Dostatek co znaczy Dwururka krzyżówka Dialekt co to jest Drzazga słownik Diecezja czym jest Duby co.

dzielić dogrzebać krzyżówka co to jest

Definicje języka polskiego na D

Co to jest Dzielić Się?

Ranking podzielone są, dzielcie się: Rok dzieli się na dwanaście miesięcy. Każdy pluton dzieli się na kilka drużyn. Coś dzieli się na kategorie. Dzielili się z nim każdą co znaczy.

Co to jest Dogrzebać Się?

Co lepsze dogrzebię się, dogrzebią się: Psy dogrzebały się do kreciej nory. zobacz dogrzebywać się krzyżówka.

Co to jest Drzeć Się?

Czy warto drę się, drzesz się, drą się, drzyjcie się, darł się, darli się: Dziecko darło się wniebogłosy. Przestań się drzeć co to jest.

Co to jest Dubbing?

Opinie forum wym. dabing] ´podstawienie w dialogach filmowych głosów innych aktorów´: Video z dubbingiem. Podkładać polski dubbing słownik.

Co to jest Dotwarzać?

Najlepszy dotwarzam, dotwarzają: Lubi dotwarzać sobie historie na czyjś temat, regularnie historie nieprawdziwe czym jest.

Co to jest Dyktando?

Porównaj Pisać dyktando. Pisać pod dyktando co oznacza.

Co to jest Dopisywać?

Wyniki dopisuję, dopisują: Maturzyści oddawali własne prace, w trakcie gdy inni jeszcze coś dopisywali. Główne, iż zdrowie mi dopisuje tłumaczenie.

Co to jest Dżezbend?

Zastosowanie lub: jazz-band) - [wym. dżezbend] ´orkiestra dżezowa´: Grać w dżezbendzie. Koncerty cenionego dżezbendu przykłady.

Co to jest Dziewica?

Ranking Poślubić dziewicę, lecz: Dziewica Orleańska.; Wiersze, które dziewica może czytać bez rumieńca. - [Guillaume Du Bartas definicja.

Co to jest Dewaluacja?

Co lepsze ´obniżenie wartości waluty albo innej wielkości´: Dewaluacja dolara encyklopedia.

Co to jest Dziesięć?

Czy warto żołnierzy maszerowało do koszar. Dziesięciu żołnierzy maszeruje miarowo. Pojechała na wycieczkę sama z dziesięcioma (lub: z dziesięciu) chłopcami. Od jej wyjazdu jak działa.

Co to jest Dołączyć (Się)?

Opinie forum dołączą (się), dołączcie (się): Musi pan dołączyć ten dokument do swoich akt. Dołączcie do reszty klasy! Dołącz do ekipy! Postanowił dołączyć do przyjaciół, którzy czy jest.

Co to jest Dorabiać Się?

Najlepszy dorabiam się, dorabiają się: Ludzie dorabiają się całe życie, aby 1 dnia wskutek powodzi wszystko stracić pojęcie.

Co to jest Długi?

Porównaj najdłuższy: Ten wąwóz jest długi na kilkaset metrów. Spoglądał bezradnie poprzez dłuższą chwilę. Od dłuższego czasu nie mogę spać. Jak rok długi ani razu mnie nie wyjaśnienie.

Co to jest Doleżeć?

Wyniki doleżę, doleżą, doleż, doleżcie: Jednakże był już prawie zdrowy, postanowił doleżeć w łóżku do jutra opis.

Co to jest Dokumentny?

Zastosowanie Dokumentna klęska informacje.

Co to jest Dożywić?

Ranking dożywię, dożywią, dożyw, dożywcie: Dożywić dzieci w szkole podstawowej znaczenie.

Co to jest Diabeł?

Co lepsze duch´: Nieposłuszny, jakby diabeł w niego wstąpił.; bać się - [unikać] (czegoś, kogoś) jak diabeł święconej wody; diabeł ogonem (coś) nakrył; diabli (kogoś, coś) nadali co znaczy.

Co to jest Dogiąć?

Czy warto dognę, dogną, dogiął, dogięła, dogięli, dogiąwszy, dogięty: Dognę tylko te pręty i ci pomogę. zobacz doginać krzyżówka.

Co to jest Dyplomacja?

Opinie forum realizująca politykę zagraniczną na drodze pokojowej; układność´: Pracować w dyplomacji. Zachowywać dyplomację.; Dyplomacja to zdolność mówienia miły piesek , zanim nie co to jest.

Co to jest Damsko-Męski?

Najlepszy Fryzjer damsko-męski słownik.

Co to jest Dionizos?

Porównaj ´bóg ekstazy, wina w mitologii greckiej´: Obrzędy ku czci Dionizosa czym jest.

Co to jest Dosiąść Się?

Wyniki dosiądę się, dosiądziesz się, dosiądą się, dosiądź się, dosiądźcie się, dosiadł się, dosiedli się, dosiadłszy się: Pozwoli pani, iż się dosiądę. zobacz dosiadać się co oznacza.

Co to jest Do Diabła?

Zastosowanie Co się dzieje, do diabła tłumaczenie.

Co to jest Dużo?

Ranking najwięcej: Wiele ludzi szło tego roku na pasterkę. Wiele spraw mam jeszcze do załatwienia w tym tygodniu. Wiele mówi się o tragedii w Nowym Jorku.; wiele wody upłynęło przykłady.

Co to jest Dachówka?

Co lepsze Robotnicy pokryli daczę dachówką. Brygada budowlana kryła dom dachówkami definicja.

Co to jest Duży?

Czy warto opery. Spory posąg. Poniósł spore wydatki. Zrobiliśmy spory krok do przodu w porównaniu z rokiem poprzednim. Nazwy krajów i miast pisz sporą literą. Na polskich drogach encyklopedia.

Co to jest Drozd?

Opinie forum Drozd śpiewak. Stadko kolorowych drozdów jak działa.

Co to jest Dowiedzieć Się?

Najlepszy dowiedzą się, dowiedz się, dowiedzcie się, dowiedział się, dowiedzieli się: Dowiedziałem się, iż rezygnujesz z wyjazdu. Czy dowiedziałaś się wszystkiego? Dowiedział się czy jest.

Co to jest Dokręcać?

Porównaj dokręcam, dokręcają: Dokręcaj kurek, tak tak aby nie sączyła się woda pojęcie.

Co to jest Degradacja?

Wyniki kogoś tytułu, stopnia i przeniesienie na niższe stanowisko; pogorszenie´: Degradacja z porucznika do chorążego. Degradacja socjalna. Materialna degradacja społeczeństwa wyjaśnienie.

Co to jest Duszący?

Zastosowanie Duszący smród opis.

Co to jest Dworek?

Ranking Dworek myśliwski mieścił się nieopodal zagajnika. Był właścicielem dworku szlacheckiego informacje.

Co to jest Diagram?

Co lepsze ´wykres´: Diagram komputerowy. Przedstawić coś dzięki diagramu. Pokazać coś na diagramie. Jak wychodzi z diagramu, dzisiaj pełnisz dyżur znaczenie.

Co to jest Dojmujący?

Czy warto Dojmujący głód. Dojmujący ból. Dojmujący mróz co znaczy.

Co to jest Dowlec?

Opinie forum dowlekę), dowleczesz, dowloką, dowleczcie, dowlókł (lub: dowlekł), dowlokła (lub: dowlekła), dowlókłszy (lub: dowlekłszy), dowleczony: Z trudem dowlókł ciężkie pakunki krzyżówka.

Co to jest Dwuwierzchołkowy?

Najlepszy Dwuwierzchołkowy szczyt co to jest.

Co to jest Dłużyć Się?

Porównaj dłuży się, dłużą się: Czas jej się dłużył w oczekiwaniu na przyjście narzeczonego słownik.

Co to jest Dwóchsetny?

Wyniki lub: dwusetny): Dwóchsetna rocznica urodzin Adama Mickiewicza czym jest.

Co to jest Dojeść?

Zastosowanie dojem, dojedzą, dojedz, dojedzcie, dojadł, dojedli, dojadłszy: Dojadł drugie śniadanie do końca. zobacz dojadać co oznacza.

Co to jest Dębieć?

Ranking ´pozostać w bezruchu wskutek zaskoczenia´, dębieję, dębieją, dębiał, dębieli: Zawsze dębieję na widok uroczych dziewczyn tłumaczenie.

Co to jest Dorobić?

Co lepsze dorobią, dorób, doróbcie: Postanowił dorobić klucz do drzwi dla dziecka. Do każdego wiersza można dorobić kilka różnych interpretacji. Dorobił sobie trochę, pracując w przykłady.

Co to jest Dwoisty?

Czy warto Dwoista natura materii definicja.

Co to jest Drapnąć?

Opinie forum drapniesz, drapną, drapnijcie, drapnął, drapnęła, drapnęli, drapnąwszy, drapnięty: Kocur drapnął mnie pazurem w skroń. Nieznośny kot drapnął poprzez okno. Wykorzystał encyklopedia.

Co to jest Dochód?

Najlepszy Dochód netto. Dochód opodatkowany. Wykazał się stałymi dochodami. Dochód państwowy był w tym roku mniejszy niż w wcześniejszych latach. Miał kilka źródeł dochodu jak działa.

Co to jest Dell´Arte?

Porównaj ndm: Komedia dell´arte (improwizowane widowisko teatralne czy jest.

Co to jest D-Moll?

Wyniki m ndm: Utwór w tonacji d-moll pojęcie.

Co to jest Dokądkolwiek?

Zastosowanie Wyjechać dokądkolwiek. Dokądkolwiek pójdziesz, wszędzie zamknięte drzwi wyjaśnienie.

Co to jest Dwojako?

Ranking Jej wypowiedź można było dwojako wyjaśniać opis.

Co to jest Dodać?

Co lepsze dodany: Zasiłek dodany do pensji. Laborant dodał wody do roztworu. Jej słowa dodały mu odwagi. Na koniec dodał jeszcze, iż za kilka dni wyjeżdża do Łodzi. Dodaj osiem informacje.

Co to jest Dłoń?

Czy warto na zgodę. Dyrektor uścisnął mu mocno dłoń. Miał dłonie zniszczone ciężką robotą. Podaj dłoń potrzebującym. Z okolicznych wzniesień widać całą dolinę jak na dłoni.; mieć znaczenie.

Co to jest Dwukomorowy?

Opinie forum Plecak dwukomorowy co znaczy.

Co to jest Dobierać Się?

Najlepszy dobieram się, dobierają się: Lisy dobierały się do kurników. Dobierać się do kogoś.; dobierać się (komuś) do skóry krzyżówka.

Co to jest Duma?

Porównaj ´poczucie własnej godności; utwór epicki´: Duma narodowa. Duma z odniesionego zwycięstwa. Duma z syna. Piersi rozpierała mu duma. Duma o hetmanie Zaleskim co to jest.

Co to jest Doktor?

Wyniki naukowy, osoba mająca ten stopień; doktor´ (skrót: dr): Lekarz filologii polskiej. Lekarz medycyny (lub: lekarz nauk medycznych). Został mu nadany tytuł doktora słownik.

Co to jest Dzień Dobry?

Zastosowanie Dzień dobry, jak się macie czym jest.

Co to jest Dyskutować?

Ranking dyskutują: Nie będę z tobą dyskutować. Posłowie dyskutowali ustawę do późnych godz. nocnych. Dyskutujemy nad problemem bezrobocia. Dyskutowaliśmy o poezji polskiej na co oznacza.

Co to jest Dar?

Co lepsze Składać dary w naturze. Dostał w darze od losu piękny głos. Dar dla matki. Dar na ubogich. Zbiórka darów dla powodzian. Miała specjalny dar do muzyki. Po tacie artyście tłumaczenie.

Co to jest Drwić?

Czy warto ´lekceważyć´, drwię, drwią, drwijcie: Drwię z waszych pomysłów. Drwiła z naiwności nie wszystkich ludzi. W obliczu zgonu drwił z niebezpieczeństwa przykłady.

Co to jest Dystans?

Opinie forum kwestie trzeba spojrzeć z dystansu. Zachowaj dystans do takich wystąpień. Rósł dystans pomiędzy ambicjami a możliwościami. Był wszechstronny jako lekkoatleta - biegał na definicja.

Co to jest Dogadać Się?

Najlepszy dogadam się, dogadają się: Nie mogę się z nią dogadać co do tego wyjazdu. Umiesz się dogadać po francusku? zobacz dogadywać się encyklopedia.

Co to jest Dżudok?

Porównaj lub: dżudoka) ´sportowiec uprawiający dżudo´: Kimono dżudoka (lub: dżudoki). Walki utytułowanych dżudoków jak działa.

Co to jest Dźwignąć (Się)?

Wyniki dźwigniesz (się), dźwigną (się), dźwignijcie (się), dźwignął (się), dźwignęła (się), dźwignęli (się), dźwignąwszy (się), dźwignięty: Dźwignął dziecko do góry, by także czy jest.

Co to jest Dodatkowy?

Zastosowanie Podjęła dodatkową pracę pojęcie.

Co to jest Dziwny?

Ranking zwierzęta o dziwnych, egzotycznych nazwach. Dziwni są ci ludzie. Dziwny jest ten wiersz. Dziwna rzecz się stała. Zrezygnował z edukacji? - Nic dziwnego, nie był orłem wyjaśnienie.

Co to jest Dylemat?

Co lepsze ´problem dokonania wyboru spośród dwóch albo więcej możliwości´: Nie mieć dylematu. Pozbyć się wszelkich dylematów. Stanęła przed dylematem, jakie wybrać liceum opis.

Co to jest Dobrudzić?

Czy warto dobrudzę, dobrudzą, dobrudź, dobrudźcie: Dobrudzę jeszcze spodnie i oddam do prania informacje.

Co to jest Dżuma?

Opinie forum Zachorować na dżumę. Epidemia dżumy, lecz: Dżuma (tytuł powieści Alberta Camusa znaczenie.

Co to jest Dziewięćset?

Najlepszy Dziewięciuset olimpijczyków maszerowało przed publicznością. Dziewięćset kobiet idzie w pochodzie. W roku tys. dziewięćsetnym. Muszę zanieść do spółdzielni dokumenty z co znaczy.

Co to jest Dośrubować?

Porównaj dośrubuję, dośrubują: Dośrubuj ten wieszak, tak tak aby nie odpadł po kilku dniach krzyżówka.

Co to jest Dyżurny?

Wyniki Dyżurny uczeń. Dyżurni uczniowie są wpisani do dziennika co to jest.

Co to jest Drogówka?

Zastosowanie Kierowca został zatrzymany poprzez drogówkę. Pracować w drogówce słownik.

Co to jest Dziecięcy?

Ranking dziecięcy. Z podwórka dolatywały dziecięce śmiechy i pokrzykiwania. Dziecięce zabawy. Poezja dziecięca. Szpital dziecięcy. Klinika chorób dziecięcych. Kupowała tylko czym jest.

Co to jest Dur?

Co lepsze ´dolegliwość´: Epidemia duru brzusznego. Dur plamisty co oznacza.

Co to jest Dwanaście?

Czy warto kobiet. Dwunastu apostołów. Uczył się z dwunastoma (lub: dwunastu kolegami). Dwunastu chłopców idzie ulicą. Dwunastu chłopców szło poprzez miasto. Dwanaście książek leży tłumaczenie.

Co to jest Dotrzymać?

Opinie forum dotrzymają: Dotrzymać słowa. Musisz dotrzymać przysięgi. Obiecał jej, iż się poprawi, i dotrzymał tej obietnicy. Zleceniodawca nie dotrzymał umowy. Czy dotrzymasz raz przykłady.

Co to jest Dortmund?

Najlepszy ´miasto w Niemczech´, dortmundczyk, dortmundka, dortmundzki: Jechać do Dortmundu. Mieszkać w Dortmundzie; dortmundzkie zabytki definicja.

Co to jest Darowizna?

Porównaj Zgłosić u notariusza darowiznę. Przyjąć darowiznę od kogoś. Zapłacić podatek od darowizny encyklopedia.

Co to jest Dwie Trzecie?

Wyniki Stadion wypełniony w dwóch trzecich (lub: dwu trzecich). Przeczytałam już dwie trzecie książki jak działa.

Co to jest Do Usłyszenia?

Zastosowanie Dziękuję państwu za uwagę - do usłyszenia czy jest.

Co to jest Działanie?

Ranking wyznaczyć sobie zakres działania. Przegląd metod działania. Działanie alkoholu na układ nerwowy człowieka jest zgubne w skutkach. Dokonywać złożonych działań na liczbach pojęcie.

Co to jest Dyżurować?

Co lepsze dyżuruję, dyżurują: Nie wszystkie apteki dyżurują całą noc wyjaśnienie.

Co to jest Deponować?

Czy warto ´oddawać na przechowanie´, deponuję, deponują: Deponować kapitał w banku. Deponować dokumenty u notariusza opis.

Co to jest Drzewce?

Opinie forum ´drewniany drążek´: Drzewce kopii. Drzewce włóczni. Drzewce sztandaru. Te drzewca poświęcone są na kosy informacje.

Co to jest Dorównać?

Najlepszy dorównam, dorównają: Jest tak dobry, iż nigdy mu nie dorównasz. zobacz dorównywać znaczenie.

Co to jest Dłużny?

Porównaj Była mu dłużna dorobek. Wrzeszczał na nią jak opętany, a ona nie pozostawała mu dłużna.; nie pozostawać/nie pozostać (komuś) dłużnym co znaczy.

Co to jest Defensywny?

Wyniki ´obronny´: Defensywny styl gry. Defensywni piłkarze krzyżówka.

Co to jest Dawać?

Zastosowanie dawajcie: Sklep z częściami motoryzacyjnymi dawał duże zyski. Chętnie dawał ucha tym pogłoskom.; dać/dawać (komuś) czarną polewkę; dać/dawać (komuś) kosza; dać/dawać co to jest.

Co to jest Dostrzec?

Ranking dostrzeżesz, dostrzegą, dostrzeż, dostrzeżcie, dostrzegł, dostrzegli, dostrzegłszy, dostrzeżony: Dostrzegł już pierwsze siwe włosy na jej głowie. Krytycy dostrzegli w słownik.

Co to jest Drogeria?

Co lepsze ´sklep z kosmetykami´: Pracować w drogerii. Odwiedzić drogerię czym jest.

Co to jest Dostudzić?

Czy warto dostudzę, dostudzisz, dostudzą, dostudź, dostudźcie: Dostudź, proszę, mi tę kaszkę, muszę zająć się dzieckiem co oznacza.

Co to jest Dalejże?

Opinie forum Dalejże, do roboty! Przeproście go, dranie, dalejże tłumaczenie.

Co to jest Dożywiać?

Najlepszy dożywiam, dożywiają: Leśnicy dożywiają dzikie zwierzęta przykłady.

Co to jest Dobro?

Porównaj dla dobra ogółu. Myśleć o własnym dobru. Dobra kulturalne. Dziedziczne dobra. Dobra doczesne. Dobra zagrabione poprzez najeźdźcę.; Dolegliwość pozwala poznać słodycz definicja.

Co to jest Dopomóc?

Wyniki dopomogę, dopomożesz, dopomogą, dopomóż, dopomóżcie, dopomógł, dopomogła, dopomogli, dopomógłszy: Tak mi dopomóż, Bóg. Dopomóż mi w ukończeniu studiów. zobacz dopomagać encyklopedia.

Co to jest Don Juan?

Zastosowanie wym. don żuan] ´postać literacka´: Miłosne podboje Don Juana jak działa.

Co to jest Daltonista?

Ranking m odm. jak ż: Był daltonistą i nie rozróżniał barw czy jest.

Co to jest Drasnąć?

Co lepsze drasnę, draśniesz, drasną, draśnijcie, drasnął, drasnęła, drasnęli, drasnąwszy, draśnięty: Drasnął się brzytwą w dłoń pojęcie.

Co to jest Delegacja?

Czy warto ´reprezentatywna ekipa osób, która została gdzieś wysłana; wyjazd w kwestiach służbowych´: Delegacja radnych. Czy zastałam męża? - Niestety, jest w delegacji. Pojechała wyjaśnienie.

Co to jest Dozorczyni?

Opinie forum Dozorczyni myła podłogę na klatce schodowej opis.

Co to jest Drapieżca?

Najlepszy m odm. jak ż: Głodny drapieżca szczerzył kły. Atak groźnego drapieżcy informacje.

Co to jest Dal?

Porównaj majaczyły Beskidy. Spojrzeć w dal. Nie mógł się przyzwyczaić do życia z dala od rodziny. Całe życie trzymał się z dala od gwaru. Trzymał się z dala od rówieśników. Z znaczenie.

Co to jest Dożeglować?

Wyniki dożegluję, dożeglują: Dożeglować do Świnoujścia co znaczy.

Co to jest Dziewiąty?

Zastosowanie chrystianizacyjna Cyryla i Metodego przypada na koniec dziewiątego wieku (lub: 9. wieku, lub: IX wieku). Obchodzimy dziewiątą rocznicę (lub: 9. rocznicę) ukończenia krzyżówka.

Co to jest Dewizka?

Ranking ´łańcuszek do zegarka kieszonkowego´: Srebrna dewizka do zegarka (lub: u zegarka, przy zegarku co to jest.

Co to jest Dziesiątek?

Co lepsze Siódmy dziesiątek lat naszego wieku. Od wielu dziesiątków lat słownik.

Co to jest Delirium?

Czy warto ´majaczenie, bredzenie´ blm ndm: Mieć delirium. Delirium pijackie czym jest.

Co to jest Deptać?

Opinie forum depcę), depczą (lub: depcą), depczcie: Nie depcz trawników! Nie depcz po trawie! Deptać komuś po butach. Deptać komuś po odciskach.; deptać komu po piętach; Chętnie gdyż co oznacza.

Co to jest Deska?

Najlepszy Deska kreślarska. Pływać na desce. Stos desek.; do grobowej deski; ostatnia - [jedyna] deska ratunku; przeczytać/czytać (coś) od deski do deski; zabity deskami tłumaczenie.

Co to jest Duch?

Porównaj domostwa. Był dobrym duchem całego towarzystwa. Jej słowa dodały mu ducha. Ujmować coś w duchu demokracji (lub: w duchu demokratycznym). W głębi ducha radował się z tego przykłady.

Co to jest Dieslowski?

Wyniki wym. dizlowski]: Silnik dieslowski. Lokomotywy dieslowskie definicja.

Co to jest Dżiu-Dżitsu?

Zastosowanie ´japońska walka mająca na celu obezwładnienie przeciwnika sposobami zagrażającymi jego zdrowiu´ ndm: Trenować dżiu-dżitsu encyklopedia.

Co to jest Dozbroić?

Ranking dozbroję, dozbroisz, dozbroją, dozbrójcie: Dozbroić armię jak działa.

Co to jest Dogryzać?

Co lepsze dogryzam, dogryzają: Kiedy lwy skończą ucztę, kolejne drapieżniki dogryzają padlinę do końca. Dogryzał jej kąśliwymi uwagami czy jest.

Co to jest Dudek?

Czy warto Stado kolorowych dudków.; wystrychnąć kogoś na dudka; Jaki dudek, taki czubek.; Kto na dudka stworzony, dudkiem będzie pojęcie.

Co to jest Dwustuzłotówka?

Opinie forum Rozmienić dwustuzłotówkę. Plik dwustuzłotówek wyjaśnienie.

Co to jest Dzidziuś?

Najlepszy Urodzić małego dzidziusia. Karmić piersią dzidziusia. Ubranko dla dzidziusia opis.

Co to jest Dopasować?

Porównaj dopasuję, dopasują, dopasowany: Koniecznie chciał dopasować klucz do zamka w drzwiach do piwnicy. Ta spódniczka jest nieźle dopasowana do twojej figury informacje.

Co to jest Dykcja?

Wyniki ´sposób wymawiania´: Doskonalić własną dykcję. Mieć świetną dykcję. Podziwiam najlepszą dykcję wykształconych aktorów znaczenie.

Co to jest Debiutować?

Zastosowanie debiutuję, debiutują: Młody piłkarz debiutował w biało-czerwonych barwach. Debiutowała awangardowym tomikiem literaturze co znaczy.

Co to jest Do Upadłego?

Ranking ´do wyczerpania wszelkich sił; do końca´: Regularnie kłócili się ze sobą do upadłego. Tańczyć do upadłego. Pić do upadłego krzyżówka.

Co to jest Dryg?

Co lepsze Miała dryg do majsterkowania.; mieć dryg (do czegoś co to jest.

Co to jest Dwóchsetlecie?

Czy warto blm: Dwóchsetlecie (lub: dwusetlecie) zwycięstwa słownik.

Co to jest Dwusetny?

Opinie forum lub: dwóchsetny): Dwusetny numer czasopisma (lub: 200. numer czasopisma). Dwusetna rocznica (lub: 200. rocznica). Dwa tysiące dwusetny (lecz: dwieście czterdziesty czym jest.

Co to jest Degustować?

Najlepszy ´kosztować, wypróbowywać smak´, degustuję, degustują: Z rozkoszą degustował wykwintne wino co oznacza.

Co to jest Do Syta?

Porównaj Najeść się do syta tłumaczenie.

Co to jest Dochodzenie?

Wyniki Dochodzenie sądowe. Prowadzić dochodzenie przeciwko podejrzanemu o kradzieże. Prokuratura wszczęła dochodzenie w kwestii korupcji w administracji państwowej przykłady.

Co to jest Darń?

Zastosowanie ´trawa wspólnie z ziemią, używana regularnie w formie płata do pokrywania powierzchni na boisku, stoku´: Leżeć na zielonej darni. Położyć darń na boisku piłkarskim definicja.

Co to jest Dominacja?

Ranking ´panowanie´: Dominacja czarnoskórych lekkoatletów na mistrzostwach świata. Dominacja silnego państwa nad słabszym encyklopedia.

Co to jest Doczesny?

Co lepsze ´przemijający´: Kwestie doczesne jak działa.

Co to jest Dyplom?

Czy warto magistra. Dyplom licencjata. Dyplom inżyniera. Mój syn zrobił dyplom na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Dyplom ukończenia uczelni. Młodzi piłkarze otrzymali dyplom czy jest.

Co to jest Do Końca?

Opinie forum Wytrwać do końca. Do końca wakacji zostało jedenaście dni. Aczkolwiek drużyna wysoko przegrywała, ambitnie grała do końca pojęcie.

Co to jest Dwustrzałowy?

Najlepszy Pistolet dwustrzałowy wyjaśnienie.

Co to jest Dziewiętnaście?

Porównaj wrześniu dziewiętnaście lat. Dziewiętnastu przedszkolaków bawi się na podwórku. Dziewiętnaście kaset magnetofonowych leży na stoliku. Jako wychowawca opiekował się opis.

Co to jest Długometrażowy?

Wyniki Video długometrażowy informacje.

Co to jest Donald?

Zastosowanie Kaczor Donald, lecz: żuć donalda (gumę do żucia znaczenie.

Co to jest Doginać?

Ranking doginam, doginają: Doginamy szpilkę, tak aby utworzyć haczyk co znaczy.

Co to jest Donikąd?

Co lepsze Ta droga prowadzi donikąd krzyżówka.

Co to jest Dojrzeć?

Czy warto ´spostrzec´, dojrzę, dojrzą, dojrzyjcie: Próbował coś dojrzeć w gęstej mgle. Nie mogła nic dojrzeć w takich ciemnościach. Dojrzał nagle cel swoich wysiłków co to jest.

Co to jest Dopisać?

Opinie forum dopiszą: Dopisać w liście postscriptum. Dopisze pani do rachunku dwie kawy. Goście dopisali w trakcie jej urodzin. Na wieczorku poetyckim słuchacze dopisali. Jeżeli słownik.

Co to jest Dziewczę?

Najlepszy dziewczęcia. Urodziwe dziewczęta stały na przystanku. Dwoje dziewcząt wsiadło do tramwaju. Troje dziewcząt (lub: Trzy dziewczęta). Czworo dziewcząt (lub: Cztery czym jest.

Co to jest Dżinsy?

Porównaj Nosić tylko dżinsy co oznacza.

Co to jest Druk?

Wyniki drukiem wszystkie własne prace. W druku ukazały się Dzieła zgromadzone Słowackiego. Jego podręcznik wyszła drukiem pod koniec zeszłego roku. Oddałem książkę do druku tłumaczenie.

Co to jest Dynia?

Zastosowanie Pestki z dyni przykłady.

Co to jest Dekiel?

Ranking ´przykrycie´: Puszka bez dekla definicja.

Co to jest Dościelać?

Co lepsze dościelam, dościelają: Dościelać dodatkowe posłania encyklopedia.

Co to jest Dezercja?

Czy warto ´ucieczka z wojska´: Dezercja z wojska. Dezercja z frontu jak działa.

Co to jest Depesza?

Opinie forum ´telegram; informacja prasowa´: Depesza prasowa. Dostać istotną depeszę. Nadał pilną depeszę czy jest.

Co to jest Diagnoza?

Najlepszy dolegliwości; badanie i ocena zjawiska´: Diagnoza ordynatora okazała się trafna. Oby ta diagnoza okazała się mylna. Postawić diagnozę. Poddać coś diagnozie. Raport pojęcie.

Co to jest Duszpasterski?

Porównaj List duszpasterski. Duszpasterska posługa wyjaśnienie.

Co to jest Domierzyć?

Wyniki domierzę, domierzą: Domierz długość trasy wokół parku. zobacz domierzać opis.

Co to jest Domarznąć?

Zastosowanie wym. domar-zać], domarznę, domarzną, domarzł (lub: domarznął), domarzła, domarzli, domarzłszy, domarznięty: Po drugim przymrozku ogórki domarzły do reszty informacje.

Co to jest Demokracja?

Ranking polityczny, gdzie władza sprawowana jest poprzez przedstawicieli wybranych poprzez przewarzająca część społeczeństwa´: Demokracja ludowa, demokracja parlamentarna znaczenie.

Co to jest Dożywocie?

Co lepsze blm: Sąd uznał oskarżonego winnym i skazał go na dożywocie co znaczy.

Co to jest Dziesięciolecie?

Czy warto blm: Dziesięciolecie (lub: 10l-ecie) małżeństwa krzyżówka.

Co to jest Doctor Honoris Causa?

Opinie forum honoris causa) - [wym. lekarz honoris kałza] ´honorowy tytuł naukowy´ (skrót: doctor h.c.): Uniwersytet Śląski nadał tytuł doktora honoris causa Stanisławowi co to jest.

Co to jest Działka?

Najlepszy Kupić sobie działkę za miastem. W wolne soboty pracował na działce. Ogródki działkowe słownik.

Co to jest Dres?

Porównaj lub: dresy) Biegać po podwórku w sportowym dresie. Chodzić w dresie (lub: w dresach). Bluza od dresu czym jest.

Co to jest Dużo By?

Wyniki Wiele aby trzeba mówić. Wiele aby opowiadać co oznacza.

Co to jest Drożdże?

Zastosowanie blp: Drożdże piwne. Ciasto drożdżowe.; rosnąć jak na drożdżach tłumaczenie.

Co to jest Dworka?

Ranking ´dama dworska´: Mieć zaufaną dworkę przykłady.

Co to jest Deformacja?

Co lepsze ´zniekształcenie´: Ulec deformacji. Deformacja twarzy definicja.

Co to jest Dwuaktówka?

Czy warto ´dwuaktowy utwór sceniczny´: Wystawiać na deskach śląskiego teatru dwuaktówkę encyklopedia.

Co to jest Deformować?

Opinie forum deformuję, deformują: Zabieg plastyczny niekiedy deformuje twarz pacjenta. By uniknąć plagiatu, zdeformował nieco treść oryginału jak działa.

Co to jest Docelowo-Powrotny?

Najlepszy Ruch docelowo-powrotny. Bilet docelowo-powrotny czy jest.

Co to jest Derka?

Porównaj ´gruby koc´: Podarta derka. Narzucić derkę na siodło pojęcie.

Co to jest Domino?

Wyniki Lubiła grać w domino. Przyłącz się do nas, właśnie rozgrywamy partię domina wyjaśnienie.

Co to jest Dmuchawiec?

Zastosowanie Zerwać polnego dmuchawca. Podmuch wiatru rozproszył dmuchawca na kilkanaście metrów opis.

Co to jest Dzbanek?

Ranking Dzbanek porcelanowy. Nalej wody do dzbanka i włóż bukiet chryzantem informacje.

Co to jest Dygotać?

Co lepsze dygoczę (lub: dygocę), dygoczą (lub: dygocą), dygoczcie: Szyby w oknach dygotały od ciągłego hałasu. Zmoknięty przechodzień dygotał z zimna znaczenie.

Co to jest Do?

Czy warto butelek. Klucz do drzwi. Korty do tenisa ziemnego. Ekspres do kawy. Proszek do prania. Szczoteczka do zębów. Maszyna do szycia. Deska do prasowania. Pomadka do ust. Krem co znaczy.

Co to jest Dozwolić?

Opinie forum dozwolę, dozwolą, dozwólcie: Nie dozwolili mu pozostać w mieście. zobacz dozwalać krzyżówka.

Co to jest Dwurzędówka?

Najlepszy Uszyć sobie gustowną dwurzędówkę co to jest.

Co to jest Dopókiż?

Porównaj Dopókiż będę cię prosił o niespóźnianie się słownik.

Co to jest Dziki Zachód?

Wyniki ´zachodnia część Stanów Zjednoczonych, nazywana tak w okresie osiedlania się Europejczyków´: Mieszkać na Dzikim Zachodzie czym jest.

Co to jest Detronizacja?

Zastosowanie ´obalenie monarchy z tronu, pozbawienie go władzy´: Detronizacja króla. Detronizacja mistrza co oznacza.

Co to jest Dratewka?

Ranking Szewc Dratewka tłumaczenie.

Co to jest Deputat?

Co lepsze ´płaca w naturze´: Deputat opałowy przykłady.

Co to jest Depresja?

Czy warto ´stan przygnębienia, zniechęcenia´: Być w depresji. Popaść w depresję definicja.

Co to jest Dziurawy?

Opinie forum Dziurawy worek. Dziurawe skarpetki. Dziurawa chustka.; mieć dziurawe ręce encyklopedia.

Co to jest Dwakroć?

Najlepszy Dwakroć sto tys.. Dostać dwakroć wyższą pensję jak działa.

Co to jest Deszczowy?

Porównaj lub: dżdżysty): Trzeba wracać, nadciągają chmury deszczowe. Opady deszczowe. To był deszczowy dzień. Nie wychodź z domu w taki dżdżysty czas. Pora deszczowa czy jest.

Co to jest Doktor Habilitowany?

Wyniki skrót: dr hab.): Uzyskać stopień doktora habilitowanego pojęcie.

Co to jest Dag?

Zastosowanie dekagram): 5 dag cukru wyjaśnienie.

Co to jest Dokroić?

Ranking dokroję, dokroisz, dokroją, dokrójcie: Dokrój jeszcze trochę chleba, ponieważ już się kończy. Dokroił resztkę kiełbasy i rozpoczął smarować kromki opis.

Co to jest Deficyt?

Co lepsze ´brak, niedobór´: Deficyt złota. Deficyt budżetowy. Pokryć deficyt. Problem deficytu surowców informacje.

Co to jest Dostąpić?

Czy warto dostąpię, dostąpią: Czy dostąpię tego zaszczytu i otrzymam nagrodę z rąk dyrektora? Dostąpić ogromnej łaski. Dostąpić niebywałego szczęścia znaczenie.

Co to jest Dzielnica?

Opinie forum dzielnicowy: Dzielnica miasta. Bytków to dzielnica Siemianowic. Troszczyć się o swoją dzielnicę. Rozbicie dzielnicowe. Dzielnicowy upomniał hałaśliwych lokatorów budynku co znaczy.

Co to jest Dośrodkowanie?

Najlepszy Celne dośrodkowanie. Zdobyć bramkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska krzyżówka.

Co to jest Dzierżawca?

Porównaj m odm. jak ż: Wieloletni dzierżawca ośrodka wczasowego. Pobierać podatki od dzierżawców co to jest.

Co to jest Dobroczyńca?

Wyniki Dobroczyńca domu dziecka. Dobroczyńca ludzkości słownik.

Co to jest Dopomagać?

Zastosowanie dopomagam, dopomagają: Dopomagał jej w prowadzeniu gospodarstwa czym jest.

Co to jest Dokądże?

Ranking Dokądże się wybierasz? Dokądże to, nie za późno na spacer co oznacza.

Co to jest Durzyć Się?

Co lepsze ´podkochiwać się´, durzę się, durzą się, durz się, durzcie się: Durzył się w koleżance ze szkoły tłumaczenie.

Co to jest Dolny Śląsk?

Czy warto Dolnoślązak, Dolnoślązaczka, dolnośląski: Mieszkaniec Dolnego Śląska; dolnośląski przemysł przykłady.

Co to jest Detektyw?

Opinie forum ´osoba zajmująca się zawodowo wykrywaniem przestępstw´: Detektyw policyjny. Wynająć prywatnego detektywa. Szkoła detektywów definicja.

Co to jest Duda?

Najlepszy ´osoba grająca na dudach´: Słyszeć grającego dudę encyklopedia.

Co to jest Dniówka?

Porównaj Przepracować dniówkę. Zapłacić komuś pół dniówki jak działa.

Co to jest Dwudrzwiowy?

Wyniki Szafa dwudrzwiowa czy jest.

Co to jest Dokupować?

Zastosowanie dokupuję, dokupują: Rokrocznie dokupuję do mieszkania jakiś mebel pojęcie.

Co to jest Dzikus?

Ranking dzikusa. Plemię dzikusów. Po sposobie posługiwania się sztućcami poznałem, iż to dzikus.; Cywilizowany dzikus jest najgorszym ze wszystkich dzikusów! - [Karl Julius wyjaśnienie.

Co to jest Dojrzewać?

Co lepsze dojrzewam, dojrzewają: Jabłonie dojrzewają w słońcu. Młodzieniec dojrzewał bardzo burzliwie opis.

Co to jest Dopóty?

Czy warto Pracował wydajnie, dopóty nie osiągnął wieku emerytalnego. Pływali w morzu dopóty, dopóki woda była ciepła informacje.

Co to jest Dubler?

Opinie forum ´osoba zastępująca aktora w niebezpiecznych cenach filmowych´: Dubler aktora. Mieć swojego dublera. Ekipa dublerów znaczenie.

Co to jest Domrażać?

Najlepszy domrażam, domrażają: Trzeba było domrażać piwo, ponieważ było niezbyt chłodne co znaczy.

Co to jest Dosłuchać?

Porównaj dosłucham, dosłuchają: Studenci nie dosłuchali wykładu do końca. zobacz dosłuchiwać krzyżówka.

Co to jest Dolnośląski?

Wyniki Kopalnie dolnośląskie, lecz: Bory Dolnośląskie co to jest.

Co to jest Defekt?

Zastosowanie ´wada, usterka, uszkodzenie´: Defekt samochodu. Defekt silnika. Defekt wymowy. Defekt genetyczny. Maszyna pracuje bez defektu słownik.

Co to jest Doić?

Ranking doję, doisz, doimy, doją, dójcie: Doić krowę. Doić klientów z gotówki czym jest.

Co to jest Debiutant?

Co lepsze Młodziutki debiutant. Niektórzy debiutanci od razu zyskują sympatię widzów co oznacza.

Co to jest Disc Jockey?

Czy warto lub: dyskdżokej) - [wym. dyskdżokej]: Popisy disc jockeya. Zawodowi disc jockeye tłumaczenie.

Co to jest Dewastacja?

Opinie forum ´zniszczenie´: Postępująca dewastacja środowiska naturalnego. Dewastacja klatek schodowych. Ulec dewastacji przykłady.

Co to jest Dyskomfort?

Najlepszy ´brak komfortu´: W trakcie podróży odczuwał dyskomfort definicja.

Co to jest Dopust?

Porównaj ´zjawisko niezależne od woli człowieka´; dopust boży; Poprzez różne cierpienia, poprzez tyle klęsk i dopustów. - [Wergiliusz encyklopedia.

Co to jest Dół?

Wyniki poprowadzona wzgórzem; w dole wiła się rzeka. Te spodnie wydają się szersze u dołu. Mieszkam na dole. Spojrzał w dół i zamarł. Wydawało mu się, iż leciał głową na dół jak działa.

Co to jest Dokończyć?

Zastosowanie dokończę, dokończą, dokończcie: Dokończcie czytania i możecie iść do domu. Dokończył pisać list i włożył go do koperty. zobacz dokańczać czy jest.

Co to jest Demobil?

Ranking ´pozostały sprzęt wojskowy poświęcony na cele cywilne´ blm: Kupić auto z demobilu pojęcie.

Co to jest Darmo?

Co lepsze przydział otrzymał (za) darmo. Kupili to mieszkanie prawie (za) darmo. (Na) darmo traciła czas, czekając na jego telefon. Nie darmo nazywali go mistrzem. Darmowe bilety wyjaśnienie.

Co to jest Droga?

Czy warto prowadzi leśna droga. Szli teraz polną drogą. Opłakany stan polskich dróg. Możesz jechać, droga wolna! Odnalazłem na mapie tę boczną drogę do Szczawy. Jego droga do opis.

Co to jest Dosłużyć?

Opinie forum dosłużę, dosłużą, dosłuż, dosłużcie: Dosłużyć do końca zasadniczej służby wojskowej. zobacz dosługiwać informacje.

Co to jest Dziedzina?

Najlepszy funkcji. Tematyka polityki. Tematyka finansów. Tematyka życia gospodarczego. Miała duże osiągnięcia w zakresie sportu. Specjalizować się w określonej dziedzinie wiedzy znaczenie.

Co to jest Dręczyć?

Porównaj dręczcie: Co cię dręczy? Dręczyły go nocne koszmary. Tata dręczył go surową dyscypliną.; Niepewne nieszczęścia bardziej dręczą. - [Seneka Młodszy]; Nigdy nie będzie co znaczy.

Co to jest Dowództwo?

Wyniki Generał objął dowództwo armii. Pułkownik objął dowództwo nad pułkiem. Sprawować dowództwo plutonu. Służył pod dowództwem generała Maczka. Zameldować się w dowództwie krzyżówka.

Co to jest Donos?

Zastosowanie Złożył donos na sąsiada do urzędu skarbowego co to jest.

Co to jest Dyskutant?

Ranking Zajadli dyskutanci. Ekipa zażartych dyskutantów słownik.

Co to jest Dysocjacja?

Co lepsze ´rozkład związków chemicznych´ blm: Zdarzenie chemicznej dysocjacji czym jest.

Co to jest Dopiero?

Czy warto Moja córeczka zakończyła dopiero dwa latka. Autokar wycieczkowy niedawno odjechał co oznacza.

Co to jest Drożdżówka?

Opinie forum Jeść drożdżówkę z serem albo z makiem. Poprosić sprzedawcę o pięć drożdżówek tłumaczenie.

Co to jest Dyskwalifikować?

Najlepszy dyskwalifikuję, dyskwalifikują: Robota, którą wykonałeś, dyskwalifikuje cię jako fachowca przykłady.

Co to jest Dyktafon?

Porównaj ´przenośny magnetofon do nagrywania´: Nagrywać wykład na dyktafon. Rozmawiać przy włączonym dyktafonie definicja.

Co to jest Datek?

Wyniki Wystąpić z sporym datkiem. Zbieranie datków dla ofiar powodzi.; Bez datku łaska - jak rzeka bez wody.; Datek - na niewdzięczność zadatek.; Jednego to wspomożesz datkiem encyklopedia.

Co to jest Dolny?

Zastosowanie sztućce na dolną półkę. Leczył dolne zęby. Barka pływa po dolnej Odrze. Mieszkam na dolnym Tysiącleciu (dolnej części osiedla Tysiąclecia), lecz: Łużyce Dolne, Dolny jak działa.

Co to jest Dwutlenek?

Ranking Wzór dwutlenku węgla. Zatrucie dwutlenkiem węgla czy jest.

Co to jest Drożeć?

Co lepsze drożeje, drożeją, drożał: Wszystko drożeje. Benzyna znowu drożeje pojęcie.

Co to jest Delikatny?

Czy warto agodny wzór. Był człowiekiem łagodnym w obejściu.; ?agodne ręce nie mogą uprawiać pola. - [Eurypides]; Nawet łagodna dziewczyna kwiaty ścina. - [Safona wyjaśnienie.

Co to jest Dzban?

Opinie forum wody źródlanej. Dzban na maliny. Dzban do noszenia wody. Dzban od mleka. Dzban po soku z jagód. Dzban z mlekiem.; Dopóty - [póty] dzban wodę nosi, dopóki - [póki] ucho opis.

Co to jest Do Cna?

Najlepszy Dom spłonął do cna. Wędrując w deszczu, przemokli do cna. Grając w karty, spłukał się do cna informacje.

Co to jest Dżem?

Porównaj Słoik dżemu. Rozsmarować dżem na kromce chleba.; Istnieje zasada: dżem jutro, dżem wczoraj… lecz żadnego dżemu dziś. - [Lewis Carroll znaczenie.

Co to jest Doważyć?

Wyniki dzięki wagi), doważę, doważą, doważ, doważcie: Doważył wyrób przywieziony wczoraj do sklepu. Trzeba było doważyć kartofli. Nie doważył pan do pełnego kilograma co znaczy.

Co to jest Dwudziestozłotówka?

Zastosowanie Trzymał w domu stare dwudziestozłotówki krzyżówka.

Co to jest Długowieczny?

Ranking Długowieczny człowiek. Żółw to długowieczne zwierzę co to jest.

Co to jest Dobudzić (Się)?

Co lepsze dobudzę (się), dobudzą (się), dobudź (się), dobudźcie (się): Nie spał już dwie doby. Któż go teraz dobudzi? Spał kamiennym snem - nie mogliśmy go dobudzić słownik.

Co to jest Dziki?

Czy warto Dziki pies australijski dingo. Dzicy tubylcy. Las bogaty w dziką zwierzynę. Dziki jak Tarzan. Kierowały nim dzikie instynkty czym jest.

Co to jest Demon?

Opinie forum ´szatan, diabeł´: Demon Laplace´a. Wierzyć w demony. Być opętanym poprzez demony. Była demonem seksu co oznacza.

Co to jest Determinować?

Najlepszy ´wyznaczać´, determinuję, determinują: Impulsy determinujące kierunek rozwoju tłumaczenie.

Co to jest Dyshonor?

Porównaj ´zniewaga, obelga´: Twoje zachowanie uważam za dyshonor przykłady.

Co to jest Dalekowidz?

Wyniki Okulary dla dalekowidza. Być dalekowidzem definicja.

Co to jest Docinać , Docinam, Docinają?

Zastosowanie Docinać płytę pilśniową. Stale mu docinała encyklopedia.

Co to jest Dynamo?

Ranking Dynamo przy rowerze jak działa.

Co to jest Dopełznąć?

Co lepsze dopełzniesz (lub: dopełźniesz), dopełzną, dopełznijcie (lub: dopełźnijcie), dopełznął (lub: dopełzł), dopełzła, dopełzli (lub: dopełźli), dopełznąwszy (lub: dopełzłszy czy jest.

Co to jest Detektywistyczny?

Czy warto Detektywistyczna poezja. Video detektywistyczny pojęcie.

Co to jest Dziękować?

Opinie forum dziękują, dziękował, dziękowali: Dziękuję ci za twoje notatki - bardzo mi pomogły. Dziękuję ci za szczerość - bardzo jej potrzebowałem. Za tak drogą usługę to my wyjaśnienie.

Co to jest Dokańczać?

Najlepszy dokańczam, dokańczają: Dokańczał kolację, gdy ktoś zapukał do drzwi opis.

Co to jest Drewno?

Porównaj Drewno na opał. Od tego siedzenia miał nogi jak z drewna informacje.

Co to jest Domniemany?

Wyniki ´prawdopodobny´: Domniemany przestępca znaczenie.

Co to jest Dokładka?

Zastosowanie Poprosić bufetową o dokładkę co znaczy.

Co to jest Dopaść?

Ranking dopadnę, dopadną, dopadnijcie: Równocześnie dopadli drzwi (lub: do drzwi). Policja dopadła uciekinierów przed granicą państwa krzyżówka.

Co to jest Dodawać?

Co lepsze dodaję, dodają: Uczniowie uczyli się dodawać kolumny cyfr co to jest.

Co to jest Dokuczliwy?

Czy warto Dokuczliwy ból. Dokuczliwi chłopcy.; Co bardziej dokuczy, to prędzej nauczy słownik.

Co to jest Demontaż?

Opinie forum ´rozbiórka, rozkładanie´: Demontaż maszyn i urządzeń czym jest.

Co to jest Dopiekać?

Najlepszy dopiekam, dopiekają: Słońce dopiekało nieznośnie. Zawsze mu dopiekasz, kiedy cię zdenerwuje co oznacza.

Co to jest Dżambo Dżet (Albo: Jumbo Jet)?

Porównaj wym. dżambo dżet] ´ogromny samolot pasażerski´: Skrzydło dżambo dżeta. Siedzieć w potężnym dżambo dżecie tłumaczenie.

Co to jest Doznawać?

Wyniki doznaję, doznają: Doznawał uczucia rozkoszy na widok piękna przykłady.

Co to jest Dusić (Się)?

Zastosowanie duszą (się), duście (się): W tej restauracji chyba wszyscy duszą się dymem tytoniowym. Kiedy weszłam, wszyscy niemal dusili się ze śmiechu. Gulasz już się dusi definicja.

Co to jest Doświadczać?

Ranking doświadczam, doświadczają: Bohater książki doświadcza przemiany duchowej encyklopedia.

Co to jest Daszek?

Co lepsze Czapka z daszkiem. Stanął pod daszkiem, by przeczekać ulewę jak działa.

Co to jest Dławić Się?

Czy warto dławię się, dławią się: Jadł tak błyskawicznie, iż omal się nie dławił. Prawie dławiła się od płaczu i łkania. Dławić się kością czy jest.

Co to jest Drgać?

Opinie forum drgam, drgają: Głos mu drgał ze strachu pojęcie.

Co to jest Dyrygencki?

Najlepszy Dyrygencki pulpit. Sztuka dyrygencka wyjaśnienie.

Co to jest Dojazd?

Porównaj Miała dobry dojazd do pracy. Miał fatalny dojazd do szkoły. Codzienne dojazdy zabierały jej wiele czasu opis.

Co to jest Drut?

Wyniki Poprzez cały wieczór robiła szalik na drutach. Na budowie leżały zwoje drutu. Zahaczył nogawką o wystający drut informacje.

Co to jest Domówić?

Zastosowanie domówię, domówią, domów, domówcie: Domówcie wszystkie szczegóły i wracajcie do pracy. zobacz domawiać znaczenie.

Co to jest Do Rozpuku?

Ranking Kiedy się dowiedział, śmiał się do rozpuku.; śmiać się - [roześmiać się, zaśmiewać się…] do rozpuku co znaczy.

Co to jest Debata?

Co lepsze ´publiczna dyskusja na istotny temat´: Debaty sejmowe przeciągnęły się do późnych godz. nocnych. Toczono długie debaty nad nową ustawą krzyżówka.

Co to jest Dziwak?

Czy warto Być dziwakiem. Starzy dziwacy (lub: stare dziwaki).; Dziwacy upiększają świat. - [Maksym Gorki]; W rewolucjach bardzo potrzebne dziwaki. - [Adam Mickiewicz co to jest.

Co to jest Dziennikarz?

Opinie forum Publicysta telewizyjny. Publicysta prasowy. Popularni dziennikarze telewizyjni. Artykuł znanego dziennikarza słownik.

Co to jest Dziewięcioro?

Najlepszy Dziewięcioro dzieci idzie do przedszkola. Dziewięcioro prosiąt. Sto dziewięcioro kurcząt. Kwoka z dziewięciorgiem kurcząt czym jest.

Co to jest Dosiężny?

Porównaj Wyskok dosiężny co oznacza.

Co to jest Daleki Wschód?

Wyniki dalekowschodni: Konflikty polityczne na Dalekim Wschodzie. Wysoko kwalifikowany w sztuce walk dalekowschodnich tłumaczenie.

Co to jest Dotworzyć?

Zastosowanie dotworzę, dotworzą, dotwórz, dotwórzcie: Dotwórz kilka rozdziałów do tej pracy. zobacz dotwarzać przykłady.

Co to jest Druzgotać?

Ranking druzgocę), druzgoczą (lub: druzgocą), druzgoczcie: Występ polskich siatkarzy zamienił się w druzgocącą klęskę. Jego prace spotkały się z druzgocącą krytyką definicja.

Co to jest Dysputa?

Co lepsze ´dyskusja´: Wdała się w dysputę nad etyką lekarską. Na sali obrad toczy się zażarta dysputa. Wywiązała się dysputa pomiędzy odwiecznymi antagonistami encyklopedia.

Co to jest Dżdżyć?

Czy warto ´o deszczu: padać´, dżdży, dżdżył: Dżdży już od tygodnia jak działa.

Co to jest Dekolt?

Opinie forum ´wycięcie w sukni, bluzce odsłaniające kawałek ciała´: Bluzka ze dużym dekoltem, bez dekoltu. Suknia z dekoltem aż do pępka. Wciąż spoglądał w jej dekolt czy jest.

Co to jest Dozwalać?

Najlepszy dozwalam, dozwalają, dozwolony: Przejście poprzez Dolinę Mięguszowiecką jest dozwolone tylko w sezonie letnim pojęcie.

Co to jest Dosmażyć?

Porównaj dosmażę, dosmażą, dosmaż, dosmażcie: Dosmażyć jeszcze trochę frytek wyjaśnienie.

Co to jest Dedukować?

Wyniki dedukuję, dedukują: Dedukować szczegółowe następstwa z ogólnych racji opis.

Co to jest Dno?

Zastosowanie zdrowie solenizanta. Zatopiony statek poszedł na dno. Rozpoczął pić i stoczył się na dno. Dno rzeki. Dno oka. Dno filiżanki.; studnia bez dna; wypić - [wychylić informacje.

Co to jest Drętwy?

Ranking Ta robota jest napisana drętwym językiem. To było drętwe przemówienie. Drętwymi rękami nie mógł nawet otworzyć zamka u drzwi.; drętwa mowa znaczenie.

Co to jest Dziadek?

Co lepsze Wybrać się na urodziny dziadka. Grać z dziadkiem w skata. Wpaść na godzinkę do dziadków. Naszą córką opiekują się na razie dziadkowie. Dziadek do orzechów co znaczy.

Co to jest Dusiciel?

Czy warto ´rodzina węży´: Boa dusiciel. Rodzina dusicieli krzyżówka.

Co to jest Dyrektywa?

Opinie forum ´wytyczna´: Dostała wyraźne dyrektywy postępowania. Dyrektywy rządu do rokowań w kwestii rozbrojenia co to jest.

Co to jest Domator?

Najlepszy Mój mąż jest zdeklarowanym domatorem słownik.

Co to jest Drogowy?

Porównaj Nasyp drogowy. Sieć drogowa. Znaki drogowe. Pomoc drogowa czym jest.

Co to jest Dwusetlecie?

Wyniki lub: dwóchsetlecie) blm: Obchody dwusetlecia urodzin Mickiewicza co oznacza.

Co to jest Dotłuc Się?

Zastosowanie dotłukę się, dotłuczesz się, dotłuką się, dotłuczcie się, dotłukł się, dotłukli się, dotłukłszy się: Po dwóch godzinach wędrówki dotłukł się do schroniska tłumaczenie.

Co to jest Dziesięciobój?

Ranking Brać udział w dziesięcioboju przykłady.

Co to jest Dziwadło?

Co lepsze ´dziwak albo coś dziwacznego´: Mieć wygląd dziwadła. Zestawienie dziwadeł definicja.

Co to jest Denko?

Czy warto Denko kapelusza. Denko od butelki encyklopedia.

Co to jest Dyskietka?

Opinie forum Program na dyskietce. Włożyć dyskietkę do stacji dysków. Sformatować dyskietkę jak działa.

Co to jest Dolar?

Najlepszy Kurs dolara. Dolar znowu poszedł w górę. Płacić komuś w dolarach czy jest.

Co to jest Dziecko?

Porównaj chorowitym dzieckiem. Dwoje dzieci bawi się w piaskownicy. Troje dzieci bawiło się na huśtawkach. Szła za ręce z dwojgiem dzieci. Był dzieckiem ulicy. Jestem dzieckiem pojęcie.

Co to jest Dyrygent?

Wyniki Pełen ekspresji, długowłosy dyrygent. Dyrygent orkiestry symfonicznej. Pałeczka dyrygenta wyjaśnienie.

Co to jest Dotrwać?

Zastosowanie dotrwam, dotrwają: Ci, którzy nie dotrwają do pasterki, mogą iść na mszę nazajutrz opis.

Co to jest Deszczówka?

Ranking Myć włosy w deszczówce. Zbierać deszczówkę informacje.

Co to jest Drukarnia?

Co lepsze Drukarnia uniwersytecka. Złożyć książkę do drukarni znaczenie.

Co to jest Dętka?

Czy warto Zmienić dziurawą dętkę w rowerze co znaczy.

Co to jest Działać?

Opinie forum działają, działajcie: Na moje usprawiedliwienie mogę dodać, iż działałem w dobrej wierze. Po kilku dniach telefon nagle rozpoczął działać. Wcisnąłem hamulec - niestety krzyżówka.

Co to jest Dokument?

Najlepszy o dochodach ma ważność dokumentu. Znaleźć błąd w dokumencie. Nie mieć przy sobie dokumentów. Policjant poprosił kierowcę o okazanie dokumentów. Video dokument co to jest.

Co to jest Dogryźć?

Porównaj dogryzę, dogryziesz, dogryzą, dogryź, dogryźcie, dogryzł, dogryźli, dogryzłszy: Dogryzła resztkę ciastka i pobiegła na przystanek. zobacz dogryzać słownik.

Co to jest Dobroć?

Wyniki Miał w sobie tyle dobroci, iż przygarnął do siebie kilku bezdomnych.; chodząca dobroć; Uroda cieszy tylko oczy, dobroć jest wartością trwałą czym jest.

Co to jest Dziecinny?

Zastosowanie dziecinną twarzyczkę. Jej dziecinny głos zwracał uwagę wszystkich. Dziecinne figle. Ależ ty masz dziecinne pomysły! Wybacz tę uwagę, lecz jesteś bardzo dziecinny co oznacza.

Co to jest Dzwonnik?

Ranking Dzwonnik z Notre Dame tłumaczenie.

Co to jest Dżungla?

Co lepsze Dżungla amazońska. Przebyć dziką dżunglę. Prawo dżungli.; Prawo dżungli - które jest chyba najstarszym prawem na świecie. - [Rudyard Kipling przykłady.

Co to jest Dywizjon?

Czy warto Dywizjon lotniczy. Dywizjon artylerii. Członek dywizjonu pilotów. Walczyć w polskich dywizjonach w trakcie II wojny światowej. Dywizjon 303 definicja.

Co to jest Dojadać?

Opinie forum dojadam, dojadają: Często nie dojada, dlatego tak mizernie wygląda encyklopedia.

Co to jest Dalekosiężny?

Najlepszy Mieć dalekosiężny umysł jak działa.

Co to jest Dziwoląg?

Porównaj Mieć wygląd dziwoląga. W artykułach prasowych można czasem znaleźć zabawne dziwolągi językowe czy jest.

Co to jest Dopuścić Się?

Wyniki dopuszczę się, dopuszczą się, dopuśćcie się: Dopuścił się przestępstwa z artykułu 148 kk pojęcie.

Co to jest Dłubać?

Zastosowanie dłubię, dłubią, dłub, dłubcie: Dłubać wykałaczką w zębach. Dłubał bezmyślnie patykiem w ziemi. Stale dłubał coś przy piecyku wyjaśnienie.

Co to jest Doświadczony?

Ranking Tj. wykwalifikowany zawodnik, gra w klubie już od kilku lat. Cenię wykwalifikowanych pracowników. Doświadczeni lekarze opis.

Co to jest Do Góry Nogami?

Co lepsze Wywrócić wszystko do góry nogami informacje.

Co to jest Dlatego?

Czy warto Nie przyjechał tylko dlatego, iż był zajęty znaczenie.

Co to jest Dożynki?

Opinie forum blp: Uroczystość dożynek co znaczy.

Co to jest Dowieść?

Najlepszy dowiedziesz, dowiodą, dowiedź, dowiedźcie, dowiódł, dowiedli, dowiódłszy, dowiedziony: Oskarżony dowiódł swojej niewinności. Matematyk dowiódł prawdziwości twierdzenia krzyżówka.

Co to jest Debel?

Porównaj ´w tenisie, badmintonie: gra parami´: Grać w debla. Mecz tenisowych debli (lub: deblów co to jest.

Co to jest Doschnąć?

Wyniki doschniesz, doschną, doschnijcie, doschnął (lub: dosechł), doschła, doschli, doschnąwszy (lub: doschłszy), doschnięty: Namiot doschnie, jak się wypogodzi. zobacz słownik.

Co to jest Drogowskaz?

Zastosowanie Ojca Świętego służą wam za moralny drogowskaz. Nie zauważyć drogowskazu. Pamiętać o drogowskazie.; Jedyną ostoją człowieka, jedyną jego bronią i prawem są wartości czym jest.

Co to jest Dywersant?

Ranking Podstępni dywersanci. Działania dywersantów co oznacza.

Co to jest Dama?

Co lepsze Pierwsza dama Rzeczypospolitej. Zachowywać się jak dama. Mieć maniery ogromnej damy.; pierwsza dama tłumaczenie.

Co to jest Dziczyzna?

Czy warto ´mięso zwierzyny łownej´: Gustował w dziczyźnie. Zasmakował w dziczyźnie. Ta restauracja specjalizuje się w dziczyźnie przykłady.

Co to jest Dyskusja?

Opinie forum udział w dyskusji na temat przyszłości polskiej oświaty. Postanowiłem zakończyć tę jałową dyskusję. Mam pomysł: poddajmy ten problem pod dyskusję. Przewodniczący obrad definicja.

Co to jest Dzisiejszy?

Najlepszy dziennik. Dzisiejsza gazeta. Dzisiejszy wieczór jest taki ciepły. Dzisiejsi mężczyźni całe dnie spędzają przed telewizorem. Zobaczymy, co przyniesie dzisiejszy dzień. W encyklopedia.

Co to jest Dermatologia?

Porównaj Specjalista w dziedzinie dermatologii tropikalnej jak działa.

Co to jest Dwudziestoczterogodzinny?

Wyniki Dyżur dwudziestoczterogodzinny czy jest.

Co to jest Dźwig?

Zastosowanie Dźwig budowlany. Dźwig hydrauliczny. Operator dźwigu. Kierować dźwigiem pojęcie.

Co to jest Dopiec?

Ranking dopieczesz, dopieką, dopieczcie, dopiekł, dopiekłszy, dopieczony: Dopiekę jeszcze trochę ciastek. Słońce dopiekało nieznośnie. Uczniowie dopiekli mu do żywego. zobacz wyjaśnienie.

Co to jest Do Naga?

Co lepsze Rozebrać się do naga opis.

Co to jest Dymisja?

Czy warto ´ustąpienie z zajmowanego urzędu´: Premier przyjął dymisję ministra. Wicedyrektor podał się do dymisji informacje.

Co to jest Drzwiowy?

Opinie forum Skrzydła drzwiowe znaczenie.

Co to jest Domawiać?

Najlepszy domawiam, domawiają: Z moim rozmówcą nigdy nie domawiam wszystkiego - taki z niego gaduła co znaczy.

Co to jest Dyspozytor?

Porównaj ´osoba, która czymś kieruje albo coś nadzoruje´: Dyspozytor ruchu krzyżówka.

Co to jest Dr Med.?

Wyniki lekarz medycyny): Dr med. Anna Kwiatkowska. Godziny przyjęć dr. med. (lub: dra med.) Anny Kwiatkowskiej co to jest.

Co to jest Drugorzędny?

Zastosowanie To kwestia drugorzędna. Drugorzędni pisarze. Grał zawsze drugorzędne role słownik.

Co to jest Dzierżyć?

Ranking dzierżą, dzierż, dzierżcie ´trzymać w ręku´: Nasze liceum dzierży prym w nauce. Poprzez długie lata arystokracja dzierżyła w swoim ręku całą władzę.; A wszystkiego czym jest.

Co to jest Dziecię?

Co lepsze ´przen. przedstawiciel, reprezentant´: Dziecię wieku. Dziecię epoki. Dziecię fortuny.; Przesąd jest dziecięciem ignorancji. - [William Hazlitt co oznacza.

Co to jest Dosyłać?

Czy warto dosyłam, dosyłają: Dosyłam swojej córce trochę pieniędzy, jeżeli jej brakuje tłumaczenie.

Co to jest Dorzucić?

Opinie forum dorzucisz, dorzucą, dorzućcie: Dorzuć gałęzi do ogniska. oprócz tego nie znasz także angielskiego! - dorzuciła na odchodnym. Jeżeli dorzucisz 20 zł, kupimy jej ulubione przykłady.

Co to jest Dokupić?

Najlepszy dokupię, dokupią, dokupcie: Postanowił dokupić do kompletu kredens. Dokupił trochę ziemi pod działkę. zobacz dokupować definicja.

Co to jest Dudy?

Porównaj ´instrument muzyczny´ zazwyczaj w lm: Dźwięk dud. Grać na dudach.; Jak dudy grają, tak skaczą.; Jak dudy nadmiesz, tak zagrają encyklopedia.

Co to jest Dumping?

Wyniki wym. damping] ´sprzedaż towarów za cenę niższą niż ceny krajowe w celu przyciągnięcia klientów i opanowania rynku zbytu´: Wykorzystywanie dumpingu. Walczyć z dumpingiem jak działa.

Co to jest Disco?

Zastosowanie lub: dysko) - [wym. disko] ndm: Muzyka disco czy jest.

Co to jest Długofalowy?

Ranking Promieniowanie długofalowe. Plan długofalowy. Długofalowe przygotowania do olimpiady pojęcie.

Co to jest Dewiza?

Co lepsze ´myśl wyznaczająca kierunek działania; zagraniczne środki płatnicze blp´: Życzliwość i wyrozumiałość - oto jego życiowa dewiza. Skup dewiz wyjaśnienie.

Co to jest Dogmatyk?

Czy warto Zatwardziali dogmatycy opis.

Co to jest Dekorator?

Opinie forum Znani dekoratorzy wnętrz informacje.

Co to jest Dołożyć?

Najlepszy dołożę, dołożą, dołóż, dołóżcie: Dołożysz jeszcze trochę sałatki? Jeszcze tylko trochę dołożę i starczy na mieszkanie. Kto mu tak dołożył? zobacz dokładać znaczenie.

Co to jest Dziewięćset Dwadzieścia Dziewięć?

Porównaj mieszka dziewięciuset dwudziestu dziewięciu (lub: dziewięćset dwudziestu dziewięciu) młodych ludzi. Z dziewięciuset dwudziestoma dziewięcioma złotymi poszedł do kasyna co znaczy.

Co to jest Dawid?

Wyniki Opowieść o biblijnym królu Dawidzie. Walka Dawida z Goliatem.; pójść z Dawidem na harfie grać; tańczyć jak Dawid przed Bogiem; Nie o tym Dawidzie gra idzie krzyżówka.

Co to jest Dławić?

Zastosowanie dławię, dławią: Gęsty dym dławił przechodniów. Napastnik dławił go rękami za gardło. Z trudem dławiła w sobie rozpacz co to jest.

Co to jest Dysk?

Ranking Twardy dysk. Zapisać coś na twardym dysku. Rzut dyskiem słownik.

Co to jest Dyslektyk?

Co lepsze Robota z dyslektykiem. Podręczniki dla dyslektyków czym jest.

Co to jest Druh?

Czy warto Zastęp druhów. Druh drużyny.; Druh na zgon i życie.; Lepszy stary druh niż młodych dwóch co oznacza.

Co to jest Dziesięciogroszówka?

Opinie forum Zgubić dziesięciogroszówkę. Garść dziesięciogroszówek tłumaczenie.

Co to jest Dążyć?

Najlepszy dąż, dążcie: Dążyć do ojczystego państwie. Dążyć do wykonania pracy. Dążyć ku lepszemu.; Człowiek myli się tak długo, jak długo do czegoś dąży. - [Johann Wolfgang von przykłady.

Co to jest Dobudowywać?

Porównaj dobudowuję, dobudowują: Robotnicy dobudowują salę sportową do szkoły podstawowej definicja.

Co to jest Deklinacja?

Wyniki ´odmiana poprzez przypadki i liczby´: Deklinacja rzeczownika. Deklinacja przymiotnika. Wzór deklinacji. Powtarzać łacińskie deklinacje encyklopedia.

Co to jest Dyskrecja?

Zastosowanie Prosić kogoś o zachowanie dyskrecji jak działa.

Co to jest Dalece?

Ranking Jak dalece jesteś z nim zaprzyjaźniona? Ufała mu tak dalece, iż pozwoliła mu używać pod własną nieobecność ze swojej biblioteczki czy jest.

Co to jest Dopomnieć Się?

Co lepsze dopomnę się, dopomną się: Postanowił dopomnieć się o podwyżkę. zobacz dopominać się pojęcie.

Co to jest Dwadzieścioro?

Czy warto historię dwadzieściorgu dzieciom (lecz: dwudziestu trojgu dzieciom). Kwoka z dwadzieściorgiem kurcząt. Dwadzieścioro dzieci przechodzi parami poprzez jezdnię. Sto wyjaśnienie.

Co to jest Dziewiętnastolatek?

Opinie forum Urodziny dziewiętnastolatka. Utalentowany dziewiętnastolatek opis.

Co to jest Do Wnętrza?

Najlepszy Skierować się do wnętrza ziemi informacje.

Co to jest Dzwon?

Porównaj dzwony, obwieszczając światu, iż rozpoczyna się nabożeństwo. Uderzyć w dzwon (na alarm). Serce dzwonu. Na Wawelu obejrzał dzwon Zygmunta.; bić w dzwony na trwogę; od znaczenie.

Co to jest Dowodzić?

Wyniki dowodzą: Twoje domysły jeszcze niczego nie dowodzą. Jego wypowiedzi dowodzą, iż jest dobrze opracowany. Oskarżony dowiódł przed sądem swej niewinności. Mimo młodego co znaczy.

Co to jest Dwadzieścia Dwa?

Zastosowanie Uczyła dwudziestu dwóch przedszkolaków (lub: Uczyła dwudziestu dwu przedszkolaków). Dwadzieścia dwa tysiące dolarów krzyżówka.

Co to jest Detal?

Ranking niehurtowa; szczegół´, detaliczny: Handel detaliczny. Sprzedaż detaliczna. Detale architektoniczne. Opowiedział nam wszystko z detalami. Opowiadała ogólnikowo, nie co to jest.

Co to jest Dworak?

Co lepsze ´dworzanin króla; człowiek chcący się komuś przypodobać´: Być usłużnym dworakiem. Dworacy schlebiali szefowi ile wlezie słownik.

Co to jest Didżej?

Czy warto Na tle muzyki rozbrzmiewał głos didżeja. Popisy zagranicznych didżejów (lub: didżei czym jest.

Co to jest Damokles?

Opinie forum tyrana Syrakuz Dionizjusza Starszego´: Od kiedy pożyczył od niego kapitał, zawisł nad nim miecz Damoklesa.; wisi (nad kimś, nad czymś) miecz Damoklesa; wisieć (nad kimś co oznacza.

Co to jest Dosiadać?

Najlepszy dosiadam, dosiadają: Dosiadać rumaka. Dosiadać klaczy tłumaczenie.

Co to jest Debiut?

Porównaj ´pierwszy występ publiczny; pierwsze zagranie w szachach´: Debiut poetycki. Tj. jego debiut w pierwszej lidze. Nie obawiać się debiutu. Szachowe debiuty przykłady.

Co to jest Dziewięćdziesięcioro?

Wyniki Na wycieczce dziewięćdziesięcioro dzieci zachorowało na salmonellę. Dziewięćdziesięciorgu udzielono, oczywiście, pomocy definicja.

Co to jest Dane?

Zastosowanie urzędnikowi własne dane personalne. Statystki zawyżają nieco dane liczbowe. Zebrać wszystkie dane potrzebne do rozwiązania zadania. Nie miała jakichkolwiek danych, by encyklopedia.

Co to jest Drapichrust?

Ranking ´hultaj, łobuz´: Jakieś drapichrusty obsmarowały mi karoserię samochodu. Grupka psotnych drapichrustów jak działa.

Co to jest Dyrygować?

Co lepsze dyrygują: Dyrygował bardzo ekspresyjnie, potrząsając rozwianymi włosami. Dyrygował orkiestrą kameralną. Wiecznie dyrygował własnymi kolegami. Dyrygowała swoim mężem czy jest.

Co to jest Dokonany?

Czy warto Czasownik dokonany.; polityka faktów dokonanych; postawić/stawiać (kogoś) przed faktem dokonanym; stanąć/stawać - [stać] przed faktem dokonanym pojęcie.

Co to jest Dziewięciogodzinny?

Opinie forum Dziewięciogodzinny dzień pracy. Dziewięciogodzinna akcja ratunkowa wyjaśnienie.

Co to jest Dwujęzyczny?

Najlepszy Dwujęzyczny dokument. Dwujęzyczne państwa. Osoba dwujęzyczna opis.

Co to jest Dyżur?

Porównaj Dyżur lekarski. Wziąć na siebie nocne dyżury. Uczniowie pełnią dyżury w klasie. Grafik dyżurów informacje.

Co to jest Dentysta?

Wyniki m odm. jak ż: Szkolny dentysta. Ufać swojemu dentyście. Udać się do dentysty na kontrolę znaczenie.

Co to jest Drużyna?

Zastosowanie drużynie piłkarskiej. Postawić na polską drużynę. Drużyna harcerska, lecz: Drużyny Podhalańskie, Drużyna Harcerska im. Mikołaja Kopernika.; Z drużyną i cierpieć miło co znaczy.

Co to jest Dyl?

Ranking ´ociosana belka´: Dyle tratwy.; dać (skądś) dyla krzyżówka.

Co to jest Dzyń , Dzyń (Albo: Dzyń, Dzyń!)?

Co lepsze ´wyrazy naśladujące odgłos dzwonka´: Pieszy energicznie zareagował na dzyń, dzyń rowerzysty co to jest.

Co to jest Daktyl?

Czy warto Zjeść daktyla (lub: daktyl). Poprosić o kilo daktyli. Kupić kilo daktylów. Uwielbiam suszone daktyle słownik.

Co to jest Domierzać?

Opinie forum domierzam, domierzają: Krawiec domierza szerokość nogawki czym jest.

Co to jest Działo?

Najlepszy Działo czołgowe. Bateria ogromnych dział co oznacza.

Co to jest Dołek?

Porównaj Gra w golfa bazuje na wbiciu piłki do dołka. Ostatnio jej się nie powodzi, jest w dołku psychicznym.; kopać (pod kimś) dołki; Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada tłumaczenie.

Co to jest Dziesięciocentymetrowy?

Wyniki Linijka dziesięciocentymetrowa przykłady.

Co to jest Dokąd?

Zastosowanie na wakacje? Pójdziesz tam, dokąd ci każę. Powiedz mi, dokąd mnie wieziesz. Rusz się wreszcie! Dokąd będę na ciebie czekać? Dokąd będziesz chciała, to zostaniesz w domu definicja.

Co to jest Dwuścieżkowy?

Ranking Dwuścieżkowy magnetofon encyklopedia.

Co to jest Dwusieczna?

Co lepsze Wyznaczyć dwusieczną kąta jak działa.

Co to jest Doholować?

Czy warto doholuję, doholują: Pomoc drogowa pomogła mu doholować uszkodzony auto do warsztatu czy jest.

Co to jest Doberman?

Opinie forum ´pies o silnej budowie ciała´: Kupić sobie posłusznego dobermana pojęcie.

Co to jest Drążyć?

Najlepszy drążę, drążą, drąż, drążcie: Krety drążą podziemne korytarze. Drąży mnie myśl o wyjeździe za granicę.; Kropla drży skałę. - [Tales z Miletu wyjaśnienie.

Co to jest Diesel?

Porównaj wym. dizel] ´typ silnika´: Mieć diesla, lecz: silnik Diesla opis.

Co to jest Dmuchnąć?

Wyniki dmuchną, dmuchnijcie, dmuchnął, dmuchnęła, dmuchnęli, dmuchnąwszy, dmuchnięty: Pacjentka dmuchnęła z całej siły w spirometr. Młody solenizant dmuchnął w tort z informacje.

Co to jest Danie?

Zastosowanie Pierwsze danie. Drugie danie. Kluczowe danie. Głosił swój pogląd bez dania racji znaczenie.

Co to jest Druciany?

Ranking Druciana kolczuga. Druciana siatka. Okulary w drucianej oprawie co znaczy.

Co to jest Dygresja?

Co lepsze głównego wątku rozmowy albo opowiadania´: Powiedzieć coś w dygresji. Wstawić dygresję. Mieć skłonność do dygresji.; Dygresje - […] są życiem, są duszą lektury! Wyrzućcie krzyżówka.

Co to jest Dżdżysty?

Czy warto Pamiętam, to był dżdżysty poranek (lub: deszczowy poranek). Dżdżysta jesień co to jest.

Co to jest Dożywać?

Opinie forum dożywam, dożywają: W zaciszu domowym dożywał późnej starości słownik.

Co to jest Drelich?

Najlepszy ´ubranie robocze´: Chodzić w drelichu czym jest.

Co to jest Dobierać?

Porównaj dobierają: Skrupulatnie dobierał materiału. Dobierała torebkę do spódniczki. Zawodnik przed walką dobiera sobie sparingpartnera. Chcąc być bardziej komunikatywni co oznacza.

Co to jest Dobudować?

Wyniki dobuduję, dobudują: Dobudował drugie piętro. zobacz dobudowywać tłumaczenie.

Co to jest Dotychczas?

Zastosowanie Do chwili obecnej wszystko układało się po jego myśli przykłady.

Co to jest Dekoncentracja?

Ranking ´rozpraszanie, zakłócenie koncentracji´: Zawodnik uległ dekoncentracji. Następuje dekoncentracja sklepów jednej sieci handlowej definicja.

Co to jest Dedykacja?

Co lepsze ´tekst napisany poprzez ofiarodawcę na podarowanej rzeczy, skierowany do obdarowanego´: Podarować komuś książkę z dedykacją. Poprosić autora o dedykację encyklopedia.

Co to jest Duszek?

Czy warto Dobre duszki jak działa.

Co to jest Dekorum?

Opinie forum wym. dekorum] ´zasada właściwego zharmonizowania przedmiotów dzieła literackiego; przyzwoitość, pozór, odpowiedni, stosowny wygląd´ ndm: Zachować dekorum. Złamać czy jest.

Co to jest Dogrzebywać Się?

Najlepszy dogrzebuję się, dogrzebują się, dogrzebujcie się: Dogrzebywać się w piwnicy do zakurzonych książek pojęcie.

Co to jest ( Doktor) Honoris Causa?

Porównaj kauza] ´honorowy tytuł naukowy przyznawany znakomitym uczonym; osoba nosząca ten tytuł´ (skrót: h.c.) ndm: Stanisław Barańczak jest doktorem honoris causa Uniwersytetu wyjaśnienie.

Co to jest Dyskdżokej?

Wyniki lub: disc jockey): Popisy młodych dyskdżokejów opis.

Co to jest Dostroić (Się)?

Zastosowanie dostroisz (się), dostroją (się), dostrójcie (się): Dostroić gitarę do kamertonu. Dostroić radio. W tym otoczeniu musisz dostroić się do reszty towarzystwa. zobacz informacje.

Co to jest Dokuczyć?

Ranking dokuczę, dokuczą: Dokuczyły nam te noclegi pod gołym niebem. Dokuczyło mi to mieszkanie z wami. zobacz dokuczać znaczenie.

Co to jest Dystynkcje?

Co lepsze ´odznaki wojskowe´ zazwyczaj w lm: Dystynkcje oficerskie co znaczy.

Co to jest Dżoker?

Czy warto Wyjąć dżokera z talii krzyżówka.

Co to jest Doktorat?

Opinie forum ´stopień naukowy´: Robić doktorat na uniwersytecie. Uzyskać doktorat z filmoznawstwa. Myślę o doktoracie. Mieć kilka doktoratów co to jest.

Co to jest Dręczyciel?

Najlepszy Schwytano dręczyciela zwierząt. Bezmyślny dręczyciel słownik.

Co to jest Dopinać Się?

Porównaj dopinam się, dopinają się: Marynarka się nie dopina, widać, iż ostatnio przytyłem czym jest.

Co to jest Dydaktyk?

Wyniki Być wykwalifikowanym dydaktykiem. Szkolenie dla dydaktyków co oznacza.

Co to jest Dożyć?

Zastosowanie dożyję, dożyją: Spokojnie dożył późnej starości. Nie dożyła, niestety, tej chwili. Byleby dożyć jutra. zobacz dożywać tłumaczenie.

Co to jest Dziedziczyć?

Ranking dziedziczą, dziedziczcie: Dziedziczę po rodzicach prawo do mieszkania. Dziedziczył zawód po tacie - był adwokatem. Dzieci dziedziczą nie wszystkie cechy fizyczne i przykłady.

Co to jest Docent?

Co lepsze ´samodzielny pracownik naukowy´: Docent biologii. Docent matematyki. Docenci marcowi definicja.

Co to jest Dodatek?

Czy warto pobierała bonus dla rodziny. Gdyby nie bonus na dziecko, nie potrafiłby utrzymać rodziny. Jesteś cały spocony, w dodatku masz pogniecioną koszulę. Wyszedł sobie z domu encyklopedia.

Co to jest Doprowadzić?

Opinie forum doprowadzą: Doprowadzić oskarżonego do sądu. Doprowadził gości na przystanek tramwajowy. Te podatki doprowadzą mnie do ruiny. Zobaczysz, doprowadzisz do tego, iż cię jak działa.

Co to jest Decha?

Najlepszy Złamać starą dechę. Video był w dechę (pierwszorzędny); nacisnąć/wcisnąć gaz do dechy; zabity dechami; pijany w dechę czy jest.

Co to jest Dysleksja?

Porównaj ´zaburzenie zdolności czytania´ blm: Cierpieć na dysleksję. Uczeń miał dysleksję pojęcie.

Co to jest Depeszować?

Wyniki depeszuję, depeszują: Depeszować istotną informacja. Depeszował, iż przyjedzie rano. Depeszować o terminie zgromadzenia wyjaśnienie.

Co to jest Dwudziestka?

Zastosowanie Być w pierwszej dwudziestce. Wsiąść w tramwaj dwudziestkę. Stuknęła mu dwudziestka opis.

Co to jest Dziurawiec?

Ranking ´roślina lecznicza´: Napar z dziurawca. Bukiet kwitnących dziurawców informacje.

Co to jest Drażnić?

Co lepsze drażnią, drażnij (lub: drażń), drażnijcie (lub: drażńcie): Niemiły fetor drażnił nozdrza. Drażniła wszystkich własną nadmierną gorliwością.; Gdy nienawidzimy jakiegoś znaczenie.

Co to jest Dźwiękochłonny?

Czy warto Materiał dźwiękochłonny co znaczy.

Co to jest Dermatolog?

Opinie forum ´doktor chorób skórnych´: Doktor dermatolog. Dermatolog-wenerolog. Doktor dermatolog przyjmuje każdego dnia w przychodni. Rady dermatologa. Uznani dermatolodzy krzyżówka.

Co to jest Doręczać?

Najlepszy doręczam, doręczają: Poczta nie doręcza na czas przesyłki co to jest.

Co to jest Dopełnić?

Porównaj dopełnię, dopełnią: Dopełnię jeszcze ten koszyk i kończymy grzybobranie. Musi pani dopełnić formalności urzędowych.; dopełnić kielicha - [czary] goryczy słownik.

Co to jest Dwurundowy?

Wyniki Walka dwurundowa w zapasach czym jest.

Co to jest Durnieć?

Zastosowanie durnieję, durnieją, durniał, durnieli: Zdurniał do reszty. Zdurniałeś? W taką pogodę na spacer? Człowiek durnieje od oglądania reklam co oznacza.

Co to jest Dodatni?

Ranking Dodatnia temp.. Nieujemny bilans. Liczby dodatnie tłumaczenie.

Co to jest Dardanelski?

Co lepsze ´przymiotnik od: Dardanele - cieśniny pomiędzy Bałkanami a Azją Mniejszą´: Ten osioł dardanelski wyrzucił wszystkie moje notatki.; osioł dardanelski przykłady.

Co to jest Data?

Czy warto dokumencie. Postawił datę pod swoim nazwiskiem. Jestem człowiekiem starej daty, pamiętam to wydarzenie. Mieć głowę (pamięć) do dat.; człowiek - [ktoś, coś] starej daty definicja.

Co to jest Dociąć?

Opinie forum dotnę, dotniesz, dotną, dotnij, dociął, docięła, docięli, dociąwszy, docięty: Dociąć deskę do stołu. zobacz docinać encyklopedia.

Co to jest Dziesiątka?

Najlepszy 32 jest dziesiątek, a ile jedności? Mieszkam w sąsiednim bloku pod dziesiątką. Jechaliśmy tramwajem dziesiątką. Złapałem odjeżdżającą z przystanku dziesiątkę. Strzelić w jak działa.

Co to jest Druczek?

Porównaj Nie mieć odpowiedniego druczku (lub: druczka). Pisać druczkiem. Plik druczków czy jest.

Co to jest Denominacja?

Wyniki ´przemianowanie´: Zarządzić denominację złotego pojęcie.

Co to jest Dorównywać?

Zastosowanie dorównuję (lub: dorównywam), dorównują (lub: dorównywają), dorównujcie (lub: dorównywajcie): Kto dorównuje jej talentem muzycznym? Koleżanki nie dorównują jej urodą wyjaśnienie.

Co to jest Dystrybucja?

Ranking ´podział, rozmieszczenie, rozprowadzenie´ blm: Dystrybucja żywności opis.

Co to jest Dwutorowo?

Co lepsze Działać dwutorowo informacje.

Co to jest Dorznąć?

Czy warto lub: dorżnąć), dorznę, dorzną, dorznijcie, dorznął, dorznęła, dorznęli, dorznąwszy, dorznięty: Dorznąć koguta. Dorznąć sieczki dla konia. zobacz dorzynać znaczenie.

Co to jest Dochować?

Opinie forum dochowuję, dochowują: Ksiądz jest zobowiązany dochować tajemnicy spowiedzi. Dochować tajemnicy wojskowej za wszelaką cenę co znaczy.

Co to jest Dziwić (Się)?

Najlepszy dziwią (się), dziw (się), dziwcie (się): Nie ma się czemu dziwić. Dziwiła go swoim zachowaniem. Wszystko go dziwiło. Dziwię ci się, iż chcesz trwać w takim układzie krzyżówka.

Co to jest Dziarski?

Porównaj ´żwawy, energiczny´: Dziarski starzec co to jest.

Co to jest Deszcz?

Wyniki deszczu (lub: dżdżu). Wschodnią Polskę nawiedziły ulewne deszcze. Niewielkie opady deszczu ze śniegiem. Nie wychodź z domu w taki deszcz. Od kilku dni pada deszcz słownik.

Co to jest Dalekowschodni?

Zastosowanie Dalekowschodnie mocarstwo czym jest.

Co to jest Dżez?

Ranking lub: jazz) - [wym. dżez]: Wielbiciel dżezu. Krzysztof Komeda to legenda polskiego dżezu co oznacza.

Co to jest Dziesięciozłotówka?

Co lepsze Znaleźć dziesięciozłotówkę. Plik dziesięciozłotówek tłumaczenie.

Co to jest Domowy?

Czy warto Domowy makaron. Domowa atmosfera. Kwiaty domowe.; domowym metodą; kura domowa przykłady.

Co to jest Dieta?

Opinie forum odżywiania się; należność pieniężna´: Dieta bezmięsna. Ścisła dieta. Być na diecie. Użytkować dietę niskotłuszczową. Przestrzegać diety. Dieta cud. Wypłacać diety definicja.

Co to jest Dowarzyć?

Najlepszy ´dogotować´, dowarzę, dowarzą, dowarz, dowarzcie: Dowarzę trochę kapuśniaku i cała rodzina się naje encyklopedia.

Co to jest Dwieście?

Porównaj temu to było nie do pomyślenia. Do pełnej stawki brakuje nam dwustu złotych. Pojechał z dwustoma złotymi w kieszeni. Pojechał z dwustu pięćdziesięcioma złotymi w jak działa.

Co to jest Destrukcyjny?

Wyniki lub: destruktywny): Destruktywny (destrukcyjny) wpływ alkoholu i narkotyków na psychikę ludzką. Destrukcyjna działalność anarchistów i antyglobalistów czy jest.

Co to jest Dedukcja?

Zastosowanie ´wnioskowanie opierające na przejściu od ogółu do szczegółu´: Wnioskowanie dedukcyjne. Mechanizmy dedukcyjne. Doszedł do wniosku drogą dedukcji pojęcie.

Co to jest Do Dołu?

Ranking Schylony głową do dołu przymierzał się do skoku z trampoliny wyjaśnienie.

Co to jest Drżenie?

Co lepsze Drżenie rąk. Z drżeniem serca rozstał się ze własną dziewczyną opis.

Co to jest Duet?

Czy warto Duet instrumentalny, wokalny. Występy znanego duetu. Grać, śpiewać w duecie informacje.

Co to jest Długoletni?

Opinie forum Długoletni reprezentant państwie. Długoletni pracownik. Wieloletnia przyjaźń. Długoletni staż pracy znaczenie.

Co to jest Disney?

Najlepszy wym. disnej] ´amerykański reżyser i producent filmów rysunkowych´: Filmy rysunkowe Walta Disneya co znaczy.

Co to jest Dróżka?

Porównaj Iść po wąskiej dróżce. Przeoczyć leśną dróżkę krzyżówka.

Co to jest Dogmat?

Wyniki twierdzenie przyjmowane na zasadzie autorytetu´: Dogmat (o) nieomylności papieża. Dogmaty kościelne. Występować przeciwko dogmatom w nauce.; Więcej prawdy w uczciwym co to jest.

Co to jest Dezynfekcja?

Zastosowanie ´odkażanie´: Dezynfekcja przyrządów chirurgicznych. Dezynfekcja pomieszczeń. Dezynfekcja ran. Przeprowadzić dezynfekcję słownik.

Co to jest Dwumiesięcznik?

Ranking Prenumerata naukowego dwumiesięcznika czym jest.

Co to jest Długosz?

Co lepsze ´gatunek paproci´: Bukiet leśnych długoszów (lub: długoszy), lecz: Jan Długosz co oznacza.

Co to jest Dany?

Czy warto W danej chwili nie ma wolnych miejsc na widowni. Nie wiem, jak postępować w danym wypadku. W danym razie tłumaczenie.

Co to jest Dolewka?

Opinie forum Poprosić kucharkę o dolewkę przykłady.

Co to jest Dystynkcja?

Najlepszy ´elegancja´ blm: Miała wrodzoną dystynkcję definicja.

Co to jest Dwutygodnik?

Porównaj Zaczytywać się kolorowym dwutygodnikiem. Poczytne dwutygodniki. Prenumerata dwutygodników encyklopedia.

Co to jest Dzienniczek?

Wyniki Dzienniczek ucznia. Otrzymać uwagę do dzienniczka jak działa.

Co to jest Dawny?

Zastosowanie czasach za zdradę karano śmiercią. Od najdawniejszych czasów. Dawna nazwa najwyższego szczytu Karpat brzmi Garłuch . Książki wróciły na dawne miejsce. Dawna miłość. Nie czy jest.

Co to jest Dwuipółletni?

Ranking Dwuipółletni brzdąc pojęcie.

Co to jest Delegatura?

Co lepsze ´przedstawicielstwo, placówka reprezentujące czyjeś interesy´: Delegatura polskiego rządu na uchodźstwie. Załatwić coś w delegaturze. Opuścić delegaturę wyjaśnienie.

Co to jest Dwudziestolatek?

Czy warto Mieć wygląd dwudziestolatka. Dwudziestolatki wybrały się na wycieczkę opis.

Co to jest Denaturat?

Opinie forum ´alkohol stosowany do celów technicznych´: Czyścić poplamione spodnie benzyną albo denaturatem. Spirytus denaturowany. Spożycie denaturatu jest niebezpieczne dla zdrowia informacje.

Co to jest Dopchnąć?

Najlepszy dopchniesz, dopchną, dopchnijcie, dopchnął, dopchnęła, dopchnęli, dopchnąwszy, dopchnięty: Zabrakło benzyny, toteż musiał swoimi siłami dopchnąć auto do stacji znaczenie.

Co to jest Dzierżawić?

Porównaj dzierżawię, dzierżawią, dzierżaw, dzierżawcie: Dzierżawił pastwisko od sołtysa co znaczy.

Co to jest Duszny?

Wyniki Duszne powietrze. Duszny dzień.; Ile kwiatów pachnących zapłonie o brzasku i nim je oko dojrzy, w skwarze dusznym zginie! - [Thomas Gray krzyżówka.

Co to jest Dwoje?

Zastosowanie przeżyło ten wypadek. Dwoje dzieci zachorowało na różyczkę. Dwoje kurcząt wyszło z kurnika. Matka z dwojgiem dzieci. Wsiadano do dwojga sań. Dwoje młodych ludzi się co to jest.

Co to jest Długo?

Ranking uczysz w tej szkole? Długo będziesz się jeszcze zbierać?; długo (gdzieś) miejsca nie zagrzać; Jak długo istnieje życie, tak długo istnieć będzie nadzieja. - [Teokryt słownik.

Co to jest Dudziarz?

Co lepsze Starzy dudziarze. Koncert dudziarzy. zobacz duda czym jest.

Co to jest Diamentowy?

Czy warto Diamentowe gody. Diamentowe kolie co oznacza.

Co to jest Dać Się?

Opinie forum ´poddać się; być możliwym´ dam się, da się, dadzą się, dajcie się: Jesteście o niebo lepsi od nich - nie dajcie się im. Dał się słyszeć trzask łamanych desek tłumaczenie.

Co to jest Doprząść?

Najlepszy doprzędziesz, doprzędą, doprzędź (lub: doprządź), doprzędźcie (lub: doprządźcie), doprządł, doprzędła, doprzędli, doprządłszy, doprzędziony (lub: doprzędzony): Doprzędź przykłady.

Co to jest Drobnomieszczański?

Porównaj Drobnomieszczańskie poglądy. Drobnomieszczański strój definicja.

Co to jest Dosiąść?

Wyniki dosiądę, dosiądziesz, dosiądą, dosiądź, dosiądźcie, dosiadł, dosiedli, dosiadłszy: Dosiadłszy swojej yamahy, gwałtownie ruszył z miejsca. zobacz dosiadać encyklopedia.

Co to jest Doświadczyć?

Zastosowanie doświadczą: Nieraz już doświadczył bólu i cierpienia. Doświadczyła ogromnej radości, kiedy jej syn powrócił cały i zdrowy. Los go ciężko doświadczył. zobacz doświadczać jak działa.

Co to jest Decydować Się?

Ranking decydują się: Decyduję się na zmianę szkoły. Decydował się opuścić państwo pośrodku kilku dni. Za drzwiami obraduje komisja dyscyplinarna - decydują się losy pracownika czy jest.

Co to jest Dostać Się?

Co lepsze dostanę się, dostaną się: Mój syn otrzymał się na studia.; otrzymać się na języki pojęcie.

Co to jest Domyślny?

Czy warto Domyślny człowiek. Ależ ty jesteś domyślny wyjaśnienie.

Co to jest Dostawać?

Opinie forum dostają, dostawajcie: Zawsze na wiosnę dostawał kataru siennego. Kiedyś kobiety w dniu swojego święta dostawały bukiety goździków.; otrzymać/dostawać (od kogoś) czarną opis.

Co to jest Domłócić?

Najlepszy domłócę, domłócą, domłóćcie: Do zachodu słońca skoszę i domłócę to zboże informacje.

Co to jest Dochodzić?

Porównaj dochodzą, dochodź, dochodźcie: Już dochodzili do domu, kiedy rozległ się huk. Poczta tu nie dochodzi - to koniec świata. Do naszych uszu dochodziły dźwięki muzyki znaczenie.

Co to jest Drzewo?

Wyniki liściaste. Drzewo iglaste. Wysokie, rozłożyste, potężne drzewo. To drzewo jest poświęcone na opał. Stół z dębowego drzewa. Rzeźbić w drzewie. Siedzieć na drzewie. Szum co znaczy.

Co to jest Dowiadywać Się?

Zastosowanie dowiaduję się, dowiadują się: Proszę się u nas dowiadywać o tę ofertę krzyżówka.

Co to jest Dzieciństwo?

Ranking mi o swoim dzieciństwie. Wspominam własne dzieciństwo z rozrzewnieniem. Dzieciństwo spędziłem w mieście. Państwo mego dzieciństwa.; Człowiek wymienia się od dzieciństwa co to jest.

Co to jest Dobrzeć?

Co lepsze dobrzeję, dobrzeją: Ranny dobrzeje z dnia dziennie słownik.

Co to jest Dreptać?

Czy warto drepczę (lub: drepcę), drepczą (lub: drepcą), drepczcie: Dreptała w okolicy niego. Dreptać w miejscu czym jest.

Co to jest Dokleić?

Opinie forum dokleję, dokleisz, dokleją, doklejcie: Doklej na kopertę jeszcze znaczek za 2 zł. zobacz doklejać co oznacza.

Co to jest Doświadczenie?

Najlepszy przeprowadzili kilka ciekawych doświadczeń. Doświadczenie z ciekłym azotem. Przed zastosowaniem leku niezbędne były doświadczenia na zwierzętach. Zakaz przeprowadzania tłumaczenie.

Co to jest Dość Dobrze?

Porównaj Dość dobrze czuł się w nowej szkole przykłady.

Co to jest Dostrzegać?

Wyniki dostrzegają: Nie dostrzegasz w jej zachowaniu zmiany na lepsze?; Im człowiek mądrzejszy i lepszy, tym więcej dostrzega dobra w ludziach; im głupszy i podlejszy, tym definicja.

Co to jest Doradzić?

Zastosowanie doradzę, doradzą, doradź, doradźcie: Doradzić młodszemu bratu w kwestii wyboru szkoły. zobacz doradzać encyklopedia.

Co to jest Diament?

Ranking diamentem. Szlifowanie diamentu. Zestawienie diamentów.; Sito gubi diamenty.; Ucałowanie Twojej ręki może być bardzo, bardzo przyjemne, lecz bransoletka z diamentem i jak działa.

Co to jest Dwuzłotówka?

Co lepsze Zgubić dwuzłotówkę. Wrzucić dwuzłotówkę do automatu czy jest.

Co to jest Dorastać?

Czy warto dorastam, dorastają: Córka mu dorastała. Krzewy dorastały w przerażającym tempie. Nie dorastam do twojego poziomu intelektualnego.; nie dorastać (komuś) do pięt pojęcie.

Co to jest Doszczętnie?

Opinie forum Mieszkanie zostało doszczętnie splądrowane wyjaśnienie.

Co to jest Długonogi?

Najlepszy Długonogi biegacz. Długonogi koszykarz. Długonoga dziewczyna opis.

Co to jest Dworzanin?

Porównaj Dworzanin na dworze królewskim. Żyć pośród usłużnych dworzan informacje.

Co to jest Dorobić Się?

Wyniki dorobię się, dorobią się, dorób się, doróbcie się: Dorobił się na handlu zbożem. Dorobiła się fortuny, projektując stroje wieczorowe. zobacz dorabiać się znaczenie.

Co to jest Długość?

Zastosowanie geograficzna. Długość autostrady wynosi 23 kilometry. Czy długość sukienki ci odpowiada? Korytarz ma osiem metrów długości. Dolina rzeczna długości czterdziestu co znaczy.

Co to jest Duraluminium?

Ranking ´stop stosowany w przemyśle lotniczym´ blm ndm: Konstrukcja z duraluminium krzyżówka.

Co to jest Dźwigać (Się)?

Co lepsze dźwigają (się), dźwigajcie (się): Pomóż mi, dlaczego tylko ja mam dźwigać te ciężary?! Turysta dźwiga na plecach załadowany do pełna plecak. Tragarze dźwigali na co to jest.

Co to jest Dynamit?

Czy warto Laska dynamitu. Wysadzić jakąś budowlę dzięki dynamitu słownik.

Co to jest Demoralizacja?

Opinie forum ´upadek moralności, zepsucie´: Młode pokolenie ulega stopniowej demoralizacji czym jest.

Co to jest Doleźć?

Najlepszy dolezę, doleziesz, dolezą, doleź, doleźcie, dolazł, doleźli, dolazłszy: Polną drogą dolazł do leśniczówki. Zanim dolezę do drugiej wsi, minie półtorej godziny co oznacza.

Co to jest Dobrze?

Porównaj załamanie psychiczne, lecz już wszystko jest dobrze. Włosy mu już dobrze posiwiały. Było już dobrze po trzeciej w nocy. Pójdziesz ze mną na ten bal? - Dobrze. Dobrze tłumaczenie.

Co to jest Dokwaterować?

Wyniki ´przydzielić pomieszczenie poprzez kogoś już zajmowane´, dokwateruję, dokwaterują: Dokwaterować komuś współlokatora przykłady.

Co to jest Dwója?

Zastosowanie Miała na szkolnym świadectwie sześć dwój, w tym dwie z elementów humanistycznych. Złapałem dwóję z klasówki. Uniknął dwói z matematyki dzięki swoim ściągom definicja.

Co to jest Dorzeźbić?

Ranking dorzeźbię, dorzeźbią, dorzeźb (lub: dorzeźbij), dorzeźbcie (lub: dorzeźbijcie): Dorzeźbisz ten posąg, ponieważ jest niewykończony encyklopedia.

Co to jest Dantejski?

Co lepsze ´przymiotnik od: Dante - poety włoskiego´: Widok po wypadku był istnym piekłem dantejskim.; dantejskie sceny jak działa.

Co to jest Dyspensa?

Czy warto ´zwolnienie od przestrzegania regulaminów kościelnych´ blm: Dostać biskupią dyspensę. Rozwiódł się z żoną za biskupią dyspensą. Uzyskała dyspensę od postu czy jest.

Co to jest Dwadzieścia?

Opinie forum za mąż, zakończyła już dwadzieścia lat. Byłem na koloniach z dwudziestoma (lub: z dwudziestu) kolegami. Ze dwudziestu kibiców biegło w kierunku stadionu. Dwadzieścia pojęcie.

Co to jest Dobitka?

Najlepszy Strzelił gola po dobitce. Stracił pracę, a na dobitkę policjant wlepił mu mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu wyjaśnienie.

Co to jest Dyskografia?

Porównaj ´komplet płyt nagranych poprzez artystę´: Mieć bogatą dyskografię. Utwór z czyjejś dyskografii opis.

Co to jest Dla?

Wyniki dla dorosłych. Szpital dla chorych na gruźlicę. Wagon dla bydła. Zrobiła to dla matki. Nabył leki dla córeczki. Koleżanka dała mi zeszyty dla ciebie. Sympatia dla kogoś informacje.

Co to jest Diabli?

Zastosowanie Diabli spryt. Diable szczęście znaczenie.

Co to jest Dwieście Trzydzieści Dwa?

Ranking Dwustu trzydziestu dwóch kolarzy (lub: dwustu trzydziestu dwu) w peletonie co znaczy.

Co to jest Drażetka?

Co lepsze ´pigułka albo cukierek pokryte słodką masą´: Paczka drażetek do ssania krzyżówka.

Co to jest Dobiec?

Czy warto dobiegnąć), dobiegnę, dobiegniesz, dobiegną, dobiegnij, dobiegł, dobiegli, dobiegłszy: Dobiegł do mety kompletnie wyczerpany. Dobiegła północ. Z oddali dobiegł odgłos co to jest.

Co to jest Dziać Się?

Opinie forum dzieją się: Co się tu dzieje? Działo się to w zeszłym roku. Nic się u nas ciekawego nie dzieje. Widzę, iż odbywa się z tobą coś niedobrego. Odbywa się nam krzywda. Co to słownik.

Co to jest Dobrnąć?

Najlepszy dobrnę, dobrniesz, dobrną, dobrnijcie, dobrnął, dobrnęła, dobrnęli, dobrnąwszy: Dobrnąć do celu. Późną nocą dobrnęliśmy do schroniska czym jest.

Co to jest Daj No!?

Porównaj Daj no tę szmatę. Daj no skosztować tego przysmaku co oznacza.

Co to jest Dwuzębny?

Wyniki Dwuzębne widelce tłumaczenie.

Co to jest Dzięcioł?

Zastosowanie Stukanie dzięcioła. Para kolorowych dzięciołów przykłady.

Co to jest Dosługiwać?

Ranking dosługuję, dosługują: Za naganną postawę musiał dosługiwać w wojsku następne pół roku definicja.

Co to jest Dumny?

Co lepsze Był z siebie nadzwyczajnie dumny - naprawił piecyk gazowy. Jestem dumny ze swoich dzieci - świetnie się uczą. Była dumna ze swojego dzieła.; dumny jak paw encyklopedia.

Co to jest Dworny?

Czy warto Oddał jej dworny ukłon jak działa.

Co to jest Daleko?

Opinie forum teraz gdzieś bardzo daleko. Nie puszczała psa dalej niż na odległość kilku metrów. Urząd znajdował się daleko od osiedla. Czy daleko stąd do rynku? Daleko jej było do czy jest.

Co to jest Dziewczynka?

Najlepszy Urodziła dziewczynkę. Czteroletnia dziewczynka zgubiła się w tłumie; To, co piszę, nie pasuje dla małych dziewczynek. - [Teofil Gautier pojęcie.

Co to jest Dziwaczeć?

Porównaj ´nabierać niebywałych przyzwyczajeń, wzbudzać zdziwienie´, dziwaczeję, dziwaczeją, dziwaczał, dziwaczeli: Żyjąc w stanie bezżennym, dziwaczał coraz bardziej wyjaśnienie.

Co to jest Dokonać?

Wyniki dokonam, dokonają: Dokonał wielu chwalebnych czynów. Poszukiwani listem gończym dokonali wstrząsającej zbrodni. zobacz dokonywać; dokonać żywota opis.

Co to jest Drapać Się?

Zastosowanie drapię się, drapią się, drapcie się: Był bardzo zawstydzony i drapał się po głowie. Drapał się z wysiłkiem pod górę informacje.

Co to jest Dzieciątko?

Ranking Narodziny Dzieciątka Jezus. Madonna z Dzieciątkiem. Otrzymać prezent na Dzieciątko znaczenie.

Co to jest Dyrekcja?

Co lepsze symfoniczna pod dyrekcją Michała Niemca wykonała koncert d-moll znanego kompozytora. Pismo do dyrekcji. Członek dyrekcji. Zarządzenie dyrekcji; dyrekcja kolei, lecz co znaczy.

Co to jest Dwuręczny?

Czy warto ´przystosowany do pracy dwiema rękami´: Krzyżacki, dwuręczny miecz, koncerz. Ćwiczenia dwuręczne krzyżówka.

Co to jest Doprawdy?

Opinie forum On to ma doprawdy szczęście. Doprawdy, nie rozumiem, dlaczego on się tak poświęca co to jest.

Co to jest Do Gruntu?

Najlepszy Poznać do gruntu jakieś zagadnienie słownik.

Co to jest Doznać?

Porównaj doznam, doznają: Doznał wielkiego zawodu, oglądając porażkę polskiej reprezentacji. Lekkoatleta doznał kontuzji kolana. zobacz doznawać czym jest.

Co to jest Doklejać?

Wyniki doklejam, doklejają: Doklejamy do książek oderwane kartki, w ten sposób nadają się one jeszcze do czytania co oznacza.

Co to jest Dwukropek?

Zastosowanie Nie postawić dwukropka. Zastąpić myślnik dwukropkiem tłumaczenie.

Co to jest Dobre?

Ranking nich sporo dobrego. Odpłaciła mu dobrem za złe. Wymienił się na dobre.; na dobre; wyjść/wychodzić (komuś) na dobre; Lepsze jest wrogiem dobrego.; Nie ma tego złego, co przykłady.

Co to jest Dzień?

Co lepsze słoneczne dnie. Nużyły go długie, deszczowe dni. Jeszcze trzy dni i się zobaczymy. Katowice, dnia 1 lipca 2002r. Dzień dobry panu. Wczorajszy dzień był faktycznie definicja.

Co to jest Drażliwy?

Czy warto Drażliwy człowiek. To wyjątkowo drażliwa kwestia. Nieopatrznie poruszył drażliwy temat. Nie poruszajmy drażliwych tematów. Był drażliwy na punkcie swojej urody encyklopedia.

Co to jest Domokrążca?

Opinie forum ´osoba trudniąca się handlem po domach´: Przegonić natrętnego domokrążcę. Mieszkańcy dzielnicy narzekają na domokrążców jak działa.

Co to jest Dosłuchiwać?

Najlepszy dosłuchuję, dosłuchują: Nie wszyscy studenci dosłuchują wykład do końca czy jest.

Co to jest Długowłosy?

Porównaj Długowłosi młodzieńcy. Długowłose futro pojęcie.

Co to jest Dorosnąć?

Wyniki dorosnę, dorośniesz, dorosną, dorośnijcie, dorósł, dorosła, dorośli, dorósłszy, dorośnięty: Do pewnych rzeczy musisz dorosnąć. zobacz dorastać wyjaśnienie.

Co to jest Dopilnować?

Zastosowanie dopilnuję, dopilnują: Dopilnujcie, by wyszedł do szkoły przed ósmą opis.

Co to jest Dżdżu?

Ranking ´dawny dopełniacz od: deszcz´: Wyglądała wiosny jak kania dżdżu.; łaknąć - [czekać, wyglądać, pragnąć…] (czegoś) jak kania dżdżu informacje.

Co to jest Duchowy?

Co lepsze duchowa. Dobra duchowe. Potrzeby duchowe. Duchowy postęp. Równowaga duchowa. Odczuwać z kimś duchową więź.; duchowy pokarm - [duchowa strawa]; Pod względem duchowym znaczenie.

Co to jest Dwużyłowy?

Czy warto Kabel dwużyłowy co znaczy.

Co to jest Długo Oczekiwany?

Opinie forum Długo oczekiwane wakacje. Długo oczekiwana premiera filmu krzyżówka.

Co to jest Dżet?

Najlepszy ´ozdobny, błyszczący koralik´ zazwyczaj w lm: Czarne dżety lśniły na sukni co to jest.

Co to jest Dekadencja?

Porównaj ´schyłek, rozkład, upadek jakichś wartości´: Dekadencja literatury. Dekadencja wartości kulturalnych słownik.

Co to jest Dźwiękonaśladowczy?

Wyniki Wyrazy dźwiękonaśladowcze czym jest.

Co to jest Dioda?

Zastosowanie ´przyrząd zaopatrzony w dwie elektrody, przewodzący prąd w jednym kierunku´: Wymienić diodę co oznacza.

Co to jest Dzień Po Dniu?

Ranking Systematycznie dzień po dniu odrabiałem zaległości w nauce tłumaczenie.

Co to jest Determinizm?

Co lepsze ´pogląd wskazujący na współzależność zjawisk´: Determinizm sztywny. Determinizm statystyczny. Determinizm a odkrycia mechaniki kwantowej przykłady.

Co to jest Dzierżawa?

Czy warto ´użytkowanie czyjejś ziemi, ruchomości albo budynku w zamian za opłatę´: Dzierżawa wieczysta. Wziąłem w dzierżawę ten kombajn. Tata puścił mi to pole w dzierżawę definicja.

Co to jest Deklaracja?

Opinie forum ogłoszenie czegoś; oświadczenie, zobowiązanie´: Deklaracja praw człowieka. Deklaracja w kwestii wynajmu mieszkania. Programowa deklaracja ekipy poetyckiej. Rząd uchwalił encyklopedia.

Co to jest Dopuszczać?

Najlepszy dopuszczam, dopuszczają: Dopuszczać do egzaminu. Dopuszcza pan sposobność przegranej jak działa.

Co to jest Drugi?

Porównaj lub: 2. wieku, lub: II wieku) po Chrystusie ludność słowiańska zaczęła się osiedlać w okolicach Wołgi. Druga rocznica (lub: 2. rocznica) naszego ślubu. Dziś jest drugi czy jest.

Co to jest Daleki?

Wyniki Daleki rzut. Daleki zasięg ramion. Daleka droga. Powrót z dalekiej podróży. Była dla niego tak daleka, iż aż go to przerażało. To wypracowanie jest niestety dalekie od pojęcie.

Co to jest Dbać?

Zastosowanie dbam, dbają, dbajcie, dbanie: Nie dbał o wygody. Człowiek dbały o czystość. Dbać o swój wizerunek. W zalewie zajęć niewiele czasu mamy na dbanie o swoje zdrowie wyjaśnienie.

Co to jest Dokumentnie?

Ranking ´kompletnie´: Wyłożył własne poglądy dokumentnie. Trzeba tę sprawę dokumentnie zbadać opis.

Co to jest Dochodowy?

Co lepsze Podatek dochodowy. Dochodowa działalność informacje.

Co to jest Dym?

Czy warto Kłęby dymu wydobywały się z budynku. Dym spowił całe osiedle.; iść/pójść - [walić, uderzać…] (do kogoś) jak w dym znaczenie.

Co to jest Dżezowy?

Opinie forum lub: jazzowy) - [wym. dżezowy]: Koncert dżezowy (lub: jazzowy co znaczy.

Co to jest Depilator?

Najlepszy ´przyrząd stosowany do usuwania owłosienia´: Korzystać depilatora krzyżówka.

Co to jest Deskorolka?

Porównaj Jeździć po parku na deskorolce co to jest.

Co to jest Dom?

Wyniki jest na sprzedaż. Tamten dom jest zupełnie opuszczony. Remont domu. Zapraszam cię do domu. Tak ubrana chodzę tylko po domu. Był bogaty z domu. Anna Zalega, z domu słownik.

Co to jest Dekoracja?

Zastosowanie Ustawić dekorację czym jest.

Co to jest Dolać?

Ranking dolejcie, dolał, dolali (lub: doleli), dolany: Dolej jeszcze trochę wody do wanny. Dolać chloru do basenu. Dolejcie mi jeszcze trochę herbaty. zobacz dolewać co oznacza.

Co to jest Dwudziestogroszówka?

Co lepsze Znaleźć dwudziestogroszówkę tłumaczenie.

Co to jest Dołączać (Się)?

Czy warto dołączam (się), dołączają (się): Dołączasz się do gry? Nie dołączaj tego podania do reszty, jest jeszcze niegotowe przykłady.

Co to jest Dwuręki?

Opinie forum ´mający dwie ręce´: Istota dwuręka definicja.

Co to jest Dezerter?

Najlepszy Dezerter z wojska. Dezerter z frontu. Ucieczka dezerterów encyklopedia.

Co to jest Do Siego Roku?

Porównaj Życzyć komuś do siego roku jak działa.

Co to jest Dygnąć?

Wyniki dygnę, dygniesz, dygną, dygnijcie, dygnął, dygnęła, dygnęli, dygnąwszy: Po zagraniu koncertu młoda skrzypaczka dygnęła przed publicznością czy jest.

Co to jest Dusza?

Zastosowanie ogromnej duszy. Z całej duszy życzę ci szczęścia w życiu. Podziękowania z głębi duszy. Z całej duszy jestem ci wdzięczny za okazaną pomoc. Była mu oddana duszą i ciałem pojęcie.

Co to jest Domiar?

Ranking ´dodatkowy podatek´: Wymierzyć komuś domiar. Otrzymać domiar. Zapłacić domiar. zobacz na domiar wyjaśnienie.

Co to jest Dżul?

Co lepsze ´jednostka pracy i energii´ (znak: J): Robota o wartości dżula. Dwa dżule. Pięć dżuli (lub: dżulów opis.

Co to jest Dobry?

Czy warto super człowiek. Są to dobrzy ludzie, oni ci pomogą. Wychowawca dobry dla podopiecznych. To dobre dla dojrzałego mężczyzny, lecz nie dla ciebie. Strój dobry do gry w informacje.

Co to jest Dyrektor?

Opinie forum skrót: dyr.): Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Katowicach. Był dyrektorem gimnazjum. Pani dyrektor wyraziła własną opinię na temat konfliktów w przedsiębiorstwie znaczenie.

Co to jest Dureń?

Najlepszy Nie rób ze mnie durnia.; Nie trzeba durniów siać, sami się rodzą co znaczy.

Co to jest Dożuć?

Porównaj dożuję, dożują: Dożuł gumę, po czym wyrzucił ją do kosza na śmieci krzyżówka.

Co to jest Dorożka?

Wyniki Jednokonna dorożka. Zaczarowana dorożka. Wziąć dorożkę. Usadowić się w dorożce co to jest.

Co to jest Dżersej?

Zastosowanie ´cienka dzianina, z której szyje się odzież; rasa bydła mlecznego´: Suknia z dżerseju. Nosić dżerseje. Hodować dżerseje słownik.

Co to jest Drobiazg?

Ranking Chciał jej kupić na urodziny jakiś drobiazg. Dziękuję za pomoc. - Ależ to drobiazg! Nie zwracać uwagi na drobiazgi. Nie pamiętać drobiazgów czym jest.

Co to jest Destrukcja?

Co lepsze ´rozpad, upadek organizacyjny´: Destrukcja społeczeństwa co oznacza.

Co to jest Dzielić?

Czy warto dzielcie: Dzielę ten tort na kilka równych części. Dzielimy tę gruszkę na pół? Dzielić suchy prowiant po dwie bułki na każdego ucznia. Dzielić dorobek pomiędzy dorosłe tłumaczenie.

Co to jest Dowieźć?

Opinie forum dowiozę, dowieziesz, dowiozą, dowieź, dowieźcie, dowiózł, dowieźli, dowiózłszy, dowieziony: Taksówka dowiozła go na miejsce. Dowieźć wyrób do sklepu. zobacz dowozić przykłady.

Co to jest Dziurka?

Najlepszy ścianie dziurkę dzięki wiertła. Obszywała dziurki na guziki w jego koszuli, ponieważ nieco się pruły.; mieć (czegoś, kogoś) po dziurki w nosie; podglądać poprzez dziurkę definicja.

Co to jest Deklarować?

Porównaj coś formalnie; zobowiązywać się do czegoś´, deklaruję, deklarują: Deklarował własną gotowość do oddania życia za ojczyznę. Deklarować dwieście złotych na bezdomnych encyklopedia.

Co to jest Dwunastnica?

Wyniki ´część jelita cienkiego´: Operować dwunastnicę jak działa.

Co to jest Dostateczny?

Zastosowanie wykształcenie dostateczne, by móc pracować na kierowniczym stanowisku. Masz talent dostateczny do tego, by startować w zawodach ogólnopolskich. Dostał ze sprawdzianu czy jest.

Co to jest Dostęp?

Ranking Walka o dostęp Polski do morza. Podaj kod dostępu. Dostęp do tych informacji mają nieliczni pojęcie.

Co to jest Dolegać?

Co lepsze dolega, dolegają: Co ci dolega? Dolegają mi bóle głowy wyjaśnienie.

Co to jest Deklamować?

Czy warto wygłaszać utwór literacki; mówić nienaturalnie´, deklamuję, deklamują: Aktor podniośle deklamował wiersze Norwida. Uczniowie uroczyście deklamowali Mickiewicza opis.

Co to jest Diaboliczny?

Opinie forum ´przebiegły, szatański´: Diaboliczny uśmiech. Diaboliczne spojrzenie. Diaboliczny wygląd informacje.

Co to jest Dyscyplina?

Najlepszy edukacji. Dyscyplina wiedzy. Dyscyplina wojskowa. Utrzymywać dyscyplinę w szkole. Utrzymanie dyscypliny jest w wojsku sprawą nadrzędną. Notorycznie łamał dyscyplinę znaczenie.

Co to jest Drapieżny?

Porównaj Sęp to drapieżny ptak. Szczupak to ryba drapieżna. Jego twarz miała drapieżny słowo. Na jego obliczu pojawił się drapieżny uśmiech co znaczy.

Co to jest Desant?

Wyniki wojskowa polegająca na przerzuceniu żołnierzy na teren nieprzyjaciela; ekipa żołnierzy biorąca udział w tej operacji´: Desant aliancki w Normandii. Zorganizować desant krzyżówka.

Co to jest Dziennik?

Zastosowanie pisała swój dziennik. Zanim położył się spać, obejrzał dziennik wieczorny. Artykuł z poczytnego dziennika. Prowadził zażartą polemikę na łamach lokalnego dziennika, lecz co to jest.

Co to jest Dysko?

Ranking lub: disco) - [wym. disko] ´rodzaj muzyki rozrywkowej´ ndm: Muzyka dysko. Chodzić na dysko. Wybrać się z koleżankami na dysko słownik.

Co to jest Dominować?

Co lepsze ´przeważać´, dominuję, dominują: W tej okolicy dominuje ludność pochodzenia ukraińskiego czym jest.

Co to jest Dopiąć (Się)?

Czy warto dopną (się), dopnijcie (się), dopiął (się), dopięła (się), dopięli (się), dopiąwszy (się), dopięty: Dopnij pasek u spodni. zobacz dopinać (się); dopiąć (coś) na ostatni co oznacza.

Co to jest Dokazać?

Opinie forum ´osiągnąć cel´, dokażę, dokażą: Dokazał tego, iż zatrudniono go na czas nieokreślony. zobacz dokazywać; dokazywać/dokazać cudów; dokazywać/dokazać cudów (czegoś tłumaczenie.

Co to jest Dosypywać?

Najlepszy dosypuję, dosypują: Dosypujesz do farszu trochę pieprzu przykłady.

Co to jest Dyngus?

Porównaj Ludowy zwyczaj dyngusu (lub: dyngusa). Urządzili jej śmigus-dyngus. Chodzić po dyngusie definicja.

Co to jest Dydaktyka?

Wyniki ´edukacja o metodach nauczania i uczenia się´: Dydaktyka literatury i języka ojczystego. Położyć nacisk na efektywną dydaktykę encyklopedia.

Co to jest Dżojstik?

Zastosowanie lub: joystick) - [wym. dżojstik]: Manewrować dżojstikiem. Obsługiwać komputer dzięki dżojstika jak działa.

Co to jest Duszpasterz?

Ranking Wizyta duszpasterza w trakcie kolędy czy jest.

Co to jest Dolewać?

Co lepsze dolewam, dolewają: Pracownik stacji benzynowej dolewa benzyny do baku.; dolewać/dolać oliwy do ognia pojęcie.

Co to jest Dowozić?

Czy warto dowożę, dowozisz, dowożą, dowoź (lub: dowóź), dowoźcie (lub: dowóźcie): Szkolny autobus dowoził dzieci na lekcje. Dowozić wyrób do sklepu wyjaśnienie.

Co to jest Defilować?

Opinie forum maszerować w ustalonym szyku; paradować´, defiluję, defilują: Wojsko defilowało przed lożą honorową. Defilować przed zwierzchnikiem sił zbrojnych. Kulturyści defilowali opis.

Co to jest Domena?

Najlepszy ´region działania´: W średniowieczu filozofia była domeną duchowieństwa informacje.

Co to jest Dałoby Się?

Porównaj Dałoby się ten grat jeszcze naprawić znaczenie.

Co to jest Doprzęgać?

Wyniki doprzęgam, doprzęgają: Na potrzeby westernu doprzęga się kilka par koni więcej co znaczy.

Co to jest Dwuhektarowy?

Zastosowanie Dwuhektarowe gospodarstwo krzyżówka.

Co to jest Domek?

Ranking Domek z kart. Moi wujostwo mieszkają w domku jednorodzinnym.; Wolnoć Tomku w swoim domku co to jest.

Co to jest Do Szczętu?

Co lepsze Wojska nieprzyjacielskie zostały zniesione do szczętu słownik.

Co to jest Drążek?

Czy warto Drążek przy skrzyni biegów. Podciąganie się na drążku. Drążki do ćwiczeń gimnastycznych czym jest.

Co to jest Drgnąć?

Opinie forum drgnę, drgniesz, drgną, drgnijcie, drgnął, drgnęła, drgnęli, drgnąwszy: Kiedy oddawał strzał, ani jeden muskuł mu nie drgnął. zobacz drgać co oznacza.

Co to jest Demontować?

Najlepszy demontuję, demontują: Demontował antenę satelitarną tłumaczenie.

Co to jest Dzisiaj?

Porównaj Dzisiaj rano zadzwoniła do mnie koleżanka. Dziś wieczór (lub: wieczorem) Telewizja Polska transmituje uroczyste otwarcie mistrzostw świata. Którego dziś mamy? Kto aby mu przykłady.

Co to jest Deprymować (Się)?

Wyniki ´zniechęcać´, deprymuję (się), deprymują (się): Przebywanie w mieszkaniu jej rodziców deprymowało go. Deprymował się jej częstymi ponagleniami definicja.

Co to jest Do Widzenia?

Zastosowanie Do widzenia wszystkim, do zobaczenia we czwartek. Podejrzany przygotowywał się do widzenia ze swoim adwokatem encyklopedia.

Co to jest Dziewięćdziesiąt?

Ranking dziewięćdziesięciu kibiców szło w stronę stadionu. Dziewięćdziesiąt ciężarówek stoi na granicy i czeka na odprawę. Zdawałem maturę wspólnie z dziewięćdziesięciu jeden jak działa.

Co to jest Dotykać?

Co lepsze dotykam, dotykają: Plac zamkowy dotykał nadbrzeża. Dotykasz bardzo drażliwego tematu czy jest.

Co to jest Dorwać?

Czy warto dorwę, dorwą: Jak cię tylko dorwę! Dorwał wreszcie jakieś zajęcie pojęcie.

Co to jest Darzbór?

Opinie forum ´pozdrowienie myśliwych wyruszających na łowy´: Darzbór! - krzyknęli chórem wszyscy myśliwi wyjaśnienie.

Co to jest Dewocjonalia?

Najlepszy ´elementy o przeznaczeniu religijnym, będące w sprzedaży´ blp: Sprzedaż dewocjonaliów opis.

Co to jest Do Głębi?

Porównaj Dzięki wnikliwym studiom mógł poznać szereg zagadnień do głębi informacje.

Co to jest Dwusuw?

Wyniki ´rodzaj silnika´: Robota dwusuwu. Zaprzestać produkcji dwusuwów znaczenie.

Co to jest Darwin?

Zastosowanie angielski, artysta teorii ewolucji´, darwinowski (lub: Darwinowski), darwinistyczny: Karol Darwin. Kierunek darwinistyczny. Poglądy darwinowskie biologów, lecz co znaczy.

Co to jest Dokładność?

Ranking blm: Chronometr z dokładnością do 1/100 sekundy krzyżówka.

Co to jest Departament?

Co lepsze ´wewnętrzna jednostka jakiejś organizacji: Departament zdrowia. Należeć do innego departamentu co to jest.

Co to jest Dosłać?

Czy warto łóżko), dościelę, dościelą, dościelcie, dosłał, dosłali: Dościel łóżko, ponieważ wygląda jak barłóg. zobacz dościelać słownik.

Co to jest Dynamika?

Opinie forum skoku dynamiki. Temu utworowi towarzyszy swoista dynamika.; Humaniści skarżą się na ignorancję przyrodników, lecz nie umieją powiedzieć, na czym bazuje drugie prawo czym jest.

Co to jest Dokumentalny?

Najlepszy Video dokumentalny. Przedstawić coś z dokumentalną ścisłością co oznacza.

Co to jest Dźgać?

Porównaj ´kłuć dotkliwie czymś ostrym´, dźgam, dźgają: Plemię tubylców dźgało włóczniami niedobitków tłumaczenie.

Co to jest Dysydent?

Wyniki ´osoba odmiennej wiary; osoba sprzeciwiająca się władzy totalitarnej´: Wystąpienia dysydentów. Ugrupowanie dysydentów przykłady.

Co to jest Dobrać?

Zastosowanie dobiorę, dobierzesz, dobiorą, dobierz, dobierzcie: Dobrać sobie partnera życiowego. Dobrać komuś partnerkę do tańca. zobacz dobierać definicja.

Co to jest Doniczka?

Ranking Stłuc doniczkę. Kaktus w doniczce encyklopedia.

Co to jest Decymetr?

Co lepsze ´10 centymetrów´ (skrót: dm): Dwa decymetry. Pięć decymetrów jak działa.

Co to jest Dusigrosz?

Czy warto ´skąpiec´: Mieć charakter dusigrosza czy jest.

Co to jest Drobne?

Opinie forum Wesprze mnie pan kilkoma złotymi? - Nie mam drobnych.; rozmieniać się na drobne pojęcie.

Co to jest Do Zobaczenia?

Najlepszy Do zobaczenia w górach wyjaśnienie.

Co to jest Drzeć?

Porównaj drę, drzesz, drą, drzyjcie, darł, darli: Darł stare prześcieradło na szmaty do wycierania podłogi.; drzeć (z kimś) koty; drzeć (z kogoś) skórę; drzeć sobie włosy z głowy opis.

Co to jest Dzień W Dzień?

Wyniki Dzień w dzień muszę dojeżdżać kilkanaście kilometrów do szkoły informacje.

Co to jest Dróżnik?

Zastosowanie ´pracownik strzegący przejazdu kolejowego i doglądający swojego odcinka torów´: Dróżnik sprawdzał tory znaczenie.

Co to jest Dwóch?

Ranking Dwóch takich jak ty nie dałoby mi porady.; Co dwóch, to nie jeden.; Dwaj więcej mogą niż jeden.; Gdzie dwóch, tam porada; gdzie trzech, tam zdrada.; Siła złego: dwóch na co znaczy.

Co to jest Dojechać?

Co lepsze dojadę, dojedziesz, dojadą, dojedź, dojedźcie: Dojechała mu do żywego tą uwagą. Dojedzie pan do ronda, a potem skręci w prawo. zobacz dojeżdżać krzyżówka.

Co to jest Dwustuzłotowy?

Czy warto Banknot dwustuzłotowy co to jest.

Co to jest Działacz?

Opinie forum Działacze społeczni. Rzutcy działacze. Zjazd sportowych działaczy (lub: działaczów słownik.

Co to jest Długopis?

Najlepszy Kolorowy długopis. Niebieski długopis. Zapomnieć długopisu. Poprosić o czerwony długopis czym jest.

Co to jest Dać?

Porównaj dajcie, dany: Daj mi tę książkę, która leży na biurku. Dała mu córkę za żonę. Nie martw się o nic, damy sobie radę. Dam sobie radę z tym egzaminem. Z pewnością dasz co oznacza.

Co to jest Dwaj?

Wyniki Dwóch uczniów. Dwu studentów. Dwóch żołnierzy (lub: dwu żołnierzy). O dwóch takich, co ukradli księżyc (tytuł książki dla dzieci autorstwa Kornela Makuszyńskiego tłumaczenie.

Co to jest Dzianina?

Zastosowanie ´towar włókienniczy´: Kupić kolorową dzianinę na sweter przykłady.

Co to jest Duraleks?

Ranking ´szkło odporne na zmiany temp. i impulsy chemiczne´: Żaroodporna szklanka z duraleksu definicja.

Co to jest Dokumentacja?

Co lepsze Dokumentacja naukowa. Dokumentacja techniczna encyklopedia.

Co to jest Dostrajać (Się)?

Czy warto dostrajam (się), dostrajają (się): Co robisz? - Dostrajam gitarę. Nie mam ochoty dostrajać się do twoich zachcianek jak działa.

Co to jest Dwuizbowy?

Opinie forum Parlament dwuizbowy. Mieszkanie dwuizbowe czy jest.

Co to jest Dłuto?

Najlepszy Dłuto rzeźbiarskie, kamieniarskie. Pomnik Mickiewicza dłuta znanego rzeźbiarza.; coś jest czyjegoś dłuta pojęcie.

Co to jest Doganiać?

Porównaj doganiam, doganiają: Kolarz bez pośpiechu doganiał peleton wyjaśnienie.

Co to jest Dopominać Się?

Wyniki dopominam się, dopominają się: Dopominał się o własne prawa przed sądem. Dopominać się przerwy obiadowej opis.

Co to jest Dziewięćdziesięciogodzinny?

Zastosowanie Robotnicy ogłosili dziewięćdziesięciogodzinny strajk informacje.

Co to jest Drewniany?

Ranking Zamówił sobie do wykonania drewniany stół. Wnieśli na piętro drewnianą szafę znaczenie.

Co to jest Dochrapać Się?

Co lepsze ´osiągnąć coś z trudem´, dochrapię się, dochrapią się, dochrapcie się: Dochrapali się wreszcie własnego mieszkania. Dochrapał się stopnia sierżanta co znaczy.

Co to jest Drgawka?

Czy warto Na widok tego marnotrawstwa dostawał drgawek krzyżówka.

Co to jest Drobnostka?

Opinie forum Pamiętać o każdej drobnostce. Zauważyć ważną drobnostkę. Dziękuję ci uprzejmie za podwiezienie. - Drobnostka… co to jest.

Co to jest Dwunasta?

Najlepszy Wybiła dwunasta. Od dwunastej z minutami. Pięć po dwunastej. Przyszedł do domu o dwunastej w nocy.; za pięć dwunasta słownik.

Co to jest Dosypać?

Porównaj dosypię, dosypią: Dosyp trochę soli do zupy. zobacz dosypywać czym jest.

Co to jest Dotykowo-Wzrokowy?

Wyniki Impuls dotykowo-wzrokowy co oznacza.

Co to jest Dzieło?

Zastosowanie prozą i wierszem. Co sprawia, iż dany obraz staje się dziełem sztuki? Artysta dzieła. W galerii odbyła się wystawa dzieł wybitnego malarza. Ten referat jest dziełem tłumaczenie.

Co to jest Dożynać?

Ranking zboże), dożynam, dożynają: Żniwiarze dożynają ostatnie łany zboża przykłady.

Co to jest Dokuczać?

Co lepsze dokuczam, dokuczają: Twoja gra na skrzypcach dokucza sąsiadom. Dokucza mu ból zęba definicja.

Co to jest Dawno?

Czy warto przyjaciółmi, lecz to było dawno temu. Bardzo dawno temu… Z historycznych dzieł Jasienicy możemy się dowiedzieć, jak dawniej funkcjonowała władza wykonawcza. Dawno cię encyklopedia.

Co to jest Domysł?

Opinie forum Snuł domysły na temat jej odejścia. Już gubię się w takich domysłach jak działa.

Co to jest Dział?

Najlepszy Pracuje w Telewizji Polskiej w dziale sportu. Którym działem chemii się zajmujesz? Dział wodny. Wzięli w dziale (działem) duży szmat gruntu czy jest.

Co to jest Do Niczego?

Porównaj Nie potrafisz nawet tego zrobić? Jesteś zwyczajnie do niczego pojęcie.

Co to jest Dywersja?

Wyniki ´działanie wojskowe zmierzające do osłabienia zaplecza wojsk nieprzyjaciela´: Dywersja przeciw okupantom. Działania dywersyjne wyjaśnienie.

Co to jest Denerwujący?

Zastosowanie Denerwująca uwaga. Był denerwujący dla otoczenia opis.

Co to jest Dąb?

Ranking korona dębu. Żołędzie narastające na dębie. Wyrąb starych dębów. Tysiącletni dąb Bartek .; chłop jak dąb; włosy stają/stanęły (komuś) dęba (na głowie); Dąb się powalił informacje.

Co to jest Dworzec?

Co lepsze kierunku dworca autobusowego. W okresie wakacji dworzec kolejowy był szczelnie wypełniony podróżnymi; dworzec lotniczy, lecz: Dworzec Centralny w Warszawie, Dworzec znaczenie.

Co to jest Dwa?

Czy warto dwu), dwom (lub: dwóm), dwu, dwoma: Dwóch policjantów idzie ulicą. Dwóch kominiarzy szło deptakiem (lecz: Dwaj panowie idą poboczem. Dwaj panowie szli poboczem). Idziemy co znaczy.

Co to jest Dosztukowywać?

Opinie forum dosztukowuję, dosztukowują: Dosztukowywać rękawy do przykrótkiej marynarki krzyżówka.

Co to jest Dziobak?

Najlepszy ´jajorodny ssak zamieszkujący Australię´: Australijskie dziobaki. Stado dziobaków. Ziemno-wodny tryb życia dziobaka co to jest.

Co to jest Drzewostan?

Porównaj Niedobry stan drzewostanu w Karkonoszach słownik.

Co to jest Dziad?

Wyniki dziadowie. Która aby chciała takiego dziada?! Jak się nie będziesz uczył, wyjdziesz na dziada. Żebrzący dziad spod kościoła. Uroczystość dziadów (na Litwie i Białorusi czym jest.

Co to jest Doradzać?

Zastosowanie doradzają: Znajomi doradzają mi, żebym nie brał kredytu z banku.; Mam jakieś bóstwo, jakiegoś ducha. - […] To u mnie tak już od chłopięcych lat głos jakiś się odzywa, a co oznacza.

Co to jest Dłużyzna?

Ranking Ten video to straszliwa dłużyzna tłumaczenie.

Co to jest Drogi?

Co lepsze droższy, najdroższy: To mieszkanie w centrum miasta jest dla nas za drogie. Straciła wszystko, co było jej drogie. Najdroższy ją porzucił przykłady.

Co to jest Drabina?

Czy warto Wchodzić (gdzieś) po drabinie. Ustawić drabinę. Drabina socjalna definicja.

Co to jest Decyzja?

Opinie forum zapadła stanowcza decyzja. Podjął decyzję o wyjeździe. Powzięto decyzję co do redukcji pracowników. Cechowała go umiejętność do szybkiego podejmowania decyzji. Czy encyklopedia.

Co to jest Denerwować (Się)?

Najlepszy denerwują (się): Strasznie się denerwował na syna na skutek bałaganu w pokoju. Nie denerwuj się! Po co się tak denerwować? Bardzo denerwował się przed klasówką z jak działa.

Co to jest Dwanaścioro?

Porównaj własne przeżycia dwanaściorgu dzieciom. Dwanaścioro dzieci siedziało w ławkach. Dwanaścioro prosiąt spało w chlewie. Dwanaścioro drzwi. Dwanaścioro sań. Kwoka z czy jest.

Co to jest Doradztwo?

Wyniki Doradztwo finansowe. Doradztwo prawne pojęcie.

Co to jest Damasceński?

Zastosowanie ´pochodzący z Damaszku´: Stal damasceńska. Szabla damasceńska wyjaśnienie.

Co to jest Dorwać Się?

Ranking dorwę się, dorwą się: Dorwać się do władzy opis.

Co to jest Dojść?

Co lepsze dojdziesz, dojdą, dojdź, dojdźcie, doszedł, doszła, doszli, doszedłszy: Trudno jest dojść prawdy, kto jest winny. W ostatecznym rozrachunku doszło do wojny. Doszło do informacje.

Co to jest Doża?

Czy warto ´tytuł naczelnika państwa w Wenecji i Genui´: dożowie weneccy, lecz: Pałac Dożów znaczenie.

Co to jest Dżentelmen?

Opinie forum dobrze wychowany i dobrze ubrany´, dżentelmeński: Zachowywać się jak dżentelmen. Z niego to prawdziwy dżentelmen. Dżentelmeńska umowa.; Dżentelmen powinien umieć opisać co znaczy.

Co to jest Drętwieć?

Najlepszy drętwieję, drętwieją: Stał trzecią godzinę na warcie i już zaczynał drętwieć z zimna. Drętwieć z niewygody krzyżówka.

Co to jest Dzwonić?

Porównaj dzwonią: Słyszał, iż dzwonią, lecz nie wie, gdzie kościele. Dzwoniłem do ciebie dwa razy, lecz za każdym wspólnie nie mogłem się połączyć. Dzwonię na policję! Przestań co to jest.

Co to jest Doprowadzać?

Wyniki doprowadzam, doprowadzają: Nie doprowadzaj mnie do ostateczności słownik.

Co to jest Dwurożny?

Zastosowanie Dwurożny (dwurogi) księżyc czym jest.

Co to jest Drobnoustrój?

Ranking Drobnoustroje szkodliwe dla zdrowia człowieka co oznacza.

Co to jest Dorzynać?

Co lepsze nożem, piłą), dorzynam, dorzynają: To niehumanitarne dorzynać bezbronnego cielaka. Cieśla równo dorzyna belki do konstrukcji dachu tłumaczenie.

Co to jest Dziw?

Czy warto dziwy. Dziw nad dziwy (lub: dziwy nad dziwami). Aż dziw bierze, iż jeszcze stąd nie wyleciał. Aż dziw, iż jeszcze żyje. Znał niemiecki idealnie, toteż nie dziw, iż nikt przykłady.

Co to jest Dozwolony?

Opinie forum Video dozwolony od 18 lat.; wszystkie chwyty dozwolone definicja.

Co to jest Drzewiarz?

Najlepszy ´pracownik przemysłu drzewnego´: Tartak zatrudnia kilku drzewiarzy encyklopedia.

Co to jest Drastyczny?

Porównaj Drastyczna przypadek. Video zawierający drastyczne sceny jak działa.

Co to jest Dokręcić?

Wyniki dokręcę, dokręcą, dokręćcie: Dokręć w rowerze poszczególne przedmioty. zobacz dokręcać czy jest.

Co to jest Dopędzać?

Zastosowanie dopędzam, dopędzają: Miał zaległości, lecz błyskawicznie dopędza pozostałych w nauce pojęcie.

Co to jest Demonstrant?

Ranking Demonstranci szli ze sztandarami wyjaśnienie.

Co to jest Dialog?

Co lepsze Dialog pomiędzy wyznawcami różnych religii. Dialog pomiędzy redaktorem a zaproszonym gościem. Uczestnicy dialogu opis.

Co to jest Dansing?

Czy warto lub: dancing) - [wym. dans-ing] ´wieczorna zabawa w lokalu publicznym, na której się tańczy´: Tańczyć na dansingu. Lokal z dansingiem. Był stałym bywalcem dansingów informacje.

Co to jest Dowódca?

Opinie forum Dowódca kompani. Rozkaz dowódcy. Sztab dowódców znaczenie.

Co to jest Dwuznak?

Najlepszy Użycie dwuznaku. Kłopoty z dwuznakiem rz co znaczy.

Co to jest Dwójka?

Porównaj Mieć dwójkę z fizyki krzyżówka.

Co to jest Drużynowy?

Wyniki Doświadczeni drużynowi. Druh drużynowy co to jest.

Co to jest Decydować?

Zastosowanie decydują: Dyrektor decydował w sprawach dotyczących produkcji. Sama decydowała, jak ma postępować. Stanowczo decydował, co mu się podoba, a co nie. O istotnym kwestiach słownik.

Co to jest Duplikat?

Ranking ´odpis, kopia´: Poprosił o duplikat dyplomu. Absolwenci otrzymali - prócz oryginału - duplikaty świadectwa maturalnego czym jest.

Co to jest Dwunastka?

Co lepsze Wsiąść w dwunastkę. Wylosowałem dwunastkę co oznacza.

Co to jest Dementi?

Czy warto ´oficjalne zaprzeczenie albo sprostowanie´ n ndm: Prasowe dementi. Dementi szefa rządu w kwestii posądzenia ministra o korupcję tłumaczenie.

Co to jest Doręczyć?

Opinie forum doręczę, doręczą, doręczcie: Listonosz doręczył mu list polecony. zobacz doręczać przykłady.

Co to jest Dopingować?

Najlepszy dopinguję, dopingują: Własnymi osiągnięciami dopingowała go do efektywnej pracy. Publiczność oklaskami dopingowała piłkarzy definicja.

Co to jest Dwulatek?

Porównaj Chłopiec dwulatek. Koń dwulatek. Dwulatki bawiły się w piaskownicy. Wychowywać dwulatka. Opieka nad dwulatkiem encyklopedia.

Co to jest Dopuszczalny?

Wyniki Dopuszczalna liczba błędów w teście jak działa.

Co to jest Dziewięć Dziesiątych?

Zastosowanie Dwie całe i dziewięć dziesiątych. Przegrał różnicą dziewięciu dziesiątych punktu czy jest.

Co to jest Dokonanie?

Ranking Ogromne dokonania geniuszu ludzkiego. Miał znaczące dokonania w zakresie biologii molekularnej pojęcie.

Co to jest Dziennikarski?

Co lepsze Etyka dziennikarska. Wymóg dziennikarski. Studia dziennikarskie. Gatunki dziennikarskie.; kaczka dziennikarska wyjaśnienie.

Co to jest Didaskalia?

Czy warto ´wskazówki autora dramatu, dotyczące metody wystawienia sztuki na scenie´ blp: Tekst didaskaliów opis.

Co to jest Diadem?

Opinie forum ´ozdobna opaska na głowę będąca dawniej oznaką władzy´: Diadem z brylantów. Diadem z pereł. Klejnot w diademie informacje.

Co to jest Dziękczynny?

Najlepszy Hymn dziękczynny. Msza dziękczynna znaczenie.

Co to jest Dwoić Się?

Porównaj dwoję się, dwoisz się, dwoją się, dwójcie się: Komuś dwoi się w oczach. Pracujący dwoili się i troili, by skończyć pracę przed świętami.; dwoić się i troić (tak aby… co znaczy.

Co to jest Dyktatura?

Wyniki Nie ulec dyktaturze. Zwalczyć dyktaturę.; Dyktatura to kraj, gdzie wszyscy boją się jednego, a jeden wszystkich. - [Alberto Moravia krzyżówka.

Co to jest Dostać?

Zastosowanie dostaną: Czy dostanę jeszcze nieco chleba? Otrzymał kwiaty w dniu swoich urodzin. Dostało mu się od ojca, kiedy ten zobaczył oceny na świadectwie. Tak mnie żołądek boli co to jest.

Co to jest Dystrybutor?

Ranking Dystrybutor z napojami chłodzącymi. Zainstalowanie nowego dystrybutora. Formalni dystrybutorzy (na Polskę słownik.

Co to jest Dosychać?

Co lepsze dosycham, dosychają: Zboże dosycha w snopkach czym jest.

Co to jest Dogadywać Się?

Czy warto dogaduję się, dogadują się: Dogadywał się z klientami, ponieważ miał dar negocjacji co oznacza.

Co to jest Dopożyczać?

Opinie forum dopożyczam, dopożyczają: Wciąż dopożycza ode mnie pieniędzy tłumaczenie.

Co to jest Dach?

Najlepszy Stromy dach. Pokryć budynek dachem. Pokryć dach blachą. Pokryć dach dachówką. Poszyć dach słomą. O nic się nie martwił, miał dach nad głową. W końcu mógł zamieszkać pod przykłady.

Co to jest Dobór?

Porównaj Dobór naturalny. Sprawa odpowiedniego doboru. Tylko właściwy dobór składników zapewni potrawie wyśmienity smak definicja.

Co to jest Dogonić?

Wyniki dogonią: Po kilku minutach dogonił ich na rowerze. Musisz nadrobić braki i dogonić rówieśników w nauce. Czy Polska dogoni państwa UE przodujące pod względem gospodarczym encyklopedia.

Co to jest Dziób?

Zastosowanie Dziób sępa. Ostry, zakrzywiony dziób. Ukłucie dzioba (lub: dzióba). Mieć patyk w dziobie (lub: dzióbie). Dziób statku. Dziób łodzi. Dziób czekana. Zakrzywione dzioby jak działa.

Co to jest Dyliżans?

Ranking Podróż dyliżansem czy jest.

Co to jest Dostawca?

Co lepsze Pozyskać solidnego dostawcę. Dostawca towaru pojęcie.

Co to jest Domownik?

Czy warto Dobrze żyć z domownikami wyjaśnienie.

Co to jest Dzwonek?

Opinie forum Nie słyszeć dzwonka (do drzwi). Wejść do szkoły równo z dzwonkiem. Kwitną leśne dzwonki.; to ostatni dzwonek (tak aby… opis.

Co to jest Dżdżownica?

Najlepszy Po deszczu dżdżownice wychodzą z ziemi. Założyć dżdżownicę na haczyk informacje.

Co to jest Dziupla?

Porównaj Schować się w ogromnej dziupli. Ptaki wyglądały z leśnej dziupli znaczenie.

Co to jest Dryblas?

Wyniki Ten dryblas wygląda nie na drugą, ale na szóstą klasę. Drużynę siatkarzy stanowią same dryblasy co znaczy.

Co to jest Drużba?

Zastosowanie ´mężczyzna towarzyszący panu młodemu do ślubu´: Znaleźć odpowiedniego drużbę. Wiejscy drużbowie.; Służba nie drużba krzyżówka.

Co to jest Disneyland?

Ranking wym. disnejlend] ´park zabaw otwarty poprzez Walta Disneya w 1955 roku niedaleko Los Angeles´: Pojechać z dziećmi do Disneylandu co to jest.

Co to jest Doraźny?

Co lepsze Doraźne środki słownik.

Co to jest Dotętniczy?

Czy warto Zastrzyk dotętniczy czym jest.

Co to jest Dźgnąć?

Opinie forum dźgnę, dźgniesz, dźgną, dźgnijcie, dźgnął, dźgnęła, dźgnęli, dźgnąwszy, dźgnięty: Rozjuszony napastnik dźgnął własną ofiarę nożem prosto w serce. zobacz dźgać co oznacza.

Co to jest Dopożyczyć?

Najlepszy dopożyczę, dopożyczą, dopożyczcie: Wypożyczył dwie książki, a po chwili wahania dopożyczył jeszcze jedną. zobacz dopożyczać tłumaczenie.

Co to jest Dren?

Porównaj ´mechanizm rur wykorzystywany do odprowadzania wody gruntowej; rurka do odprowadzania płynów z organizmu´: Osuszyć grunt dzięki drenów. Do rany założono dren przykłady.

Co to jest Doskonale?

Wyniki Znać idealnie język obcy definicja.

Co to jest Deklarować Się?

Zastosowanie za czymś; ogłaszać się kimś´, deklaruje się, deklarują się: Prezydent deklarował się za pokojowym rozwiązywaniem sporów terytorialnych. Deklarować się przeciw represjom encyklopedia.

Co to jest Dług?

Ranking u przyjaciół. Narobiła sobie długów. Postanowił pospłacać wszystkie długi. Pozbył się wreszcie uciążliwego długu. Na szczęście ja nie mam jakichkolwiek długów. Popadł w jak działa.

Co to jest Dziąsło?

Co lepsze Ból dziąseł. Spółgłoski o artykulacji dziąsłowej czy jest.

Co to jest Drzwi?

Czy warto drzwi. Nie wkładaj palców pomiędzy drzwi. Tata stanął w drzwiach. Nie trzaskajcie tak tymi drzwiami. Dwoje drzwi. Te drzwi prowadzą do piwnicy. Tamte drzwi wychodzą na pojęcie.

Co to jest Dzięki?

Opinie forum Serdeczne dzięki, bardzo mi pomogłaś. Dzięki za pamięć. Dzięki wytężonej pracy dostał upragniony awans. Dzięki pomocy przyjaciół jakoś stanął na nogi wyjaśnienie.

Co to jest Dumka?

Najlepszy ´liryczna pieśń ukraińska´: Śpiewać rzewną dumkę, lecz: Dumka na dwa serca (tytuł piosenki opis.

Co to jest Dzienny?

Porównaj Oświetlenie dzienne. Data dzienna. Dzienne utrzymanie pacjenta kosztuje 50 zł. Zarabia na dzień… lepiej nie mówić.; być na porządku dziennym; przejść/przechodzić (nad informacje.

Co to jest Dopuścić?

Wyniki dopuścisz, dopuszczą, dopuśćcie: Nauczyciele postanowili nie dopuścić ucznia do matury. Studentka została dopuszczona do egzaminu. Lekarze nie dopuścili zawodnika do znaczenie.

Co to jest Dorabiać?

Zastosowanie dorabiam, dorabiają: W sklepie niewiele zarabia, dlatego dorabia sobie na boku. Ludzie umieją dorabiać niestworzone teorie do zagadkowego wydarzenia co znaczy.

Co to jest Dowiązać?

Ranking dowiążę, dowiążą, dowiąż, dowiążcie: Dowiążmy kilka lin do naszej, by ją wydłużyć krzyżówka.

Co to jest Dobiegać?

Co lepsze dobiegam, dobiegają: Z sąsiedniego domu dobiegał dźwięk skrzypiec. Zawody dobiegały końca. Dobiegał siedemdziesiątki co to jest.

Co to jest Do Jutra?

Czy warto Odłożyć coś do jutra słownik.

Co to jest Dzień Za Dniem?

Opinie forum Dzień za dniem ciągnęły się żniwa czym jest.

Co to jest Drwa?

Najlepszy blp: Drwa na opał.; Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą co oznacza.

Co to jest Dopędzić?

Porównaj dopędzę, dopędzą, dopędź, dopędźcie: Dopędził odjeżdżający autobus. zobacz dopędzać tłumaczenie.

Co to jest Do Tyłu?

Wyniki Przechylić się do tyłu przykłady.

Co to jest Dalekowzroczny?

Zastosowanie ´przewidujący´: Dalekowzroczny człowiek. Dalekowzroczni politycy. Myślenie dalekowzroczne definicja.

Co to jest Delta?

Ranking Mieszkać w delcie rzeki. Znaleźć deltę Nilu na mapie. Skrzydła samolotu w kształcie delty encyklopedia.

Co to jest Dotąd?

Co lepsze Nikt tak się jej dotąd nie podobał jak działa.

Co to jest Duszpasterstwo?

Czy warto Duszpasterstwo akademickie czy jest.

Co to jest Dziesięcioboista?

Opinie forum m odm. jak ż: Zawody dziesięcioboistów pojęcie.

Co to jest Dążenie?

Najlepszy Szlachetne dążenia. Dążenie do doskonałości.; Cel wszelkiego dążenia - dobro. - [Arystoteles wyjaśnienie.

Co to jest Dzieciak?

Porównaj W pokoju bawiło się pełno dzieciaków. Dzieciak jesteś! Taki miły z niego dzieciak. To jeszcze nie mężczyzna, to dzieciak opis.

Co to jest Demoralizować?

Wyniki demoralizują: Pozwalając oglądać dzieciom brutalne filmy, demoralizujesz je.; Władza demoralizuje, a władza absolutna demoralizuje absolutnie. - [John Emerich Acton informacje.

Co to jest Don Kichot?

Zastosowanie wym. don kiszot] ´postać literacka´: Omyłkowy rycerz - szlachetny Don Kichot z La Manchy znaczenie.

Co to jest Docierać?

Ranking docieram, docierają: Nie docieraj już marchewki, tyle wystarczy. Sygnał radiowy nie dociera do wszystkich miejscowości co znaczy.

Co to jest Dobrać Się?

Co lepsze dobierzesz się, dobiorą się, dobierz się, dobierzcie się: Dzieci dobrały się do słodyczy. Małżonkowie świetnie się dobrali. zobacz dobierać się; dobrać się (komuś) do krzyżówka.

Co to jest Drzeworyt?

Czy warto Metoda drzeworytu co to jest.

Co to jest Domieszka?

Opinie forum Benzyna z domieszką oleju napędowego słownik.

Co to jest Dokładać?

Najlepszy dokładam, dokładają: Dokładać węgla do pieca. Dokładam wszelkich starań, tak aby utrzymać rodzinę. Nie będę dokładał do interesu czym jest.

Co to jest Dziewięćdziesiątka?

Porównaj Przekroczyć dziewięćdziesiątkę. Jechał dziewięćdziesiątką co oznacza.

Co to jest Dziewiątka?

Wyniki Wsiadłem w autobus dziewiątkę. Mieszkam w twoim wieżowcu pod dziewiątką tłumaczenie.

Co to jest Do Czynienia?

Zastosowanie Nie chcę mieć z tobą do czynienia przykłady.

Co to jest Dwubój?

Ranking Brać udział w dwuboju zimowym definicja.

Co to jest Dojrzały?

Co lepsze dojrzały człowiek, sam podejmuje decyzje. Dojrzałe owoce. Dojrzały talent poetycki. Czy ona jest na tyle dojrzała, tak aby wyjść za maż?; Jeżeli miłość jest dzieckiem encyklopedia.

Co to jest Dożylny?

Czy warto Zastrzyk dożylny jak działa.

Co to jest Dźwięk?

Opinie forum dźwięk tłuczonego szkła. Po okolicy rozchodził się jasny dźwięk dzwonów. Skrzypce nie były nastrojone i wydawały niemiłe dla ucha dźwięki. Po pierwszych dźwiękach rock czy jest.

Co to jest Doprzęgnąć?

Najlepszy doprzęgnę, doprzęgną, doprzęgnął (lub: doprzągł), doprzęgła, doprzęgli, doprzęgnąwszy (lub: doprzągłszy), doprzęgnięty: Doprzężono dwa konie do bryczki. zobacz pojęcie.

Co to jest Drapacz?

Porównaj Drapacz chmur wyjaśnienie.

Co to jest Dotyczący?

Wyniki Złożył w sądzie dokumenty dotyczące nabycia własności opis.

Co to jest Doróbka?

Zastosowanie Wykonać zręczną doróbkę informacje.

Co to jest Dotłuc?

Ranking dotłukę, dotłuczesz, dotłuką, dotłuczcie, dotłukł, dotłukli, dotłukłszy, dotłuczony: Gospodarz dotłukł kartofli dla świń znaczenie.

Co to jest Dotknąć?

Co lepsze dotkniesz, dotkną, dotknijcie, dotknął, dotknęła, dotknęli, dotknąwszy, dotknięty: Dotknęła dłonią jego czoła. Gałęzie drzew dotykały dachów samochodów. Starała się nie co znaczy.

Co to jest Dzieworództwo?

Czy warto ´postęp zarodka z jaja niezapłodnionego´: Dzieworództwo nie wszystkich roślin i owadów krzyżówka.

Co to jest Dziecinnieć?

Opinie forum dziecinnieję, dziecinnieją, dziecinniał, dziecinnieli: Ten staruszek dziecinniał z dnia dziennie co to jest.

Co to jest Dorzecze?

Najlepszy Mieszkać w dorzeczu Wisły słownik.

Co to jest Drybling?

Porównaj ´zmylenie przeciwnika w okresie prowadzenia piłki przy nodze´: Mistrz dryblingu. Przejść dryblingiem pół boiska. Zbyt wiele dryblingów, zbyt niewiele gry zespołowej czym jest.

Co to jest Dostępny?

Wyniki Wspinał się na trudno dostępne wierzchołki. Edukacja jest dostępna każdemu, wystarczy tylko wstąpić do biblioteki co oznacza.

Co to jest Decydujący?

Zastosowanie Zdobyć decydującego gola. Ten egzamin okazał się decyzyjny w jego dalszej karierze.; Osiemnasta decydująca bitwa w dziejach świata. Warszawa 1920. - [Edgar Vincent tłumaczenie.

Co to jest Dziatwa?

Ranking ´dzieci´ blm: Zabrać dziatwę na spacer przykłady.

Co to jest Dłużnik?

Co lepsze dłużnikiem. Niewdzięczni dłużnicy. Mieć wielu dłużników.; Funt mięsa odkrojony z ciała dłużnika, jeżeli długu nie odda. - [William Szekspir]; Dłużnik wesoło bierze, a definicja.

Co to jest Delicja?

Czy warto zazwyczaj w lm: Delicje o smaku pomarańczowym. Delicje o smaku malinowym. Smak delicji encyklopedia.

Co to jest Dziesięcioipółletni?

Opinie forum Dziesięcioipółletni uczeń jak działa.

Co to jest Demonstracja?

Najlepszy antyrządowa. Górnicza demonstracja pod budynkiem ministerstwa. Demonstracja skierowana przeciwko warstwie rządzącej. Wziąć udział w demonstracji. Zorganizować czy jest.

Co to jest Dobrosąsiedzki?

Porównaj Dobrosąsiedzkie relacje pojęcie.

Co to jest Dookoła?

Wyniki lub: dokoła): Wybrał się w podróż dookoła (dokoła) świata wyjaśnienie.

Co to jest Dożycie?

Zastosowanie Dożycie w dzisiejszych czasach stu lat zdarza się nielicznym opis.

Co to jest Dziedzictwo?

Ranking ´spadek, spuścizna´: Kulturalnym dziedzictwem Europy jest kultura śródziemnomorska. Dziedzictwo literackie. W dawnej Polsce obowiązywało dziedzictwo tronu informacje.

Co to jest Diametralny?

Co lepsze ´krańcowo różny´: Diametralna różnica. Diametralna rozbieżność poglądów znaczenie.

Co to jest Dyżurka?

Czy warto Siedzieć w dyżurce. Opuścić dyżurkę co znaczy.

Co to jest Dotyczyć?

Opinie forum dotyczy, dotyczą: To mnie nie dotyczy. Interesuję się tym wszystkim, co dotyczy mojej przyszłości. Ta kwestia dotyczy nas wszystkich krzyżówka.

Co to jest Dysertacja?

Najlepszy ´rozprawa naukowa´: Napisała dysertację na temat typologii zaburzeń psychicznych u dorosłych. Dysertacja na temat spontanicznego złamania symetrii w przyrodzie co to jest.

Co to jest Drób?

Porównaj Hodowla drobiu słownik.

Co to jest Dziura?

Wyniki poprzez dziurę w płocie. Miał ogromną dziurę w kieszeni. Masz dziurę na nogawce. Zaszyj mi, proszę, tę dziurę w koszulce. Zaszył się w jakiejś dziurze na Podhalu. Po czym jest.

Co to jest Dżudo?

Zastosowanie ´japońska walka mająca na celu obezwładnienie przeciwnika sposobami niezagrażającymi jego zdrowiu´ ndm: Zdobyć medal w dżudo. Uprawiać dżudo co oznacza.

Co to jest Dymić (Się)?

Ranking dymią (się): Świeżo ugotowana zupa mocno dymiła. Piec dymił, aż ciężko było wytrzymać. Z daleka było widać, jak dymią śląskie kominy. Ktoś z nudów podpalił śmietnik tłumaczenie.

Co to jest Definiować?

Co lepsze definiuję, definiują: Istota edukacji nie leży w definiowaniu przykłady.

Co to jest Dinozaur?

Czy warto Różne gatunki wymarłych dinozaurów. Wykopaliska szczątków dinozaurów. Dinozaury rocka (uznani klasycy rocka definicja.

Co to jest Dobosz?

Opinie forum ´grający na bębnie w orkiestrze wojskowej´: Dobosze wybijali rytm encyklopedia.

Co to jest Dżinsowy?

Najlepszy Dżinsowa kurtka. Dżinsowa katana jak działa.

Co to jest Dosyć?

Porównaj Znała niemiecki nie dość dobrze, by móc się nim płynnie posługiwać. Miał dosyć ciągłych pretensji. Nie będę się rozwodził: dość na tym, iż wszystko skończyło się dobrze czy jest.

Co to jest Definicja?

Wyniki Pojęcie realna. Pojęcie nominalna. Ścisła pojęcie. Nie znać definicji. Podać definicję trójkąta równobocznego. Dać definicję metafory. Czy to definicja podlega danej pojęcie.

Co to jest Dyktator?

Zastosowanie Władza dyktatora. Powieść o dyktatorze wyjaśnienie.

Co to jest Dowietrzny?

Ranking Dowietrzne zbocze góry opis.

Co to jest Duchowieństwo?

Co lepsze duchowieństwo. Polskie duchowieństwo.; Nigdy nie widziałem, nie słyszałem i nie czytałem, aby duchowieństwo było lubiane poprzez jakikolwiek naród, gdzie chrześcijaństwo informacje.

Co to jest Dosztukować?

Czy warto dosztukuję, dosztukują: W najgorszym razie dosztukuję do garnituru kamizelkę mojego ojca. zobacz dosztukowywać znaczenie.

Co to jest Dysonans?

Opinie forum ´brak harmonii´: Dysonans poznawczy. Żaden dysonans nie zakłócił tej miłej zamiany poglądów co znaczy.

Co to jest Drapać?

Najlepszy drapię, drapią, drapcie, drapanie: W zakłopotaniu drapał blat biurka. Chyba będę chory, ponieważ coś mnie drapie w gardle.; Drapanie po głowie nie znaczy myślenia krzyżówka.

Co to jest Dcn.?

Porównaj dalszy ciąg nastąpi co to jest.

Co to jest Duchowny?

Wyniki Stan duchowny. Szata duchowna. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do seminarium duchownego. Osobie duchownej nie wypada poruszać takich tematów. Zwierzyć się słownik.

Co to jest Do Dna?

Zastosowanie Wypić do dna za zdrowie solenizanta. Wypić do dna kielich goryczy czym jest.

Co to jest Doposażyć?

Ranking doposażę, doposażą, doposaż, doposażcie: Doposażyć sprzętowo gospodarstwa małorolne co oznacza.

Co to jest Draka?

Co lepsze Spowodować ogromną drakę. Mieć w domu straszną drakę o niezmyte naczynia tłumaczenie.

Co to jest Dźwięczny?

Czy warto Dźwięczny głos. Spółgłoski dźwięczne przykłady.

Co to jest Dęty?

Opinie forum Sekcja instrumentów dętych definicja.

Co to jest Dyletant?

Najlepszy ´niezawodowiec, amator´: Straszliwy z niego był dyletant, nic tylko pływał po powierzchni wielu dyscyplin naukowych encyklopedia.

Co to jest Dziesiąty?

Porównaj otrzymała się pod wpływy cesarstwa pod koniec dziesiątego wieku (lub: 10. wieku, lub: X wieku). Dzisiaj przypada dziesiąta rocznica (lub: 10. rocznica) naszego ślubu jak działa.

Co to jest Dziesięciopiętrowy?

Wyniki Dziesięciopiętrowy blok czy jest.

Co to jest Dedykować?

Zastosowanie dedykuję, dedykują: Słowacki dedykował nie wszystkie własne wiersze matce. Zwycięstwo w turnieju dedykował zmarłemu tacie pojęcie.

Co to jest Drewnopodobny?

Ranking Materiał drewnopodobny wyjaśnienie.

Co to jest Duchota?

Co lepsze Pracować w duchocie. Znosić duchotę opis.

Co to jest Depozyt?

Czy warto jakiejś rzeczy ruchomej regulowane odpowiednią umową´: Oddać do depozytu papiery wartościowe. Złożyć w depozycie kilka cennych drobiazgów. Złożyć kapitał do depozytu informacje.

Co to jest Dowód?

Opinie forum Przeprowadzić dowód logiczny. W dowód przyjaźni wręczam ci tę książkę. Przedstawił sądowi niezbity dowód niewinności. W dowód uznania proponuję panu awans. Na dowód znaczenie.

Co to jest Dech?

Najlepszy Pędził co tchu na zgromadzenie rodziców. Zwolnij, braknie mi tchu! Widok ze wzgórza zaparł jej dech. Nabrać tchu. Kiedy się wreszcie zatrzymał, nie mógł złapać tchu co znaczy.

Co to jest Dekalog?

Porównaj ´dziesięcioro przykazań´: Moralne wskazania dekalogu. Żyć odpowiednio z dekalogiem. Kierować się dekalogiem krzyżówka.

Co to jest Dawstwo?

Wyniki blm: Honorowe dawstwo krwi. Dawstwo narządów do przeszczepów co to jest.

Co to jest Doigrać Się?

Zastosowanie doigram się, doigrają się: Nie przesadzaj z żartami, ponieważ się doigrasz. Doigracie się zapalenia płuc, biegając w ten ziąb po podwórku słownik.

Co to jest Do Licha?

Ranking Co się dzieje, do licha czym jest.

Co to jest Dogodny?

Co lepsze Znalazł dogodne miejsce na ognisko. Zaproponowali mu dogodne warunki sprzedaży samochodu co oznacza.

Co to jest Dwieście Trzydziesty Drugi?

Czy warto Zajął w maratonie dwieście trzydzieste drugie miejsce tłumaczenie.

Co to jest Dyfuzja?

Opinie forum ´przenikanie się cząstek dwóch różnych substancji´: Zdarzenie dyfuzji gazów przykłady.

Co to jest Drożny?

Najlepszy Drożne kanały żółciowe. Sieć drożna. Drożny przewód pokarmowy definicja.

Co to jest Despotyczny?

Porównaj Despotyczny król. Despotyczni carowie encyklopedia.

Co to jest Despota?

Wyniki ´człowiek nieliczący się z nikim´ m odm. jak ż: Mój tata to straszliwy despota jak działa.

Co to jest Dżokej?

Zastosowanie ´zawodowy jeździec konny´: Strój dżokeja. Zawody dżokejów (lub: dżokei czy jest.

Co to jest Długogrający?

Ranking Płyta długogrająca, lecz: długo grający zespół pojęcie.

Co to jest Dotacja?

Co lepsze ´pomoc finansowa´: Dotacja na budowę teatru wyjaśnienie.

Co to jest Dokonywać?

Czy warto dokonuję, dokonują: Na oczach tys. widzów prezydent MKOl-u dokonuje uroczystego otwarcia igrzysk olimpijskich.; dokonywać cudów (tak aby… opis.

Co to jest Dublet?

Opinie forum ´drugi, taki sam egzemplarz czegoś´: Nie mieć dubletu. Zestaw dubletów informacje.

Co to jest Długowiekowy?

Najlepszy Długowiekowa tradycja. Długowiekowy postęp znaczenie.

Co to jest Dyskurs?

Porównaj ´dyskusja toczona na istotny temat´: Dyskurs naukowy. Wszcząć dyskurs. Prowadzić dyskurs co znaczy.

Co to jest Dokazywać?

Wyniki umiaru´, dokazuję, dokazują: Dzieci dokazują wesoło. Nie dokazuj tyle!; dokazywać/dokazać cudów; dokazywać/dokazać cudów (czegoś); dokazywać cudów (tak aby… krzyżówka.

Co to jest Dawca?

Zastosowanie Trudno dziś o dawcę szpiku. Honorowi dawcy krwi co to jest.

Co to jest Do Dziś Dnia?

Ranking Do dziś dnia nie oddał książki słownik.

Co to jest Dotrzymywać?

Co lepsze dotrzymuję, dotrzymują: Nie możesz ze mną pracować, jeżeli nie dotrzymujesz mi kroku. Ludzie, którzy nie dotrzymują słowa, są niewiarygodni czym jest.

Co to jest Doradca?

Czy warto Mieć dobrego doradcę. Ekipa rządowych doradców. Doradca podatkowy.; Pośpiech jest niedobrym doradcą.; Miłość swoja jest najniebezpieczniejszym doradcą. - [Karl Kraus co oznacza.

Co to jest Dumpingowy?

Opinie forum wym. dampingowy]: Ceny dumpingowe tłumaczenie.

Co to jest Delegat?

Najlepszy Dostojni delegaci. Zjazd delegatów przykłady.

Co to jest Dioptria?

Porównaj ´jednostka użytkowana w optyce´: Wartość dioptrii definicja.

Co to jest Dobranoc?

Wyniki ndm: Powiedzieć komuś dobranoc. Ucałowała swojego synka na dobranoc. Opowiedzieć dziecku bajkę na dobranoc.; gdzie diabeł mówi dobranoc encyklopedia.

Co to jest Doprząc?

Zastosowanie doprzęgnąć), doprzęgę, doprzężesz, doprzęgą, doprząż (lub: doprzęż), doprzążcie (lub: doprzężcie), doprzągł (lub: doprzęgnął), doprzęgła, doprzęgli, doprzągłszy jak działa.

Co to jest Dziewiętnastka?

Ranking Wsiąść w dziewiętnastkę. Mieszkać pod dziewiętnastką czy jest.

Co to jest Definitywny?

Co lepsze ´ostateczny, rozstrzygający´: Definitywne zakończenie kariery pojęcie.

Co to jest Dziadowski?

Czy warto Dziadowskie ubranie.; rozpuszczony jak dziadowski bicz wyjaśnienie.

Co to jest Dziewięć?

Opinie forum budynkiem z dziewięcioma (lub: z dziewięciu) kolegami. Dziewięciu strażników szło w kierunku rynku. Dziewięć dyskietek leży na biurku.; ni w pięć, ni w dziewięć opis.

Co to jest Dywizja?

Najlepszy Dowódca dywizji. Opuścić własną dywizję; dywizja pancerna, lecz: Pierwsza Polska Dywizja Pancerna, Pierwsza Dywizja Piechoty im. Tadeusza Kościuszki informacje.

Co to jest Do Żywego?

Porównaj Dogryźć komuś do żywego znaczenie.

Co to jest Dekret?

Wyniki ´akt prawny´: Dekret w kwestii uwłaszczenia chłopów. Władze uchyliły dekret co znaczy.

Co to jest Dziko?

Zastosowanie Bizony żyły w Ameryce dziko. Tylko tutaj mógł podziwiać dziko narastające drzewa. Pieczeń barania na dziko. Obozujemy tutaj na dziko krzyżówka.

Co to jest Drapieżnik?

Ranking Myszołów to pożyteczny drapieżnik. Ofiara drapieżnika. Spotkanie z drapieżnikiem. Stado głodnych drapieżników co to jest.

Co to jest Dorsz?

Co lepsze Jeść dorsza w potrawce.; Rzecz gorsza od dorsza to tran słownik.

Co to jest Dedukcyjnie?

Czy warto Rozwiązać problem dedukcyjnie czym jest.

Co to jest Dynastia?

Opinie forum Dynastia Piastów. Dynastia Jagiellonów. Dynastia Sasów. Wraz ze śmiercią Zygmunta Augusta wygasła dynastia Jagiellonów. Członek panującej dynastii. Założyciel dynastii co oznacza.

Co to jest Dreszcz?

Najlepszy przeszedł mu dreszcz przerażenia. Ma gorączkę, a teraz jeszcze otrzymał dreszczy. Dreszcz niepokoju przenika mnie na wskroś. Te opowieści przyprawiają mnie o dreszcze tłumaczenie.

Co to jest Dogrywka?

Porównaj Wygrać mecz po dogrywce przykłady.

Co to jest Dwupasmówka?

Wyniki Wjechać na dwupasmówkę. Wypadek na dwupasmówce definicja.

Co to jest Dubeltówka?

Zastosowanie ´dwulufowa broń myśliwska´: Nie mieć śrutu do dubeltówki. Huk dubeltówek.; pocałować - [całować, ucałować] (kogoś) z dubeltówki encyklopedia.

Co to jest Dożąć?

Ranking zboże), dożnę, dożną, dożnijcie, dożął, dożęła, dożęli, dożąwszy, dożęty: Dożąć zboże (zboża). zobacz dożynać jak działa.

Co to jest Dawka?

Co lepsze Lek w małej dawce. Przyjąć pierwszą dawkę szczepionki.; końska dawka; Nie wszystkich ludzi winno się zażywać tylko w małych dawkach. - [Ralph Waldo Emerson czy jest.

Co to jest Dzieje?

Czy warto blp: Burzliwe dzieje narodu polskiego. Dzieje ludzkości. Opowiedział nam dzieje swojego życia.; scena - [widownia] dziejów; stare dzieje pojęcie.

Co to jest Dalszoplanowy?

Opinie forum Dalszoplanowe role wyjaśnienie.

Co to jest Dokoła?

Najlepszy lub: dookoła): Biegać dokoła (lub: dookoła) parku.; Dookoła woda, woda, lecz do picia ani kropli. - [Samuel Taylor Coleridge opis.

Co to jest Do Diaska!?

Porównaj Do diaska, co wy tam wyprawiacie informacje.

Co to jest Duszkiem?

Wyniki tylko w wyrażeniu): Wypić coś duszkiem znaczenie.

Co to jest Dosiadać Się?

Zastosowanie dosiadam się, dosiadają się: Najwięcej pasażerów dosiada się w sporych miastach co znaczy.

Co to jest Dojeżdżać?

Ranking dojeżdżam, dojeżdżają: Dojeżdżam każdego dnia do pracy. Dojeżdżam każdego dnia do szkoły. Pociąg dojeżdża do Warszawy, za 10 min. będzie na miejscu krzyżówka.

Co to jest Deser?

Co lepsze Mieć ochotę na słodki deser. Na deser był budyń. Zrezygnować z deseru co to jest.

Co to jest Dmuchać?

Czy warto dmuchają: Policjant kazał kierowcy dmuchać w balonik. Dmuchaj - szybciej wystygnie.; chuchać i dmuchać (na kogoś, na coś); dmuchać na zimne; dmuchać (komuś) w kaszę; Kto słownik.

Co to jest Dwojaczki?

Opinie forum blp: Narodziny dwojaczków czym jest.

Co to jest Dementować?

Najlepszy ´formalnie zaprzeczać´, dementuję, dementują: Dementuję plotki, jakobym była w ciąży co oznacza.

Co to jest Dopóki?

Porównaj żył, rodzice siedzieli cicho. Dopóki będziesz niegrzeczny, dopóty nie będziesz oglądał telewizji. Spali pod gołym niebem, dopóki nie chwyciła ich ulewa. Dopóki żyjesz tłumaczenie.

Co to jest Dżezmen?

Wyniki lub: jazzman) - [wym. dżezmen] ´znawca dżezu´: Zbigniew Namysłowski to jeden z największych polskich dżezmenów przykłady.

Co to jest Drożyzna?

Zastosowanie Narzekać na drożyznę. Byłaś na targu? - Straszliwa drożyzna. Drożyzna artykułów żywnościowych definicja.

Co to jest Darować?

Ranking Darować komuś urazę. Daruje pan, lecz nie mam ochoty na tę znajomość. Prezydent w akcie łaski darował skazańcowi życie. Daruj sobie dziś to kino. Daruj sobie te encyklopedia.

Co to jest Dwuboista?

Co lepsze Zmagania dwuboistów jak działa.

Co to jest Do Sucha?

Czy warto Wytrzeć naczynia do sucha czy jest.

Co to jest Drzemać?

Opinie forum drzemią, drzemmy, drzemcie: Drzemać sobie pod skibą. Drzemać sobie po obiedzie. Wulkan drzemie, nie wiadomo, kiedy się uaktywni.; W sercu każdego człowieka drzemie pojęcie.

Co to jest Doczekać?

Najlepszy doczekają: Doczekał końca wykładu i wyszedł z sali. Doczekała do rana, po czym spakowała się i wyszła domu. Doczekali wspólnie szczęśliwej starości. Doczekał się wyjaśnienie.

Co to jest Dotrzeć?

Porównaj dotrzesz, dotrą, dotrzyjcie, dotarł, dotarli, dotarłszy, dotarty: Niebawem dotrę na miejsce. Mógłbyś dotrzeć jeszcze trochę chrzanu? Informacja ta dotarła już do opis.

Co to jest Dumać?

Wyniki dumam, dumają: Dumał nad swoim przeznaczeniem informacje.

Co to jest Dykta?

Zastosowanie ´sklejka´: Położyć obcęgi na dykcie. Skonstruować z dykty półkę znaczenie.

Co to jest Dziewięciokrotny?

Ranking Dziewięciokrotny mistrz świata w pływaniu. Dziewięciokrotni drużynowi mistrzowie Polski co znaczy.

Co to jest Doba?

Co lepsze Doba hotelowa. Doba ma 24 godziny. Pięć dób krzyżówka.

Co to jest Dysproporcja?

Czy warto proporcji´: Raziła go dysproporcja jej wymiarów. Nawet kolor ubioru może maskować dysproporcje figury. Zastanawiała ją dysproporcja pomiędzy jego słowami a czynami. Nie co to jest.

Co to jest Dekorować?

Opinie forum dekoruję, dekorują: Dekorować salę gimnastyczną przed studniówką słownik.

Co to jest Duby?

Najlepszy blp: Napił się i plecie teraz duby smalone.; pleść duby smalone czym jest.

Co to jest Diecezja?

Porównaj ´jednostka administracyjna w strukturach Kościoła´: Mieszkać w diecezji warszawskiej co oznacza.

Co to jest Drzazga?

Wyniki Wyciągnij mi tę drzazgę spod paznokcia. Drzazga wbiła mu się w przedramię. Szyba z okna poszła w drzazgi. Wazonik rozbił się w drobne drzazgi tłumaczenie.

Co to jest Dialekt?

Zastosowanie Dialekt wielkopolski. Dialekt małopolski. Dialekt mazowiecki. Dialekt śląski. Przemawiać w obcym dialekcie. Nie znać miejscowego dialektu przykłady.

Co to jest Dwururka?

Ranking ´strzelba myśliwska´: Strzały z dwururek definicja.

Co to jest Dostatek?

Co lepsze Mieć czegoś pod dostatkiem. Żyć w dostatku.; opływać w dostatki encyklopedia.


Co to znaczy w szkole? Słownik polskiego do szkoły

  • Pojęcie
  • Wyraz
  • Definicja
  • Słowo
  • Znaczenie

Definicja Dostatek co znaczy Dwururka krzyżówka Dialekt co to jest Drzazga słownik Diecezja czym jest Duby co oznacza Dekorować tłumaczenie Dysproporcja przykłady Doba. co to znaczy.

Słownik Dzielić Się co znaczy Dogrzebać Się krzyżówka Drzeć Się co to jest co to jest.