co to jest Kaczeniec?

Wyniki ´roślina o żółtych kwiatach´: Bukiet żółtych kaczeńców definicja.

Co to jest Klęczki?

Zastosowanie blp: Prosząc o jej rękę, upadł na klęczki. Starzec z trudem podniósł się z klęczek. Nieomal na klęczkach błagała go o litość encyklopedia.

Co to jest Kanał?

Ranking informacyjny. Kanał komunikacyjny. Kanał telewizyjny. Kanał portowy. Kanał ściekowy. Wpaść do kanału. Znaleźć się w kanale. Wpuścić kogoś w kanał. Kanał La Manche, kanał jak działa.

Co to jest Konferansjer?

Co lepsze zapowiada występy twórców, zwracając się bezpośrednio do publiczności´: Koncert w Opolu prowadził uroczy konferansjer. Występy muzyków zapowiadał młody konferansjer czy jest.

Co to jest Kult?

Czy warto religijna oddawana bóstwom albo rzeczom, uwielbienie, zamiłowanie´, kultowy: Przejawy pogańskiego kultu Światowida. Starożytny kult Dionizosa. Kult świętych. Kult słońca pojęcie.

Co to jest Korba?

Opinie forum ´podwójnie wygięty pręt wykorzystywany do wprawiania w ruch jakiegoś systemu´: Chwycić za korbę. Pokręcić korbą wyjaśnienie.

Co to jest Korek?

Najlepszy Korek do butelki po winie (lub: od butelki po winie). Korki od butów sportowych. Wymienić korki. Spaliły się korki. Stać w ulicznym korku. Uliczne korki opis.

Co to jest Komandor?

Porównaj ´stopień w marynarce wojennej (skrót: kmdr): Awansował na komandora. Oficer w randze komandora informacje.

Co to jest Klasówka?

Wyniki Napisać klasówkę z matematyki na czwórkę. Mieć kilka klasówek w jednym tygodniu znaczenie.

Co to jest Komplikować?

Zastosowanie komplikuję, komplikują, komplikowany: Komplikować sprawę. Komplikować sobie życie. Skomplikowana operacja kolana. Poddać się skomplikowanemu zabiegowi chirurgicznemu co znaczy.

Co to jest Katastrofa?

Ranking Katastrofa lotnicza. Katastrofa morska. Na autostradzie wydarzyła się prawdziwa katastrofa. Przeżyć katastrofę. Tj. prawdziwa katastrofa krzyżówka.

Co to jest Krosno?

Co lepsze ´ręczny warsztat tkacki´: Siedzieć przy krośnie. Tkać na krosnach co to jest.

Co to jest Kworum?

Czy warto lub: quorum) ´liczba członków jakiegoś zebrania konieczna do podjęcia uchwały albo prowadzenia obrad´ ndm: Nie podjęto uchwały wskutek braku kworum słownik.

Co to jest Kroić?

Opinie forum kroję, kroisz, kroją, krójcie: Kroiła szynkę w cienkie plasterki czym jest.

Co to jest Kwadrans?

Najlepszy pranie w kwadrans. Nie czekał na nią nawet kwadransa. Zmieścił się w kwadransie. Przyjadę do ciebie za jakiś kwadrans. Za kwadrans ósma. Jest kwadrans na czwartą co oznacza.

Co to jest Klauzula?

Porównaj ´zastrzeżenie w umowie´: Uczynić klauzulę w umowie tłumaczenie.

Co to jest Kierunek?

Wyniki kierunek marszu opierając się na mapy i kompasu. Wiał porywisty wiatr o kierunku północno-wschodnim. Złożył własne dokumenty na kilka kierunków na politechnice. Biegł w przykłady.

Co to jest Klips?

Zastosowanie Założyć klipsy na zabawę karnawałową definicja.

Co to jest Kuracja?

Ranking Jestem na kuracji odwykowej. Kuracja złamanej nogi nie trwała zbyt długo. Doktor zalecał mi kurację ziołami encyklopedia.

Co to jest Karciarz?

Co lepsze Mieć opinię starego karciarza. Sobotnie spotkanie karciarzy jak działa.

Co to jest Kaskader?

Czy warto Kaskader zastąpił aktora przy kręceniu niebezpiecznych scen. Ryzykowne wyczyny kaskadera. Popisy kaskaderów czy jest.

Co to jest Krzemień?

Opinie forum Krzesać krzemieniem o krzemień. Siekiera wykonana z krzemienia. Wydobycie twardych krzemieni pojęcie.

Co to jest Komik?

Najlepszy ´aktor grający role komediowe w filmie´: Louis de Fune`s to znany francuski komik filmowy. Występy słynnych komików wyjaśnienie.

Co to jest Kolumbia?

Porównaj ´kraj w Ameryce Południowej´, Kolumbijczyk, Kolumbijka, kolumbijski: Mieszkańcy Kolumbii. Zwiedzić Kolumbię; kolumbijski klimat opis.

Co to jest Kalosz?

Wyniki Włożyć na stopy kalosze. Pada deszcz, więc włóż kalosze.; to zupełnie - [całkiem] inna para kaloszy informacje.

Co to jest Komunista?

Zastosowanie komunizmu´ m odm. jak ż: Był przekonanym komunistą. Dyrektor przedsiębiorstwa to były komunista. Kubańscy komuniści. Partia komunistów.; Komuniści są jak krokodyle znaczenie.

Co to jest Kazimierz?

Ranking Kazimierz Ogromny. Święty Kazimierz (patron Litwy). Kazimierz Górski co znaczy.

Co to jest Konsument?

Co lepsze Konsument wyrobów przemysłowych. Przestrzegać praw konsumentów krzyżówka.

Co to jest Kopuła?

Czy warto ´sklepienie w formie czaszy o kulistym kształcie´: Połyskująca w słońcu kopuła kaplicy Zygmuntowskiej na Wawelu. Kunsztowne kopuły ukraińskich cerkwi co to jest.

Co to jest Kryjówka?

Opinie forum Schować się w kryjówce. Opuścić własną kryjówkę. Mieć kilka kryjówek słownik.

Co to jest Kościół?

Najlepszy Wejść do kościoła. Modlić się w kościele. Zwiedzać zabytkowe XVII-wieczne kościoły. Msza w kościele Franciszkanów.; kurek na kościele; Słyszał, iż dzwonią, lecz nie wie czym jest.

Co to jest Kłusownik?

Porównaj Szajka kłusowników. Niehumanitarni kłusownicy. Złapać kłusowników na gorącym uczynku co oznacza.

Co to jest Kawalerka?

Wyniki Od roku mieszkamy z żoną w kawalerce. Wynajmuję ciasną kawalerkę na przedmieściach Katowic. Kawalerka w centrum Chorzowa tłumaczenie.

Co to jest Kosztorys?

Zastosowanie ´plan kosztów´: Kosztorys robót. Opłaty przekroczyły znacząco kosztorys przykłady.

Co to jest Kostka?

Ranking Skręcić nogę w kostce. Zwichnąć sobie kostkę. Wrzucić do herbaty kilka kostek cukru definicja.

Co to jest Komunikacyjny?

Co lepsze Sieć komunikacyjna. Drogi komunikacyjne encyklopedia.

Co to jest Ktokolwiek?

Czy warto dzielić tą radością z kimkolwiek. Kimkolwiek jesteś, nie ruszaj się! Ktokolwiek przyjdzie, zabierzemy go ze sobą na dyskotekę. Ktokolwiek aby podniósł na ciebie rękę jak działa.

Co to jest Kurtyna?

Opinie forum ´w teatrze: zasłona oddzielająca scenę od widowni´: Kurtyna już opadła. Podnieść kurtynę. Żelazna kurtyna czy jest.

Co to jest Kara?

Najlepszy mu karę grzywny. Oskarżony został skazany na karę pozbawienia wolności. Poniósł słuszną karę za własne występki. Podlegać karze przepadku mienia. Skazany odsiaduje karę pojęcie.

Co to jest Kompatybilny?

Porównaj ´zgodnie funkcjonujący, pasujący do siebie´: Kompatybilne urządzenia. Komputery tej samej spółki są kompatybilne wyjaśnienie.

Co to jest Konstrukcja?

Wyniki Konstrukcja składniowa. Konstrukcja samolotu. Konstrukcja z duraluminium. Konstrukcja żelbetowa. Projektować konstrukcję budynku. Coś ma skomplikowaną konstrukcję opis.

Co to jest Kawaleria?

Zastosowanie ´wojsko walczące konno´: Ciężka kawaleria. Służyć w kawalerii. Puścić do boju kawalerię informacje.

Co to jest Kuksaniec?

Ranking ´uderzenie łokciem albo pięścią´: Dać komuś kuksańca w bok znaczenie.

Co to jest Konieczność?

Co lepsze Stan wyższej konieczności co znaczy.

Co to jest Kontuzja?

Czy warto Piłkarz doznał kontuzji w starciu. Czy już wyzdrowiałeś po kontuzji? Wyleczyć się z kontuzji. Bramkarz polskiej reprezentacji uległ kontuzji. Ostre wejście obrońcy krzyżówka.

Co to jest Kain?

Opinie forum Kain i Abel. Biblijna postać Kaina. Zbrodnia Kaina.; Bóg stworzył pierwszy ogród, a pierwsze miasto Kain. - [Abraham Cowley co to jest.

Co to jest Kompensacja?

Najlepszy ´zrównoważenie´ blm: Kompensacja strat słownik.

Co to jest Księstwo?

Porównaj Księstwo Radziwiłłowie, księstwo Czartoryscy, lecz: Księstwo Warszawskie, Księstwo Mazowieckie, Księstwo Monako czym jest.

Co to jest Krzyżyk?

Wyniki Nosiła na piersiach pozłacany krzyżyk. Mój dziadek przekroczył już siódmy krzyżyk.; krzyżyk (komuś) na drogę; postawić - [położyć] krzyżyk (na czymś, na kimś co oznacza.

Co to jest Kryminogenny?

Zastosowanie Kryminogenne środowisko tłumaczenie.

Co to jest Kilkuzłotowy?

Ranking Naraził się na kilkuzłotowy koszt przykłady.

Co to jest Krótko?

Co lepsze Ubrała się bardzo krótko. Obciął włosy na krótko. Krótko mówiąc. Na krótko przed twoim urodzeniem wyjechałem do Białegostoku.; trzymać (kogoś) krótko definicja.

Co to jest Konserwatyzm?

Czy warto broniąca tradycyjnego ładu społecznego i utrwalonych wartości´: Konserwatyzm społeczeństwa. Konserwatyzm naukowy to ostoja dogmatów w nauce. Cechował go konserwatyzm encyklopedia.

Co to jest Kopciuszek?

Opinie forum Wykonywać pracę kopciuszka, lecz: bajka o Kopciuszku jak działa.

Co to jest Kopenhaga?

Najlepszy ´stolica Danii´, kopenhażanin, kopenhażanka, kopenhaski: Mieszkać w Kopenhadze. Zwiedzić Kopenhagę; kopenhaski ratusz czy jest.

Co to jest Kałamarnica?

Porównaj ´zwierzę morskie z dziesięcioma ramionami´: Złowić w Morzu Śródziemnym kałamarnicę. Stado kałamarnic pojęcie.

Co to jest Konstelacja?

Wyniki ´ekipa gwiazd´: Odkryć nową konstelację gwiazd wyjaśnienie.

Co to jest Konfrontacja?

Zastosowanie porównanie; wezwanie do sądu świadków i oskarżonego w celu wyjaśnienia okoliczności kwestie; konflikt zbrojny´: Ta debata to optymalna okazja do konfrontacji recenzji i opis.

Co to jest Krzesać?

Ranking krzeszę, krzeszą, krzeszcie: Chcąc rozpalić ognisko, krzesał ogień informacje.

Co to jest Kruchy?

Co lepsze Kruchy lód załamał się pod ciężarem chłopca. Na talerzu leżały jego ulubione kruche ciasteczka. Jego szczęście było bardzo kruche znaczenie.

Co to jest Kopnąć?

Czy warto kopnę, kopną, kopnijcie, kopnął, kopnęła, kopnęli. kopnąwszy: Kopnął piłkę z całej siły. Kopnęła natrętnego chłopaka w kostkę. zobacz kopać co znaczy.

Co to jest Kozera?

Opinie forum zobacz nie bez kozery krzyżówka.

Co to jest Klinga?

Najlepszy ´ostra część miecza albo szabli´: Błyszcząca klinga szabli co to jest.

Co to jest Konduktor?

Porównaj Konduktor sprawdzający bilety słownik.

Co to jest Klepnąć?

Wyniki klepnę, klepną, klepnijcie, klepnął, klepnęła, klepnęli, klepnąwszy: Klepnął mnie przyjacielsko po ramieniu. zobacz klepać czym jest.

Co to jest Krępować?

Zastosowanie ograniczać swobodę; onieśmielać´, krępuję, krępują: Krępować kogoś więzami. Ściśle określony temat wypracowania krępował jego pisarską fantazję. Krępowała go swym skąpym co oznacza.

Co to jest Komedia?

Ranking komedii. Oglądać świetną komedię teatralną. Reżyser wielu komedii filmowych. Nie-Boska komedia (tytuł dramatu Zygmunta Krasińskiego).; grać komedię (przed kimś); Całe tłumaczenie.

Co to jest Kaptur?

Co lepsze głowy; sąd w dawnej Polsce´, kapturowy: Kurtka z kapturem. Założyć kaptur na głowę. Sądy kapturowe. W okresie bezkrólewia za przestępstwo groził kaptur.; Kaptur nie przykłady.

Co to jest Kochać Się?

Czy warto miłością; być w kimś zakochanym; mieć do czegoś zamiłowanie; odbywać relacja seksualny´, kocham się, kochają się: Moi dziadkowie od pięćdziesięciu lat niezmiennie się definicja.

Co to jest Kadencja?

Opinie forum ´moment urzędowania´: Kadencja prezydencka trwa pięć lat. Nie doczekać końca swojej kadencji. Sprawował urząd prezydenta już drugą kadencję encyklopedia.

Co to jest Krzywoprzysięski?

Najlepszy ´fałszywie przysięgający´: Krzywoprzysięskie oskarżenie. Krzywoprzysięskie zeznanie jak działa.

Co to jest Kierpec?

Porównaj ´góralskie obuwie´ zazwyczaj w lm: Skórzane kierpce czy jest.

Co to jest Kampinoski?

Wyniki ´przymiotnik od: Kampinos - wsi na skraju Puszczy Kampinoskiej´: Rezerwat kampinoski, lecz: Puszcza Kampinoska pojęcie.

Co to jest Kołczan?

Zastosowanie ´torba do przechowywania strzał´: Wyjąć strzałę z kołczanu (lub: z kołczana wyjaśnienie.

Co to jest Kamuflaż?

Ranking ´zdolność maskowania siebie albo czegoś´: Sztuka kamuflażu opis.

Co to jest Kazać?

Co lepsze każ, każcie: Czy zrobiłeś to precyzyjnie tak, jak ci kazałem. Rób, co ci każę i nie dyskutuj! Kazała mi na siebie długo czekać.; Ubierz żal w słowa - ból, który nie mówi informacje.

Co to jest Klej?

Czy warto Klej szkolny. Klej kauczukowy. Chyba klej puścił. Ależ ten klej mocno trzyma znaczenie.

Co to jest Kolekcjoner?

Opinie forum Starzy kolekcjonerzy znaczków pocztowych co znaczy.

Co to jest Klasztor?

Najlepszy Wstąpić do klasztoru; klasztor męski, lecz: klasztor oo. Dominikanów krzyżówka.

Co to jest Konkurencja?

Porównaj pomiędzy firmami o pozyskiwanie klienta; spółka rywalizująca o pozyskanie klienta; dyscyplina sporu´: Konkurencja jest gwarantem jakości produktów. Nie bać się co to jest.

Co to jest Kryształ?

Wyniki kryształu. Rysa na krysztale. Woda czysta jak kryształ.; Miłość może być jak kryształ i piękna w swej czystości, a mimo to powierzchowna, dopóki nie zostanie słownik.

Co to jest Konfesjonał?

Zastosowanie ´miejsce spowiedzi świętej´: Spowiadać się w konfesjonale. Podejść do konfesjonału. Wejść do konfesjonału. Ksiądz spowiada w konfesjonale po mszy świętej czym jest.

Co to jest Kłaść Się?

Ranking kładziesz się, kładą się, kładź się, kładźcie się: Kładę się na trawie. Co robisz? - Kładę się na tapczan, ponieważ jestem wykończony. Kładź się do łóżka - jesteś chory co oznacza.

Co to jest Koncept?

Co lepsze ´trafny pomysł; dowcip, żart´: Brak konceptu. Wpaść na oryginalny koncept. Nie poznać się na czyimś koncepcie tłumaczenie.

Co to jest Kolka?

Czy warto Otrzymać kolki. Kolka nerwowa przykłady.

Co to jest Konsternacja?

Opinie forum ´zmieszanie, zakłopotanie´: Oświadczenie premiera spowodowało konsternację na sali obrad definicja.

Co to jest Kombinat?

Najlepszy ´zespół zakładów przemysłowych´: Kombinat budowlany. Kombinat rolniczy encyklopedia.

Co to jest Klucz?

Porównaj zapodziały klucze do mieszkania. Na biurku leżą jakieś klucze. Czy zamknąłeś mieszkanie na klucz? Otworzył kluczem konserwę. Dorobił drugi komplet kluczy do mieszkania jak działa.

Co to jest Kolonialny?

Wyniki Państwa kolonialne. Polityka kolonialna. Wojska kolonialne. Wyroby kolonialne czy jest.

Co to jest Keczup?

Zastosowanie Keczup delikatny. Keczup pikantny. Słoik keczupu. Jeść frytki z keczupem pojęcie.

Co to jest Kombatant?

Ranking ´uczestnik działań wojennych´, kombatancki: Zasłużeni kombatanci. Opłatek dla kombatantów. Bonus kombatancki. Organizacje kombatanckie wyjaśnienie.

Co to jest Kaganek?

Co lepsze ´prymitywna lampka wykorzystywana do oświetlania´: Nie zapalać kaganka. Iść z zapalonym kagankiem. Nieść kaganek oświaty opis.

Co to jest Karnawał?

Czy warto karnawałowy: Koniec karnawału. Bawić się w karnawale. Wojna Postu z Karnawałem (tytuł średniowiecznego dialogu). Bal karnawałowy.; Po karnawale bodaj w kryminale informacje.

Co to jest Konkurs?

Opinie forum pianistyczny. Konkurs kompozytorski. Konkurs na idealne hasło reklamowe. Wziąć udział w konkursie ortograficznym. Zwycięzca konkursu. Konkurs skoków o tyczce, lecz: XXV znaczenie.

Co to jest Kaczka?

Najlepszy brytfannie. Strzelać do dzikich kaczek, lecz: Kaczka Dziwaczka (tytuł bajki Jana Brzechwy).; kaczka dziennikarska; spływać/spłynąć (po kimś) jak woda po kaczce co znaczy.

Co to jest Konkluzja?

Porównaj ´wniosek´: Dojść do jakiejś konkluzji. Sformułować jakąś konkluzję krzyżówka.

Co to jest Kreacja?

Wyniki ubiór żeński; rola filmowa albo teatralna´: Nie mieć odpowiedniej kreacji na zabawę sylwestrową. Zamówić kreację u krawcowej. Artystka stworzyła sporo udanych kreacji co to jest.

Co to jest Kredo?

Zastosowanie ´wyznawane zasady´ ndm: Wygłosił własne kredo artystyczne.; znaleźć się gdzieś jak Piłat w kredo słownik.

Co to jest Krócica?

Ranking ´pistolet o krótkiej lufie stosowany w XVII i XVIII wieku´: Wyjąć z kabury krócicę czym jest.

Co to jest Kurierski?

Co lepsze Przesyłka kurierska (dostarczona poprzez pracownika spółki przesyłkowej). Pociąg kurierski (pociąg pospieszny co oznacza.

Co to jest Kserokopia?

Czy warto Zrobić kserokopię dokumentu tłumaczenie.

Co to jest Konsoleta?

Opinie forum ´stół techniczny w studiu radiowym albo telewizyjnym´: Siedzieć przy konsolecie. Obsługiwać konsoletę w telewizyjnym studiu przykłady.

Co to jest Katarakta?

Najlepszy ´zaćma; wzniesienie na dnie rzeki´: Wyleczyć kataraktę oka. Katarakty na Nilu definicja.

Co to jest Konserwować?

Porównaj ´utrzymywać w dobrym stanie´, konserwuję, konserwują: Konserwować dzieła sztuki. Konserwować żywność. Konserwować na zimę maszyny rolnicze encyklopedia.

Co to jest Kiosk?

Wyniki Pójść do kiosku po gazetę. Kiosk Ruchu jak działa.

Co to jest Kwintal?

Zastosowanie ´jednostka masy równa stu kilogramom´ (znak: q): Wydajność z jednego hektara jęczmienia wynosi 10 kwintali. Dwa kwintale zboża czy jest.

Co to jest Kołatać?

Ranking zabiegać o coś´, kołaczę (lub: kołacę, lub: kołatam), kołaczą (lub: kołacą, lub: kołatają), kołaczcie (lub: kołatajcie): Uparcie kołatał do drzwi, lecz mu nie otworzono pojęcie.

Co to jest Korepetycja?

Co lepsze Student IV roku anglistyki udziela korepetycji z języka angielskiego. Udzielać korepetycji uczniom szkół średnich. Dać komuś jednokrotną korepetycję wyjaśnienie.

Co to jest Kwesta?

Czy warto ´zbiórka datków pieniężnych´: Brać udział w dobroczynnej kweście. Przeprowadzić charytatywną kwestę opis.

Co to jest Komisja?

Opinie forum ustaliliśmy skład komisji egzaminacyjnej. Minister powołał szczególną komisję ds. zorganizowanej przestępczości. Na posiedzeniu komisji padło jego nazwisko. Komisja informacje.

Co to jest Kosztowność?

Najlepszy ´wartościowe elementy blp; wysoka cena blm´: W okresie wojny straciła wszystkie kosztowności. Kosztowność sukni znaczenie.

Co to jest Kuchnia?

Porównaj Matka krzątała się w kuchni. Kuchnia śródziemnomorska. Kuchnia chińska. Kuchnia dziennikarska. Znam tę problematykę od kuchni.; znać (coś) od kuchni co znaczy.

Co to jest Konkurent?

Wyniki starający się o rękę kobiety; rywal; spółka konkurencyjna´: Konkurent do ręki naszej córki. Mówił nam o swoim najgroźniejszym konkurencie. Zwalczyć wszystkich krzyżówka.

Co to jest Którędy?

Zastosowanie Którędy pojedziemy: poprzez Wadowice czy poprzez Kraków? Nie wiem, którędy prowadzi droga. Właśnie zastanawiam się, którędy aby tu pójść co to jest.

Co to jest Kankan?

Ranking Tańczyć skocznego kankana słownik.

Co to jest Kalkomania?

Co lepsze ´obrazek przeniesiony na papier, porcelanę i tym podobne z adekwatnie przygotowanego papieru´: Sztuka kalkomanii czym jest.

Co to jest Karakuły?

Czy warto ´futro z owiec pochodzenia azjatyckiego´ blp: Futro z karakułów co oznacza.

Co to jest Komin?

Opinie forum Dym z komina. Sadza w kominie. Fabryczne i kopalniane kominy unoszą się nad Śląskiem.; chodzić na kominy; chodzić po kominach tłumaczenie.

Co to jest Kamienować?

Najlepszy polegająca na obrzucaniu kogoś kamieniami´, kamienuję, kamienują: W starożytności kamienowano kobiety za cudzołóstwo.; Kamienuje tę przestrzeń niewybuchły huk skał przykłady.

Co to jest Kometka?

Porównaj Grać w kometkę definicja.

Co to jest Koc?

Wyniki Ciepły koc. Przykryć śpiące dziecko kocem encyklopedia.

Co to jest Konsolidacja?

Zastosowanie ´zjednoczenie, umocnienie´: Dokonać konsolidacji władzy. Wywołać konsolidację społeczeństwa jak działa.

Co to jest Krnąbrny?

Ranking ´przekorny, nieposłuszny´: Krnąbrne dziecko. Krnąbrni uczniowie czy jest.

Co to jest Kromka?

Co lepsze Marzyć o kromce chleba. Zjeść kromkę z żółtym serem. Posmarować kromkę chleba masłem. Włożyć kromkę chleba do tostera pojęcie.

Co to jest Kompania?

Czy warto wojskowy złożony z kilku plutonów; towarzystwo´: Dowódca kompani. Kompania honorowa Wojska Polskiego. Kompania wchodzi w skład batalionu. Zgrana kompania z czasów szkoły wyjaśnienie.

Co to jest Kwaterka?

Opinie forum ´miara objętości równa jednej czwartej litra´: Wypić kwaterkę mleka opis.

Co to jest Krokiet?

Najlepszy ´obsmażony naleśnik z farszem´: Grać w krokieta. Zjeść krokieta z barszczem. Talerz smacznych krokietów informacje.

Co to jest Kupić?

Porównaj kupcie: Nabył ten rower w hipermarkecie. Nabyła czereśni za 3 złote. Postanowiliśmy kupić ten dom na wzgórzu. Kup dwa bochenki chleba! Nabył ją sobie tanimi znaczenie.

Co to jest Klasyk?

Wyniki albo twórca; przedstawiciel klasycyzmu; ciesząca się popularnością i prestiżem impreza sportowa´: Klasycy polskiej literatury. Starożytni klasycy. Cytować klasyków co znaczy.

Co to jest Kurz?

Zastosowanie Pędzący auto wzbijał w powietrze tumany kurzu. Ścierać kurze z mebli i telewizora krzyżówka.

Co to jest Kram?

Ranking na której układa się wyrób; porozrzucane rzeczy; przypadek kłopotliwa´: Kramy z owocami. Sprzątnij stąd ten cały kram! Narobił nam kramu z tym swoim wyjazdem.; Jaki pan co to jest.

Co to jest Kopiec?

Co lepsze ´sztucznie usypane wzniesienie´: Kopiec kreta. Kopiec graniczny, kopiec Kościuszki. Usypywanie kopca słownik.

Co to jest Kontrola?

Czy warto biletów. Kontrola drogowa. Kontrola sanepidu. Urząd skarbowy przeprowadził kontrolę. Kierowca stracił na okres kontrolę nad pojazdem. Kierownik sprawował surową kontrolę czym jest.

Co to jest Krużganek?

Opinie forum ´miejsce spacerów wokół dziedzińca klasztornego albo zamkowego´: Zamek z ozdobnym krużgankiem co oznacza.

Co to jest Komża?

Najlepszy ´biała szata liturgiczna noszona poprzez duchownych´: Ksiądz założył na sutannę białą komżę tłumaczenie.

Co to jest Kombinezon?

Porównaj Kombinezon astronauty. Kombinezon nurka. Pracować w szczelnym kombinezonie przykłady.

Co to jest Kłaść?

Wyniki kładziesz, kładą, kładź, kładźcie: Poprzez cały wieczór kładł pasjansa.; kłaść (coś) (komuś) do głowy; kłaść (coś) na karb (czegoś); kłaść (coś, kogoś) do jednego worka definicja.

Co to jest Kobyłka?

Zastosowanie Chłop zaprzągł kobyłkę do wozu i pojechał na targ.; Wyraz się rzekło, kobyłka u płotu encyklopedia.

Co to jest Kukiełka?

Ranking Poruszać kukiełką. Trzymać w ręku kukiełkę. Teatr kukiełek jak działa.

Co to jest Kłócić Się?

Co lepsze kłócą się, kłóćcie się: Kłócił się ze własną matką prawie dzień w dzień. Nie kłóć się ze mną!; Gdzie się dwóch niemądrych kłóci, kłótnia nie ma końca.; Gdzie się dwóch czy jest.

Co to jest Kokos?

Czy warto Miąższ kokosu (lub: kokosa). Na tym interesie zrobił prawdziwe kokosy pojęcie.

Co to jest Kamerton?

Opinie forum ´przyrząd do strojenia instrumentów muzycznych´: Stroić instrument do kamertonu wyjaśnienie.

Co to jest Klitka?

Najlepszy ´mały, nędzny pokoik´: Gnieździć się w małej klitce opis.

Co to jest Koncentrat?

Porównaj ´wytwór o sporym stężeniu zawierający cenne składniki´: Koncentrat pomidorowy. Rozcieńczyć koncentrat w wodzie informacje.

Co to jest Kołyska?

Wyniki Siedzieć przy kołysce. Kupić kołyskę dla dziecka. Dziecko śpi słodko w kołysce znaczenie.

Co to jest Kurzy?

Zastosowanie Kurze jajka. Mój wujek prowadzi z powodzeniem kurzą fermę.; kurzy móżdżek co znaczy.

Co to jest Kolega?

Ranking skrót: kol.): Móc bazować na swoim koledze. Odwiedzić w szpitalu chorego kolegę. Mieć wielu kolegów. Grał z kolegami w piłkę.; (czyjś) kolega po fachu krzyżówka.

Co to jest Kuć?

Co lepsze Rzeźbiarz kuł rzeźbę w kamieniu. Dzięcioł kuje w drzewo. Kuliśmy historię literatury angielskiej na egzamin. Kuł od świtu do nocy.; (ktoś) kuty na cztery nogi; Kuj co to jest.

Co to jest Karnacja?

Czy warto ´cera´: Dziewczyna o śniadej karnacji. Mieć jasną karnację słownik.

Co to jest Kamienny?

Opinie forum Miał kamienny słowo twarzy. Mojżesz dostał od Boga kamienne tablice, na których było wyrytych dziesięć przykazań czym jest.

Co to jest Kłuć?

Najlepszy kolę), kłują (lub: kolą), kłuj (lub: kol), kłujcie (lub: kolcie): Niesforny uczeń kłuł nożyczkami kolegów z klasy. Twoje wąsy tak mnie kłują, iż przestanę się z tobą co oznacza.

Co to jest Kurzawa?

Porównaj ´tuman kurzu albo śniegu´: Wzniecić kurzawę tłumaczenie.

Co to jest Kryterium?

Wyniki wykorzystywane za podstawę oceny´ ndm w lp: Kryterium prawdy. Kryterium oceny. Komisja oceniała nadesłane prace opierając się na z góry przyjętego kryterium. Sformułować przykłady.

Co to jest Komukolwiek By?

Zastosowanie Komukolwiek byś się poskarżył, nikt ci nie uwierzy definicja.

Co to jest Kozak?

Ranking grzyb; śmiały chłopak´: Założyć na mróz nowe kozaki. Tańczyć kozaka. Kosz pełen dorodnych kozaków. Nie bądź taki kozak, lecz: potomkowie zaporoskich Kozaków.; Złapał encyklopedia.

Co to jest Kapsułka?

Co lepsze ´lek w kształcie kuleczki wypełnionej proszkiem albo płynem´: Przyjmować lek w kapsułkach. Połknąć niebieską kapsułkę jak działa.

Co to jest Konklawe?

Czy warto ´zebranie kardynałów dokonujące wyboru nowego papieża´ n ndm: Uczestniczyć w uroczystym konklawe. Konklawe wybrało nowego papieża czy jest.

Co to jest Kwita?

Opinie forum ndm: Oddaj mi te dwieście złotych i jesteśmy kwita. Kwita z układów pojęcie.

Co to jest Kolaż?

Najlepszy ´kompozycja artystyczna´: Metoda kolażu. Wykorzystanie kolażu. Kubistyczne kolaże wyjaśnienie.

Co to jest Kooperacja?

Porównaj ´współpraca, w szczególności pomiędzy przedsiębiorstwami´: Kooperacja pomiędzy wieloma holdingami opis.

Co to jest Kozetka?

Wyniki ´niewielka kanapa´: Położyć się na kozetce. Przestawić kozetkę informacje.

Co to jest Koronacja?

Zastosowanie Uroczysta koronacja. Przeprowadzić koronację na Wawelu znaczenie.

Co to jest Kontener?

Ranking ´pojemnik przystosowany do transportowania´: Kontener na szkło. Wrzucić odpadki do kontenera co znaczy.

Co to jest Kinga?

Co lepsze Święta Kinga krzyżówka.

Co to jest Katastrofalny?

Czy warto Katastrofalny stan czegoś. Katastrofalna przypadek co to jest.

Co to jest Kontynuować?

Opinie forum kontynuuję, kontynuują, kontynuuj: Po wyjściu ze szpitala kontynuował pracę pod ziemią. Po urodzeniu dziecka kontynuowała studia słownik.

Co to jest Krasomówca?

Najlepszy ´człowiek potrafiący po mistrzowsku przemawiać´ m odm. jak ż: Podziwiać krasomówcę za gładkość wymowy. Ależ z ciebie krasomówca czym jest.

Co to jest Koncentrować (Się)?

Porównaj się), koncentrują (się): Wojsko koncentrowało się przy granicy. Zawodnik był bardzo skoncentrowany przed skokiem. Koncentruj własną uwagę na treści moich słów co oznacza.

Co to jest Klątwa?

Wyniki ´wykluczenie kogoś ze społeczności kościelnej´: Klątwa faraona. Papież obłożył go klątwą kościelną. Rzucić na kogoś klątwę tłumaczenie.

Co to jest Kreować Się?

Zastosowanie ´chcieć być uważanym za kogoś´, kreuję się, kreują się: Jako majętny obywatel, publicznie kreował się na filantropa przykłady.

Co to jest Kwadratura?

Ranking Osiągnięcie kompromisu w tej kwestii graniczy z kwadraturą koła.; kwadratura koła definicja.

Co to jest Klaskać?

Co lepsze klaszczę (lub: klaskam), klaszczą (lub: klaskają), klaszcz (lub: klaskaj), klaszczcie (lub: klaskajcie): Klaskajcie rytmicznie w dłonie encyklopedia.

Co to jest Kraść?

Czy warto kradniesz, kradną, kradnijcie, kradł, kradli, kradziony: Kradł babci rentę. Nie kradnij!; można (z kimś) konie kraść; Lepiej żebrać, niż kraść.; Tylko łotry kradną auta jak działa.

Co to jest Kompendium?

Opinie forum zawierająca fundamentalne informacje z jakiejś dziedziny wiedzy´ ndm w lp: Kompendium wiedzy o j. polskim. Kompendium z matematyki. Na rynku księgarskim pojawia się czy jest.

Co to jest Kąpać (Się)?

Najlepszy kąpię (się), kapią (się): Kąpać dziecko w wannie. Kąpać psa w stawie. Wczasowicze kąpali się w morzu.; (ktoś) w gorącej wodzie kąpany pojęcie.

Co to jest Kajak?

Porównaj Wsiąść do kajaka. Płynąć kajakiem. Spływ kajakowy Czarną Hańczą wyjaśnienie.

Co to jest Komplet?

Wyniki Komplet sztućców. Komplet talerzy. Brakuje mi do kompletu kilku flamastrów. Drużyna w komplecie. Tego dnia na widowni był komplet widzów opis.

Co to jest Kukułczy?

Zastosowanie Kukułcze gniazdo. Zza okna dochodził kukułczy głos piskląt.; podrzucić (komuś) kukułcze jajo informacje.

Co to jest Konopie?

Ranking ´roślina zielna, z której otrzymuje się sznury i płótno´: Uprawa konopi.; wyrwać się - [wyskoczyć] (z czymś) jak filip z konopi znaczenie.

Co to jest Kajuta?

Co lepsze ´pomieszczenie na statku´: Kajuta oficerska. Zamknąć się w swojej kajucie. Opuścić w pośpiechu kajutę co znaczy.

Co to jest Kurek?

Czy warto Odkręcić kurek od gazu. Nabył kurek do instalacji wodnej. Kurek na dachu.; kurek na kościele krzyżówka.

Co to jest Kolokwium?

Opinie forum ´rodzaj sprawdzianu na wyższej uczelni´ ndm w lp: Zdać kolokwium. W tym miesiącu mamy cztery kolokwia co to jest.

Co to jest Krzak?

Najlepszy Siedzieć w krzakach. Schować się za krzakiem. Pójść w krzaki. Krzak gorejący słownik.

Co to jest Kumpel?

Porównaj Mieć dobrego kumpla. Spotkać starych kumpli. Pogawędka kumpli (lub: kumplów czym jest.

Co to jest Kumoterstwo?

Wyniki ´stosowanie znajomości do załatwiania swoich, regularnie nieuczciwych, interesów´ blm: Oskarżać kogoś o kumoterstwo co oznacza.

Co to jest Kręcić Się?

Zastosowanie kręcą się, kręćcie się: Będąc dzieckiem, lubiła się kręcić na karuzeli. Cała sztuka kręci się dookoła spraw miłości. Kręci mi się w głowie od nadmiaru wrażeń. Na samo tłumaczenie.

Co to jest Krata?

Ranking Spódniczka w kratę. Założyć kratę w oknie przykłady.

Co to jest Krzew?

Co lepsze Hodowla owocowych krzewów definicja.


Co to znaczy w szkole? Słownik polskiego do szkoły

  • Pojęcie
  • Wyraz
  • Definicja
  • Słowo
  • Znaczenie

Definicja Krzew co znaczy Krata krzyżówka Kręcić Się co to jest Kumoterstwo słownik Kumpel czym jest Krzak co oznacza Kolokwium tłumaczenie Kurek przykłady Kajuta. co to znaczy.

Słownik Komenda co znaczy Kalifornia krzyżówka Kaszalot co to jest Kapitalny co to jest.