Gęba co znaczy Gbur krzyżówka Gnuśny co to jest Genealogia słownik Garderoba czym jest Grzebać Się.

granit guzik krzyżówka co to jest

Definicje języka polskiego na G

Co to jest Granit?

Ranking ´twarda, jasnoszara skała´: Nagrobek z granitu. Kuć w granicie. Tatry Wysokie są zbudowane z granitów co znaczy.

Co to jest Guzik?

Co lepsze jednym guzikiem. Nie mogę znaleźć odpowiedniego guzika. Kolorowe guziki. Szukać kwadratowych guzików do kostiumu. No i guzik z wycieczki - pogoda się zepsuła!; zapiąć krzyżówka.

Co to jest Generał?

Czy warto wojskowy´ (skrót: gen): Generał brygady. Generał dywizji. Generał broni. Generał armii. Gen. Tadeusz Kutrzeba. Odprawa u gen. Kutrzeby.; Generał Anders powróci na białym co to jest.

Co to jest Gadka?

Opinie forum Przysłuchiwać się wesołej gadce. Nie cierpieć niemądrych gadek słownik.

Co to jest Gazetowy?

Najlepszy Reklama gazetowa. Papier gazetowy czym jest.

Co to jest Gąbka?

Porównaj Namoczyć gąbkę. Przetrzeć gąbką szybę. Gąbka do tablicy co oznacza.

Co to jest Gest?

Wyniki Czyn rozpaczy. Czyn zrezygnowania. Zawodnik uniósł ręce w geście zwycięstwa. Wykonywać przyjazne czyny. Obrażać kogoś dzięki gestów. To był wspaniałomyślny czyn. Piękny tłumaczenie.

Co to jest Goić?

Zastosowanie goję, goisz, goimy, goją, gójcie: Ta maść błyskawicznie goi oparzenia. Czas goi bolące doświadczenia przykłady.

Co to jest Gigant?

Ranking olbrzymiego; mitologiczny olbrzym´: Slalom gigant. Budowla gigant. Przy budowie biurowca zainstalowano nowy dźwig gigant. Giganci polskiego rocka. Starcia mitologicznych definicja.

Co to jest Gazowany?

Co lepsze Napoje gazowane encyklopedia.

Co to jest Grecja?

Czy warto ´kraj w Europie Południowej´, Grek, Greczynka, grecki: Wypoczywać w Grecji. Zwiedzić całą Grecję; grecki klimat jak działa.

Co to jest Gniezno?

Opinie forum Wielkopolsce´, gnieźnianin (lub: gnieźnieńczyk), gnieźnianka (lub: gnieźnienka), gnieźnieński: Przebywać w Gnieźnie; gnieźnieńskie muzea. Katedra gnieźnieńska, lecz czy jest.

Co to jest Gitara?

Najlepszy klasyczna. Gitara akustyczna. Gitara elektryczna. Gitara basowa. Grał na gitarze w zespole rockowym. Wirtuozi gitary klasycznej, lecz: Czerwone Gitary (nazwa zespołu pojęcie.

Co to jest Gad?

Porównaj Egzotyczne gady. Gady zmiennocieplne. Poznać sporo gatunków gadów wyjaśnienie.

Co to jest Gromadzić (Się)?

Wyniki gromadzą (się), gromadź, gromadźcie (się): Gromadzić skarby za życia. Gromadzić dobra materialne. Gromadzić dobra duchowe. Gromadzić pamiątki z podróży. Na placu opis.

Co to jest Gospodarz?

Zastosowanie Wiejscy gospodarze. Jako gospodarz zabawy przywitał przybyłych gości. Gospodarz na 30 morgach.; Dobry gospodarz sam się obrobi i sąsiadowi pomoże.; Jak gospodarz informacje.

Co to jest Godzinki?

Ranking ´poranne nabożeństwo´ blp: Godzinki do NMP (nabożeństwo). Śpiewanie godzinek znaczenie.

Co to jest Gorzów Wielkopolski?

Co lepsze zachodniej Polsce´, gorzowianin, gorzowianka, gorzowski: Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego. Jechać ku Gorzowowi Wielkopolskiemu; gorzowska katedra, lecz: Kotlina co znaczy.

Co to jest Gaik?

Czy warto ´lasek; zielona gałązka obnoszona po wsi na symbol przywitania wiosny´: Spacerować po brzozowym gaiku. Chodzić z gaikiem po wsi krzyżówka.

Co to jest Gorzki?

Opinie forum Sól gorzka. Gorzkie doświadczenie. Gorzkie rozczarowanie. Kibiców spotkał gorzki zawód po blamażu ulubionej drużyny; gorzkie żale (nabożeństwo), lecz: Gorzkie żale co to jest.

Co to jest Groźny?

Najlepszy W budynku wybuchł groźny pożar. Chory cudem uniknął groźnych powikłań. Nie wolno lekceważyć groźnych zapowiedzi terrorystów słownik.

Co to jest Guma?

Porównaj Guma arabska. Złapać gumę. Skoki na gumie. Guma do żucia. Żuć gumę czym jest.

Co to jest Grążel?

Wyniki ´roślina wodna´: Kwiat grążela. Żółty bukiet grążeli (lub: grążelów co oznacza.

Co to jest Gotować Się?

Zastosowanie się w stanie wrzenia; wzburzać się; przygotowywać się´, gotuję się, gotują się: W garnku gotowała się zupa. Na gazie gotowały się zioła. Kiedy to widzę, gotuje się we tłumaczenie.

Co to jest Gawiedź?

Ranking ´ekipa osób przyglądająca się czemuś´: Pokrzykiwanie ulicznej gawiedzi przykłady.

Co to jest Grzęda?

Co lepsze Usiąść na grzędzie. Wejść na własną grzędę. Kurze grzędy definicja.

Co to jest Gwałtowny?

Czy warto Spośród kolegów wyróżniał go gwałtowny charakter. Poprzez okolicę przeszła gwałtowna ulewa. Ostatnie przeżycia spowodowały w jego psychice gwałtowne zmiany encyklopedia.

Co to jest Grajek?

Opinie forum ´człowiek amatorsko grający na jakimś instrumencie´: Weselni grajkowie (lub: Weselne grajki). Kapela wiejskich grajków.; Jaki grajek, taka muzyka jak działa.

Co to jest Grafika?

Najlepszy plastycznych obejmujący techniki odbitkowe´ blm: Grafika artystyczna. Grafika użytkowa. Grafika komputerowa. Grafika plakatowa. Grafika artystyczna. Wystawa grafiki czy jest.

Co to jest Gotować?

Porównaj W garnku siostra gotowała zupę. Matka cały ranek gotowała obiad. Moja żona świetnie gotuje. Gotujesz wodę na herbatę?; Coś nagotował, to i zjedz.; Dobrze się gotuje pojęcie.

Co to jest Górnołużycki?

Wyniki ´przymiotnik od: Łużyce Górne - krainy we wschodnich Niemczech´, Górnołużyczanin, Górnołużyczanka: Górnołużycki język. Górnołużyccy mieszkańcy Niemiec wyjaśnienie.

Co to jest Graffiti?

Zastosowanie ´malownicze rysunki na ścianach´ ndm: Różnobarwne graffiti na murach miejskich opis.

Co to jest Gar?

Ranking Wylać zupę z gara. Gotować coś w garze. Mycie garów informacje.

Co to jest Granatowoczarny?

Co lepsze ´czarny o odcieniu granatowym´: Granatowoczarne stroje piłkarzy znaczenie.

Co to jest Grejpfrut?

Czy warto Wycisnąć sok z grejpfruta. Kilogram soczystych i dorodnych grejpfrutów co znaczy.

Co to jest Górny Śląsk?

Opinie forum Górnoślązak, Górnoślązaczka, górnośląski: Górnośląski wojewoda; okręg górnośląski, lecz: Górnośląski Okręg Przemysłowy krzyżówka.

Co to jest Gandhi?

Najlepszy wym. gandi] ´indyjski moralista i polityk; premier Indii´: Idee etyczne Mahatmy Gandhiego. Przemówienie Indiry Gandhi co to jest.

Co to jest Gronostaj?

Porównaj ´drapieżne zwierzę podobne do łasicy; futro z tego zwierzęcia´: Futro z gronostai (lub: z gronostajów). Być ubranym w płaszcz podszyty gronostajami słownik.

Co to jest Grań?

Wyniki ´grzbiet górski´: Kluczowa grań Karkonoszy. Turyści szli wzdłuż grani czym jest.

Co to jest Grupa?

Zastosowanie Ekipa algebraiczna. Ekipa imienna. Ekipa socjalna. Ekipa poetycka. Ekipa znanych twórców. W ekipie zawsze raźniej. Jedziemy pod namioty całą ekipą. Nie odłączaj się od co oznacza.

Co to jest Górować?

Ranking góruję, górują: Dach katedry górował nad okolicą. Górowała inteligencją nad rówieśnikami tłumaczenie.

Co to jest Geometria?

Co lepsze matematyki zajmujący się badaniem figur i brył geometrycznych´: Geometria analityczna. Geometria sferyczna. Książka do geometrii. Ćwiczenia z geometrii wykreślnej przykłady.

Co to jest Gorliwy?

Czy warto ´pełen zapału´: Gorliwi uczniowie uczęszczali na kółka przedmiotowe, tak aby pogłębić własną wiedzę. Był gorliwy zarówno w pracy, jak i w nauce definicja.

Co to jest Gubernator?

Opinie forum ´wysoki urzędnik państwowy´: Władza gubernatora. Wymagania gubernatora encyklopedia.

Co to jest Gdakać?

Najlepszy gdacze (lub: gdaka), gdaczą (lub: gdakają): Kury gdaczą (lub: kury gdakają jak działa.

Co to jest Goliat?

Porównaj ´biblijny olbrzym´: Walka Dawida i Goliata czy jest.

Co to jest Gardło?

Wyniki nieprzyjemne drapanie w gardle. Boli mnie gardło, panie doktorze. Czytającemu zaschło w gardle. Napastnik chwycił własną ofiarę za gardło. Pies skoczył mu do gardła pojęcie.

Co to jest Gwinea?

Zastosowanie ´kraj w Afryce Zachodniej´, Gwinejczyk, Gwinejka, gwinejski: Pojechać do Gwinei. Zwiedzić Gwineę; gwinejska waluta wyjaśnienie.

Co to jest Guślarz?

Ranking ´człowiek zajmujący się zaklęciami´: Stary guślarz. Pogańskie praktyki guślarzy opis.

Co to jest Gdziekolwiek Indziej?

Co lepsze Rób zakupy gdziekolwiek indziej, byle nie w tym sklepiku informacje.

Co to jest Grudziądz?

Czy warto ´miasto w Toruńskiem nad Wisłą´, grudziądzanin, grudziądzanka, grudziądzki: Mieszkańcy Grudziądza; grudziądzki przemysł znaczenie.

Co to jest Głupkowaty?

Opinie forum Na jego twarzy pojawił się głupkowaty uśmiech co znaczy.

Co to jest Głupota?

Najlepszy czyjejś głupocie. Brak leki na ludzką głupotę. Walczyła z głupotą i zacofaniem na wsi. Opowiadasz głupoty!; Frazes jest najpotężniejszym bastionem zła. Jest najtrwalszym krzyżówka.

Co to jest Garb?

Porównaj Wyprostuj się, ponieważ ci wyrośnie garb na plecach. Pozbyć się garbu. Aleja pełna garbów.; Nikt swego garbu nie widzi.; Z przodu garb, z tyłu garb, lecz w głowie co to jest.

Co to jest Grobla?

Wyniki ´wał ziemny´: Woda z rzeki przerwała groblę.; Czyja grobla, tego staw.; Wedle stawu grobla słownik.

Co to jest Grabić?

Zastosowanie wyrównywać grabiami; rabować´, grabię, grabią: Grabić siano. Grabić grządkę. Napadał i grabił ludziom dobytek całego życia. Poprzez lata grabili wszystko, co się czym jest.

Co to jest Gestapowiec?

Ranking Okrutni gestapowcy co oznacza.

Co to jest Grzywa?

Co lepsze Końska grzywa. Zarzucić grzywą (lub: grzywę).; lwia grzywa tłumaczenie.

Co to jest Gupik?

Czy warto ´rybka akwariowa´: Wpuścić gupika do akwarium. Słoik z kolorowymi gupikami przykłady.

Co to jest Golić?

Opinie forum golcie: Golił zarost raz na tydzień. Golił sobie tylko brodę, wąsy z kolei zostawiał. Fryzjer goli brzytwą klienta.; Aczkolwiek boli, piszczy, a goli.; Jednemu szydła definicja.

Co to jest Góralszczyzna?

Najlepszy ´kultura, obyczaje górali´: Miłośnik góralszczyzny encyklopedia.

Co to jest Grzeczność?

Porównaj poprzez grzeczność dla twoich rodziców. Wyświadcz mi tę grzeczność i poznaj mnie z nią. Przestań mi prawić grzeczności.; Grzeczność i cnota otwierają wrota.; Gdzie sporo jak działa.

Co to jest Gejzer?

Wyniki ´gorące źródło wydobywające się gwałtownie z ziemi´: Gorący gejzer. Erupcja gejzeru. Gejzery w Islandii czy jest.

Co to jest Gospodarski?

Zastosowanie Budynki gospodarskie. Zabudowania gospodarskie. Wykonać coś metodą gospodarskim pojęcie.

Co to jest Grapefruit?

Ranking wym. grejpfrut] zobacz grejpfrut wyjaśnienie.

Co to jest Gwoździć?

Co lepsze ´zatykać gwoździem´, gwożdżę, gwożdżą, gwoźdź (lub: gwóźdź), gwoźdźcie (lub: gwóźdźcie): Gwoździć armatę opis.

Co to jest Głuchoniemy?

Czy warto Głuchoniemy chłopiec. Głuchoniemi porozumiewali się ze sobą dzięki języka migowego informacje.

Co to jest Grzeczny?

Opinie forum Grzeczny chłopiec. Grzeczni uczniowie znaczenie.

Co to jest Gzyms?

Najlepszy ´występ w zboczu skały; ozdobny pas wieńczący ścianę budowli´: Skalny gzyms. Ozdobny gzyms. Spaść z wysokiego gzymsu co znaczy.

Co to jest Gorzknieć?

Porównaj ´tracić wigor, chęć do życia´, gorzknieję, gorzknieją: Gorzknieć na starość krzyżówka.

Co to jest Grono?

Wyniki Winne grono. Grono jarzębiny. Grono nauczycielskie. Na zabawie poznasz grono moich przyjaciół. Na ten temat wypowie się ścisłe grono ekspertów co to jest.

Co to jest Grad?

Zastosowanie Opad gradu. Grad wielkości kurzego jaja słownik.

Co to jest Gałgan?

Ranking ´szmata; nicpoń, hultaj´: Zawinąć coś w gałgany. Miała syna gałgana czym jest.

Co to jest Gol?

Co lepsze Polscy piłkarze strzelili gola przeciwnikowi już w pierwszych minutach meczu. Zdobyć gola głową. Zawodnicy z Chorzowa zdobyli dwa gole w pierwszej połowie spotkania co oznacza.

Co to jest Gorszy?

Czy warto jest jeszcze gorszy niż tamten. Zachmurzyło się, a co gorsza - zaczęło strasznie wiać. Wymienił się na gorsze. Wszystko idzie ku gorszemu.; Ciężko jest być zależnym od tłumaczenie.

Co to jest Gazda?

Opinie forum ´góralski gospodarz´: Góralscy gazdowie. Gawędy starych gazdów przykłady.

Co to jest Gorzej?

Najlepszy Chory czuje się coraz gorzej. Jestem traktowany gorzej od zwierzęcia.; Krzywdy wyrządzać jest gorzej niż ich doznawać. - [Sokrates definicja.

Co to jest Ganić?

Porównaj ganię, ganią, gań, gańcie: Ganić czyjeś postępowanie. Nauczyciele ganili go za złe sprawowanie.; Cudzego nie gań, a swego nie chwal.; Czemu kto nie podoła, to zwykle to encyklopedia.

Co to jest Grunwald?

Wyniki ´wieś w Olsztyńskiem´, grunwaldzki: Bitwa pod Grunwaldem. Grunwaldzkie pola, grunwaldzki krzyż, lecz: pomnik Grunwaldzki jak działa.

Co to jest Garnitur?

Zastosowanie męskie; komplet´: Na wesele założył elegancki garnitur z czarnej wełny. Poprosił krawca o uszycie garnituru. Na szkolnej zabawie wystąpił w ekstrawaganckim garniturze czy jest.

Co to jest Głoska?

Ranking Głoska dźwięczna. Głoska bezdźwięczna. Z´le wymawiać jakąś głoskę pojęcie.

Co to jest Gzić Się?

Co lepsze ´o zwierzętach albo ludziach: zaspokajać popęd płciowy´, gżę się, gzisz się, gżą się: Widział, jak psy się gziły. Jeszcze się nie pobrali, a już się gżą wyjaśnienie.

Co to jest Goryl?

Czy warto ´małpa; ochroniarz´: Samica goryla. Roślinożerne goryle. Gwiazda poruszała się po mieście wyłącznie w asyście swoich goryli opis.

Co to jest Gadanie?

Opinie forum Gadaniem sporo nie wskórasz, tu trzeba działać.; austriackie gadanie; babskie gadanie; mieć (ileś) - [do powiedzenia] do gadania informacje.

Co to jest Gruzja?

Najlepszy ´kraj w Azji na Zakaukaziu´, Gruzin, Gruzinka, gruziński: Mieszkańcy Gruzji. Zwiedzić Gruzję; gruziński język znaczenie.

Co to jest Gerbera?

Porównaj ´roślina ozdobna o różnobarwnych kwiatach´: Wręczyć komuś wiązankę gerber co znaczy.

Co to jest Garbus?

Wyniki ´jeden z modeli samochodu Volkswagen´: Zlot starych garbusów krzyżówka.

Co to jest Giąć (Się)?

Zastosowanie gnę (się), gną (się), gnijcie (się), giął (się), gięła (się), gięli (się), gięty: Giąć pręt. Ten drut łatwo się gnie. Giął się w ukłonach przed swoim zwierzchnikiem co to jest.

Co to jest Guz?

Ranking i nabił sobie guza. Nabić sobie kilka guzów za jednym zamachem. Upadek skończył się guzem. Guz piersi.; szukać guza; Dobre temu guzy, kto na nie zasłuży.; Kto guza słownik.

Co to jest Gdziekolwiek?

Co lepsze Gdziekolwiek się pojawiła, wszyscy się za nią oglądali czym jest.

Co to jest Gwoli?

Czy warto ´na skutek´: Dodać coś gwoli ścisłości. Zjechali się do Krakowa gwoli zawarcia przymierza co oznacza.

Co to jest Guzdrać Się?

Opinie forum guzdram się (lub: guzdrzę się), guzdrają się (lub: guzdrzą się): Guzdrasz się z tą robotą i guzdrasz tłumaczenie.

Co to jest Gospodarka?

Najlepszy rolnictwo, handel i usługi związane ze sobą w jeden mechanizm; kierowanie czymś´: Gospodarka wolnorynkowa. Stan polskiej gospodarki. Popierać rodzimą gospodarkę przykłady.

Co to jest Gruby?

Porównaj najgrubszy: Gruby zeszyt. Na stole leżała gruba podręcznik. Grube rysy twarzy. Ściana gruba na 25 cm. Poprzez granicę przepływały grube miliony. Posprzątał z grubsza definicja.

Co to jest Golutki?

Wyniki Golutki niemowlak. Golutcy naturyści encyklopedia.

Co to jest Gala?

Zastosowanie ´dekoracja statku; uroczystość; odświętny strój´ blm: Gala banderowa. Gala flagowa. Gala z udziałem oficjalnych osób. Być w pełnej gali. Wystąpić w pełnej gali jak działa.

Co to jest Głosować?

Ranking głosują, głosowanie: Głosować poprzez aklamację. Głosować poprzez podniesienie ręki. Poddajmy tę sprawę pod głosowanie. Głosować w wyborach prezydenckich na kogoś czy jest.

Co to jest Gruchnąć?

Co lepsze uderzyć mocno; przewrócić się´, gruchnę, gruchniesz, gruchną, gruchnijcie, gruchnął, gruchnęła, gruchnęli, gruchnąwszy: Znienacka gruchnął strzał. Nagle po okolicy pojęcie.

Co to jest Garnek?

Czy warto Postaw garnek na gazie. Garnek z zupą pomidorową. Garnek do mleka (lub: garnek na mleko). Garnek po mleku. Cierpię biedę i nie mam co włożyć do garnka. Komplet wyjaśnienie.

Co to jest Grzmotnąć?

Opinie forum uderzyć´, grzmotnę, grzmotniesz, grzmotną, grzmotnijcie, grzmotnął, grzmotnęła, grzmotnęli: Grzmotnąć pięścią w stół. Nagle grzmotnął na podłogę jak długi. zobacz opis.

Co to jest Groch?

Najlepszy Strączek grochu. Księżniczka na ziarnku grochu (tytuł baśni Hansa Christiana Andersena).; groch z kapustą; jak grochem o ścianę; łzy jak groch; rzucać grochem o ścianę informacje.

Co to jest Gospodyni?

Porównaj Gospodyni domowa.; Gdzie wiele gospodyń, tam sień nie zamieciona.; Każda gospodyni radość wszystkim czyni.; Słabe w takiej gospodyni nadzieje, co śpi jeszcze, gdy kur znaczenie.

Co to jest Garbić Się?

Wyniki garbię się, garbią się, garb się, garbcie się: Nie garb się! Siedząc przy biurku, bardzo się garbił co znaczy.

Co to jest Gop?

Zastosowanie ´Górnośląski Okręg Przemysłowy´: Kopalnie GOP-u (GOP). Inwestycje w GOP-ie (w GOP). Cały GOP pokrywa gęsta sieć komunikacyjna krzyżówka.

Co to jest Gęsty?

Ranking gęściejszy), najgęstszy (lub: najgęściejszy): Gęsty płyn. Krzewy kosodrzewiny wspólnie z upływem wysokości robiły się coraz bardziej gęste. Las stawał się gęstszy (lub co to jest.

Co to jest Gimnastyka?

Co lepsze Gimnastyka artystyczna. Uprawianie gimnastyki pozwala zachować sprawność fizyczną. Zapomniała stroju sportowego na lekcję gimnastyki słownik.

Co to jest Graniastosłup?

Czy warto Pole powierzchni graniastosłupa. Wzór na objętość graniastosłupa czym jest.

Co to jest Gwizdać?

Opinie forum gwiżdżą, gwiżdż, gwiżdżcie: Kiedy chciał przywołać do siebie psa, gwizdał na palcach. Czajnik gwiżdże na gazie. Gwizdał głośno melodię piosenki Yellow Submarine . Miał co oznacza.

Co to jest Górnik?

Najlepszy Inż. górnik. Ciężki znój górnika.; Górnik ma czarną skórę, lecz złote ręce tłumaczenie.

Co to jest Grzyb?

Porównaj Grzyby trujące. Grzyby bedłkowate. Grzyby żagwiowate. Koszyk pełen grzybów. Wybrać się do lasu na grzyby. Ścianę w łazience toczy grzyb. Jakiś stary grzyb chciał mnie przykłady.

Co to jest Grypa?

Wyniki blm: Chorować na grypę. Ciężko przechodzić grypę. Szczepionka na grypę.; Zamiast o grypie mówić swym gościom, zaraź ich śmiechem i wesołością definicja.

Co to jest Grafomania?

Zastosowanie lub: grafomaństwo) ´pisanie utworów literackich poprzez nieutalentowanych ludzi´: Młodzieńcza literatura regularnie stanowi przejaw grafomanii encyklopedia.

Co to jest Głodny?

Ranking Daj coś zjeść, jestem głodny jak wilk. Głodny wzrok. Poprzez cały wieczór opowiadał głodne kawałki. Szedł do szkoły na głodnego.; Syty głodnego nie zrozumie jak działa.

Co to jest Grot?

Co lepsze ´ostre zakończenie strzały´: Strzała bez grotu. Rysa na grocie. Stalowe groty czy jest.

Co to jest Garsonka?

Czy warto ´suknia żeńska złożona z dwóch części´: Sprawić sobie gustowną garsonkę. Chodzić w garsonce pojęcie.

Co to jest Gliniany?

Opinie forum Gliniany garnek.; kolos na glinianych nogach wyjaśnienie.

Co to jest Galileusz?

Najlepszy ´włoski fizyk i astronom´: Teorie Galileusza (lub: Teorie Galileo Galilei opis.

Co to jest Grządka?

Porównaj Zasadzić marchewkę na całej grządce. Uprawiać grządkę buraków. Mieć w ogródku kilka grządek kwiatów informacje.

Co to jest Gościnność?

Wyniki traktowanie gości´ blm: Tradycyjna, polska gościnność. Górale okazali przyjezdnym gościnność. Nadużywać czyjejś gościnności.; Gościnność, acz szczera, czasem boki znaczenie.

Co to jest Gruz?

Zastosowanie Kupa gruzu. Wynosić gruz wiadrami z mieszkania co znaczy.

Co to jest Godzinny?

Ranking Godzinny spacer. Godzinna przerwa krzyżówka.

Co to jest Główka?

Co lepsze Pogładzić dziecko po główce. Główka czosnku. Kupić główkę kapusty co to jest.

Co to jest Grażyna?

Czy warto Właśnie skończyłem czytać Grażynę (tytuł powieści poetyckiej Adama Mickiewicza). Imieniny Grażyny słownik.

Co to jest Gęś?

Opinie forum gęsi. Zajmować się gęsiami (lub: Zajmować się gęśmi). Otrzymać gęsiej skórki (od zimna).; niemądra jak gęś; rządzić się jak szara gęś; spływać/spłynąć (po kimś) jak woda czym jest.

Co to jest Gwizd?

Najlepszy Gwizd lokomotywy. Gwizdy na adres polskich piłkarzy co oznacza.

Co to jest Garbarz?

Porównaj ´rzemieślnik zajmujący się wyprawianiem skór´: Cech garbarzy tłumaczenie.

Co to jest Grota?

Wyniki ´jaskinia´: Malowidła na ścianach groty. Zwiedzać górską grotę, lecz: Grota Łokietka przykłady.

Co to jest Glukoza?

Zastosowanie ´rodzaj cukru´: Zastrzyki (z) glukozy definicja.

Co to jest Granatowo -Czarny?

Ranking ´granatowy i czarny´: Granatowo-czarna flaga encyklopedia.

Co to jest Godło?

Co lepsze ´znak´: Godło państwowe. Szanować godło. Bezcześcić godło jak działa.

Co to jest Gałka?

Czy warto Ozdobna gałka. Chwycić za gałkę u drzwi. Gałka lodów czy jest.

Co to jest Gordyjski?

Opinie forum ´przymiotnik od: Gordios - króla Frygii´: Po trudnych negocjacjach politycy wreszcie rozcięli węzeł gordyjski.; przeciąć - [rozciąć] węzeł gordyjski pojęcie.

Co to jest Gafa?

Najlepszy ´nietakt´: Popełnić straszną gafę wyjaśnienie.

Co to jest Galicja?

Porównaj polskie pod zaborem austriackim´, Galicjanin, Galicjanka, galicyjski: Wzmianka o Galicji. Opuścić Galicję: galicyjskie sądownictwo.; My wszyscy jesteśmy mniej albo opis.

Co to jest Graniczyć?

Wyniki graniczą: Sad graniczył z ogrodem. Las graniczył z rzeką. Graniczyć z kimś o miedzę. Cechowało go melancholijne usposobienie graniczące z depresją. Geniusz graniczący z informacje.

Co to jest Gondolier?

Zastosowanie ´ten, kto kieruje gondolą´: Weneccy gondolierzy znaczenie.

Co to jest Gniew?

Ranking nieporządki. Gniew o zmarnowaną szansę. Gniew za wyrządzoną szkodę. Gniew z byle powodu. Wyładować gniew na kimś, na czymś (nie: na kogoś, na coś). Zsinieć z gniewu co znaczy.

Co to jest Gwara?

Co lepsze Posługiwał się gwarą. Znać dobrze gwarę śląską. Artykuł naukowy o gwarze podhalańskiej krzyżówka.

Co to jest Grzybobójczy?

Czy warto Środek grzybobójczy co to jest.

Co to jest Godzina?

Opinie forum ciebie już prawie godzinę. Koncert nie trwał nawet godziny. Proszę przyjmować leki co godzinę. Posprzątaj, goście przyjdą lada godzina. Mamo, wychodzę na godzinę. Auto słownik.

Co to jest Gibraltar?

Najlepszy brytyjska na krańcu Półwyspu Pirenejskiego´, gibraltarski: Mieszkać w Gibraltarze. Prąd głębinowy w Gibraltarze. Port gibraltarski, lecz: Cieśnina Gibraltarska, Skała czym jest.

Co to jest Gwiazdozbiór?

Porównaj Gwiazdozbiór Ogromnej Niedźwiedzicy co oznacza.

Co to jest Gadać?

Wyniki gadajcie: Nie gadaj byle głupstw! Gadasz od rzeczy. Gadali o tym i owym. Lubił wiele gadać, więc wszędzie go było słychać. Ludzie gadali na nowe porządki.; gadać jak do tłumaczenie.

Co to jest Gloria?

Zastosowanie ´sława, chwała; świetlisty krąg nad głową świętego´: Chodzić w glorii. Świetlista gloria otaczająca głowy świętych. Mieć nad głową świetlistą glorię przykłady.

Co to jest Grzywna?

Ranking ´kara pieniężna´: Kara grzywny. Sąd zasądził grzywnę w wysokości 5000 złotych definicja.

Co to jest Gazela?

Co lepsze ´niewielka antylopa´: Długonoga gazela mknęła poprzez sawannę. Płocha jak gazela. Lew polujący na gazele encyklopedia.

Co to jest Gotówka?

Czy warto Płacić gotówką. Odebrać należność w gotówce. Podjąć z banku gotówkę.; Wesołość to jedyna rzecz, która w gotówce daje szczęście, wszystko inne to tylko weksel na jak działa.

Co to jest Gołosłowny?

Opinie forum ´niepoparty dowodami ani faktami´: Gołosłowne obietnice. Gołosłowni politycy czy jest.

Co to jest Grafit?

Najlepszy ´odmiana węgla´, grafitowy: Pręty grafitowe w elektrowniach jądrowych. Wkłady grafitowe w ołówkach. Kolor grafitowy pojęcie.

Co to jest Grom?

Porównaj ´piorun, grzmot´: Rozległ się potężny grom.; jak grom z jasnego nieba; rzucać - [ciskać] gromy wyjaśnienie.

Co to jest Gruczoł?

Wyniki człowieka albo zwierzęcia wydzielający z komórek substancje konieczne do jego funkcjonowania´: Gruczoły dokrewne. Gruczoły trawienne. Gruczoły potowe. Gruczoły łojowe opis.

Co to jest Gorzałka?

Zastosowanie gorzałkę. Wlewać w siebie gorzałkę. Czuć się źle po gorzałce.; Co po gorzałce, kiedy dosyć w pałce.; Gorzałka jest rodem z piekła, Lucyperowi uciekła.; Gorzałką za grosz informacje.

Co to jest Getto?

Ranking ´wyizolowana dzielnica żydowska w momencie II wojny światowej´: Getto warszawskie. Mieszkańcy getta. Stworzenie w żydowskim getcie znaczenie.

Co to jest Gestapo?

Co lepsze ´sekretna policja w Niemczech w momencie II wojny światowej´ ndm: Był przesłuchiwany w gestapo co znaczy.

Co to jest Gołoledź?

Czy warto ´cienka pokrywa lodowa utrudniająca poruszanie się pieszych i samochodów´: Niebezpieczeństwo gołoledzi krzyżówka.

Co to jest Grawitacja?

Opinie forum ´zdarzenie przyciągania się ciał´: Zdarzenie ziemskiej grawitacji. Odczuwać grawitację co to jest.

Co to jest Godzić Się?

Najlepszy przyzwalać´, godzę się, godzą się, gódź się, gódźcie się: Czy godzisz się na takie żądania? Jak możesz się godzić na takie traktowanie? Bez pośpiechu godził się ze słownik.

Co to jest Galanteria?

Porównaj wytworność; towary zdobniczo-użytkowe´ blm: Słynął ze swojej galanterii. Zawsze okazywał kobietom galanterię. Ukłonił się z prawdziwą galanterią. Sklep z galanterią czym jest.

Co to jest Gałązka?

Wyniki Gałązka oliwna. Zerwać gałązkę bzu co oznacza.

Co to jest Gołębiarz?

Zastosowanie ´człowiek hodujący gołębie´: Zajęcie gołębiarza tłumaczenie.

Co to jest Gardzić?

Ranking gardź, gardźcie: Nie gardź mną. Całe życie gardził ludźmi, którzy za kapitał gotowi byli zrobić wszystko. Nie gardził żadną robotą.; Kto gardzi, gardzą także nim.; Kto przykłady.

Co to jest Gazeciarski?

Co lepsze Gazeciarskie nawyki. Gazeciarska plotka definicja.

Co to jest Germanizacja?

Czy warto ´niemczenie, narzucanie kultury niemieckiej´ blm: Germanizacja narodu polskiego. Nie poddać się germanizacji encyklopedia.

Co to jest Grat?

Opinie forum Ten auto to stary grat, pasuje tylko na złom. Wyniósł z domu wszystkie stare graty jak działa.

Co to jest Gusła?

Najlepszy ´zaklęcia´ blp: Obawiać się guseł czy jest.

Co to jest Grzegorz?

Porównaj Grzegorz z Sanoka, Grzegorz z Tours. Grzegorz Kołodko.; I na lądzie, i na morzu - wszędzie bieda, mój Grzegorzu.; Wiedział Grześ, a od Grzesia cała wieś pojęcie.

Co to jest Grabie?

Wyniki blp: Dwoje grabi. Kilkoro grabi jest w stodole. Weź te grabie i pozgarniaj liście sprzed domu.; Każde grabie do siebie grabią wyjaśnienie.

Co to jest Genua?

Zastosowanie ´miasto we Włoszech´, genueńczyk, genuenka, genueński: Przebywać w Genui; zabytki genueńskie, lecz: Zatoka Genueńska opis.

Co to jest Gadżet?

Ranking ´element ozdobny pełniący funkcję reklamową´: Sprzedaż samochodowych gadżetów informacje.

Co to jest Grill?

Co lepsze ´urządzenie na węgiel drzewny do pieczenia mięsa´: Potrawy z grilla. Kurczak z grilla znaczenie.

Co to jest Grubianin?

Czy warto ´człowiek niewychowany´: Zachowanie grubianina. Pospolici grubianie. Wybryki grubianów na przystanku autobusowym co znaczy.

Co to jest Groźba?

Opinie forum czyjejś groźbie. Nie zareagować na bezpodstawną groźbę. Nie przestraszyć się jakichkolwiek gróźb. Gangrena wdarła się już tak głęboko, iż zawisła nad nim groźba krzyżówka.

Co to jest Głaskać (Się)?

Najlepszy lub: głaskam (się)), głaszczą (się) (lub: głaskają (się)), głaszczcie (się) (lub: głaskajcie (się)): Tata czule głaskał swojego syna po głowie.; Nie chce się głaskać co to jest.

Co to jest Grozić?

Porównaj groź (lub: gróź), groźcie (lub: gróźcie): Matka groziła dziecku karą za nieposłuszeństwo. Tata dobrotliwie groził mu palcem. Bandyci grozili sprzedawcy pistoletem. Za słownik.

Co to jest Gra?

Wyniki komputerowa. Gra w karty. Gra w siatkówkę. Gra na fortepianie uspokajała go. Gra na skrzypcach uczyniła go wrażliwszym człowiekiem. Gra o kapitał (lub: Gra na kapitał czym jest.

Co to jest Galernik?

Zastosowanie ´niewolnik galery - statku poruszanego dzięki wioseł´: Ciężka robota galerników co oznacza.

Co to jest Genesis?

Ranking ´księga Starego Testamentu´ ndm: Komentarze do Genesis . Studiować Genesis tłumaczenie.

Co to jest Garncarstwo?

Co lepsze ´wyrabianie naczyń glinianych´: Trudnić się garncarstwem przykłady.

Co to jest Gazowo -Ciekły?

Czy warto Stan gazowo-ciekły definicja.

Co to jest Gościna?

Opinie forum blm: Ofiarować komuś gościnę. Udzielić komuś gościny. Zaprosić kogoś w gościnę. Bawić u kogoś w gościnie. Przyjść do kogoś w gościnę encyklopedia.

Co to jest Gorączkować Się?

Najlepszy gorączkuję się, gorączkują się: Nie gorączkuj się, wszystko będzie dobrze jak działa.

Co to jest Gwałt?

Porównaj bezprawie; hałas; pośpiech´: Jest podejrzany o dokonanie gwałtu na kobiecie. Zwyrodniali młodzieńcy dopuścili się zbiorowego gwałtu na młodocianej. Wojsko czy jest.

Co to jest Galaktyka?

Wyniki ´skupienie gwiazd i materii międzygwiazdowej´: Odkryć odległą galaktykę. Galaktyki karłowate. Gromady galaktyk pojęcie.

Co to jest Gepard?

Zastosowanie ´ssak z rodz. kotów´: Gepard biegnie z zawrotną prędkością. Gepard tresowany do polowań na antylopy. Błyskawiczny bieg geparda. Stado drapieżnych gepardów wyjaśnienie.

Co to jest Galimatias?

Ranking ´zamęt, nieporządek´ blm: Żyć w ciągłym galimatiasie. Narobić strasznego galimatiasu opis.

Co to jest Gruboskórny?

Co lepsze ´ordynarny, zachowujący się jak prostak´: Gruboskórny człowiek. To gruboskórny typ - nie ma w sobie ni krzty wrażliwości informacje.

Co to jest Geologia?

Czy warto ´edukacja o dziejach Ziemi i jej budowie´: Geologia dynamiczna. Geologia historyczna. Geologia inżynierska. Specjalista w dziedzinie geologii znaczenie.

Co to jest Grzmot?

Opinie forum Huk grzmotu. Powietrze przecinały grzmoty piorunów co znaczy.

Co to jest Gardłować?

Najlepszy ´mówiąc z przejęciem, opowiadać się za czymś´, gardłuję, gardłują, gardłujcie: Niektórzy wolą gardłować niż wziąć się do roboty krzyżówka.

Co to jest Gumka?

Porównaj Gumka do gumowania. Gumka do włosów. Spięła włosy gumką co to jest.

Co to jest Grasować?

Wyniki ´napadać, wyrządzać szkody na jakimś terenie´, grasuję, grasuje: Szajka młodocianych przestępców grasuje po okolicznych dzielnicach słownik.

Co to jest Głośny?

Zastosowanie Przed laty miał miejsce głośny incydent. Stał się głośny na skutek swojego zachowania.; odbić się/odbijać się głośnym echem czym jest.

Co to jest Gaduła?

Ranking jak ż): Zamknąć usta natrętnemu gadule. Przywołać gadułę do porządku. Nieznośne gaduły.; Gaduła nim coś powie, mówi na początku poprzez pięć min.. - [Stendhal co oznacza.

Co to jest Garnuszek?

Co lepsze Iść z pełnym garnuszkiem. Towar kolorowych garnuszków.; być na (czyimś) garnuszku; być na garnuszku (u kogoś tłumaczenie.

Co to jest Głód?

Czy warto głodu. Przymierać głodem. Żyć o głodzie i chłodzie. Głód ziemi. Głód wiedzy.; wilczy głód; Człowiek głodu nie zmoże, wszystko inne przecierpi.; Głodnego bajkami nie przykłady.

Co to jest Gnieść?

Opinie forum gnieciesz, gniotą, gniećcie, gniótł, gniotła, gnietli, gnieciony, gniecenie: Gniotła ciasto na jabłecznik. Gnieciesz sobie koszulę. W zdenerwowaniu gniótł czapkę w definicja.

Co to jest Gnieździć Się?

Najlepszy gnieżdżę się, gnieżdżą się, gnieźdź się, gnieźdźcie się: Na drzewie gnieżdżą się wrony. W niewielkim mieszkaniu gnieżdżą się dwie rodziny encyklopedia.

Co to jest Głowić Się?

Porównaj ´intensywnie zastanawiać się nad czymś´, głowię się, głowią się: Głowili się nad rozwiązaniem zadania jak działa.

Co to jest Górny?

Wyniki Mieszkać na Górnym Śląsku. Łużyce Górne. Spływ kajakowy pokonał górny bieg rzeki. Górna granica ludzkich wytrzymałości czy jest.

Co to jest Gleba?

Zastosowanie Żyzna gleba. Zawartość próchnicy w glebie. Uprawiać glebę. Gleby wyjałowione. Gleby lessowe pojęcie.

Co to jest Głęboki?

Ranking głęboki dół. Była zmęczona, więc błyskawicznie zapadła w głęboki sen. Głęboka wiara. W górach panowała głęboka cisza. Zapadło nagle głębokie milczenie. Wykazał się wyjaśnienie.

Co to jest Grzęznąć?

Co lepsze lub: grząźć), grzęznę, grzęźniesz, grzęzną, grzęźnijcie, grzązł (lub: grzęznął), grzęzła, grzęźli: Grzęźli w śniegu po kolana. Autobus ugrzązł w błocie opis.

Co to jest Gierka?

Czy warto Prowadził z nią podejrzane i niecne gierki. W utworze twórca regularnie ucieka się do gierek słownych, pokazując w ten sposób możliwości języka informacje.

Co to jest Gdziekolwiek By?

Opinie forum Gdziekolwiek byś był, zawsze możesz do mnie zadzwonić znaczenie.

Co to jest Grzejnik?

Najlepszy Awaria grzejnika. Kłopoty z niesprawnym grzejnikiem co znaczy.

Co to jest Głuchy?

Porównaj Głuchy jak pień. Głusi na prośby krzyżówka.

Co to jest Gdzieś?

Wyniki Akcja powieści rozgrywa się gdzieś na Śląsku. Gdzieś z daleka błysnęło światło. Zdarzyło się to gdzieś w listopadzie. Chodźcie się gdzieś przejść co to jest.

Co to jest Grabieżca?

Zastosowanie ´rabuś´ m odm. jak ż: Ująć grabieżcę. Bezwzględni grabieżcy. Banda grabieżców słownik.

Co to jest Gwiżdżący?

Ranking Nie usłyszeć gwiżdżącego sędziego czym jest.

Co to jest Gawęda?

Co lepsze gawędowy, gawędziarski: Snuć gawędę przy ognisku. Stary opowiadacz gawęd. Utwór w stylu gawędowym. Jego dzieła były przepojone gawędziarskim stylem. Ciekawa gawęda, lecz co oznacza.

Co to jest Goić Się?

Czy warto tylko w 3. os., goi się, goją się: Odniesione w sytuacji rany błyskawicznie się goją. Oparzelina goi się bardzo bez pośpiechu tłumaczenie.

Co to jest Gospodarczy?

Opinie forum zaprezentował zebranym swój plan gospodarczy. Planując, trzeba wziąć pod uwagę potencjał gospodarczy państwie. Jaki kurs obierze polityka gospodarcza państwa? Postęp przykłady.

Co to jest Gubić (Się)?

Najlepszy gubią (się), gub (się), gubcie (się): Gubić klucze. Zgubił portfel z sporą sumą pieniędzy. Gubię się w takich rachunkach. Gubiła się w jego intrygach. Gubił się w definicja.

Co to jest Grubiaństwo?

Porównaj ´chamstwo´: Zdumiewające grubiaństwo sprzedawcy encyklopedia.

Co to jest Garncarz?

Wyniki ´rzemieślnik trudniący się garncarstwem´: Solidni garncarze.; Garncarz w czerepie jeść warzy jak działa.

Co to jest Granica?

Zastosowanie państwie. Granica województwa. Granica powiatu. Granica pomiędzy wsią a miastem. Poprzez kilka lat przebywał za granicą. Mój brat mieszka od roku za granicą. Jechać za czy jest.

Co to jest Grzbiet?

Ranking Nie móc wyprostować grzbietu. Położyć się na grzbiecie. Grzbiet książki.; Czcij góry, lasy, mosty, jeżeli chcesz mieć grzbiet prosty.; Niedaleko zajdzie w świecie, kto pojęcie.

Co to jest Główny?

Co lepsze księgowy; kluczowy dworzec, lecz: Dworzec Kluczowy w Warszawie, Kluczowy Urząd Statystyczny.; być kluczową sprężyną (czegoś); Hałas - fetor dla uszu: kluczowy wytwór i wyjaśnienie.

Co to jest Ganiać?

Czy warto ganiam, ganiają, ganiajcie: Pies ganiał gęsi po podwórzu. Dzieci ganiały po boisku.; ganiać jak kot z pęcherzem opis.

Co to jest Grosz?

Opinie forum kobiecie kilka groszy. Kupiłem gumki do gumowania po 50 groszy za sztukę. Nie mam przy duszy złamanego grosza. Za grosz nie masz gustu!; bez grosza przy duszy; groszem informacje.

Co to jest Gorzko?

Najlepszy Gorzko mi w ustach. Gorzko płakała na skutek utraconej miłości. Gorzko żałuję tego, co uczyniłem znaczenie.

Co to jest Gniewny?

Porównaj Rzucił jej gniewne spojrzenie. Młodzi gniewni. Gniewny tłum huczał co znaczy.

Co to jest Górka?

Wyniki Mieć pod górkę. Kilka górek na horyzoncie, lecz: Górka Klasztorna (nazwa sanktuarium krzyżówka.

Co to jest Gdyż?

Zastosowanie Pokiwał głową z dezaprobatą, bo miał już dość tej gadaniny co to jest.

Co to jest Gros?

Ranking ´dwanaście tuzinów; większa część - [wym. gro]´: Gros flamastrów. Gros miejscowej ludności to Ukraińcy polskiego pochodzenia słownik.

Co to jest Gnat?

Co lepsze ´kość´: Porachować komuś gnaty. Nie czuć gnatów.; gapić się (na kogoś, na coś, w coś) - [patrzeć (na kogoś, na coś)...] jak sroka w gnat czym jest.

Co to jest Gmerać?

Czy warto ´szperać, przeszukiwać´, gmeram (lub: gmerzę), gmerają (lub: gmerzą), gmeraj (lub: gmerz), gmerajcie (lub: gmerzcie): Gmerać w kredensie. Tata gmerał synowi w tornistrze co oznacza.

Co to jest Grzechotnik?

Opinie forum ´jadowity wąż´: Jad grzechotnika. Ukąszenie grzechotnika tłumaczenie.

Co to jest Gwałcić?

Najlepszy gwałcę, gwałcą: Gwałcić prawo. Gwałcić kobietę przykłady.

Co to jest Grzybowy?

Porównaj Zupa grzybowa. Las grzybowy. Sos grzybowy definicja.

Co to jest Gramatyka?

Wyniki tradycyjna. Gramatyka historyczna. Gramatyka porównawcza. Gramatyka generatywna. Wykładać gramatykę opisową na uniwersytecie. Uczyć się podstaw gramatyki w szkole. Mieć encyklopedia.

Co to jest Gladiator?

Zastosowanie ´zapaśnik walczący na arenie cyrkowej w starożytnym Rzymie´: Rzymscy gladiatorzy (lub: Rzymscy gladiatorowie). Walki gladiatorów (z gladiatorami, z dzikim zwierzętami jak działa.

Co to jest Głaz?

Ranking Głaz narzutowy. Rumowisko pełne głazów. Mieć serce jak głaz czy jest.

Co to jest Gmerać Się?

Co lepsze grzebać się´, gmeram się (lub: gmerzę się), gmerają się (lub: gmerzą się), gmeraj się (lub: gmerz się), gmerajcie się (lub: gmerzcie się): Jeżeli będziesz się dłużej pojęcie.

Co to jest Gwardia?

Czy warto ´straż przyboczna; ochotniczy oddział wojskowy´: Gwardia cesarska. Gwardia papieska. Gwardia narodowa. Stać się żołnierzem gwardii, lecz: Gwardia Ludowa wyjaśnienie.

Co to jest Godność?

Opinie forum własnej wartości; zaszczytny urząd; nazwisko´: Godność osobista. Człowiek, który przyjmuje łapówkę, jest bez godności. Urząd prezydenta to wysoka godność. Jak pani opis.

Co to jest Gdynia?

Najlepszy ´miasto na Wybrzeżu´, gdynianin, gdynianka, gdyński: Zwiedzać Gdynię; gdyńskie ulice informacje.

Co to jest Gość?

Porównaj dzisiaj znamienitego gościa. Pamiętaj, iż jestem twoim gościem. Mój brat przyjechał do mnie w gości. Zapraszam was w gości. Bawiliśmy z żoną w gościach u profesora.; być znaczenie.

Co to jest Godzić?

Wyniki łączyć dwie różne rzeczy; uderzać, trafić´, godzę, godzą, gódź, gódźcie: Sołtys godził zwaśnione rodziny. Jak ty godzisz te ciągłe wyjazdy z życiem rodzinnym? Napastnik co znaczy.

Co to jest Gnębić?

Zastosowanie nad kimś fizycznie albo psychicznie, dręczyć´, gnębię, gnębią, gnęb, gnębcie: W wojsku niektórzy starsi żołnierze gnębią młodszych. Do dziś gnębi mnie za nieoddany dług krzyżówka.

Co to jest Giermek?

Ranking ´wykorzystywany rycerza´: Giermek rycerza Zawiszy Czarnego. Ci wierni giermkowie (lub: Te wierne giermki co to jest.

Co to jest Gwarancja?

Co lepsze Gwarancja jakości wyrobów. Zakupić telewizor kolorowy z gwarancją. Nie mieć na coś gwarancji. Dostać gwarancję na zakupiony wyrób. Termin upływu gwarancji. Nie mam słownik.

Co to jest Gopr?

Czy warto ´Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe´: Pracował w GOPR-ze czym jest.

Co to jest Głos?

Opinie forum się na głos. Przeczytaj to na głos! Rozpaczała w głos nad zmarnowaną szansą. Miał operowy głos. Głos w dyskusji zabrał teraz przedstawiciel Kościoła. Gospodarz programu co oznacza.

Co to jest Gips?

Najlepszy użytkowany w chirurgii, rzeźbiarstwie, budownictwie; opatrunek z tego proszku´: Miękki gips. Odlew z białego gipsu. Rzeźbić w gipsie. Mieć nogę w gipsie. Zastosowanie tłumaczenie.

Co to jest Glina?

Porównaj Zastosowanie gliny w przemyśle ceramicznym. Towar cegieł i materiałów ogniotrwałych z gliny.; Nie z każdej gliny garncarz garnki lepi przykłady.

Co to jest Gwarzyć?

Wyniki ´prowadzić pogawędkę´, gwarzę, gwarzą: Długimi wieczorami młodzi gwarzyli sobie przy ognisku. Gwarzyć o znajomych. Lubiła sobie gwarzyć o starych czasach definicja.

Co to jest Gondola?

Zastosowanie ´łódź wiosłowa stosowana w Wenecji; kosz zawieszony pod balonem´, gondolowy: Weneckie gondole. Kolejka gondolowa na Szyndzielnię encyklopedia.

Co to jest Gnoić?

Ranking ´nawozić; gnębić, niszczyć´, gnoję, gnoisz, gnoimy, gnoją, gnójcie: Rolnik, chcąc mieć obfite plony, musi gnoić pole. Gnoić przeciwnika politycznego jak działa.

Co to jest Gradacja?

Co lepsze ´stopniowanie´: Gradacja odcieni czy jest.

Co to jest Gruszka?

Czy warto Kilogram dojrzałych gruszek.; nie zasypiać gruszek w popiele; obiecywać (komuś) gruszki na wierzbie; Nie urosną gruszki na wierzbie pojęcie.

Co to jest Galeria?

Opinie forum dzieł sztuki; organizacja, salon, gdzie taka zestawienie się znajduje´: Galeria malarstwa. Galeria rzeźby. W trakcie wycieczki szkolnej zwiedzaliśmy słynną galerię wyjaśnienie.

Co to jest Garść?

Najlepszy garście orzechów (lub: Mieć pełne garści orzechów).; mieć - [trzymać] (kogoś) w garści; wziąć się w garść; Lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.; Życie to opis.

Co to jest Garnąć Się?

Porównaj czegoś; przytulać się; chętnie z kimś przebywać´, garnę się, garną się, garnął się, garnęła się, garnęli się: Aż miło było patrzeć, jak garnęła się do edukacji informacje.

Co to jest Globulka?

Wyniki ´preparat leczniczy w kształcie kulki´: Połknąć kolorową globulkę. Globulka dopochwowa znaczenie.

Co to jest Gomółka?

Zastosowanie ´miękka bryłka´: Kupić gomółkę smacznego masła co znaczy.

Co to jest Górnolotny?

Ranking ´wyszukany, przesadnie wzniosły´: Górnolotne słowa krzyżówka.

Co to jest Geografia?

Co lepsze Geografia ekonomiczna. Geografia gospodarcza. Geografia regionalna. Geografia polityczna. Geografia fizyczna. Współrzędne geograficzne. Szerokość geograficzna. Długość co to jest.

Co to jest Głąb?

Czy warto lub: głębina): Niezbadane morskie głębie. Oceaniczna głębia. Zstąpić do głębi ludzkiego jestestwa. Pojąć głębię uczuć. Wzruszył się do głębi, gdy to usłyszał słownik.

Co to jest Greckokatolicki?

Opinie forum ´w odniesieniu unii Kościoła prawosławnego z Kościołem katolickim´: Wyznanie greckokatolickie czym jest.

Co to jest Gigantyczny?

Najlepszy Gigantyczny posąg. Oczom jej ukazała się gigantyczna skała.; Ogromny, gigantyczny los, który człowieka wznosi, kiedy człowieka miażdży. - [Friedrich Schiller co oznacza.

Co to jest Gruchot?

Porównaj ´odgłos spadających elementów; stara, zużyta rzecz´: Ten auto to prawdziwy gruchot! Ściany waliły się z gruchotem tłumaczenie.

Co to jest Golonka?

Wyniki ´mięso z tylnej nogi świni´: Zamówić golonkę z piwem przykłady.

Co to jest Gradobicie?

Zastosowanie blm: Sady zniszczone wskutek gradobicia definicja.

Co to jest Grzebać?

Ranking przeszukiwać; chować zmarłych´, grzebię, grzebią, grzeb, grzebcie: Poprzez całe studia grzebał w archiwach i rękopisach. W tej części cmentarza grzebano samobójców encyklopedia.

Co to jest Grzechotać?

Co lepsze ´odgłos uderzanych o siebie niewielkich elementów´, grzechoczę (lub: grzechocę), grzechoczą (lub: grzechocą), grzechoczcie: Grad grzechocze o szyby. Grzechotać grzechotką jak działa.

Co to jest Gdzie?

Czy warto wczoraj? Gdzie aby postawić ten wazon? Nie wiem, gdzie jesteś od kilku dni. Powiedz mi, gdzie mam was szukać? Gdziekolwiek spojrzeć - pełno turystów. Chowali się przed czy jest.

Co to jest Gasnąć?

Opinie forum gasł (lub: gasnął), gasła, gaśli: Ogień bez pośpiechu gasł w ognisku. Już ranek - z wolna gasną uliczne latarnie. Był nieuleczalnie chory i gasł w oczach. Widziała, jak pojęcie.

Co to jest Gokart?

Najlepszy ´mały auto wyścigowy´: Wyścigi gokartów wyjaśnienie.

Co to jest Gubałówka?

Porównaj ´wzniesienie w pobliżu Zakopanego´: Kolejka na Gubałówkę. Panorama Tatr z Gubałówki opis.

Co to jest Gąsienica?

Wyniki Złowić kosmatą gąsienicę. Odwłok gąsienicy. Zastosowanie stalowych gąsienic w projektowaniu pojazdów terenowych informacje.

Co to jest Głębokomorski?

Zastosowanie Głębokomorski statek znaczenie.

Co to jest Grenadier?

Ranking ´żołnierz wyćwiczony w rzucaniu granatami´: Oddział walecznych grenadierów co znaczy.

Co to jest Genetyka?

Co lepsze ´edukacja o badaniu dziedziczności´ blm: Zajmować się naukowo genetyką człowieka krzyżówka.

Co to jest Gradowo -Śniegowy?

Czy warto Chmura gradowo-śniegowa co to jest.

Co to jest Galilea?

Opinie forum ´kraina historyczna w północnej Palestynie´, Galilejczyk, Galilejka, galilejski: Mieszkańcy starożytnej Galilei. Wskazać na mapie Galileę: galilejska ziemia słownik.

Co to jest Grochówka?

Najlepszy Żołnierska grochówka. Ugotowała dla niego smaczną grochówkę na boczku czym jest.

Co to jest Głosić?

Porównaj głoście: Głosić wyższość czegoś nad czymś. Głosić jakieś zasady etyczne. Jak wieść głosi, w tym roku nie będzie podwyżek cen.; Wierzcie, iż ci, którzy głoszą nienawiść co oznacza.

Co to jest Głucho?

Wyniki Głucho było dotąd o jego losach. Dom był zamknięty na głucho tłumaczenie.

Co to jest Grenlandia?

Zastosowanie autonomiczne Danii´, Grenlandczyk, Grenlandka, grenlandzki: Sporo czytać o Grenlandii. Pojechać na Grenlandię; grenlandzkie fiordy, lecz: Morze Grenlandzkie, Próg przykłady.

Co to jest Gruntowny?

Ranking Przeprowadzić gruntowny remont.; Nie lękając się ściągnąć na siebie zarzutu pedanterii, skłaniamy się raczej ku poglądowi, iż prawdziwie zajmujące jest tylko to, co definicja.

Co to jest Giętki?

Co lepsze Giętka konstrukcja namiotu turystycznego. W negocjacjach trzeba umieć być giętkim i elastycznym.; Chciałbym mieć umysł tak giętki, jak mają ciało akrobaci. - [Jean encyklopedia.

Co to jest Głusza?

Czy warto Zaszyć się w leśną głuszę jak działa.

Co to jest Gap?

Opinie forum ´człowiek bezmyślnie się czemuś przypatrujący´: Akcji ratunkowej przyglądał się tłum rozentuzjazmowanych gapiów. Policjanci odsunęli gapiów od miejsca wypadku czy jest.

Co to jest Graham?

Najlepszy ´gatunek chleba´: Znaleźć zakalec w grahamie. Trzy świeże grahamy pojęcie.

Co to jest Gruda?

Porównaj ´zbrylony kawałek ziemi´: Zamarznięta gruda ziemi. Śnieg zmarznięty na grudę.; iść (komuś) jak po grudzie wyjaśnienie.

Co to jest Gwizdek?

Wyniki Dźwięk gwizdka. Biegać z gwizdkiem na szyi. Kończący mecz gwizdek sędziego opis.

Co to jest Grzmocić Się?

Zastosowanie ´bić się´, grzmocę się, grzmocą się: Chłopcy grzmocili się kijami po grzbietach informacje.

Co to jest Granat?

Ranking ciemnoniebieski; owoc o czerwonym miąższu´: Granat ręczny. Granat obronny. Granat zaczepny. Rzucać granatami w trakcie ćwiczeń wojskowych. Wybuch granatu zranił dwie znaczenie.

Co to jest Gimnazjum?

Co lepsze ndm w lp: Egzaminy wstępne do gimnazjum. Wymagający nauczyciele w gimnazjum. Po ukończeniu gimnazjum próbował się otrzymać do szkoły średniej. Gimnazja wiejskie co znaczy.

Co to jest Golgota?

Czy warto ´wzgórze pod Jerozolimą´: Droga Chrystusa na Golgotę, lecz: Przeszła istną golgotę (cierpienie krzyżówka.

Co to jest Grzybnia?

Opinie forum ´podziemna część grzyba´: Badać grzybnię borowika co to jest.

Co to jest Grzywka?

Najlepszy Grzywka spadała jej na oczy. Grzywka na bitelsa. Zapuścić grzywkę słownik.

Co to jest Głupstwo?

Porównaj straszliwe głupstwo, odrzucając tę propozycję. Kłócicie się o byle głupstwo jak małe dzieci. Palnąć głupstwo.; Głupstwo jest ogromne jak morze, wszystko w sobie pomieści czym jest.

Co to jest Grobowy?

Wyniki ´ponury´: Kiedy skończył mówić, zapanowała grobowa cisza. Nauczyciel wszedł do klasy i nastało grobowe milczenie.; do grobowej deski; grobowa cisza co oznacza.

Co to jest Gratulacja?

Zastosowanie przyjaciół szczere gratulacje. Składam Ci serdeczne gratulacje z okoliczności otrzymania promocji do następnej klasy. Ależ on jest zawistny, nawet nie złożył jej tłumaczenie.

Co to jest Gust?

Ranking Nie mieć wyrobionego gustu. Muszę przyznać, iż ubierasz się z gustem. On ubiera się zupełnie bez gustu. Być w czyimś guście. Coś jest w czyimś guście. Przypadłaś mi do przykłady.

Co to jest Gżegżółka?

Co lepsze ´kukułka´: Kukanie gżegżółek definicja.

Co to jest Gehenna?

Czy warto ´cierpienie fizyczne albo psychiczne´: Boląca gehenna. Opowiadać o swojej gehennie. Przeżyć obozową gehennę encyklopedia.

Co to jest Gonitwa?

Opinie forum Urządzić gonitwę trzyletnich koni. Gonitwa za pieniędzmi jak działa.

Co to jest Gardłowy?

Najlepszy Jama nosowo-gardłowa. Mówiła przeraźliwym, gardłowym głosem. Z podwórka doleciał gardłowy krzyk czy jest.

Co to jest Gazomierz?

Porównaj Eksploatacja gazomierzy (lub: eksploatacja gazomierzów pojęcie.

Co to jest Golf?

Wyniki ´sweter; gra sportowa´: Nałóż na siebie golf, ponieważ strasznie wieje. Potrafisz grać w golfa wyjaśnienie.

Co to jest Gazociąg?

Zastosowanie Budowa gazociągu opis.

Co to jest Głuchnąć?

Ranking głuchnę, głuchną, głuchł (lub: głuchnął), głuchła, głuchli: Na starość niektórzy głuchną na jedno ucho. Wybuch spowodował taki huk, iż zupełnie ogłuchł informacje.

Co to jest Gryźć (Się)?

Co lepsze gryziesz (się), gryzą (się), gryź (się), gryźcie (się), gryzł (się), gryźli (się), gryziony: Uważaj na tego psa - gryzie! Gryźć orzechy laskowe. Gryzie mnie sumienie znaczenie.

Co to jest Gaj?

Czy warto ´niewielki las´: Spacerować po gaju. Gaje oliwne co znaczy.

Co to jest Gwarantować?

Opinie forum ´zapewniać´, gwarantuję, gwarantują: Stałe dochody gwarantują nam utrzymanie. Gwarantuję ci pełną nietykalność cielesną krzyżówka.

Co to jest Grotołaz?

Najlepszy ´badacz jaskiń i trudno dostępnych miejsc pod ziemią´: Wyprawa grotołazów po tatrzańskich jaskiniach co to jest.

Co to jest Gdzież By?

Porównaj ´zaimek pytajny: gdzie miejscu?´: Gdzież aby to mogło być słownik.

Co to jest Gopr -Owiec?

Wyniki lub: goprowiec) ´ratownik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego´: Bohaterski GOPR-owiec (lub: goprowiec czym jest.

Co to jest Garbaty?

Zastosowanie Garbata staruszka szła o lasce. Jej garbaty nos zwracał uwagę. Garbate drzewa zwieszały się nad drogą.; garbate szczęście co oznacza.

Co to jest Gibko?

Ranking Akrobata poruszał się gibko po trapezie tłumaczenie.

Co to jest Grunt?

Co lepsze lub: grunta). Grunty orne. Poznałem cię aż do gruntu. Musisz się z gruntu zmienić. W gruncie rzeczy masz rację. Grunt to zdrowie! Grunt się nie przejmować.; grunt pali przykłady.

Co to jest Grusza?

Czy warto Zasadzić gruszę w sadzie. Pielęgnować gruszę. Wczasy pod gruszą definicja.

Co to jest Gatunek?

Opinie forum Gatunek literacki. Gatunek biologiczny. Wino najlepszego gatunku. Rozróżniała sporo gatunków roślin.; Im więcej gatunku, tym więcej frasunku.; Jaki gatunek, taki encyklopedia.

Co to jest Gospodarować?

Najlepszy gospodarzyć) ´prowadzić gospodarstwo rolne; zarządzać´, gospodaruję (lub: gospodarzę), gospodarują (lub: gospodarzą): Gospodarował własnymi pieniędzmi bardzo oszczędnie jak działa.

Co to jest Gracja?

Porównaj ´wdzięk, powab´: Tańczyła z prawdziwą gracją. Zawodniczka ukłoniła się z gracją. Podziwiał jej pełne gracji ruchy czy jest.

Co to jest Gromki?

Wyniki ´donośny´: Gromki głos. Nagle zerwały się gromkie oklaski. Z podwórka dolatywał gromki śmiech. Kibice wznosili gromkie okrzyki pojęcie.

Co to jest Gofr?

Zastosowanie ´słodki placek spożywany na gorąco z bitą śmietaną albo cukrem pudrem´: Zjeść z apetytem gofra. Cukier puder na gofrze. Gofry z bitą śmietaną. Sprzedawca gofrów wyjaśnienie.

Co to jest Góra?

Ranking sobie znać góra Etna; góry Hindukusz, lecz: Babia Góra, Barania Góra, Góra Kościuszki, Góry Świętokrzyskie. Na podwórku stała góra śmieci, kamieni i błota. Sukienka opis.

Co to jest Geometryczny?

Co lepsze Narysować bryłę geometryczną. Wykreślić figurę geometryczną dzięki cyrkla i linijki. Ciąg geometryczny informacje.

Co to jest Grzech?

Czy warto pierworodny. Nie mieć ciężkiego grzechu na sumieniu. Wyznanie grzechów na spowiedzi. Żal za grzechy.; Grzech to przesąd, z którego wolny człowiek powinien się wyzwolić znaczenie.

Co to jest Globus?

Opinie forum Globus geograficzny. Pokazać coś na globusie. Globus histericus co znaczy.

Co to jest Grubas?

Najlepszy Zasługiwać na miano grubasa. Ależ z ciebie grubas - weź się za siebie! Nie jedz tyle, grubasie krzyżówka.

Co to jest Gazeciarz?

Porównaj ´chłopiec roznoszący gazety´: Ekipa młodych gazeciarzy (lub: ekipa młodych gazeciarzów co to jest.

Co to jest Gościnny?

Wyniki ´serdeczny; przyjezdny, poświęcony dla gości´: Gościnny gospodarz. Gościnni krewni. Pokój gościnny.; Ani bądź zbyt gościnny, ani zbyt oszczędny słownik.

Co to jest Gromić?

Zastosowanie ´karcić, krytykować´, gromię, gromią: Nauczyciel gromił uczniów za rozmawianie na lekcji. Co rusz gromił siostrę spojrzeniem czym jest.

Co to jest Gładzić (Się)?

Ranking gładzę (się), gładzą (się), gładź (się), gładźcie (się): Nie gładź mnie pod włos. Gładzić kogoś z włosem. Gładzić sierść psa co oznacza.

Co to jest Gacek?

Co lepsze ´gatunek nietoperza´: Gacek wielkouch tłumaczenie.

Co to jest Generacja?

Czy warto produkty różniące się od wcześniejszych zastosowaniem nowszej technologii´: Starsza generacja. Młodsza generacja. Konflikt dwu generacji. Komputery najnowszej generacji przykłady.

Co to jest Gasić?

Opinie forum gaszę, gaszą, gaście: Zmęczeni sportowcy gasili marzenie wodą mineralną. Gasić pożar.; Głód gasi miłość, a jeżeli nie głód - to czas.; Nie gaś tego, co cię nie parzy definicja.

Co to jest Gorący?

Najlepszy równikowy klimat dawał mu się we znaki.; gorący moment; w gorącej wodzie kąpany; złapać - [przyłapać, schwytać...] (kogoś) na gorącym uczynku; Kuj żelazo, póki gorące encyklopedia.

Co to jest Gonić?

Porównaj Mam dość tej pracy, gonię już ostatkiem sił. Policja goniła zbiega z więzienia. Dzieci goniły za piłką. Całymi dniami goniła za posadą. Poprzez całe życie goniła za jak działa.

Co to jest Goły?

Wyniki Goli plażowicze. Gołe ściany. Goła wypłata.; być gołym jak święty turecki; być widocznym gołym okiem; pod gołym niebem; widać (coś) gołym okiem czy jest.

Co to jest Gratyfikacja?

Zastosowanie ´dodatkowe płaca´: Dostać pokaźną gratyfikację. Wydawnictwo wypłaciło autorowi znaczącą gratyfikację pojęcie.

Co to jest Grób?

Ranking grobami królewskimi. Spocząć w grobie. Cmentarz pełen świeżych grobów; grób królewski, lecz: Grób Nieznanego Żołnierza w Warszawie, Grób Pański.; grób pobielany; milczeć wyjaśnienie.

Co to jest Głupi?

Co lepsze niemądry pomysł. Mocny, lecz niemądry ten ochroniarz. Pokłócili się o niemądre dziesięć złotych.; Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.; Obiecanki cacanki, a opis.

Co to jest Gdzieniegdzie?

Czy warto Gdzieniegdzie w oknach zapalały się już pierwsze światła informacje.

Co to jest Gwiazdor?

Opinie forum Gwiazdor filmowy. Gwiazdorzy koszykówki znaczenie.

Co to jest Góral?

Najlepszy Podhalańscy górale. Kultura ludowa polskich górali. Rodzice kupili mi górala (rower górski co znaczy.

Co to jest Gromada?

Porównaj Gromada dzieci. Gromada ptaków. Iść gromadą na koncert.; Człowiek przepada, żyje gromada.; Gdzie gromada, tam i porada.; W gromadzie siła krzyżówka.

Co to jest Gniazdo?

Wyniki Wysiadywać pisklęta w gnieździe. Bocianie gniazdo. Gniazdo rodzinne. Lot nad kukułczym gniazdem.; Zburz gniazdo, a odlecą kruki.; Niedobry to ptak, co swoje kala gniazdo co to jest.

Co to jest Gwiaździsty?

Zastosowanie lub: gwieździsty): Spoglądać na gwiaździste niebo. Miała błyszczące, gwiaździste oczy słownik.

Co to jest Grząźć?

Ranking lub: grzęznąć), grzęznę, grzęźniesz, grzęzną, grzęźnijcie, grzązł (lub: grzęznął), grzęzła, grzęźli: Auto grzęźnie w błocie czym jest.

Co to jest Gazeta?

Co lepsze zawierająca aktualne informacje. Czytać artykuł w gazecie. Kupić dzisiejszą gazetę. Zaprenumerować gazetę; gazeta codzienna, lecz: Gazeta Wyborcza .; Myśli gazeta, iż ją co oznacza.

Co to jest Gag?

Czy warto ´dowcip sytuacyjny´: Komediowy gag. Gagi sceniczne tłumaczenie.

Co to jest Grzmotnąć Się?

Opinie forum uderzyć; runąć´, grzmotnę się, grzmotniesz się, grzmotną się, grzmotnijcie się, grzmotnął się, grzmotnęła się, grzmotnęli się: Grzmotnęła się kolanem o kant ławki przykłady.

Co to jest Gong?

Najlepszy Nie usłyszeć gongu. Trafić przeciwnika równo z gongiem definicja.

Co to jest Genewa?

Porównaj ´miasto w Szwajcarii´, genewski: Narady genewskie. Konwencja genewska, lecz: Jezioro Genewskie encyklopedia.

Co to jest Górniczy?

Wyniki Prawo górnicze. Ratownictwo górnicze. Strój górniczy. Lampka górnicza. Szkoła górnicza, lecz: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie jak działa.

Co to jest Gotowy?

Zastosowanie Kolacja jest już gotowa. Lada nieporozumienie i afera gotowa. Ostrożnie, ten pistolet jest gotów do wystrzału. Wszystko już gotowe, możemy rozpoczynać. Pokój gotowy na czy jest.

Co to jest Gwóźdź?

Ranking ściany. Deska z wystającym gwoździem. Przybić gwoździami (lub: gwoźdźmi) obrazek do ściany.; być - [okazać się...] (ostatnim) gwoździem do trumny; gwóźdź programu pojęcie.

Co to jest Gratis?

Co lepsze ´bezpłatnie´ ndm, gratisowy: Przejazd górską kolejką miałam gratis. Bilety na koncert otrzymałem gratis. Bilety gratisowe. Gratisowy egzemplarz książki dla autorów wyjaśnienie.

Co to jest Gorączkować?

Czy warto gorączkuję, gorączkują: Chory gorączkuje opis.

Co to jest Głodówka?

Opinie forum ´strajk głodowy; świadome powstrzymywanie się od jedzenia´: Podjąć głodówkę protestacyjną. Stosowała głodówkę, aby się odchudzić informacje.

Co to jest Gryka?

Najlepszy ´roślina zbożowa´: Śnieżnobiała gryka. Śnieć na gryce. Pole gryki znaczenie.

Co to jest Ginąć?

Porównaj gińcie, ginął, ginęła, ginęli: Żołnierze obu wrogich armii ginęli od kul karabinowych. Ginęła bez pośpiechu z głodu i wyczerpania. Głos sędziowskiego gwizdka ginął we co znaczy.

Co to jest Gryzmoła?

Wyniki ´ten, kto pisze niewyraźnie´ m (lub: ż odm. jak ż): Ten urzędowy gryzmoła (lub: Ta urzędowa gryzmoła krzyżówka.

Co to jest Głęboko?

Zastosowanie Głęboko w sercu żywię do niej jakieś uczucie. Wkopać słup na dwa metry głęboko. Miała głęboko osadzone oczy co to jest.

Co to jest Głowa?

Ranking boli. Bóle głowy. Wystroiła się na tę zabawę od stóp do głów. Usiadł cichutko w głowach łóżka. Gdzie okiem sięgnąć - morze ludzkich głów. Stawałem na głowie, tak aby słownik.

Co to jest Grobowiec?

Co lepsze Królewskie grobowce na Wawelu. Piramidy - to starożytne grobowce egipskich faraonów czym jest.

Co to jest Gratka?

Czy warto ´dobra okazja´: Słyszeć o nie lada gratce. Otrzymać nielichą gratkę co oznacza.

Co to jest Grzechotka?

Opinie forum ´zabawka niemowlęca´: Kamyki w grzechotce. Dać dziecku grzechotkę tłumaczenie.

Co to jest Gniazdko?

Najlepszy Włożyć wtyczkę do gniazdka. Uwić sobie gniazdko przykłady.

Co to jest Grawerować?

Porównaj ´rzeźbić w metalu, rytować´, graweruję, grawerują: Grawerować imiona młodożeńców na obrączkach ślubnych definicja.

Co to jest Grotmaszt?

Wyniki ´większy maszt na statku dwumasztowym´: Postawić grotmaszt. Umocować żagiel na grotmaszcie encyklopedia.

Co to jest Gruźlica?

Zastosowanie blm: Chorować na gruźlicę. Gruźlica płuc. Gruźlica kości. Prześwietlenie płuc wykazało u chorego zaawansowaną gruźlicę jak działa.

Co to jest Galop?

Ranking bieg konia; błyskawiczny bieg człowieka; taniec´: Galop konia. Pędzić galopem. Puścić się galopem. Lecieć galopem. Załatwić coś galopem. Tańczyć galopa.; wziąć (kogoś czy jest.

Co to jest Gaża?

Co lepsze ´płaca aktora´: Za ostatnią rolę dostał pokaźną gażę pojęcie.

Co to jest Gdzieś Tam?

Czy warto Gdzieś tam w oddali biły pioruny wyjaśnienie.

Co to jest Generalny?

Opinie forum generalny. Prokurator generalny przeprowadził rewizję wyjątkową. Próba generalna przed wystawieniem sztuki. Sejm generalny. Naczelny wódz zarządził generalny przegląd opis.

Co to jest Gołąb?

Najlepszy Biały gołąb. Pocztowe gołębie. Hodowca gołębi. Starzec siwiutki jak gołąb.; Nie płodzą dzikie orły spokojnych gołębi.- [Horacy]; Gołębie i króliki - ostatnie gospodarstwo informacje.

Co to jest Gryzipiórek?

Porównaj ´pracownik biurowy albo nierzetelny publicysta, poeta´: Artykuł jakiegoś gryzipiórka. Pospolite gryzipiórki (lub: Pospolici gryzipiórkowie znaczenie.

Co to jest Głóg?

Wyniki ´krzew o ciernistych pędach´: Krzak głogu co znaczy.

Co to jest Grudzień?

Zastosowanie trzydziestego pierwszego grudnia. Pierwszy grudnia wypada w tym roku w piątek. Dziś jest czwarty grudnia.; Suchy grudzień stoi za to, iż sucha będzie wiosna i suche krzyżówka.

Co to jest Gejsza?

Ranking ´dziewczyna do towarzystwa´: Japońska gejsza. Taniec gejszy co to jest.

Co to jest Grodzić?

Co lepsze grodzę, grodzą, gródź (lub: grodź), gródźcie (lub: grodźcie): Cały ranek grodziliśmy podwórze płotem. Trzeba jeszcze ogrodzić ogród siatką. Grodzić płot słownik.

Co to jest Gablota?

Czy warto ´oszklona szafka do przechowywania wartościowych elementów; auto´: Trzymać cenne eksponaty w oszklonej gablocie. Zaparkował własną gablotę przed dyskoteką czym jest.

Co to jest Gąszcz?

Opinie forum Gąszcz zarośli. Utknąć w nieprzebytym gąszczu co oznacza.

Co to jest Geneza?

Najlepszy ´okoliczności stworzenia´: Hipotezy dotyczące genezy j. polskiego. Próba odtworzenia genezy staropolskich tekstów literackich. Pochodzenie obecnego stanu rzeczy tłumaczenie.

Co to jest Gołębi?

Porównaj Skrzydła gołębie. Gołębi kolor. Człowiek o gołębim sercu.; człowiek gołębiego serca; gołębie serce przykłady.

Co to jest Gdzież?

Wyniki byłaś? (lub: Gdzieżeś ty była?). Gdzież podziały się te dokumenty? Gdzież aby on to położył? Gdzież tu mówić o wakacjach, przed nami jeszcze mnóstwo pracy. Gdzież wam do definicja.

Co to jest Gody?

Zastosowanie weselne; moment godowy u zwierząt´ blp: Gody weselne. Moment ptasich godów, lecz: Gody (Boże Narodzenie).; Gdy jutrzenka przed Gody długo świeci, chleba mają dosyć Boże encyklopedia.

Co to jest Gibki?

Ranking ´zwinny, zręczny, sprężysty´: Nasi sportowcy są gibcy i zręczni jak działa.

Co to jest Gaz?

Co lepsze Gaz łzawiący. Gaz musztardowy. Gaz ziemny. Gazy szlachetne. Niebezpieczne ulatnianie się gazu. Kierowca włączył migacz i dodał gazu. Gnał do szpitala na pełnym gazie czy jest.

Co to jest Grecko -Rzymski?

Czy warto Zabytki grecko-rzymskie pojęcie.

Co to jest Gmach?

Opinie forum ´budynek´: Gmach sądu. Wejście do ministerialnego gmachu. Gmach wiedzy wyjaśnienie.

Co to jest Gajowy?

Najlepszy ´strażnik leśny´ m odm. jak przym.: Pełnić funkcję gajowego opis.

Co to jest Giełda?

Porównaj pośrednicząca w kupnie i sprzedaży; spotkanie ludzi handlujących wieloma towarami´: Giełda pieniężna. Giełda towarowa. Giełda samochodowa. Giełda papierów wartościowych informacje.

Co to jest Gorset?

Wyniki unieruchamiający kręgosłup albo go odciążający; część bielizny damskiej´: Gorset ortopedyczny. Gorset gipsowy. Ciasny gorset. Chodzić w gorsecie. Założyli mu gorset znaczenie.

Co to jest Grzeszyć?

Zastosowanie grzeszą: Grzeszyć myślą, mową i uczynkiem. Nie grzesz przeciw miłości bliźniego. Była uprzejma i miła, lecz nie grzeszyła urodą.; Co za młodu zgrzeszysz, to na starość co znaczy.

Co to jest Gastronomia?

Ranking ´ogół barów i restauracji na jakimś terenie i ich prowadzenie´: Pracować w gastronomii. Prowadzić małą gastronomię krzyżówka.

Co to jest Gwint?

Co lepsze Wyrobiony, zerwany gwint. Śruba bez gwintu co to jest.

Co to jest Gołoborze?

Czy warto ´region powstały po wyrębie lasu´: Rozległe gołoborza w Górach Świętokrzyskich słownik.

Co to jest Gościć?

Opinie forum gościsz, goszczą, gośćcie: Od kilku dni goszczę swoich przyjaciół. Gościmy u siebie dzieci z Niemiec, które przyjechały na wymianę. Gościć kogoś obiadem. Rzadko gościł w czym jest.

Co to jest Górnictwo?

Najlepszy Pracować w górnictwie. Kryzys polskiego górnictwa co oznacza.

Co to jest Gdańsk?

Porównaj Wybrzeżu´, gdańszczanin, gdańszczanka, gdański: Kolejowe połączenie Gdyni z Gdańskiem; gdański port; meble gdańskie, lecz: Zatoka Gdańska.; Gdańsk - koniec krajów tłumaczenie.

Co to jest Goniec?

Wyniki ´pracownik zajmujący się roznoszeniem korespondencji; figura w szachach´: Pełnić w redakcji funkcję gońca. Wykonać ruch gońcem. Zbić gońca w trakcie gry w szachy przykłady.

Co to jest Gwar?

Zastosowanie Gwar miejski. Odgłos ulicznego gwaru. Nie usłyszeć się w gwarze definicja.

Co to jest Grzybobranie?

Ranking blm: Udane grzybobranie encyklopedia.

Co to jest Gorąco?

Co lepsze Tutaj jest tak gorąco, iż aż trudno wytrzymać. Jedliśmy w zajeździe kiełbasę na gorąco. Wulkanizacja opon na gorąco. Spisywała wszystkie wydarzenia na gorąco jak działa.

Co to jest Genealogiczny?

Czy warto Drzewo genealogiczne. Tablica genealogiczna czy jest.

Co to jest Gapa?

Opinie forum ż (lub: m odm. jak ż): Pasażer na gapę. Jechali tramwajem na gapę. Był ostatnim gapą. Ta gapa znowu coś pomieszała pojęcie.

Co to jest Gorzeć?

Najlepszy ´świecić się; być ogarniętym jakimś uczuciem; płonąć´, gorzeje (lub: goreje), gorzeją (lub: goreją): Całe miasto gorzało od błyskających świateł. Gorzeć ogromnym wyjaśnienie.

Co to jest Gapiowski?

Porównaj ´bezmyślny, roztargniony´: Gapiowski tłum turystów opis.

Co to jest Generalna Gubernia (Albo: Generalne Gubernatorstwo?

Wyniki ´twór administracyjno-polityczny utworzony poprzez Niemców na terenie Polski w okresie II wojny światowej´ (skrót: GG): Mieszkać w Generalnej Guberni informacje.

Co to jest Goździk?

Zastosowanie Kupić dziewczynie goździka. Czerwone goździki. Bukiet goździków znaczenie.

Co to jest Gdziekolwiek Bądź?

Ranking Znajdź sobie pracę gdziekolwiek bądź co znaczy.

Co to jest Grać?

Co lepsze graj, grajcie: Gramy w piłkę? Dzieci grały na boisku w klasy. Chłopcy z nudów zaczęli grać w karty. Mój dziadek namiętnie grał na wyścigach. Uczennica grała na krzyżówka.

Co to jest Godny?

Czy warto jesteś osobą godną mojego zaufania. Twój wysiłek jest godny podziwu. Syn godny ojca. Dzieło godne mistrza. W trakcie odśpiewywania hymnu państwowego należy przyjąć godną co to jest.

Co to jest Greka?

Opinie forum ´język grecki i kultura grecka´ blm: Rozprawa o starożytnej grece. Studiować grekę słownik.

Co to jest Gałąź?

Najlepszy gałęzi. Zwisające gałęzie chłostały go po twarzy. Wiatr porusza gałęziami (lub: Wiatr porusza gałęźmi). Gałęzie edukacji. Gałęzie przemysłu.; Na grubą gałąź grubego czym jest.

Co to jest Glejt?

Porównaj zapewniający bezpieczeństwo osobie przejeżdżającej poprzez obce terytorium, wydawany w średniowieczu; dokument zezwalający na coś´: Glejty królewskie. Mieć glejt na coś co oznacza.

Co to jest Gdzieżby?

Wyniki ´partykuła: w ogóle nie, skądże´: Gdzieżby on potrafił to naprawić tłumaczenie.

Co to jest Głupiec?

Zastosowanie na opinię głupca.; Gdyby mędrzec się nie mylił, głupcy mieliby ciężkie życie. - [George Herbert]; Głupszym od nieuka jest głupiec uczony. - [Molier]; Lepsza przyjaźń przykłady.

Co to jest Gabinet?

Ranking lekarski. Przychodnia dentystyczny. Przychodnia ministra. Przychodnia cieni. Zapukać do gabinetu dyrektora. Przyjmować pacjentów w swoim gabinecie. Kilka gabinetów definicja.

Co to jest Ganek?

Co lepsze ´pomieszczenie przed wejściem do budynku´: Stać na ganku. Dom z ozdobnym gankiem. Cieniste ganki ogrodów encyklopedia.

Co to jest Gastryczny?

Czy warto ´żołądkowy´: Cierpiał na zaburzenia gastryczne jak działa.

Co to jest Grek?

Opinie forum ´obywatel Grecji´: Grecy to ludzie o żywym temperamencie.; udawać/udać Greka czy jest.

Co to jest Gestykulacja?

Najlepszy ´ruchy rąk podkreślające treść tego, o czym się mówi´ blm: Żywa gestykulacja. Nadmierna gestykulacja pojęcie.

Co to jest Grzanka?

Porównaj Położyć plaster sera na grzance. Chrupać smaczną grzankę. Opiekacz do grzanek wyjaśnienie.

Co to jest Genetyczny?

Wyniki ´związany z dziedziczeniem´: Związek genetyczny. Cechy genetyczne. Eksperymenty genetyczne opis.

Co to jest Gryzmoły?

Zastosowanie ´niewyraźne pismo´ blp: Nie móc odczytać czyichś gryzmołów informacje.

Co to jest Gramolić Się?

Ranking gramolę się, gramolą się: Z trudem gramoliła się na schody znaczenie.

Co to jest Gestia?

Co lepsze ´uprawnienie, kompetencja´: Załatwienie tej kwestie nie leży w mojej gestii. Rozwiązanie tego problemu jest w gestii premiera co znaczy.

Co to jest Grząski?

Czy warto Grząskie błoto. Grząski grunt krzyżówka.

Co to jest Gołąbek?

Opinie forum Zjeść gołąbki z ryżem. Gołąbek pokoju. Siwy jak gołąbek.; Pieczone gołąbki nie wlecą same do gąbki co to jest.

Co to jest Glista?

Najlepszy Glista ludzka. Glista pasożytująca w jelicie ludzkim. Dziecko miało glisty. Rybacy wykopywali glisty słownik.

Co to jest Glazura?

Porównaj ´płytki ceramiczne; szkliwo nakładane na towary ceramiczne´: Glazura pustynna. Położyć glazurę. Wykładać glazurą ścianę. Glazurę nakłada się na towary ceramiczne czym jest.

Co to jest Grymasić?

Wyniki ´okazywać niezadowolenie´, grymaszę, grymaszą, grymaście: Przestań grymasić i jedz tę zupę. Cały dzień grymasisz, mam już tego ponad uszu co oznacza.

Co to jest Gustować?

Zastosowanie ´mieć do czegoś upodobanie´, gustuję, gustują: Nie gustuję w tego rodzaju zabawach. Gustował w czerwonym, półwytrawnym winie tłumaczenie.

Co to jest Giewont?

Ranking ´szczyt w Tatrach Zachodnich´: Stalowy krzyż na Giewoncie. Z wierzchołka Giewontu roztaczał się wspaniały widok na całą Kotlinę Zakopiańską przykłady.

Co to jest Gruboskóry?

Co lepsze Gruboskóry słoń definicja.

Co to jest Gorączka?

Czy warto pooperacyjna. Od kilku dni mam wysoką gorączkę. Wczoraj wieczorem otrzymała nagle gorączki. Robotnicy uwijali się na budowie jak w gorączce. Gorączka złota. Gorączka encyklopedia.

Co to jest Gęstość?

Opinie forum Ciało fizyczne o dużej gęstości jak działa.

Co to jest Ględzić?

Najlepszy ´mówić rozwlekle, niezachęcająco´, ględzę, ględzą, ględź, ględźcie: Od godziny ględzi o wczorajszej wizycie policji u sąsiadów czy jest.

Co to jest Gościniec?

Porównaj ´wiejska droga o nieulepszonej nawierzchni´: Gościniec bity. Gościniec brukowany.; Bity gościniec prowadzi do złego.; Dla ścieżki gościńca nie opuszczaj pojęcie.

Co to jest Gang?

Wyniki Policja rozbiła uliczny gang. Jego starszy brat należy do gangu kieszonkowców. Porachunki gangów, lecz: Gang Marcela (zespół muzyczny wyjaśnienie.

Co to jest Garaż?

Zastosowanie Wjechać do garażu. Zaparkować w garażu. Rząd garaży (lub: rząd garażów opis.

Co to jest Gulasz?

Ranking ´potrawa mięsna´: Proszę o trzy porcje gulaszu informacje.

Co to jest Geodezyjny?

Co lepsze pomiarów obszarów ziemskich, gruntów pod zabudowę´: Pomiary geodezyjne. Przyrządy geodezyjne. Interpretacja zdjęć geodezyjnych. Wyznaczyć położenie punktu geodezyjnego znaczenie.

Co to jest Gapiowaty?

Czy warto lub: gapowaty) ´bezmyślny, głupawy´: Gapiowaty (gapowaty) uczeń. Spojrzał na gapiowatą (gapowatą) minę chłopca. Na jego twarzy widniał gapiowaty (gapowaty) uśmiech co znaczy.

Co to jest Grabież?

Opinie forum ´rabunek´: Powtarzające się grabieże. Kilka bezczelnych grabieży cudzego mienia krzyżówka.

Co to jest Galareta?

Najlepszy Ryba w galarecie co to jest.

Co to jest Górzysty?

Porównaj Górzysty krajobraz. Górzysty teren. Górzysty państwo. Górzysta okolica słownik.

Co to jest Głodowy?

Wyniki Tysiące dzieci na świecie umiera śmiercią głodową. Opuchlizna głodowa. Głodowe zarobki. Otrzymywać głodowe porcje. Strajkujący robotnicy ogłosili strajk głodowy czym jest.

Co to jest Grzesznik?

Zastosowanie grzesznikiem. Skruszeni grzesznicy.; Szczęśliwy mąż, który nie idzie za poradą występnych, nie wchodzi na drogę grzeszników i nie siada w kole szyderców. - [ Stary co oznacza.

Co to jest Garstka?

Ranking Dziecko trzyma coś w garstce. Pożyczyć garstkę mąki od sąsiada. Wrzucić do zupy kilka garstek ryżu tłumaczenie.

Co to jest Geologiczny?

Co lepsze Mechanizmy geologiczne. Era geologiczna. Interpretować zdjęcia geologiczne. Narysować przekrój geologiczny jakiegoś terenu przykłady.

Co to jest Gumowy?

Czy warto Gumowe buty. Gumowe opony definicja.

Co to jest Gimnazjalista?

Opinie forum Książka dla gimnazjalistów encyklopedia.

Co to jest Goleń?

Najlepszy ´dolna część kończyny´: Złamanie goleni. Rana na goleni jak działa.

Co to jest Gorycz?

Porównaj przykre uczucie´ blm: Poczuł gorycz w ustach. Po przegranym meczu zawodnicy odczuwali gorycz porażki. Miała gorycz do niego za takie zachowanie.; dopełnić kielicha czy jest.

Co to jest Grzybica?

Wyniki Grzybica paznokci. Grzybica przełyku. Grzybica pochwy. Zachorować na grzybicę pojęcie.

Co to jest Gopło?

Zastosowanie ´jezioro na Pojezierzu Gnieźnieńskim´: Pływać po jeziorze Gopło. Żeglować po Gople wyjaśnienie.

Co to jest Grand Prix?

Ranking wym. gră pri] ´kluczowa nagroda´ ndm: Zdobyć grand prix międzynarodowego konkursu opis.

Co to jest Górnobrzmiący?

Co lepsze ´wyszukany, przesadnie wzniosły´: Górnobrzmiąca przemowa informacje.

Co to jest Gwiazdka?

Czy warto Wypatrywać pierwszej gwiazdki. Filmowa gwiazdka. Śniegowe gwiazdki, lecz: Otrzymać na Gwiazdkę wieczne pióro.; chcieć gwiazdki z nieba znaczenie.

Co to jest Grdyka?

Opinie forum ´wypukłość na przedniej stronie szyi´: Mieć szyję o wystającej grdyce. Dostać uderzenie w grdykę co znaczy.

Co to jest Gratulować?

Najlepszy gratuluję, gratulują: Serdecznie wam gratuluję tych wspaniałych osiągnięć. Gratuluję ci z całego serca, oby tak dalej krzyżówka.

Co to jest Głuszec?

Porównaj ´ptak pod rząd kuraków´: Tokowanie głuszca. Polować na głuszce co to jest.

Co to jest Głębokość?

Wyniki Największa głębokość oceanu. Głębokość jeziora Śniardwy w najgłębszym miejscu.; Z głębokości wołam do Ciebie, Panie. - [psalm słownik.

Co to jest Gospoda?

Zastosowanie przydrożna. Pić piwo w wiejskiej gospodzie. Prowadzić podrzędną gospodę.; Lepszy groch w domu niż w gospodzie zwierzyna.; W gospodzie radość, a w domu żałość.; W czym jest.

Co to jest Geniusz?

Ranking geniusz Einsteina. Grę Mozarta już w dzieciństwie uznawano za przejaw geniuszu. Rzymianie wierzyli, iż każdy człowiek ma swojego geniusza. Zdobył u potomnych miano co oznacza.

Co to jest Gdzież To?

Co lepsze Gdzież to kto widział, tak aby wracać nad ranem do domu tłumaczenie.

Co to jest Grzać (Się)?

Czy warto grzeją (się), grzali (się) (lub: grzeli (się)): Lipcowe słońce mocno grzeje. Sprawdź, czy kaloryfery już grzeją. Grzać wodę w dzbanku elektrycznym. Zmarznięci przykłady.

Co to jest Grzebień?

Opinie forum Czesać się grzebieniem. Plastikowe grzebienie. Rogowe grzebienie definicja.

Co to jest Genialny?

Najlepszy ´nadzwyczajnie utalentowany; nadzwyczajny´: Wpadła na genialny pomysł. Genialne rozwiązanie techniczne. Ależ ty jesteś genialny encyklopedia.

Co to jest Gród?

Porównaj Gród obronny. Gród warowny. Gród Kraka jak działa.

Co to jest Górski?

Wyniki Górski łańcuch. Górskie szczyty. Okolica ma górski charakter. Schodził bez pośpiechu po górskim zboczu. Pluskała się w górskim potoku. W Tatrach panuje górski klimat czy jest.

Co to jest Gapić Się?

Zastosowanie gapią się, gapcie się: Zamiast się gapić, lepiej byś mi pomógł.; gapić się (na coś, na kogoś) jak cielę na malowane wrota; gapić się (na kogoś, na coś, w coś) jak sroka pojęcie.

Co to jest Gładko?

Ranking Gładko się uczesać. Ogolił się na gładko. Gładko ostrugany kij. Potrafił gładko się wysławiać. Gładko poszło wyjaśnienie.

Co to jest Gadu -Gadu?

Co lepsze My tu gadu-gadu, a czas ucieka. Program Gadu-Gadu opis.

Co to jest Graciarz?

Czy warto ´człowiek, który ma zamiłowanie do zbierania rzeczy bezwartościowych´: Stragan starego graciarza informacje.

Co to jest Gdyby?

Opinie forum zapadłby się pod ziemię. Gdyby nie ona, czułby się teraz samotny i nikomu niepotrzebny. Gdybyś chciał, mógłbyś do mnie przyjechać. Gdyby pan zechciał nam pomóc... Gdyby znaczenie.

Co to jest Gęsto?

Najlepszy Na biurku leżała gęsto zapisana kartka papieru. Belgia jest krajem gęsto zaludnionym co znaczy.

Co to jest Gagatek?

Porównaj ´ziółko, ananas´: Mieć wygląd niezłego gagatka krzyżówka.

Co to jest Gwiazda?

Wyniki się w milczeniu spadającej gwieździe. Niebo usiane gwiazdami. Firmament gwiazd, lecz: Gwiazda Polarna, Gwiazda Poranna, Gwiazda Wieczorna (nazwy astronomiczne). Uważaj co to jest.

Co to jest Gaworzyć?

Zastosowanie ´gawędzić´, gaworzę, gaworzą, gaworz, gaworzcie: Gaworzyli sobie jak gdyby nigdy nic słownik.

Co to jest Grzmocić?

Ranking ´mocno uderzać´, grzmocę, grzmocą, grzmoćcie: Grad grzmocił w okienne szyby czym jest.

Co to jest Grzebać Się?

Co lepsze ´guzdrać się, ociągać się´, grzebię się, grzebią się, grzeb się, grzebcie się: Przestań się grzebać, wszyscy czekają na ciebie co oznacza.

Co to jest Garderoba?

Czy warto ´pokój, gdzie ubierają się aktorzy; ogół ubrań´: Przebierać się w garderobie. Czekać przed garderobą na gwiazdę. Odwiedzić czyjąś garderobę tłumaczenie.

Co to jest Genealogia?

Opinie forum ´historia rodu; geneza czegoś´: Genealogia miasta. Genealogia powieści historycznej przykłady.

Co to jest Gnuśny?

Najlepszy ´ospały, niemrawy´: Gnuśni pracownicy. Gnuśni uczniowie. Gnuśna atmosfera definicja.

Co to jest Gbur?

Porównaj ´prostak, cham´: Zachowanie gbura. Zachowujesz się jak gbur encyklopedia.

Co to jest Gęba?

Wyniki gębą. Dała mu po gębie, ponieważ zachowywał się zbyt swobodnie. Otrzymał w gębę od obrażonej kobiety. Mieć sporo gąb do wykarmienia.; całą - [pełną] gębą jak działa.


Co to znaczy w szkole? Słownik polskiego do szkoły

  • Pojęcie
  • Wyraz
  • Definicja
  • Słowo
  • Znaczenie

Definicja Gęba co znaczy Gbur krzyżówka Gnuśny co to jest Genealogia słownik Garderoba czym jest Grzebać Się co oznacza Grzmocić tłumaczenie Gaworzyć przykłady Gwiazda. co to znaczy.

Słownik Granit co znaczy Guzik krzyżówka Generał co to jest Gadka słownik co to jest.