Machlojka co znaczy Mobilizacja krzyżówka Meteorologiczny co to jest Mimo Że słownik Matura czym.

motyka krzyżówka maginot co to jest

Definicje języka polskiego na M

Co to jest Motyka?

Ranking ´narzędzie ogrodnicze do spulchniania gleby i usuwania chwastów´: Dziadek usuwał motyką mocno zakorzeniony perz.; porywać się z motyką na słońce co znaczy.

Co to jest Mur?

Co lepsze Mur pruski. Mury obronne. Miasto było opasane grubymi murami. Budowa muru. Siedzieć na murze. Obrona murów Częstochowy. Mury miasta. Mury uczelni. Mury szkoły. Kolejni krzyżówka.

Co to jest Maginot?

Czy warto wym. mażino] ´André, francuski minister wojny´: Linia Maginota (mechanizm umocnień obronnych co to jest.

Co to jest Malta?

Opinie forum ´kraj w Europie Południowej´, Maltańczyk, Maltanka, maltański: Mieszkać na Malcie; kawaler maltański słownik.

Co to jest Majtek?

Najlepszy ´członek załogi statku, utrzymujący czystość na pokładzie´: Wymagania majtka na statku czym jest.

Co to jest Monarcha?

Porównaj panujący´ m odm. jak ż: Oddać pokłon dostojnemu monarsze. Potężni monarchowie.; Absolutyzm prowadzi do równouprawnienia: monarcha dekretuje, iż wszystkie wielkości w co oznacza.

Co to jest Międzyrządowy?

Wyniki Międzyrządowa umowa tłumaczenie.

Co to jest Mól?

Zastosowanie żywi się ubraniem, papierem, futrem; osoba wiecznie ślecząca nad książkami´: Zabić natrętnego mola. Wytępić mole naftaliną. Pozbyć się moli (lub: molów). Twój przyjaciel przykłady.

Co to jest Maszyna?

Ranking elektroniczna. Maszyna matematyczna. Pisała własne książki na maszynie do pisania. Całe życie spędziła przy maszynie dziewiarskiej. W kącie pokoju stała stara maszyna do definicja.

Co to jest Mutacja?

Co lepsze ´przemiana; zmiana wysokości głosu towarzysząca chłopcom w wieku dojrzewania´: Dziedziczone cechy organizmu podlegają mutacji. Młodzieniec już przeszedł mutację encyklopedia.

Co to jest Myszołów?

Czy warto ´ptak z rodz. sokołów´: Łowy myszołowa. Stado myszołowów jak działa.

Co to jest Muchomor?

Opinie forum Trujący muchomor. Czerwony kapelusz muchomora. Leśniczy surowo zakazał dzieciom zbierać muchomory. Czy wiesz, jak się nazywa gatunek muchomora, który jest jadalny czy jest.

Co to jest Mdlić?

Najlepszy mdli, mdlą: Mdli mnie po tym obiedzie. Mdli mnie z głodu. Mdli mnie jej zachowanie. Mdli mnie na twój widok pojęcie.

Co to jest Możliwość?

Porównaj masz takie możliwości. Odkrył w niej ogromne możliwości. Spróbuję to zrobić - stosunkowo możliwości - na jutro. Sukces bazuje na możliwości robienia tego, co się lubi wyjaśnienie.

Co to jest Mendel?

Wyniki ´miara liczbowa równa piętnastu sztukom´: Pięć mendli jaj, lecz: Mendel Gdański (tytuł noweli Marii Konopnickiej opis.

Co to jest Milioner?

Zastosowanie Jego tata jest prawdziwym milionerem. Młodzi milionerzy. Dorobek milionerów.; Pucybut milionerem. - [Horatio Alger jr informacje.

Co to jest Mirra?

Ranking ´rodzaj żywicy´ blm: Trzej królowie złożyli małemu Chrystusowi w darze mirrę, kadzidło i złoto znaczenie.

Co to jest Malaria?

Co lepsze ´dolegliwość człowieka´ blm: Zarazki malarii. Zachorować na malarię. Powodem malarii mogą być komary co znaczy.

Co to jest Możnowładca?

Czy warto m odm. jak ż: Zwalczyć możnowładcę. Spór, wpływy możnowładców krzyżówka.

Co to jest Mżawka?

Opinie forum Z nieba padała gęsta mżawka co to jest.

Co to jest Maorys?

Najlepszy ´mieszkaniec Nowej Zelandii´: Plemię walecznych Maorysów słownik.

Co to jest Minuta?

Porównaj Co minutę wyglądał poprzez okno. Pociąg przyjeżdża za minutę. W minutę uporał się z zadaniem. Lada minuta wyląduje samolot. Będę u ciebie za jakieś dziesięć min.. Masz czym jest.

Co to jest M?

Wyniki metr): Nabył 2 m linki holowniczej. Nabyła 3 m materiału na sukienkę co oznacza.

Co to jest Murzyn?

Zastosowanie opalony; ktoś wykonujący za kogoś niewdzięczną pracę´: Opalić się na murzyna. Biały murzyn. Robić za murzyna, lecz: Murzyn (człowiek należący do rasy czarnej).; Murzyn tłumaczenie.

Co to jest Mądry?

Ranking to faktycznie mądry człowiek. Wygłosić mądry sąd. Stale wygłaszał jakieś mądre uwagi. Czytać mądre księgi.; Bądź (tu) mądry i pisz wiersze.; Lepiej z mądrym zgubić, niż przykłady.

Co to jest Musztrować?

Co lepsze musztruję, musztrują: Oficer musztruje pułk żołnierzy definicja.

Co to jest Miły?

Czy warto Był bardzo miły w obejściu. W słuchawce usłyszała jego miły głos.; Miłe złego początki, ale koniec żałosny encyklopedia.

Co to jest Mnożenie?

Opinie forum Działanie mnożenia jest łączne i przemienne. Tabliczka mnożenia jak działa.

Co to jest Mięsożerny?

Najlepszy Mięsożerne zwierzęta czy jest.

Co to jest Macdonald?

Porównaj wym. mak donald] ´polityk brytyjski´: Wystąpienie premiera Jamesa MacDonalda pojęcie.

Co to jest Meldować (Się)?

Wyniki meldują (się): Meldował dowódcy wykonanie rozkazu. Meldować kogoś w biurze meldunkowym. Meldować się przełożonemu po powrocie z przepustki. Meldujesz się na pobyt stały wyjaśnienie.

Co to jest Marmolada?

Zastosowanie Marmolada z jabłek. Marmolada z wiśni. Przepadał za pączkami z marmoladą opis.

Co to jest Miotła?

Ranking zamiatał miotłą podwórze. Złamać miotłę. Zapas mioteł. Czarownice latają na miotłach.; siedzieć (gdzieś) cicho jak mysz pod miotłą; siedzieć (gdzieś) jak mysz pod miotłą informacje.

Co to jest Muzyka?

Co lepsze elektroniczna. Muzyka kameralna. Muzyka symfoniczna. Muzyka wokalna. Muzyka atonalna. Muzyka poważna. Muzyka rozrywkowa. Od kilku lat brała lekcje muzyki. Znany znaczenie.

Co to jest Marmur?

Czy warto stosowana raczej w budownictwie´: Posąg z marmuru. Wyryć napis na marmurze. Sala koncertowa wykładana marmurami. Człowiek z marmuru (tytuł filmu).; Życie bez miłości co znaczy.

Co to jest Morał?

Opinie forum wniosek´: Bajka, przypowieść z morałem. Opowieść bez morału. Przestań mi prawić morały, jestem już prawie dorosły!; Choćby osmażony w miodzie, morał zawsze bodzie krzyżówka.

Co to jest Mózg?

Najlepszy Udar mózgu. Wstrząs mózgu. Ruszyć mózgiem. Drenaż mózgów.; burza mózgów; mózg staje; padło (komuś) na mózg; robić (komuś) wodę z mózgu co to jest.

Co to jest Meloman?

Porównaj ´miłośnik muzyki´: Młodzi melomani. Zjazd melomanów słownik.

Co to jest Modlitwa?

Wyniki wieczornej modlitwie. Odmawiać modlitwę poranną. Modlitwa o łaskę bożą. Modlitwy za zmarłych. Modlitwa na Anioł Pański. Modlitwa do Boga.; Aż tak nauczyć się modlić, iż czym jest.

Co to jest Mocarz?

Zastosowanie Siła mocarza. Potężni mocarze. Pojedynek mocarzy (lub: mocarzów co oznacza.

Co to jest Mięciutki?

Ranking Podłożył sobie pod głowę mięciutki zagłówek tłumaczenie.

Co to jest Mój?

Co lepsze zmarł jeszcze przed moim urodzeniem. Koszula mojego (mego) ojca. Moi synowie kształcą się za granicą. Moich (mych) znajomych nie muszę panu przedstawiać. Dedykuję tę przykłady.

Co to jest Małżonek?

Czy warto Na przyjęciu można było spotkać panią minister wspólnie z małżonkiem. Jak się miewa pani małżonek definicja.

Co to jest Marszruta?

Opinie forum ´plan drogi´: Wytyczyć marszrutę. Zafundował nam dobrą marszrutę - pięć godz. szliśmy w deszczu do domu encyklopedia.

Co to jest Manowce?

Najlepszy sprowadzić kogoś na drogę występku´ blp: Błądzili po manowcach. Starszy brat sprowadził go na manowce.; prowadzić - [sprowadzać/sprowadzić, zwodzić/zwieść] (kogoś) na jak działa.

Co to jest Miejsce?

Porównaj czy to miejsce jest wolne czy zajęte? Przejdźmy się gdzieś w ustronne miejsce. Ta półka to odpowiednie miejsce na książki. Park miejski jest odpowiednim miejscem do czy jest.

Co to jest Marabut?

Wyniki ´ptak z rodz. bocianów´: Stado afrykańskich marabutów pojęcie.

Co to jest Muszka?

Zastosowanie ´mała mucha; przyrząd celowniczy; rodzaj krawatu´: Chmara kąsających muszek. Mieć kogoś na muszce. Założyć muszkę do garnituru wyjaśnienie.

Co to jest Migdał?

Ranking ´jadalne nasiono migdałowca; niewielki narząd w gardle człowieka´: Ciasto z migdałami. Wyciąć komuś migdały (migdałki).; myśleć o niebieskich migdałach opis.

Co to jest Miauczeć?

Co lepsze miauczy, miauczą: Koty miauczały po piwnicach informacje.

Co to jest Miesiąc?

Czy warto miesiąc męczę się coraz bardziej. Za miesiąc kończę ten projekt. Na miesiąc musisz znaleźć kogoś na moje miejsce. Co miesiąc płacił abonament radiowo-telewizyjny znaczenie.

Co to jest Mig?

Opinie forum częściej w lm: Porozumiewać się na migi. W mig zrozumiał, o co chodzi co znaczy.

Co to jest Mina?

Najlepszy ładunek wybuchowy´: Wesoła mina dziecka. Jego mina mówi wszystko za siebie. Z jego miny wnoszę, iż jest zadowolony. Pole pełne min przeciwpiechotnych. Saperzy krzyżówka.

Co to jest Mało Który?

Porównaj Niewiele którego to obchodzi. Niewiele który polityk mówi prawdę co to jest.

Co to jest Membrana?

Wyniki rozdzielająca dwa ośrodki gazu albo cieczy; cienka powłoka z materiału sprężystego stosowana jako materiał drgający w mikrofonach, głośnikach´: Membrana w piecyku słownik.

Co to jest Machina?

Zastosowanie U podnóża zamku ustawiono machiny oblężnicze. Wojenna machina. Machina państwowa. Machina reform gospodarczych czym jest.

Co to jest Momentalnie?

Ranking Widząc napastowaną kobietę, momentalnie zareagował co oznacza.

Co to jest Miedziany?

Co lepsze Miedziane przewody elektryczne. Dekarze położyli miedziany dach.; mieć miedziane czoło; z miedzianym czołem tłumaczenie.

Co to jest Mleczny?

Czy warto Bar mleczny. Potrawa mleczna. Szkło mleczne. Mleczna cera. Napój mleczny przykłady.

Co to jest Marynarka?

Opinie forum garnituru albo kostiumu; służba morska´: Na przyjęcie założył wizytową marynarkę. Na co dzień ubierał się w tweedową marynarkę. Lubił chodzić w samej koszuli bez definicja.

Co to jest Mylić?

Najlepszy Ten, kto myli daty, nie zostanie historykiem. Stale mylił rytm, grając na pianinie. Nie myl rytmu w tańcu! Czy mnie oczy nie mylą? Kolego, mylisz fundamentalne definicje encyklopedia.

Co to jest Monografia?

Porównaj ´robota naukowa dotycząca jednego zagadnienia´: Monografia historyczna. Monografia o Mickiewiczu. Napisać monografię jak działa.

Co to jest Mówić?

Wyniki mów, mówcie: Mówić donośnie. Mów mi zawsze całą prawdę! Aktor mówił wiersz podniesionym głosem. Kiedy go spotkałem, mówił tylko o sobie. Mój brat dobrze mówi po czy jest.

Co to jest Mienić Się?

Zastosowanie ´przybierać różne odcienie´, mienię się, mienią się: Była tak zmieszana, iż aż mieniła się na twarzy. Od tych barw mieni mi się w oczach. Łąka mieniła się od kwiatów pojęcie.

Co to jest Mikroskop?

Ranking elektronowy. Okular mikroskopu. Siedzieć przy mikroskopie. Obserwować pod mikroskopem drobnoustroje.; Umysł słaby jest jak mikroskop - zwiększa rzeczy błahe, lecz nie wyjaśnienie.

Co to jest Monopol?

Co lepsze prawo do czegoś; ekipa przedsiębiorstw mająca całkowitą kontrolę nad jakąś gałęzią gospodarki´, monopolowy: Monopol spirytusowy. Monopol na towary tytoniowe. Monopole opis.

Co to jest Mars?

Czy warto mitologii rzymskiej; planeta´: Podanie o rzymskim bogu Marsie. Bezzałogowy lot na Marsa. Podróż na Marsa, lecz: Na jego czole pojawił się mars (mina pełna niezadowolenia informacje.

Co to jest Mrówczy?

Opinie forum Pod drzewem natrafił na mrówcze gniazdo. Cechowała go wprost mrówcza pracowitość znaczenie.

Co to jest Mrozić?

Najlepszy mrożą, mroź, mroźcie, mrożony: Lodówka słabo mrozi. Mrozić piwo w strumieniu. Na targu można otrzymać mrożone ryby. Poproszę dwie mrożone kawy. Był tak spragniony, iż co znaczy.

Co to jest Metr?

Porównaj skrót: m): Kij długi na metr. Sprzedawać materiał na metry krzyżówka.

Co to jest Metaforyczny?

Wyniki ´przenośny, niedosłowny´: Sedno metaforyczny. Metaforyczne nagłówki prasowe co to jest.

Co to jest Masować?

Zastosowanie masuję, masują: Masował własne obolałe nogi. Z grymasem bólu masował rozbite kolano słownik.

Co to jest Monet?

Ranking wym. mone] ´rysownik francuski´: Obrazy impresjonistyczne Claude´a Moneta czym jest.

Co to jest Mankiet?

Co lepsze ´zakończenie rękawa´: Szpilka do mankietu. Koszula bez mankietów.; buchnąć (kogoś) w mankiet co oznacza.

Co to jest Mierzyć Się?

Czy warto walki; dorównywać komuś albo czemuś pod jakimś względem´, mierzę się, mierzą się, mierz się, mierzcie się: Mierzysz się z przeciwnikiem dwa razy silniejszym od ciebie tłumaczenie.

Co to jest Makijaż?

Opinie forum makijażu. Efektowny makijaż. ?agodny makijaż. Makijaż stały. Wyzywający makijaż. Poprosiła koleżankę, tak aby zrobiła jej makijaż. Zanim położyła się do snu, zmyła z przykłady.

Co to jest Martwić (Się)?

Najlepszy martwi (się), martwią (się): Martwią mnie twoje rezultaty w nauce. Nie martwi cię zbyt późne przychodzenie do domu twojej córki? Martwił się stanem zdrowia swojej matki definicja.

Co to jest Małżeński?

Porównaj Chwalił sobie małżeński stan. Wstąpić z kimś w związek małżeński. Łoże małżeńskie encyklopedia.

Co to jest Muzyczno -Wokalny?

Wyniki Zespół muzyczno-wokalny. Wieczór muzyczno-wokalny jak działa.

Co to jest Masakra?

Zastosowanie ´masowy mord´: Wojsko urządziło demonstrantom krwawą masakrę. Gazety donosiły o masakrze strajkujących robotników. Masakry ludności dokonali miejscowi partyzanci czy jest.

Co to jest Miedź?

Ranking znak: Cu) blm: Towar z miedzi pojęcie.

Co to jest Młodzieniec?

Co lepsze koleżanki poznała uroczego młodzieńca. Rośli młodzieńcy kręcili się niespokojnie wokół domu.; Młodzieńcowi przystoi skromność. - [Titus Maccius Plautus]; Szczęśliwy wyjaśnienie.

Co to jest Mentalność?

Czy warto ´sposób myślenia, wyrażający relacja człowieka do rzeczywistości´ blm: Mentalność narodowa. Mentalność drobnomieszczańska. Mentalność filisterska opis.

Co to jest Mosiężno -Żelazny?

Opinie forum ´mosiężny i żelazny´: Mosiężno-żelazna struktura pomnika informacje.

Co to jest Milion?

Najlepszy Grając na giełdzie, stracił przeszło mln złotych. W kasie brak miliona złotych. Okrągły mln złotych przekazał na cele dobroczynne. Powojenna Warszawa liczyła sobie znaczenie.

Co to jest Mechanizacja?

Porównaj Postępujący mechanizm mechanizacji przemysłu. Przeprowadzać mechanizację rolnictwa co znaczy.

Co to jest Maszynista?

Wyniki m odm. jak ż: Maszynista zatrzymał pociąg. Pracował jako maszynista w drukarni krzyżówka.

Co to jest Mieszkać?

Zastosowanie mieszkają, mieszkajcie: Poprzez kilka lat mieszkał w internacie, który znajdował się przy szkole. W trakcie studiów mieszkała na stancji. Mieszkam na ulicy Poziomkowej co to jest.

Co to jest Morszczuk?

Ranking ´ryba morska´: Filet z morszczuka. Połów morszczuków słownik.

Co to jest Motocykl?

Co lepsze Jechać motocyklem (lub: na motocyklu czym jest.

Co to jest Marzenie?

Czy warto pogrążył się w marzeniach. Jej marzenia o sławie nigdy się jednak nie miały ziścić. Postanowiła realizować własne marzenia o wyższych studiach. Mieć sporo niespełnionych co oznacza.

Co to jest Mir?

Opinie forum ´szacunek, respekt´ blm: Miał mir pośród przyjaciół. Cieszył się u przyjaciół mirem tłumaczenie.

Co to jest Miłośnik?

Najlepszy Być prawdziwym miłośnikiem teatru. Miłośnicy silnych wrażeń. Zjazd miłośników motoryzacji przykłady.

Co to jest Mecz?

Porównaj Mecz o mistrzostwo świata pomiędzy Brazylią a Niemcami. Piłkarze rozegrali mecz sparingowy. Wybrał się na mecz piłki nożnej. Kilka meczów pokazowych definicja.

Co to jest Myszkować?

Wyniki ´szperać w czymś´, myszkuję, myszkują: Małe dzieci myszkowały po szufladach. Nasze czworonogi myszkowały po ogrodzie encyklopedia.

Co to jest Metamorfoza?

Zastosowanie ´przeobrażenie się´: Przejść metamorfozę, lecz: Metamorfozy (tytuł dzieła Owidiusza jak działa.

Co to jest Metoda?

Ranking rozumowania. Sposób badawcza, naukowa. Użytkować interesujące sposoby nauczania. Twoje sposoby wychowawcze są nieco przestarzałe. Wynaleźć nową metodę czegoś czy jest.

Co to jest Manto?

Co lepsze Jacyś chuligani spuścili mu dokumentne manto. Tata sprawił mu porządne manto pojęcie.

Co to jest Milicja?

Czy warto zbrojne formowane w okresie pokoju z obywateli przeszkolonych wojskowo´: Przykładem policji w państwach socjalistycznych była milicja, lecz: Milicja Obywatelska (w wyjaśnienie.

Co to jest Mcdonald?

Opinie forum wym. mak donald] ´bar szybkiej obsługi´: Obiad zjemy w McDonaldzie. Idziemy na lody do McDonalda opis.

Co to jest Muzułmanin?

Najlepszy ´wyznawca islamu´: Wymagania religijne muzułmanina. Fanatyczni muzułmanie. Świątynia muzułmanów informacje.

Co to jest Metalurgiczny?

Porównaj Kombinat metalurgiczny. Zakłady metalurgiczne. Przemysł metalurgiczny znaczenie.

Co to jest Masowy?

Wyniki dużej ekipy ludzi´: Środki masowego przekazu. Broń masowej zagłady. Broń masowego rażenia. Kultura masowa. Masowa produkcja komputerów osobistych. Poprzez cały dzień co znaczy.

Co to jest Magnesowy?

Zastosowanie Igła magnesowa w kompasie (lub: Igła magnetyczna w kompasie krzyżówka.

Co to jest Megabajt?

Ranking ´jednostka pamięci komputera´ (skrót: MB): Dysk twardy miał pojemność 20 megabajtów co to jest.

Co to jest Maczać?

Co lepsze maczam, maczają: Maczała dłonie w wodzie. Maczał kiełbaskę w musztardzie. Chyba maczałeś palce w tej podejrzanej sprawie.; maczać (w czymś) palce słownik.

Co to jest Malec?

Czy warto Grupka malców bawiła się na podwórku czym jest.

Co to jest Magiel?

Opinie forum Oddać bieliznę do magla. Zanieś bieliznę do magla co oznacza.

Co to jest Młoteczek?

Najlepszy Młoteczek i kowadełko (w uchu tłumaczenie.

Co to jest Manatki?

Porównaj ´podręczny bagaż, rzeczy osobiste´ blp: Zabieraj własne manatki! Pakuj te manatki przykłady.

Co to jest Marzanna?

Wyniki ´kukła symbolizująca zimę´: Uczniowie miejscowej szkoły topili marzannę w pobliskiej rzeczce definicja.

Co to jest Małż?

Zastosowanie ´gatunek mięczaka´: Skorupa małża. Połów małży (lub: małżów encyklopedia.

Co to jest Mieścić (Się)?

Ranking mieści (się), mieszczą (się), mieśćcie się: Siedziba firmy mieści się na peryferiach miasta. Hotel mieści czterdzieści apartamentów. Niestety, twoja robota nie mieści jak działa.

Co to jest Mruknąć?

Co lepsze mruknął, mruknęła, mruknęli, mruknąwszy: Chyba nie miał ochoty do rozmowy, ponieważ odpowiadając na jej zapytanie tylko coś mruknął do siebie. zobacz mruczeć czy jest.

Co to jest Myć (Się)?

Czy warto myją (się), myjcie (się): W upalne dni lubił myć swój auto. Myję ręce przed każdym posiłkiem. Regularnie myliśmy się nad brzegiem potoku. Idź się myć! Myła się zazwyczaj pojęcie.

Co to jest Mazowiecki?

Opinie forum Krajobraz mazowiecki. Gwara mazowiecka, lecz: Nizina Mazowiecka. Tadeusz Mazowiecki wyjaśnienie.

Co to jest Mianownik?

Najlepszy Rzeczownik w mianowniku.; sprowadzać/sprowadzić (coś) do wspólnego mianownika opis.

Co to jest Melancholia?

Porównaj ´przygnębienie, smutny nastrój´ blm: Napad melancholii. Cierpieć na melancholię.; Melancholia jest ojczyzną myśli. - [Kazimierz Przerwa-Tetmajer informacje.

Co to jest Megawat?

Wyniki ´jednostka mocy´ (skrót: MW): Elektrownia o mocy kilku tys. megawatów znaczenie.

Co to jest Mnóstwo?

Zastosowanie jego życie mnóstwo radości. Na przyjęciu było mnóstwo istotnych osób.; Można wyrazić bardzo wiele gniewu, jeżeli zrównoważy się to mnóstwem miłości. - [Alan Loy co znaczy.

Co to jest Metafizyka?

Ranking ´dyscyplina filozoficzna rozważająca definicja bytu´ blm: Metafizyka Arystotelesa. Metafizyka św. Tomasza z Akwinu. Krytyka metafizyki krzyżówka.

Co to jest Manufaktura?

Co lepsze ´przedsiębiorstwo przemysłowe oparte na ręcznej technice pracy´: Manufaktura porcelany. Zwiedzić starą manufakturę co to jest.

Co to jest Mini?

Czy warto część wyrazów złożonych oznaczająca mały, krótki wielkość czegoś´: Idąc na urodziny koleżanki, włożyła modną minispódniczkę. Było tak upalnie, iż ubrała się w słownik.

Co to jest Malowidło?

Opinie forum Starożytne malowidła. Malowidła ścienne. Malowidła na ścianach groty czym jest.

Co to jest Mizernie?

Najlepszy Wyglądał mizernie po przebytej chorobie co oznacza.

Co to jest Materialny?

Porównaj materialne. Obrona materialna. Świat materialny. Ciała materialne. Całe życie zabiegał jedynie o dobra materialne. Pasjonowała się kulturą materialną Indii. Warunki tłumaczenie.

Co to jest Magia?

Wyniki wywoływania sił nadprzyrodzonych; siła oddziaływania, urok´ zazwyczaj w lp: Uprawiać białą i czarną magię. Parać się magią i czarami. Magia cyfr. Magia podróży przykłady.

Co to jest Mędrzec?

Zastosowanie Greccy mędrcy. Pisma mędrców.; Mędrzec to nietęgi, co ma rozum z księgi.; Znać mędrca po słowie.; Milczenie przystoi mędrcom, a co dopiero głupcom. - [ Talmud ]; Czucie definicja.

Co to jest Matysek?

Ranking zobacz kryska; Przyszła kryska na Matyska encyklopedia.

Co to jest Macocha?

Co lepsze Zła macocha. Od zgonu matki opiekowała się nim macocha jak działa.

Co to jest Mózgoczaszka?

Czy warto Guz w mózgoczaszce. Operować mózgoczaszkę czy jest.

Co to jest Małokalibrowy?

Opinie forum Małokalibrowy karabinek pojęcie.

Co to jest Mądrość?

Najlepszy mądrości. Uczyć się różnych mądrości.; Bez ciekawości nie ma mądrości.; Mądrość ma twarde łoże.; Mądrość jest jedyną wartością, która się nie dewaluuje. - [Izokrates wyjaśnienie.

Co to jest Małolat?

Porównaj Szalone małolaty. Wygłupy małolatów regularnie drogo kosztują rodziców opis.

Co to jest Magnetofon?

Wyniki Magnetofon taśmowy. Magnetofon kasetowy. Sprawić sobie nowoczesny magnetofon z odtwarzaczem płyt kompaktowych. Odtwarzać taśmy magnetofonowe przy zastosowaniu informacje.

Co to jest Młodzież?

Zastosowanie szkolna hucznie świętowała pierwszy dzień wiosny. Na koncert ściągnęła raczej młodzież akademicka. Przed salą koncertową gromadziły się tłumy młodzieży. Zlot młodzieży znaczenie.

Co to jest Materiał?

Ranking materiały budowlane pod budowę domu. Saperzy sortowali materiały wybuchowe. Kupić kilka metrów materiału na sukienkę. Zgromadzić materiał do badań naukowych. Uczeń co znaczy.

Co to jest Markotnie?

Co lepsze lub: markotno) ´smutno´: Zrobiło się jej markotnie (lub: markotno krzyżówka.

Co to jest Model?

Czy warto mężczyzna prezentujący na pokazach modę´: Schemat matematyczny. Schemat semantyczny. Schemat komputerowy. Schemat odlewniczy. Kierował się w swojej pracy modelem. Niech co to jest.

Co to jest Marnotrawca?

Opinie forum m odm. jak ż: Był lekkomyślnym marnotrawcą słownik.

Co to jest Masarz?

Najlepszy ´pracownik masarni, rzeźnik´: Zostać zatrudnionym w charakterze masarza czym jest.

Co to jest Menzurka?

Porównaj ´szklane naczynie stosowane w laboratoriach´: Płyn w menzurce. Napełniać menzurkę co oznacza.

Co to jest Marnieć?

Wyniki marnieję, marnieją: Ten chłopak marnieje bez pracy tłumaczenie.

Co to jest Mężczyzna?

Zastosowanie Był mężczyzną jej życia. Poznała sympatycznego mężczyznę. Bądź mężczyzną! Pod sklepem stała grupka młodych mężczyzn.; Jest prawdą powszechnie wiadomą, iż samotnemu a przykłady.

Co to jest Mlaskać?

Ranking mlaskam (lub: mlaszczę), mlaskają (lub: mlaszczą): Mlaskać językiem przy jedzeniu. Jadł, głośno mlaskając definicja.

Co to jest Myśleć?

Co lepsze myślcie: Mówię ci to wszystko, co myślę. Myślałam, iż jutro wyjeżdżasz. Wciąż myślał o swojej pracy. Myślę, iż jesteś ze mną nieszczery. Myślisz podobnie jak twój tata encyklopedia.

Co to jest Mało Kto?

Czy warto Niewiele kto może pozwolić sobie na taki koszt. Niewiele kogo to obchodzi jak działa.

Co to jest Magnez?

Opinie forum ´pierwiastek chemiczny´ (znak: Mg): Zapotrzebowanie organizmu na magnez czy jest.

Co to jest Mont Blanc?

Najlepszy wym. mą blă] ´najwyższy szczyt Alp´ ndm: Trudno popularny szczyt Mont Blanc. Wspinaczkowa droga na Mont Blanc pojęcie.

Co to jest Miło?

Porównaj lub: mile): Bardzo miło ją wspominam. Twoi przyjaciele będą zawsze tutaj mile widziani. Stroje wieczorowe mile widziane wyjaśnienie.

Co to jest Monokl?

Wyniki ´soczewka zakładana na jedno oko´: Nosić monokl. Założyć monokl na oko opis.

Co to jest Macierz?

Zastosowanie ´ojczyzna; zestaw liczb wkomponowanych w prostokątną tablicę´: Podłączenie utraconych ziem do macierzy. Liczby w macierzy. Przeliczać macierze informacje.

Co to jest Metodologia?

Ranking ´tematyka wiedzy o stosowaniu metod w nauce´: Metodologia badań empirycznych. Metodologia badań literackich znaczenie.

Co to jest Mania?

Co lepsze Cierpiał na manię prześladowczą. Mania częstego mycia rąk. Mania zbierania znaczków co znaczy.

Co to jest Małopolska?

Czy warto ´obszar Polski w dorzeczu górnej Wisły´, Małopolanin, Małopolanka, małopolski: Mieszkańcy Małopolski. Gwary małopolskie, lecz: Wyżyna Małopolska krzyżówka.

Co to jest Modlić Się?

Opinie forum modlą się: Modlił się o zdrowie dla swojej córeczki. Módlmy się za naszych nieprzyjaciół. Modlić się do Boga. Święty Krzysztofie, módl się za nami! Módl się, żebym miał co to jest.

Co to jest Mały Wóz?

Najlepszy ´układ pięciu gwiazd w gwiazdozbiorze Małej Niedźwiedzicy´: Konstelacja Małego Wozu słownik.

Co to jest Międzywojenny?

Porównaj Międzywojenny moment w poezji polskiej czym jest.

Co to jest Męczyć (Się)?

Wyniki męczą (się): Męczył mnie, abym poszedł z nim na mecz. Męczyła mnie ciągłymi pretensjami. Męczył swój wzrok czytaniem przy nocnej lampce. Ta robota mnie bardzo męczy co oznacza.

Co to jest Morse?

Zastosowanie wym. mors] ´wynalazca amerykański´: Samuel Morse. Alfabet Morse´a. Aparat telegraficzny Morse´a tłumaczenie.

Co to jest Motorynka?

Ranking Jechać na motorynce. Kupić motorynkę. Wyremontować motorynkę przykłady.

Co to jest Małoduszny?

Co lepsze Małoduszny człowiek. Małoduszni szefowie.; Cnota jest zdrowym stanem duszy, jej pięknem i siłą, z kolei małoduszność jest jej plagą, brzydotą i chorobą. - [Platon definicja.

Co to jest Mszyca?

Czy warto Zauważyć mszycę na liściu łopianu. Środek przeciw mszycy. Gniazdo mszyc encyklopedia.

Co to jest Modry?

Opinie forum ´niebieski´: Miała modre oczy. Modre fale Bałtyku. Modra kapusta jak działa.

Co to jest Między Innymi?

Najlepszy skrót: między innymi): Zwiedzę południową Europę, pomiędzy innymi Maltę. Pomiędzy innymi brawura kierowcy była powodem śmiertelnego wypadku czy jest.

Co to jest Mahomet?

Porównaj ´artysta i prorok islamu´: Narodziny Mahometa. Prorocka działalność Mahometa. Pielgrzymka Mahometa do Mekki pojęcie.

Co to jest Marionetka?

Wyniki teatrze lalkowym´: Teatr marionetek. Aktor poruszający marionetką.; Bądź zdrów, łaskawy czytelniku! Zamknijmy marionetki do pudła. Przedstawienie skończone. - [William wyjaśnienie.

Co to jest Marynarski?

Zastosowanie Wiązać węzły marynarskie. W marynarskim ubraniu wyglądał imponująco. Kołnierz marynarski opis.

Co to jest Monroe?

Ranking wym. monrou] ´amerykańska aktorka filmowa´ ndm: Kreacja aktorska Marilyn Monroe informacje.

Co to jest Mazgaj?

Co lepsze ´beksa´: Od dziecka był mazgajem znaczenie.

Co to jest Multimilioner?

Czy warto Młodzi multimilionerzy. Interesy multimilionerów. Zyski multimilionerów co znaczy.

Co to jest Maharadża?

Opinie forum ´tytuł władcy w Indiach´ m odm. jak ż: Dostojny indyjski maharadża. Maharadża Kaszmiru krzyżówka.

Co to jest Mglisty?

Najlepszy Mglisty poranek. Mam tylko mgliste wyobrażenie o działaniu tego leku.; mieć mgliste definicja (o czymś co to jest.

Co to jest Młodziutki?

Porównaj Młodziutki wokalista zrobił oszałamiającą karierę. Zmagania młodziutkich szachistów słownik.

Co to jest Malarz?

Wyniki pokojowy. Twórca rysownik. Leonardo da Vinci był jednym z czołowych malarzy włoskiego odrodzenia.; Rysownik bez skrupułów to taki, który pod pozorem, iż chce kobietę czym jest.

Co to jest Mazurek?

Zastosowanie ´wypiek; utwór muzyczny´: Matka piekła wielkanocny mazurek. Pianistka grała mazurka; mazurki Chopina, lecz: Mazurek Dąbrowskiego (polski hymn państwowy co oznacza.

Co to jest Mozaika?

Ranking Mozaika wykonana z drobnych kawałków kolorowych kamieni, marmuru i szkła. Przyglądać się egzotycznej mozaice. Utworzyć oryginalną mozaikę tłumaczenie.

Co to jest Majaczyć?

Co lepsze ´ukazywać się niewyraźnie; bredzić´, majaczę, majaczą: We mgle majaczyły zarysy okolicznych domostw. Był cały rozpalony i majaczył w gorączce przykłady.

Co to jest Młódka?

Czy warto ´młoda kobieta´: Przyglądać się młódce. Poznać sympatyczną młódkę. Orszak młódek definicja.

Co to jest Minaret?

Opinie forum ´wieża meczetu´: Architektura minaretu. Modlić się w minarecie. Wieże minaretów encyklopedia.

Co to jest Magnolia?

Najlepszy ´drzewo albo krzew o okazałych kwiatach´: Kwiat magnolii. Magnolie kwitnące w parkach i ogrodach jak działa.

Co to jest Mnożyć (Się)?

Porównaj się), mnóż, mnóżcie: Mnożyć liczbę ujemną poprzez liczbę dodatnią. Przykłady można mnożyć i mnożyć. W twoim wypracowaniu aż mnoży się od błędów.; Szczęście to jedyna czy jest.

Co to jest Mołdawia?

Wyniki ´kraj w Europie Południowo-Wschodniej´, Mołdawianin, Mołdawianka, mołdawski: Stolica Mołdawii. Zwiedzać Mołdawię. Język mołdawski, lecz: Wyżyna Mołdawska pojęcie.

Co to jest Miss?

Zastosowanie ndm: Miss Polonia. Miss Polski. Miss Universum. Wybrano Miss Świata wyjaśnienie.

Co to jest Miauknąć?

Ranking miauknę, miaukną, miauknijcie, miauknął, miauknęła, miauknęli, miauknąwszy: Kot miauknął przeraźliwie, kiedy zobaczył uciekającą mysz. zobacz miauczeć opis.

Co to jest Mesjasz?

Co lepsze ´u Żydów władca, wybawiciel Izraela´: Żydzi oczekujący Mesjasza, lecz: W Dziadach Polska jest przedstawiona jako mesjasz narodów (wybawiciel informacje.

Co to jest Miękki?

Czy warto Wchodząc do mieszkania, wymienił obuwie na miękkie. Nakrył się miękkim kocem. Masz za miękkie serce. Skoczek, mimo kłopotów z otworzeniem spadochronu, miał miękkie znaczenie.

Co to jest Minister?

Opinie forum Minister kultury i sztuki, minister spraw zagranicznych. Urząd ministra. Konferencja ministrów, lecz: Porada Ministrów RP.; Przyjaciel nie powinien odwiedzać ministra co znaczy.

Co to jest Mlecznobiały?

Najlepszy ´biały jak mleko´: Mlecznobiała farba. Mlecznobiała mgła spowiła warszawskie ulice. Mlecznobiała cera krzyżówka.

Co to jest Mordęga?

Porównaj ´udręka´: Zakończyć tę mordęgę. Myślę, iż w końcu nadszedł już koniec tej naszej mordęgi co to jest.

Co to jest Marny?

Wyniki życie. W tej stołówce serwują marne jedzenie. Marny jest twój los. Cały nasz wysiłek poszedł na marne.; marny (czyjś) widok; nie powiedzieć (komuś, na kogoś, o kimś słownik.

Co to jest Morzyć (Się)?

Zastosowanie morzą (się), mórz (się), mórzcie (się) ´męczyć´: Morzyć kogoś głodem. Sen mnie morzy. Zdesperowana nastolatka morzyła się głodem, tak aby stracić kilka kilogramów wagi czym jest.

Co to jest Mahoń?

Ranking ´drewno barwy czerwonobrunatnej; barwa czerwonobrunatna´: W mieszkaniu stały meble z mahoniu. W trakcie urlopu opalił się na mahoń co oznacza.

Co to jest Merkury?

Co lepsze ´planeta; rzymski bóg handlu, kupców i złodziei´: Obserwacja Merkurego. Podanie o mitycznym posłańcu Merkurym tłumaczenie.

Co to jest Muszkieter?

Czy warto ´żołnierz uzbrojony w muszkiet´: Opowieść o muszkieterze. Trzej muszkieterowie (lub: Trzej muszkieterzy ) (tytuł powieści Aleksandra Dumasa przykłady.

Co to jest Masażysta?

Opinie forum m odm. jak ż: Masażysta klubowy. Kierować się zaleceniami masażysty definicja.

Co to jest Młodszy?

Najlepszy skrót: mł.): Awansował na młodszego chorążego, lecz: Zestaw listów Pliniusza Młodszego encyklopedia.

Co to jest Masywny?

Porównaj ´silny, wielki, solidny´: W centrum miasta stanął masywny gmach. Nad naszymi głowami wznosił się masywny grzbiet górski jak działa.

Co to jest Mendelejew?

Wyniki ´chemik rosyjski´: Dmitrij Mendelejew. Tablica Dmitrija Mendelejewa. Układ okresowy pierwiastków chemicznych Mendelejewa czy jest.

Co to jest Muzeum?

Zastosowanie Muzeum kultury. Muzeum edukacji. Muzeum sztuki. Muzeum techniki. Uczniowie zawsze chętnie zwiedzali muzeum archeologiczne. Wycieczka szkolna poszła do muzeum wojskowości pojęcie.

Co to jest Młodzieżowy?

Ranking Działacz młodzieżowy. Organizacja młodzieżowa. Pismo młodzieżowe. Moda młodzieżowa wyjaśnienie.

Co to jest Międzynarodowy?

Co lepsze rokowania. Relacje międzynarodowe. Mecz międzynarodowy. Umowa międzynarodowa, lecz: Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości opis.

Co to jest Masło?

Czy warto Posmarowała kromkę chleba świeżym masłem. Zastanawiała się, czy smażyć jajecznicę na maśle czy na margarynie? Na kuchennym stole leżał papier od masła. Na kuchennym informacje.

Co to jest Milowy?

Opinie forum Milowa odległość. To odkrycie stanowi we współczesnej fizyce kamień milowy.; milowy krok; zbliżać się - [nadchodzić] milowymi krokami znaczenie.

Co to jest Minus?

Najlepszy Nie przeniósł minusa na drugą stronę równania. Mieć własne plusy i minusy co znaczy.

Co to jest Majestat?

Porównaj ´powaga´ blm: Stanąć przed majestatem królewskim. W majestacie prawa jesteś winny popełnionych czynów. Majestat gór. Majestat zgonu krzyżówka.

Co to jest Mamut?

Wyniki włochaty słoń żyjący w epoce lodowcowej; skocznia narciarska przeznaczoną do lotów narciarskich´: Paleontolodzy odkryli szczątki syberyjskiego mamuta. Mistrzostwa świata co to jest.

Co to jest Mamić?

Zastosowanie ´zwodzić kogoś´, mamię, mamią: Stale mamisz mnie słodkimi obietnicami słownik.

Co to jest Misja?

Ranking powierzył premierowi misję tworzenia nowego rządu. Minister podjął się misji mediacyjnej. Polityk udał się z misją pokojową na Bliski Wschód. Członek misji czym jest.

Co to jest Meander?

Co lepsze ´zakole; zawiły ciąg zdarzeń´: Rzeka tworzyła liczne meandry. Motyw meandra na tkaninie. W serialu przeplatają się meandry życia rodzinnego i zawodowego co oznacza.

Co to jest Miedzianobrody?

Czy warto Miedzianobrody mężczyzna tłumaczenie.

Co to jest Mrugnąć?

Opinie forum mrugnijcie, mrugnął, mrugnęła, mrugnęli, mrugnąwszy: Uwodzicielsko mrugnęła do niego okiem. Wystarczy, iż mrugnę okiem, a wszyscy wiedzą, o co chodzi. zobacz mrugać przykłady.

Co to jest Muza?

Najlepszy dziewięciu bogiń w mitologii greckiej´: Muza tańca. Lekka muza. Dziesiąta muza - video. Jedenasta muza - telewizja. Zostań moją muzą!; dziesiąta muza; sobie a muzom definicja.

Co to jest Misjonarz?

Porównaj Strój misjonarza. Działalność polskich misjonarzy (lub: misjonarzów) w Afryce encyklopedia.

Co to jest Mielizna?

Wyniki ´płytkie miejsce w rzece, jeziorze albo morzu´: Żaglówka osiadła na mieliźnie. Jacht wpłynął na mieliznę. Jezioro pełne mielizn jak działa.

Co to jest Mańkut?

Zastosowanie Mam mańkuta w rodzinie - wszystko robi lewą ręką czy jest.

Co to jest Młócić?

Ranking ziarna; bić kogoś; jeść z apetytem´, młócę, młócisz, młócą, młóćcie: Kombajn młóci pszenżyto. Policjanci zaczęli młócić pałkami demonstrantów, gdzie popadło. Musi być pojęcie.

Co to jest Margrabia?

Co lepsze arystokratyczny´ (skrót: margr.) m odm. jak ż: Służba margrabiego (lub: margrabi). Podać rękę margrabiemu (lub: margrabi). Dorobek margrabiego (lub: margrabi). Rozmawiać wyjaśnienie.

Co to jest Monstrum?

Czy warto straszydło´ ndm w lp: Śniły mu się dziwne monstra.; Cóż za monstrum jest tedy człowiek! Cóż za osobliwość, co za potwór, co za chaos, co za zbieg sprzeczności, co za opis.

Co to jest Motorniczy?

Opinie forum m odm. jak przym.: Motorniczy otworzył drzwi tramwaju opieszałym pasażerom. U motorniczego można kupić bilety informacje.

Co to jest Mięso?

Najlepszy Na obiad mieli sztukę mięsa z kartoflami znaczenie.

Co to jest Móżdżek?

Porównaj Potrawa z móżdżka (lub: z móżdżku). Czy ty masz ptasi móżdżek?!; ptasi - [kurzy] móżdżek co znaczy.

Co to jest Młyn?

Wyniki stanowi wdzięczny przedmiot dla każdego twórcy malarza. W momencie przedświątecznym w wielu sklepach panuje istny młyn, lecz: Młyn nad Kamienną (nowela J. Iwaszkiewicza krzyżówka.

Co to jest Mandarynka?

Zastosowanie Kilo mandarynek. Puszka mandarynek. Przepadać za mandarynkami co to jest.

Co to jest Mezopotamia?

Ranking ´kraina historyczna na Bliskim Wschodzie´, mezopotamski: Kultura Mezopotamii słownik.

Co to jest Mass Media?

Co lepsze ´środki masowego przekazu, jak: telewizja, radio, prasa, Internet´: Działalność polskich mass mediów pozostawia jeszcze sporo do życzenia czym jest.

Co to jest Mieszczuch?

Czy warto Stereotyp mieszczucha. Obyczaje mieszczuchów.; Nazywam mieszczuchem każdego, kto myśli przyziemnie. - [Gustave Flaubert co oznacza.

Co to jest Musztarda?

Opinie forum blm, musztardowy: Kiełbasa z musztardą. Poprosić o musztardę. Przyprawić potrawę musztardą. Sos musztardowy.; być - [okazać się] musztardą po obiedzie tłumaczenie.

Co to jest Metryka?

Najlepszy ´dokument poświadczający urodziny, zgon, ślub i chrzest jakiejś osoby´: Metryka chrztu. Wpis w metryce. Sporządzić metrykę przykłady.

Co to jest Mimo Iż?

Porównaj Poszedł na imieniny znajomego, mimo że nie był proszony definicja.

Co to jest Może?

Wyniki W przyszłym roku może spędzę wakacje w Chorwacji. Może byś przestał hałasować i położył się wreszcie spać? Może aby pani zechciała mnie kiedyś odwiedzić encyklopedia.

Co to jest Mieszkaniec?

Zastosowanie Mieszkańcy miast. Mieszkańcy wsi jak działa.

Co to jest Marksistowski?

Ranking ´związany z poglądami Karola Marksa´: Filozofia marksistowska. Miał jeszcze nieco marksistowskie poglądy czy jest.

Co to jest Miąć (Się)?

Co lepsze mnę, mniesz, mną (się), miął (się), mięła (się), mięli: Ze zdenerwowania miął w rękach połę płaszcza. Ta tkanina łatwo się mnie pojęcie.

Co to jest Motto?

Czy warto umieszczany najpierw utworu, mający związek z jego treścią´: Motto komedii. Motto książki. Traktat rozpoczyna się mottem ze św. Augustyna. Motto umieszczone przed wyjaśnienie.

Co to jest Małżonka?

Opinie forum Do Polski przyleciał sławny reżyser filmowy wspólnie z małżonką opis.

Co to jest Mieć?

Najlepszy miejcie, miał, mieli: Czy masz przy sobie scyzoryk? Ona ma moją książkę. Nie masz sprzedać biletu? Miała dopiero 25 lat. Mam ogromne zmartwienie. Od urodzenia nie miał informacje.

Co to jest Malunek?

Porównaj Dziecięce malunki przyozdabiały ściany sal lekcyjnych znaczenie.

Co to jest Masaż?

Wyniki ´masowanie´: Masaż leczniczy. Masaż kosmetyczny. Dwa razy w tygodniu brała masaż. Zrób mi, proszę, masaż szyi. Masaż karku co znaczy.

Co to jest Metrum?

Zastosowanie ´miara wierszowa; współczynnik utworu muzycznego´ ndm: Metrum wiersza. Utwór muzyczny w ustalonym metrum krzyżówka.

Co to jest Miotać (Się)?

Ranking szarpać (się)´, miotam (się), miotają (się), miotajcie (się): Niesforne dzieciaki miotają w siebie kamieniami. Miotały nią sprzeczne uczucia. Oczy jej miotały co to jest.

Co to jest Motorowodny?

Co lepsze Regaty motorowodne. Sport motorowodny słownik.

Co to jest Miedzianozłoty?

Czy warto ´kolor złoty o odcieniu miedzianym´: Zafarbowała sobie włosy na kolor miedzianozłoty czym jest.

Co to jest Modrooki?

Opinie forum ´niebieskooki´: Ulicami przechadzały się modrookie dziewczęta co oznacza.

Co to jest Majstrować?

Najlepszy majstrują: Majstrował dla dzieci ludziki z kasztanów i żołędzi. Cały dzień majstrujesz coś przy tym zegarze! (lub: Cały dzień majstrujesz coś koło tego zegara tłumaczenie.

Co to jest Miraż?

Porównaj ´złudzenie´: Roztaczał przed nim miraże przyszłych zwycięstw przykłady.

Co to jest Monetarny?

Wyniki Jednostka monetarna. Mechanizm monetarny definicja.

Co to jest Matrymonialny?

Zastosowanie ´związany z małżeństwem´: Używać z usług biura matrymonialnego. Żywił wobec niej zamiary matrymonialne encyklopedia.

Co to jest Madejowy?

Ranking ´przymiotnik od: Madej - okrutny rozbójnik, bohater polskich baśni i podań ludowych´: Ta kozetka to madejowe łoże (niewygodne posłanie).; madejowe łoże jak działa.

Co to jest Muskuł?

Co lepsze Naderwanie muskułu. Naprężać muskuły. Rzeźba muskułów czy jest.

Co to jest Machnąć Się?

Czy warto gdzieś błyskawicznie; pomylić się w liczeniu; wyjść za mąż´, machnę się, machną się, machnijcie się, machnął się, machnęła się, machnęli się, machnąwszy się: Machnął się pojęcie.

Co to jest Moździerz?

Opinie forum krótkiej lufie; naczynie kuchenne do ucierania na miałki proszek´: Moździerze małokalibrowe. Wystrzelić z moździerza. Bateria moździerzy. Tłuc cukier w moździerzu wyjaśnienie.

Co to jest Majdan?

Najlepszy ´rzeczy, które ktoś z sobą nosi´: Dlaczego się tutaj rozłożyłaś z tym całym majdanem? Zwijaj swój majdan opis.

Co to jest Miliard?

Porównaj skrót: mld): Opłaty na budowę szkół wyniosły mld złotych, lecz: mld w rozumie (tytuł teleturnieju informacje.

Co to jest Malowany?

Wyniki Chłopak jak malowany.; gapić się - [patrzeć] (na coś, na kogoś) jak cielę na malowane wrota znaczenie.

Co to jest Manewrować?

Zastosowanie manewruję, manewrują: Kierowca manewrował pojazdem, chcąc uniknąć niekontrolowanego poślizgu. Od rana manewruje coś przy telewizorze co znaczy.

Co to jest Mecenat?

Ranking ´opieka nad sztuką albo twórcami, polegająca regularnie na wsparciu finansowym´: Objąć mecenat nad twórcami. Objąć mecenat nad dziełem krzyżówka.

Co to jest Metro?

Co lepsze blm: Warszawskie metro. Stacja metra. Zejście do metra. Jechać metrem co to jest.

Co to jest Mętnieć?

Czy warto mętnieje, mętnieją: Woda mętnieje, kiedy dodamy do niej sproszkowanej kredy. Zieleń parku błyskawicznie mętnieje w zapadającym parku słownik.

Co to jest Machać?

Opinie forum macham, machają: Machała mu chusteczką na pożegnanie. Machał do nas rękami czym jest.

Co to jest Mało Interesujący?

Najlepszy Niewiele interesujący spektakl teatralny. Ten program jest niewiele interesujący co oznacza.

Co to jest Mikstura?

Porównaj ´lek w formie płynu otrzymanego z kilku składników´: Przygotowywać leczniczą miksturę.; Prawda? - nie jest przeciwieństw miksturą... - [Cyprian Kamil Norwid tłumaczenie.

Co to jest Młotek?

Wyniki Rozbić coś młotkiem. Wbijać gwóźdź młotkiem.; wybić sobie coś młotkiem z głowy; Nigdy wolność słowa nie jest większa niż wtedy, gdy uderzymy się młotkiem we własny przykłady.

Co to jest Młynarz?

Zastosowanie Żona młynarza. Robota młynarzy (lub: młynarzów).; Każdy młynarz na własne koło wodę prowadzi.; Młynarz taką daje mąkę, jakie mu dano zboże definicja.

Co to jest Mimochodem?

Ranking ´przy okazji´: Wspomnieć coś mimochodem encyklopedia.

Co to jest Meteor?

Co lepsze ´ciało niebieskie w kształcie ogromnej kamiennej bryły poruszające się w kosmosie´: Na górską wioskę spadł deszcz meteorów. Meteor tunguski jak działa.

Co to jest Medalista?

Czy warto m odm. jak ż: Gościć medalistę mistrzostw świata. Medaliści olimpijscy czy jest.

Co to jest Montaż?

Opinie forum ´składanie´: Montaż aparatu radiowego. Montaż filmu. Dyrektywa montażu pojęcie.

Co to jest Meta?

Najlepszy Maratończyk dobiegł do mety. Na dłuższą metę te plany wydają mi się niewiele realne. Miał metę w mieście i przychodził tam na noc.; (coś jest) na dłuższą - [krótką] metę wyjaśnienie.

Co to jest Mandat?

Porównaj pełnomocnictwo udzielone poprzez wyborcę´: Policjant wypisał kierowcy mandat za przekroczenie prędkości. Straż miejska ukarała go mandatem za parkowanie w niedozwolonym opis.

Co to jest Mikrokomputer?

Wyniki Oprogramowanie mikrokomputera. Pracować na mikrokomputerze. Obsługa mikrokomputerów informacje.

Co to jest Międzylekcyjny?

Zastosowanie Przerwy międzylekcyjne znaczenie.

Co to jest Magnificencja?

Ranking ´tytuł rektora wyższej uczelni´ m odm. jak ż: Jego Magnificencja odwiedził nasz wydział. Jego Magnificencja rektor Uniwersytetu Śląskiego co znaczy.

Co to jest Meduza?

Co lepsze ´zwierzę morskie o galaretowatym ciele´: Na powierzchni morza unosiły się meduzy. Znaleźć meduzę na brzegu morza krzyżówka.

Co to jest Mało?

Czy warto szło na ten mecz. Niewiele problemów pozostało nam do rozwiązania. Dzisiaj mam niewiele spraw do załatwienia. Zjadł mój obiad, niewiele tego - nie pozmywał naczyń. Z co to jest.

Co to jest Menażka?

Opinie forum ´blaszane naczynie do przechowywania posiłku´: Zupa w menażce. Zanieś, proszę, babci obiad w menażce słownik.

Co to jest Miałki?

Najlepszy ´roztarty, sproszkowany; ograniczony´: Pod stopami leżał miałki piasek. Był to człowiek o miałkim umyśle czym jest.

Co to jest Marek?

Porównaj dusza pokutująca´: Mój brat w dzień śpi, a w nocy jest nocnym markiem, lecz: Marek (imię męskie).; nocny marek; tłuc się - [snuć się, chodzić...] jak marek po piekle co oznacza.

Co to jest Medal?

Wyniki Złoty medal. Srebrny medal. Brązowy medal. Adam Małysz zyskał medal olimpijski. Fachowcy spisali się na medal.; druga - [odwrotna] strona medalu tłumaczenie.

Co to jest Miara?

Zastosowanie Miara powierzchni. Miara objętości. Miara czasu. Miara siły. Czy ten płaszcz był szyty na miarę? Nie znasz miary w swoich dowcipach. Uczony dużej miary. Miarą przykłady.

Co to jest Mech?

Ranking Zielony mech wyściela trawę. Na szczęście upadł na miękki mech. Leżeć na mchu definicja.

Co to jest Maksimum?

Co lepsze wym. maks-imum] ndm w lp: Musisz pokazać maksimum swojej wiedzy i zdolności. Jest maksimum dziesięć stopni ponad zera encyklopedia.

Co to jest Mdleć?

Czy warto mdleję, mdleją, mdlał: Mdlał z głodu i wyczerpania. Kobiety mdlały z przerażenia. W kościele było tak duszno, iż aż ludzie mdleli jak działa.

Co to jest Mniemanie?

Opinie forum mniemanie o prawnikach. W moim mniemaniu nie zasługujesz na tę karę.; Dobre mniemanie o sobie połowę szczęścia stanowi.; Nie same rzeczy bynajmniej, lecz nasze mniemania czy jest.

Co to jest Makieta?

Najlepszy kompozycji przestrzennej´: Architekt zaprojektował makietę nowego osiedla. Makieta budynku. Makieta pomnika. Makieta dekoracji teatralnej. Makieta czołgu bojowego pojęcie.

Co to jest Mylić Się?

Porównaj mylę się, mylą się: Regularnie mylił się w rozliczeniach rocznych. Nie myliła się co do jego uczuć. Nie myli się ten, kto nic nie robi wyjaśnienie.

Co to jest Metraż?

Wyniki ´powierzchnia wyrażona w metrach kwadratowych´: Metraż mieszkania. Lokal o małym metrażu opis.

Co to jest Manikiur?

Zastosowanie lub: manicure) - [wym. manikir] ´zabieg kosmetyczny paznokci u rąk´: Zrobić sobie manikiur. Cążki do manikiuru informacje.

Co to jest Mickiewiczowski?

Ranking ´będący dziełem Mickiewicza, należący do Mickiewicza´: Poemat Mickiewiczowski, lecz: Pisać w stylu mickiewiczowskim (charakterystycznym dla Mickiewicza znaczenie.

Co to jest Matowobiały?

Co lepsze Matowobiałe szkło. U sufitu jarzyła się matowobiała żarówka co znaczy.

Co to jest Maszt?

Czy warto Na wierzchołku Skrzycznego stoi widoczny z daleka maszt przekaźnikowy. Zawiesić flagę na maszcie krzyżówka.

Co to jest Modła?

Opinie forum ´wzór´: Była ubrana na dawną modłę. Urobiła córkę na własną modłę co to jest.

Co to jest Mnogi?

Najlepszy Liczba mnoga. Ciąża mnoga słownik.

Co to jest Mapka?

Porównaj Sporządzić mapkę orientacyjną. Kolorowa mapka zamieszczona w przewodniku czym jest.

Co to jest Moc?

Wyniki fizyczna albo duchowa´: Silnik o dużej mocy. Wytwarzane tu ciągniki mają znacząco większą moc. Nadludzka moc. Na mocy zarządzenia... Na targi zjechało moc ludzi co oznacza.

Co to jest Miąższ?

Zastosowanie blm: Soczysty miąższ owoców tłumaczenie.

Co to jest Mozolić Się?

Ranking mozolę się, mozolą się: Cały dzień mozolił się z tymi meblami. Mozolił się nad zadaniem domowym przykłady.

Co to jest Mańka?

Co lepsze ´lewa ręka´: Zażyć kogoś z mańki (wywieść kogoś w pole definicja.

Co to jest Maszynka?

Czy warto Maszynka do mięsa zapchała się i trzeba ją było przemyć. Zaciął się w twarz maszynką do golenia. Gotowaliśmy wodę na turystycznej maszynce. Maszynka do głosowania encyklopedia.

Co to jest Monstrancja?

Opinie forum ´naczynie do wystawiania hostii´: Uroczyste niesienie monstrancji w trakcie procesji. Zuchwała kradzież zabytkowych monstrancji jak działa.

Co to jest Monte Carlo?

Najlepszy wym. monte karlo] ´dzielnica miasta-państwa Monako´ ndm: Kasyno w Monte Carlo. Wyścigi samochodowe w Monte Carlo czy jest.

Co to jest Most?

Porównaj Budowa mostu. Spotkanie na moście. Poprzez most przejeżdżała kolumna ciężarówek. Po moście przechadzała się ekipa młodzieży.; mówić/powiedzieć (coś) prosto z mostu pojęcie.

Co to jest Matka?

Wyniki Szanować własną matkę. Być wdzięcznym matce za wszystko. Ufać matce. Słuchać matkę (lub: Słuchać matki). Pociechy swoich matek, lecz: Matka Boska.; matka natura; wyssać wyjaśnienie.

Co to jest Melodramat?

Zastosowanie ´video albo powieść o banalnej fabule przedstawiającej niefortunną miłość´: Oglądała melodramaty ze łzami w oczach. Była miłośniczką melodramatów opis.

Co to jest Mąka?

Ranking zazwyczaj w lp: Mąka pszenna. Mąka żytnia. Mąka razowa. Mąka pytlowa. Obtaczać kotlety w mące. Mleć żyto na mąkę. Dodać mąki do wody.; Z tej mąki chleba nie będzie informacje.

Co to jest Meteoryt?

Co lepsze ´część meteoru, która spadła na Ziemię´: Szczątki meteorytu. Grad meteorytów znaczenie.

Co to jest Marzyciel?

Czy warto Miał naturę marzyciela. Niepoprawni marzyciele co znaczy.

Co to jest Mydło?

Opinie forum potasowe. Mydło dziegciowe. Mydło glicerynowe. Szare mydło. Mydło do prania. Mydło do golenia. Mydło w płynie. Płatki mydlane.; wyjść (na czymś) jak Zabłocki na mydle krzyżówka.

Co to jest Mózgowo -Rdzeniowy?

Najlepszy ´mózgowy i rdzeniowy´: Płyn mózgowo-rdzeniowy co to jest.

Co to jest Malowanka?

Porównaj Ludowa malowanka. Malowanki wielkanocne słownik.

Co to jest Myśliwski?

Wyniki Myśliwski ekwipunek. Prawo myśliwskie. Wziąć udział w wyprawie myśliwskiej. Na ścianach leśniczówki wisiały trofea myśliwskie. Samolot myśliwski. Dywizjon myśliwski czym jest.

Co to jest Mundur?

Zastosowanie Mundur wojsk ochrony pogranicza. Mundur wyjściowy. Na defiladę młody żołnierz włożył galowy mundur. Żołnierz, policjant, strażak w mundurze. Nie hańbić swojego munduru co oznacza.

Co to jest Monosylaba?

Ranking ´słowo jednosylabowy´: Ułożyć wierszyk z monosylab. Nie odpowiadaj matce monosylabami.; odpowiadać monosylabami tłumaczenie.

Co to jest Mijać (Się)?

Co lepsze mijają (się), mijajcie (się): Tramwaj mijał następne przystanki. Czas mija, a my jeszcze nie skończyliśmy. Każdego dnia mijamy się na chodniku, a ona jeszcze ani razu przykłady.

Co to jest Mafia?

Czy warto przestępcza mająca powiązania z władzami´: Mafia międzynarodowa. Mafia pruszkowska. W tę sprawę byli zamieszani członkowie mafii sycylijskiej. Powiązania mafii z definicja.

Co to jest Modły?

Opinie forum Kapłan odprawił uroczyste modły, które miały na celu przebłaganie bogów. Modły o pomyślność we wszystkich poczynaniach. Zanieśmy nasze modły przed oblicze Boga encyklopedia.

Co to jest Magazynować?

Najlepszy magazynują: Magazynować przywieziony wyrób na zapleczu sklepu. Rząd magazynował napływające od rolników zboże. Partyzanci magazynowali w lesie broń i materiały wybuchowe jak działa.

Co to jest Minisukienka?

Porównaj Chodzić w minisukience. Włożyć modną minisukienkę czy jest.

Co to jest Miasto?

Wyniki Miasto stołeczne Warszawa. Gdańsk jest typowym miastem portowym. Przemyśl przestał być miastem wojewódzkim. Od urodzenia mieszkał w mieście. Muszę załatwić coś na pojęcie.

Co to jest Motywować?

Zastosowanie ´uzasadniać; zachęcać´, motywuję, motywują: Prośbę o stypendium motywowała własną ciężką sytuacją materialną. Motywować kogoś do pracy wyjaśnienie.

Co to jest Motor?

Ranking Jechać motorem (lub: na motorze). W samochodzie główny jest motor. Motorem mojego działania była troska o najbliższych opis.

Co to jest Miłość?

Co lepsze namiętne uczucie do osoby płci przeciwnej blm; osoba ukochana´: Miłość apostolska. Miłość ewangeliczna. Miłość ojczyzny. Miłość do rodzinnego miasta. Matczyna miłość informacje.

Co to jest Mumia?

Czy warto Konserwacja mumii. Balsamowanie mumii. Wydobyć mumie z grobowców. Mumia egipska, lecz: Mumia powraca (tytuł filmu znaczenie.

Co to jest Marsz?

Opinie forum się równym, miarowym krokiem; komenda; utwór muzyczny´: Czekał ich długi i forsowny marsz poprzez pustynię. Do przodu marsz! Biegiem marsz! Orkiestra zaintonowała marsz co znaczy.

Co to jest Mrożonka?

Najlepszy Kupić owocową mrożonkę. Hurtownia mrożonek krzyżówka.

Co to jest Miłosierdzie?

Porównaj dla mnie miłosierdzia. Prosił o miłosierdzie dla skazańca. Okaż słabszym co najmniej odrobinę miłosierdzia, lecz: Miłosierdzie gminy (nowela M. Konopnickiej co to jest.

Co to jest Minerał?

Wyniki Skład chemiczny minerału. Wystawa minerałów słownik.

Co to jest Malaga?

Zastosowanie ´słodkie wino hiszpańskie´ blm: Wypił przed snem kieliszek malagi czym jest.

Co to jest Moda?

Ranking Moda męska. Moda na krótkie spódniczki. Moda w poezji. Moda w architekturze. W Polsce zapanowała aktualnie moda na naukę języków obcych. Młodzież najszybciej ulega co oznacza.

Co to jest Mekka?

Co lepsze ´miasto w Arabii Saudyjskiej´, mekkańczyk, mekkanka, mekkański: Pielgrzymka mahometan do Mekki tłumaczenie.

Co to jest Mieszać?

Czy warto mieszają, mieszajcie: Mieszać zaprawę murarską. Mieszaj tę zupę chochlą, tak aby się nie przypaliła! Mieszał łyżeczką cukier w herbacie. Mieszać mąkę z proszkiem do przykłady.

Co to jest Marginesowy?

Opinie forum Zdarzenie marginalne (marginesowe). Ten problem jest raczej marginesowy definicja.

Co to jest Małpi?

Najlepszy Małpie ruchy. Widzowie podziwiali małpią zręczność wspinaczy skałkowych.; dostawać/otrzymać małpiego rozumu encyklopedia.

Co to jest Marchew?

Porównaj Pęczek dorodnych marchwi.; Kto zje korzec marchwi, temu przybędzie kropla krwi jak działa.

Co to jest Metodologiczny?

Wyniki Zagadnienia metodologiczne czy jest.

Co to jest Mur -Beton?

Zastosowanie ´z pewnością´ ndm: Przyjdę do ciebie na mur-beton. Na mur-beton nie wygra tego zakładu pojęcie.

Co to jest Moknąć?

Ranking moknę, mokną, moknijcie, moknął (lub: mókł), mokła, mokli: Całe pranie moknie na balkonie. Nie moknijcie na deszczu, wejdźcie do środka wyjaśnienie.

Co to jest Mdłosłodki?

Co lepsze Mdłosłodki sok opis.

Co to jest Manewr?

Czy warto Oddział wojskowy wykonał manewr okrążający nieprzyjaciela. Wykonał samochodem gwałtowny manewr, który uratował mu życie. Nieopodal odbywały się regularnie manewry informacje.

Co to jest Mniam , Mniam?

Opinie forum lub: mniam, mniam!): Jak smakuje sałatka? - Mniam, mniam znaczenie.

Co to jest Morderstwo?

Najlepszy dopuścił się morderstwa na niewinnej kobiecie. To morderstwo zostało popełnione z zimną krwią. Morderstwo na tle seksualnym. Morderstwo ze specjalnym okrucieństwem, lecz co znaczy.

Co to jest Miarodajny?

Porównaj Miarodajny egzamin. Miarodajne źródło informacji. Ocena sędziów nie była miarodajna krzyżówka.

Co to jest Mistrzostwo?

Wyniki Mistrzostwa krajowe, lecz: Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Stanach Zjednoczonych co to jest.

Co to jest Mazowsze?

Zastosowanie Polsce w dorzeczu środkowej Wisły´, Mazowszanin, Mazowszanka, mazowiecki: Mieszkać na Mazowszu. Ludność Mazowsza. Jechać na Mazowsze. Państwowy Zespół Pieśni i Tańca słownik.

Co to jest Mózgowy?

Ranking Pień mózgowy czym jest.

Co to jest Mączny?

Co lepsze Klej mączny. Potrawy mączne co oznacza.

Co to jest Metafora?

Czy warto Analizować metaforę w utworze poetyckim. Pisarz posługiwał się regularnie metaforą. Metafora życia ludzkiego.; Być może historia powszechna jest historią kilku metafor tłumaczenie.

Co to jest Moll?

Opinie forum ´tonacja muzyczna´ ndm: Tonacja a-moll. Tonacja molowa. Skala moll (molowa). Koncert f-moll Fryderyka Chopina przykłady.

Co to jest Maratończyk?

Najlepszy Olimpijskie zmagania maratończyków definicja.

Co to jest Mydlić (Się)?

Porównaj mydlą (się), mydlcie (się): Rano biorę prysznic, lecz się nie mydlę. Niedrogie mydło słabo się mydli. Po pracy precyzyjnie mydlę ręce i zmywam bieżącą wodą.; mydlić encyklopedia.

Co to jest Mróz?

Wyniki trzymał jeszcze poprzez kilka dni. Mróz zelżał. Niepotrzebnie wyszedł na dwór w ten siarczysty i trzaskający mróz. Skostnieć od mrozu. Stać na mrozie. Nadejście srogich jak działa.

Co to jest Międzyszkolny?

Zastosowanie Międzyszkolny turniej piłki nożnej czy jest.

Co to jest Matematyk?

Ranking Był urodzonym matematykiem. Wybitni polscy matematycy pojęcie.

Co to jest Mrużyć?

Co lepsze mrużę, mrużą, mrużcie: Mrużyć oczy przed ostrym, lipcowym słońcem. Zalotnie mrużyła oczy wyjaśnienie.

Co to jest Meteorologia?

Czy warto ´edukacja o zjawiskach zachodzących w atmosferze´ blm: Meteorologię wykłada się na wydziale nauk o Ziemi opis.

Co to jest Marzec?

Opinie forum Ósmego marca złożył życzenia wszystkim koleżankom z pracy. Ósmy marca był dniem uroczystym. Dzisiaj jest czwarty marca (lub: czwartego marca).; W marcu jak w garncu informacje.

Co to jest Międzysemestralny?

Najlepszy Międzysemestralny wyjazd znaczenie.

Co to jest Mulisty?

Porównaj Muliste dno rzeki. Muliste gleby. Mulisty staw co znaczy.

Co to jest Maślanka?

Wyniki blp: Rozsmakować się w maślance. Pić maślankę krzyżówka.

Co to jest Metodyka?

Zastosowanie ´sposób i cel nauczania jakiegoś przedmiotu´: Metodyka nauczania j. polskiego co to jest.

Co to jest Mona Liza?

Ranking ´patrycjuszka florencka´: Portret Mony Lizy. Uwiecznić na płótnie Monę Lizę (lub: Mona Lizę słownik.

Co to jest Mrowisko?

Co lepsze W mrowisku mrówki składają jaja i wychowują potomstwo. Mrowisko ludzi.; wetknąć/wtykać - [wsadzić/wsadzać] kij w mrowisko czym jest.

Co to jest Mimo Woli?

Czy warto Jadąc autobusem, mimo woli słyszałem rozmowę dwóch pań co oznacza.

Co to jest Mieszek?

Opinie forum sakiewka´: Mieszek pełen dukatów. Pusty, dziurawy mieszek.; Bez mieszka kroku nie zrobisz.; Chowaj w drodze mieszek, ponieważ nawet najpoczciwszy nie dołoży.; Lepiej tłumaczenie.

Co to jest Mus?

Najlepszy ´przecier owocowy; konieczność blm´: Mus jabłkowy. Mus owocowy. Jak mus, to mus przykłady.

Co to jest Międzyzwrotnikowy?

Porównaj Klimat międzyzwrotnikowy. Międzyzwrotnikowa strefa zbieżności definicja.

Co to jest Małoletni?

Wyniki Małoletni przestępca trafił do poprawczaka. Sąd dla małoletnich encyklopedia.

Co to jest Mało Obyty?

Zastosowanie Niewiele obyty towarzysko człowiek jak działa.

Co to jest Manifest?

Ranking wypowiedź jakiejś organizacji, zawierająca poglądy i program działania´: Manifest literacki. Manifest polityczny. Ekipa poetycka wydała swój manifest autorski, lecz czy jest.

Co to jest Mazać (Się)?

Co lepsze mażę (się), mażą (się): Mazać długopisem po ścianie. Dyżurny maże gąbką tablicę. Przestań się mazać pojęcie.

Co to jest Myszka?

Czy warto rysunkowe o Myszce Miki. Przestraszyła się białej myszki. Myszka komputerowa.; bawić się - [igrać, zabawiać się...] (z kimś) jak kot z myszką; trącić myszką; zabawa w wyjaśnienie.

Co to jest Momentalny?

Opinie forum Momentalnym ruchem schylił głowę opis.

Co to jest Minispódniczka?

Najlepszy Chodzić w minispódniczce. Nosić minispódniczkę informacje.

Co to jest Muł?

Porównaj błotnista maź zbierająca się na dnie albo na brzegu zbiorników wodnych; zwierzę pochodzące ze skrzyżowania klaczy konia i ogiera osła´: Muł głębinowy. Dżip ugrzązł w znaczenie.

Co to jest Muszla?

Wyniki Znaleźć muszlę na plaży. Naszyjnik z muszli (lub: z muszel). Konstrukcja muszli koncertowej. Muszla klozetowa co znaczy.

Co to jest Mitrężyć?

Zastosowanie ´marnować czas´, mitrężę, mitrężą, mitręż, mitrężcie: Mitrężyć cenny czas krzyżówka.

Co to jest Manikiurzystka?

Ranking Moja siostra pracuje w salonie kosmetycznym jako manikiurzystka co to jest.

Co to jest Międzykomórkowy?

Co lepsze Wypełnienia międzykomórkowe słownik.

Co to jest Męstwo?

Czy warto blm: Okazać męstwo. Znosić coś z męstwem czym jest.

Co to jest Majętny?

Opinie forum Majętny z niego człowiek - mieszka w pałacu co oznacza.

Co to jest Macierzyństwo?

Najlepszy ´bycie matką´ blm: Świadome macierzyństwo. Poważnie myślała o macierzyństwie tłumaczenie.

Co to jest Meksyk?

Porównaj ´kraj w Ameryce Środkowej´, Meksykanin, Meksykanka, meksykański: Uciec do Meksyku. Stolicą państwa Meksyk jest miasto Meksyk przykłady.

Co to jest Mieszczanin?

Wyniki ´przedstawiciel mieszczaństwa - stanu społecznego w momencie feudalizmu´: Krakowscy mieszczanie. W epoce odrodzenia mieszczanie zyskiwali na znaczeniu definicja.

Co to jest Metabolizm?

Zastosowanie ´przemiana materii w organizmie´ blm: Przemiany metaboliczne. U zmarłego ustał metabolizm encyklopedia.

Co to jest Męsko -Damski?

Ranking ´męski i damski´: Męsko-damski fryzjer jak działa.

Co to jest Minimum?

Co lepsze ndm w lp: Wykaż minimum dobrej woli! Należy ograniczyć opłaty do minimum. Minimum słów, maksimum treści czy jest.

Co to jest Małpolud?

Czy warto ´prymitywna istota ludzka´: Prehistoryczne małpoludy pojęcie.

Co to jest Mniej?

Opinie forum Zrobił mniej błędów niż ty (lub: Zrobił mniej błędów od ciebie). Mniej wydasz, więcej zaoszczędzisz wyjaśnienie.

Co to jest Macierzyński?

Najlepszy ´właściwy matce´: Z tytułu urodzenia dziecka przysługuje ci urlop macierzyński. Pogłaskała go po głowie macierzyńskim ruchem opis.

Co to jest Muszkiet?

Porównaj ´ręczna broń palna´: Strzelić z muszkietu. Wypalić z muszkietu. Rząd muszkietów informacje.

Co to jest Matematyczno -Przyrodniczy?

Wyniki Elementy matematyczno-przyrodnicze znaczenie.

Co to jest Matematyka?

Zastosowanie dyskretna. Matematyka intuicjonistyczna. Matematyka współczesna. Matematyka wyższa. Poświęcił się bez reszty uniwersyteckiej matematyce. Studiowała matematykę użytkowaną co znaczy.

Co to jest Ministerstwo?

Ranking Załatwiać sprawę w ministerstwie, lecz: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Spraw Zagranicznych krzyżówka.

Co to jest Migracja?

Co lepsze ´zmiana miejsca pobytu´: Migracja ze wsi do miast. Coroczna migracja ptaków co to jest.

Co to jest Monotonia?

Czy warto ´brak urozmaicenia´ blm: Monotonia jego głosu była wręcz usypiająca. Monotonia cykania zegara słownik.

Co to jest Mapa?

Opinie forum Polski. Mapa hipsometryczna. Mapa topograficzna wydana poprzez sztab wojskowy. Mapa w skali 1:100 000. W trakcie wycieczki korzystaliśmy z mapy turystycznej. Przeglądać czym jest.

Co to jest Milczeć?

Najlepszy milczcie, milczał, milczeli, milczenie: Milcz, kiedy do ciebie mówię! Zapytani o numer kodu - milczeli. Jeżeli milczysz, to oznacza, iż się zgadzasz. Pogrążyć się w co oznacza.

Co to jest Mięta?

Porównaj Jeżeli boli cię żołądek, zaparzę miętę. Czuć do kogoś miętę tłumaczenie.

Co to jest Mikrobus?

Wyniki Kierowca mikrobusu. Siedzieć w mikrobusie. Mikrobusy stoją pod dworcem przykłady.

Co to jest Mru -Mru?

Zastosowanie Nikomu o tym ani mru-mru definicja.

Co to jest Męczennik?

Ranking męczennikiem (dla kwestie). Święci męczennicy. Orszak męczenników.; Dla niesprawiedliwego rządu męczennik jest bardziej szkodliwy niż buntownik. - [Massimo d´Azeglio encyklopedia.

Co to jest Mister?

Co lepsze skrót: Mr lub: Mr.): Mister Universum jak działa.

Co to jest Miękkotematowy?

Czy warto Rzeczownik miękkotematowy czy jest.

Co to jest Mięsień?

Opinie forum gładkie. Mięśnie prążkowane. Mięśnie brzucha. Mięśnie grzbietu. Mięsień dwugłowy uda. Miał silnie wyrobione mięśnie rąk. Nadwerężył sobie mięśnie nóg. Wyrobić sobie pojęcie.

Co to jest Misterium?

Najlepszy ´średniowieczny dramat religijny´ ndm w lp: Misterium pasyjne. Średniowieczne misteria wyjaśnienie.

Co to jest Międzyblokowy?

Porównaj Chłopcy rozegrali mecz międzyblokowy opis.

Co to jest Młot?

Wyniki Młot elektryczny. Młot sprężynowy. Uderzał młotem o kowadło. Rzut młotem. Serce mu biło jak młotem.; być/znaleźć się (po)pomiędzy młotem a kowadłem informacje.

Co to jest Mirabelka?

Zastosowanie ´gatunek śliwki´: Kosz słodkich mirabelek znaczenie.

Co to jest Msza?

Ranking gregoriańska. Msza w porządku rzymsko-katolickim. Msza za tragicznie zmarłego ojca. Msza za czyjąś duszę. Msza w czyjejś intencji. Ze skupieniem słuchał mszy świętej co znaczy.

Co to jest Możny?

Co lepsze przym. (lub: m odm. jak przym.): Możny pan. Możni hrabiowie. Na co dzień obcował z możnymi tego świata krzyżówka.

Co to jest Mniejszy?

Czy warto To nowe mieszkanie jest znacząco mniejsze od tego, które wynajmowałeś poprzednio. Z twoim bratem zawsze był mniejszy kłopot niż z tobą co to jest.

Co to jest Mors?

Opinie forum ´ssak morski´: Morsy zamieszkują morza arktyczne. Tłuszcz, skóra i kły morsa słownik.

Co to jest Maślany?

Najlepszy Bułka maślana. Rogalik maślany z serkiem topionym. Cały wieczór robiła do mnie maślane oczy. Masz takie maślane spojrzenie.; masło maślane czym jest.

Co to jest Major?

Porównaj ´stopień wojskowy, osoba nosząca ten stopień´ (skrót: mjr): Rozkaz majora. Mundur, dystynkcje majora. Major Henryk Sucharski co oznacza.

Co to jest Murować?

Wyniki muruję, murują: Robotnicy murują ściankę działową. Skończył budowlankę, a nawet nie potrafi murować tłumaczenie.

Co to jest Marża?

Zastosowanie ´stawka, jaką sprzedawca, chcąc mieć zysk, dolicza do ceny towaru´: Narzucić wysoką marżę na sprzedawany wyrób przykłady.

Co to jest Murarz?

Ranking Ciężka robota murarza. Wynająć wykwalifikowanych murarzy (lub: murarzów definicja.

Co to jest Manifestacja?

Co lepsze ´wystąpienie dużej ekipy ludzi, którzy chcą wyrazić swój sprzeciw albo poparcie dla kogoś´: Brać udział w manifestacji. Zorganizować manifestację polityczną encyklopedia.

Co to jest Mutant?

Czy warto ´organizm ze zmienionymi cechami dziedzicznymi w porównaniu do innych organizmów swojego typu´: Badacze wyhodowali w laboratorium mutanta. Mutanty popromienne jak działa.

Co to jest Musieć?

Opinie forum muszą, musiał, musieli: Musiał zarobić na siebie i własną rodzinę. Muszę zarobić na życie. Nie musisz tego robić. Musiał mało umieć, skoro oblał egzamin. Musiał nie czy jest.

Co to jest Mercedes?

Najlepszy ´marka samochodu i spółka´: Auto marki Mercedes. Dyrektor Mercedesa, lecz: Wsiąść do mercedesa (do samochodu tej marki pojęcie.

Co to jest Mżyć?

Porównaj mży: Poprzez cały dzień mżył deszcz. Mżyło już od rana wyjaśnienie.

Co to jest Makolągwa?

Wyniki ´ptak o szarobrunatnym upierzeniu´: Stado frunących makolągw opis.

Co to jest Mustang?

Zastosowanie ´dziki koń żyjący w preriach północnoamerykańskich´: Dosiąść dzikiego mustanga. Mknąć na mustangu. Stado mustangów na prerii informacje.

Co to jest Międzykontynentalny?

Ranking Samolot międzykontynentalny. Rozgrywki międzykontynentalne znaczenie.

Co to jest Mimo?

Co lepsze zespołu rockowego odbył się mimo ulewnego deszczu. Zrobił to mimo moich zakazów. Mimo wszystko chętnie się z nim wybiorę na wycieczkę. Mimo to uważam go za swojego co znaczy.

Co to jest Malinowoczerwony?

Czy warto ´czerwony o odcieniu malinowym´: Malinowoczerwony obrus krzyżówka.

Co to jest Maluch?

Opinie forum ´dziecko; fiat 126 p, mały fiat´: Niesforny maluch wdepnął w kałużę. Jeździł do pracy maluchem co to jest.

Co to jest Mścić (Się)?

Najlepszy mścisz (się), mszczą (się), mścijcie (się), mszczony: Mścił się z byle powodu. Nie mścij się na ludziach za własne niepowodzenia. Całe własne dorosłe życie mścił zgon słownik.

Co to jest Możliwe?

Porównaj Możliwe, iż jeszcze w tym roku uda mi się skończyć pisanie książki.; Polityka nie jest sztuką tego, co możliwe, ale tego, co niemożliwe czym jest.

Co to jest Manna?

Wyniki Kilogram manny (lub: kaszy manny).; manna z nieba co oznacza.

Co to jest Mechanik?

Zastosowanie Brygada mechaników samochodowych. Jest doskonałym mechanikiem - wszystko naprawi tłumaczenie.

Co to jest Morze?

Ranking Pływał łódką po wzburzonym morzu. Syn wyjechał na wakacje nad morze. Statki płyną po morzu. Za siedmioma górami, za siedmioma morzami... Rozbitkowie znaleźli się sami na przykłady.

Co to jest Moher?

Co lepsze ´wełna kóz angorskich´ blm: Sweter z ciepłego moheru definicja.

Co to jest Mimowolny?

Czy warto Przed egzaminem odczuwam mimowolny lęk. Stał się mimowolnym świadkiem zdarzenia encyklopedia.

Co to jest Miodousty?

Opinie forum ´mówiący rzeczy miłe i przyjemne´: Miodouści pochlebcy jak działa.

Co to jest Mazury?

Najlepszy Polsce północno-wschodniej´, Mazur, Mazurka, mazurski: Jeziora Mazur. Jechać na Mazury. Mieszkać na Mazurach. Wrócić z Mazur. Krajobraz mazurski. Jeziora mazurskie czy jest.

Co to jest Morfologia?

Porównaj ´dział gramatyki obejmujący fleksję i słowotwórstwo; skład krwi´ blm: Morfologia j. polskiego. Morfologia krwi. Miał niezłą morfologię. Robić morfologię pojęcie.

Co to jest Międzyrzecze?

Wyniki Międzyrzecze Eufratu i Tygrysu wyjaśnienie.

Co to jest Mankament?

Zastosowanie ´wada, usterka´: Być bez mankamentu. Mówić o czyimś mankamencie. Ten sprzęt elektroniczny ma kilka mankamentów opis.

Co to jest Magnes?

Ranking źródło pola elektromagnetycznego; coś co silnie pociąga´: Magnes przyciąga elementy wykonane z żelaza i niklu. Biegun magnesu. Wysokogórska wspinaczka przyciągała informacje.

Co to jest Mitologia?

Co lepsze Mitologia grecka. Mitologia rzymska. Badania Jana Parandowskiego nad mitologią znaczenie.

Co to jest Mały?

Czy warto pospolite pisz małą literą. O mały włos skończyłby pod kołami samochodu. Od małego bał się latać samolotem. Bez mała cały rok spędził za granicą, ciężko pracując.; być co znaczy.

Co to jest Maniak?

Opinie forum Ci młodzieńcy, którzy pasjonują się militariami, to normalnie niegroźni maniacy krzyżówka.

Co to jest Maniakalny?

Najlepszy Psychoza maniakalna co to jest.

Co to jest Medytacja?

Porównaj ´głębokie rozmyślanie nad czymś´: Pogrążył się w medytacjach nad swoim losem, lecz: Medytacje wiejskiego listonosza (tytuł piosenki słownik.

Co to jest Międzygatunkowy?

Wyniki Międzygatunkowe różnice w uzębieniu ssaków czym jest.

Co to jest Monoteizm?

Zastosowanie ´wiara w jednego Boga´ blm: Religie monoteistyczne co oznacza.

Co to jest Mąż?

Ranking wyszła za mąż. Tj. jej drugi mąż. Kochający mężowie. Był taki uroczy, więc wzięłam go sobie za męża. Pod koniec studiów dziewczęta zaczęły polować na męża. Po mężu tłumaczenie.

Co to jest Marynarz?

Co lepsze skrót: mar.): Awansował do rangi starszego marynarza. Mundur marynarza. Żona marynarza przykłady.

Co to jest Moneta?

Czy warto moneta. Wypuścić do obiegu okolicznościową monetę. Kolekcjoner starych monet.; wziąć/brać - [przyjąć/przyjmować] (coś) za niezłą monetę; Popularność - to sława w definicja.

Co to jest Moczowo -Płciowy?

Opinie forum Moczowo-płciowy układ encyklopedia.

Co to jest Majtnąć?

Najlepszy rzucić czymś´, majtnę, majtną, majtnijcie, majtnął, majtnęła, majtnęli, majtnąwszy: Pies majtnął radośnie ogonem. Majtnęła wszystkie książki w kąt. zobacz majtać jak działa.

Co to jest Mniszka?

Porównaj Pobożna mniszka. Klasztor mniszek czy jest.

Co to jest Mosiężny?

Wyniki Na stole stał mosiężny świecznik. Pociągnął za mosiężną klamkę i drzwi stanęły otworem pojęcie.

Co to jest Majorka?

Zastosowanie ´wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym´: Spędzić urlop na Majorce wyjaśnienie.

Co to jest Moniuszko?

Ranking ´kompozytor polski´: Stanisław Moniuszko. Halka Stanisława Moniuszki opis.

Co to jest Maskarada?

Co lepsze uczestnicy przebrani są za inne postacie; zjawisko, gdzie ktoś podaje się za kogo innego, niż jest w rzeczywistości´: Sąsiedzi zapraszają nas na maskaradę. Mam już dość informacje.

Co to jest Mata?

Czy warto Walczyć na zapaśniczej macie. Położyć matę na podłogę znaczenie.

Co to jest Mount Everest?

Opinie forum wym. maunt ewerest] ´najwyższy szczyt Himalajów´: Zdobywcy Mount Everestu. Potężna sylwetka Mount Everestu co znaczy.

Co to jest Mak?

Najlepszy Czerwone maki. Mielił mak na makowiec.; cicho jak makiem zasiał; cisza jak makiem zasiał; dobrać się w korcu maku; figa z makiem; rozbić coś w drobny mak krzyżówka.

Co to jest Miniatura?

Porównaj ´mały schemat czegoś´: Żaglowiec w miniaturze. Auto sportowy w miniaturze co to jest.

Co to jest Mrówka?

Wyniki się natknąć na niejeden kopiec mrówek. Pracowity jak mrówka.; Będąc człowiekiem, nie jestem bliższy nieskończoności, niż gdybym był mrówką, lecz także nie jestem dalszy słownik.

Co to jest Maczuga?

Zastosowanie Walczyć maczugą; maczugi skał wapiennych, lecz: Maczuga Herkulesa (nazwa skały czym jest.

Co to jest Mauzoleum?

Ranking ´grobowiec´ ndm w lp: Słynne mauzoleum w Halikarnasie, lecz: Mauzoleum Walki i Męczeństwa co oznacza.

Co to jest Mimika?

Co lepsze ´ruchy mięśni twarzy´ blm: Mimika twarzy. Z mimiki jego twarzy mogła wywnioskować, co on o tym wszystkim myśli tłumaczenie.

Co to jest Mgła?

Czy warto panowała nieprzenikniona, gęsta mgła. Miasto tonęło we mgle. Turyści szli granią we mgle. Przedzierał się poprzez gęstą mgłę w kierunku zabudowań. Jak we mgle widział przykłady.

Co to jest Maska?

Opinie forum grali w maskach. Na balu wszyscy byli poubierani w maski. Żołnierze uczyli się, jak zakładać maskę przeciwgazową. Liryka maski.; kryć (się, coś) pod maską (czegoś definicja.

Co to jest Manko?

Najlepszy ´niedobór pieniędzy w kasie´: Zrobić manko. Odkryć manko przy rozliczaniu kasy encyklopedia.

Co to jest Manometr?

Porównaj ´ciśnieniomierz´: Skala w manometrze. Wskazania manometru jak działa.

Co to jest Morski?

Wyniki Prądy morskie. Sól morska, lecz: Morskie Oko.; wilk morski czy jest.

Co to jest Mączka?

Zastosowanie ´sproszkowana substancja´: Wyrabiać mączkę. Mączka kostna sprowadzana z zagranicy pojęcie.

Co to jest Mityczny?

Ranking Postacie mityczne (mitologiczne). Obraz o tematyce mitologicznej (mitycznej wyjaśnienie.

Co to jest Magnetowid?

Co lepsze Odtwarzać wideokasety przy zastosowaniu magnetowidu. Na tym magnetowidzie możesz puszczać kasety w systemie VHS opis.

Co to jest Majtać?

Czy warto ´machać, wywijać´, majtam, majtają: Majta nogami, siedząc na poręczy schodów informacje.

Co to jest Muzyczno -Baletowy?

Opinie forum Teatr muzyczno-baletowy. Widowisko muzyczno-baletowe znaczenie.

Co to jest Mimo To?

Najlepszy Był przenikliwy mróz, mimo to poszedł bez czapki i rękawiczek co znaczy.

Co to jest Marzyć?

Porównaj marz, marzcie: Lubił marzyć. Marzyła o studiach w sporym mieście. Stale marzył o swojej narzeczonej, która została gdzieś daleko. Marzyła, iż wreszcie wyjdzie z domu krzyżówka.

Co to jest Mariacki?

Wyniki Hejnał z wieży mariackiej. Ołtarz mariacki, lecz: kościół Mariacki co to jest.

Co to jest Mistrz?

Zastosowanie mistrze. Mistrz literaturze. Naśladować mistrza. Był mistrzem w strzelaniu z łuku. Mistrzowie polski w piłce nożnej. Mistrz ceremonii.; Ty Mistrzem moim, ty Wodzem, ty słownik.

Co to jest Męka?

Ranking straszliwe męki, nie mogąc jej pomóc. Czytanie tej lektury jest dla niego niewyobrażalną męką. Czytać o nieludzkiej męce więźniów hitlerowskich obozów koncentracyjnych czym jest.

Co to jest Mosiądz?

Co lepsze Posążek z mosiądzu co oznacza.

Co to jest Mechaniczny?

Czy warto Mechaniczny odruch, lecz: Mechaniczna pomarańcza (tytuł powieści Anthony´ego Burgessa tłumaczenie.

Co to jest Meritum?

Opinie forum ´ważna treść kwestie´ ndm w lp: Meritum kwestie. Przejść do meritum przykłady.

Co to jest Milenium?

Najlepszy ´moment tysiąca lat´ ndm w lp, milenijny: Milenium państwa polskiego. Pluskwa milenijna. Dwa milenia naszej ery definicja.

Co to jest Martwy?

Porównaj współcześnie martwy język. Martwa litera prawa. Martwe dusze. Lekcja martwego języka (powieść A. Kuśniewicza), lecz: Morze Martwe (słone jezioro).; leżeć martwym bykiem encyklopedia.

Co to jest Magnetyzm?

Wyniki przyciągania do siebie pewnych materiałów; zdarzenie wywołujące u ludzi chęć bycia wspólnie´ blm: Magnetyzm ziemski. Teoria magnetyzmu zwierzęcego. Zdarzenie magnetyzmu jak działa.

Co to jest Misterny?

Zastosowanie ´łagodny, wykonany dokładnie´: Misterna praca. Misterne biureczko czy jest.

Co to jest Męczarnia?

Ranking Niesłusznie oskarżony, przeżywał prawdziwe męczarnie. Pierwsi chrześcijanie umierali w męczarniach pojęcie.

Co to jest Milicyjny?

Co lepsze Wóz milicyjny zatrzymał się pod pawilonem. Powieść milicyjna. Mundur milicyjny. Patrol milicyjny zatrzymał kilku młodych ludzi.; godzina milicyjna wyjaśnienie.

Co to jest Miesiączka?

Czy warto Obfita miesiączka. Boląca miesiączka. Przechodzić miesiączkę. Miesiączka się opóźnia. Mieć nieregularne miesiączki. Miesiączka ustaje z wiekiem przekwitania opis.

Co to jest Mojżesz?

Opinie forum narodu izraelskiego´, Mojżeszowy, mojżeszowy: Powołanie Mojżesza poprzez Boga. Potomkowie Mojżeszowi (lub: Potomkowie Mojżesza), lecz: Wyznanie mojżeszowe (żydowskie informacje.

Co to jest Matematyczno -Fizyczny?

Najlepszy ´matematyczny i fizyczny´: Klasa o profilu matematyczno-fizycznym w liceum ogólnokształcącym znaczenie.

Co to jest Mit?

Porównaj ´podanie o bogach, legendarnych bohaterach i fantastycznych wydarzeniach; utrwalone, ale fałszywe mniemanie na jakiś temat´: Mit o Perseuszu. Rósł mit o jego bogactwie co znaczy.

Co to jest Mineralny?

Wyniki Woda mineralna. Bogactwa mineralne krzyżówka.

Co to jest Metropolia?

Zastosowanie ´kluczowe miasto jakiegoś regionu; jednostka administracyjna Kościoła składająca się z kilku diecezji´: Metropolia gnieźnieńska. Mieszkać w metropolii co to jest.

Co to jest Majówka?

Ranking ´letnia albo wiosenna wycieczka za miasto´: Urządzić majówkę. Wybraliśmy się na majówkę nad zalew słownik.

Co to jest Materia?

Co lepsze istnieje fizycznie, substancja blm; zakres tematyczny; tkanina´: Edukacja o materii. Ciemna materia. Mechanizm przemiany materii. Filozoficzne zapytanie o pierwszą czym jest.

Co to jest Małżeństwo?

Czy warto zawarli małżeństwo w stołecznym Urzędzie Stanu Cywilnego. Sąd dla rodziny postanowił unieważnić małżeństwo. Małżeństwo żyło zgodnie. Młode małżeństwo wynajęło mieszkanie co oznacza.

Co to jest Maruda?

Opinie forum ż (lub: m odm. jak ż): Popędzać marudę. Nie móc wytrzymać z marudą. Narzekania marud (lub: marudów - tylko o mężczyznach tłumaczenie.

Co to jest Mongolia?

Najlepszy ´kraj w Azji´, Mongoł, Mongołka, mongolski: Mieszkańcy Mongolii. Przemierzać Mongolię. Stepy mongolskie, lecz: Wyżyna Mongolska, Mongolska Republika Ludowa przykłady.

Co to jest Mama?

Porównaj Słuchać się mamy. Sporo zawdzięczać mamie.; kocia mama definicja.

Co to jest Marudzić?

Wyniki marudzą: Przestań marudzić i zbieraj się w drogę! Czekałem pół godziny na marudzącą koleżankę. Marudziliśmy bardzo z wyjściem w góry. Był chory i bez ustanku marudził encyklopedia.

Co to jest Metodyczny?

Zastosowanie Ośrodek metodyczny dla nauczycieli. Metodyczna robota. Metodyczny umysł jak działa.

Co to jest Miażdżyć?

Ranking miażdżą, miażdż, miażdżcie: Cukiernik miażdży mak do wypieku makowca. Huragan miażdżył wszystko, co napotkał na swojej drodze.; Ogromny gigantyczny los, który człowieka czy jest.

Co to jest Motorówka?

Co lepsze Siedzieć w motorówce. Uruchomić motorówkę. Wyścigi motorówek pojęcie.

Co to jest Marchewka?

Czy warto Chrupać smaczną marchewkę. Pęczek marchewek.; sposób - [mechanizm, zasada...] kija i marchewki wyjaśnienie.

Co to jest Miarka?

Opinie forum szerokość ściany. Dwie miarki mleka w proszku.; miarka za miarkę; mierzyć (kogoś) własną - [swoją] miarką; przebrać miarkę; przebrała się miarka; Ziarnko do ziarnka, a opis.

Co to jest Myśl?

Najlepszy głowy pewna myśl. Jaka myśl strzeliła ci znów do głowy? Jego wystąpienie podsunęło mi świetną myśl. Nie mogę skupić myśli. W przekonaniu umowy wydawnictwo powinno mi informacje.

Co to jest Mężatka?

Porównaj mężatką. Daj sobie z nią spokój - to mężatka. Spotkanie młodych mężatek.; Już mi minęło szesnaście latek, muszę się wpisać w rejestr mężatek.; Nie kochaj mężatki znaczenie.

Co to jest Mglisto?

Wyniki Na dworze jest mglisto (lub: mgliście co znaczy.

Co to jest Monotonny?

Zastosowanie Monotonny, usypiający głos. Za oknami pociągu roztaczał się monotonny, nizinny krajobraz krzyżówka.

Co to jest Majster?

Ranking Majster murarski. Majster prowadzi zakład rzemieślniczy. Majster dogląda warsztatu. Majster do wszystkiego. Jestem majstrem w swoim rzemiośle. Majster-klepka co to jest.

Co to jest Maszynopis?

Co lepsze Oddała do wydawnictwa maszynopis swojej nowej książki słownik.

Co to jest Maturzysta?

Czy warto m odm. jak ż: Przygotowywać maturzystę do matury. Tegoroczni maturzyści czym jest.

Co to jest Muzyczny?

Opinie forum muzyczna (do filmu, do dzieł literackich). Komedia muzyczna. Zespół muzyczny. Przywódca zespołu miał gruntowne wykształcenie muzyczne. Wokalista był obdarzony co oznacza.

Co to jest Magnetyczny?

Najlepszy Biegun magnetyczny. Burza magnetyczna. Głowica magnetyczna. Pole magnetyczne. Możesz wejść do biblioteki dzięki karcie magnetycznej. Masz na mnie magnetyczny wpływ tłumaczenie.

Co to jest Memoriał?

Porównaj skierowane do władz; zawody sportowe dla uczczenia pamięci wybitnego sportowca´: Memoriał do władz. Brał udział w memoriale Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny przykłady.

Co to jest Mariasz?

Wyniki ´dawna gra w karty´: Grać w mariasza definicja.

Co to jest Miedziano -Złoty?

Zastosowanie ´z miedzi i złota´: Miedziano-złote wykończenie powierzchni rzeźby encyklopedia.

Co to jest M. In.?

Ranking pomiędzy innymi): Podróżowała po Włoszech, była między innymi w Wenecji jak działa.

Co to jest Miękko?

Co lepsze wym. mieçko]: W tym fotelu jest tak miękko. Jajka na miękko.; robi się/zrobiło się (komuś) miękko koło serca czy jest.

Co to jest Małorolny?

Czy warto ´mający małe gospodarstwo´: Małorolni chłopi pojęcie.

Co to jest Miernota?

Opinie forum Był prawdziwą miernotą z matematyki.; Umiarkowane tylko oddawać zawsze pochwały - dowód to miernoty. - [Luc de Clapiers de Vauvenargues wyjaśnienie.

Co to jest Można By?

Najlepszy Człowiekowi temu można aby pomóc. Można aby spróbować rozwiązać to zadanie odmiennie opis.

Co to jest Mierzeja?

Porównaj ´wąski pas lądu odcinający zatokę od morza´: Brzeg mierzei. Opłynąć mierzeję, lecz: Mierzeja Helska, Mierzeja Wiślana informacje.

Co to jest Meldunek?

Wyniki Mieszkać bez meldunku. Mieć kłopoty z meldunkiem. Złożyć meldunek dowódcy jednostki. A teraz krótki meldunek z Rajdu Paryż - Dakar znaczenie.

Co to jest Monte Cassino?

Zastosowanie wym. monte kas-ino] ´wzgórze we Włoszech´ ndm: Bitwa o Monte Cassino co znaczy.

Co to jest Metaliczny?

Ranking Farby metaliczne. Karoseria samochodu o metalicznym połysku. Trącone cymbały wydawały metaliczny dźwięk. Metaliczny wapń krzyżówka.

Co to jest Minąć (Się)?

Co lepsze miną (się), mińcie (się), minął (się), minęła (się), minęli (się), minąwszy (się): Minął nas na rowerze, jakby nas w ogóle nie znał. Kiedy minie cię gniew, znowu co to jest.

Co to jest Myjnia?

Czy warto Myjnia samochodowa. Otworzyć nowoczesną myjnię słownik.

Co to jest Międzyludzki?

Opinie forum Stosunki międzyludzkie. Międzyludzkie kontakty czym jest.

Co to jest Musztra?

Najlepszy ´ćwiczenia wojskowe doskonalące krok marszowy i formowanie szyków´: Przyglądać się musztrze. Ćwiczyć musztrę. Plac musztry co oznacza.

Co to jest Maestro?

Porównaj ´wybitny muzyk´: Słynni włoscy maestrowie. Ten dyrygent to prawdziwy maestro tłumaczenie.

Co to jest Maszynopisanie?

Wyniki Kurs maszynopisania przykłady.

Co to jest Mennica?

Zastosowanie ´zakład, gdzie bije się monety´: Mennica państwowa. Bicie dwudziestogroszówek w mennicy definicja.

Co to jest Miejscówka?

Ranking Zarezerwować miejscówkę na ekspres. Kupić kilka miejscówek encyklopedia.

Co to jest Mała Niedźwiedzica?

Co lepsze ´gwiazdozbiór nieba północnego´: Obserwować na niebie Małą Niedźwiedzicę jak działa.

Co to jest Mityng?

Czy warto Brać udział w mityngu lekkoatletycznym czy jest.

Co to jest Morfeusz?

Opinie forum ´bóg marzeń sennych w mitologii greckiej´: Morfeusz był synem Hypnosa.; w objęciach Morfeusza; wpaść w objęcia Morfeusza pojęcie.

Co to jest Mętny?

Najlepszy Mętny napój, chyba przeterminowany. Prowadzić mętne interesy.; łowić ryby w mętnej wodzie wyjaśnienie.

Co to jest Magazyn?

Porównaj poświęcone do przechowywania towarów; ilustrowane czasopismo´: Magazyn wypełniony po dach towarami. Złożyć wyrób w magazynie. Napisałam artykuł do pewnego magazynu opis.

Co to jest Maskotka?

Wyniki Nosiła ze sobą maskotkę na szczęście. Otrzymała w prezencie od przyjaciół maskotkę. Pluszowe maskotki informacje.

Co to jest Mysz?

Zastosowanie Pułapka na myszy. Kot poluje na myszy. Eksperymenty na myszach.; bawić się - [igrać, zabawiać się...] (z kimś) jak kot z myszą; biedny jak mysz kościelna; siedzieć znaczenie.

Co to jest Marka?

Ranking ´spółka, towar; jakość, uznanie; niemiecka i fińska jednostka monetarna´, markowy: Marka samochodu. Mieć niezłą markę. Markowe ubranie. 100 marek niemieckich co znaczy.

Co to jest Masa?

Co lepsze ciężarówki. Wiesz, ile wynosi masa Ziemi? Masa atomowa. Masa krytyczna. Masa spoczynkowa. Po ogłoszeniu niewypłacalności firmy pozostała masa upadłościowa. Miała masę krzyżówka.

Co to jest Modelarz?

Czy warto ´wykonawca modeli jakichś wyrobów´: Modelarz szybowców, samochodów, statków. Młodzi modelarze. Współzawodnictwo młodych modelarzy (lub: modelarzów co to jest.

Co to jest Ministrant?

Opinie forum Ministrant w służbie ołtarza. Młodziutcy ministranci służyli do mszy słownik.

Co to jest Myślnik?

Najlepszy Użycie myślnika. Posłużyć się myślnikiem. Brak myślników w tekście dialogu. Różnice pomiędzy myślnikiem a łącznikiem czym jest.

Co to jest Motyw?

Porównaj Motyw literacki. Łatwo wpadający w ucho motyw muzyczny. Motywem mojego działania była troska o rodzinę co oznacza.

Co to jest Mleko?

Wyniki prosto od krowy. Zsiadłe mleko. Co rano piję przegotowane mleko z miodem. Kawa z mlekiem z pewnością postawi cię na nogi.; brakuje - [brak] (komuś) tylko ptasiego mleka tłumaczenie.

Co to jest Matnia?

Zastosowanie ´pułapka´: Wpaść w matnię. Wydobyć się z matni. Wydostać się z matni. Wyjść z matni, lecz: Matnia (video R. Polańskiego przykłady.

Co to jest Malować?

Ranking Cały dzień malował pokój gościnny. W wolnych chwilach maluje obrazy. Własne obrazy malował lub na szkle, lub na płótnie. Przed wyjściem na zabawę malowała sobie definicja.

Co to jest Mgnienie?

Co lepsze W mgnieniu oka spakował się do drogi encyklopedia.

Co to jest Młody?

Czy warto młodym człowiekiem. Młody człowieku, sporo jeszcze musisz zrozumieć! Składać życzenia młodej parze. Młode lata spędził, podróżując po świecie. Młode wino szumiało im w jak działa.

Co to jest Mnich?

Opinie forum Habit mnicha. Bogobojni mnisi. Modlitwa mnichów.; Habit nie czyni mnicha.; Mnich diabła w kapturze nosi.; Mnich tak odpowiada, jak mu opat śpiewa czy jest.

Co to jest Mistyfikacja?

Najlepszy ´nadanie jakiemuś oszustwu pozorów prawdy´: Brać udział w mistyfikacji. Przygotować niecodzienną mistyfikację pojęcie.

Co to jest Maj?

Porównaj Warszawy trzeciego maja. Przed piątym maja muszę opuścić Ogromną Brytanię. Trzeci maja jest dniem wolnym od pracy. Dziś jest czternasty maja (lub: Dziś jest wyjaśnienie.

Co to jest Mizdrzyć Się?

Wyniki ´stroić miny, przymilać się´, mizdrzę się, mizdrzą się, mizdrz się, mizdrzcie się: Mizdrzyła się przed lustrem. Mizdrzyła się do chłopców opis.

Co to jest Mikrofalówka?

Zastosowanie Podgrzewać coś w mikrofalówce informacje.

Co to jest Modrzew?

Ranking ´drzewo iglaste z rodz. sosen´: Igły modrzewia. Las wysokich modrzewi znaczenie.

Co to jest Matematyczny?

Co lepsze matematyczna. Logika matematyczna. Na tablicy widniał wzór matematyczny. Uczniowie w pocie czoła rozwiązywali zadania matematyczne. Wyprowadzać twierdzenia matematyczne co znaczy.

Co to jest Mościć (Się)?

Czy warto miejsce wygodnym, wyściełać je czymś miękkim´, moszczę (się), mościsz (się), moszczą (się), mośćcie (się): Mościć sobie gniazdko. Mościli się na plaży w ciepłym piasku krzyżówka.

Co to jest Macedonia?

Opinie forum ´kraj na Półwyspie Bałkańskim´, Macedończyk, Macedonka, macedoński: Mieszkańcy Macedonii; język macedoński co to jest.

Co to jest Marnotrawić?

Najlepszy marnotrawię, marnotrawią: Marnotrawisz moje ciężko zarobione kapitał. Przepraszam, jeśli marnotrawię twój czas słownik.

Co to jest Mamutowiec?

Porównaj ´ogromne drzewo iglaste´: Wysokość mamutowca czym jest.

Co to jest Miłostka?

Wyniki Miała ochotę na przelotną miłostkę co oznacza.

Co to jest Maniacki?

Zastosowanie Upór maniacki. Powtarzać coś z maniackim uporem tłumaczenie.

Co to jest Maruder?

Ranking ´ktoś, kto się zawsze spóźnia´: Maruderzy przychodzą zawsze jako ostatni. Czekamy jeszcze na maruderów przykłady.

Co to jest Mozół?

Co lepsze ´trud´: Pracować w mozole. Ta robota wymaga sporo mozołu definicja.

Co to jest Można?

Czy warto z tobą skontaktować? Zawsze można na mnie bazować. Czy można przesunąć to krzesło? Nie można robić wszystkiego naraz.; można (z kimś) konie kraść; Nie można ujarzmić encyklopedia.

Co to jest Marznąć?

Opinie forum znąć], marznę, marzną, marzł (lub: marznął), marzła, marzli: Nie wziął ze sobą rękawiczek i teraz ręce mu marzły na mrozie. Całą noc padał marznący deszcz przechodzący w jak działa.

Co to jest Melodia?

Najlepszy ucho melodia. Nucić znajomą melodię.; Słodkie są słyszane melodie, lecz niesłyszane jeszcze są słodsze. - [John Keats]; Życie jest piękną melodią - to tylko tekst jest czy jest.

Co to jest Matuzalem?

Porównaj biblijna, potomek Seta, żył 969 lat; znak długowieczności´, matuzalemowy: Moja babcia doczekała w zdrowiu matuzalemowego wieku.; wiek Matuzalema; lata matuzalowe pojęcie.

Co to jest Machnąć?

Wyniki szybkie ruchy (na przykład ręką); przen. rzucić coś ze zniecierpliwieniem; błyskawicznie coś zrobić´, machnę, machną, machnijcie, machnął, machnęła, machnęli, machnąwszy wyjaśnienie.

Co to jest Militaria?

Zastosowanie ´rzeczy powiązane z wojskiem´ blp: Sklep z militariami. Młodzi chłopcy pasjonowali się militariami opis.

Co to jest Makler?

Ranking ´osoba pośrednicząca w transakcjach finansowych´, maklerski: Maklerzy giełdowi. Inwestycje maklerów na giełdzie. Biuro maklerskie. Szelki maklerskie informacje.

Co to jest Modliszka?

Co lepsze ´spory owad o workowatym ciele; kobieta porzucająca kochających ją mężczyzn´: Samica modliszki pożera samca po akcie płciowym. Kobieta modliszka znaczenie.

Co to jest Mało Znany?

Czy warto Niewiele znany twórca co znaczy.

Co to jest Małowartościowy?

Opinie forum Małowartościowy pracownik. Podaruj jej na urodziny jakiś małowartościowy drobiazg krzyżówka.

Co to jest Monarchistyczny?

Najlepszy Monarchistyczne przekonania, poglądy co to jest.

Co to jest Mrugać?

Porównaj mrugam, mrugają: Pan Zagłoba mrugał znacznie swoim jedynym okiem. Mrugali do siebie porozumiewawczo. Dokręć, proszę, tę żarówkę, ponieważ mruga słownik.

Co to jest Majdanek?

Wyniki ´dzielnica Lublina´: Muzeum na Majdanku. Obóz na Majdanku czym jest.

Co to jest Mieszać Się?

Zastosowanie nie własne kwestie; łączyć się; mącić się´, mieszam się, mieszają się, mieszajcie się: Mieszał się w nasz związek, ilekroć był zazdrosny. Szczęście w nieszczęściu co oznacza.

Co to jest Maturalny?

Ranking Przystąpić do egzaminu maturalnego. Dostał świadectwo maturalne z rąk dyrektora liceum. Tematy maturalne z j. polskiego tłumaczenie.

Co to jest Metalurgia?

Co lepsze ´edukacja o wytwarzaniu metali´ blm: Studiować metalurgię na politechnice przykłady.

Co to jest Marnotrawny?

Czy warto ´nieoszczędny´: Marnotrawni przedsiębiorcy.; syn marnotrawny definicja.

Co to jest Męskoosobowy?

Opinie forum Rodzaj męskoosobowy encyklopedia.

Co to jest Martyrologia?

Najlepszy ´męczeństwo´: Martyrologia ofiar hitlerowskiego mechanizmu terroru i masowej zagłady. Martyrologia więźniów w obozach koncentracyjnych. Dzieje martyrologii powstańczej jak działa.

Co to jest Menuet?

Porównaj ´taniec pochodzenia francuskiego´: Tańczyć menueta. Grać menueta, lecz: Menuet G-dur Ignacego Paderewskiego czy jest.

Co to jest Mohikanin?

Wyniki ´Indianin Ameryki Północnej´: Ostatni Mohikanin pojęcie.

Co to jest Mleć?

Zastosowanie mielę, mielesz, mielą, mielcie, mełł, mełła, mełli, mielony: Mełł zboże na mąkę. Mielesz mięso czy kroisz kapustę? Mleć językiem.; mleć ozorem wyjaśnienie.

Co to jest Międzyczas?

Ranking uzyskiwał świetne międzyczasy. Rano byłem w szkole, wieczorem odwiedziłem kolegę, a w międzyczasie przeczytałem bardzo ciekawą książkę i obejrzałem video przyrodniczy opis.

Co to jest Miech?

Co lepsze ´przyrząd do tłoczenia powietrza´: Miech kowalski informacje.

Co to jest Mistycyzm?

Czy warto ´pogląd wyrażający sposobność połączenia się duszy ludzkiej z bóstwem´ blm: Pociągał go orientalny mistycyzm. Jego poglądy były przesiąknięte mistycyzmem znaczenie.

Co to jest Miecz?

Opinie forum Dwa nagie miecze. Błysk mieczy (lub: mieczów).; być - [okazać się, stać się] mieczem obosiecznym; wisi (nad kimś, nad czymś) miecz Damoklesa; wisieć (nad kimś, nad co znaczy.

Co to jest Mokka?

Najlepszy ´gatunek kawy´ blm: Zaparzyć aromatyczną mokkę krzyżówka.

Co to jest Moment?

Porównaj bezwładności. Okres siły. Wpadnij do mnie na okres, coś ci pokażę. Obrona pracy magisterskiej okazała się przełomowym momentem w jej życiu. Od momentu, gdzie jajo co to jest.

Co to jest Mniejsza?

Wyniki z tym: Kupiłeś mi gazetę? Mniejsza z tym słownik.

Co to jest Mruczeć?

Zastosowanie mruczę, mruczą, mruczcie: Kot mruczy z przyjemności. Młodzieniec mruczał coś niewyraźnie pod nosem czym jest.

Co to jest Monarchia?

Ranking sprawowanych poprzez jedną osobę´: Potęga monarchii. Obalić monarchię.; W monarchii będę rewolucjonistą, a w republice będę wielbić króla. - [Antoni Słonimski co oznacza.

Co to jest Medycyna?

Co lepsze blm: Studiować medycynę pod okiem prof. Religi. Wykładać medycynę na Śląskiej Akademii Medycznej tłumaczenie.

Co to jest Miazga?

Czy warto ´masa powstała po zgnieceniu´: Rozgnieść truskawki na miazgę przykłady.

Co to jest Małomówny?

Opinie forum Był z natury małomówny. Nie małomówny, lecz mowny, rozmowny, wymowny definicja.

Co to jest Monitor?

Najlepszy Podłączyć monitor do jednostki centralnej komputera. Przetrzeć monitor szmatką, lecz: Monitor Polski encyklopedia.

Co to jest Miska?

Porównaj Na obiad zjadł miskę kartoflanki z chlebem. Miska dla psa. Uprać bieliznę w misce.; oddać - [sprzedać] (coś) za miskę soczewicy jak działa.

Co to jest Molekularny?

Wyniki ´cząsteczkowy´: Biologia molekularna czy jest.

Co to jest Międzyplanetarny?

Zastosowanie Lot międzyplanetarny pojęcie.

Co to jest Mieść?

Ranking miotę, mieciesz, miotą, mieć, miećcie, miótł, miotła, mietli, mieciony: Wiatr miecie śniegiem. Nagłe podmuchy miotą uliczne śmieci wyjaśnienie.

Co to jest Magister?

Co lepsze naukowy, osoba nosząca ten stopień´ (skrót: magister): Mgr farmacji. Mgr prawa. Mgr inż. budownictwa lądowego. Uroczyście został mu nadany tytuł magistra filologii opis.

Co to jest Miarowy?

Czy warto Drużyna harcerska podążała miarowym krokiem informacje.

Co to jest Menedżer?

Opinie forum prowadząca przedsiębiorstwem; osoba dbająca o interesy finansowe twórcy, sportowca albo jakiegoś zespołu´: Odnaleźć się w roli rzutkiego menedżera. Pertraktować z znaczenie.

Co to jest Monogamia?

Najlepszy ´jednożeństwo´ blm: Zwolennik monogamii. Uznawać monogamię co znaczy.

Co to jest Murszeć?

Porównaj ´próchnieć´, murszeje, murszeją, murszał: Cały dach jest do zamiany, przewarzająca część belek murszeje krzyżówka.

Co to jest Mowa?

Wyniki umiejętność wypowiadania blm; język mówiony blm; wypowiedź okolicznościowa´: Tak się zdenerwował, iż aż mu odjęło mowę. Po jakimś czasie odzyskał mowę. Naśladować mowę co to jest.

Co to jest Mahometanizm?

Zastosowanie ´religia islamu´ blm: Wyznawać mahometanizm. Przejść na mahometanizm słownik.

Co to jest Makatka?

Ranking ´dekoracyjna tkanina ścienna´: Kolorowa makatka. Zawiesić makatkę nad łóżkiem. Haftować makatki. Wyszywać makatki czym jest.

Co to jest Mieszany?

Co lepsze Na zabawie, jak rozumiem, będzie mieszane towarzystwo? Tenisowy mistrz świata w grze mieszanej.; mieszane uczucia co oznacza.

Co to jest Miód?

Czy warto Słoik miodu. Posmarować kromkę chleba miodem. Wyjadać miód prosto z barci. Buty do biegania cud, miód!; państwo - [kraina, ziemia] mlekiem i miodem płynący - [płynąca tłumaczenie.

Co to jest Manipulować?

Opinie forum manipulują: Uparcie manipulował kluczem przy zamku. Przyglądała się, jak manipulował przy silniku. Przyglądała się, jak manipulował koło silnika. Politycy manipulują przykłady.

Co to jest Milimetr?

Najlepszy znak: mm): Blacha grubości 5 milimetrów. Polski sprinter o milimetry wyprzedził swojego przeciwnika definicja.

Co to jest Maksyma?

Porównaj filozoficzna, aforyzm´: Maksyma filozoficzna. Lubił wygłaszać umoralniające maksymy. Wziął sobie do serca maksymę, iż kapitał leżą na ulicy. Wziął sobie za maksymę słowa encyklopedia.

Co to jest Mierzyć?

Wyniki mierz, mierzcie: Mierz sobie temperaturę co kilka godz.. Mierzyła sukienki jedną za drugą. Aleja mierzyła 500 metrów długości. Mierzyli do siebie z rewolwerów. Wysoko jak działa.

Co to jest Makulatura?

Zastosowanie blm: Skup makulatury. Szkoła zorganizowała zbiórkę makulatury. Ta powieść to makulatura czy jest.

Co to jest Monsun?

Ranking ´wiatr wiejący w nadmorskich państwach podzwrotnikowych´: Nadejście monsunu. Wiał lekki monsun pojęcie.

Co to jest Metropolita?

Co lepsze ´arcybiskup zarządzający metropolią´ m odm. jak ż: Metropolita poznański wyjaśnienie.

Co to jest Mucha?

Czy warto wpadła poprzez okno do mieszkania. Brzęczące muchy latały wokół lampy.; (ktoś) muchy aby nie zabił - [nie skrzywdził]; mieć muchy w nosie; mucha nie siada; ruszać się opis.

Co to jest Maciej?

Opinie forum Maciej Boryna (bohater powieści Chłopi ).; w koło Macieju informacje.

Co to jest Matura?

Najlepszy Jeśli chcesz myśleć o maturze, musisz się przyłożyć do edukacji. Złożyć maturę. Zdawała maturę przed kilku laty. Nowa matura. Stara matura znaczenie.

Co to jest Mimo Że?

Porównaj Nie kupiłem tej płyty, mimo iż miałem na nią ochotę co znaczy.

Co to jest Meteorologiczny?

Wyniki Komunikat meteorologiczny krzyżówka.

Co to jest Mobilizacja?

Zastosowanie Ogłosić powszechną mobilizację. Przedwyborcza mobilizacja elektoratu jakiejś partii co to jest.

Co to jest Machlojka?

Ranking ´oszustwo´: Wykryć sprytną machlojkę słownik.


Co to znaczy w szkole? Słownik polskiego do szkoły

  • Pojęcie
  • Wyraz
  • Definicja
  • Słowo
  • Znaczenie

Definicja Machlojka co znaczy Mobilizacja krzyżówka Meteorologiczny co to jest Mimo Że słownik Matura czym jest Maciej co oznacza Mucha tłumaczenie Metropolita przykłady. co to znaczy.

Słownik Motyka co znaczy Mur krzyżówka Maginot co to jest Malta słownik co to jest.