Zaskarżyć co znaczy Zawadzać krzyżówka Zsumować co to jest Zrzednąć słownik Za Bezcen czym jest.

zatarg zastrzeżenie krzyżówka co to jest

Definicje języka polskiego na Z

Co to jest Zatarg?

Ranking zatarg z sąsiadem. Próbował załagodzić zatarg z kolegą. Niechcący wywołałem zadawniony zatarg z siostrą o dostęp do komputera. Postanowiliśmy zawczasu zażegnać ten co znaczy.

Co to jest Zastrzeżenie?

Co lepsze Uczynić małe zastrzeżenie. Nie mieć zastrzeżeń do okazanego sobie projektu krzyżówka.

Co to jest Żyć?

Czy warto żyjcie: Mój dziadek żył długookresowo, ponieważ prawie dziewięćdziesiąt pięć lat. Na zawsze będziesz żyła w moich wspomnieniach. Zmarli ciągle żyją w naszej pamięci. Żyć co to jest.

Co to jest Zagubić (Się)?

Opinie forum zagubię (się), zagubią (się); zagub (się), nie zagubcie (się): Biznesmen zagubił pieczątkę spółki. Zagubiliśmy się w lesie słownik.

Co to jest Zwyczaj?

Najlepszy wnikliwej lekturze poznawał zwyczaje, jakie panowały w starożytnym Rzymie. Śmigus-dyngus to stary zwyczaj. Zwyczaj dzielenia się opłatkiem. Zwyczaj robienia prezentów czym jest.

Co to jest Żołd?

Porównaj ´pensja żołnierza´: Każdy żołnierz zasadniczej służby wojskowej otrzymuje żołd. Czekał, aż mu wypłacą żołd co oznacza.

Co to jest Zdrożeć?

Wyniki zdrożeje, zdrożeją: Benzyna znowu zdrożała. Co jeszcze zdrożeje przed końcem roku tłumaczenie.

Co to jest Żyletka?

Zastosowanie Żyletka jednokrotna. Ciąć żyletką papier. Golić się żyletką. Żyletka w maszynce do golenia przykłady.

Co to jest Żeński?

Ranking Rodzaj kobiecy. Chór kobiecy. Klasztor kobiecy definicja.

Co to jest Zrażać?

Co lepsze zrażam, zrażają, nie zrażajcie: Całkowitym barkiem taktu zrażała sobie otoczenie encyklopedia.

Co to jest Zaopiekować Się?

Czy warto zaopiekuję się, zaopiekują się, zaopiekujcie się: Zaopiekuj się dzieckiem! Miał dobre serce i zaopiekował się sierotą jak działa.

Co to jest Zamartwiać Się?

Opinie forum zamartwiam się, zamartwiają się; nie zamartwiaj się, nie zamartwiajcie się: Stale zamartwiała się własną przyszłością czy jest.

Co to jest Zabudowa?

Najlepszy blm: Zabudowa miejska. Zwarta zabudowa przedmieścia. Luźna zabudowa peryferii miasta. Zabudowa pustego placu pojęcie.

Co to jest Żółknąć?

Porównaj żółkniesz, żółkną, żółknijcie, żółkł (lub: żółknął), żółkła, żółkli: Materiał żółknął od słońca. Koleżanki żółkły z zazdrości, kiedy opowiadała im o swoich przygodach wyjaśnienie.

Co to jest Zrzynać?

Wyniki ´od: rżnąć´, zrzynam, zrzynają, zrzynajcie: Przestań zrzynać od kolegi i pisz samodzielnie opis.

Co to jest Zarówno?

Zastosowanie Liczył zarówno na jej zrozumienie, jak i na to, iż mu trochę pomoże. Był zarówno uparty, jak i ambitny informacje.

Co to jest Zrównać?

Ranking zrównają, zrównajcie: Spychacz zrównał teren pod budowę boiska. Kobiety zostały zrównane w prawach z mężczyznami. W trakcie bombardowań wszystkie okoliczne domy zostały znaczenie.

Co to jest Zgubny?

Co lepsze Zgubny nawyk. Zgubny wpływ alkoholu. Posunięcie zgubne w skutkach co znaczy.

Co to jest Ziarnisty?

Czy warto Kawa ziarnista. Chleb ziarnisty krzyżówka.

Co to jest Zedrzeć?

Opinie forum zedrzesz, zedrą; zedrzyjcie; zdarł, zdarła, zdarli; zdarłszy; zdarty: Nieuczciwi lichwiarze zdarli z niego olbrzymią sumę. W pośpiechu zdarł z siebie całe ubranie co to jest.

Co to jest Zaślepić?

Najlepszy zaślepię, zaślepią; nie zaślepcie: Był zaślepiony jej urodą. Zaślepiły go bogactwa i tytuły słownik.

Co to jest Zakurzyć?

Porównaj zapalić papierosa lub fajkę´, zakurzę, zakurzą; zakurz, zakurzcie: Przejeżdżający polną drogą traktor zakurzył spacerowiczowi ubranie. Dziadek od czasu do czasu lubił czym jest.

Co to jest Ziemiański?

Wyniki Pochodziła z ziemiańskiej rodziny co oznacza.

Co to jest Zapadać (Się)?

Zastosowanie zapadają (się), zapadajcie: Czułem, iż bez pośpiechu zapadam w głęboki sen. Jest chorowity i regularnie zapada na zdrowiu. Bez pośpiechu zapadał zmrok. Zapadaliśmy się tłumaczenie.

Co to jest Ziemianin?

Ranking majątku ziemskiego; mieszkańcy planety Ziemia´: Dorobek ziemianina. Bogaci ziemianie, lecz: Dla nas, Ziemian, kosmos wydaje się nieograniczony w okresie i przestrzeni przykłady.

Co to jest Żywić (Się)?

Co lepsze żywią (się), żywcie (się): Żywił całą rodzinę ze swojej pensji. Żywię sporo szacunku dla moich studentów. Żywił do niej sympatię, a nawet coś więcej. Od niepamiętnych definicja.

Co to jest Zarobić?

Czy warto zarobię, zarobią; zarób, zaróbcie: W krótkim czasie powiodło mu się zarobić na swoje mieszkanie. Matka zarobiła ciasto na pierogi encyklopedia.

Co to jest Złoto?

Opinie forum chem.´ (znak: Au): Czyste, szczere złoto. Trzos pełen złota. Strój kapiący złotem. Płacić w złocie.; coś jest na wagę złota; gorączka złota; Mowa jest srebrem, a jak działa.

Co to jest Żaglówka?

Najlepszy Pływać żaglówką. Wyścigi żaglówek czy jest.

Co to jest Zachorować?

Porównaj zachoruję, zachorują, nie zachorujcie: W dzieciństwie zachorował na ospę wietrzną. Żona mego wujka zachorowała na futro ze srebrnych lisów pojęcie.

Co to jest Ziąb?

Wyniki blm: Na dworze panował dokuczliwy ziąb wyjaśnienie.

Co to jest Zamieszkać?

Zastosowanie zamieszkają, zamieszkajcie: Na moment edukacji w szkole zamieszkała w internacie. Na moment studiów zamieszkał na stancji. Tymczasowo zamieszkała przy ulicy Młyńskiej opis.

Co to jest Zmartwić Się?

Ranking zmartwię się, zmartwią się; nie zmartw się, nie zmartwcie się: Zmartwił się jej chorobą informacje.

Co to jest Zgiełk?

Co lepsze uszu dochodził miejski zgiełk.; Tych wszystkich, którzy upajają się zgiełkiem mass mediów, kretyńskim uśmiechem reklamy, zaniedbaniem przyrody, brakiem dyskrecji znaczenie.

Co to jest Zaśrubować?

Czy warto zaśrubuję, zaśrubują, zaśrubujcie: Zaśrubować skrzynię. Zaśrubować piec co znaczy.

Co to jest Zaręczyć (Się)?

Opinie forum zaręczę (się), zaręczą (się); zaręczcie (się): Zaręczyć za coś słowem. Zaręczył się ze własną szkolną koleżanką krzyżówka.

Co to jest Zwitek?

Najlepszy Zwitek pomiętych banknotów. Zwitek papieru co to jest.

Co to jest Zahaczyć?

Porównaj zahaczą; zahaczcie: Kotwica zahaczyła o dno. Nieszczęśliwie zahaczył rękawem o wystający gwóźdź. Nieśmiało zahaczył ją o kwestie osobiste. Po drodze zahaczyli o Rabkę słownik.

Co to jest Zasiać?

Wyniki zasieję, zasieją: Zasiał owies w świeżo zoraną ziemię. Zasiać w kimś zastrzeżenia.; cicho - [cisza] jak makiem zasiał czym jest.

Co to jest Zależny?

Zastosowanie Przypadki zależne. Znaczenie wyrazu jest zależne od kontekstu, w jakim ten słowo występuje. Dzieci zależne od rodziców.; Ciężko jest być zależnym od człowieka gorszego co oznacza.

Co to jest Zero?

Ranking poniżej zera. Frekwencja spadła do zera. Jego wkład w tę zbiorową pracę był równy zeru. Fryzjer mnie ostrzygł prawie na zero. Przecież nie jesteś takim kompletnym zerem tłumaczenie.

Co to jest Z Powodzeniem?

Co lepsze Z powodzeniem łączył pracę na uczelni z obowiązkami nauczyciela w szkole podstawowej przykłady.

Co to jest Zważać?

Czy warto zważają, nie zważajcie: Nie zważaj na niego, jest niespełna rozumu. W ogóle nie zważał na porady starszych. Nie zważając na skutki, nie stawił się na egzaminie. Chyba definicja.

Co to jest Żur?

Opinie forum częściej: żurek): Śląski żur. Przepadać za żurem encyklopedia.

Co to jest Żaglowiec?

Najlepszy Załoga żaglowca. Regaty żaglowców jak działa.

Co to jest Zwisać?

Porównaj zwisam, zwisają: Skołatana głowa zwisała mu na piersi. Kunsztowny abażur zwisał z sufitu. Wapienne urwiska zwisały nad taflą jeziora czy jest.

Co to jest Zakrętka?

Wyniki Napis na zakrętce od butelki pojęcie.

Co to jest Złagodzić?

Zastosowanie złagodzisz, złagodzą; złagodź (lub: złagódź), złagodźcie (lub: złagódźcie): By nie rozdrażniać adwersarzy, po namyśle złagodził nieco wymowę swojego artykułu. Doktor wyjaśnienie.

Co to jest Z Kolei?

Ranking Czwarty natomiast kolarz miał wielką stratę do zwycięzcy w klasyfikacji generalnej opis.

Co to jest Zgłodnieć?

Co lepsze zgłodnieję, zgłodnieją; zgłodniał, zgłodnieli: Biegając cały dzień po mieście, bardzo zgłodniał informacje.

Co to jest Zadęcie?

Czy warto Miała zadęcie na piosenkarkę. Będzie z niej świetna aktorka - ma zadęcie znaczenie.

Co to jest Zaprać?

Opinie forum zapiorę, zapierzesz, zapiorą; zapierzcie: Dziewczyna błyskawicznie zaprała świeżą plamą na jasnej bluzce co znaczy.

Co to jest Zgrzać Się?

Najlepszy zgrzeję się, zgrzeją się; zgrzejcie się; zgrzali się (lub: zgrzeli się): Tak biegał za piłką, aż się zgrzał. Ściągnij tę kurtkę, ponieważ się zgrzejesz krzyżówka.

Co to jest Zadręczyć (Się)?

Porównaj zadręczę (się), zadręczą (się), nie zadręczcie (się): Przestań się tak ciągle zadręczać, przecież to nie była twoja wina co to jest.

Co to jest Źródełko?

Wyniki Piliśmy wodę prosto z krystalicznie czystego górskiego źródełka słownik.

Co to jest Zwód?

Zastosowanie Napastnik minął obrońców po sprytnym zwodzie czym jest.

Co to jest Zwycięzca?

Ranking m odm. jak ż: Zdecydowany zwycięzca. Oklaskiwać zwycięzcę. Parada zwycięzców co oznacza.

Co to jest Zimny?

Co lepsze zimny wiatr. Mył się zimną wodą. Z kranu leciała tylko zimna woda. Masz zimne ręce? - Włóż rękawiczki. Pamiętam jak dziś: to był bardzo zimny dzień. Był w obejściu zimny tłumaczenie.

Co to jest Zaangażować?

Czy warto do pracy; wciągnąć w coś´, zaangażuję, zaangażują, zaangażujcie: Zaangażować kogoś na stanowisko sekretarki. Dyrektor zaangażował aktora do teatru. Po przejściu na przykłady.

Co to jest Zemścić Się?

Opinie forum zemścisz się, zemszczą się; nie zemścijcie się: Zemścił się na nich za to, w jaki sposób go potraktowali. Zemściła się na przyjaciółce za niepowodzenia towarzyskie definicja.

Co to jest Żeby?

Najlepszy lub: by): Należy uczyć się pilnie i systematycznie, (lub: by) tak aby móc się spodziewać dobrych ocen egzaminie dojrzałości.; Żyjemy, tak aby umrzeć. - [Antyfanes encyklopedia.

Co to jest Zarzut?

Porównaj wobec niego zarzut niedopełnienia obowiązków. Na każdym kroku stawiasz mi jakieś zarzuty! Oskarżony stanął przed sądem pod zarzutem fałszerstwa papierów wartościowych jak działa.

Co to jest Złącze?

Wyniki Uszkodzone złącze. Awaria złączy czy jest.

Co to jest Z Górą?

Zastosowanie ´z nadwyżką´: Dystans biegu maratońskiego wynosi z górą 42 kilometry pojęcie.

Co to jest Zwierzać Się?

Ranking zwierzam się, zwierzają się, zwierzajcie się: Zwierzała się swojej przyjaciółce ze wszystkich sekretów. Postanowił zwierzyć się przyjaciołom ze swoich kłopotów wyjaśnienie.

Co to jest Zgrzytać?

Co lepsze zgrzytam, zgrzytają, nie zgrzytajcie: Przegub autobusu zgrzytał na zakrętach. Pod jego butami zgrzytał żwir.; zgrzytać zębami opis.

Co to jest Zipnąć?

Czy warto ´oddychać z trudem, dyszeć´, zipnę, zipniesz, zipną; zipnijcie; zipnął, zipnęła, zipnęli; zipnąwszy: Kiedy skończył się mecz, przewarzająca część zawodników ledwo zipiała informacje.

Co to jest Zahartować Się?

Opinie forum zahartuję się, zahartują się, zahartujcie się: Wyjeżdżając na obozy wędrowne, bardzo się zahartował znaczenie.

Co to jest Zgłoskotwórczy?

Najlepszy ´tworzący sylabę´: Zgłoskotwórcze samogłoski co znaczy.

Co to jest Zmysłowo?

Porównaj Postrzegać świat zmysłowo krzyżówka.

Co to jest Zachrupotać?

Wyniki ´zachrzęścić, zatrzeszczeć´, zachrupocze (lub: zachrupoce), zachrupoczą (lub: zachrupocą): Drobiowe kostki zachrupotały w szczękach wygłodniałego owczarka co to jest.

Co to jest Zmóc?

Zastosowanie zmogę, zmożesz, zmogą, zmóżcie, zmógł, zmogła, zmogli, zmożony: Nie zmogły go przeciwności losu. Zmogło ich zmęczenie słownik.

Co to jest Zeszyt?

Ranking Zeszyt w kratkę. Zeszyt w grube linie. Zeszyt w cienkie linie. Zeszyt gładki. Zeszyt do wypracowań. Zeszyt do matematyki. Humor szkolnych zeszytów czym jest.

Co to jest Zagadka?

Co lepsze zagadka istnienia. Zadać komuś zagadkę. Twoje postępowanie nadal pozostaje dla mnie zagadką. Mówił do nas zagadkami, więc nic nie zrozumieliśmy.; Oprócz świata co oznacza.

Co to jest Zastawka?

Czy warto Wszczepić choremu sztuczną zastawkę serca. Zastawki w żyłach tłumaczenie.

Co to jest Zabiec?

Opinie forum zabiegnąć), zabiegnę, zabiegną; zabiegnijcie; zabiegł, zabiegła, zabiegli; zabiegłszy: Maratończyk z największym trudem zabiegł do mety. Zabiec zbyt daleko.; zabiec przykłady.

Co to jest Żelazko?

Najlepszy Wyprasuj mi, proszę, te koszule nowym żelazkiem. Jak zazwyczaj zapomniał wyłączyć żelazko z gniazdka. Żelazko z termostatem. Żelazko z nawilżaczem definicja.

Co to jest Zarazić?

Porównaj zarażę, zarażą; zaraź, zaraźcie: Chyba zaraziłaś mnie tą grypą. Zaraził nas własną niekłamaną wesołością encyklopedia.

Co to jest Znużony?

Wyniki Znużony głos. Znużeni turyści dotarli wreszcie do bacówki jak działa.

Co to jest Zamykać (Się)?

Zastosowanie zamykają (się), nie zamykajcie (się): Nie zamykajmy oczu na ludzkie cierpienie. Nie należy zamykać uszu na głos recenzji publicznej. Zamykaj drzwi zawsze na dwa zamki czy jest.

Co to jest Zastaw?

Ranking ´coś, co stanowi zabezpieczenie spłaty długu´: Oddał w zastaw swój nowy auto. Wzięła w zastaw kluczyki od jego samochodu pojęcie.

Co to jest Zrewanżować Się?

Co lepsze ´odwdzięczyć się´, zrewanżuję się, zrewanżują się, zrewanżujcie się: Jak tylko się nadarzy należyta okazja, zrewanżuję ci się za tę przysługę wyjaśnienie.

Co to jest Zewsząd?

Czy warto ´ze wszystkich stron´: Wiosną wystarczy wyjść do parku bądź lasu, tak aby usłyszeć dochodzące zewsząd ptasie trele opis.

Co to jest Zapowiedzieć (Się)?

Opinie forum zapowiedzą (się), zapowiedzcie (się): Telewizyjny prezenter zapowiedział długo oczekiwaną audycję. Zapowiedział swój rychły powrót. Znajomi zapowiedzieli się na informacje.

Co to jest Zagiąć?

Najlepszy zagniesz, zagną; zagnijcie; zagiął, zagięła, zagięli; zagiąwszy; zagięty: W roztargnieniu zagiął róg dywanu krzesłem. Studenci próbowali zagiąć wykładowcę dociekliwymi znaczenie.

Co to jest Żyto?

Porównaj Z oddali było widać łany dorodnego żyta. Schować się w życie.; Gdy się żyto kłosi, jęczmień siać się prosi co znaczy.

Co to jest Zwieźć?

Wyniki zwiozę, zwieziesz, zwiozą, zwieź, zwieźcie, zwiózł, zwiozła, zwieźli, zwieziony: Zwieźcie zboże do stodoły. zobacz zwozić krzyżówka.

Co to jest Żywiec?

Zastosowanie ´zwierzęta poświęcone na rzeź; mała rybka jako przynęta dla ryb drapieżnych´: Skup żywca. Łowić ryby na żywca. Wspinać się na żywca (jest to bez asekuracji co to jest.

Co to jest Zagrzewać?

Ranking zagrzewam, zagrzewają, zagrzewajcie: Dowódca zagrzewał żołnierzy do walki. Okrzykami zagrzewali się do walki słownik.

Co to jest Żeglarski?

Co lepsze Węzeł żeglarski. Sprzęt żeglarski, lecz: Polski Związek Żeglarski czym jest.

Co to jest Żandarm?

Czy warto ´żołnierz policji wojskowej´: Żandarmi zatrzymali na mieście żołnierza bez przepustki co oznacza.

Co to jest Zaciąć?

Opinie forum zatniesz, zatną; zatnijcie; zaciął, zacięła, zacięli; zaciąwszy; zacięty: Zaciąłem się maszynką przy goleniu. Znowu zacięła się nożem przy obieraniu ziemniaków. Woźnica tłumaczenie.

Co to jest Z Ponad?

Najlepszy Z powyżej tysiąca złotych zostało mu dwadzieścia groszy, lecz: Sponad gór świeci słońce przykłady.

Co to jest Znaczenie?

Porównaj kapitalne znaczenie dla likwidacji bezrobocia w Polsce. Polska piłka nożna etapowo traci na znaczeniu. Znaczenie rozwoju przemysłu dla państwa. Te słowa ostatnio nabrały definicja.

Co to jest Zwycięstwo?

Wyniki siatkarze odnieśli następne zwycięstwo nad własnymi rywalami z Francji. Zwycięstwo nad samym sobą. Zwycięstwo nad własną słabością.; przechylać/przechylić szalę encyklopedia.

Co to jest Zwykły?

Zastosowanie śmiertelnicy. Jestem zwykłym, szarym człowiekiem. Wdział na siebie najzwyklejszą pod słońcem marynarkę. Była to zwyczajna głupota. Nie przejmuj się, to jego zwyczajny jak działa.

Co to jest Zepchnąć?

Ranking zepchniesz, zepchną; zepchnijcie; zepchnął, zepchnęła, zepchnęli; zepchnąwszy: Zapaśnik zepchnął z maty swego przeciwnika i dostał za to punkty od sędziego. Turyści czy jest.

Co to jest Zwinny?

Co lepsze Zwinny kot biegał po parapecie balkonu. Jego zwinne ręce niejedno potrafiły. Patrzyliśmy z uznaniem na jego zwinne ruchy pojęcie.

Co to jest Za Półdarmo?

Czy warto Kupić coś za półdarmo wyjaśnienie.

Co to jest Za Chwilę?

Opinie forum Za chwilę nastąpi dalszy ciąg programu. Poczekaj na mnie, wrócę za chwilę opis.

Co to jest Zielono-Biały?

Najlepszy ´zielony i biały´: Zielono-biała flaga Nigerii informacje.

Co to jest Życiodajny?

Porównaj Życiodajne światło. Życiodajna woda znaczenie.

Co to jest Zaczaić Się?

Wyniki zaczaję się, zaczaisz się, zaczają się, zaczajcie się: Myśliwi zaczaili się w chaszczach na dzika co znaczy.

Co to jest Zaszumieć?

Zastosowanie zaszumi, zaszumią; zaszumiał: Stary dąb zaszumiał od nagłego powiewu wiatru krzyżówka.

Co to jest Zwyciężyć?

Ranking zwyciężą, zwycięż, zwyciężcie: Po dramatycznym spotkaniu czescy hokeiści zwyciężyli swoich kanadyjskich przeciwników. Pomimo trwałego kalectwa zwyciężył własną słabość i co to jest.

Co to jest Żołędny?

Co lepsze Władca żołędny słownik.

Co to jest Żartować?

Czy warto żartują, żartujcie: Przy stole wszyscy żartowali. Wszyscy żartowali z jego zabawnych przygód. Regularnie żartował sam z siebie. Nie żartuję, mówię poważnie. Z prochem czym jest.

Co to jest Zagrażać?

Opinie forum zagrażają, nie zagrażajcie: Dotkniętym poprzez powódź ludziom zagrażał głód. Życiu chorego nie zagraża już niebezpieczeństwo. Południowej Polsce zagraża epidemia grypy co oznacza.

Co to jest Zasięgnąć?

Najlepszy zasięgniesz, zasięgną; zasięgnijcie; zasięgnął, zasięgnęła, zasięgnęli; zasięgnąwszy; zasięgnięty: Sąd zasięgnął recenzji biegłych. Postanowił zasięgnąć recenzji tłumaczenie.

Co to jest Zamazać?

Porównaj zamażę, zamażą; zamaż, zamażcie: Dozorca zamazał ordynarne napisy na murze przykłady.

Co to jest Zawalić (Się)?

Wyniki zawalą (się), zawalcie: Wejście do groty było zawalone głazami. Jestem teraz zawalony robotą. Piramida dokumentów zawaliła mu całe biurko. Zawaliłeś na początku termin definicja.

Co to jest Zaczerpnąć?

Zastosowanie zaczerpniesz, zaczerpną; zaczerpnijcie; zaczerpnął, zaczerpnęła, zaczerpnęli; zaczerpnąwszy; zaczerpnięty: Zaczerpnęła wiadrem świeżej wody ze studni. Zaczerpnął encyklopedia.

Co to jest Z Naprzeciwka?

Ranking Wyjść z naprzeciwka. Sąsiad z naprzeciwka jak działa.

Co to jest Zechcieć?

Co lepsze zechciej, zechcą; zechciejcie; zechciał, zechcieli: Nie wiem, czy moi rodzice zechcą się zgodzić na urządzenie zabawy w domu. Zechce pan przyjąć moje idealne życzenia czy jest.

Co to jest Żylny?

Czy warto Krew żylna pojęcie.

Co to jest Żabi?

Opinie forum Żabi skrzek. Żabie kumkanie.; żabi skok wyjaśnienie.

Co to jest Zobaczyć?

Najlepszy zobaczą, patrz, zobaczcie: Kiedy zobaczył, ile tam stoi ludzi, błyskawicznie powrócił do domu. Patrz, co się wyprawia w tej telewizji! To się jeszcze źle skończy opis.

Co to jest Zaliczka?

Porównaj Wziąć zaliczkę. Wypłacić zaliczkę informacje.

Co to jest Zastój?

Wyniki Moment zastoju. Przeżywać zastój gospodarczy. Choremu operacyjnie usunięto zastój krwi w żyłach znaczenie.

Co to jest Żart?

Zastosowanie robić żarty ze wszystkiego! Stale trzymają się go różne żarty. Kłóciła się z nim tylko dla żartu. Dogryzali sobie tylko dla żartu. Nie gniewaj się, powiedziałem to co znaczy.

Co to jest Zniekształcić?

Ranking zniekształcę, zniekształcą, nie zniekształćcie: Chrypka odrobinę zniekształciła jego głos krzyżówka.

Co to jest Zachodzić?

Co lepsze zachodzą; zachodź, zachodźcie: Zachodzę w głowę, co wywołało, iż się nie pojawił w wyznaczonym czasie. Zobaczył, jak jej modre oczy zachodzą łzami. Wykładziny w pewnym co to jest.

Co to jest Zmieszać?

Czy warto zmieszam, zmieszają, zmieszajcie: Zmieszała żółtko z cukrem i mocno wymieszała. Zmieszał ją swoim śmiałym spojrzeniem.; zmieszać/mieszać (kogoś) z błotem słownik.

Co to jest Zupka?

Opinie forum Zupki błyskawiczne czym jest.

Co to jest Zrazić?

Najlepszy zrażą, nie zraźcie: Zraził się pewnie do was po tej wycieczce. Zraziłeś ją swoim opryskliwym zachowaniem. Własnymi fochami zraziła wszystkich do siebie. zobacz zrażać co oznacza.

Co to jest Żłobek?

Porównaj Umieściła dziecko w żłobku. Oboje rodzice pracowali, dlatego postanowili oddać swą córeczkę do żłobka tłumaczenie.

Co to jest Zagorzały?

Wyniki Zagorzały wielbiciel polskiej reprezentacji piłkarskiej. Zagorzali zwolennicy reformy służby zdrowia. Poprzez całe noce prowadzili zagorzałe dyskusje przykłady.

Co to jest Zabłysnąć?

Zastosowanie zabłyśniesz, zabłysną; zabłyśnijcie; zabłysnął, zabłysnęła (lub: zabłysła), zabłysnęli; zabłysnąwszy: Już zabłysła pierwsza gwiazdka. W mroku zabłysła nagle latarka definicja.

Co to jest Żuchwa?

Ranking ´szczęka dolna´: Poruszać żuchwą encyklopedia.

Co to jest Z Kopyta?

Co lepsze ´prędko´: Samochody BOR-owców (lub: borowców) ruszyły z kopyta jak działa.

Co to jest Zakochać Się?

Czy warto zakochają się, zakochajcie się: Zakochał się w swojej koleżance z pracy. Zakochała się w pracy naukowej. Po parku przechadzały się zakochane pary.; zakochać się (w kimś czy jest.

Co to jest Zaważyć?

Opinie forum zaważę, zaważą; zaważcie: To przeżycie zaważyło na jego dalszych losach pojęcie.

Co to jest Zabrzmieć?

Najlepszy zabrzmi, zabrzmią: Punktualnie o szóstej zabrzmiał sygnał pobudki.; brzmieć/zabrzmieć w (czyichś) ustach (jakoś) - [jak (coś wyjaśnienie.

Co to jest Źdźbło?

Porównaj cienkie źdźbła trawy.; nie ma (w czymś) ani źdźbła prawdy; Powinniśmy chwytać każdą dostępną nam, choćby najmniejszą, radość - jak człowiek stojący na skraju przepaści opis.

Co to jest Żółć?

Wyniki żółć na kogoś. Wylewać żółć na czyjąś głowę. Napoić kogoś żółcią. Człowiek bez żółci. Żółć kogoś zalewa.; Cała słodycz miłości złożona jest z gorzkiej żółci i trującego informacje.

Co to jest Zziębnąć?

Zastosowanie zziębnę, zziębniesz, zziębną, zziębnijcie, zziębnął (lub: zziębł), zziębła: Ludzie zziębli, czekając na mrozie na spóźniający się tramwaj.; zziębnąć do szpiku kości znaczenie.

Co to jest Znieczulenie?

Ranking blm: Znieczulenie miejscowe co znaczy.

Co to jest Zaskórny?

Co lepsze Woda zaskórna krzyżówka.

Co to jest Zastany?

Czy warto ´który istniał już przedtem´: Zastany porządek rzeczy co to jest.

Co to jest Zwarcie?

Opinie forum Bokserzy w zwarciu. Niebezpieczne zwarcia w instalacji elektrycznej słownik.

Co to jest Zszargać?

Najlepszy poprzez długie używanie albo niedbałe obchodzenie się´, zszargam, zszargają, nie zszargajcie: Zszargać buty na długich górskich wędrówkach. Niepotrzebnie zszargała czym jest.

Co to jest Zobowiązać Się?

Porównaj zobowiążę się, zobowiążą się, zobowiążcie się: Zobowiązałem się to zrobić i nie zawiodę. Zobowiązał się do zachowania milczenia co oznacza.

Co to jest Zagdakać?

Wyniki zagdacze (lub: zagdaka), zagdaczą (lub: zagdakają): Kury zagdakały i rzuciły się wydziobywać rozsypane poprzez gospodynię ziarno tłumaczenie.

Co to jest Zatoczka?

Zastosowanie Zwiedzić łódką malowniczą zatoczkę przykłady.

Co to jest Zeszczupleć?

Ranking zeszczupleję, zeszczupleją; zeszczuplał, zeszczupleli: Zauważyła, iż po powrocie z obozu wędrownego bardzo zeszczuplał definicja.

Co to jest Zagęszczenie?

Co lepsze blm: Spore zagęszczenie zakładów przemysłowych na Górnym Śląsku stwarza niebezpieczeństwo degradacji środowiska naturalnego. Zagęszczenie ludności encyklopedia.

Co to jest Zaspać?

Czy warto zaśpię, zaśpią; nie zaśpijcie: Nie zdążyła na umówione spotkanie, ponieważ zaspała. zobacz zasypiać jak działa.

Co to jest Zakazać?

Opinie forum zakaż, zakażcie, zabroniony: Matka zakazała dzieciom oglądania filmów dla dorosłych (lub: Matka zakazała dzieciom oglądać filmy dla dorosłych). Rodzice zakazali mi czy jest.

Co to jest Zniżać (Się)?

Najlepszy zniżam (się), zniżają (się), zniżajcie (się): Obgadując koleżanki, poufnie zniżał swój głos pojęcie.

Co to jest Ziarnko?

Porównaj Ziarnko pszenicy. Ziarnko pieprzu. Ziarnko piasku. Jest w jego opowieści jakieś ziarnko prawdy.; Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka wyjaśnienie.

Co to jest Zwęzić?

Wyniki zwężę, zwęzisz, zwężą, zwęźcie: Te spodnie są u dołu za szerokie, więc postanowiłam je nieco zwęzić opis.

Co to jest Zarosnąć?

Zastosowanie zarośniesz, zarosną; zarósł, zarosła, zarośli; zarósłszy; zarośnięty: Niepielony (lub: Nie pielony) od dawna ogród zarósł pokrzywami i perzem. Zarośnięty włóczęga informacje.

Co to jest Żądanie?

Ranking Mieć wygórowane żądania znaczenie.

Co to jest Zesłać?

Co lepsze ześlę, ześlą; ześlijcie; zesłał: Po upadku stworzenia styczniowego Rosjanie zesłali wielu Polaków na Syberię co znaczy.

Co to jest Zaimek?

Czy warto Odmiana zaimka osobowego krzyżówka.

Co to jest Złodziej?

Opinie forum kieszonkowy. Złodziej drobiu. Złapać złodzieja. Gang młodocianych złodziei (lub: Gang młodocianych złodziejów).; mieć nogę - [stopę] jak podolski złodziej; Na złodzieju co to jest.

Co to jest Zabrać?

Najlepszy zabierzesz, zabiorą; zabierz, zabierzcie: Zabrała nam poprzez nieuwagę część naszych notatek. Zabierz własne rzeczy z mojej półki! Kolejnym wspólnie zabierzemy ze sobą słownik.

Co to jest Zgasnąć?

Porównaj zgaśniesz, zgasną, zgaśnijcie; zgasnął (lub: zgasł), zgasła, zgaśli; zgasnąwszy: Zalany wodą żar ogniska momentalnie zgasnął (lub: zgasł). Krótko przed świtem gwiazdy czym jest.

Co to jest Zakład?

Wyniki złotych. Idę z wami o zakład, iż nie wiecie, kto zwyciężył w bitwie pod Warną. Zakład poprawczy. Zakład historii literatury poromantycznej. Kierownik zakładu. Zakład co oznacza.

Co to jest Zamorzyć?

Zastosowanie zamorzę, zamorzą; zamórz, nie zamórzcie: Hitlerowscy oprawcy zamorzyli głodem o. Maksymiliana Kolbego tłumaczenie.

Co to jest Zorza?

Ranking Zorza polarna przykłady.

Co to jest Zdobić?

Co lepsze zdób, zdóbcie: Renesansowi artyści zdobili ściany kościołów kunsztownymi malowidłami i rzeźbami. Uśmiech zdobił jej twarz. Piękne arrasy zdobią wnętrze pałacu. Zdobiły definicja.

Co to jest Zamącić?

Czy warto zamącę, zamącą; zamąćcie: Nie zamąćcie wody w źródełku! Ta dziewczyna zupełnie zamąciła mi w głowie encyklopedia.

Co to jest Zebra?

Opinie forum Kilka młodych zebr. Namalować zebrę na jezdni. Przechodzić po zebrze jak działa.

Co to jest Zaśmiewać Się?

Najlepszy zaśmiewam się, zaśmiewają się, nie zaśmiewajcie się: Koledzy głośno zaśmiewali się z usłyszanego przed chwilą dowcipu.; zaśmiewać się do rozpuku czy jest.

Co to jest Zarządzić?

Porównaj zarządzę, zarządzą; zarządź, zarządźcie: Dowódca zarządził alarm. Zarządzono powszechną mobilizację. zobacz zarządzać pojęcie.

Co to jest Złe?

Wyniki Miała za złe koleżance, iż ta wypaplała jej sekret.; Siła złego na jednego.; Miłe złego początki, ale koniec żałosny wyjaśnienie.

Co to jest Zaspokoić?

Zastosowanie zaspokoisz, zaspokoją; zaspokójcie: Czy mógłbyś zaspokoić naszą ciekawość? Zaspokoił marzenie w górskim strumieniu. Mógł zaspokoić swój głód byle czym. Zaspokoić opis.

Co to jest Zagranica?

Ranking leżące poza granicami danego państwa´ blm: Przed tygodniem powrócił z zagranicy. Utrzymywał ożywione relacje z zagranicą, lecz: Wczoraj jeszcze był w Pradze, więc informacje.

Co to jest Źródło?

Co lepsze niemal u źródeł Wisły. Musiał się wykazać źródłami dochodu przed urzędem skarbowym. Z´ródła do dziejów Polski. Te wiadomości pochodzą z pewnego źródła. Była źródłem znaczenie.

Co to jest Zjawić Się?

Czy warto zjawię się, zjawią się; zjawcie się: Obiecuję, iż zjawię się w domu po czwartej.; zjawić się/zjawiać się jak spod ziemi co znaczy.

Co to jest Żąć?

Opinie forum żnę, żniesz, żną, żnijcie, żął, żęła, żęli, żęty ´ścinać zboże´: Żniwiarze żęli zboże krzyżówka.

Co to jest Zięć?

Najlepszy Poznajcie się, proszę - oto mój zięć co to jest.

Co to jest Zniżka?

Porównaj tramwajowa. Zniżka kolejowa. Zniżka studencka. Zniżka uczniowska. Miała studencką zniżkę na pociąg. Zniżka cen artykułów spożywczych (lub: Zniżka cen na artykuły słownik.

Co to jest Zwłoka?

Wyniki chwili zwłoki pobiegł pomóc rodzicom wnieść na piętro walizki. Prosić o kilka dni zwłoki. Kwestia niecierpiąca (lub: nie cierpiąca) zwłoki.; grać/zagrać - [działać] na czym jest.

Co to jest Zgubić?

Zastosowanie nie zgub, nie zgubcie: Zgubiłam w tłoku torebkę. Zgubił na ulicy klucze do mieszkania. Jadąc do ciebie, zgubiliśmy nagle drogę. Na nieszczęście zgubiła portmonetkę z co oznacza.

Co to jest Żegnać (Się)?

Ranking żegnają (się), żegnajcie (się): Żegnał nas niemym gestem. Żegnali się tylko skinieniem głowy i chłodnym uśmiechem. Biskup żegnał wiernych znakiem krzyża. Cały wieczór tłumaczenie.

Co to jest Żywica?

Co lepsze Żywica epoksydowa. Zbierać żywicę. Produkcja sztucznych żywic przykłady.

Co to jest Zmierzwić?

Czy warto zmierzwię, zmierzwią, zmierzw (lub: zmierzwij), zmierzwcie (lub: zmierzwijcie): Zmierzwione włosy. Ojcowskim ruchem zmierzwił jego płową czuprynę definicja.

Co to jest Zielono?

Opinie forum Ubrać się na zielono. Kiedy przyszła wiosna, wszędzie zrobiło się zielono.; mieć zielono w głowie encyklopedia.

Co to jest Zniekształcony?

Najlepszy Zniekształcony dźwięk jak działa.

Co to jest Żeń-Szeń?

Porównaj ´roślina lecznicza´: Korzeń żeń-szenia czy jest.

Co to jest Zderzyć Się?

Wyniki zderzę się, zderzą się; zderz się, zderzcie się: Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody pojęcie.

Co to jest Zaprosić?

Zastosowanie zaproszę, zaproszą; zaproście: Zaproś do domu własną sympatię. Zaprosił przyjaciół na urodziny wyjaśnienie.

Co to jest Zasiąść?

Ranking zasiądę, zasiądziesz; zasiądźcie; zasiadł, zasiedli; zasiadłszy: Zasiadł za biurkiem. Wszyscy zasiedli do stołu. Wreszcie mógł zasiąść do pracy opis.

Co to jest Zwiewać?

Co lepsze zwiewam, zwiewają, zwiewajcie: Pseudokibice w popłochu zwiewali przed policjantami.; zwiewać gdzie pieprz rośnie informacje.

Co to jest Żuć?

Czy warto żuję, żują, żujcie: Żuć gumę. Dziadek czasami żuje tabakę. Z´rebak wolno żuł pokarm znaczenie.

Co to jest Zgoda?

Opinie forum żyłem w zgodzie ze swoim otoczeniem. W naszej rodzinie panowała zawsze przykładna zgoda. Kiwnął głową na zgodę. Na to potrzebna jest zgoda twoich rodziców. Dane co znaczy.

Co to jest Żyw?

Najlepszy Kto żyw, biegł gasić stodołę sąsiada. Pókim żyw, nic z tego nie będzie!; kto żyw krzyżówka.

Co to jest Zebrać?

Porównaj zbierzesz, zbiorą; zbierz, zbierzcie: Mój dziadek zebrał pokaźną bibliotekę. Rolnicy zebrali zboże w pola. Przełożony zebrał żołnierzy na placu przed koszarami.; Ziarnko co to jest.

Co to jest Za Granicą?

Wyniki na przykład przebywał): Poprzez kilka lat przebywał za granicą. Mój brat mieszka od roku za granicą słownik.

Co to jest Zakwitnąć?

Zastosowanie zakwitną; zakwitł (lub: zakwitnął), zakwitła; zakwitłszy (lub: zakwitnąwszy): Tego roku róże w ogrodzie zakwitły nieco przedtem niż zazwyczaj. Jej twarz zakwitła czym jest.

Co to jest Zerknąć?

Ranking zerkniesz, zerkną; zerknijcie; zerknął, zerknęła, zerknęli; zerknąwszy: Zerknął ukradkiem na zegarek. Zerknął dyskretnie na siedzącą naprzeciw dziewczynę. Zerknęła do co oznacza.

Co to jest Zmartwychwstanie?

Co lepsze blm: Zmartwychwstanie Pańskie tłumaczenie.

Co to jest Zacieśniać?

Czy warto zacieśniam, zacieśniają; zacieśniajcie: Postanowili zacieśniać własną przyjaźń i widywać się częściej. Naukowcy sukcesywnie zacieśniali krąg swoich obserwacji przykłady.

Co to jest Załamać (Się)?

Opinie forum załamią (się), nie załamcie (się): Pod ciężarem taczki z cementem załamała się kładka. Załamane przęsło mostu. Dolegliwość jego matki niemal zupełnie go załamała. Nasza definicja.

Co to jest Zsiąść?

Najlepszy zsiądę, zsiądziesz, zsiądą, zsiądźcie, zsiadł, zsiedli: Zsiadł z roweru i pognał piechotą do domu. Tata wyłączył silnik i zsiadł z motoru encyklopedia.

Co to jest Zadowalający?

Porównaj Osiągnąć zadowalający rezultat w rzucie dyskiem. Uczeń robił zadowalające postępy w nauce. Ocena zadowalająca jak działa.

Co to jest Złożony?

Wyniki Orzeczenie złożone. Złożony problem. Jego ubrania leżały starannie złożone na krześle. Leżał w łóżku złożony ciężką chorobą czy jest.

Co to jest Zapowiadać (Się)?

Zastosowanie się), zapowiadają (się), zapowiadajcie (się): Gęste i ciemne chmury zapowiadają ulewny deszcz. Nic nie zapowiadało tej awantury. Wieczór zapowiadał się interesująco pojęcie.

Co to jest Zlecieć?

Ranking zlecą; zlećcie; zleciał, zlecieli: Wiatr tak zawiał, iż aż czapka mu zleciała z głowy. Piórnik zleciał mi z biurka na ziemię. Plecak nieostrożnego turysty zleciał w wyjaśnienie.

Co to jest Zapalczywy?

Co lepsze Zapalczywy młodzieniec. Zapalczywa dyskusja opis.

Co to jest Znaleźć (Się)?

Czy warto znajdziesz (się), znajdą (się), znajdźcie (się), znalazł (się), znaleźli (się), znalazłszy (się), znaleziony: Znalazłem portfel, który ci wczoraj skradziono. W drzwiach informacje.

Co to jest Żywnie?

Opinie forum Na dyskotece możesz robić, co ci się żywnie podoba, lecz w domu masz mnie słuchać!; co - [jak, gdzie, kiedy...] się (komuś) żywnie podoba - [spodoba znaczenie.

Co to jest Zakręt?

Najlepszy Zakręt rzeki. Zakręt szosy. Znaleźć się na zakręcie życiowym. Wypaść z zakrętu. Wyprzedzać na ostrym zakręcie. Kierowca wziął niebezpieczny zakręt. Ścinać zakręty co znaczy.

Co to jest Ziarno?

Porównaj rozsypała kurom kilka garści ziarna. Ziarno pszenicy, jęczmienia, żyta. Zemleć ziarno na mąkę. Strzepnął z ubrania kilka ziaren (lub: ziarn) piasku.; oddzielić/oddzielać krzyżówka.

Co to jest Znieważyć?

Wyniki znieważę, znieważą, znieważ, nie znieważcie: Znieważyć narodową flagę co to jest.

Co to jest Zasada?

Zastosowanie polskiej pisowni i interpunkcji. Zasady poprawnej wymowy. Kluczowe zasady mechaniki kwantowej. Ustalać zasady. Wyłożyć komuś własne zasady. Z zasady tego nie robię, lecz słownik.

Co to jest Zużyć?

Ranking nie zużyjcie, zużyty: Alpiniści, wspinając się ponad 8000 metrów, zużyli już cały zapas tlenu. Zużyte baterie wrzuciliśmy do szczególnych pojemników. Resztę funduszy czym jest.

Co to jest Z Wyjątkiem?

Co lepsze Czytał każdą książkę, jaka mu wpadła w ręce - niezależnie od kryminałów co oznacza.

Co to jest Zwilżyć?

Czy warto zwilżę, zwilżą, zwilżcie: Zwilżył palec, przewracając strony książki tłumaczenie.

Co to jest Zalegać?

Opinie forum zalega, zalegają, nie zalegajcie: Zalegał gospodyni z czynszem. Zatrudniający zalegał mu z wypłatą już od miesiąca.; zalegać po kątach przykłady.

Co to jest Zataić?

Najlepszy zataję, zatają; nie zatajcie: Zataić prawdę. Zataiła przed nami własne geneza definicja.

Co to jest Zdewaluować?

Porównaj ´obniżyć wartość pieniądza´, zdewaluuję, zdewaluują, nie zdewaluujcie: Pod koniec ubiegłego wieku rząd postanowił zdewaluować rodzimą walutę encyklopedia.

Co to jest Zachłysnąć Się?

Wyniki zachłyśniesz się, zachłysną się; zachłyśnijcie się; zachłysnął się, zachłysnęła się, zachłysnęli się; zachłysnąwszy się: Z wrażenia zachłysnął się oranżadą. Wyszedłszy jak działa.

Co to jest Żupan?

Zastosowanie ´dawny ubiór męski´: Krój staropolskich żupanów czy jest.

Co to jest Zabrudzić?

Ranking zabrudzę, zabrudzą; zabrudź, nie zabrudźcie: Naprawiając auto, mechanik zabrudził sobie smarem ręce pojęcie.

Co to jest Zmrużyć?

Co lepsze zmrużę, zmrużą, zmruż, nie zmrużcie: Poprzez całą noc nie zmrużyłem nawet oka wyjaśnienie.

Co to jest Zachrypnąć?

Czy warto zachrypniesz, zachrypną; zachrypnął (lub: zachrypł), zachrypła, zachrypnęli (lub: zachrypli); zachrypnąwszy; zachrypnięty: Zachrypła wreszcie od tego ciągłego krzyku opis.

Co to jest Życzyć?

Opinie forum życzcie: Życzyła matce spełnienia wszystkich marzeń. Życzył jej wesołych świąt. Życzę ci szczęścia! Życzył sobie więcej zdrowia. Życzę ci, tak aby wszystko się ci jakoś informacje.

Co to jest Żyła?

Najlepszy lat na zwapnienie żył. Pielęgniarka wstrzyknęła pacjentowi do żyły glukozę. Narkoman wstrzykiwał sobie narkotyk w żyłę. Z nieszczęśliwej miłości próbowała podciąć sobie znaczenie.

Co to jest Życzenie?

Porównaj imieninowe. Życzenia noworoczne. Życzenia świąteczne. Życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia pragnień. Przesyłać dla kogoś życzenia. Składać komuś co znaczy.

Co to jest Zabić (Się)?

Wyniki zabiją (się), zabij (się), nie zabijcie (się): Pędząca lawina zabiła dwóch taterników. Sterylizacja instrumentów chirurgicznych zabija bakterie. Pędzący auto zabił na krzyżówka.

Co to jest Ziołolecznictwo?

Zastosowanie Mięta jest szeroko użytkowana w ziołolecznictwie co to jest.

Co to jest Zagrzmieć?

Ranking zagrzmi, zagrzmią; zagrzmiało: Kiedy nagle zagrzmiało, kot podwinął ogon i schował się pod tapczan. Kiedy królewska para pojawiła się na balkonie pałacu, zagrzmiały trąby słownik.

Co to jest Zaglądać?

Co lepsze zaglądają, zaglądajcie: Zaglądał w każdy kąt w poszukiwaniu tej książki. Przechodnie zaglądali mu do pokoju poprzez otwarte okno. Raz w tygodniu zaglądał do chorej babci czym jest.

Co to jest Zewnętrzny?

Czy warto zewnętrzny. Zewnętrzne obrażenia ciała. Warunki zewnętrzne. Polityka zewnętrzna państwa. Zewnętrzna warstwa tynku odpadła od muru. Zewnętrzna ściana budynku wymagała co oznacza.

Co to jest Żaluzja?

Opinie forum ´podnoszona zasłona okna albo drzwi´ zazwyczaj w lm: W pokoju panował półmrok, gdyż zapuściła żaluzje. Spuścić żaluzje. Podnieść żaluzje tłumaczenie.

Co to jest Złość?

Najlepszy go bezsilna złość. Potłukła w złości wszystkie naczynia. Powiedziała to ze złością. Kiedy to usłyszał, wpadł w prawdziwą złość. Nagromadzoną złość wyładował na Bogu przykłady.

Co to jest Zejść?

Porównaj zejdziesz, zejdą; zejdź, zejdźcie; zszedł (lub: zeszedł), zeszła, zeszli; zszedłszy: Nie była w stanie zejść ze schodów o własnych siłach. Nieuważni turyści zeszli z definicja.

Co to jest Zsyłka?

Wyniki Zsyłka na Sybir. Sporo zsyłek po upadku stworzenia listopadowego encyklopedia.

Co to jest Zwierz?

Zastosowanie blm: Myśliwy stał na drodze pędzącego i rozjuszonego zwierza. Te lasy od zawsze były pełne dzikiego zwierza. Polowanie na grubego zwierza jak działa.

Co to jest Zezłościć?

Ranking zezłoszczę, zezłościsz, zezłoszczą; nie zezłośćcie: Zezłościła się na nas za te niepowodzenia czy jest.

Co to jest Zmarły?

Co lepsze Dziedziczył gospodarstwo po zmarłym tacie. Uznać kogoś za zmarłego. Pamięć o zmarłych, lecz: Święto Zmarłych.; Skoro trzeba dobrze mówić o zmarłych, obgadujmy ich, póki pojęcie.

Co to jest Zaprzeć (Się)?

Czy warto zaprzesz (się), zaprą (się); zaprzyjcie (się); zaparł (się); zaparłszy (się); zaparty: Śledzić zmagania polskich siatkarzy z zapartym tchem. Zapaśnik zaparł się nogami w wyjaśnienie.

Co to jest Żądło?

Opinie forum Ukłucie żądła. Pszczoła zapuściła mu żądło w rękę opis.

Co to jest Zmykać?

Najlepszy zmykam, zmykają, zmykajcie: Zmykał jak zając. Zmykać z pola do lasu. Zmykajcie już do domu!; zmykać gdzie pieprz rośnie informacje.

Co to jest Żołnierzyk?

Porównaj Armia ołowianych żołnierzyków znaczenie.

Co to jest Żbik?

Wyniki ´drapieżne zwierzę´: Rzadko spotykane żbiki co znaczy.

Co to jest Zabawiać Się?

Zastosowanie zabawiają się, zabawiajcie się: Zabawiali się wesoło na wakacjach. Niedługo u nas zabawił - musiał pędzić do domu. Zabaw się w szofera i podwieź nas do domu!; zabawiać krzyżówka.

Co to jest Zero-Jedynkowy?

Ranking Sposób zero-jedynkowa co to jest.

Co to jest Zakleić?

Co lepsze zakleję, zakleisz, zakleją; zaklejcie: Zaklej kopertę i wyślij, proszę, ten list słownik.

Co to jest Zniewalający?

Czy warto Zniewalający uśmiech czym jest.

Co to jest Źrebię?

Opinie forum Narodziny źrebięcia co oznacza.

Co to jest Źródłowy?

Najlepszy Bibliografia. Badania źródłowe. Katalog źródłowy tłumaczenie.

Co to jest Zmrużenie?

Porównaj ´od: zmrużyć´: Kłamał bez zmrużenia oka.; bez zmrużenia oczu - [powiek przykłady.

Co to jest Żniwiarka?

Wyniki Kosić żniwiarką. Naprawiać żniwiarkę definicja.

Co to jest Żyrafa?

Zastosowanie Długoszyja żyrafa. Wybieg dla żyraf w zoo encyklopedia.

Co to jest Zjednoczyć?

Ranking zjednoczę, zjednoczą; zjednoczcie: Władca Władysław Łokietek zjednoczył ziemie polskie po rozbiciu dzielnicowym. Zjednoczyć własne siły do walki ze światowym terroryzmem jak działa.

Co to jest Zdarzać Się?

Co lepsze zdarzają się: Ubiegłoroczny październik był deszczowy, na szczęście zdarzały się również bardziej pogodne dni. Był wesoły, co nie zdarzało się regularnie. Zdarzają się czy jest.

Co to jest Zgłosić?

Czy warto zgłoszę, zgłoszą; zgłoście: Zgłosiła swój projekt do konkursu. Zgłoszono do zarządu firmy jego kandydaturę. Zgłosić sprzeciw pojęcie.

Co to jest Zwłoki?

Opinie forum zabezpieczyła zwłoki denata. W lesie znaleziono zwłoki starszego mężczyzny. Pochować zwłoki. Doktor przeprowadził sekcję zwłok. Prokurator zarządził ekshumację zwłok wyjaśnienie.

Co to jest Ździebełko?

Najlepszy Miał we włosach ździebełka trawy. Chciałbym jeszcze ździebełko pospać. Miał ździebełko zapadniętą klatkę piersiową opis.

Co to jest Zjazd?

Porównaj Międzynarodowy zjazd chirurgów naczyniowych. Zjazd narciarzy ze Skrzycznego. Zjazd windą w dół do kopalni. Zjazd na sankach. Zjazd na nartach. Zjazd tramwaju do zajezdni informacje.

Co to jest Złoże?

Wyniki Złoża węgla. Złoża soli. Złoża ropy naftowej. Odkryć złoże gazu. Eksploatacja złóż węgla (lub: Eksploatacja złoży węgla znaczenie.

Co to jest Zapach?

Zastosowanie Przyjemny zapach. ?agodny zapach perfum rozszedł się po pokoju. W powietrzu unosił się ożywczy zapach kwiatów. Poznać kogoś po zapachu co znaczy.

Co to jest Zimniuteńki?

Ranking Zimniuteńki nos psa jest symptomem jego zdrowia krzyżówka.

Co to jest Zszycie?

Co lepsze blm: Syn poprosił matkę o zszycie rozprutej nogawki co to jest.

Co to jest Zwierzęcy?

Czy warto Zwierzęcy instynkt. Instynkt samozachowawczy słownik.

Co to jest Żołnierski?

Opinie forum Wymóg żołnierski. Żołnierski mundur czym jest.

Co to jest Zwyżka?

Najlepszy Niespodziewana zwyżka cen. Zwyżka formy polskich sportowców. Zwyżka temp co oznacza.

Co to jest Znachor?

Porównaj Wiejski znachor. Leczyła się ziołami u znachora tłumaczenie.

Co to jest Żółtoskóry?

Wyniki Żółtoskórzy mieszkańcy Azji przykłady.

Co to jest Zestarzeć Się?

Zastosowanie zestarzeję się, zestarzeją się; zestarzał się, zestarzeli się: Chciał się przy niej zestarzeć. Moi rodzice zestarzeli się i już nie chce im się bawić definicja.

Co to jest Zaniechać?

Ranking zaniecham, zaniechają, zaniechajcie: Zaniechał budowy nowego domu. Zaniechaj wszelkich starań - to i tak na nic encyklopedia.

Co to jest Zostawić?

Co lepsze zostawią, zostaw, zostawcie: Wszystkie rzeczy zostawił w schronisku, a sam wybrał się na Kościelec. Wybrali się na zabawę karnawałową, a dzieci zostawili u teściów jak działa.

Co to jest Zdradzić?

Czy warto zdradzą; zdradź, zdradźcie: Zdradziłeś ojczyznę i poniesiesz za to srogą karę! Dla kariery i pieniędzy zdradził własne dawne ideały. Zdradził żonę z koleżanką z pracy czy jest.

Co to jest Zlutować?

Opinie forum zlutuję, zlutują, zlutujcie: Fachowiec zlutował pęknięty końcówkę przewodu z układem scalonym komputera pojęcie.

Co to jest Zredukować?

Najlepszy ´ograniczyć, zmniejszyć´, zredukuję, zredukują, zredukujcie: Na skutek mniejszego popytu spółka dyrektor był zmuszony zredukować liczbę etatów w przedsiębiorstwie wyjaśnienie.

Co to jest Zniewaga?

Porównaj Zapomnieć o doznanej zniewadze. Puścić w niepamięć jakąś zniewagę opis.

Co to jest Żmija?

Wyniki Ukąszenie jadowitej żmii. Moja nowa koleżanka z pracy okazała się podstępną żmiją.; wyhodować/hodować żmiję na własnym łonie informacje.

Co to jest Z Przeciwka?

Zastosowanie lub: z naprzeciwka): Sąsiadka z przeciwka regularnie rozmawiała z moimi rodzicami. Z naprzeciwka nadjechała nagle ciężarówka znaczenie.

Co to jest Zapytanie?

Ranking wartości etycznych stawia pod znakiem zapytania przyszłość całej ludzkości. Jego dalsza kariera znalazła się pod znakiem zapytania. Pytanie poselskie.; stać co znaczy.

Co to jest Zwięzły?

Co lepsze Zwięzła gleba. Zwięzły raport. Zwięzłe przemówienie krzyżówka.

Co to jest Zgiąć?

Czy warto zegnijcie; zgiął, zgięła, zgięli; zgiąwszy: Był bardzo mocny - potrafił zgiąć wpół gruby stalowy drut. Porywista wichura zginała korony drzew aż do samej ziemi. Zegnij co to jest.

Co to jest Żołnierz?

Opinie forum zawodowy. Żołnierze Wojsk Ochrony Pogranicza. Waleczność polskich żołnierzy; grób nieznanego żołnierza, lecz: Grób Nieznanego Żołnierza w Warszawie.; Jak tylko żołnierz słownik.

Co to jest Zielony?

Najlepszy zielone od farby. Zielony ze złości wykrzyczał nam własne pretensje. Tata był aż zielony z przerażenia. Nie masz o wielu rzeczach zielonego definicje! Gra w zielone czym jest.

Co to jest Zranić?

Porównaj nie zrańcie: Odłamki szrapnela zraniły go w prawe ramię. Głęboko zraniła jego dumę tą kąśliwą uwagą. Napastnik zranił go nożem. Brodząc w Dunajcu, zranił nogę jakimś co oznacza.

Co to jest Zagłębić Się?

Wyniki zagłębią się; zagłęb się (lub: zagłąb się), zagłębcie się (lub: zagłąbcie się): Wiertło nieco się zagłębiło w ścianę. Zagłębili się w gęste i ciemne zarośla. Postanowił tłumaczenie.

Co to jest Zuchwały?

Zastosowanie Zuchwały młokos. Zuchwała odpowiedź. Zuchwałe zachowanie. Zuchwały napad przykłady.

Co to jest Zmiennocieplny?

Ranking Zwierzęta zmiennocieplne definicja.

Co to jest Ziemno-Wodny?

Co lepsze Płazy należą do zwierząt ziemno-wodnych encyklopedia.

Co to jest Zachłanny?

Czy warto Zachłanny człowiek. Zachłanna miłość jak działa.

Co to jest Zdrój?

Opinie forum Wylewać zdroje łez. Lać się obfitym zdrojem. Czyste wody zdroju, lecz: Busko Zdrój, Duszniki Zdrój, Goczałkowice Zdrój czy jest.

Co to jest Zależnie?

Najlepszy finansowych możliwości pojedziemy na dwa albo trzy tygodnie wakacji. Postąpię zależnie od okoliczności. Zależnie od warunków atmosferycznych wybierzemy się jutro na pojęcie.

Co to jest Zakatarzony?

Porównaj Zakatarzeni pacjenci. Z drugiej strony słuchawki dał się słyszeć jego zakatarzony głos wyjaśnienie.

Co to jest Zahamować?

Wyniki zahamuję, zahamują, zahamujcie: Auto zahamował z piskiem opon opis.

Co to jest Żółtko?

Zastosowanie Białko i żółtko w jajku. Ucierała żółtko z cukrem na kogel-mogel informacje.

Co to jest Zawczasu?

Ranking Ubezpieczyć się zawczasu. Kupić zawczasu bilety do teatru. Spostrzec się zawczasu znaczenie.

Co to jest Żywy?

Co lepsze to, czy ludzki embrion to żywy organizm. Żywa istota. Żywe dziecko. Żywe komórki. Znaleziono go w śnieżnej zaspie na wpół żywego. Ze zmęczenia była ledwo żywa. Wszystko co znaczy.

Co to jest Zliczyć?

Czy warto zliczę, zliczą, zliczcie: Księgowy zliczył opłaty przedsiębiorstwa w poprzednim miesiącu.; nie umieć zliczyć do trzech; zliczyć (coś, kogoś) na palcach jednej ręki krzyżówka.

Co to jest Żak?

Opinie forum ´dawniej: uczeń albo student uniwersytetu; rodzaj sieci´: Stancja dla żaka. Średniowieczni żacy. Ryby w żaku. Dziurawe żaki co to jest.

Co to jest Zepsuć?

Najlepszy zepsują; nie zepsujcie: Dziecko zepsuło którąś natomiast zabawkę. Czytając po ciemku, zepsujesz sobie oczy. Zepsuł sobie zęby poprzez nadmierne upodobanie do słodyczy słownik.

Co to jest Zmężnieć?

Porównaj zmężnieję, zmężnieją; zmężniał, zmężnieli: Z wiekiem zmężniał czym jest.

Co to jest Zajadać?

Wyniki zjadam, zajadają, zajadajcie: Chłopcy ze smakiem zajadali frytki w trakcie dużej przerwy. Oglądał mecz i zajadał słone orzeszki.; zajadać aż się (komuś) uszy trzęsą co oznacza.

Co to jest Zachodnioeuropejski?

Zastosowanie ´od: Europa Zachodnia´: Zachodnioeuropejski schemat życia. Zachodnioeuropejscy politycy tłumaczenie.

Co to jest Zjechać?

Ranking zjedziesz, zjadą; zjedź, zjedźcie: Zjechała na nartach aż do podnóża góry. Zjechał zboczem do pierwszych zabudowań. Zjechaliśmy windą na parter. Na święta zjechali się przykłady.

Co to jest Zziębnięty?

Co lepsze Wsadził zziębnięte dłonie do kieszeni kurtki. Zziębnięci ludzie stali na przystanku i czekali na tramwaj definicja.

Co to jest Zjeżyć (Się)?

Czy warto góry, nastroszyć; obruszyć się wewnętrznie´, zjeżę (się), zjeżą (się); nie zjeżcie (się): Przestraszony kot zjeżył sierść na grzbiecie. Uczeń nieco się zjeżył po encyklopedia.

Co to jest Z Tyłu?

Opinie forum Z tyłu szkoły stała grupka licealistów. Wejście do budynku znajduje się chwilowo z tyłu. Ta koszula jest z tyłu pognieciona jak działa.

Co to jest Zegarek?

Najlepszy wskazówkowy. Zegarek elektroniczny. Zegarek z budzikiem i kalkulatorem. Mój zegarek chodzi punktualnie. Twój zegarek trochę się spóźnia. Nakręcić zegarek. W moim domu czy jest.

Co to jest Zwrotny?

Porównaj Auto osobowy jest nieporównywalnie bardziej zwrotny niż załadowana ciężarówka.; być - [stać się, okazać się...] punktem zwrotnym (w czymś pojęcie.

Co to jest Zieleń?

Wyniki Nie depcz zieleni wyjaśnienie.

Co to jest Zaklęsły?

Zastosowanie ´zapadnięty, wgłębiony´: Parkiet w naszej sali gimnastycznej był już nieco zaklęsły, dlatego dyrektor nakazał go wymienić opis.

Co to jest Żywopłot?

Ranking Przyciąć żywopłot sekatorem informacje.

Co to jest Zasługiwać?

Co lepsze zasługują, zasługujcie: Jego postępowanie zasługiwało na naganę. Zasługiwać na karę, szacunek.; Dobroć, która nie jest bezgraniczna, nie zasługuje na to miano. - [Marie znaczenie.

Co to jest Załagodzić?

Czy warto załagodzą; załagodź (lub: załagódź), załagodźcie (lub: załagódźcie): Gniew rodziców załagodził obietnicą poprawy. Załagodziła spór pomiędzy przyjaciółmi. Z wrodzonym co znaczy.

Co to jest Zamienić (Się)?

Opinie forum zamienią (się), zamieńcie (się): Zamienię kawalerkę w centrum Katowic na mieszkanie dwupokojowe w Chorzowie. Marzył o tym, tak aby zamienić swój przydrożny zajazd w krzyżówka.

Co to jest Zasłużyć?

Najlepszy zasłużą; zasłuż, zasłużcie: Zasłużyłeś na pochwałę. Uczeń zasłużył swoim postępowaniem na naganę. Własną sumiennością i pracowitością zasłużył na awans. zobacz co to jest.

Co to jest Żagiel?

Porównaj Trzepot żagli. Płynęliśmy teraz pod pełnymi żaglami. Wiatr wzdymał żagle. Gdyby coś nie wyszło, to ja zwijam żagle.; łapać/złapać - [chwytać/chwycić] wiatr w żagle słownik.

Co to jest Żubr?

Wyniki Białowieskie żubry. Rezerwat żubrów czym jest.

Co to jest Zagoić Się?

Zastosowanie zagoi się, zagoją się: Dzięki fachowej i troskliwej opiece rany poszkodowanego w sytuacji mężczyzny błyskawicznie się zagoiły co oznacza.

Co to jest Zniżyć (Się)?

Ranking zniżę (się), zniżą (się), zniżcie (się): Samolot pasażerski zniżył lot i przygotowywał się do lądowania. zobacz zniżać (się tłumaczenie.

Co to jest Zapobiec?

Co lepsze zapobiegną; zapobiegnijcie; zapobiegł; zapobiegłszy: Postanowił zapobiec rozlewowi krwi. Po raz następny zapobiegł rodzinnej kłótni. Lekarze czynili wysiłki, by zapobiec przykłady.

Co to jest Zachować?

Czy warto zachowają, zachowajcie: Jeżeli pozwolisz, zachowam sobie twoje listy na pamiątkę. Po wielu latach zachował jeszcze umiejętność do zarządzania samochodem. Imponowało jej definicja.

Co to jest Zapaść (Się)?

Opinie forum zapadniesz (się), zapadną (się); zapadnijcie (się); zapadł (się), zapadła (się), zapadli (się); zapadłszy (się), zapadnięty: Kurtyna już dawno zapadła. Jej wyznanie encyklopedia.

Co to jest Zmorzyć?

Najlepszy ´zmęczyć´, zmorzy, zmorzą, zmórzcie: Sen zmorzył wszystkich biesiadników jak działa.

Co to jest Zrehabilitować?

Porównaj przywrócić komuś szacunek, uznanie´, zrehabilituję, zrehabilitują, zrehabilitujcie: Niesłusznie oskarżony polityk został zrehabilitowany. Ta odważna wypowiedź czy jest.

Co to jest Zakasać?

Wyniki zakaszę, zakaszą, zakaszcie: Zakasał rękawy i energicznie zabrał się do mycia naczyń.; zakasać rękawy pojęcie.

Co to jest Żarłoczny?

Zastosowanie Żarłoczny rekin wyjaśnienie.

Co to jest Że?

Ranking nam, iż za kilka dni wyjeżdża do Szwecji. Wierzę, iż dopniesz swego. Rozeszły się plotki, iż chcesz się zwolnić z pracy. Mówił z takim wzruszeniem, iż nikt nie mógł go opis.

Co to jest Zmorzony?

Co lepsze ´zmęczony´: Zmorzony piechur. Zmorzeni wędrówką turyści informacje.

Co to jest Zakładnik?

Czy warto Porywacze uwolnili zakładników. Poprzez kilka godz. był zakładnikiem szalonego porywacza znaczenie.

Co to jest Zaniemóc?

Opinie forum zaniemogę, zaniemożesz; zaniemógł, zaniemogła, zaniemogli; zaniemógłszy: Biedaczek - zaniemógł ze zmęczenia co znaczy.

Co to jest Zielona Góra?

Najlepszy ´miasto w woj. lubuskim´, zielonogórzanin, zielonogórzanka, zielonogórski: Zwiedzać Zieloną Górę; zielonogórski przemysł, lecz: Wał Zielonogórski krzyżówka.

Co to jest Zwój?

Porównaj Zwój drutu. Zwój papieru. Zwój pergaminu co to jest.

Co to jest Zrozumieć?

Wyniki zrozumieją, zrozum (lub: zrozumiej), zrozumcie (lub: zrozumiejcie), zrozumiał, zrozumieli: Uczniowie nie zrozumieli do końca tekstu, który dał im do przeczytania słownik.

Co to jest Życiorys?

Zastosowanie Przedstawić komisji swój życiorys. Pominąć coś w życiorysie. Napisać życiorys czym jest.

Co to jest Z Życiem?

Ranking Zrób coś ze swoim życiem. Zabierz się za to, lecz z życiem co oznacza.

Co to jest Zadrżeć?

Co lepsze zadrżę, zadrżą; zadrżyjcie; zadrżał, zadrżeli: Spojrzała za siebie i zadrżała z przerażenia. Zadrżała z zimna tłumaczenie.

Co to jest Zrzec Się?

Czy warto zrzekniesz się, zrzekną się, zrzeknijcie się, zrzekł się, zrzekli się: Mój starszy brat zrzekł się żadnych roszczeń do spadku po rodzicach. Artyści zrzekli się swoich przykłady.

Co to jest Żywiciel?

Opinie forum Jedyny żywiciel rodziny. Jako jedyny żywiciel rodziny, został zwolniony z obowiązku służby wojskowej definicja.

Co to jest Zarażenie?

Najlepszy Narazić się na zarażenie śmiertelnym wirusem encyklopedia.

Co to jest Zheblować?

Porównaj zhebluję, zheblują, zheblujcie: Stolarz zheblował kilka desek potrzebnych do wykonania stołu dla klienta jak działa.

Co to jest Zapierać (Się)?

Wyniki zapierają (się), nie zapierajcie (się): Porywisty wiatr wręcz zapierał nam dech. Mróz był wówczas tak mocny, iż aż zapierał oddech. Takie książki jak ta czyta się czy jest.

Co to jest Żaden?

Zastosowanie jakichkolwiek koleżanek. Nie miał jakichkolwiek doświadczeń w tej dziedzinie życia. Nie poczuwała się do żadnej winy. Nie miał żadnego definicje o filozofii. Jego pomoc pojęcie.

Co to jest Żywność?

Ranking blm: Świeża żywność. Zdrowa żywność. Przeterminowana żywność. Żywność liofilizowana. Produkcja żywności wyjaśnienie.

Co to jest Zerkać?

Co lepsze zerkam, zerkają, zerkajcie: Raz po raz zerkał na zegarek.; zerkać (na kogoś, na coś) z ukosa opis.

Co to jest Zaobserwować?

Czy warto zaobserwuję, zaobserwują, zaobserwujcie: Zaobserwowałem jakieś niezwykłe zdarzenie na niebie informacje.

Co to jest Zgadywać?

Opinie forum zgaduję, zgadują, zgadujcie: Był taki dobry dla niej, nieledwie zgadywał jej życzenia. Próbowała zgadywać jego myśli znaczenie.

Co to jest Zarządzanie?

Najlepszy blm: Kierowanie przedsiębiorstwem. Kierowanie i marketing (kierunek studiów co znaczy.

Co to jest Zniszczyć?

Porównaj zniszczą, nie zniszczcie: Mocny opad gradu zniszczył sporo rolniczych upraw. Poeta po dłuższym namyśle zniszczył rękopis i rozpoczął pisać swe opowiadanie całkiem od krzyżówka.

Co to jest Zręcznościowy?

Wyniki Gra zręcznościowa. Popisy zręcznościowe co to jest.

Co to jest Zagnieździć Się?

Zastosowanie zagnieżdżę się, zagnieździsz się, zagnieżdżą się; zagnieźdź się, zagnieźdźcie się: Gołębie na dobre zagnieździły się na moim balkonie słownik.

Co to jest Zdarzyć Się?

Ranking zdarzą się: Zdarzyło się prawdziwe nieszczęście. W kopalni zdarzył się ciężki wypadek. Zdarzyło się to zeszłego lata. Zdarzyła mi się niewiarygodna przygoda. Nie czym jest.

Co to jest Zachodniopolski?

Co lepsze ´od: Polska zachodnia´: Zachodniopolski przemysł. Zachodniopolscy mieszkańcy co oznacza.

Co to jest Złoić?

Czy warto złoję, złoisz, złoją; złójcie: Tata pewnie złoi mu skórę za brak promocji do następnej klasy.; złoić (komuś) skórę tłumaczenie.

Co to jest Znawstwo?

Opinie forum blm: Znawstwo przedmiotu przykłady.

Co to jest Żmudny?

Najlepszy ´wymagający sporo drobiazgowego trudu i cierpliwości, męczący´: Żmudna robota. Żmudne śledztwo definicja.

Co to jest Zaiste?

Porównaj ´istotnie, rzeczywiście´: Zbiory tego muzeum były zaiste imponujące encyklopedia.

Co to jest Zderzak?

Wyniki Solidne zderzaki. Wymienić zderzaki. Umocowanie zderzaków jak działa.

Co to jest Zamrożony?

Zastosowanie Zamrożony pieniądze czy jest.

Co to jest Zarządzać?

Ranking zarządzam, zarządzają, zarządzajcie: Premier zarządza Poradą Ministrów. Sam zarządzał swoim dorobkiem pojęcie.

Co to jest Zgasić?

Co lepsze zgasisz, zgaszą; zgaście: Zgaś światło w łazience! Nie zapomnij zgasić gazu, wychodząc z domu! Kierowca zgasił silnik samochodu. Niepowodzenie zgasiło nasz zapał wyjaśnienie.

Co to jest Żywiołowy?

Czy warto Klęska żywiołowa. Żywiołowy postęp tropikalnej roślinności. Żywiołowy temperament opis.

Co to jest Złuszczyć?

Opinie forum złuszczę, złuszczą; złuszczcie: Dziewczyna złuszczyła miskę grochu na zupę informacje.

Co to jest Zniknąć?

Najlepszy zniknie, znikną, zniknijcie, zniknął (lub: znikł), znikła, znikli: Hiroszima znikła z powierzchni ziemi, kiedy spadła na nią amerykańska bomba atomowa. Samolot znaczenie.

Co to jest Zakropić?

Porównaj zakropię, zakropią; zakropcie: Zakropić oczy lekarstwem co znaczy.

Co to jest Zadośćuczynienie?

Wyniki blm: Zadośćuczynienie za wyrządzoną krzywdę krzyżówka.

Co to jest Związek?

Zastosowanie kulturalne. Związki zawodowe. Związki rodzinne. Związek duchowy. Związki krwi. Związki pokrewieństwa. Związki przyjaźni. Związek mężczyzny i kobiety. Poemat dygresyjny co to jest.

Co to jest Zmusić?

Ranking zmuszę, zmuszą, zmuście: Groźbami zmusili go do ustępstw. Zmusił mnie do milczenia. zobacz zmuszać słownik.

Co to jest Z Rzadka?

Co lepsze W licznym towarzystwie odzywał się raczej z rzadka czym jest.

Co to jest Zasznurować?

Czy warto zasznuruję, zasznurują, zasznurujcie: Zasznurował buty co oznacza.

Co to jest Zagłada?

Opinie forum ludzkości. Broń masowej zagłady. Czy ludzkość w przyszłości ulegnie zagładzie? Całe to pokolenie było skazane na zagładę. Zrobiliby wszystko, tak aby tylko ocalić naród tłumaczenie.

Co to jest Zmieniać?

Najlepszy zmieniają, zmieniajcie: Zmieniał poglądy, jak tylko zawiał wiatr. Zmień własne postępowanie! Dziennikarze zmienili znaczenie mojej wypowiedzi. Ciężkie przeżycia bardzo przykłady.

Co to jest Zaoczny?

Porównaj Studia zaoczne. Zaoczni studenci filologii polskiej definicja.

Co to jest Zinterpretować?

Wyniki interpretować] ´wyjaśnić, wytłumaczyć, skomentować´, zinterpretuję, zinterpretują, zinterpretujcie: Uczniowie próbowali zinterpretować staropolski tekst poetycki encyklopedia.

Co to jest Zwrócić?

Zastosowanie zwróćcie: Nagle zwrócił ku mówiącemu zmienioną gniewem twarz. Okna jego sypialni były zwrócone na zachód. Zwróć, proszę, od czasu do czasu uwagę na nasze rzeczy. Czy jak działa.

Co to jest Żyrandol?

Ranking U sufitu wisiał kryształowy żyrandol. Nad stołem znajdował się kunsztowny żyrandol czy jest.

Co to jest Zapożyczyć?

Co lepsze zapożyczę, zapożyczą; zapożyczcie: Słowo zapożyczony łac.. Zapożyczyć zwyczaje od sąsiadów pojęcie.

Co to jest Żyd?

Czy warto ´członek ludu semickiego´, Żydówka, żydowski: Ortodoksyjni Żydzi. Kultura Żydów; gmina żydowska, lecz: Teatr Żydowski w Warszawie wyjaśnienie.

Co to jest Zakątek?

Opinie forum Miły zakątek. Spacerując, natrafiliśmy na kilka uroczych zakątków.; Najpiękniejszym zakątkiem świata są ramiona kochanka. - [Frantisek Herites opis.

Co to jest Żakiet?

Najlepszy ´górna część kostiumu damskiego; uroczysty, ciemny ubiór męski´: Włożyła jasny żakiet od kostiumu. Poprosił znajomą krawcową o uszycie żakietu informacje.

Co to jest Żółtaczka?

Porównaj Żółtaczka pokarmowa. Żółtaczka typu A, B, C, D, E. Chory na żółtaczkę wszczepienną znaczenie.

Co to jest Zarznąć?

Wyniki zarznę, zarzniesz, zarzną; zarznijcie; zarznął, zarznęła, zarznęli; zarznąwszy; zarznięty (lub: zarżnąć): Dziadek zarznął (lub: zarżnął) kurę na rosół. zobacz zarżnąć co znaczy.

Co to jest Za?

Zastosowanie króla Michała Korybuta Wiśniowieckiego Rzeczpospolita straciła Podole. Za naszej bytności w Krakowie kopiec Kościuszki był aktywny dla zwiedzających. Za każdym krzyżówka.

Co to jest Żenić Się?

Ranking żenię się, żenią się, żeńcie się: Żenił się już podwójnie.; Mężczyzna, który żeni się z kobietą mądrzejszą od siebie, ogranicza swą wolność. - [Pittakos co to jest.

Co to jest Zakażenie?

Co lepsze zakażeń. Zakażenie wirusem HIV. Zakażenie drogą jelitową albo pozajelitową. Unikać zakażenia drogą płciową. W następstwie nieleczonej (lub: nie leczonej) rany wywiązało słownik.

Co to jest Zaskroniec?

Czy warto Ochrona zaskrońców czym jest.

Co to jest Zygmunt?

Opinie forum ´imię męskie´: Zygmunt Stary. Dzwon Zygmunt co oznacza.

Co to jest Zhardzieć?

Najlepszy zhardzieję, zhardzieją; zhardział, zhardzieli: Zhardziali synowie nie słuchali rad ojca tłumaczenie.

Co to jest Zarodek?

Porównaj Zarodek nowego organizmu. Policja carska stłumiła stworzenie w zarodku przykłady.

Co to jest Z Grubsza?

Wyniki Mieć z grubsza rację definicja.

Co to jest Żyzny?

Zastosowanie Żyzny grunt. Żyzna gleba. Żyzna okolica encyklopedia.

Co to jest Żółw?

Ranking żółwi: Pancerz żółwia. Morskie żółwie. Zupa z żółwia. Poruszał się w żółwim tempie.; iść/jechać jak żółw jak działa.

Co to jest Zło?

Co lepsze Zło fizyczne. Zło moralne. Zło niezbędne. Zastanawiali się razem, jak zażegnać zło. Wyrządziłeś im sporo zła. Doznaliśmy od nich sporo zła. Płacić dobrem za zło czy jest.

Co to jest Zadrapnąć?

Czy warto zadrapnę, zadrapniesz, zadrapną; zadrapnął, zadrapnęła, zadrapnęli; zadrapnąwszy; zadrapnięty: Kot zadrapał ją pazurem w rękę pojęcie.

Co to jest Zakłócać?

Opinie forum zakłócam, zakłócają, nie zakłócajcie: Zakłócać spokój. Głośnymi krzykami zakłócał nocną ciszę wyjaśnienie.

Co to jest Zmuszać?

Najlepszy zmuszam, zmuszają, nie zmuszajcie: Nie zmuszaj mnie do tego! Zmuszał się do śmiechu, jednakże przedstawienie w ogóle nie było zabawne. Wręcz zmuszał się do tej pracy opis.

Co to jest Zadymka?

Porównaj Iść w zadymce informacje.

Co to jest Zupełnie?

Wyniki leżeli na murawie boiska zupełnie wyczerpani. Był już najzupełniej zdrowy i mógł wreszcie wstać z łóżka. Zupełnie was nie rozumiem. To, co proponujesz, najzupełniej mnie znaczenie.

Co to jest Zwiać?

Zastosowanie zwieję, zwieją; zwiejcie, zwiali (lub: zwieli): Kilku uczniów zwiało z lekcji chemii. Wiatr zwiał z balkonów suszące się pranie. zobacz zwiewać co znaczy.

Co to jest Złośliwy?

Ranking Złośliwy człowiek. Niepotrzebny był ten złośliwy przytyk. Daruj sobie te złośliwe żarty! Miał dość ich złośliwych docinków. Złośliwa krytyka. Nowotwór złośliwy krzyżówka.

Co to jest Zajazd?

Co lepsze gospoda; dawniej: zajęcie siłą czyjejś posiadłości jako egzekucja wyroku sądowego´: Przydrożny zajazd. Zajazd posiadłości poprzez sąsiada. Pan Tadeusz, a więc ostatni co to jest.

Co to jest Żwawo?

Czy warto Żwawo się ruszać słownik.

Co to jest Zaniżyć?

Opinie forum zaniżę, zaniżą; zaniż, zaniżcie: Zaniżony plan. Zaniżone ceny czym jest.

Co to jest Zgaduj-Zgadula?

Najlepszy ´rodzaj konkursu´: Wziąć udział w radiowej zgaduj-zgaduli co oznacza.

Co to jest Zdroworozsądkowy?

Porównaj Zdroworozsądkowy pogląd na życie tłumaczenie.

Co to jest Zoo?

Wyniki ´skrótowa nazwa ogrodu zoologicznego´ ndm: Całą klasą wybraliśmy się do zoo. Oglądać zwierzęta w zoo przykłady.

Co to jest Zdezelować?

Zastosowanie ´zniszczyć´, zdezeluję, zdezelują, nie zdezelujcie: Po kilku latach intensywnej jazdy kompletnie zdezelował motocykl definicja.

Co to jest Zaprzysiąc?

Ranking zaprzysięgnąć), zaprzysięgnę, zaprzysięgniesz, zaprzysięgną; zaprzysiągł, zaprzysięgła, zaprzysięgli; zaprzysiągłszy: Małżonkowie zaprzysięgli sobie dozgonną wierność encyklopedia.

Co to jest Ziemia Święta?

Co lepsze ´miejsce wydarzeń religijnych znanych z Biblii ´: Papieska pielgrzymka do Ziemi Świętej jak działa.

Co to jest Zwłaszcza?

Czy warto szkoły średniej, interesował się matematyką, w szczególności algebrą i topologią. W szczególności młodzi kursanci zdradzają zawsze chęć ciągłego popisywania się czy jest.

Co to jest Zachcieć Się?

Opinie forum zachce się; zachciało się: Nagle zachciało mi się strasznie pić. Nieoczekiwanie zachciało się jej potańczyć. Zachciewa jej się gwiazdki z nieba pojęcie.

Co to jest Zatłuc?

Najlepszy zatłukę, zatłuczesz, zatłuką; zatłuczcie; zatłukł; zatłukłszy; zatłuczony: Dziadek zatłukł łopatą wielgachne szczurzysko wyjaśnienie.

Co to jest Zastrzyk?

Porównaj Zastrzyk dożylny. Zastrzyk domięśniowy. Zastrzyk morfiny. Seria bolących zastrzyków. Niespodziewany zastrzyk gotówki opis.

Co to jest Zamontować?

Wyniki zamontuję, zamontują, zamontujcie: Zamontować na dachu antenę. Zamontował w samochodzie nowy akumulator informacje.

Co to jest Zeus?

Zastosowanie ´postać mitologiczna´: Panowanie Zeusa. Gromowładny Zeus. Zeus na Olimpie znaczenie.

Co to jest Żarcik?

Ranking Niewinny żarcik co znaczy.

Co to jest Zamężna?

Co lepsze przym. (lub: ż odm. jak przym.): Ciotka zamężna z adwokatem. Moja starsza siostra jest już zamężna krzyżówka.

Co to jest Z Wolna?

Czy warto Z wolna przyzwyczajał się do panujących na wyspie warunków. Z wolna zapadał zmierzch co to jest.

Co to jest Zelżeć?

Opinie forum zelżeje, zelżeją; zelżał ´złagodnieć´: Upał w końcu nieco zelżał. Ból zelżał i chory mógł się trochę zdrzemnąć słownik.

Co to jest Zachęcić?

Najlepszy zachęcą; zachęćcie: Znajomy zachęcił mnie do kupna wyrobów tej właśnie spółki. Serdeczny przyjaciel zachęcił mnie do tej pracy. Zachęcająca reklama. Posłała mu czym jest.

Co to jest Zdobyć?

Porównaj zdobędziesz, zdobędą; zdobądź, zdobądźcie: Po długim oblężeniu Turcy zdobyli twierdzę, a wspólnie z nią niezliczone łupy. Jako harcerz zyskał mnóstwo odznaczeń. Zdobyłem co oznacza.

Co to jest Żurnal?

Wyniki ´czasopismo przeznaczone modzie´: Okładki zagranicznych żurnali (lub: Okładki zagranicznych żurnalów).; ubrana jak z żurnala tłumaczenie.

Co to jest Zapędzić?

Zastosowanie zapędzą, zapędźcie: Baca zapędził owce do kojca. Lecz z niego przewodnik - zapędził nas w ślepy zaułek! Matka zapędziła wszystkich domowników do przedświątecznych prac przykłady.

Co to jest Zagrzebać Się?

Ranking zagrzebię się, zagrzebią się, zagrzebcie się: Dla zabawy chłopiec zagrzebał się po szyję w ciepłym nadmorskim piasku.; być zagrzebanym (w czymś) po uszy definicja.

Co to jest Zaprocentować?

Co lepsze zaprocentuje, zaprocentują: Kupione na kursie zdolności zaprocentują w przyszłości encyklopedia.

Co to jest Żargon?

Czy warto ´środowiskowa odmiana języka narodowego´: Żargon uczniowski. Nie znać jakiegoś żargonu. Nie mówić w tutejszym żargonie. Ten człowiek posługiwał się nieznanym mi żargonem jak działa.

Co to jest Zagwoździć?

Opinie forum zatknąć´, zagwożdżę, zagwoździsz, zagwożdżą; zagwóźdź (lub: zagwoźdź), zagwóźdźcie (lub: zagwoźdźcie): Andrzej Kmicic, bohater Sienkiewiczowskiego Potopu , zagwoździł i czy jest.

Co to jest Żyłka?

Najlepszy Nawinąć żyłkę na szpulkę. Naciągnąć żyłkę. Trzymał w dłoni żyłkę, do której końca był przywiązany latawiec. Mieć żyłkę do podróżowania pojęcie.

Co to jest Zdawać?

Porównaj zdawajcie: Niedługo zdaję egzamin na prawo jazdy. Zdawać maturę. Już kilka razy zdawał na psychologię, niestety, bez powodzenia.; zdać/zdawać (życiowy) egzamin wyjaśnienie.

Co to jest Zdrada?

Wyniki małżeńska. Zdrada stanu. Zdrada tajemnicy. Zdrada ideałów. Zdrada wobec przyjaciela. Żona niesłusznie oskarża mnie o zdradę. Od dłuższego czasu podejrzewam cię o zdradę opis.

Co to jest Zlizać?

Zastosowanie zliżę, zliżą; zliż, zliżcie: Zlizał krem z łyżeczki informacje.

Co to jest Zaduch?

Ranking blm: W izbie panował straszliwy zaduch znaczenie.

Co to jest Zacząć (Się)?

Co lepsze zaczniesz (się), rozpoczną (się); rozpoczął (się), zaczęła (się), zaczęli (się); zacząwszy (się); zaczęty: Rozpoczął pisać sprawozdanie (lub: Rozpoczął pisanie co znaczy.

Co to jest Zadyszka?

Czy warto Wpaść w zadyszkę po wejściu na czwarte piętro. Po kilku krokach otrzymał zadyszki. Mówić z zadyszką. Mieć zadyszkę krzyżówka.

Co to jest Źrebak?

Opinie forum Dwuletni źrebak. Przygotował siano dla źrebiąt co to jest.

Co to jest Żreć?

Najlepszy żrę, żrą, żryjcie, żarł, żarty: Żarł łapczywie wszystko, co mu się nawinęło pod rękę. Całą noc żarły go komary. Rdza żre karoserię samochodu. Dym żre w oczy słownik.

Co to jest Zamoknąć?

Porównaj zamoknie, zamokną; zamoknął (lub: zamókł), zamokła; zamoknąwszy (lub: zamókłszy): Skoszona trawa zamokła na deszczu czym jest.

Co to jest Zjeździć?

Wyniki zjeżdżę, zjeździsz, zjeżdżą; zjeźdź, zjeźdźcie; zjeżdżony: Zjeździł na rowerze prawie cały kontynent co oznacza.

Co to jest Zasypiać?

Zastosowanie zasypiam, zasypiają, nie zasypiajcie: Zasypiać inicjalnie. Zasypiała późno. Zasypiał na boku. Kiedy zasypiał na wznak, przeważnie chrapał.; nie zasypiać gruszek w popiele tłumaczenie.

Co to jest Zastrugać?

Ranking zastrugam, zastrugają, zastrugajcie: Tata zastrugał synowi ołówek przykłady.

Co to jest Zgięcie?

Co lepsze Akrobata wykonał głębokie zgięcie tułowia definicja.

Co to jest Zrobić?

Czy warto zróbcie: Zrobiłam obiad; stoi w lodówce. Podziwiała go za to, iż wszystko umiał zrobić w domu. Potrafisz to zrobić lepiej ode mnie? Zrób sobie odpis dyplomu. Domyślam encyklopedia.

Co to jest Zelektryfikować?

Opinie forum ´doprowadzić gdzieś prąd elektryczny´, zelektryfikuję, zelektryfikują, zelektryfikujcie: Monterzy zelektryfikowali nowo wybudowane osiedle jak działa.

Co to jest Znienawidzić?

Najlepszy znienawidzę, znienawidzą, znienawidź, nie znienawidźcie: Znienawidziła swego ojczyma. Znienawidził jedzoną każdego dnia kaszankę czy jest.

Co to jest Zauważyć?

Porównaj zauważą; zauważcie: Zauważył na ulicy kolegę ze szkoły. Zauważyłem u ciebie w mieszkaniu duże zmiany. Czasami zauważała w nim bratnią duszę. Zauważył u niej obrączkę na pojęcie.

Co to jest Zadłużyć Się?

Wyniki zadłużę się, zadłużą się; zadłuż się, nie zadłużcie się: Zadłużyli się w banku, tak aby kupić lepszy auto.; zadłużyć się po uszy wyjaśnienie.

Co to jest Zdruzgotany?

Zastosowanie Był zdruzgotany klęską polskiej reprezentacji. Była zdruzgotana tymi wiadomościami opis.

Co to jest Zagrzać?

Ranking zagrzeją; zagrzali (lub: zagrzeli): Zagrzej sobie zupę na gazie. Chyba nie zagrzejesz dłużej miejsca w naszym zakładzie. zobacz zagrzewać; długo (gdzieś) miejsca nie informacje.

Co to jest Zacisnąć?

Co lepsze zaciśniesz, zacisną; zaciśnijcie; zacisnął, zacisnęła, zacisnęli; zacisnąwszy; zaciśnięty: Zacisnął pętlę wokół piersi. Nagły przypływ rozpaczy zacisnął mu gardło. Kiedy znaczenie.

Co to jest Zaopatrzenie?

Czy warto blm: Zaopatrzenie w artykuły spożywcze. Ten sklep ma idealne zaopatrzenie w rejonie co znaczy.

Co to jest Zewrzeć?

Opinie forum zewrę, zewrzesz, zewrą; zewrzyjcie; zwarł, zwarła, zwarli; zwarłszy; zwarty: Zewrzeć szeregi. Zewrzeć dłonie krzyżówka.

Co to jest Zaleźć?

Najlepszy zalezę, zalezą, nie zaleźcie: Byli tak wyczerpani wielogodzinnym marszem, iż ledwie zaleźli do hotelu.; zaleźć (komuś) za skórę co to jest.

Co to jest Życie?

Porównaj życie. Krótkie życie. Życie osobiste. Życie prywatne. Robota wyznaczała tempo jego życia. Bieg życia na ziemi wyznaczają pory dnia i roku. Prowadził wyniszczający tryb słownik.

Co to jest Żonkil?

Wyniki ´kwiat´: Złociste żonkile czym jest.

Co to jest Ziemia?

Zastosowanie teren uprawny´: Żyzna ziemia. To licha i piaszczysta ziemia. Rzucił na trumnę garść ziemi. Rolnicy zaczęli nawozić ziemię. Niegdyś wasal nadawał ziemię swojemu co oznacza.

Co to jest Zmitrężyć?

Ranking ´dawniej: stracić, zmarnować czas´, zmitrężę, zmitrężą, zmitręż, nie zmitrężcie: Zmitrężyła dwie godziny, szukając właściwego adresu w obcym mieście tłumaczenie.

Co to jest Zżymać Się?

Co lepsze zżymam się, zżymają się: Zżymał się z niecierpliwości. Dziadek zżymał się na nieporządki w państwie. Zżymała się na wybryki starszego syna przykłady.

Co to jest Zapiec?

Czy warto zapiekę, zapieczesz, zapieką; zapieczcie; zapiekł; zapiekłszy; zapieczony: Matka zapiekła makaron z żółtym serem definicja.

Co to jest Zwodzić?

Opinie forum zwodzę, zwodzą, zwódź, nie zwódźcie: Zwodził ją pięknymi słówkami. Jeśli mnie pamięć nie zwodzi, wydarzyło się to 7 lat temu.; zwieść/zwodzić (kogoś) na manowce encyklopedia.

Co to jest Zatemperować?

Najlepszy zatemperuję, zatemperują, zatemperujcie: Zatemperuj mi, proszę, ten ołówek jak działa.

Co to jest Żółto-Biały?

Porównaj ´biały i żółty´: Żółto-biały herb czy jest.

Co to jest Żar?

Wyniki blm: Żar ogniska. Żar lipcowego słońca, lecz: Żar (góra pojęcie.

Co to jest Żałosny?

Zastosowanie Wydał z siebie tylko żałosny jęk. Pożegnał ją żałosnym spojrzeniem. Zamiast wysokich i dumnych drzew sterczały teraz tylko żałosne kikuty. Jesteś żałosny wyjaśnienie.

Co to jest Żółty?

Ranking stały świeżo zerwane żółte kwiaty. Łąka żółta od kaczeńców. Miał żółte paznokcie i białka oczu - jak to zazwyczaj przy żółtaczce; żółta febra, lecz: Żółta Rzeka, Morze opis.

Co to jest Zwieść?

Co lepsze zwiedziesz, zwiodą, zwiedźcie, zwiódł, zwiodła, zwiedli, zwiedziony: Złe towarzystwo zwiodło go na manowce. zobacz zwodzić; Niepowodzenie może złamać tylko tego, kto dał informacje.

Co to jest Zanadto?

Czy warto Niczego zanadto. Zanadto się ostatnio rozzuchwaliłaś znaczenie.

Co to jest Znawca?

Opinie forum m odm. jak ż: Uchodzić za znawcę przedmiotu co znaczy.

Co to jest Zawahać Się?

Najlepszy zawaham się, zawahają się, nie zawahajcie się: Nie zawaham się użyć broni w przypadku zagrożenia mojego życia. Zawahała się poprzez okres krzyżówka.

Co to jest Za Darmo?

Porównaj Pracować za darmo co to jest.

Co to jest Zsunąć?

Wyniki zsuniesz, zsuną, zsuńcie, zsunął, zsunęła, zsunęli, zsunąwszy, zsunięty: Zsuńcie te zasłony, ponieważ słońce razi nas w oczy. Wiatr zsunął mu czapkę z czoła na tył głowy słownik.

Co to jest Zezowaty?

Zastosowanie Matka zaprowadziła zezowate dziecko do okulisty.; zezowate szczęście czym jest.

Co to jest Zganić?

Ranking zganię, zganią; zgańcie: Nauczycielka zganiła ucznia za brak zadania domowego co oznacza.

Co to jest Zabójstwo?

Co lepsze Zabójstwo w afekcie. Zabójstwo ze specjalnym okrucieństwem. Nieznany sprawca dokonał zabójstwa burmistrza. Dokonać zabójstwa tłumaczenie.

Co to jest Zacierać?

Czy warto zacieram, zacierają, zacierajcie: Swoim postępowaniem etapowo zacierał istniejące pomiędzy nami różnice.; zatrzeć/zacierać ręce przykłady.

Co to jest Żywioł?

Opinie forum groźny żywioł. Walka z żywiołem powodzi pochłonęła sporo ofiar. Taki żywioł jak woda nie da się okiełznać. Sport był jego żywiołem; być - [czuć się, poczuć się definicja.

Co to jest Zajrzeć?

Najlepszy zajrzyjcie; zajrzał, zajrzeli: Zajrzyj pod łóżko, może tam leżą twoje buty. Zajrzał jej głęboko w oczy. Zajrzyj kiedyś do nas! zobacz zaglądać; zajrzeć/zaglądać zgonu encyklopedia.

Co to jest Zgrzytanie?

Porównaj blm: Przy otwieraniu drzwi od piwnicy dało się słyszeć przeraźliwe zgrzytanie nienaoliwionych (lub: nie naoliwionych) zawiasów jak działa.

Co to jest Zasługa?

Wyniki chorzowskiego parku była zasługą Jerzego Ziętka. Józef Lompa położył ogromne zasługi w krzewieniu polskości na Górnym Śląsku. Miał spore zasługi dla potomności czy jest.

Co to jest Zakuć?

Zastosowanie zakuję, zakują; zakujcie: Zakuć kogoś w kajdanki. Zakuci w zbroje rycerze. Twój kuzyn to taki zakuty łeb, iż nigdy nie pojmie tej chemii pojęcie.

Co to jest Zaryczeć?

Ranking zaryczę, zaryczą; zaryczcie; zaryczał, zaryczeli: Nie dostawszy pokarmu o zwykłym czasie, lew donośnie zaryczał wyjaśnienie.

Co to jest Ze Wszech Miar?

Co lepsze Ze wszech miar słuszny pogląd opis.

Co to jest Żuraw?

Czy warto Nad domami przelatywał klucz żurawi. Z oddala dochodził klangor żurawi.; zapuszczać/zapuścić (gdzieś) żurawia informacje.

Co to jest Zegar?

Opinie forum Wskazówka zegara. W domu mojej babci wisi na ścianie zegar z kukułką. Kolekcjoner starych zegarów znaczenie.

Co to jest Z Ukosa?

Najlepszy Spoglądać na kogoś z ukosa co znaczy.

Co to jest Zrąb?

Porównaj Przysiedliśmy na czas na wąskim skalnym zrębie. Ten wniosek stanowi kluczowy zrąb mojej pracy magisterskiej. Lodołamacz pokonywał ostre lodowe zręby krzyżówka.

Co to jest Żeton?

Wyniki plastikowy krążek stosowany zamiast pieniędzy w grach hazardowych, automatach i tym podobne´: Zamiana żetonów. Wrzucił żeton do automatu. Wejście do toalety za co to jest.

Co to jest Zapoczątkować?

Zastosowanie zapoczątkuję, zapoczątkują, zapoczątkujcie: Zapoczątkować nowe trendy w sztuce. Swoim wystąpieniem zapoczątkował ożywioną dyskusję słownik.

Co to jest Zmętnieć?

Ranking zmętnieje, zmętnieją; zmętniał: Jego niegdyś bystry wzrok teraz zmętniał czym jest.

Co to jest Zaklęty?

Co lepsze Księżniczka zaklęta w żabę.; milczeć jak zaklęty co oznacza.

Co to jest Złoty?

Czy warto obchodzą w tym roku złote wesele. Ta firma to złoty biznes. Odnalazłem chyba ów słynny złoty środek. Mój złoty, moja złota. Włożył jej na palec złoty pierścionek tłumaczenie.

Co to jest Zapragnąć?

Opinie forum zapragniesz, zapragną; zapragnijcie; zapragnął, zapragnęła, zapragnęli; zapragnąwszy: Zapragnął się z nią zobaczyć. Zapragnęła stąd na jakiś czas wyjechać.; ile przykłady.

Co to jest Zagłębienie?

Najlepszy Żołnierz skrył się w zagłębieniu prze ostrzałem nieprzyjaciela. W trakcie wycieczki harcerze pokonali sporo terenowych zagłębień definicja.

Co to jest Zgarnąć?

Porównaj zgarnę, zgarniesz, zgarną, zgarnijcie; zgarnął, zgarnęła, zgarnęli; zgarnąwszy; zgarnięty encyklopedia.

Co to jest Żarówka?

Wyniki Żarówki energooszczędne. Wymienić żarówkę. Chyba żarówka się przepaliła. Żarówkę wynalazł Thomas Alva Edison jak działa.

Co to jest Zaśpiewać?

Zastosowanie zaśpiewam, zaśpiewają, zaśpiewajcie: Zaśpiewaj nam, proszę, tę żeglarską piosenkę.; odmiennie zaśpiewać/śpiewać czy jest.

Co to jest Żydowski?

Ranking ´od: Żyd´: Narodowość żydowska. Geneza żydowskie. Święto żydowskie. Język żydowski pojęcie.

Co to jest Żelatyna?

Co lepsze ´substancja białkowa pozyskiwana ze zwierzęcych kości, chrząstek i tym podobne´ blm: Galaretka z żelatyną wyjaśnienie.

Co to jest Złocistożółty?

Czy warto ´żółty z odcieniem złocistym´: Bukiet złocistożółtych hiacyntów opis.

Co to jest Zmyć?

Opinie forum zmyję, zmyją, zmyjcie: Zmył stos brudnych naczyń. Zmyj podłogę w przedpokoju! Wzburzone fale zmyły z pokładu dwóch marynarzy.; zmyć (komuś) głowę (za coś informacje.

Co to jest Żal?

Najlepszy o tym, co już nie wróci. Żal po stracie przyjaciela. Ogarnął ją żal za tym, co już minęło. Chwycił go za serce żal nad zmarnowanym życiem. Żal mi jest matki, iż znaczenie.

Co to jest Złociutki?

Porównaj Złociutki łańcuszek. Mój złociutki, zrób to dla mnie co znaczy.

Co to jest Zaduszki?

Wyniki ´święto´ tylko w lm: Obchodzenie Zaduszek krzyżówka.

Co to jest Zamydlić?

Zastosowanie zamydlę, zamydlą, nie zamydlcie: Nie dam sobie zamydlić oczu twoimi opowiadaniami.; zamydlać (komuś) oczy co to jest.

Co to jest Żuława?

Ranking ´region urodzajnej ziemi, powstały z osadów rzek przy ich ujściach do mórz´ zazwyczaj w lm: Żyzne żuławy, lecz: Żuławy Elbląskie, Żuławy Gdańskie, Żuławy Wiślane słownik.

Co to jest Zadżumiony?

Co lepsze ´chory na dżumę´: Zadżumieni ludzie. Leki dla zadżumionych Afrykańczyków. tata zadżumionych (utwór J. Słowackiego czym jest.

Co to jest Zdrowy?

Czy warto tylko w funkcji orzecznika): Zdrowy rozsądek. Zdrowy klimat. Zdrowe pożywienie. Zdrowe powietrze. Zdrowa żywność. Biegli orzekli, iż oskarżony w chwili popełniania co oznacza.

Co to jest Zrzędzić?

Opinie forum zrzędzą, zrzędź, nie zrzędźcie: Mój tata wciąż zrzędzi na polityków. Przestań tak zrzędzić i weź się lepiej do pracy! Ileż tak można zrzędzić na te nieporządki tłumaczenie.

Co to jest Zagłębie?

Najlepszy Śląsk jest uważany za zagłębie węglowe, lecz: Dolnośląskie Zagłębie Węglowe, Lubińsko-Głogowskie Zagłębie Miedziowe, Zagłębie Dąbrowskie przykłady.

Co to jest Zanurzyć Się?

Porównaj zanurzą się; zamocz się, zanurzcie się: Wszedł do wanny i zanurzył się po szyję w ciepłej wodzie. Opadłszy z sił, zanurzył się w głębokim fotelu i natychmiast zasnął definicja.

Co to jest Zgrywać (Się)?

Wyniki zgrywam (się), zgrywają (się), nie zgrywajcie (się): Przestań zgrywać ważniaka! Nie przejmuj się nim, on regularnie się zgrywa encyklopedia.

Co to jest Zmontować?

Zastosowanie zmontuję, zmontują, zmontujcie: Wykwalifikowany mechanik zmontował motocykl z części pochodzących z kilku starych harleyów jak działa.

Co to jest Za Duży?

Ranking Za spory wysiłek wyczerpał ją kompletnie czy jest.

Co to jest Zmierzch?

Co lepsze Zmierzch zapada. Powrócił dopiero o zmierzchu pojęcie.

Co to jest Zapał?

Czy warto Słomiany zapał. Autorski zapał. Ogarnął go zapał do edukacji. Matka błyskawicznie ostudziła jego zapał. Niespodziewanie stracił cały swój zapał. Zabrał się do pracy z wyjaśnienie.

Co to jest Związać?

Opinie forum zwiążcie: Nie możemy związać końca z końcem. Porywacze związali zakładników i wtrącili do piwnicy. Policjanci, w obawie przed próbą ucieczki, związali mu z tyłu ręce opis.

Co to jest Zrost?

Najlepszy Zrost kości. Słowa biały i stok tworzą zrost Białystok , będący nazwą jednego z polskich miast informacje.

Co to jest Zza Granicy?

Porównaj ´spoza linii granicznej´: Gość zza granicy naszego województwa znaczenie.

Co to jest Zgorzkniały?

Wyniki Zgorzkniała mina. Zgorzkniali ludzie co znaczy.

Co to jest Zrazu?

Zastosowanie Nie pojął zrazu, o co mu chodzi krzyżówka.

Co to jest Zwrotka?

Ranking złożona jest z kilku zwrotek i refrenu. Pierwsza zwrotka opowiada o miłości dwojga ludzi. Postanowił dopisać jeszcze jedną zwrotkę. Uczniowie mieli za zadanie nauczyć co to jest.

Co to jest Żłób?

Co lepsze Uwiązać konia przy żłobie. Dorwać się do żłobu. Odsunąć kogoś od żłobu słownik.

Co to jest Znać (Się)?

Czy warto znasz (się), znają (się), znaj (się), znajcie (się): Znam go jedynie z nazwiska. Znała osobiście słynnego artystę. Znam cię na wylot, nareszcie żyjemy wspólnie od lat czym jest.

Co to jest Za Granicę?

Opinie forum na przykład wyjechał): W kolejne wakacje wyjeżdżam za granicę co oznacza.

Co to jest Ziemniak?

Najlepszy Siedział nad wiadrem i obierał ziemniaki. Młode ziemniaki. Uprawa ziemniaków tłumaczenie.

Co to jest Zza?

Porównaj Zza rogu budynku wyjechała karetka pogotowia. Te owoce pochodzą zza morza. Zza firanek widać było, czym się zajmują na co dzień domownicy przykłady.

Co to jest Zaciemnić?

Wyniki zaciemnię, zaciemnią; zaciemnijcie: Mieszkanie było zaciemnione opuszczonymi żaluzjami. Swoim wywodem zaciemnił tylko całą sprawę definicja.

Co to jest Zamek?

Zastosowanie wejściowych. Klucz tkwi w zamku. Klucz po raz następny zaciął się w zamku. Zamek do szuflady. Zamek karabinu. Zamek pistoletu. Po kilku dniach wędrówki stanął u bramy encyklopedia.

Co to jest Złapać (Się)?

Ranking złapią (się), złap (się), złapcie (się): Bramkarz pewnie złamał opadającą piłkę. Po krótkim pościgu policjanci złapali włamywacza. W czasie wycieczki złapała na ulewa jak działa.

Co to jest Żołądek?

Co lepsze czasu cierpiał na nieżyt żołądka. Nerwicowe bóle żołądka. Jej tata chorował na raka żołądka. Wybrał się do pracy o pustym żołądku. Zjadłbym co nieco na ten pusty żołądek czy jest.

Co to jest Zakamarek?

Czy warto zazwyczaj w lm: Zaglądała w różne zakamarki w poszukiwaniu okularów. Szukał w zakamarkach pokoju swoich butów. Błądzili po zakamarkach miasta pojęcie.

Co to jest Zgrzytnąć?

Opinie forum zgrzytniesz, zgrzytną; zgrzytnijcie; zgrzytnął, zgrzytnęła, zgrzytnęli; zgrzytnąwszy: Hamulce ciężarówki nagle zgrzytnęły. Klucz zgrzytnął w zamku. zobacz zgrzytać wyjaśnienie.

Co to jest Zaburzyć?

Najlepszy zaburzą; zaburz, zaburzcie: Rabunkowe wycinanie tropikalnych lasów niewątpliwie zaburza równowagę środowiska naturalnego w wielu państwach. Nieprzemyślana decyzja opis.

Co to jest Zająć (Się)?

Porównaj zajmiesz (się), zajmą (się); zajął (się), zajęła (się), zajęli (się); zająwszy (się); zajęty: Meblościanka zajęła znaczącą część dziecięcego (dziecinnego) pokoju informacje.

Co to jest Zabieg?

Wyniki zawyrokował, iż ten zabieg jest niezbędny. Czeka mnie poważny zabieg chirurgiczny. Czy ten zabieg będzie bolący? Zabiegi konserwatorskie. Wszystkie nasze zabiegi okazały znaczenie.

Co to jest Zlot?

Zastosowanie Zlot młodzieżowy. Organizacja zlotu. Uczestnicy zlotu co znaczy.

Co to jest Zwracać?

Ranking zwracają, zwracajcie: Regularnie zwracał tęskny wzrok w kierunku oddalających się wzgórz. Podążając górskim szlakiem po raz pierwszy, zwracał uwagę na każdy szczegół krzyżówka.

Co to jest Zaatakować?

Co lepsze zaatakują, zaatakujcie: W wrześniu 1939 roku wojska niemieckie zaatakowały Polskę. Wojska sojusznicze zaatakowały nieprzyjaciela z lądu i z morza. Infekcja zaatakowała co to jest.

Co to jest Zdjęcie?

Czy warto Zdjęcie legitymacyjne. Zdjęcie paszportowe. Aktualne zdjęcie. Zrobił sobie zdjęcie u fotografa. Pstryknij nam, proszę, tutaj zdjęcie. Album pełen zdjęć słownik.

Co to jest Z Zanadrza?

Opinie forum Wyciągnął z zanadrza dokumenty i podał je policjantowi czym jest.

Co to jest Z Pewnością?

Najlepszy Na pewno masz rację. Na pewno mi nie uwierzysz, lecz widziałem to na swoje oczy co oznacza.

Co to jest Z Zagranicy?

Porównaj ´z obcego państwie´: Przed kilkoma dniami powrócił z zagranicy tłumaczenie.

Co to jest Zamarzyć?

Wyniki ´zapragnąć czegoś´, zamarzę, zamarzą; zamarz, zamarzcie: W środku zimy zamarzyła o wycieczce do Egiptu przykłady.

Co to jest Zły?

Zastosowanie uczynek. Złe skłonności. Nie jest niedobrym człowiekiem, tylko trochę zagubionym. Koledzy wywierali na niego niedobry wpływ. Był niedobry na siebie, iż nie dał sobie definicja.

Co to jest Zwolnić?

Ranking zwolnią, zwolnijcie: Młodzi ludzie zwolnili miejsce przy kawiarnianym stoliku. Tuż przed stacją pociąg nagle zwolnił bieg. Nic cię nie zwolni z obowiązku zapłacenia encyklopedia.

Co to jest Zalew?

Co lepsze Zalew towarów na rynku. Okresowe zalewy rzek; zalew rzeki, lecz: Zalew Wiślany, Zalew Zegrzyński jak działa.

Co to jest Zasuwka?

Czy warto Odsunąć zasuwkę czy jest.

Co to jest Znalazca?

Opinie forum m odm. jak ż: Uczciwy znalazca zgubionej teczki otrzyma nagrodę pojęcie.

Co to jest Zakrztusić Się?

Najlepszy zakrztuszę się, zakrztusisz się, zakrztuszą się; nie zakrztuście się: Zakrztusiła się herbatą. Kiedy to usłyszał, z wrażenia aż się zakrztusił wyjaśnienie.

Co to jest Zdrętwieć?

Porównaj zdrętwieję, zdrętwieją; zdrętwiał, zdrętwieli: Ręka mi zdrętwiała od nadmiernego wysiłku. Cały zdrętwiałem od spania w niewygodnej pozycji opis.

Co to jest Zmaleć?

Wyniki zmaleję, zmaleją; zmalał, zmaleli: Dworzec kolejowy jakby zmalał w oczach informacje.

Co to jest Zidentyfikować?

Zastosowanie zidentyfikują, zidentyfikujcie: Świadkowie mieli za zadanie zidentyfikować prowokatora. Zidentyfikować czyjś charakter pisma. Rodzina zidentyfikowała ciało ofiary znaczenie.

Co to jest Złazić?

Ranking złażę, złażą; złaź, złaźcie: Złaźcie natychmiast z tego drzewa na dół! Chcąc nie chcąc, zlazł z drabiny co znaczy.

Co to jest Żwir?

Co lepsze Ładunek żwiru. Żwir na podsypkę krzyżówka.

Co to jest Żegluga?

Czy warto ´podróżowanie wodne´ blm: Morska żegluga. Żegluga rzeczna. Żegluga przybrzeżna. Pracować w żegludze co to jest.

Co to jest Zróżnicowany?

Opinie forum Wykonawcy reprezentowali zróżnicowany poziom. Ceny w supermarketach są mocno zróżnicowane słownik.

Co to jest Zamrużyć?

Najlepszy zamrużę, zamrużą; zamruż, zamrużcie: Wyszedłszy z lasu na jasno oświetloną polanę, mimowolnie zamrużyli oczy czym jest.

Co to jest Z Zasady?

Porównaj Z zasady nie rozmawiam z nieznajomymi co oznacza.

Co to jest Zielarz?

Wyniki Młodzi zielarze. Robota zielarzy tłumaczenie.

Co to jest Zielone Świątki?

Zastosowanie ´święto´, zielonoświątkowy: Obchody Zielonych Świątek; zielonoświątkowe zwyczaje przykłady.

Co to jest Zaszkodzić?

Ranking zaszkodzę, zaszkodzą; zaszkodź, zaszkodźcie: Zaszkodzić sobie. Ten obiad chyba mi trochę zaszkodził definicja.

Co to jest Zasób?

Co lepsze Zasób wyrazów w słowniku. Zasób wody pitnej encyklopedia.

Co to jest Zwisnąć?

Czy warto zwiśniesz, zwisną, zwiśnijcie, zwisnął (lub: zwisł), zwisła: Akrobata na początku zwisnął (zwisł) na drążku, a później rozpoczął wyczyniać zapierające dech w piersiach jak działa.

Co to jest Zrzucić?

Opinie forum zrzućcie: Uważaj, ponieważ jeszcze mnie zrzucisz z tych schodów! Zrzucał śnieg z dachu samochodu. Poprzez niezgrabność zrzucił sztućce ze stołu na podłogę. Zrzucił czy jest.

Co to jest Znośny?

Najlepszy Znośny charakter. Na dworze panowała całkiem znośna pogoda pojęcie.

Co to jest Zsypać?

Porównaj zsypię, zsypią, zsypcie: Wynajęci pracownicy zsypali pszenicę do worków i wnieśli je na strych wyjaśnienie.

Co to jest Żniwo?

Wyniki Pomagał rodzicom przy żniwach. zgon zbierała krwawe żniwo opis.

Co to jest Zeschnąć Się?

Zastosowanie zeschną się; zeschnął się (lub: zsechł się), zeschła się, zeschli się; zeschnąwszy się (lub: zeschłszy się): Niepodlewany (lub: Nie podlewany) poprzez tydzień kwiat informacje.

Co to jest Żerować?

Ranking żeruję, żerują, nie żerujcie: Sporo drapieżnych zwierząt żeruje wyłącznie w nocy. Nigdy nie należy żerować na cudzym nieszczęściu znaczenie.

Co to jest Żonglować?

Co lepsze ´podrzucać w górę i chwytać, zazwyczaj w szybkim tempie, kolejno kilka elementów´, żongluję, żonglują, żonglujcie: Niepozorny klaun zręcznie żonglował czterema maczugami co znaczy.

Co to jest Zapiąć?

Czy warto zapniesz, zapną; zapnijcie; zapiął, zapięła, zapięli; zapiąwszy; zapięty: Zapiął koszulę na wszystkie guziki. Zapnij te rękawiczki na zatrzaski, ponieważ śnieg ci się do krzyżówka.

Co to jest Zioło?

Opinie forum ziołowy: Wywar z ziół. Wypić szklankę świeżo zaparzonych ziół. Kuracja ziołowa co to jest.

Co to jest Zwierciadło?

Najlepszy wklęsłe. Zwierciadło wypukłe. Zwierciadło sferyczne. Przeglądać się w zwierciadle. Zwierciadło jeziora. Posadzka błyszczy jak zwierciadło. Poeta ukazał w krzywym słownik.

Co to jest Zdzierżyć?

Porównaj ´wytrzymać´, zdzierżę, zdzierżą; zdzierż, zdzierżcie: Syn nie mógł zdzierżyć surowego wzroku ojca i przyznał się do winy czym jest.

Co to jest Zaprawdę?

Wyniki Zaprawdę, będzie mi was bardzo brakowało co oznacza.

Co to jest Zezwolić?

Zastosowanie zezwolę, zezwolą; zezwólcie: Doktor zezwolił mi już wychodzić z domu. Nauczyciel zezwolił uczniowi na wyjście z klasy tłumaczenie.

Co to jest Zesmutnieć?

Ranking zesmutnieję, zesmutnieją; zesmutniał, zesmutnieli: Dziewczyna nagle zesmutniała na myśl o kończących się wakacjach przykłady.

Co to jest Złotówka?

Co lepsze Walczyć o mocną złotówkę. Zamiana złotówek definicja.

Co to jest Zmierzyć?

Czy warto zmierzę, zmierzą, zmierz, zmierzcie: Zmierzyć długość blatu. Zmierzyć temperaturę powietrza termometrem. Zmierzył ją takim wzrokiem, iż aż nogi się pod nią ugięły encyklopedia.

Co to jest Za Nic By?

Opinie forum Za nic w świecie bym nie wyjechał z Polski jak działa.

Co to jest Zaułek?

Najlepszy Ślepy zaułek. Zapędziłeś mnie w ślepy zaułek tymi własnymi pytaniami. Chyba znalazłem się w ślepym zaułku czy jest.

Co to jest Znokautować?

Porównaj znokautuję, znokautują, znokautujcie: W czwartej rundzie bokser znokautował swego przeciwnika pojęcie.

Co to jest Zdezintegrować?

Wyniki ´pozbawić spójności, jednolitości´, zdezintegruję, zdezintegrują, nie zdezintegrujcie: Zdezintegrowane środowisko wyjaśnienie.

Co to jest Zagrożenie?

Zastosowanie Coś stanowi dla kogoś zagrożenie. Przewidywać ewentualne zagrożenia opis.

Co to jest Zupełny?

Ranking Na obozie harcerskim mieliśmy zupełną swobodę. Zupełna równość wszystkich ludzi była i jest utopią. Zupełne zadowolenie. Zupełne wydanie dzieł filozofa informacje.

Co to jest Zgierz?

Co lepsze ´miasto w woj. łódzkim´, zgierzanian, zgierzanka, zgierski: Mieszkańcy Zgierza; zgierski rynek znaczenie.

Co to jest Zaradzić?

Czy warto zaradzę, zaradzą; zaradź, zaradźcie: Czuł, iż nie jest w stanie temu zaradzić. Starała się zaradzić złu. Spróbujmy jednak coś na to zaradzić co znaczy.

Co to jest Zabawa?

Opinie forum zabawa. Zabawa karnawałowa. Zabawa taneczna. Do dzisiaj wspomina tamtą sylwestrową zabawę. Przetańczył z nią całą szkolną zabawę. Ośrodek organizował huczne zabawy dla krzyżówka.

Co to jest Zelówka?

Najlepszy Skórzana zelówka. Gumowa zelówka. Zdarła mu się zelówka co to jest.

Co to jest Zmysłowość?

Porównaj Aktorkę Marylin Monroe dość powszechnie uważano za uosobienie zmysłowości słownik.

Co to jest Zaszczuć?

Wyniki zaszczuję, zaszczują; zaszczujcie: Czuł się jakby zaszczuty czym jest.

Co to jest Zamierzać?

Zastosowanie zamierzam, zamierzają, zamierzajcie: Zamierzał wyjechać na dłużej. Nie zamierzam tego dłużej tolerować! Dążył do zamierzonego celu co oznacza.

Co to jest Zarzęzić?

Ranking zarzężę, zarzężą; zarzęź, zarzęźcie: Ranny mężczyzna cicho zarzęził w trakcie transportu do szpitala tłumaczenie.

Co to jest Zabicie?

Co lepsze blm: Za zabicie człowieka grozi długoletnie lub dożywotnie więzienie.; dla zabicia czasu przykłady.

Co to jest Zagarnąć?

Czy warto zagarniesz, zagarną; zagarnijcie; zagarnął, zagarnęła, zagarnęli; zagarnąwszy; zagarnięty: Zagarnąć łopatą piasek. Zagarnął nasz dorobek, a nas zadenuncjował okupantowi definicja.

Co to jest Zmyty?

Opinie forum Wyczyszczona szczególnym środkiem i zmyta wodą karoseria samochodu świeciła się pięknym blaskiem.; pójść - [wyjść] jak zmyty encyklopedia.

Co to jest Zanęcić?

Najlepszy zanęcę, zanęcą; zanęćcie: Wędkarze rozrzucili w wodzie nieco okruchów chleba, tak aby zanęcić ryby jak działa.

Co to jest Zależność?

Porównaj zależności od samopoczucia wrócę samochodem albo pociągiem. Zatrudniający podzielił pracowników w zależności od kwalifikacji i zajmowanego stanowiska. Wysokość czy jest.

Co to jest Zżąć?

Wyniki zeżnę, zeżniesz, zeżną, zeżnijcie; zżął, zżęła, zżęli, zżęty ´zboże´: Zżąć pszenicę na polu. Zżynała (częściej: żęła) sierpem chwasty pojęcie.

Co to jest Żenujący?

Zastosowanie ´budzący wstyd i zakłopotanie´: Żenujący poziom festiwalu filmowego wyjaśnienie.

Co to jest Zaparzyć?

Ranking zaparzę, zaparzą; zaparz, zaparzcie: Matka zaparzyła ziółek choremu dziecku. Zaparz nam kawę i nalej do filiżanek opis.

Co to jest Zadufany?

Co lepsze Być zadufanym w sobie megalomanem informacje.

Co to jest Zmartwychwstać?

Czy warto zmartwychwstanę, zmartwychwstaniesz, zmartwychwstaną: Chrześcijanie wierzą, iż zmartwychwstaną po zgonu znaczenie.

Co to jest Zagościć?

Opinie forum zagościsz, zagoszczą; zagośćcie: Ogromna radość zagościła w ich domu, kiedy matka wróciła ze szpitala. Od kiedy owdowiał, uśmiech nigdy nie zagościł na jego twarzy co znaczy.

Co to jest Zamożny?

Najlepszy Zamożny gospodarz. Zamożny dom. Zamożna okolica krzyżówka.

Co to jest Zwariowany?

Porównaj Zwariowany dzieciak. Narzucił nam zwariowane tempo pracy. Masz zwariowane pomysły co to jest.

Co to jest Żelazny?

Wyniki rusztowanie wspierało się o żelazne pręty. Miał żelazne zdrowie - mógł zimą cały dzień chodzić bez czapki i nic. Działał zawsze z żelazną konsekwencją. List żelazny słownik.

Co to jest Z Oddali?

Zastosowanie Wołać z oddali czym jest.

Co to jest Zapora?

Ranking Zapory na rzece Sole niedaleko Żywca. Budowa zapory wodnej. Łamać zapory konwenansów co oznacza.

Co to jest Złamanie?

Co lepsze Otwarte złamanie nogi. Chirurg nastawił poszkodowanemu skomplikowane złamanie kości.; pędzić na złamanie karku tłumaczenie.

Co to jest Zatrząść (Się)?

Czy warto zatrzęsiesz (się), zatrzęsą (się); zatrząście (się) (lub: zatrzęście (się)); zatrząsł (się), zatrzęsła (się), zatrzęśli (się); zatrząsłszy (się); zatrzęsiony: Chwycił przykłady.

Co to jest Żywcem?

Opinie forum Zwyrodniali oprawcy spalili żywcem własną ofiarę. Polskich oficerów grzebano w Charkowie żywcem. Całe wypracowanie przepisał żywcem z książki definicja.

Co to jest Zmieścić?

Najlepszy zmieszczę, zmieścisz, zmieszczą, zmieśćcie: Wszystko zmieściła w jednej torbie.; nie móc - [nie chcieć] się (komuś) zmieścić w głowie encyklopedia.

Co to jest Zamążpójście?

Porównaj blm: Zdecydować się na zamążpójście. Rok przed zamążpójściem urodziła dziecko jak działa.

Co to jest Zdzierać?

Wyniki zdzieram, zdzierają, nie zdzierajcie: Malarze zdzierali resztki starej tapety, tak aby na nowo pomalować ściany.; zdzierać/zedrzeć (z kogoś) skórę czy jest.

Co to jest Za Trudny?

Zastosowanie Dyktando było dla nas nieco za trudne. To zadanie jest za trudne, nie potrafię je rozwiązać pojęcie.

Co to jest Zrozumienie?

Ranking Nauczyciel wykazał zrozumienie dla problemów, z jakimi stykają się uczniowie. Nie warto się niczego uczyć wyłącznie na pamięć, bez zrozumienia.; Jeżeli ktoś staje się wyjaśnienie.

Co to jest Zaczesać?

Co lepsze zaczeszę, zaczeszą; zaczeszcie: Zaczesał włosy gładko do tyłu opis.

Co to jest Zmiażdżyć?

Czy warto zmiażdżę, zmiażdżą, zmiażdżcie: Zmiażdżył sobie kciuk, pracując przy imadle. Zmiażdżył przeciwnika siłą swoich argumentów informacje.

Co to jest Zszyć?

Opinie forum zszyjcie: Zszyła dwa kawałki materiału na maszynie do szycia. Zszyj to grubą nicią, by ci się znowu nie oberwało. Zszyła brzeg z brzegiem: równo i kolorową nitką znaczenie.

Co to jest Zapłacić?

Najlepszy zapłacę, zapłacą; zapłaćcie: Zapłacić gotówką. Zapłacił za wyrób kartą kredytową. Zapłaciła wysoką cenę za swój brak doświadczenia życiowego.; za Bóg zapłać co znaczy.

Co to jest Związkowy?

Porównaj Władze związkowe. Działacz związkowy. Republika związkowa krzyżówka.

Co to jest Zwichrzyć?

Wyniki zwichrzę, zwichrzą, zwichrz, nie zwichrzcie: Nagły powiew zwichrzył chłopcu czuprynę co to jest.

Co to jest Zabór?

Zastosowanie Zabór mienia. Zabór nieruchomości. Mój dziadek urodził się pod zaborem pruskim. Jego dziadkowie mieszkali w zaborze rosyjskim słownik.

Co to jest Znienacka?

Ranking Napaść znienacka. Wyskoczył na nas z nienacka czym jest.

Co to jest Znów?

Co lepsze Obudziła go, lecz znowu zasnął. Od rana leje deszcz, a teraz znowu rozpoczyna grzmieć. Co to znowu za figle! Deszcz padał z rana i teraz znowu (znów) rozpoczął padać co oznacza.

Co to jest Zwariować?

Czy warto zwariuję, zwariują, nie zwariujcie: Ja tu chyba z wami zaraz zwariuję! Ten chłopak chyba zwariował! Zwariowałeś tłumaczenie.

Co to jest Żywo?

Opinie forum Pielgrzymi bardzo żywiołowo reagowali na słowa papieża. Audycja nadawana na żywo przykłady.

Co to jest Źrenica?

Najlepszy nienaturalnie rozszerzone źrenice. Utkwił w niej własne błyszczące źrenice.; pilnować - [strzec] (kogoś, czegoś) jak źrenicy oka; Umysł bigota jest jak źrenica oka - im definicja.

Co to jest Zagrywka?

Porównaj Odbiór piłki po zagrywce rywali jest najważniejszym elementem w siatkówce encyklopedia.

Co to jest Zerwać (Się)?

Wyniki zerwą (się), zerwijcie (się): Dziewczyna zerwała miskę wiśni na kompot. Huraganowy wicher zerwał dach stodoły. Zbyt silnym, szarpnięciem zerwał strunę w gitarze. Po jak działa.

Co to jest Zmówić?

Zastosowanie zmówię, zmówią, zmówcie: Zmówmy pacierz czy jest.

Co to jest Złowić?

Ranking złów, złówcie: Tego dnia niczego już nie złowili. Jeden z rybaków złowił olbrzymiego szczupaka.; Miłość najlepiej złowić w sieć radości. - [Ali Ibn Abi Talib pojęcie.

Co to jest Zmysłowy?

Co lepsze Wrażenia zmysłowe wyjaśnienie.

Co to jest Zatrudnić?

Czy warto zatrudnię, zatrudnią; zatrudnijcie: Dyrektor szkoły zatrudnił mnie na moment próbny opis.

Co to jest Zsuwać?

Opinie forum zsuwam, zsuwają, zsuwajcie: Uczniowie zsuwali stoliki, tak aby mieć miejsce do zabawy w trakcie studniówki informacje.

Co to jest Znieść?

Najlepszy zniesiesz, zniosą, znieście, zniósł, zniosła, znieśli, zniesiony: Jak on to zniesie? Nie mógł znieść tej sytuacji i wyprowadził się z domu. Jak ona znosi to cierpienie znaczenie.

Co to jest Zarządzenie?

Porównaj Zarządzenie powszechnej mobilizacji. Obwieścić zarządzenie władz. Nie respektować zarządzeń. Wydać odpowiednie zarządzenie co znaczy.

Co to jest Zespół?

Wyniki amatorski. Zespół instrumentalny. Zespół wokalny. Czy potrafisz pracować w zespole? Pamiętaj, iż jesteś częścią zespołu. Chłopcy w liceum utworzyli zespół rockowy, lecz krzyżówka.

Co to jest Zajęczy?

Zastosowanie Zajęcza sierść. Zajęcze uszy. Zajęczy trop.; człowiek zajęczego serca; zajęcze serce; zajęcza warga co to jest.

Co to jest Zdubbingować?

Ranking wym. zdabingować] ´opracować dialogi jakiegoś filmu w innym języku niż dialogi oryginalne´, zdubbinguję, zdubbingują, zdubbingujcie: Zdubbingować obcojęzyczny video słownik.

Co to jest Zaświadczyć?

Co lepsze zaświadczą; zaświadczcie: Zaświadcz, proszę, iż widziałeś mnie wczoraj na mieście. Wszyscy mogą zaświadczyć, iż mówię prawdę! Niech to zaświadczy o mojej niewinności czym jest.

Co to jest Zrzutka?

Czy warto Pieniężna zrzutka. Zorganizowaliśmy koleżeńską zrzutkę przez wzgląd na urodzinami naszej szefowej co oznacza.

Co to jest Zjadać?

Opinie forum zjadają, zjadajcie: Na śniadanie przeważnie zjadał płatki kukurydziane z mlekiem. Pisząc dyktando, zjadał regularnie litery i końcówki. Czuję, iż zjadają mnie nerwy tłumaczenie.

Co to jest Znikąd?

Najlepszy Znikąd nie dochodziły jakiekolwiek odgłosy. Człowiek znikąd. Jeździec znikąd przykłady.

Co to jest Zadomowić Się?

Porównaj zadomowię się, zadomowią się; zadomów się, zadomówcie się: Już zdążył się zadomowić w nowym miejscu pracy. Widzę, iż zadomowiłeś się u nas na dobre. Zadomowione zwierzęta definicja.

Co to jest Żrący?

Wyniki Żrący kwas. Nalać do naczynia żrącą ciecz. Żrąca ironia encyklopedia.

Co to jest Żelazo?

Zastosowanie chemiczny´ (znak: Fe) blm: Hartować żelazo. Kuć żelazo. Czy te kraty są z żelaza? Miał serce jak z żelaza. Ogniem i żelazem. Człowiek z żelaza (tytuł filmu A. Wajdy jak działa.

Co to jest Zrzęda?

Ranking m (lub: ż odm. jak ż): Lecz z ciebie jest nieznośna zrzęda! (lub: Lecz z ciebie jest nieznośny zrzęda!). Czy widziałeś dzisiaj tego starego zrzędę czy jest.

Co to jest Zmizernieć?

Co lepsze ´stracić rumieńce, schudnąć´, zmizernieję, zmizernieją, zmizerniał, zmizernieli: Po długiej chorobie mocno zmizerniała pojęcie.

Co to jest Zanucić?

Czy warto zanucę, zanucą; zanućcie: Zanucił pod nosem znaną melodię wyjaśnienie.

Co to jest Żylak?

Opinie forum zazwyczaj w lm: Leczenie żylaków. Żylaki na podudziu opis.

Co to jest Znajdować (Się)?

Najlepszy znajdują (się), znajdujcie (się): Znajdował przyjemność w słuchaniu starych płyt. Znajdowała zadowolenie w tej pieszczocie. Zawsze znajdował schronienie u rodziny informacje.

Co to jest Zeszłotygodniowy?

Porównaj Zeszłotygodniowy nakład prasy znaczenie.

Co to jest Zanieść?

Wyniki zaniesiesz, zaniosą; zanieście; zaniósł, zaniosła, zanieśli; zaniósłszy; zaniesiony: Zanieś, proszę, ten magnetowid do naprawy. Zanieś tę paczkę sąsiadce spod ósemki co znaczy.

Co to jest Zrosnąć Się?

Zastosowanie zrośnie się, zrosną się, zrośnijcie się, zrósł się, zrosła się, zrośli się: Nie martw się, złamana kość błyskawicznie się zrośnie i już wkrótce wstaniesz z łóżka krzyżówka.

Co to jest Znak?

Ranking Symbol rozpoznawczy. Symbol fabryczny. Symbol jakości. Symbol zapytania. Znaki arytmetyczne. Symbol krzyża. Znaki na skrzydłach samolotu. Znacznie chrząknął, co było u co to jest.

Co to jest Z Przodu?

Co lepsze Ten budynek z przodu prezentuje się bardziej efektownie niż z tyłu słownik.

Co to jest Zagrać?

Czy warto zagrają, zagrajcie: Zagraj z nami w siatkówkę plażową! Kiedyś zagrał w pierwszej lidze szachowej. Zagramy w brydża? Orkiestra zagrała tango dla gości. Zagrał nam na czym jest.

Co to jest Zalać (Się)?

Opinie forum zaleją (się), nie zalejcie (się): Wezbrana rzeka wystąpiła z koryta i zalała okoliczne domostwa. Gęsta tłuszcza zalała ulice miasta. Słońce zalało polanę oślepiającym co oznacza.

Co to jest Żeremie?

Najlepszy ´nadwodna budowla z chrustu, liści i szlamu budowana poprzez bobry´: Poszliśmy na spacer, tak aby zobaczyć bobrowe żeremie. Bobry założyły nowe żeremie tłumaczenie.

Co to jest Zabujać Się?

Porównaj zabujam się, zabujają się, zabujajcie się: Nieoczekiwanie zabujał się w siostrze kolegi.; zabujać się (w kimś) po uszy przykłady.

Co to jest Zgryz?

Wyniki blm: Wada zgryzu. Miał ogromny zgryz z organizacją tego przyjęcia definicja.

Co to jest Zaduma?

Zastosowanie Zaduma nad światem. Zaduma nad własnym losem. Trwać w głębokiej zadumie. Popaść w melancholijną zadumę. Pogrążyć się w zadumie (lub: Pogrążyć się w zadumę encyklopedia.

Co to jest Zatrzeć?

Ranking zatrzyjcie; zatarł; zatarłszy; zatarty: Zatrzeć silnik. Postaraj się zatrzeć te plamy na dywanie. Nie zatrzesz we mnie wspomnień tamtych lat. zobacz zacierać jak działa.

Co to jest Zgięty?

Co lepsze Zgięty wpół sportowiec wykonywał akrobatyczny skok do wody czy jest.

Co to jest Zaschnąć?

Czy warto zaschną; zaschnął (lub: zasechł), zaschła; zaschnąwszy (lub: zaschłszy): Plama z farby zaschła na kombinezonie malarza. Błoto zaschło na czyichś butach. Atrament pojęcie.

Co to jest Zaprzątać?

Opinie forum zaprzątają, nie zaprzątajcie: Stale zaprzątała go własnymi sprawami. Nie zaprzątaj już sobie tym głowy! Jej dziwne zachowanie stale zaprzątało jego uwagę. Sprawa ta od wyjaśnienie.

Co to jest Zapuścić (Się)?

Najlepszy zapuszczą (się); nie zapuśćcie (się): Gdyż zamierzał długo sobie pospać, zapuścił żaluzje. Zapuścił długie włosy, wąsy i brodę. Zapuścić ogród. Zapuścić mieszkanie opis.

Co to jest Zadzierać?

Porównaj zadzieram, zadzierają, nie zadzierajcie: Lepiej ze mną nie zadzieraj! Zadzierał z niewłaściwymi osobami, aż nareszcie się doigrał. Zadarty nos.; zadzierać nosa informacje.

Co to jest Zapomnieć?

Wyniki zapomną; zapomnijcie; zapomniał, zapomnieli: Nigdy cię nie zapomnę! Zapomniał o dobrych radach ojca. Na zgon zapomniałem o tym, tak aby ci przynieść własne notatki znaczenie.

Co to jest Zmyślny?

Zastosowanie Zmyślny chłopak. Zmyślne urządzenie co znaczy.

Co to jest Złamany?

Ranking złamanym głosem. Podniósł z ziemi złamany patyk. Pośród liści leżała złamana gałąź. Po ostatnich przejściach mam złamane serce.; nie dać (za coś) złamanego grosza krzyżówka.

Co to jest Zważyć?

Co lepsze ´na wadze´, zważę, zważą, zważ, zważcie: Wszedł na wagę, by się zważyć co to jest.

Co to jest Żeglarstwo?

Czy warto blm: Uprawiać żeglarstwo słownik.

Co to jest Żółtobiały?

Opinie forum ´biały z odcieniem żółtym´: Żółtobiały obrus czym jest.

Co to jest Zadrażnić?

Najlepszy zadrażnię, zadrażnią; zadrażnijcie: Zadrażnione relacje pomiędzy ojcem i synem. Zadrażnić sytuację co oznacza.

Co to jest Zrzeszyć?

Porównaj zrzeszę, zrzeszą, zrzeszcie: Nasze koło przewodnickie zrzesza zarówno studentów, jak i uczniów szkół średnich tłumaczenie.

Co to jest Zaświsnąć?

Wyniki zaświsnę, zaświśniesz, zaświsną; zaświśnijcie; zaświsnął, zaświsnęła, zaświsnęli; zaświsnąwszy: Młodzieniec głośno zaświsnął na palcach przykłady.

Co to jest Zadawniony?

Zastosowanie ´o negatywnych uczuciach: istniejący od dawna´: Zadawniona dolegliwość dała znowu znać o sobie. Wszczął na nowo już zadawniony spór. Zadawniona niechęć definicja.

Co to jest Żałoba?

Ranking blm: Chodzić w żałobie. Być w żałobie. Nosić żałobę po kimś. Ogłosić powszechną żałobę encyklopedia.

Co to jest Zwątpienie?

Co lepsze blm: Kogoś ogarnia zwątpienie. Nie poddawać się zwątpieniu jak działa.

Co to jest Zostać?

Czy warto zostaniesz, zostaną, zostańcie: W sobotni wieczór, kiedy wszyscy poszli się bawić, on został sam w domu. Zostań u nas na obiedzie, przecież i tak nie masz nic lepszego czy jest.

Co to jest Zrozumiały?

Opinie forum zrozumiałych powodów nie mógł dzisiaj do nas przyjechać. Jego pretensje wydawały mi się zrozumiałe. Czy moje intencje są dla wszystkich zrozumiałe? Sedno tej wypowiedzi pojęcie.

Co to jest Z Reguły?

Najlepszy Po spółgłosce p z reguły piszemy rz , lecz jest kilkanaście wyrazów-wyjątków, gdzie piszemy sz wyjaśnienie.

Co to jest Z Powrotem?

Porównaj Biegał po mieście tam i z powrotem. Do Krakowa udali się pociągiem, a z powrotem przyjechali autobusem opis.

Co to jest Żaba?

Wyniki Znad jeziora dochodziło do naszych uszu rechotanie żab informacje.

Co to jest Złocistoczerwony?

Zastosowanie ´czerwony z odcieniem złocistym´: Miała na sobie złocistoczerwoną sukienkę znaczenie.

Co to jest Zapytać?

Ranking zapytam, zapytają, zapytajcie: Zapytać przechodnia o drogę na dworzec. Zapytała nas o godzinę.; zapytać (o coś) z niemądra frant co znaczy.

Co to jest Zwięźle?

Co lepsze Wypowiadać się zwięźle krzyżówka.

Co to jest Żeglarz?

Czy warto Paź żeglarz (motyl). Starożytni Grecy byli śmiałymi żeglarzami co to jest.

Co to jest Zagłuszyć?

Opinie forum zagłuszę, zagłuszą, zagłuszcie: Głośna muzyka zagłuszała rozmowę. Bezskutecznie próbował zagłuszyć alkoholem wyrzuty sumienia słownik.

Co to jest Z Uporem?

Najlepszy Powtarzać coś z uporem maniaka czym jest.

Co to jest Żużlowiec?

Porównaj Zmagania polskich żużlowców co oznacza.

Co to jest Zatytułować?

Wyniki zatytułuję, zatytułują, zatytułujcie: Zastanawiał się, jak zatytułować następny rozdział swojej powieści tłumaczenie.

Co to jest Zagórze?

Zastosowanie ´region za górami´ blm: Mieszkańcy zagórza, lecz: pociąg do Zagórza przykłady.

Co to jest Z?

Ranking Posążek ze złota. Chodź ze mną do domu! Pójdę z tobą na koniec świata. Nie śmiejcie się ze mnie! Czy oni się z ciebie śmieją? Rozmawiajcie więcej ze sobą. Natrząsali się definicja.

Co to jest Zmniejszyć?

Co lepsze zmniejszą, zmniejszcie: Należy zawsze pamiętać o tym, tak aby zmniejszyć szybkość samochodu przed przejściem dla pieszych. W konsekwencji niewielkiej pomyłki w encyklopedia.

Co to jest Zwozić?

Czy warto zwożę, zwożą, zwoźcie (lub: zwóźcie): Ciężarówki zwoziły robotników przed bramę zakładów. Drwale zwozili drzewo z gór w doliny jak działa.

Co to jest Zdmuchnąć?

Opinie forum zdmuchniesz, zdmuchną; zdmuchnijcie; zdmuchnął, zdmuchnęła, zdmuchnęli; zdmuchnąwszy; zdmuchnięty: Wziął potężny haust powietrza i od razu zdmuchnął wszystkie świeczki czy jest.

Co to jest Zmoknąć?

Najlepszy zmoknę, zmokniesz, zmokną, zmoknijcie, zmoknął (lub: zmókł), zmokła, zmokli, zmoknąwszy (lub: zmókłszy): Zmoknął, biegając po ulicy w taki deszcz pojęcie.

Co to jest Złotooki?

Porównaj Złotookie gatunki owadów wyjaśnienie.

Co to jest Żubrzyca?

Wyniki Żubrzyca z żubrzątkiem opis.

Co to jest Zgromadzić?

Zastosowanie zgromadzę, zgromadzą; zgromadź, zgromadźcie: Poprzez kilka lat zgromadził znaczącą kolekcję znaczków. Zgromadził wszystkich gości przed swoim domem informacje.

Co to jest Zwykle?

Ranking Jak zazwyczaj wstał o szóstej, zjadł śniadanie i wyszedł na przystanek znaczenie.

Co to jest Zmiąć?

Co lepsze zemnę, zemniesz, zemną, zemnijcie, zmiął, zmięła, zmięli, zmięty: Zmięta pościel. Zmiął ze złością niemiły list co znaczy.

Co to jest Zaludnienie?

Czy warto blm: Gęstość zaludnienia. Przyrost zaludnienia. Kanada należy do państw o najmniejszym zaludnieniu krzyżówka.

Co to jest Żebro?

Opinie forum Złamanie żeber.; żebro Adama; można komuś policzyć żebra; policzyć/porachować komuś żebra co to jest.

Co to jest Zwiesić?

Najlepszy zwieszę, zwieszą, zwieście: Gałęzie wierzby zwieszały się nisko do ziemi. Zwiesił głowę na piersi.; zwiesić nos na kwintę słownik.

Co to jest Zamruczeć?

Porównaj mrucząc, głos; odezwać się cicho, niewyraźnie´, zamruczę, zamruczą; zamruczcie; zamruczał, zamruczeli: Podrapany za uchem kocur zamruczał z zadowoleniem. Zamruczał czym jest.

Co to jest Żużel?

Wyniki Mechanizm powstawania żużla (lub: Mechanizm powstawania żużlu). Wysypać ścieżkę żużlem. Ścigać się na żużlu co oznacza.

Co to jest Zapłakać?

Zastosowanie zapłaczę, zapłaczą; zapłaczcie: Jeżeli dalej będziesz tak postępował, to jeszcze kiedyś nad sobą zapłaczesz tłumaczenie.

Co to jest Zasadzka?

Ranking Wpaść w zasadzkę. Obawiać się zasadzki przykłady.

Co to jest Zalewać (Się)?

Co lepsze zalewają (się), nie zalewajcie (się): Co roku wiosną rzeka zalewała nadbrzeżne łąki. Ekipa wyrostków zalewała się tanim winem.; zalać/zalewać (komuś) sadła za skórę definicja.

Co to jest Zawadzić?

Czy warto zawadzę, zawadzą; zawadź, nie zawadźcie: W roztargnieniu zawadził nogą o leżący na ziemi kamień. Po drodze zawadzili o Krynicę. zobacz zawadzać encyklopedia.

Co to jest Zwiastun?

Opinie forum Zwiastunowie dobrych wieści. Skowronki to zwiastuny wiosny.; Pięknogłosy słowik zwiastunem wiosny. - [Safona jak działa.

Co to jest Zeszłoroczny?

Najlepszy Zeszłoroczny śnieg. Zeszłoroczna zima. Zeszłoroczne ubranie czy jest.

Co to jest Zatonąć?

Porównaj zatonę, zatoniesz, zatoną; zatońcie; zatonął, zatonęła, zatonęli; zatonąwszy: U wybrzeży Turcji zatonął belgijski tankowiec pojęcie.

Co to jest Zabandażować?

Wyniki zabandażuję, zabandażują, zabandażujcie: Pielęgniarka zręcznie zabandażowała chłopcu skaleczoną dłoń wyjaśnienie.

Co to jest Zdjąć?

Zastosowanie zdejmiesz, zdejmą; zdejmij, zdejmijcie; zdjął, zdjęła, zdjęli; zdjąwszy; zdjęty: Z wyraźną niechęcią zdjął ten obraz ze ściany. Zdjął ubranie i położył się w łóżku opis.

Co to jest Ziścić (Się)?

Ranking wym. z-iścić], ziszczę (się), ziścisz (się), ziszczą (się); ziśćcie (się): Wreszcie ziściła własne najskrytsze marzenia. Po latach ziściły się moje nadzieje informacje.

Co to jest Zagnieść?

Co lepsze zagniotę, zagnieciesz, zagniotą; zagniećcie; zagniótł, zagniotła, zagnietli; zagniótłszy; zagnieciony: Zagnieść ciasto. Zagniótł obcasem tlący się jeszcze się niedopałek znaczenie.

Co to jest Ziółko?

Czy warto Ziółka przeciw kaszlowi. Lecz z ciebie ziółko co znaczy.

Co to jest Zaadresować?

Opinie forum zaadresuję, zaadresują, zaadresujcie: Zaadresować kopertę krzyżówka.

Co to jest Zoologia?

Najlepszy ´edukacja o zwierzętach´ blm: Książka do zoologii. Studiować zoologię co to jest.

Co to jest Zagmatwać?

Porównaj zagmatwam, zagmatwają, nie zagmatwajcie: Niepotrzebnie zagmatwałeś tak tę sprawę słownik.

Co to jest Z Żalem?

Wyniki Z żalem opuszczaliśmy gościnną okolicę czym jest.

Co to jest Zurbanizować?

Zastosowanie ´nadać czemuś miejski charakter´, zurbanizuję, zurbanizują, zurbanizujcie: Zurbanizować wieś przylegającą do stolicy województwa co oznacza.

Co to jest Zgłoska?

Ranking ´sylaba´: Liczba zgłosek w wersie. Uwiecznić coś złotymi zgłoskami tłumaczenie.

Co to jest Żongler?

Co lepsze ´twórca cyrkowy popisujący się żonglowaniem´: Cyrkowi żonglerzy przykłady.

Co to jest Zabierać (Się)?

Czy warto zabierają (się), zabierajcie (się): Mam nadzieję, iż nie zabieram ci czasu. Wagonik kolejki górskiej zabiera za jednym wspólnie dziesięciu pasażerów. Długookresowo definicja.

Co to jest Zdrajca?

Opinie forum m odm. jak ż: Zdrajca ojczyzny został skazany na karę zgonu. Zdrajca własnych ideałów. Uznać kogo za zdrajcę. Płatni zdrajcy encyklopedia.

Co to jest Zatoka?

Najlepszy Zatoka morska. Miasto nad zatoką, lecz: Zatoka Gdańska, Zatoka Gwinejska, Zatoka Meksykańska jak działa.

Co to jest Żachnąć Się?

Porównaj na coś´, żachnę się, żachniesz się, żachną się, żachnijcie się, żachnął się, żachnęła się, żachnęli się, żachnąwszy się: Uczennica żachnęła się na niesprawiedliwy zarzut czy jest.

Co to jest Zaprezentować?

Wyniki zaprezentuję, zaprezentują, zaprezentujcie: Na wczorajszym zebraniu kierownik zaprezentował nam własne projekty pojęcie.

Co to jest Zrównoważony?

Zastosowanie Zrównoważony charakter. Zrównoważony budżet. Zrównoważony człowiek wyjaśnienie.

Co to jest Zanudzić?

Ranking zanudzę, zanudzą; zanudź, nie zanudźcie: Nieprawidłowy gaduła zanudzał gości opowiadaniem starych dowcipów.; zanudzić (kogoś, się) na zgon opis.

Co to jest Zeszpecić?

Co lepsze zeszpecę, zeszpecą; nie zeszpećcie: Młodzieńczy trądzik zeszpecił chłopcu twarz informacje.

Co to jest Zetknąć?

Czy warto zetkniesz, zetkną; zetknijcie; zetknął, zetknęła, zetknęli; zetknąwszy: Monter zetknął ze sobą końce przewodów elektrycznych i owinął je taśmą izolacyjną. Żegnając się znaczenie.

Co to jest Zapodziać?

Opinie forum zapodzieję, zapodzieją; zapodziejcie; zapodziali (lub: zapodzieli): Gdzieś znowu zapodział klucze do mieszkania co znaczy.

Co to jest Z Wnętrza?

Najlepszy Te słowa płyną z wnętrza mojej duszy krzyżówka.

Co to jest Zachwyt?

Porównaj nim szczery i nietajony zachwyt. Patrzył na nią z zachwytem. Oniemieć z zachwytu. Trwać w niemym zachwycie. Wpaść w zachwyt.; cielęcy zachwyt; W zachwycie nad samym sobą co to jest.

Co to jest Zapaśnik?

Wyniki Wspaniały sukces polskiego zapaśnika. Zmagania zapaśników słownik.

Co to jest Zlekceważyć?

Zastosowanie zlekceważę, zlekceważą; zlekceważ, zlekceważcie: Nie możesz jej tak zwyczajnie zlekceważyć czym jest.

Co to jest Żenada?

Ranking ´dawniej: uczucie skrępowania, zawstydzenie´ blm: Jeżeli chcesz czegoś ode mnie, to powiedz mi to bez żenady co oznacza.

Co to jest Złoto-Czerwony?

Co lepsze ´złoty i czerwony´: Spódnica w złoto-czerwone paski tłumaczenie.

Co to jest Żelastwo?

Czy warto blm: Wykopał z ziemi jakieś żelastwo przykłady.

Co to jest Zimować?

Opinie forum zimuję, zimują, zimujcie: Naukowcy zimowali w stacji polarnej. Jego syn zimował dwa razy w piątej klasie.; pokazać (komuś) - [zobaczyć] gdzie raki zimują definicja.

Co to jest Zrywać (Się)?

Najlepszy zrywają (się), zrywajcie (się): Wielokrotnie zrywali ze sobą wszelaki kontakt. Zrywał się o świcie, tak aby zdążyć na pociąg, którym dojeżdżał do pracy. zobacz zerwać encyklopedia.

Co to jest Znosić?

Porównaj znosisz, znoszą, znoście: Wujek z ojcem znosili w workach ziemniaki do piwnicy. Wiem, iż nie znosisz szpinaku. Z´le znoszę podróż samolotem. Nie znoszę hałasu. Odezwała jak działa.

Co to jest Zagrozić?

Wyniki zagrozisz, zagrożą; zagroź (lub: zagróź), nie zagroźcie (lub: zagróźcie) Szantażysta zagroził jej zemstą, jeżeli powiadomi policję. Terrorysta zagroził użyciem broni czy jest.

Co to jest Zwierzę?

Zastosowanie zwierzęciem domowym. Koń to typowe zwierzę pociągowe. Hodowla zwierząt futerkowych zawsze była opłacalna. Hodować zwierzęta. Tresować zwierzęta. Obawiał się w lesie pojęcie.

Co to jest Zachód?

Ranking skrót: zach.´: Południowy zachód. Północny zachód. Kładł się spać zwykle o zachodzie słońca. Sierpniowe słońce chyliło się już ku zachodowi. Porywisty wiatr wieje od wyjaśnienie.

Co to jest Zadać?

Co lepsze zadajcie: Nauczyciel zadał całej klasie zadanie domowe. Czy wiesz może, co jest zadane na jutro z matematyki? Napastnik zadał mu cios w podbródek. Zadała mi sporo bólu opis.

Co to jest Zamknąć (Się)?

Czy warto zamkniesz (się), zamkną (się); zamknijcie (się); zamknął (się), zamknęła (się), zamknęli (się); zamknąwszy (się); zamknięty: Zamknij okno, ponieważ robi się straszliwy informacje.

Co to jest Znaszli??

Opinie forum ´czy znasz?´; Znaszli ten państwo, gdzie cytryna dojrzewa? - [Johann Wolfgang Goethe znaczenie.

Co to jest Zabobonny?

Najlepszy ´wierzący w zabobony, przesądny´: Zabobonny człowiek co znaczy.

Co to jest Żytni?

Porównaj Chleb żytni. Mąka żytnia krzyżówka.

Co to jest Żona?

Wyniki od kilkunastu lat. Zostań moją żoną! Przed tygodniem rozwiódł się z żoną. Pojął za żonę własną sąsiadkę z naprzeciwka.; mąż swojej żony; W najwyższym stopniu kocha się co to jest.

Co to jest Zanieczyszczenie?

Zastosowanie Postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Zanieczyszczenie powietrza utrzymuje się na stałym poziomie słownik.

Co to jest Zmokły?

Ranking Zmokłe dziewczyny. Zmokli chłopcy.; wyglądać jak zmokła kura czym jest.

Co to jest Żołądź?

Co lepsze nie: żołędź): Zaleźć pod dębem dorodnego żołędzia co oznacza.

Co to jest Zabłocki?

Czy warto ´polski szlachcic, który nieudolnie przemycał mydło´: Wyszedł na tym interesie jak Zabłocki na mydle.; wyjść (na czymś) jak Zabłocki na mydle tłumaczenie.

Co to jest Zgrupowanie?

Opinie forum Zgrupowanie kadry piłkarskiej. Zgrupowanie wojsk przykłady.

Co to jest Żałować?

Najlepszy żałujcie: Żałuję, iż nie miałem okazji cię przedtem poznać. Niczego w życiu nigdy nie żałowałem. Żałował wypowiedzianych w gniewie słów. Szczerze żałowała za wszystkie definicja.

Co to jest Zgadywanka?

Porównaj Dzieci bawiły się w przedszkolu w zgadywankę encyklopedia.

Co to jest Zwiększyć?

Wyniki zwiększą, zwiększcie: Kierowca taksówki powiększył prędkość samochodu. Powiększył swój dorobek dzięki udanym inwestycjom na giełdzie. Powiększyła swój stan posiadania o jak działa.

Co to jest Zmrożony?

Zastosowanie Mocno zmrożone lody czy jest.

Co to jest Zwarzyć?

Ranking w mleku; zmrozić´, zwarzę, zwarzą, zwarz, zwarzcie: Jeśli mleko nie jest całkiem świeże, można je łatwo zwarzyć przy próbie zagotowania. Niespodziewany przymrozek pojęcie.

Co to jest Żerdź?

Co lepsze ´cienki, długi drąg drewniany´: Płot z żerdzi wyjaśnienie.

Co to jest Zakładka?

Czy warto Zakładka do książki. Bluzka z zakładkami. Wieszając firankę, porób małe zakładki opis.

Co to jest Zmarznąć?

Opinie forum znońć], zmarznę, zmarzniesz, zmarzną; zmarznął (lub: zmarzł), zmarzła, zmarzli; zmarznąwszy (lub: zmarzłszy): Stojąc długo na mrozie, nieco zmarzłem. Zmarzły mi i ręce informacje.

Co to jest Żarliwy?

Najlepszy ´oddający się czemuś z ogromnym zapałem; namiętny´: Żarliwy wyznawca jakiejś idei. Żarliwi katolicy. Żarliwy wielbiciel. Żarliwa modlitwa znaczenie.

Co to jest Żmudź?

Porównaj ´historyczna nazwa dolnej Litwy , Żmudzin, Żmudzinka, żmudzki: Mieszkać na Żmudzi; żmudzka ziemia, lecz: Pojezierze Żmudzkie co znaczy.

Co to jest Zajmować Się?

Wyniki zajmują się, zajmujcie się: Zajmowała się dzieckiem i nie miała czasu na rozmowę. Zajmował książkami cały stół. Rozłożony tapczan zajmuje prawie pół małego pokoiku krzyżówka.

Co to jest Zdumiony?

Zastosowanie Byli zdumieni jego zachowaniem. Był tak zdumiony, iż nie był w stanie powiedzieć ani słowa. Spojrzał na nią zdumionym wzrokiem co to jest.

Co to jest Zmysł?

Ranking Zmysł wzroku. Zmysł dotyku. Zmysł powonienia (lub: Zmysł węchu). Zmysł orientacji. Zmysł estetyczny. Szósty zmysł. Miał bardzo rozwinięty zmysł orientacji. Był świetnym słownik.

Co to jest Zginąć?

Co lepsze zginiesz, zginą, zgińcie; zginął, zginęła, zginęli; zginąwszy: Mój dziadek zginął waleczną śmiercią na frontach II wojny światowej. Zginął śmiercią lotnika. Jego rodzice czym jest.

Co to jest Złożyć?

Czy warto złóż, złóżcie: Złożyłem dokumenty do kilku szkół naraz. Złożyła egzamin maturalny z pomyślnym rezultatem. Dziecko rozłożyło i złożyło na powrót zabawkę. Złożyliśmy się co oznacza.

Co to jest Zapachnieć?

Opinie forum zapachną, zapachnij, zapachniał, zapachniała, zapachnieli: Zapachniała przyniesiona z parku gałązka jaśminu. Zapachniała mu cieplutka posada dyrektora szkoły tłumaczenie.

Co to jest Zdrowie?

Najlepszy fizyczne. Zdrowie psychiczne. Mieć żelazne zdrowie. Końskie zdrowie. Od dzieciństwa był człowiekiem wątłego zdrowia. Palenie papierosów wybitnie szkodzi zdrowiu. Jadę do przykłady.

Co to jest Zżyty?

Porównaj Jestem bardzo zżyty ze własnymi siostrami. Zżyty z przyjaciółmi. Ludzie mocno zżyci ze sobą definicja.

Co to jest Zemocjonowany?

Wyniki Zemocjonowani kibice encyklopedia.

Co to jest Z Zewnątrz?

Zastosowanie Odwołali się do jego arbitrażu, jako iż był to człowiek z zewnątrz. Z zewnątrz dobiegał straszliwy harmider jak działa.

Co to jest Zwierzyniec?

Ranking Zwierzyniec niebieski czy jest.

Co to jest Zapalony?

Co lepsze Zapalona głowa. Był zapalonym myśliwym i w każdą sobotę wybierał się do lasu na polowanie pojęcie.

Co to jest Zetrzeć?

Czy warto zetrzesz, zetrą; zetrzyjcie; starł, starła, starli; starłszy; starty: Uczeń starł gąbką tablicę. Mama stała ziemniaki na placki. Dziewczyna starła kurz z mebli. zobacz wyjaśnienie.

Co to jest Zadurzyć Się?

Opinie forum zadurzę się, zadurzą się; zadurz się, zadurzcie się: Zadurzyć się w koleżance z klasy.; zadurzyć się (w kimś) po uszy opis.

Co to jest Żywot?

Najlepszy Wiódł poczciwy żywot górnika. Żywoty świętych. Grzeszny żywot Franciszka Buły (tytuł filmu J. Kidawy-Błońskiego).; dokonać żywota; Roztropność pozwala wieść spokojny informacje.

Co to jest Zguba?

Porównaj szukasz własnej zguby? Szczęśliwie dla siebie odzyskał zgubę. Zwrot zguby za nagrodą. Czekała go tam niechybna zguba. Nie wiedząc o tym, szli na pewną zgubę. Ta znaczenie.

Co to jest Żyworodny?

Wyniki Zwierzęta, rośliny żyworodne co znaczy.

Co to jest Znudzić?

Zastosowanie znudzę, znudzą, znudź, nie znudźcie: Dziewczyna znudziła się czytaną książką. Znudzić kogoś opowiadaniem stale tych samych dowcipów krzyżówka.

Co to jest Zaciężny?

Ranking ´wykorzystywany w wojsku zarobkowo´: Zaciężne wojsko co to jest.

Co to jest Z Zimna?

Co lepsze Przytulił ją do siebie, ponieważ aż drżała z zimna słownik.

Co to jest Zapolować?

Czy warto zapoluję, zapolują, zapolujcie: Myśliwi postanowili zapolować na grubego zwierza czym jest.

Co to jest Zajść?

Opinie forum zajdziesz, zajdą; zaszedł, zaszła, zaszli; zaszedłszy: Do domu zaszli grubo po północy. Zastanawia mnie, czy zajdą jeszcze dzisiaj do schroniska. Zaszliśmy chyba trochę co oznacza.

Co to jest Założyć (Się)?

Najlepszy założą (się), nałóż (się), załóżcie (się): Nie siedźcie tak z założonymi rękami - zróbcie coś! Założyła nogę na nogę. Mogę się z tobą założyć, iż Polacy wygrają ten mecz tłumaczenie.

Co to jest Zabawka?

Porównaj wymarzoną zabawkę. Zabawki dla małych dzieci. Na dywanie leżały w nieładzie dziecięce zabawki. Wspiąć się na stromą skalną ścianę to dla niego dziecinna zabawka przykłady.

Co to jest Żłobić?

Wyniki żłobię, żłobią, żłób, nie żłóbcie: Cieknąca woda żłobi szczeliny w wapieniu. Opony ciężarówek żłobiły koleiny w asfalcie definicja.

Co to jest Zuch?

Zastosowanie Prawdziwy zuch z niego - ze wszystkim sobie poradził. Drużyna zuchów encyklopedia.

Co to jest Zardzewieć?

Ranking zardzewieje, zardzewieją; zardzewiał: Stare zawiasy zardzewiały. Zardzewiały błotnik motocykla jak działa.

Co to jest Zaczepka?

Co lepsze Nie reagować na czyjąś złośliwą zaczepkę. Szukać z kimś zaczepki czy jest.

Co to jest Zakłócić?

Czy warto zakłócę, zakłócą; nie zakłóćcie: Nic nie może teraz zakłócić mojego spokoju. Nadzwyczaj obfite opady śniegu zakłóciły funkcjonowanie pociągów i autobusów. zobacz zakłócać pojęcie.

Co to jest Zachcianka?

Opinie forum Miał dość jej ciągłych zachcianek.; Zachcianki bez umiaru są oznaką dziecka, a nie dorosłego człowieka. - [Demokryt wyjaśnienie.

Co to jest Znieczulający?

Najlepszy Znieczulający zastrzyk opis.

Co to jest Zubożyć?

Porównaj zubożę, zubożą, nie zuboż, nie zubożcie: Przesadny puryzm może znacząco zubożyć język informacje.

Co to jest Zakazić?

Wyniki zakażę, zakażą; zakaź, nie zakaźcie: W trakcie pobytu w szpitalu zakaził się wirusowym zapaleniem wątroby znaczenie.

Co to jest Zwątpić?

Zastosowanie zwątpią, nie zwątpcie: Już dawno zwątpiła w prawdziwe uczucia. Nigdy nie zwątpię w szczerość twoich intencji. Po ostatnich przejściach zwątpiła w wierność mężczyzn co znaczy.

Co to jest Zimnokrwisty?

Ranking Zimnokrwiste zwierzęta krzyżówka.

Co to jest Zleźć?

Co lepsze zlezę, zleziesz, zlezą; zleź, zleźcie; zlazł, zleźli; zlazłszy: Oberwawszy czereśnie, bez pośpiechu zlazł z drzewa na ziemię. zobacz złazić co to jest.

Co to jest Zwolennik?

Czy warto Zwolennicy obecnego prezydenta urządzili wiec słownik.

Co to jest Zresztą?

Opinie forum Powiedział ci, iż się nie zgadza na nasz wyjazd? Zresztą - co on ma do gadania czym jest.

Co to jest Z Trudem?

Najlepszy Z trudem się wyprostował. Z trudem skończył szkołę średnią co oznacza.

Co to jest Żarzyć Się?

Porównaj żarzy się, żarzą się: Ognisko żarzyło się jeszcze całą noc tłumaczenie.

Co to jest Zrekompensować?

Wyniki ´wyrównać utraty, wynagrodzić krzywdy´, zrekompensuję, zrekompensują, zrekompensujcie: Zrekompensuję ci szkody, jakie poniosłeś w rezultacie tego wypadku przykłady.

Co to jest Zwęszyć?

Zastosowanie zwęszę, zwęszą, zwęszcie: Pies zwęszył trop definicja.

Co to jest Zszywka?

Ranking Kartki spięte zszywką. Pudełko zszywek encyklopedia.

Co to jest Zakraść Się?

Co lepsze zakradną się; zakradnijcie się; zakradł się; zakradłszy się: Nocą zakradł się do domu złodziej. Lisy zakradły się znowu do kurnika. Do jej serca zakradł się niepokój o jak działa.

Co to jest Życiowy?

Czy warto życiowa. Stopa życiowa. W organizmie denata funkcje i mechanizmy życiowe już dawno ustały. Chętnie dawał młodszym życiowe wskazówki. Wszystkie jego poczynania cechowała czy jest.

Co to jest Żuk?

Opinie forum Na liściach łopianu siedział błyszczący żuk. Pojechali na wycieczkę żukiem, lecz: auto marki Żuk (lub: auto Żuk pojęcie.

Co to jest Zjeść?

Najlepszy zjedzą; zjedz, zjedzcie; zjadł, zjedli; zjadłszy; zjedzony: Zjadł coś na błyskawicznie i już leciał do pracy. Zjedli mój obiad z prawdziwym apetytem. Zjadła ze smakiem wyjaśnienie.

Co to jest Życzliwy?

Porównaj Życzliwy uśmiech. Życzliwa pomoc. Życzliwi ludzie.; Żyjemy faktycznie tylko wtedy, kiedy się cieszymy ludzką życzliwością. - [Johann Wolfgang Goethe opis.

Co to jest Zadziorny?

Wyniki Zadziorny piłkarz. Zadziorna mina informacje.

Co to jest Zwiotczeć?

Zastosowanie zwiotczeje, zwiotczeją, zwiotczał: Były kulturysta na starość zupełnie zwiotczał. Nieużywane (lub: Nie stosowane) mięśnie prędzej czy potem zwiotczeją znaczenie.

Co to jest Zjadliwy?

Ranking Zjadliwy ton. Jej zjadliwy uśmieszek potrafił każdego wyprowadzić z równowagi co znaczy.

Co to jest Zachmurzenie?

Co lepsze Zachmurzenie umiarkowane. Występowanie sporych zachmurzeń krzyżówka.

Co to jest Zulus?

Czy warto ´członek afrykańskiego ludu´, Zuluska, zuluski: Czarnoskórzy Zulusi. Plemię Zulusów; zuluskie zwyczaje co to jest.

Co to jest Zdziczeć?

Opinie forum zdziczeję, zdziczeją; zdziczał, zdziczeli: Nie pielęgnowane poprzez kilka lat jabłonki nareszcie zdziczały. Rozbitek zdziczał z dala od cywilizacji słownik.

Co to jest Zatrzymać (Się)?

Najlepszy zatrzymają (się), zatrzymajcie (się): Nie możemy przecież zatrzymać pędzącego pociągu. Zatrzymaj ten auto! Na ulicy zatrzymał ją pewien mężczyzna. Zatrzymały ją w czym jest.

Co to jest Z Lekka?

Porównaj Szedł, z lekka się zataczając co oznacza.

Co to jest Zdrożony?

Wyniki Zdrożony wędrowiec. Zdrożony pielgrzym tłumaczenie.

Co to jest Zza Pazuchy?

Zastosowanie Zza pazuchy wyciągnął butelkę dobrego wina przykłady.

Co to jest Żeglowny?

Ranking Żeglowna rzeka. Żeglowne szlaki definicja.

Co to jest Zdrożny?

Co lepsze Zdrożne rozmowy. Zdrożny postępek. Zdrożne rozrywki. Nie widzę w tym nic zdrożnego encyklopedia.

Co to jest Znikać?

Czy warto znikam, znikają, znikajcie: Miejskie dachy znikały we mgle. W mroku bez pośpiechu znika horyzont. Gdzie ty się podziewasz? Stale znikasz z domu na całe dnie jak działa.

Co to jest Zaiskrzyć Się?

Opinie forum zaiskrzy się, zaiskrzą się: Gwiazdy zaiskrzyły się na bezchmurnym niebie czy jest.

Co to jest Zintegrować?

Najlepszy wym. z-integrować] ´połączyć coś w jedną całość, zespolić´, zintegruję, zintegrują, zintegrujcie: Wakacyjny obóz miał w zamyśle trenera zintegrować drużynę pojęcie.

Co to jest Zaszaleć?

Porównaj zaszaleję, zaszaleją; zaszalał, zaszaleli: Idziemy zaszaleć na miasto. Chodźmy na zakupy i zaszalejmy wyjaśnienie.

Co to jest Zapaskudzić?

Wyniki zapaskudzę, zapaskudzą; zapaskudź, nie zapaskudźcie: Owce zapaskudziły podwórko opis.

Co to jest Z Początku?

Zastosowanie Z początku wydawał się nieco zdenerwowany, lecz po jakimś czasie zupełnie się rozluźnił informacje.

Co to jest Zupa?

Ranking Zupa pomidorowa. Zupa grochowa (lub: grochówka). Zupa kartoflana (lub: kartoflanka). Zupa na mięsie drobiowym. Kelner podał nam zawiesistą zupę z buraków. Jadł łyżką znaczenie.

Co to jest Zaufać?

Co lepsze zaufam, zaufają, zaufajcie: Zaufaj mi! Wiesz o tym, iż zawsze możesz mi zaufać. Zawiodłeś mnie i już nie potrafię ci zaufać. Zaufała jego zapewnieniom co znaczy.

Co to jest Zameczek?

Czy warto Wysoka wieża średniowiecznego zameczku. Włożyła kluczyk do zameczka krzyżówka.

Co to jest Żer?

Opinie forum blm: Nie wszystkie gatunki zwierząt wychodzą nocą na żer co to jest.

Co to jest Zimnowodny?

Najlepszy Organizmy zimnowodne słownik.

Co to jest Zarzucić?

Porównaj zarzucą; zarzućcie: Zarzucił plecak na ramiona i pobiegł w kierunku dworca kolejowego. Zarzuciła na ramiona wzorzysty szal. Zarzuciła mu ręce na szyję. Słuchacze wręcz czym jest.

Co to jest Zastępca?

Wyniki skrót: z-ca) m odm. jak ż: Był zastępcą szefa co oznacza.

Co to jest Zelżyć?

Zastosowanie ´obrzucić obelgami´, zelżę, zelżą; nie zelżyjcie: Pseudokibice zelżyli ordynarnymi słowami fanów przeciwnej drużyny tłumaczenie.

Co to jest Zajezdnia?

Ranking Zajezdnia tramwajowa. Zajezdnia autobusowa przykłady.

Co to jest Z Roku Na Rok?

Co lepsze Stan jego zdrowia pogarszał się z roku na rok definicja.

Co to jest Zatruć (Się)?

Czy warto zatrują (się), nie zatrujcie (się): Rzeka została zatruta przemysłowymi odpadami z fabryki. Dziecko zatruło się nieświeżą żywnością. Samochody zatruły powietrze kłębami encyklopedia.

Co to jest Żeliwo?

Opinie forum ´stop odlewniczy żelaza z węglem i innymi pierwiastkami´, żeliwny: Domieszki w żeliwie. Odlew żeliwny jak działa.

Co to jest Złocistorudy?

Najlepszy ´rudy z odcieniem złocistym´: Dziewczyna ze złocistorudymi włosami czy jest.

Co to jest Żelazowa Wola?

Porównaj ´wieś w woj. łódzkim´, żelazowowolski: Wycieczka do Żelazowej Woli; żelazowowolskie muzeum pojęcie.

Co to jest Zamierzyć?

Wyniki zamierzę, zamierzą; zamierz, zamierzcie: Ekipa wykwalifikowanych himalaistów zamierzyła zdobycie zimą jednego z najwyższych na świecie szczytów. zobacz zamierzać wyjaśnienie.

Co to jest Za Cóż?

Zastosowanie A za cóż to mam być mu niby wdzięczny? Przecież wykonał tylko to, do czego był zobowiązany umową opis.

Co to jest Zafundować?

Ranking zafunduję, zafundują, zafundujcie: Zafundował koledze sporą porcję lodów informacje.

Co to jest Zatrąbić?

Co lepsze zatrąbię, zatrąbią; zatrąb, zatrąbcie: Kierowca zatrąbił na opieszałego przechodnia znaczenie.

Co to jest Zwarty?

Czy warto Zwarty szyk żołnierzy. Zwarta zabudowa ulicy. Spółgłoski zwarte co znaczy.

Co to jest Zabytek?

Opinie forum zabytkowy: Ta kamienica jest zabytkiem architektonicznym. Zabytki j. polskiego. Uczestnicy wycieczki zwiedzali zabytkową starówkę krzyżówka.

Co to jest Za Bezcen?

Najlepszy Kupić coś za bezcen co to jest.

Co to jest Zrzednąć?

Porównaj zrzednie, zrzedną, zrzedł, zrzedła: Mojemu dziadkowi czupryna już dość mocno zrzedła. zobacz rzednąć; zrzedła/rzednie (komuś) mina słownik.

Co to jest Zsumować?

Wyniki zsumuję, zsumują, zsumujcie: Zsumujmy nasze wakacyjne opłaty czym jest.

Co to jest Zawadzać?

Zastosowanie zawadzam, zawadzają, nie zawadzajcie: Powłóczysta spódnica zawadzała jej w chodzeniu. Zawadzasz mi w pracy! Nie zawadzi sprawdzić, kto stoi pod drzwiami co oznacza.

Co to jest Zaskarżyć?

Ranking zaskarżę, zaskarżą; zaskarż, zaskarżcie: Zaskarżyć wyrok w sądzie. Zaskarżyła go do sądu o alimenty tłumaczenie.


Co to znaczy w szkole? Słownik polskiego do szkoły

  • Pojęcie
  • Wyraz
  • Definicja
  • Słowo
  • Znaczenie

Definicja Zaskarżyć co znaczy Zawadzać krzyżówka Zsumować co to jest Zrzednąć słownik Za Bezcen czym jest Zabytek co oznacza Zwarty tłumaczenie Zatrąbić przykłady. co to znaczy.

Słownik Zatarg co znaczy Zastrzeżenie krzyżówka Żyć co to jest Zagubić (Się) co to jest.