Co to jest Komentować. Czym jest Komentował wszystko, co się dzieje na sali\. Komentować czyjeś.

Komentować co to jest

Czy przydatne?

Definicja Komentować

Co to jest KOMENTOWAĆ: komentuję, komentują: Komentować mecz piłkarski. Komentować debatę sejmową. Komentować czyjeś zachowanie. Komentował wszystko, co się dzieje na sali

Definicja Komplement:
Co to jest komplement. Podziękowała mu za miły komplement. Nie szczędził jej komplementów.; Komplementy inwestuje się w przyszłe zyski. - [Jules Renard]; Mężczyzna jest stary, kiedy swoich komplementów nie może komentować.
Definicja Kra:
Co to jest Stać na krze. Obserwować płynącą krę. Słychać trzask łamanej kry. Gromadząca się kra może doprowadzić do wylania rzeki. Zderzenie się kilku kier komentować.
Definicja Kuć:
Co to jest kuję, kują: Rzeźbiarz kuł rzeźbę w kamieniu. Dzięcioł kuje w drzewo. Kuliśmy historię literatury angielskiej na egzamin. Kuł od świtu do nocy.; (ktoś) kuty na cztery nogi; Kuj żelazo, póki gorące komentować.
Definicja Królewski:
Co to jest Królewski orszak; królewscy poddani; insygnia królewskie, lecz: Jego Królewska Mość; Kanał Królewski, Królewska Droga (w Gdańsku komentować.
Definicja Kawiarnia:
Co to jest Spotkać się z przyjaciółmi w kawiarni. Otworzyć elegancką kawiarnię. Był stałym bywalcem kawiarni; kawiarnia Jama Michalika, lecz: Kawiarnia Tatrzańska. Kawiarnia Literacka komentować.

Czym jest Komentować znaczenie w Słownik pisownia K .

  • Dodano:
  • Autor: