Rola co znaczy Romanistyka krzyżówka Rozwlekły co to jest Rozliczny słownik Reklamacja czym jest.

rogówka remincencja krzyżówka co to jest

Definicje języka polskiego na R

Co to jest Rogówka?

Ranking ´zewnętrzna błona gałki ocznej´: Zmętnienie rogówki. Zbadać rogówkę oka co znaczy.

Co to jest Reminiscencja?

Co lepsze myśl, scena i tym podobne istniejące już w jakimś dziele sztuki i będące jego oddźwiękiem´: Reminiscencje literackie. Reminiscencje muzyczne. Reminiscencje z czytanych krzyżówka.

Co to jest Rozruchy?

Czy warto demonstracje´ tylko w lm: Oświadczenie szefa rządu spowodowało uliczne rozruchy. Policja sprawnie stłumiła rozruchy pseudokibiców po meczu. W centrum miasta wybuchły co to jest.

Co to jest Ruletka?

Opinie forum ´gra hazardowa´: Grać w ruletkę. Rosyjska ruletka słownik.

Co to jest Raczyć?

Najlepszy uczynić coś z łaski´, raczę, raczą, raczcie: Raczył nas wybornym koniakiem. Może raczysz na mnie spojrzeć, gdy do ciebie mówię? Nie raczyła mu nawet odpowiedzieć czym jest.

Co to jest Radiowóz?

Porównaj ´auto zaopatrzony w radiostację´: Proszę wsiąść do radiowozu. Policyjne radiowozy patrolowały ulice miasta co oznacza.

Co to jest Ratunek?

Wyniki wołanie o ratunek. Zwrócili się do mnie z prośbą o ratunek. Przybyliśmy wam na ratunek. Pospieszył ile sił w nogach na ratunek tonącemu. Rzucił się na ratunek ofiarom tłumaczenie.

Co to jest Rak?

Zastosowanie dolegliwość´, rakowy: Złapaliśmy raka zaraz przy brzegu. Zrobił się czerwony jak rak. Zaczerwieniła się jak rak. Rak gardła. Rak piersi. Rak przełyku. Rak płuc. Rak przykłady.

Co to jest Rycerz?

Ranking rycerski: Rycerz swojej damy. Pasowanie na rycerza. Kodeks rycerski. Obyczaj rycerski.; omyłkowy rycerz; śpiący rycerz; Znać rycerza po ujęciu broni definicja.

Co to jest Roztrząsnąć?

Co lepsze roztrząsnę, roztrząśniesz, roztrząsną, roztrząsnął, roztrząsnęła, roztrząsnęli, roztrząsnąwszy, roztrząśnięty: Dziadek roztrząsnął siano widłami encyklopedia.

Co to jest Rozmontować?

Czy warto rozmontuję, rozmontują, rozmontujcie: Technik rozmontował antenę na dachu jak działa.

Co to jest Roztrącić?

Opinie forum roztrącę, roztrącą, roztrąćcie: Roztrącił stojących przed nim wartowników czy jest.

Co to jest Rezurekcja?

Najlepszy ´nabożeństwo wielkanocne z procesją´: Pójść do kościoła na uroczystą rezurekcję pojęcie.

Co to jest Reprezentować?

Porównaj ´działać w czyimś imieniu´, reprezentuję, reprezentują, reprezentujcie: Reprezentować interesy towarzyszy wyjaśnienie.

Co to jest Radosny?

Wyniki nastrój. Radośni chłopcy. Radosna twórczość. Od rana był w radosnym nastroju. Na jego twarzy pojawił się radosny uśmiech.; Sporo daje ten, kto dając niewiele, daje z opis.

Co to jest Rozżarzyć?

Zastosowanie rozżarzę, rozżarzą, rozżarz, rozżarzcie: Kowal rozżarzył sztabę metalu informacje.

Co to jest Równoboczny?

Ranking Trójkąt równoboczny znaczenie.

Co to jest Rozminąć Się?

Co lepsze przejechać w okolicy siebie, zmierzając w przeciwnych kierunkach´, rozminę się, rozminiesz się, rozminą się, rozmińcie się, rozminął się, rozminęła się, rozminęli się co znaczy.

Co to jest Rumak?

Czy warto ´rasowy koń´: Dosiąść narowistego rumaka. Stado rączych rumaków.; Życie jest rumakiem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca. - [Iason Evangelu krzyżówka.

Co to jest Rozwinąć?

Opinie forum rozwiniesz, rozwiną, rozwińcie, rozwinął, rozwinęła, rozwinęli, rozwinąwszy, rozwinięty: Miał obawy co do tego, czy spadochron rozwinie się w odpowiednim momencie co to jest.

Co to jest Rzeźbić?

Najlepszy rzeźbię, rzeźbią, rzeźb (lub: rzeźbij), rzeźbcie (lub: rzeźbijcie): Twórca rzeźbił w drewnie i glinie słownik.

Co to jest Reportaż?

Porównaj publicystycznej, audycja radiowa, telewizyjna albo video będące opisem zdarzeń znanych autorowi z bezpośredniej obserwacji i autentycznych materiałów´: Reportaż filmowy czym jest.

Co to jest Raz?

Wyniki spadały gęste razy. Za własną krnąbrność otrzymywał od ojca liczne razy. Uchylał głowę od razów, które na niego spadały. Uchylał się od razów. Zrobiłbym to sto razy co oznacza.

Co to jest Rzucić?

Zastosowanie rzućcie: Rzucił ubranie na kanapę. Rzucił pracę przed miesiącem. Rzucił nam zdawkową odpowiedź. Bardzo przeżywał to, iż dziewczyna go rzuciła. Rzuć to wszystko i chodź z tłumaczenie.

Co to jest Rozpatrzyć?

Ranking ´rozważyć coś´, rozpatrzę, rozpatrzą, rozpatrz, rozpatrzcie: Sprawę rozpatrzył sąd wojewódzki w składzie dwóch sędziów i pięciu ławników przykłady.

Co to jest Rozkaz?

Co lepsze kompani wydał rozkaz przeprawy poprzez rzekę. Padł rozkaz odwrotu. Dostałem wyraźny rozkaz i muszę go wykonać. Żołnierze mieli otworzyć ogień tylko na rozkaz dowódcy definicja.

Co to jest Rondo?

Czy warto ´kolisty plac, od którego rozchodzą się promieniście ulice albo drogi´: U wylotu alei widać było rondo; rondo Waszyngtona encyklopedia.

Co to jest Rękaw?

Opinie forum Długie rękawy. Koszulka bez rękawów. By coś w życiu osiągnąć, trzeba zakasać rękawy. Sypał pomysłami jak z rękawa. Nie wytrząsnę ci tego z rękawa.; posypać się/sypać jak działa.

Co to jest Rozepchnąć (Się)?

Najlepszy objętość czegoś; popychając, utorować sobie drogę´, rozepchnę (się), rozepchniesz (się), rozepchną (się), rozepchnijcie (się), rozepchnął (się), rozepchnęła (się czy jest.

Co to jest Rzeźnia?

Porównaj ´zakład produkcyjny, gdzie dokonuje się uboju zwierząt rzeźnych, patroszenia ich i tym podobne´: Zawieźć bydło do rzeźni. Rzeźnia numer pięć (tytuł utworu K. Vonneguta pojęcie.

Co to jest Rajstopy?

Wyniki ´pończochy stanowiące całość z majtkami´ tylko w lm: Rajstopy z nylonu. Rajstopy z lycry. Para rajstop wyjaśnienie.

Co to jest Rewolucyjny?

Zastosowanie rewolucją; w odniesieniu radykalnych, gwałtownych zmian w jakiejś dziedzinie´: Rewolucyjni działacze zostali straceni w trakcie egzekucji. Poglądy, jakie głosił, były w opis.

Co to jest Racjonalizator?

Ranking ´autor pomysłu usprawniającego pracę, produkcję; człowiek wprowadzający ulepszenia´: Młodzi racjonalizatorzy informacje.

Co to jest Recesja?

Co lepsze ´zastój´: Spowodować recesję gospodarczą znaczenie.

Co to jest Rentgenowski?

Czy warto ´w odniesieniu promieni Roentgena´: Zdjęcie rentgenowskie co znaczy.

Co to jest Różnić Się?

Opinie forum różnią się, różnijcie się: Te dwa samochody różnią się od siebie kolorem. Kwiaty różnią się od siebie nie tylko kształtem. Różnimy się nieco w poglądach na przyszłość krzyżówka.

Co to jest Rozbudzić?

Najlepszy komuś sen, stan zamyślenia; spowodować w kimś jakiś stan´, rozbudzę, rozbudzą, rozbudź, rozbudźcie: Zachowuj się ciszej, ponieważ rozbudzisz dzieci. Głośnym krzykiem co to jest.

Co to jest Roleta?

Porównaj ´zasłona w oknie zamocowana na wałku´: Jutro zamierzał pospać aż do południa, więc opuścił rolety słownik.

Co to jest Rękoczyn?

Wyniki Oskarżony dopuścił się rękoczynu na ofierze. Był tak rozzłoszczony, iż prawie posunął się do rękoczynów czym jest.

Co to jest Rogatka?

Zastosowanie ´granica miasta´: Stanąć na rogatce. Przekroczyć rogatkę co oznacza.

Co to jest Różnica?

Ranking różnica zadecydowała o wszystkim. Nie dostrzegał tej subtelnej różnicy. Między naszymi poglądami zachodzi ważna różnica. Różnice światopoglądowe nie mogą dzielić ludzi tłumaczenie.

Co to jest Rzewny?

Co lepsze ´pełen żalu, smutku´: Jej rzewny głos poruszył go do głębi. Rzewni pieśniarze przykłady.

Co to jest Rozpadlina?

Czy warto ´szczelina w ziemi czy skale´: Uciekinierzy ukryli się przed pościgiem w rozpadlinie. Poprzez nieuwagę wpadł w jakąś rozpadlinę definicja.

Co to jest Rzeczownik?

Opinie forum Rzeczowniki żywotne. Rzeczowniki nieżywotne. Rzeczowniki policzalne. Rzeczowniki niepoliczalne. Wskazać w zdaniu rzeczowniki encyklopedia.

Co to jest Rysa?

Najlepszy Rysa w murze. Rysa w kamieniu. Postanowił zacementować tę nieszczęsną rysę na ścianie jak działa.

Co to jest Rebus?

Porównaj ´rodzaj zagadki´: Rozwiązanie rebusu. Układanie rebusów czy jest.

Co to jest Rebelia?

Wyniki ´zbrojny bunt´: Uczestnicy chłopskiej rebelii. Wzniecić polityczną rebelię pojęcie.

Co to jest Rozszerzyć?

Zastosowanie rozszerzę, rozszerzą, rozszerz, rozszerzcie: Nowa ustawa rozszerza uprawnienia rzeczników patentowych. Nasza fabryka rozszerzyła własne plany na kolejnych kilka lat wyjaśnienie.

Co to jest Równoległy?

Ranking ´ciągnący się wzdłuż czegoś stale w tej samej odległości´: Równoległe odcinki. Równoległe ulice. ?atwe równoległe opis.

Co to jest Rozkwit?

Co lepsze rozrost kwiatów. Drzewa w rozkwicie. Współczesna fizyka znajduje się w stanie rozkwitu. W epoce odrodzenia nastąpił błyskawiczny rozrost miast, handlu i kultury informacje.

Co to jest Razowy?

Czy warto Chleb razowy. Mąka razowa znaczenie.

Co to jest Rozkładówka?

Opinie forum ´dwie środkowe stronice złamanego arkusza sąsiadujące ze sobą´: Powiesić na ścianie kolorową rozkładówkę. Dziewczyna z rozkładówki co znaczy.

Co to jest Rozdwoić (Się)?

Najlepszy rozdwoisz, rozdwoją (się), rozdwójcie (się): Rozdwoić tabliczkę czekolady. Ekipa turystów rozdwoiła się: część poszła na zakupy, a cześć do muzeum. Zaraz za miastem krzyżówka.

Co to jest Raz W Raz?

Porównaj Spacerując po osiedlowych alejkach, raz w raz spotykał kogoś znajomego co to jest.

Co to jest Różować?

Wyniki ´barwić różem policzki, twarz´, różuję, różują, różujcie: Nie wszystkie elegantki różują sobie policzki słownik.

Co to jest Retoryka?

Zastosowanie ´sztuka wymowy´ blm: Wykładać retorykę czym jest.

Co to jest Rozeznawać (Się)?

Ranking coś; orientować się´, rozeznaję (się), rozeznają (się), rozeznawajcie (się): W mroku nocy nie możemy rozeznać, gdzie w tej chwili się znajdujemy. Rozeznawał się etapowo co oznacza.

Co to jest Rapsodia?

Co lepsze ´utwór instrumentalny´: Błękitna rapsodia (tytuł utworu muzycznego G. Gershwina tłumaczenie.

Co to jest Rozswawolić Się?

Czy warto rozswawolę się, rozswawolą się, rozswawolcie się: Pod nieobecność opiekuna uczestnicy kolonii nieco się rozswawolili przykłady.

Co to jest Rdzawoczerwony?

Opinie forum ´czerwony o odcieniu rdzawym´: Rdzawoczerwony nalot na karoserii. Rdzawoczerwone liście definicja.

Co to jest Rygiel?

Najlepszy ´zasuwa´: Zamknąć drzwi na rygiel. Nie zasunąć rygla encyklopedia.

Co to jest Rzężeć?

Porównaj rzężę, rzężą, rzęż, rzężcie, rzężał, rzężeli: Rzężeć na skutek ataku duszności. zobacz rzęzić jak działa.

Co to jest Rewizyta?

Wyniki ´odwzajemnienie złożonej wizyty´: Udajmy się do nich z rewizytą. Nasi znajomi złożyli nam miłą rewizytę czy jest.

Co to jest Ruja?

Zastosowanie ´moment wzmożonego popędu płciowego u samic nie wszystkich ssaków´ blm: Moment zwierzęcej rui. Zwierzęta w momencie rui pojęcie.

Co to jest Ród?

Ranking spokrewnionych ze sobą´: Radziwiłłowie i Sapiehowie to magnackie rody. Ma księdza w rodzie, więc bieda mu nie będzie doskwierać. Spotkałem za oceanem rodaka rodem z wyjaśnienie.

Co to jest Rowerzysta?

Co lepsze Grupka rowerzystów opis.

Co to jest Rozstaw?

Czy warto ´odstęp pomiędzy poszczególnymi, jednorodnymi elementami czegoś´: Szerokość rozstawu kół. Szerokość w rozstawie informacje.

Co to jest Rubież?

Opinie forum ´pogranicze´: Zachodnie rubieże Polski. Wschodnie rubieże Polski. Strzec rubieży Rzeczypospolitej znaczenie.

Co to jest Rumowisko?

Najlepszy ´okruchy, odłamki´: Rumowisko skalne co znaczy.

Co to jest Rytmika?

Porównaj ´ćwiczenie ruchowe rozwijające poczucie rytmu´ blm: Chodzić na rytmikę. Posyłać dziecko na ćwiczenia rytmiki krzyżówka.

Co to jest Rotacja?

Wyniki ´ruch obrotowy jakiegoś ciała dookoła jego osi´: Podlegać ciągłej rotacji co to jest.

Co to jest Rybka?

Zastosowanie Hodować rybki w akwarium. Złowić złotą rybkę.; Rządzić ogromnym krajem trzeba równie ostrożnie, jak smażyć małe rybki. - [Lao-Cy słownik.

Co to jest Rajca?

Ranking ´urzędnik´ m odm. jak ż: Miejscy rajcowie (lub: Miejscy rajcy czym jest.

Co to jest Równanie?

Co lepsze Rozwiązać równanie z jedną niewiadomą. Układ równań co oznacza.

Co to jest Rozum?

Czy warto Chłopski rozum. Na mój rozum to nie może się udać. Z wiekiem nabierzesz rozumu. Polegaj w pierwszej kolejności na swoim rozumie. Krytyka czystego rozumu (tytuł dzieła I tłumaczenie.

Co to jest Rendez -Vous?

Opinie forum wym. randewu] ´randka´ ndm: Umówić się na rendez-vous przykłady.

Co to jest Ramię?

Najlepszy na moim ramieniu. Przerzucił płaszcz poprzez ramię. Muskularne ramiona. Przy swoim słusznym wzroście miał bardzo wąskie ramiona. Zarzuciła płaszcz na ramiona. Szedł z definicja.

Co to jest Robótka?

Porównaj Robótka na drutach encyklopedia.

Co to jest Rozdroże?

Wyniki ´rozwidlenie dróg´: Znaleźć się na rozdrożu jak działa.

Co to jest Rower?

Zastosowanie Rower górski. Jechać rowerem. Wsiąść na rower. Zsiąść z roweru. Spaść z roweru czy jest.

Co to jest Rodeo?

Ranking ´popisy zręczności kowbojów´ ndm (lub: n): Brał udział i zwyciężał w rodeo pojęcie.

Co to jest Razić?

Co lepsze przykre wrażenie; oślepiać; obezwładniać´, rażę, rażą, raź, raźcie: Razisz nas swoim stylem bycia. Razi mnie w nim ta wieczna nonszalancja. Zgasił lampkę nocną, ponieważ wyjaśnienie.

Co to jest Rozejrzeć Się?

Czy warto dookoła; poszukać kogoś, czegoś; zapoznać się z czymś´, rozejrzę się, rozejrzymy się, rozejrzą się, rozejrzyjcie się, rozejrzał się, rozejrzeli się: Rozejrzyj się po opis.

Co to jest Rozstawiać?

Opinie forum rozstawiam, rozstawiają, rozstawiajcie: Przedszkolanka rozstawiała niegrzeczne dzieci po kątach informacje.

Co to jest Reżim?

Najlepszy lub: reżym) ´mechanizm rządów, gdzie władza stosuje przemoc´: Reżim faszystowski. Obalenie komunistycznego reżimu znaczenie.

Co to jest Rafineria?

Porównaj ´zakład przerabiający ropę naftową na paliwa´: Rafineria naftowa. Pracownicy rafinerii. Zamknąć nieopłacalną rafinerię co znaczy.

Co to jest Rzetelny?

Wyniki ´uczciwy, sumienny´: Rzetelny pracownik.; Ani katolik , ani marksista , tylko rzetelny rzemieślnik. - [Konstanty Ildefons Gałczyński krzyżówka.

Co to jest Reprodukcja?

Zastosowanie ´kopia oryginału´: Przyglądać się interesującej reprodukcji. Sporządzić reprodukcję znanego obrazu co to jest.

Co to jest Rumienić Się?

Ranking rumienię się, rumienią się, rumieńcie się: Z radości aż się rumienił. Rumieniła się ze wstydu za swego syna słownik.

Co to jest Rzeźnicki?

Co lepsze ´odnoszący się do rzeźnika´: Rzeźnicki topór. Nóż rzeźnicki czym jest.

Co to jest Różnoboczny?

Czy warto Trójkąt różnoboczny co oznacza.

Co to jest Rozprzedaż?

Opinie forum ´sprzedaż czegoś wielu osobom, sprzedaż czegoś partiami´: Rozprzedaż towaru. Rozprzedaż przeterminowanych produktów tłumaczenie.

Co to jest Rozprowadzić?

Najlepszy doprowadzić coś do poszczególnych osób, instytucji i tym podobne´, rozprowadzę, rozprowadzą, rozprowadź, rozprowadźcie: Potajemnie rozprowadzał nielegalne ulotki przykłady.

Co to jest Róża?

Porównaj róży. Podarował jej czerwoną różę. Przyjmij, proszę, ten bukiet czerwonych róż w dowód moich uczuć. Delegacja złożyła pod pomnikiem wiązankę biało-czerwonych róż. Alejka definicja.

Co to jest Rybałt?

Wyniki ´dawniej: wędrowny aktor, sztukmistrz, muzykant´: Występy średniowiecznych rybałtów encyklopedia.

Co to jest Restaurować?

Zastosowanie ´odnawiać´, restauruję, restaurują, restaurujcie: Restaurować zabytkową starówkę jak działa.

Co to jest Rezydencja?

Ranking ´siedziba dostojnej osoby´: Minister podejmował gości w swojej rezydencji. Zajmować okazałą rezydencję czy jest.

Co to jest Rutyna?

Co lepsze ´biegłość, wprawa; uleganie nawykom´ blm: Nabrał rutyny w pracy nauczycielskiej. Zdobyć rutynę w swoim zawodzie. Popaść w rutynę pojęcie.

Co to jest Reggae?

Czy warto wym. rege] ndm: Koncert muzyki reggae wyjaśnienie.

Co to jest Ryba?

Opinie forum Ryby słodkowodne. Połów ryb na Morzu Adriatyckim. Sieci pełne ryb.; zdrów jak ryba; czuć się (gdzieś) jak ryba w wodzie; gruba ryba; łowić ryby w mętnej wodzie; Na opis.

Co to jest Rębajło?

Najlepszy ´osoba regularnie i dobrze posługująca się białą bronią, zazwyczaj skłonna do walki´ m odm. jak ż: Mieć opinię rębajły informacje.

Co to jest Rozkazujący?

Porównaj Rozkazujący ton głosu. Tryb rozkazujący czasownika znaczenie.

Co to jest Roztłuc?

Wyniki roztłukę, roztłuczesz, roztłuką, roztłuczcie, roztłukł, roztłukłszy, roztłuczony: Nieuważni gracze roztłukli piłką szybę w piwnicy. Matka roztłukła cynamon do ciasta co znaczy.

Co to jest Rozporządzić?

Zastosowanie polecenie co do metody zastosowania czegoś´, rozporządzę, rozporządzą, rozporządź, rozporządźcie: Rozporządzał swoim dorobkiem wg własnego uznania. Kierownik krzyżówka.

Co to jest Regiel?

Ranking ´w Tatrach: strome, zalesione partie gór; las pokrywający te partie´: Regiel dolny. Regiel górny. Tatrzańskie regle. Droga pod reglami co to jest.

Co to jest Rozczulić (Się)?

Co lepsze rozczulę (się), rozczulą (się), rozczulcie (się): Rozczulił mnie własną serdecznością. Rozczuliła się nad jego losem słownik.

Co to jest Rdzewieć?

Czy warto rdzewieje, rdzewieją, rdzewiał: Rury rdzewieją.; Stara miłość nie rdzewieje.; Rób coś, mów coś, ruszaj się, - [...] nie rdzewiej. - [Emil Zegadłowicz czym jest.

Co to jest Rdzenny?

Opinie forum ´pierwotny, swojski´: Rdzenny mieszkaniec Australii. Rdzenni Polacy. Ludność rdzenna co oznacza.

Co to jest Rozwieźć?

Najlepszy rozwiozę, rozwieziesz, rozwiozą, rozwieźcie, rozwiózł, rozwiozła, rozwieźli, rozwiózłszy, rozwieziony: Jego robota polegała na tym, iż rozwoził pocztę. Rozwieź listy i tłumaczenie.

Co to jest Rzędna?

Porównaj ´liczba rzeczywista określająca położenie punktu na osi rzędnych´ ż odm. jak przym.: Wartość rzędnej. Wyliczyć rzędną. Oś rzędnych przykłady.

Co to jest Rzym?

Wyniki ´stolica Włoch´, rzymianin, rzymianka, rzymski: Pojechać do Rzymu. Mieszkać w Rzymie; rzymskie zabytki.; Gdzie Rzym, gdzie Krym.; Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu definicja.

Co to jest Raper?

Zastosowanie lub: rapman) - [wym. rapmen] ´śpiewający bądź tańczący rap´: Młodzi raperzy. Zespół raperów encyklopedia.

Co to jest Rozwiesić?

Ranking rozwieszę, rozwiesisz, rozwieszą, rozwieście: Rozwieś pranie na sznurze jak działa.

Co to jest Rozhuśtać?

Co lepsze ´huśtając, rozkołysać; wyprowadzić ze stanu równowagi´, rozhuśtam, rozhuśtają, rozhuśtajcie: Matka rozhuśtała własne dziecko na huśtawce. Rozhuśtać nastroje socjalne czy jest.

Co to jest Rozrzutny?

Czy warto ´nie liczący się z pieniędzmi; marnotrawny´: Rozrzutny młodzieniec. Jesteś zbyt rozrzutny. Może byś coś zaoszczędził na czarną godzinę. Rozrzutni biznesmeni pojęcie.

Co to jest Rozgłosić?

Opinie forum rozgłoszę, rozgłosisz, rozgłoszą, rozgłoście: Rozgłosić coś na cztery strony świata. Rozgłosić coś wszem wobec wyjaśnienie.

Co to jest Reflektować?

Najlepszy kogoś do opamiętania; mieć na coś ochotę´, reflektuję, reflektują, reflektujcie: Reflektowała jego gorączkę życzliwymi uwagami. Reflektuję na kupno tegoż samochodu opis.

Co to jest Rozjazd?

Porównaj ´połączenie torów; ustawiczne podróże´: Rozjazd kolejowy. Od kilku dni jestem stale w rozjazdach informacje.

Co to jest Rozwiercić?

Wyniki rozwiercę, rozwiercisz, rozwiercą, rozwierćcie: Robotnik rozwiercił otwór w metalowej płycie znaczenie.

Co to jest Rozedrzeć?

Zastosowanie głośno krzyknąć´, rozedrę, rozedrzesz, rozedrą, rozedrzyjcie, rozdarł, rozdarłszy, rozdarty: Co ja z tobą mam! Znowu rozdarłeś spodnie o jakiś wystający drut?! Okrzyk co znaczy.

Co to jest Ratyfikacja?

Ranking ´zatwierdzenie umowy międzynarodowej poprzez upoważniony do tego organ´: Ratyfikacja jakiegoś dokumentu. Nie zgodzić się na ratyfikację umowy krzyżówka.

Co to jest Rozród?

Co lepsze ´rozmnażanie się´ blm: Rozród zwierząt co to jest.

Co to jest Rektorat?

Czy warto ´biuro rektora´: Załatwiać coś w rektoracie. Pójść do rektoratu. Pracować w rektoracie słownik.

Co to jest Reperacja?

Opinie forum ´naprawa´: Przeprowadzić reperację przeciekającego dachu. Oddać buty do reperacji czym jest.

Co to jest Rozchwytywać?

Najlepszy rozchwytują, rozchwytujcie: Rozchwytywany autor tandetnych kryminałów. Rozchwytywana podręcznik ukazała się na rynku jeszcze przed świętami. Bilety na koncert The co oznacza.

Co to jest Referent?

Porównaj ´osoba pisząca bądź wygłaszająca referat; urzędnik załatwiający kwestie jakiegoś działu´: Udzielić głosu referentowi. Dyskusja referentów. Referent ds tłumaczenie.

Co to jest Rozdział?

Wyniki części, na jakie dzieli się podręcznik; rozgraniczenie zasięgu działania´ (skrót: rozdz.): Powieść zawiera kilka rozdziałów. Treść ostatniego rozdziału nie jest mi przykłady.

Co to jest Rozporek?

Zastosowanie Spodnie z rozporkiem. Nie dopiąć rozporka definicja.

Co to jest Rokować?

Ranking stanowić zapowiedź czegoś´, rokuję, rokują, rokujcie: Rokowano mu wybitną karierę estradową. Ta operacja nie rokuje powodzenia. Jeszcze jako dziecko rokował ogromne encyklopedia.

Co to jest Rumieniec?

Co lepsze Na jej policzkach pojawił się rumieniec wstydu. Z emocji otrzymała rumieńców na twarzy. Po przerwie mecz nabrał rumieńców.; nabierać/nabrać rumieńców jak działa.

Co to jest Reprymenda?

Czy warto ´nagana´: Dać komuś reprymendę czy jest.

Co to jest Reichstag?

Opinie forum wym. Rajchstak] ´jednoizbowy parlament w Niemczech w l. 1871 - 1945´: Rozpisać wybory do Reichstagu. Podpalenie Reichstagu pojęcie.

Co to jest Recydywista?

Najlepszy ´człowiek popełniający przestępstwo, za które był już karany´: Wielokrotni recydywiści wyjaśnienie.

Co to jest Rzezać?

Porównaj rzeźbić´, rzezam (lub: rzeżę), rzezają (lub: rzeżą), rzezaj (lub: rzeż), rzezajcie (lub: rzeżcie): Stolarze rzezają deski. Młody twórca rzezał posąg w kamieniu opis.

Co to jest Rozkuć?

Wyniki ´uwolnić kogoś ze skuwających go więzów; oderwać koniowi podkowy´, rozkuję, rozkują, rozkujcie: Rozkuć pęta. Rozkuć więźniów z łańcuchów. Rozkuć konia informacje.

Co to jest Rozregulować?

Zastosowanie rozreguluję, rozregulują, nie rozregulujcie: Jego zegarek nagle się rozregulował znaczenie.

Co to jest Równinny?

Ranking ´właściwy równinie´: Wokół roztaczał się równinny krajobraz. Roślinność równinna co znaczy.

Co to jest Rygor?

Co lepsze porządek; zespól regulaminów; ścisłe podporządkowanie się regulaminom; przymus prawny´: Rygor szkolny. Rygor wojskowy. Rygor więzienny. Został poprzez ojca wychowany w krzyżówka.

Co to jest Runąć?

Czy warto przewrócić się całym ciężarem; gwałtownie, z sporą siłą ruszyć z miejsca; uderzyć na kogoś´, runę, runiesz, runą, runął, runęła, runęli, runąwszy: Pośliznąwszy się na co to jest.

Co to jest Rożek?

Opinie forum na głowie zwierzęcia; skraj jakiegoś przedmiotu´: Sarnie rożki (lub: Sarnie różki). Rożek angielski (instrument). Na rożku kartki napisał swój numer telefonu. Wytarł słownik.

Co to jest Rozdzielać?

Najlepszy rozdzielają, rozdzielajcie: Chłopiec rozdzielił pomarańczę na dwie równe części i poczęstował kolegę. PCK rozdziela paczki świąteczne dla dzieci z ubogich rodzin czym jest.

Co to jest Respektować?

Porównaj ´poważać´, respektuję, respektują, respektujcie: Nie zawsze respektował regulaminy o ruchu drogowym. Respektować chrześcijański mechanizm wartości co oznacza.

Co to jest Rozwodnik?

Wyniki ´mężczyzna rozwiedziony´: Kilkukrotni rozwodnicy tłumaczenie.

Co to jest Rozstać Się?

Zastosowanie rozstaniesz się, rozstaną się, rozstańcie się: Zakochani byli zmuszeni rozstać się na kilka miesięcy. Moi rodzice rozstali się na zawsze. Musiał nagle się rozstać z przykłady.

Co to jest Radiomagnetofon?

Ranking Kaseta w radiomagnetofonie. Naprawa radiomagnetofonów definicja.

Co to jest Reklama?

Co lepsze ´rozpowszechnianie informacji o towarach; napisy, ogłoszenia i tym podobne wykorzystywane temu celowi´: Reklama telewizyjna. Reklama handlowa. Zamieścić własną reklamę w encyklopedia.

Co to jest Regulować?

Czy warto pewne normy´, reguluję, regulują, regulujcie: Policjant regulował ruch uliczny. Inżynierowie postanowili regulować bieg rzeki. Regulować długi. Regulować zegarek jak działa.

Co to jest Rzymskokatolicki?

Opinie forum do obrządku rzymskiego (łacińskiego) Kościoła katolickiego; należący do tego Kościoła´ (skróty: rz.-kat., rzym.-kat.): Rzymskokatoliccy księża. Kościół rzymskokatolicki czy jest.

Co to jest Rafael?

Najlepszy ´twórca włoski´: Freski Rafaela pojęcie.

Co to jest Rozmazać (Się)?

Porównaj stracić wyraźne kształty; rozpłakać się´, rozmażę, rozmażą (się), rozmaż, rozmażcie: Malec rozmazał farby na kawałku brystolu. O zmierzchu kształty elementów nieco się wyjaśnienie.

Co to jest Rozłąka?

Wyniki rozłąka. Rozłąka z rodziną. Lata rozłąki. Bonus za rozłąkę.; Rozłąka działa na miłość jak wiatr na ogień: gasi świece, lecz rozpala pożar. - [Roger de Bussy-Rabutin opis.

Co to jest Rozrzucać?

Zastosowanie rozrzucam, rozrzucają, rozrzucajcie: Protestujący rozrzucali ulotki po ulicach. Nie rozrzucaj tych zabawek po całym pokoju informacje.

Co to jest Raczej By?

Ranking Poczekajmy jeszcze chwilę - przypuszczam, iż raczej aby zadzwoniła, gdyby nie mogła przyjść znaczenie.

Co to jest Roztocz?

Co lepsze ´pajęczak´ zazwyczaj w lm: Roztocze wodne co znaczy.

Co to jest Rozpęd?

Czy warto się zatrzymał, poruszał się jeszcze siłą rozpędu. Nadał rozpęd całemu przedsięwzięciu. Zawodnik wziął krótki rozpęd i skoczył. Nasz biznes bez pośpiechu nabiera rozpędu krzyżówka.

Co to jest Roznieść?

Opinie forum dostarczyć coś do ustalonych miejsc; rozbić doszczętnie, rozgromić´, rozniosę, rozniesiesz, rozniosą, roznieście, rozniósł, rozniosła, roznieśli, rozniósłszy co to jest.

Co to jest Różnojęzyczny?

Najlepszy Różnojęzyczny gwar słownik.

Co to jest Równie?

Porównaj Miała równie piękną sukienkę jak jej koleżanka. Miał równie jasne włosy jak jego siostra. Nigdy nie widział nic równie pięknego czym jest.

Co to jest Retoryczny?

Wyniki ´w odniesieniu retoryki´: Figury retoryczne.; zapytanie retoryczne co oznacza.

Co to jest Rozstrzelać?

Zastosowanie rozstrzelam, rozstrzelają, rozstrzelajcie: Szpieg został rozstrzelany. Hitlerowscy oprawcy rozstrzelali niewinnych ludzi tłumaczenie.

Co to jest Rozdzierać?

Ranking głośno krzyknąć´, rozdzieram, rozdzierają, rozdzierajcie: Tygrys bengalski rozdziera ciało swojej ofiary pazurami. Przestań rozdzierać gębę na całą okolicę!; rozdzierać przykłady.

Co to jest Rodzinny?

Co lepsze odwiedzał dla rodziny dom. Lubił zaglądać w rodzinne strony. Za stołem zasiadło rodzinne grono. Zacieśniali węzły rodzinne. Czcił i chował wszelakie pamiątki rodzinne definicja.

Co to jest Renesans?

Czy warto ´moment w historii kultury europejskiej w XIV - XVI w., odznaczający się między innymi rozkwitem edukacji, sztuki, literatury i muzyki, nawiązaniem do kultury encyklopedia.

Co to jest Rozbudowa?

Opinie forum Rozbudowa miasta pociągnie za sobą powiększone opłaty. Myśleli o rozbudowie swojego domu jak działa.

Co to jest Rozwiać?

Najlepszy rozwieję, rozwieją, rozwiejcie, rozwiał, rozwiali (lub: rozwieli): Wiatr rozwiał stertę liści. Rezultaty egzaminu rozwiały jego wszelakie nadzieje czy jest.

Co to jest Rekrutacja?

Porównaj ´pobór żołnierzy; przyjmowanie kandydatów do szkół albo pracy´: Rekrutacja młodych mężczyzn do wojska. Przeprowadzić rekrutację na studia pojęcie.

Co to jest Recepta?

Wyniki zlecenie lekarskie; przepis na coś´: Recepta na lek. Lek tylko na receptę. Proszę przyjmować lek wg recepty. Recepta na zdrowie (co robić, aby długo żyć). Znalazłem wyjaśnienie.

Co to jest Rozpalony?

Zastosowanie ´gorący´: Miała czoło rozpalone od wysokiej gorączki. Rozpalone ciało opis.

Co to jest Roztrząść?

Ranking roztrzęsę, roztrzęsiesz, roztrzęsą, roztrząście (lub: roztrzęście), roztrząsł, roztrzęsła, roztrzęśli, roztrząsłszy, roztrzęsiony: Rolnicy roztrzęśli nawóz po polu informacje.

Co to jest Rozorać?

Co lepsze rozorzę, rozorzą, rozorz, rozorzcie: Rozorać kawał ziemi pod zasiew znaczenie.

Co to jest Rzep?

Czy warto łopianu albo ostu, okryty czepliwymi łuskami; zapięcie w formie dwóch taśm, z których jedna ma czepliwe wypustki´: Odczepić od spodni kilka rzepów. Buty zapinane na co znaczy.

Co to jest Rolka?

Opinie forum ´zwój jakiejś materii´: Kupić rolkę papieru toaletowego. Kilka rolek tapety krzyżówka.

Co to jest Redukować?

Najlepszy ´zmniejszać´, redukuję, redukują, redukujcie: Musimy jako przedsiębiorstwo redukować opłaty i personel co to jest.

Co to jest Remedium?

Porównaj ´środek zaradczy´ ndm w lp: Remedium na wszystkie kłopoty. Coś stanowi skuteczne remedium. Apteki są pełne wszelakich remediów słownik.

Co to jest Rozumieć (Się)?

Wyniki rozumieją (się), rozumiał (się), rozumieli (się): Nie rozumiem po francusku. Rozumieć coś opacznie. Rozumiem twoje stanowisko w tej kwestii. Postaraj się rozumieć czym jest.

Co to jest Rodzynek?

Zastosowanie lub: rodzynka): Kupić 10 dag rodzynków (lub: Kupić 10 dag rodzynek co oznacza.

Co to jest Rozrobić?

Ranking rozrobię, rozrobią, rozrób, rozróbcie: Rozrobił farbę w wodzie tłumaczenie.

Co to jest Rzodkiewka?

Co lepsze Grządka rzodkiewki. Na talerzu zostało pięć rzodkiewek. Pęczek rzodkiewek przykłady.

Co to jest Ruszyć (Się)?

Czy warto ruszą (się), ruszcie (się): Konie ruszyły z kopyta. Był tak obolały, iż nie mógł ruszyć ani ręką, ani nogą. Uszkodzony auto nie mógł ruszyć z miejsca. Jak tylko się definicja.

Co to jest Rabunkowy?

Opinie forum Napad rabunkowy encyklopedia.

Co to jest Razem?

Najlepszy Wszyscy wspólnie poszliśmy go pożegnać na dworzec. Od wielu lat pracowaliśmy wspólnie. Mieszkam wraz z rodziną jak działa.

Co to jest Rodzina?

Porównaj Daleka rodzina. Miał bardzo liczną rodzinę. Pochodził z rodz. mieszczańskiej. Wywodzi się z inteligenckiej rodziny. Rodzina po tacie nie przepadała za nią. Wychodząc czy jest.

Co to jest Rybi?

Wyniki Rybie ości. Rybia łuska. Rybi ogon. Rybi zapach. Rybi temperament. Rybie oczy pojęcie.

Co to jest Rozgnieść?

Zastosowanie rozgnieciesz, rozgniotą, rozgnieć, rozgniećcie, rozgniótł, rozgniotła, rozgnietli, rozgniótłszy, rozgnieciony: Rozgnieść niedopałek obcasem. Rozgnieść ziemniaki wyjaśnienie.

Co to jest Relegować?

Ranking ´usuwać´, releguję, relegują, relegujcie: Studenta bezpowrotnie relegowano z uczelni opis.

Co to jest Rozstrzygnąć?

Co lepsze rozstrzygniesz, rozstrzygną, rozstrzygnijcie, rozstrzygnął, rozstrzygnęła, rozstrzygnęli, rozstrzygnąwszy, rozstrzygnięty: Rozstrzygnij, proszę, kto z nas ma rację informacje.

Co to jest Rozkrok?

Czy warto ´postawa polegająca na rozstawieniu nóg na boki´: Stanął w rozkroku, trzymając oburącz siekierę znaczenie.

Co to jest Reżyserować?

Opinie forum ´zajmować się reżyserią´, reżyseruję, reżyserują, reżyserujcie: Reżyserować komedię Aleksandra Fredry co znaczy.

Co to jest Rozdźwięk?

Najlepszy ´sprzeczność wynikająca z różnych zdań´: Ostry, przykry rozdźwięk. Rozdźwięk pomiędzy poglądami ministrów w rządzie. Rozdźwięk pomiędzy teorią a praktyką krzyżówka.

Co to jest Rozróżnić?

Porównaj rozróżnią, rozróżnijcie: W mroku nie rozróżniał stojących dalej osób. Czy ty rozróżniasz barwy?; Imię to rzecz piękna, kiedy do niego przyłącza się zasługa, a bez tego co to jest.

Co to jest Recital?

Wyniki wym. reczital a. rec-ital] ´występ solisty wypełniający program jakiegoś koncertu´: Recital fortepianowy. Program recitalu. Wystąpić z recitalem słownik.

Co to jest Rozbryznąć?

Zastosowanie rozbryznę, rozbryźniesz, rozbryzną, rozbryźnijcie, rozbryznął, rozbryznęła, rozbryznęli, rozbryznąwszy, rozbryźnięty: Koła samochodu rozbryznęły kałużę na ulicy czym jest.

Co to jest Rozwiązać (Się)?

Ranking rozwiążą, rozwiąż, rozwiążcie: Rozwiązać sznurowadła. Uczniowie rozwiązują zadania z fizyki. Rozwiązać z kimś umowę o pracę. Zagadka nieoczekiwanie rozwiązała się sama co oznacza.

Co to jest Ryż?

Co lepsze blm: Ryż biały. Ryż żółty. Podać ryż w sosie słodko-kwaśnym.; I w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu tłumaczenie.

Co to jest Rozwiedziony?

Czy warto Rozwiedziony mężczyzna. Od dwóch lat jestem rozwiedziony przykłady.

Co to jest Rydz?

Opinie forum Rudy rydz. Biegał po lesie z koszem pełnym rydzów.; ktoś jest zdrów (zdrowy) jak rydz definicja.

Co to jest Rozciągnąć?

Najlepszy coś poprzez ciągnięcie; objąć kogoś opieką´, rozciągnę, rozciągniesz, rozciągną, rozciągnijcie, rozciągnął, rozciągnęła, rozciągnęli, rozciągnąwszy, rozciągnięty encyklopedia.

Co to jest Rzeżączka?

Porównaj ´dolegliwość zakaźna´ blm: Mieć rzeżączkę. Chorować na rzeżączkę. Leczyć rzeżączkę jak działa.

Co to jest Rzemyk?

Wyniki ´wąski, cienki pasek skórzany´: Nie zawiązać rzemyka u sandała. Skórzane rzemyki przy plecaku czy jest.

Co to jest Rum?

Zastosowanie ´napój alkoholowy´ blm: Butelka rumu. Rozsmakować się w rumie. Kupować rum w Czeskim Cieszynie. Herbata z rumem pojęcie.

Co to jest Rzężenie?

Ranking ´chrapliwe i świszczące oddychanie´: Rzężenie rannego żołnierza wyjaśnienie.

Co to jest Ryży?

Co lepsze ´rudy´: Ryży chłopcy opis.

Co to jest Runo?

Czy warto ´najniższa warstwa roślin w lesie´ tylko w lp: Leśne runo.; złote runo; Każdy człowiek jest dla siebie złotym runem. - [Odiseas Elitis informacje.

Co to jest Rehabilitacja?

Opinie forum ´przystosowanie do normalnego życia osób, które doznały uszczerbku na zdrowiu´: To złamanie po wyleczeniu będzie wymagać długotrwałej rehabilitacji. Przejść długotrwałą znaczenie.

Co to jest Radykał?

Najlepszy ´człowiek dążący do zasadniczych zmian´: Polityczny radykał. Bezwzględni radykałowie. Partie radykałów co znaczy.

Co to jest Rock And Roll?

Porównaj wym. rokendroll] ´taniec towarzyski; muzyka do niego´: Zatańczyć rock and rolla krzyżówka.

Co to jest Rozprawa?

Wyniki doktorska. Rozprawa habilitacyjna. Rozprawa z zakresu botaniki. Rozprawa o chorobach układu pokarmowego. Rozprawa na temat spontanicznego złamania symetrii w przyrodzie co to jest.

Co to jest Reżyseria?

Zastosowanie ´ogół czynności reżysera´ blm: Poświęcić się reżyserii. Studiować reżyserię filmową słownik.

Co to jest Rapier?

Ranking ´biała broń´: Głownia rapiera (lub: Głownia rapieru). Wystawa szwedzkich rapierów czym jest.

Co to jest Rozgarnąć?

Co lepsze rozgarnę, rozgarniesz, rozgarną, rozgarnijcie, rozgarnął, rozgarnęła, rozgarnęli, rozgarnąwszy, rozgarnięty: Rozgarnęła rozpuszczone włosy z twarzy co oznacza.

Co to jest Ryzykować?

Czy warto ryzyko´, ryzykuję, ryzykują, nie ryzykujcie: Ratując topiącego się mężczyznę, ryzykował własne życie. Swoim postępowaniem ryzykujesz niezłą opinię naszej spółki tłumaczenie.

Co to jest Ruczaj?

Opinie forum ´strumień, potok´: Szum leśnego ruczaju. Zimne ruczaje przykłady.

Co to jest Remisować?

Najlepszy remisuję, remisują, remisujcie: Piłkarska drużyna Polski remisuje do przerwy z reprezentacją Szwecji 2:2 definicja.

Co to jest Rażący?

Porównaj Rażący błąd. Rażąca porażka. Rażąca pomyłka encyklopedia.

Co to jest Roztargnienie?

Wyniki blm: Poprzez roztargnienie zostawił w taksówce parasol. Spojrzał na nas z roztargnieniem jak działa.

Co to jest Rymnąć?

Zastosowanie ´przewrócić się, upaść całym ciężarem´, rymnę, rymniesz, rymną, rymnijcie, rymnął, rymnęła, rymnęli, rymnąwszy: Pośliznął się i jak długi rymnął na ziemię czy jest.

Co to jest Rzemień?

Ranking ´pas z grubej skóry´: Kawałek rzemienia. Skórzane rzemienie.; Dobrze z cudzego rzemienia pasy kroić pojęcie.

Co to jest Rosnąć?

Co lepsze rośniesz, rosną, rósł, rosła, rośli: Kraj rosło w potęgę. Armia rosła w siłę z dnia dziennie. Zbliżając się, pociąg rósł w oczach. Rósł z dumy, widząc, jak wszyscy wyjaśnienie.

Co to jest Rozczapierzyć?

Czy warto ´rozkładać, rozciągać coś szeroko´, rozczapierzę, rozczapierzą, rozczapierz, rozczapierzcie: Rozczapierzyć palce. Pianista rozczapierzył palce, chcąc objąć całą oktawę opis.

Co to jest Rozłożysty?

Opinie forum ´szeroko rozpostarty´: Rozłożysty dąb informacje.

Co to jest Rozbieg?

Najlepszy ´miejsce poświęcone na wykonanie biegu; krótki bieg poprzedzający wykonanie ćwiczenia bądź próby sportowej´: Stanąć na rozbiegu. Wziąć solidny rozbieg przed skokiem znaczenie.

Co to jest Rozzuchwalić Się?

Porównaj ´stać się zuchwałym´, rozzuchwalę się, rozzuchwalą się, rozzuchwalcie się: Uczniowie rozzuchwalili się do tego stopnia, iż zaczęli ignorować polecenia nauczyciela co znaczy.

Co to jest Rozpuścić?

Wyniki ciało stałe w cieczy; zdemoralizować kogoś zbyt ogromnym pobłażaniem´, rozpuszczę, rozpuścisz, rozpuszczą, rozpuśćcie: Rozpuść tę tabletkę w wodzie. Nadmierną krzyżówka.

Co to jest Rzęsa?

Zastosowanie ´sztywne, krótkie włoski na brzegu powieki´: Miała urocze, długie rzęsy. Zdjąć rzęsę z powieki co to jest.

Co to jest Regenerujący?

Ranking Napój regenerujący siły słownik.

Co to jest Radło?

Co lepsze ´dawne narzędzie rolnicze´: Współcześnie nie używa się już radeł czym jest.

Co to jest Recenzent?

Czy warto ´autor opinii´: Recenzent filmowy. Recenzent teatralny. Recenzent pracy doktorskiej. Surowi recenzenci co oznacza.

Co to jest Rad By?

Opinie forum Radzi byśmy cię widzieć zdrowego. Rad bym coś zrobić dla ciebie. Porada aby mu okazać własną sympatię tłumaczenie.

Co to jest Rąbek?

Najlepszy ´brzeg, krawędź´: Rąbek spódnicy. Ukazać rąbek czegoś.; uchylić/uchylać rąbka (rąbek) tajemnicy; Złej tanecznicy przeszkadza rąbek u spódnicy przykłady.

Co to jest Rezolutny?

Porównaj ´bystry, roztropny´: Rezolutny chłopiec. Rezolutni uczniowie definicja.

Co to jest Rozwodzić (Się)?

Wyniki się do zerwania czyjegoś małżeństwa; rozejść się ze współmałżonkiem; mówić, pisać o czymś długo i rozwlekle´, rozwodzę (się), rozwodzą (się), nie rozwódźcie (się encyklopedia.

Co to jest Recykling?

Zastosowanie wym. risajkling] ´powtórne zastosowanie odpadów i surowców w przemyśle´: Recykling odpadów przemysłowych i surowców jak działa.

Co to jest Riksza?

Ranking ´rodzaj pojazdu´: Młody chłopiec prowadził rikszę czy jest.

Co to jest Rozbrat?

Co lepsze ´rozłam, sprzeczność´: Wziął rozbrat z kawalerskim życiem. Już dawno wziął rozbrat z alkoholem pojęcie.

Co to jest Reformatorstwo?

Czy warto ´działalność polegająca na wprowadzaniu zmian w jakimś systemie, nienaruszająca w sposób radykalny jego podstaw´: Polityczne reformatorstwo wyjaśnienie.

Co to jest Rysunek?

Opinie forum Rysunek artystyczny. Rysunek odręczny. Rysunek techniczny. Rysunek ołówkiem. Rysunek węglem. Rysunek piórkiem. Rysunek w tuszu. Edukacja rysunku. Mam w swojej kolekcji opis.

Co to jest Różdżkarz?

Najlepszy ´człowiek wykrywający dzięki różdżki wodę i minerały znajdujące się w głębi ziemi´: Poprosić o pomoc różdżkarza informacje.

Co to jest Raport?

Porównaj ´doniesienie o czymś, meldunek´: Raport o rozmieszczeniu wojsk. Raport z podróży. Jutro wszyscy staniecie do raportu. Zdasz mi raport z tego, co się tu działo znaczenie.

Co to jest Rozkruszać?

Wyniki rozkruszam, rozkruszają, rozkruszajcie: Rozkruszać skały w kamieniołomie co znaczy.

Co to jest Rózga?

Zastosowanie ´cienka gałązka bez liści´: Leszczynowa rózga. Otrzymać rózgę od Świętego Mikołaja.; Niejedna rózga rośnie w lesie krzyżówka.

Co to jest Równoleżnik?

Ranking umownych kół na powierzchni kuli ziemskiej, którego płaszczyzna jest prostopadła do osi ziemi´: Równoleżnik Raka. Równoleżnik Koziorożca. Uczeń wskazał równoleżnik na co to jest.

Co to jest Rokrocznie?

Co lepsze ´co roku´: Rokrocznie wyjeżdżał na urlop za granicę słownik.

Co to jest Rewia?

Czy warto ´widowisko rozrywkowe, przegląd´: Rewia na lodzie. Uczestnicy muzycznej rewii. Obejrzeć rewię mody czym jest.

Co to jest Rozgałęzić Się?

Opinie forum rozgałęzi się, rozgałęzią się: Rzeka rozgałęzia się tutaj na liczne ramiona. Droga szybkiego ruchu rozgałęzia się na sporo dróg podrzędnych co oznacza.

Co to jest Rebeliant?

Najlepszy ´uczestnik rebelii´: Chłopscy rebelianci. Oddział rebeliantów tłumaczenie.

Co to jest Różyczka?

Porównaj ´dolegliwość zakaźna; mała róża´: Dzieci w przedszkolu zaraziły się różyczką. Zachorować na różyczkę. Włożyć czerwoną różyczkę do wazonu. Bukiet herbacianych różyczek przykłady.

Co to jest Równina?

Wyniki ´region o płaskiej powierzchni´: Spacerować po rozległej równinie; równina nadwiślańska, lecz: Równina Kurpiowska, Równina Radomska definicja.

Co to jest Rana?

Zastosowanie ukąszenia jadowitej żmii. Rana na nodze nie chciała się goić. Żołnierz dostał głęboką ranę na wojnie. Dostał śmiertelną ranę w pierś. Po ranie pozostała jedynie encyklopedia.

Co to jest Rozczochrany?

Ranking ´mający roztargane włosy´: Rozczochrany chłopiec biegał za własnymi rówieśnikami jak działa.

Co to jest Równoznaczny?

Co lepsze Wyrazy równoznaczne. Zdania równoznaczne. Jej odpowiedź była równoznaczna z odmową czy jest.

Co to jest Republika?

Czy warto państwowego, gdzie władza wybierana jest poprzez ogół obywateli; kraj mające taki ustrój´: Francja jest republiką. Ogłosić republikę. Proklamować utworzenie republiki pojęcie.

Co to jest Rechot?

Opinie forum Żabi rechot. Głośny rechot rozbawionych uczniów wyjaśnienie.

Co to jest Rękawica?

Najlepszy Rękawice bokserskie. Podjąć rękawicę. Rzucić komuś rękawicę opis.

Co to jest Reguła?

Porównaj zachować porządek, wyznaczyliśmy sztywne reguły. Podporządkować się ogólnie przyjętej regule. Trzymaj się reguł postępowania. Ta przypadek stanowi wyjątek od reguły informacje.

Co to jest Rzeczywisty?

Wyniki istniejący; taki, który się istotnie zdarzył´: Świat faktyczny. Czy rzeczywista wartość produktu równa się pracy włożonej w jego wytworzenie? Jego rzeczywiste nazwisko znaczenie.

Co to jest Równy?

Zastosowanie płaski; jednakowy; spokojny, zrównoważony; zajmujący to samo miejsce w hierarchii socjalnej´: Wybrali stosunkowo równe miejsce do gry w siatkówkę. Przed nami równa droga co znaczy.

Co to jest Recytować?

Ranking ´zajmować się recytacją´, recytuję, recytują, recytujcie: Na szkolnym konkursie uczniowie recytowali Mickiewiczowską Odę do młodości krzyżówka.

Co to jest Rzepak?

Co lepsze rzepakowy: Olej rzepakowy. Uprawa rzepaku.; Z chudego rzepaku niewiele oleju co to jest.

Co to jest Rozsiec?

Czy warto rozsiekę, rozsieczesz, rozsieką, rozsiecz, rozsieczcie, rozsiekł, rozsiekłszy, rozsieczony: Szlachta rozsiekła zdrajców słownik.

Co to jest Religijno -Moralny?

Opinie forum Nakazy religijno-moralne czym jest.

Co to jest Rozprężyć?

Najlepszy rozprężę, rozprężą, rozpręż, rozprężcie: Akrobata rozprężył ramiona, a w dalszym ciągu wykonał widowiskowe salto. zobacz rozprężać co oznacza.

Co to jest Rozparcelować?

Porównaj ´rozdzielić´, rozparceluję, rozparcelują, rozparcelujcie: Komitet zakładowy rozparcelował pięknie położony teren na działki dla pracowników tłumaczenie.

Co to jest Rezerwa?

Wyniki powściągliwość w sposobie bycia; ogół obywateli przeszkolonych pod względem wojskowym, którzy mogą być powołani do wojska w sytuacji wojny´: Miał w kanistrze rezerwę przykłady.

Co to jest Rosochaty?

Zastosowanie ´rozgałęziony´: Rosochata wierzba definicja.

Co to jest Rymotwórczy?

Ranking ´w odniesieniu tworzenia rymów´: Sztuka rymotwórcza (tytuł dzieła F.K. Dmochowskiego encyklopedia.

Co to jest Romanow?

Co lepsze ´członek dynastii panującej w Rosji do 1917 r.´: Dynastia Romanowów jak działa.

Co to jest Ruta?

Czy warto ´roślin ozdobna i lecznicza´ blm: Zwiędła ruta. Zbierać rutę.; Zielona ruta, jałowiec - lepszy kawaler niż wdowiec czy jest.

Co to jest Rachować?

Opinie forum rachuję, rachują, rachujcie: Jego zajęcie polegało na tym, iż rachował ludzi. Dzieci w przedszkolu nauczyły się rachować do dziesięciu. Mój synek potrafi już rachować na pojęcie.

Co to jest Rudy?

Najlepszy ´czerwonobrązowy´: Rudy kolor włosów.; spocić się jak ruda mysz wyjaśnienie.

Co to jest Ręczny?

Porównaj Ręczne pismo. Zaciągnąć ręczny hamulec opis.

Co to jest Rozwartokątny?

Wyniki Trójkąt rozwartokątny informacje.

Co to jest Rozpakować?

Zastosowanie rozpakuję, rozpakują, rozpakujcie: Po skończonej wigilii dzieci rozpakują prezenty. Po przyjściu do domu na początku się rozpakował znaczenie.

Co to jest Redukcyjny?

Ranking ´powodujący redukcję´: Wnioskowanie redukcyjne co znaczy.

Co to jest Rozruch?

Co lepsze przejściowy w czasie uruchamiania urządzenia technicznego, zakładu przemysłowego i tym podobne przed osiągnięciem ich właściwego funkcjonowania´: Rozruch silnika krzyżówka.

Co to jest Rozkraść?

Czy warto rozkradnę, rozkradniesz, rozkradną, rozkradnijcie, rozkradł, rozkradłszy, rozkradziony: Włóczędzy rozkradli mu cały dobytek co to jest.

Co to jest Rumunia?

Opinie forum ´kraj w Europie´, Rumun, Rumunka, rumuński: Godło Rumunii. Zwiedzić Rumunię; język rumuński słownik.

Co to jest Rzeszów?

Najlepszy ´miasto w Polsce´ rzeszowianin, rzeszowianka, rzeszowski: Pojechać do Rzeszowa. Zamieszkać w Rzeszowie; rzeszowskie zabytki czym jest.

Co to jest Rusznikarz?

Porównaj ´rzemieślnik wyrabiający rusznice´: Warsztat rusznikarza co oznacza.

Co to jest Rozwój?

Wyniki zwierząt. Postęp embrionalny. Podlegać prawu rozwoju. Postęp ekonomiczny. Nieustanny postęp cywilizacji. W ostatnich latach obserwujemy bujny postęp prywatnej tłumaczenie.

Co to jest Rtęć?

Zastosowanie ´pierwiastek chemiczny´ (znak: Hg) blm: Termometr z rtęcią w środku. Wykorzystanie rtęci przykłady.

Co to jest Różnoraki?

Ranking Różnorakie szkice definicja.

Co to jest Rozpaprać?

Co lepsze ´zrobić nieporządek w czymś´, rozpaprzę, rozpaprzą, rozpaprzcie: Dziecko rozpaprało lody na talerzu encyklopedia.

Co to jest Rozetrzeć?

Czy warto rozetrzesz, rozetrą, rozetrzyjcie, roztarł, roztarłszy, roztarty: Piłkarz rozcierał obolałą łydkę. Rozetrzeć krem na twarzy. Matka roztarła żółtka z cukrem na kogel jak działa.

Co to jest Rozbełtać?

Opinie forum z czymś´, rozbełtam (lub: rozbełczę), rozbełtają (lub: rozbełczą), rozbełtaj (lub: rozbełcz), rozbełtajcie (lub: rozbełczcie): Matka rozbełtała żółtko z cukrem, tak aby czy jest.

Co to jest Raróg?

Najlepszy ´ptak drapieżny´: Schwytać raroga. Klatka z rarogiem. Stadko rarogów pojęcie.

Co to jest Repetować?

Porównaj pozostawać na drugi rok w tej samej klasie, na tym samym roku studiów i tym podobne´, repetuję, repetują, repetujcie: Snajper repetował karabin po każdym wystrzale wyjaśnienie.

Co to jest Recenzja?

Wyniki ocena pracy naukowej, wystawy, filmu i tym podobne´: Opinia literacka. Opinia teatralna. Sztuka teatralna zebrała pochlebne recenzje. Czytałem recenzję z tej wystawy opis.

Co to jest Recytacja?

Zastosowanie ´wygłaszanie z pamięci bądź głośne odczytywanie tekstów artystycznych´: Przysłuchiwać się czyjejś recytacji. Słyszeć piękną recytację wiersza Mickiewicza informacje.

Co to jest Reformacja?

Ranking ´ruch religijny w Europie w XVI w., który doprowadził do rozłamu w chrześcijaństwie i do utworzenia wyznań protestanckich´: Zwolennik reformacji. Zwalczać reformację znaczenie.

Co to jest Rąbnąć?

Co lepsze ´uderzyć kogoś silnie, z rozmachem´, rąbnę, rąbniesz, rąbną, rąbnijcie, rąbnął, rąbnęła, rąbnęli, rąbnąwszy, rąbnięty: Rąbnął go pięścią pomiędzy oczy. zobacz rąbać co znaczy.

Co to jest Rodzice?

Czy warto Przybrani rodzice dziecka. Biologiczni rodzice dziecka. Moi rodzice urodzili się na Śląsku. Zgromadzenie rodziców odbędzie się w środę. Jedno z rodziców przyszło na krzyżówka.

Co to jest Równoczesny?

Opinie forum Równoczesny wystrzał z kilku armat co to jest.

Co to jest Równorzędny?

Najlepszy ´mający taką samą wartość, jakość jak ktoś albo coś´: Równorzędny wyrób. Równorzędni partnerzy słownik.

Co to jest Rap?

Porównaj ´styl w muzyce; taniec´: Wykonawca rapu czym jest.

Co to jest Ruchomość?

Wyniki ´rzeczy stanowiące czyjąś własność, dające się przenosić´ blm: Licytacja ruchomości. Egzekucja ruchomości. Posiąść ruchomość w dobrej wierze poprzez zasiedzenie co oznacza.

Co to jest Racjonalizacja?

Zastosowanie ´ulepszenie´: Racjonalizacja pracy tłumaczenie.

Co to jest Rynsztok?

Ranking ´ściek uliczny´: Woda w rynsztoku.; stoczyć się do rynsztoka - [rynsztoku/w rynsztok]; Historia ma jako swój rynsztok czasy takie jak nasze. - [Victor Hugo przykłady.

Co to jest Radzić?

Co lepsze komuś porady; szukać metody, porady; znajdować na coś sposób´, radzę, radzą, radź, radźcie: Doktor radził mu ten zabieg. Radzili mi, żebym wyjechał gdzieś i wypoczął definicja.

Co to jest Rozłożyć?

Czy warto rozłożę, rozłożą, rozłóż, rozłóżcie: Rozłożyła na stole karty. Rozłóżcie wszystkie książki równo na półkach! zobacz rozkładać; rozłożyć/rozkładać (kogoś) na obie łopatki encyklopedia.

Co to jest Roszada?

Opinie forum ´jednoczesny ruch króla i wieży w szachach´: Szachowa roszada. Zrobić roszadę jak działa.

Co to jest Rugby?

Najlepszy wym. ragby a. rugby] ´gra sportowa´ ndm: Mistrzostwa w rugby. Grać w rugby czy jest.

Co to jest Raić?

Porównaj raję, rają, rajcie ´proponować, swatać´: Raić komuś pannę. Raiła jej przystojnego chłopca pojęcie.

Co to jest Rockman?

Wyniki wym. rokmen] ´wykonawca rocka´: Występy zagranicznych rockmanów wyjaśnienie.

Co to jest Rozpusta?

Zastosowanie rozwiązłość´ blm: Całe noce oddawał się rozpuście. Ksiądz potępił z ambony rozpustę.; Nie szukaj wytchnienia w rozpuście, ponieważ nie zostaliśmy stworzeni do opis.

Co to jest Rozlecieć Się?

Ranking różne strony; rozbiec się; rozpaść się na kawałki´, rozleci się, rozlecą się, rozlećcie się, rozleciał się, rozlecieli się: Ptaki rozleciały się już do ciepłych państw informacje.

Co to jest Rozsznurować?

Co lepsze rozsznuruję, rozsznurują, rozsznurujcie: Rozsznurować zamarznięte buty znaczenie.

Co to jest Rozpętać?

Czy warto rozpętam, rozpętają, rozpętajcie: Na dworze rozpętała się straszna burza. Żołnierze na rozkaz rozpętali istne piekło. Jak rozpętałem II wojnę światową (tytuł filmu co znaczy.

Co to jest Rozprzęgnąć?

Opinie forum ´oddzielić od zaprzęgu; wywołać zamieszanie, zniszczyć´, rozprzęgnę, rozprzęgniesz, rozprzęgną, rozprzęgnijcie, rozprzęgnął (lub: rozprzągł, lub: rozprzęgł krzyżówka.

Co to jest Równoprawny?

Najlepszy Równoprawny współpracownik. Jest już moim równoprawnym partnerem. Równoprawni obywatele. Umowa równoprawna co to jest.

Co to jest Rzecznik?

Porównaj ´ten, kto występuje, przemawia w czyimś imieniu´: Być czyimś rzecznikiem. Rzecznik rządu. Rzecznik praw obywatelskich (osoba), lecz: Rzecznik Praw Obywatelskich (urząd słownik.

Co to jest Rojno?

Wyniki Na placu zabaw było rojno i gwarno od małych dzieci czym jest.

Co to jest Raźny?

Zastosowanie Raźny krok. Raźni uczniowie co oznacza.

Co to jest Rozprysnąć?

Ranking rozpryśniesz, rozprysną, rozpryśnijcie, rozprysnął (lub: rozprysł), rozprysnęła (lub: rozprysła), rozprysnęli, rozprysnąwszy (lub: rozprysłszy), rozpryśnięty: W trakcie tłumaczenie.

Co to jest Reżyser?

Co lepsze opracowująca artystyczną koncepcje jakiegoś przedsięwzięcia´: Znany reżyser udzielał wywiadu. Polscy reżyserzy (lub: Polscy reżyserowie) zapisali się trwale w historii przykłady.

Co to jest Rozbiór?

Czy warto badanie czegoś; podział obszaru jakiegoś państwa i włączenie go w granice krajów zewnętrznych´: Logiczny rozbiór zdania. Pierwszy rozbiór Polski. Rozbiór Polski poprzez definicja.

Co to jest Równocześnie?

Opinie forum Miał wysoką temperaturę, a jednocześnie bolała go głowa i gardło encyklopedia.

Co to jest Rzeczywistość?

Najlepszy rzeczywiście istnieje´ blm: Na chwilę straciłem poczucie rzeczywistości. Porzuć te płonne nadzieje i wróć do rzeczywistości. Zgrzebna rzeczywistość.; Jedynym źródłem i jak działa.

Co to jest Redaktor?

Porównaj ´pracownik redakcji´ (skrót: red.): Redaktor naukowy. Redaktor techniczny. Redaktorzy telewizyjni czy jest.

Co to jest Rura?

Wyniki Rura centralnego ogrzewania. Wymienić pękniętą rurę.; strzelić/strzelać - [walnąć/walić, wypalić] z grubej rury pojęcie.

Co to jest Rydwan?

Zastosowanie ´starożytny dwukołowy pojazd konny´: Wyścigi starożytnych rydwanów. Ogniste rydwany (tytuł filmu).; Jak koń do rydwanu, tak wół do pługa. - [Pindar wyjaśnienie.

Co to jest Rachunek?

Ranking należność do zapłacenia´ (skrót: r-k): Rachunek strat i zysków. Rachunek za zakupy. Kelnerka regularnie myliła się w rachunkach. Uczeń był dobry w rachunkach. Zdaj mi opis.

Co to jest Rozmrozić?

Co lepsze rozmrożę, rozmrozisz, rozmrożą, rozmróźcie (lub: rozmroźcie): Przed wyjazdem na wakacje rozmrozili lodówkę. zobacz rozmrażać informacje.

Co to jest Rdzeń?

Czy warto ´zasadnicza część czegoś´: Rdzeń pacierzowy. Rdzeń wyrazu (morfem kluczowy wyrazu). Dotrzeć do rdzenia jakiejś kwestie znaczenie.

Co to jest Rejestr?

Opinie forum ´lista, kolekcja´: Rejestr nazwisk. Wpisać coś do urzędowego rejestru. Prowadzić rejestr podatkowy. Wciągnąć coś w rejestr.; Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr co znaczy.

Co to jest Rysy?

Najlepszy ´szczyt w Polsce´: Czerwony szlak kierujący z Morskiego Oka na szczyt Rysów krzyżówka.

Co to jest Rzesza?

Porównaj ´tłum´: Zgromadzić w hali wielotysięczną rzeszę ludzi, lecz: Trzecia Rzesza (dawna nazwa państwa niemieckiego co to jest.

Co to jest Roztoczyć?

Wyniki ´rozpostrzeć, rozwinąć; zaopiekować się kimś´, roztoczę, roztoczą, roztoczcie: Papuga roztoczyła skrzydła. Kurator roztoczył opiekę nad nieletnim włamywaczem słownik.

Co to jest Radiosłuchacz?

Zastosowanie Recenzja radiosłuchacza. Pozdrowić radiosłuchaczy (lub: Pozdrowić radiosłuchaczów czym jest.

Co to jest Rachmaninow?

Ranking ´kompozytor rosyjski´: Koncert fortepianowy Siergieja Rachmaninowa co oznacza.

Co to jest Raz Po Raz?

Co lepsze W sylwestra raz po raz słychać było wybuchy petard tłumaczenie.

Co to jest Rogalik?

Czy warto Rogalik do kawy na śniadanie przykłady.

Co to jest Rupieć?

Opinie forum ´stary, zniszczony element´: Pozbyć się starego rupiecia. Kupa niepotrzebnych rupieci definicja.

Co to jest Rządzić (Się)?

Najlepszy nad kimś, nad czymś; kierować się czymś w swoim postępowaniu; powodować występowanie wyrazu zależnego w określonej formie fleksyjnej´, rządzę (się), rządzą (się), rządź encyklopedia.

Co to jest Rzeźwy?

Porównaj ´chłodny, odświeżający; pełen werwy, żwawy, dziarski´: Rzeźwy wietrzyk chłodził ich twarze. Rzeźwi ludzie błyskawicznie się zebrali i ruszyli w dalszą drogę jak działa.

Co to jest Ryza?

Wyniki miary papieru; dawniej: karność, rygor´: Ryza obejmuje 500 arkuszy. Zakupił na potrzeby biura kilka ryz papieru. Wychowawca trzymał w ryzach swoich agresywnych czy jest.

Co to jest Rzepa?

Zastosowanie Dorodna rzepa. Surówka z rzepy. Uprawiać rzepę w ogrodzie.; ktoś zdrowy jak rzepa; Na rzepę nic nie rzekę, tylko mięso wywlekę pojęcie.

Co to jest Rozmowa?

Ranking wspólnie, lecz rozmowa się jakoś nie kleiła. Poprosił mnie o rozmowę w cztery oczy. Dyrektor wezwał ucznia do siebie na poważną rozmowę. Zostałem zaproszony na rozmowę wyjaśnienie.

Co to jest Ręka?

Co lepsze wybił sobie palec u ręki. Imponował nam własną siłą w rękach. Złapał kieszonkowca za rękę. Obierając ziemniaki, skaleczyła się w rękę. Wsunął kelnerowi do ręki napiwek opis.

Co to jest Rusyfikacja?

Czy warto ´narzucanie języka i kultury rosyjskiej jako przejaw wynaradawiania´: Przeprowadzać rusyfikację polskiego narodu. Nie ulec powszechnej rusyfikacji informacje.

Co to jest Rada?

Opinie forum zawdzięczam wyłącznie dobrym radom życzliwych mi ludzi. Nie martw się, z pewnością dasz mu radę! Nie dasz mi porady! Czy mogę cię prosić o radę? Służę wam zawsze niezłą znaczenie.

Co to jest Rozpleść?

Najlepszy rozpleciesz, rozplotą, rozpleć, rozplećcie, rozplótł, rozplotła, rozpletli, rozplótłszy, rozpleciony: Rozplotła warkocz i stanęła przed nim z rozpuszczonymi włosami co znaczy.

Co to jest Rzępolić?

Porównaj ´grać nieumiejętnie na jakimś instrumencie´, rzępolę, rzępolą, rzępolcie: Przestań rzępolić na tych skrzypcach krzyżówka.

Co to jest Rozmieścić?

Wyniki rozmieszczę, rozmieścisz, rozmieszczą, rozmieśćcie: Na orbicie okołoziemskiej zostały rozmieszczone stacje badawcze co to jest.

Co to jest Ranić?

Zastosowanie ranię, ranią, nie rańcie: Ranił przeciwnika w głowę. Ostre kamienie raniły stopy słownik.

Co to jest Rozdrażnić?

Ranking powiększenie bolesności uszkodzonego miejsca; rozzłościć´, rozdrażnię, rozdrażnią, rozdrażnij (lub: rozdrażń), rozdrażnijcie (lub: rozdrażńcie): Przypadkowe otarcie czym jest.

Co to jest Rozerznąć?

Co lepsze rozerżnąć), rozerznę, rozerzniesz, rozerzną, rozerznijcie, rozerznął, rozerznęła, rozerznęli, rozerznąwszy, rozerznięty: Stolarz rozerznął (rozerżnął) kilkadziesiąt co oznacza.

Co to jest Rozpowiedzieć?

Czy warto rozpowiesz, rozpowiedzą, rozpowiedz, rozpowiedzcie, rozpowiedział, rozpowiedzieli, rozpowiedziany: Sąsiadka błyskawicznie rozpowiedziała zasłyszaną nowinę. Niepotrzebnie tłumaczenie.

Co to jest Rojny?

Opinie forum Rojny deptak w Krynicy. Rojne ulice przedmieścia. Okolica rojna od pojazdów przykłady.

Co to jest Rozgiąć?

Najlepszy rozegnę, rozegniesz, rozegną, rozegnijcie, rozgiął, rozgięła, rozgięli, rozgiąwszy, rozgięty: Rozgiął pręt gołymi rękami definicja.

Co to jest Rkm?

Porównaj wym. erlllka-em] (= ręczny karabin maszynowy): Seria z rkm-u. Otrzymał nowy rkm. Żołnierze czyścili własne rkm-y encyklopedia.

Co to jest Rozkładać?

Wyniki coś złożonego; rozplanować´, rozkładam, rozkładają, rozkładajcie: Kraj młodzi razem rozkładali białe obrusy na stołach. Harcerze rozkładali na polanie własne namioty jak działa.

Co to jest Rozmówca?

Zastosowanie m odm. jak ż: Wysłuchać do końca swego rozmówcę. Mój rozmówca wygląda na inteligentnego człowieka czy jest.

Co to jest Rzeczpospolita?

Ranking którego istotę stanowi wybieralność władz poprzez obywateli; kraj mające taki ustrój´ ż odm. jak przym.: Rzeczpospolita szlachecka. Ustrój rzeczypospolitej (lub: Ustrój pojęcie.

Co to jest Recepcja?

Co lepsze się odbywa przyjmowanie gości hotelowych; przyjmowanie, przyswajanie sobie czegoś´ blm: Pracować w recepcji hotelu. Opuścić recepcję. Recepcja poglądów Immanuela Kanta w wyjaśnienie.

Co to jest Raz -Dwa?

Czy warto Zrobić coś raz-dwa opis.

Co to jest Raportówka?

Opinie forum ´torba na raporty, dokumenty´: Dokumenty w skórzanej raportówce informacje.

Co to jest Rolniczy?

Najlepszy Ukraina to państwo rolniczy. Przemysł rolniczy. Narzędzia rolnicze. Szkoła rolnicza znaczenie.

Co to jest Rozbić?

Porównaj rozłupać coś na części; podzielić coś; w grach hazardowych: wygrać całą kwotę stanowiącą bank gry´, rozbiję, rozbiją, rozbijcie: Weselni goście rozbili kieliszki o co znaczy.

Co to jest Rozłupać?

Wyniki rozłupię, rozłupią, rozłupcie: Rozłupać skorupę orzecha młotkiem. Piorun rozłupał drzewo na pół. Górnicy rozłupali kilofami olbrzymią bryłę węgla krzyżówka.

Co to jest Rekonstrukcja?

Zastosowanie ´odtworzenie´: Policja dokonała wstępnej rekonstrukcji wydarzeń. Konserwatorzy przeprowadzili rekonstrukcję zabytku co to jest.

Co to jest Roznegliżowany?

Ranking ´niekompletnie ubrany´: Roznegliżowani mężczyźni biegali wzdłuż brzegu jeziora słownik.

Co to jest Rewir?

Co lepsze ´rejon łowiecki´: Polować w ustalonym rewirze myśliwskim. Zaklęte rewiry (tytuł powieści Henryka Worcella czym jest.

Co to jest Rozłączny?

Czy warto Pisownia łączna i rozłączna. Zdania współrzędne rozłączne co oznacza.

Co to jest Rusztowanie?

Opinie forum ´prowizoryczna konstrukcja pomocnicza´: Zbudować rusztowanie z desek. Montaż rusztowań tłumaczenie.

Co to jest Rajtuzy?

Najlepszy ´grube, zazwyczaj wełniane rajstopy bez stóp´ tylko w lm: Kilka par rajtuzów przykłady.

Co to jest Radiowo -Telewizyjny?

Porównaj Dziennikarze radiowo-telewizyjni definicja.

Co to jest Ranny?

Wyniki ´zraniony´: Ranny żołnierz. Ranny od kuli. Ranny w głowę. Ranny w nogę encyklopedia.

Co to jest Rentgen?

Zastosowanie rentgenowski; prześwietlenie tym aparatem; rezultat takiego prześwietlenia; jednostka dawki promieniowania jonizującego´: Szpital zakupił nowy rentgen. Zrobić sobie jak działa.

Co to jest Restauracja?

Ranking ´lokal gastronomiczny; odnawianie´: Pójść na obiad do chińskiej restauracji. Otworzyć ekskluzywną restaurację. Restauracja zabytków czy jest.

Co to jest Religioznawstwo?

Co lepsze blm: Studiować religioznawstwo na UJ-ocie pojęcie.

Co to jest Rozwojowy?

Czy warto Cykl postępowy. Warunki rozwoju (lub: Warunki rozwojowe wyjaśnienie.

Co to jest Robota?

Opinie forum praca. Staranna praca. Dobra praca. Zła praca. Roboty budowlane. Roboty elektrotechniczne. Roboty murarskie. Ledwie zacząłem robotę, a już czwarta. Kiedy skończysz tę opis.

Co to jest Ranczer?

Najlepszy ´właściciel rancza´: Odważni amerykańscy ranczerzy informacje.

Co to jest Rondel?

Porównaj naczynie kuchenne; barbakan´: Rondel kuchenny. Średniowieczny rondel obronny znaczenie.

Co to jest Rockandrollowy?

Wyniki wym. rokendrollowy] ´w odniesieniu rock and rolla´: Rockandrollowy taniec, rockandrollowi muzycy co znaczy.

Co to jest Ruchowy?

Zastosowanie ´związany z ruchem´: Aktywność ruchowa. Zabawy ruchowe. Gry ruchowe. Nerwy ruchowe krzyżówka.

Co to jest Rehabilitować?

Ranking utracone prawa niesłusznie skazanej osobie; leczyć´, rehabilituję, rehabilitują, rehabilitujcie: Aktualnie sądy rehabilitują niekiedy więźniów skazanych w czasach PRL-u co to jest.

Co to jest Ręczyć?

Co lepsze ręczcie: Doktor ręczył za zdrowie pacjenta. Ordynator ręczył za powodzenie leczenia. Ręczę słowem honoru za jego uczciwość.; Nie może ręczyć za swą odwagę, kto nigdy nie słownik.

Co to jest Rock?

Czy warto wym. rok] ´gatunek muzyki´: Uwielbiała słuchać i tańczyć rocka. Ten zespół młodzieżowy gra wyłącznie rocka czym jest.

Co to jest Różnokierunkowy?

Opinie forum Prowadzić różnokierunkową działalność co oznacza.

Co to jest Rodowód?

Najlepszy ´geneza´: Rodowód rodziny. Pies bez rodowodu. Brać swój rodowód skądś, od kogoś, od czegoś.; Wspólny jest rodowód bogów i ludzi - z jednej matki pochodzimy. - [Pindar tłumaczenie.

Co to jest Realizator?

Porównaj ´wykonawca´: Realizator dźwięku. Realizator filmu. Realizatorzy programu przykłady.

Co to jest Rozprawka?

Wyniki ´niewielka rozprawa, szkic, artykuł´: Uczniowska rozprawka. Napisać ciekawą rozprawkę definicja.

Co to jest Rozwłóczyć?

Zastosowanie rozwłóczę, rozwłóczą, rozwłóczcie: Psy rozwłóczyły śmiecie po podwórzu encyklopedia.

Co to jest Roentgen?

Ranking wym. Rentgen] ´fizyk niemiecki´: Promienie Roentgena. Lampa Roentgena jak działa.

Co to jest Robić?

Co lepsze rób, róbcie: Robiła to za własną chorą koleżankę. Robię to tylko dla ciebie. Poprzez cały dzień robiła szalik na drutach. Radość robiła ją piękną. Nie możesz ze mną czy jest.

Co to jest Rektor?

Czy warto ´przełożony szkoły wyższej´: Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie rektorów polskich uczelni pojęcie.

Co to jest Rozpulchnić?

Opinie forum ´rozmiękczyć´, rozpulchnię, rozpulchnią, rozpulchnijcie: Dżdżownice rozpulchniają ziemię wyjaśnienie.

Co to jest Rubaszny?

Najlepszy ´poufale żartobliwy, bezceremonialny´: Rubaszny człowiek. Rubaszne dowcipy. Mieć rubaszne poczucie humoru opis.

Co to jest Rok Po Roku?

Porównaj Córki naszych sąsiadów rok po roku wychodziły za mąż informacje.

Co to jest Rozewrzeć?

Wyniki rozewrzesz, rozewrą, rozewrzyjcie, rozwarł, rozwarłszy, rozwarty: Rozewrzyjcie bramę, abym mógł wjechać na podwórko!. Ze zdziwienia aż rozwarł usta. Głodny lew szeroko znaczenie.

Co to jest Regulamin?

Zastosowanie szkolny. Regulamin wojskowy. Wszyscy uczniowie podlegają regulaminowi. Każdy jest zobowiązany przestrzegać przepisu.; Bóg jest nieskończenie miłosierny, lecz tylko dla co znaczy.

Co to jest Reduta?

Ranking ´dawne umocnienie polowe´: Bronić się w reducie. Opuścić redutę, lecz: Reduta Ordona (tytuł wiersza Adama Mickiewicza krzyżówka.

Co to jest Rozjechać?

Co lepsze rozjadę, rozjedziesz, rozjadą, rozjedź, rozjedźcie: Rozpędzony auto rozjechał przypadkowego przechodnia. Pijany kierowca omal nie rozjechał psa co to jest.

Co to jest Regulacja?

Czy warto ´normowanie, porządkowanie´: Klasyfikacja prawna. Potrzeba regulacji zaworów. Przeprowadzić regulację cen słownik.

Co to jest Rozsądzić?

Opinie forum rozsądzę, rozsądzą, rozsądź, rozsądźcie: Rozsądź nasz spór czym jest.

Co to jest Rewolwer?

Najlepszy Rewolwer sześciostrzałowy. Naboje do rewolweru co oznacza.

Co to jest Rad Nierad?

Porównaj Rad nierad musiał ustąpić tłumaczenie.

Co to jest Rządek?

Wyniki Rządki kwiatowe. Kilka rządków kapusty. W ogródku rządkiem rosły buraki. Ustawić przedszkolaków rządkiem (lub: Ustawić przedszkolaków w rządek przykłady.

Co to jest Relaks?

Zastosowanie ´wypoczynek´: Relaks na łonie natury definicja.

Co to jest Rozbudować?

Ranking rozbuduję, rozbudują, rozbudujcie: Spółdzielnia mieszkaniowa rozbudowała nasze osiedle encyklopedia.

Co to jest Rozochocony?

Co lepsze ´ożywiony, podniecony´: Rozochocony młodzieniec poprosił ją do tańca. Rozochoceni kibice śpiewali głośno klubowe piosenki jak działa.

Co to jest Rej?

Czy warto ´dawniej: szereg, rząd´: Chłopiec wodził rej w klasie, pośród kolegów.; wodzić rej czy jest.

Co to jest Rozpostrzeć?

Opinie forum coś na całą długość bądź szerokość´, rozpostrę, rozpostrzesz, rozpostrą, rozpostrzyjcie, rozpostarł, rozpostarłszy, rozpostarty: Orzeł przedni rozpostarł skrzydła pojęcie.

Co to jest Rozszywać?

Najlepszy ´wszyć w coś wstawkę dla ozdoby albo w celu poszerzenia´, rozszywam, rozszywają, rozszywajcie: Matka cały wieczór rozszywała spódnicę dla córki wyjaśnienie.

Co to jest Równikowy?

Porównaj do równika´: Na tej szerokości geograficznej panuje klimat równikowy. Okoliczne wzgórza porastał z rzadka las równikowy. Strefa równikowa, lecz: Prowincja Równikowa opis.

Co to jest Ruszać (Się)?

Wyniki ruszają (się), ruszajcie (się): Pan Wołodyjowski śmiesznie ruszał wąsikami. Pacjent po operacji z trudnością się ruszał. Ząb mi się komuś rusza.; ruszać się jak mucha w informacje.

Co to jest Realny?

Zastosowanie Skąd wiemy, iż żyjemy w realnym świecie? Realny pomysł. Ten plan nie jest realny. Realna wartość towaru. Realny przyrost płac. Realny socjalizm.; Miłość to kwestia znaczenie.

Co to jest Rewolucja?

Ranking zmiana struktury socjalnej, ustroju politycznego, władzy państwowej, mechanizmu ekonomicznego, normalnie połączona z przemocą i walką zbrojną´: Rewolucja kulturalna co znaczy.

Co to jest Równik?

Co lepsze linia przecięcia powierzchni kuli ziemskiej płaszczyzną prostopadłą do osi ziemskiej i przechodzącą poprzez środek ziemi´: Równik opasuje ziemię dookoła. Mieszkać blisko krzyżówka.

Co to jest Rozdzielić?

Czy warto rozdzielą, rozdzielcie: Nauczyciel wychowania fizycznego rozdzielił uczniów na ćwiczące dwójki. Tata, umierając, rozdzielił gospodarstwo pomiędzy najstarszych synów co to jest.

Co to jest Raban?

Opinie forum ´hałas´: Robisz taki raban o byle co. Matka podniosła raban o nieporządek w pokoju. Aleś narobił rabanu o ten telefon słownik.

Co to jest Redakcja?

Najlepszy pracuje zespół instytucji wydawniczej, gazety i tym podobne; przygotowanie tekstu do druku; tekst po opracowaniu; robota na stanowisku redaktora´ (skrót: red.): Redakcja czym jest.

Co to jest Rozchodzić (Się)?

Porównaj obuwie poprzez noszenie; rozruszać nogi; pójść w różne strony; brać rozwód´, rozchodzę (się), rozchodzą (się), nie rozchodźcie (się): To nowe półbuty - musisz je nieco co oznacza.

Co to jest Recepcjonista?

Wyniki ´pracownik recepcji´ m odm. jak ż: Oddać klucz recepcjoniście. Poprosić o pomoc recepcjonistę tłumaczenie.

Co to jest Rozwydrzony?

Zastosowanie ´zuchwały, samowolny´: Ten rozwydrzony dzieciak stale daje nam się we znaki. Rozwydrzeni uczniowie przeszkadzali nauczycielowi w prowadzeniu zajęć przykłady.

Co to jest Rozkojarzyć (Się)?

Ranking koncentrację; przestać być skoncentrowanym´, rozkojarzę (się), rozkojarzą (się), rozkojarz (się), nie rozkojarzcie (się): Nagły hałas za oknem rozkojarzył uczniów definicja.

Co to jest Ręka W Rękę?

Co lepsze Iść z kimś ręka w rękę encyklopedia.

Co to jest Rentowny?

Czy warto ´zyskowny´: Rentowny biznes. Lakiernik samochodowy to dzisiaj rentowny fach. Uprawa tytoniu zawsze była bardzo rentowna jak działa.

Co to jest Rujnować?

Opinie forum do ruiny; nadwątlać´, rujnuję, rujnują, nie rujnujcie: Powtarzające się burze z gradobiciem rujnowały domostwa. Nie od dziś wiadomo, iż nadmiar decybeli rujnuje ludzkie czy jest.

Co to jest Remanent?

Najlepszy ´okresowy lista towaru´: Robimy w sklepie remanent. Czas sklepowych remanentów pojęcie.

Co to jest Rejon?

Porównaj ´wydzielony region´: Rejon atrakcyjny turystycznie. Walki obok rzeki Bzury. Wyznaczyć rejon wyjaśnienie.

Co to jest Równoważnik?

Wyniki ´rzecz równoważna´: Równoważnik zdania opis.

Co to jest Rozbójnik?

Zastosowanie rozbójników. Ali Baba i 40 rozbójników (tytuł baśni).; Jest taki gatunek rozbójników, którego nie dosięga prawo, a który kradnie to, co najcenniejsze dla człowieka: czas informacje.

Co to jest Raźniej?

Ranking Chodź ze mną, we dwoje będzie nam raźniej. Jak tylko trochę wypoczniesz, zaraz poczujesz się raźniej znaczenie.

Co to jest Radio?

Co lepsze płynęła głośna muzyka. Pracował w radiu od kilku lat (lub: Pracował w radio od kilku lat). Cały dzień słucha radia; radio ogólnopolskie, lecz: Polskie Radio, Radio co znaczy.

Co to jest Rozdziobać?

Czy warto rozdziobię, rozdziobią, rozdziob (lub: rozdziób), rozdziobcie (lub: rozdzióbcie): Rozdzióbią nas kruki, wrony (tytuł opowiadania Stefana Żeromskiego krzyżówka.

Co to jest Rozciąć?

Opinie forum rozetniesz, rozetną, rozetnijcie, rozciął, rozcięła, rozcięli, rozciąwszy, rozcięty: Chodząc boso po dnie rzeki, rozciął sobie nogę o szkło.; rozciąć węzeł gordyjski co to jest.

Co to jest Rozbitek?

Najlepszy Wojskowy krążownik uratował rozbitka. Straż przybrzeżna wyłowiła rozbitków z morza słownik.

Co to jest Rozsypka?

Porównaj ´rozproszenie, rozbiegnięcie się´: Całe wojsko poszło w rozsypkę.; pójść/iść w rozsypkę czym jest.

Co to jest Rekwizyt?

Wyniki ´element związany z akcją sztuki lub filmu´: Teatralny rekwizyt co oznacza.

Co to jest Rozpoznawać?

Zastosowanie rozpoznają, rozpoznawajcie: W tłumie ludzi rozpoznał znajomą twarz. Rozpoznaję tę okolicę - mieszkałem tutaj, będąc jeszcze dzieckiem.; Im mądrzejszy i lepszy jest tłumaczenie.

Co to jest Rozmarzyć?

Ranking rozmarzą, rozmarz, rozmarzcie: Wiosenne słońce i silna woń kwiatów rozmarzyły uczestników majówki. Słuchając nastrojowej muzyki, dziewczyna nagle się rozmarzyła. zobacz przykłady.

Co to jest Rozprostować?

Co lepsze rozprostuję, rozprostują, rozprostujcie: Wysiądźmy na chwilę z samochodu, by rozprostować nogi definicja.

Co to jest Rozkosz?

Czy warto stopień uczucia przyjemności; to, co sprawia najwyższą przyjemność´: Podróżując po świecie, poznał sporo rozkoszy tego życia. Pływając własnym jachtem po Morzu encyklopedia.

Co to jest Rekompensata?

Opinie forum ´zadośćuczynienie´: Rekompensata za poniesione szkody. Dostać rekompensatę w papierach wartościowych. Te kapitał stanowią rekompensatę za twój uszkodzony auto. Tytułem jak działa.

Co to jest Rękopiśmienny?

Najlepszy Zabytek rękopiśmienny czy jest.

Co to jest Realizm?

Porównaj ´postawa życiowa polegająca na trzeźwej i bezstronnej ocenie rzeczywistości´ blm: Realizm magiczny. Wyznawca życiowego realizmu pojęcie.

Co to jest Rosa?

Wyniki Na trawie osiadła poranna rosa. Chodziła boso po rosie wyjaśnienie.

Co to jest Regularnie?

Zastosowanie ´wg jakichś reguł´: Odżywiać się często. Często uprawiać sport. Często poddawać się kontroli lekarskiej opis.

Co to jest Rozpiąć?

Ranking rozepniesz, rozepną, rozepnijcie, rozpiął, rozpięła, rozpięli, rozpiąwszy, rozpięty: Rozpięła bluzkę i położyła ją na krześle. Było tak ciepło, iż rozpiął kurtkę i informacje.

Co to jest Ruchliwy?

Co lepsze Ruchliwe miasto. Ruchliwe ulice. Mimo podeszłego wieku był bardzo ruchliwym i żywym człowiekiem znaczenie.

Co to jest Reprywatyzacja?

Czy warto ´zwrócenie prywatnemu właścicielowi upaństwowionego mienia´ blm: Przeprowadzić reprywatyzację narodowego majątku co znaczy.

Co to jest Roślinożerny?

Opinie forum Roślinożerne zwierzęta krzyżówka.

Co to jest Rozgorzały?

Najlepszy ´gwałtowny, zaciekły´: Rozgorzały spór co to jest.

Co to jest Również?

Porównaj Oczekiwać czegoś przyjemnego to także przyjemność słownik.

Co to jest Rewanżować Się?

Wyniki ´odwzajemniać się´, rewanżuję się, rewanżują się, rewanżujcie się: Zrewanżował się przysługą za gościnę czym jest.

Co to jest Rozanielony?

Zastosowanie ´rozradowany´: Rozanieleni słuchacze co oznacza.

Co to jest Rozjeździć Się?

Ranking rozjeżdżę, rozjeździsz, rozjeżdżą się, rozjeźdź, rozjeźdźcie się: Już wkrótce rozjeździcie się po świecie tłumaczenie.

Co to jest Rosarium?

Co lepsze wym. rozarium] ´ogród albo miejsce w ogrodzie poświęcone do hodowli róż´ ndm w lp: Ogród z pięknym rosarium przykłady.

Co to jest Racja?

Czy warto wyznaczona porcja czegoś´: Chyba przyznasz mi rację? Ostatecznie przyznała rację swojemu oponentowi. Masz rację, rzeczywiście tak było. W obronie swojego stanowiska definicja.

Co to jest Równoważny?

Opinie forum Równoważna suma. Głosy równoważne. Twierdzenie równoważne z innym twierdzeniem encyklopedia.

Co to jest Radość?

Najlepszy zdanego egzaminu. Radość życia. Z jego oblicza biła niekłamana radość. Czuł, jak opanowuje go niewymowna radość. Zawsze wyrażał własną radość w spektakularny sposób. Nie jak działa.

Co to jest Rewizja?

Porównaj ´przeszukiwanie´: Rewizja osobista. Rewizji mieszkania można dokonać tylko za zgodą prokuratora. Prokurator generalny wniósł w tej kwestii rewizję wyjątkową. Założyć czy jest.

Co to jest Rudowłosy?

Wyniki Rudowłosi młodzieńcy pojęcie.

Co to jest Rożny?

Zastosowanie ´mieszczący się na rogu czegoś´: Rzut rożny wyjaśnienie.

Co to jest Rozmieść?

Ranking rozmiotę, rozmieciesz, rozmiotą, rozmieć, rozmiećcie, rozmiótł, rozmiotła, rozmietli, rozmiótłszy, rozmieciony: Wiatr rozmiótł kurz po drodze opis.

Co to jest Rząd?

Co lepsze państwowa´: Rządy lewicy. Rządy prawicy. Rządy demokracji. Rządy arystokracji. Rządy ludu. Rząd powstańczy. Członkowie rządu. Szef rządu. Premier stoi na czele rządu informacje.

Co to jest Rozmaity?

Czy warto samochody sportowe mają rozmaite kształty. Rozmaici ludzie przychodzili do niej. Mieli rozmaite charaktery, więc najpierw trudno im się było porozumieć.; Najcenniejszym znaczenie.

Co to jest Rozluźnić?

Opinie forum mniej zwartym; obluzować´, rozluźnię, rozluźnią, rozluźnijcie: Rozluźnij nieco mięśnie, ponieważ nie mogę ci wbić igły! Rozluźnił kołnierzyk i rozpiął marynarkę co znaczy.

Co to jest Reakcja?

Najlepszy Reakcja na bodźce. Chemicy przeprowadzili kilka ciekawych reakcji. Przyspieszać reakcję. Nie wszystkie pierwiastki chętniej wchodzą w reakcje chemiczne niż inne. Reakcja krzyżówka.

Co to jest Realistyczny?

Porównaj ´liczący się z rzeczywistością; mający cechy realizmu´: Powieść realistyczna. Styl realistyczny. Realistyczne ujmowanie życia. Realistyczne pomysły co to jest.

Co to jest Rynna?

Wyniki ´przewód w kształcie koryta wykorzystywany do odprowadzania wody deszczowej´: Blaszana rynna odpływowa.; wpaść/wpadać - [trafić/trafiać] z deszczu pod rynnę słownik.

Co to jest Rewelacja?

Zastosowanie niezwykłego´: Jego recitale stały się rewelacją sezonu. Nie spodziewam się rewelacji po wynikach jego badań. Przedstawić naukową rewelację. Bez jakichkolwiek rewelacji czym jest.

Co to jest Rama?

Ranking lub: Rama z drzewa). Rama metalowa (lub: Rama z metalu). Obraz w pozłacanych ramach. Opraw ten obraz w ramy. Ująć coś w ramy czegoś. Wtłoczyć coś w ramy czegoś. To, o co oznacza.

Co to jest Rudera?

Co lepsze ´stary, walący się budynek´: Mieszkać w starej ruderze. Opuścić walącą się ruderę tłumaczenie.

Co to jest Renowacja?

Czy warto ´odnowienie´: Poddać obraz renowacji. Konserwator przeprowadził renowację XVI-wiecznego zabytku przykłady.

Co to jest Ryzyk -Fizyk?

Opinie forum ´na los szczęścia´ ndm: Robić coś na ryzyk-fizyk definicja.

Co to jest Rozbroić?

Najlepszy ´pozbawić broni; udobruchać, wzruszyć kogoś´, rozbroję, rozbroisz, rozbroją, rozbrójcie: Żołnierze rozbroili jeńców. Koleżanka rozbroiła go niewinnym uśmiechem encyklopedia.

Co to jest Rh?

Porównaj ´substancja znajdująca się w czerwonych ciałkach krwi´: Dodatnie Rh. Ujemne Rh. Rh plus. Rh minus (lecz: Czynnik Rh nieujemny, czynnik Rh niekorzystny jak działa.

Co to jest Rozsławić?

Wyniki rozsławię, rozsławią, rozsław, rozsławcie: Mazurki rozsławiły imię Fryderyka Chopina na całym świecie czy jest.

Co to jest Rozbębnić?

Zastosowanie ´rozgłosić coś niepotrzebnie´, rozbębnię, rozbębnią, rozbębnijcie: Rozbębnił plotkę po całej klasie pojęcie.

Co to jest Romantyzm?

Ranking Romantyzm) ´prąd ideowy, literacki i artystyczny rozwijający się w Europie pod koniec XVIII i w pierwszej poł. XIX w. pod wpływem ideałów rewolucji francuskiej wyjaśnienie.

Co to jest Randka?

Co lepsze spotkanie osób odmiennej płci´: Pierwsza randka. Randka w ciemno. Randka internetowa. Myśleć o jutrzejszej randce. Umówić się na randkę w parku. Mieć randkę z kimś opis.

Co to jest Rzeźnik?

Czy warto ´człowiek zajmujący się ubojem zwierząt albo sprzedażą mięsa i wędlin´: Pójść na zakupy do rzeźnika.; Zna i niemądry, czemu rzeźnik lepszy od doktora informacje.

Co to jest Rozesłać?

Opinie forum roześlę, roześlą, rozesłał, rozesłali: Rozesłał wszystkim znajomym zawiadomienie e-mailem o wirusach grasujących w sieci. Chrystus rozesłał swoich uczniów po świecie znaczenie.

Co to jest Rozlec Się?

Najlepszy ´dać się słyszeć´, rozlegnie się, rozlegną się, rozległ się, rozległszy się: Rozległ się wystrzał. Rozległ się okrzyk pełen przerażenia co znaczy.

Co to jest Roztrąbić?

Porównaj roztrąbię, roztrąbią, roztrąbcie ´rozgłaszać´: Dyżurny roztrąbił wszystko po klasie krzyżówka.

Co to jest Rozgryźć?

Wyniki przeciąć coś na części; pojąć coś niełatwego do zrozumienia´, rozgryzę, rozgryziesz, rozgryzą, rozgryź, rozgryźcie, rozgryzł, rozgryźli, rozgryzłszy, rozgryziony co to jest.

Co to jest Rym?

Zastosowanie ´zgodność brzmienia końcowych części wyrazów´: Rym kobiecy. Rym męski. Rymy parzyste. Rymy okalające. Powiedzieć coś do rymu. Wiersz bez rymów.; rymy częstochowskie słownik.

Co to jest Rekord?

Ranking narciarskiej wynosi 125 metrów. Padł nowy rekord Europy w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. Amerykańscy sprinterzy ustanowili nowy rekord świata. Pobiłem swój czym jest.

Co to jest Rozpruć?

Co lepsze wyciągnąć nitki, którymi coś jest zszyte; rozerznąć, rozpłatać´, rozpruję, rozprują, rozprujcie: Krawcowa rozpruła zszyty materiał. Myśliwi nożem rozpruli brzuch co oznacza.

Co to jest Radiowęzeł?

Czy warto Uczniowie prowadzili z zapałem szkolny radiowęzeł. Awaria radiowęzła dał się nam wszystkim we znaki. Pracować w radiowęźle tłumaczenie.

Co to jest Rozgwiazda?

Opinie forum ´zwierzę´: Morska rozgwiazda przykłady.

Co to jest Regiment?

Najlepszy ´dawniej: pułk piechoty albo jazdy złożony z cudzoziemskich żołnierzy´: Cudzoziemski regiment. Służyć w regimencie piechoty definicja.

Co to jest Rurociąg?

Porównaj Awaria rurociągu. Budowa międzynarodowych rurociągów encyklopedia.

Co to jest Rozsunąć?

Wyniki rozsunę, rozsuniesz, rozsuną, rozsuńcie, rozsunął, rozsunęła, rozsunęli, rozsunąwszy, rozsunięty: Rozsunął kotarę i zajrzał do pokoju jak działa.

Co to jest Różdżka?

Zastosowanie ´rozwidlony pręt; cienka gałązka´: Baśń o czarodziejskiej różdżce. Wróżka wzięła różdżkę do ręki czy jest.

Co to jest Rockowy?

Ranking wym. rokowy] ´w odniesieniu rocka´: Rockowy przebój, muzyka rockowa pojęcie.

Co to jest Rzezimieszek?

Co lepsze ´dawniej: złodziej, rozbójnik´: Szajka rzezimieszków wyjaśnienie.

Co to jest Rolno -Spożywczy?

Czy warto Rolno-spożywczy przemysł opis.

Co to jest Refleksja?

Opinie forum zastanowienie; wypowiedź poprzedzona dłuższym zastanowieniem się nad czymś´: Oddał się głębokiej refleksji. Podziel się z nami własną refleksją z lektury. Refleksje informacje.

Co to jest Równouprawnienie?

Najlepszy Walczyć o równouprawnienie kobiet znaczenie.

Co to jest Równia?

Porównaj równina´: Przed jego oczami rozpościerała się bezkresna równia. Przystanęliśmy na rozległej równi. Równia pochyła. Popełniwszy pierwsze przestępstwo, rozpoczął się bez co znaczy.

Co to jest Rzepka?

Wyniki ´warzywo; mała kość w stawie kolanowym´: Bajka o rzepce. Zasadzić rzepkę. Doznać kontuzji rzepki.; Każdy sobie rzepkę skrobie krzyżówka.

Co to jest Radziecki?

Zastosowanie ´w odniesieniu byłego państwa - ZSRR´: Poezja radziecka. Wojska radzieckie; republiki radzieckie, lecz: Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, Związek Radziecki co to jest.

Co to jest Rozbieżny?

Ranking ´przeciwstawny´: Rozbieżne poglądy słownik.

Co to jest Rękawiczka?

Co lepsze Chyba zgubiłam rękawiczkę. Na stole leżała para damskich rękawiczek.; zamieniać (coś, kogoś) jak rękawiczki czym jest.

Co to jest Roić?

Czy warto roję, roisz, roją, rój, rójcie: Roiła o ogromnej przyszłości swoich dzieci co oznacza.

Co to jest Rikszarz?

Opinie forum ´prowadzący rikszą´: Krzyknąć na młodego rikszarza, by się zatrzymał tłumaczenie.

Co to jest Robotnik?

Najlepszy Robotnik sezonowy. Robotnik drogowy. Pracował jako robotnik budowlany. Spółka budowlana zatrudni doświadczonych robotników. Płacić wykwalifikowanym robotnikom przykłady.

Co to jest Rok?

Porównaj Minął rok od czasu, jak opuściłeś państwo. Rok temu nasi dziadkowie jeszcze byli z nami na wakacjach. Spotykali się co roku z okoliczności świąt. Przyjeżdżała do niego definicja.

Co to jest Romansować?

Wyniki ´mieć z kimś romans´, romansuję, romansują, romansujcie: Romansować z dwiema koleżankami równocześnie encyklopedia.

Co to jest Rozchmurzyć (Się)?

Zastosowanie pogodnym, rozweselić; rozweselić się´, rozchmurzę (się), rozchmurzą (się), rozchmurz (się), rozchmurzcie (się): Porywisty wiatr rozpędził fabryczne dymy i rozchmurzył jak działa.

Co to jest Rozstaj?

Ranking ´miejsce, gdzie rozchodzą się drogi´ zazwyczaj w lm: Znaleźć się na rozstaju dróg. Na rozstajach dróg stoją zwykle drogowskazy czy jest.

Co to jest Rurka?

Co lepsze Zgiąć mosiężną rurkę. Rurka z kremem pojęcie.

Co to jest Rozejm?

Czy warto broni´: Zwaśnione państwa postanowiły zawrzeć rozejm. Z dniem dzisiejszym upływa rozejm pomiędzy Irakiem a Stanami Zjednoczonymi. Zerwać rozejm (z kimś). Rozejm wyjaśnienie.

Co to jest Rościć?

Opinie forum ´żądać´, roszczę, rościsz, roszczą, rośćcie: Rościła sobie prawo do spadku po rodzicach. Czy będziesz rościł jakieś pretensje do tych pieniędzy opis.

Co to jest Rozkwitnąć?

Najlepszy z pąka w kwiat; pojawić się´, rozkwitnie, rozkwitną, rozkwitnął (lub: rozkwitł), rozkwitła, rozkwitnąwszy (lub: rozkwitłszy): Kwiaty w wazonie uroczo rozkwitły. Bez informacje.

Co to jest Rozczytywać Się?

Porównaj rozczytuję się, rozczytują się, rozczytujcie się: Rozczytywać się w poezji czeskiej i macedońskiej znaczenie.

Co to jest Reformator?

Wyniki ´osoba przeprowadzająca reformę´: Reformator szkolnictwa. Polityczny reformator. Średniowieczni reformatorzy co znaczy.

Co to jest Rozplątać?

Zastosowanie rozplączę, rozplączą, rozplączcie: Rozplątać liny żeglarskie. Rozplątać włosy. Rozplącz te sznurówki, ponieważ potkniesz się i przewrócisz krzyżówka.

Co to jest Rogaty?

Ranking Stado rogatych jeleni.; rogata dusza co to jest.

Co to jest Regres?

Co lepsze ´cofanie się w rozwoju´: Regres gospodarczy. Ulec regresowi słownik.

Co to jest Rekreacja?

Czy warto ´wypoczynek, rozrywka´: Propagować rekreację na świeżym powietrzu. Oddawać się rekreacji czym jest.

Co to jest Róg?

Opinie forum przystanął przy rogu budynku. Poczekam na ciebie na rogu ulicy. W rogu pokoju stał metalowy wieszak. Róg Mickiewicza i Stawowej. Przystanęliśmy na chwilę przy rogu ulicy co oznacza.

Co to jest Rumor?

Najlepszy ´hałas´: Narobić strasznego rumoru tłumaczenie.

Co to jest Rozpłodzić?

Porównaj ´uzyskać potomstwo zwierząt hodowlanych´, rozpłodzę, rozpłodzą, rozpłódź, rozpłódźcie: Hodowca rozpłodził rzadko spotykaną rasę koni przykłady.

Co to jest Rogatywka?

Wyniki ´czapka z daszkiem i kwadratowym denkiem´: Paradować w wojskowej rogatywce. Włożyć rogatywkę na głowę definicja.

Co to jest Rusznica?

Zastosowanie ´ręczna broń palna o długiej lufie´: Wystrzelić z rusznicy. Naładować rusznicę.; Rusznica strzelca nie czyni encyklopedia.

Co to jest Rozszczepiać?

Ranking rozszczepiam, rozszczepiają, rozszczepcie: Rozszczepiać atom wodoru.; rozszczepiać włos na czworo - [na dwoje jak działa.

Co to jest Różowić?

Co lepsze ´nadawać czemuś różową barwę´, różowię, różowią, różów, różówcie: Wschód słońca różowił niebo, kiedy wychodziliśmy na górski szlak czy jest.

Co to jest Rugia?

Czy warto ´wyspa na Morzu Bałtyckim´: Mieszkać na Rugii. Zwiedzić Rugię; rugijskie zabytki pojęcie.

Co to jest Reprezentatywny?

Opinie forum ´typowy´: Reprezentatywny pisarz dla danego nurtu poetyckiego wyjaśnienie.

Co to jest Reklamówka?

Najlepszy ´plastikowa torba; krótki video o charakterze reklamowym´: Nieść zakupy w reklamówce. Zobaczyć ciekawą reklamówkę w telewizji opis.

Co to jest Regał?

Porównaj ´mebel składający się z wielu półek´: Wziąć książkę z regału. Postawić wazon na regale informacje.

Co to jest Reanimować?

Wyniki ´przywracać kogoś do życia´, reanimuję, reanimują, reanimujcie: Ekipa ratowników fachowo reanimowała nieostrożnego pływaka znaczenie.

Co to jest Rys?

Zastosowanie charakterystyczna, pobieżny opis; układ linii twarzy; krótki´: Rys charakteru. Rys historyczny. Miała bardzo regularne rysy twarzy. Jej łagodne rysy rzucały się w oczy co znaczy.

Co to jest Rozpożyczyć?

Ranking rozpożyczę, rozpożyczą, rozpożyczcie: Rozpożyczyć znajomym prawie pół wypłaty. Rozpożyczyła znajomym własne książki, a teraz narzeka, iż nie potrafi ich odzyskać krzyżówka.

Co to jest Rozsmarowywać?

Co lepsze rozsmarowuję, rozsmarowują, rozsmarowujcie: Rozsmarowywać krem po całej twarzy co to jest.

Co to jest Rzekomy?

Czy warto ´nieistniejący w rzeczywistości´: Rzekomy właściciel posesji. Rzekomi inkasenci oszukali wielu naiwnych ludzi słownik.

Co to jest Rozróba?

Opinie forum ´awantura, bijatyka´: Chętnie brał udział we wszystkich ulicznych rozróbach czym jest.

Co to jest Rozdłubać?

Najlepszy rozdłubię, rozdłubią, rozdłub, rozdłubcie: Rozdłubać niezagojoną (lub: nie zagojoną) ranę co oznacza.

Co to jest Rad?

Porównaj bardzo rad miłym gościom. Był rad zmianom, które wprowadzono w jego zakładzie pracy. Była porada za każdym wspólnie, kiedy mogła się z nim zobaczyć. Był nadzwyczajnie z tłumaczenie.

Co to jest Rozpowszechnić?

Wyniki ´czynić ogólnie znanym, puszczać w kurs´, rozpowszechnię, rozpowszechnią, rozpowszechnijcie: Wydawnictwo uniwersyteckie rozpowszechnia skrypty dla studentów przykłady.

Co to jest Rozkwasić?

Zastosowanie ´mocno zranić´, rozkwaszę, rozkwasisz, rozkwaszą, rozkwaście: Spadając z roweru, rozkwasił sobie nos. Bokser jednym ciosem rozkwasił twarz pijanemu bandziorowi definicja.

Co to jest Rakieta?

Ranking ziemia - ziemia. Rakieta dalekiego zasięgu. Rakieta wyniosła astronautów na orbitę okołoziemską. Przyglądać się lecącej rakiecie. Kupić tytanową rakietę do tenisa encyklopedia.

Co to jest Rozrywka?

Co lepsze jakiejś rozrywce. Mieć ciekawą rozrywkę.; Dzikie zwierzęta nigdy nie zabijają dla rozrywki. Człowiek jest jedyną istotą, dla której tortura i zgon pokrewnych mu stworzeń jak działa.

Co to jest Rzucać (Się)?

Czy warto rzucają (się), rzucajcie (się): W trakcie ćwiczeń żołnierze uczyli się rzucać granatami. Był zamożny, więc rzucał pieniędzmi na wszystkie strony.; rzucać (komuś) kłody czy jest.

Co to jest Robinson?

Opinie forum ´imię męskie´: Przypadki Robinsona Crusoe (tytuł powieści D. Defoe pojęcie.

Co to jest Rozpaść Się?

Najlepszy się´, rozpasę się, rozpasiesz się, rozpasą się, rozpaście się, rozpasł się, rozpaśli się, rozpasłszy się: W trakcie świąt cała nasza rodzina nieco się rozpasła wyjaśnienie.

Co to jest Resztka?

Porównaj Po sutym obiedzie zostały tylko marne resztki. Wyciągnął na stół resztkę zapasów. Postanowiła coś uszyć z tej resztki materiału. Żyliśmy z resztek pieniędzy. Gonił już opis.

Co to jest Ropa?

Wyniki ´wydzielina gromadząca się w tkankach organizmu w konsekwencji mechanizmów zapalnych; ciekły surowiec kopalny´: Wydobycie ropy naftowej. Pod skórą gromadziła się ropa informacje.

Co to jest Roczny?

Zastosowanie Bilans roczny. Roczne wino. Roczny źrebak. Dziekan przyznał studentowi roczny urlop zdrowotny. Jego roczny dochód nie był zbyt imponujący. Miała roczną przerwę w nauce znaczenie.

Co to jest Realizować?

Ranking ´wprowadzać coś w życie´, realizuję, realizują, realizujcie: Zamiast załamywać dłonie, realizuj życiowe zadania. Konsekwentnie realizowaliśmy nasze marzenia co znaczy.

Co to jest Równolatek?

Co lepsze Spotkać swojego równolatka krzyżówka.

Co to jest Rzeczka?

Czy warto Kąpać się w pobliskiej rzeczce. Przepłynąć rzeczkę wpław co to jest.

Co to jest Różniczka?

Opinie forum ´wzrost zmiennej, względem której wyznacza się pochodną´: Policzyć różniczkę. Wzory na obliczanie różniczek słownik.

Co to jest Rozpocząć (Się)?

Najlepszy rozpoczniesz, zaczną, rozpocznijcie, zaczął (się), rozpoczęła (się), rozpoczęli, rozpocząwszy, rozpoczęty: Punktualnie o dwunastej rozpoczęto obrady plenarne. W czym jest.

Co to jest Rzemieślnik?

Porównaj uprawiający rzemiosło´: Solidny rzemieślnik. Cech rzemieślników. Związek rzemieślników.; Z roboty rzemieślnika poznać.; Ani katolik , ani marksista , tylko rzetelny co oznacza.

Co to jest Rezygnacja?

Wyniki ´zrzeczenie się czegoś; uczucie zniechęcenia´: Rezygnacja ze stanowiska. Minister budownictwa złożył rezygnację z urzędu. Nie poddawaj się rezygnacji tłumaczenie.

Co to jest Rekolekcje?

Zastosowanie katolickim: praktyki religijne wykorzystywane osiągnięci skupienia wewnętrznego i odnowienia moralnego´ tylko w lm: Rekolekcje wielkopostne. Uczestnicy rekolekcji przykłady.

Co to jest Ryć?

Ranking kopać; rzeźbić´, ryję, ryją, ryjcie: Dziki, ryjąc ziemię, niszczyły spodziewane plony. Ryli łopatami ziemię, szukając zakopanego przedmiotu. Kret ryje korytarze w ziemi definicja.

Co to jest Rozmówki?

Co lepsze ´książeczka stanowiące pomoc w nauce języka obcego, zawierająca raczej dialogi´ tylko w lm: Rozmówki obcojęzyczne. Rozmówki polsko-francuskie encyklopedia.

Co to jest Regenerować?

Czy warto sprawność; odwracać utracone albo uszkodzone części organizmu´, regeneruję, regenerują, regenerujcie: Regenerować własne siły przed walką. Jaszczurki błyskawicznie jak działa.

Co to jest Rozbój?

Opinie forum ´napad bandycki w celu ograbienia kogoś´: Rozbój w biały dzień. Rozbój na równej drodze. Te ceny to istny rozbój. Być świadkiem ulicznego rozboju czy jest.

Co to jest Rechotać?

Najlepszy wydawać głos; śmiać się głośno chrapliwym śmiechem´, rechoczę (lub: rechocę), rechoczą (lub: rechocą), rechoczcie: W trakcie upalnego lata żaby rechoczą (rechocą) do pojęcie.

Co to jest Rapsod?

Porównaj ´utwór opiewający bohaterskie gesty albo doniosłe wydarzenia historyczne´: Bema pamięci żałobny rapsod (tytuł wiersza C.K. Norwida wyjaśnienie.

Co to jest Rabunek?

Wyniki Oskarżony dopuścił się rabunku. Dokonali rabunku w biały dzień. Ubezpieczenie od rabunku opis.

Co to jest Roznosić?

Zastosowanie coś do ustalonych miejsc; przepełniać, rozpierać kogoś´, roznoszę, roznosisz, roznoszą, roznoście: Poprzez wakacje roznosił po domach listy. Roznosiła ją niewysłowiona informacje.

Co to jest Rzęzić?

Ranking ´oddychać ciężko, z wysiłkiem´, rzężę, rzężą, rzęźcie: Ranny mężczyzna rzęził od czasu do czasu znaczenie.

Co to jest Rozprażyć?

Co lepsze ´prażąc, rozgrzać silnie´, rozprażę, rozprażą, rozpraż, rozprażcie: Lipcowe słońce rozprażyło asfalt co znaczy.

Co to jest Rozzłościć?

Czy warto rozzłoszczę, rozzłościsz, rozzłoszczą, rozzłość, rozzłośćcie: Rozzłościł go swoim milczeniem. Usłyszawszy tę nowinę, rozzłościła się na dobre krzyżówka.

Co to jest Rozplanować?

Opinie forum rozplanuję, rozplanują, rozplanujcie: W tym roku skrupulatnie rozplanowałem sobie wakacje. Musisz sobie precyzyjnie rozplanować cały tydzień co to jest.

Co to jest Rozrządzić?

Najlepszy ´przegrupowywać wagony w celu podstawienia ich na punkty ładunkowe stacji albo w celu włączenia ich do nowych składów pociągów´, rozrządzę, rozrządzą, rozrządź słownik.

Co to jest Rewanż?

Porównaj ´odwzajemnienie się komuś czymś podobnym; sposobność odegrania się´: Prawo do rewanżu. Sportowe rewanże. Winien mi jesteś rewanż za moją ostatnią przegraną w szachy czym jest.

Co to jest Radyjko?

Wyniki Iść z radyjkiem w ręku co oznacza.

Co to jest Rano?

Zastosowanie Weselnicy bawili się do białego rana. Obudził się dopiero nad ranem. Wstaliśmy z samego rana. Spotkałem się z nią w sobotę rano.; Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje tłumaczenie.

Co to jest Remontować?

Ranking remontuję, remontują, remontujcie: Wykwalifikowana brygada murarzy remontowała naszą szkołę przykłady.

Co to jest Rozłazić Się?

Co lepsze rozłazi się, rozłażą się, rozłaźcie się: Nie rozłaźcie mi się tylko po całym mieście definicja.

Co to jest Rozwód?

Czy warto Zażądała rozwodu z uznaniem winy małżonka. Od roku myślał o rozwodzie. Wystąpili do sądu z pozwem o rozwód encyklopedia.

Co to jest Ryzykant?

Opinie forum ´człowiek skłonny do ryzykowania´: Był ogromnym ryzykantem - wspinał się bez asekuracji jak działa.

Co to jest Ruda?

Najlepszy ´surowiec mineralny´: Wydobycie rudy żelaza, lecz: Ruda Śląska czy jest.

Co to jest Roztrwonić?

Porównaj roztrwonię, roztrwonią, roztrwońcie: Kiedy był młody, roztrwonił ojcowski dorobek. Błyskawicznie roztrwonił całą wypłatę pojęcie.

Co to jest Romeo?

Wyniki ´imię męskie´: Historia Romea i Julii. Romeo i Julia (tytuł sztuki teatralnej Szekspira wyjaśnienie.

Co to jest Reporter?

Zastosowanie Reporter poczytnego dziennika. Reporter prasowy. Natarczywość reporterów. Gwiazdor ekranu odpowiadał na pytania reporterów.; Galeria, na której siedzą reporterzy opis.

Co to jest Romantyczny?

Ranking do romantyzmu; odznaczający się skłonnością do marzeń; tajemniczy, malowniczy´: Literatura romantyczna. Gorączka romantyczna. Pisarz romantyczny tworzył w uniesieniu. Z informacje.

Co to jest Rozgardiasz?

Co lepsze ´nieporządek´ blm: W mieszkaniu panował straszliwy rozgardiasz. Nie dopuścić do rozgardiaszu znaczenie.

Co to jest Rezerwować?

Czy warto ´zastrzegać sobie możność korzystania z czegoś´, rezerwuję, rezerwują, rezerwujcie: Rezerwować pokoje w domu zdrojowym. Rezerwować miejscówki w pociągach InterCity co znaczy.

Co to jest Rękojeść?

Opinie forum ´część jakiegoś przyrządu wykorzystywana do chwytania´: Rękojeść miecza. Rękojeść łopaty krzyżówka.

Co to jest Równoważyć?

Najlepszy równoważy, równoważą, równoważcie: Równoważyć ciężar opakowania. Wrażenia z wycieczki nie równoważyły poniesionych wydatków co to jest.

Co to jest Rybonukleinowy?

Porównaj skrót: RNA): Kwas rybonukleinowy słownik.

Co to jest Rozdmuchiwać?

Wyniki ´rozwiać; nadać czemuś nadmierny rozgłos´, rozdmuchuję, rozdmuchują, rozdmuchujcie: Wiatr rozdmuchał kartki po pokoju. Rozdmuchiwać plotki po wsi czym jest.

Co to jest Rolniczo -Hodowlany?

Zastosowanie Gospodarstwo rolniczo-hodowlane co oznacza.

Co to jest Rozwódka?

Ranking ´kobieta rozwiedziona´: Poznać miłą rozwódkę. Od kilku lat jest rozwódką tłumaczenie.

Co to jest Rozmach?

Co lepsze energia cechująca jakieś działanie´ zazwyczaj w lp: Wziął duży rozmach i uderzył trzepaczką w dywan. Z rozmachem rzucił teczką o ziemię. Człowiek z rozmachem. Nadał przykłady.

Co to jest Ranczo?

Czy warto lub: rancho) ´gospodarstwo wiejskie, gdzie hoduje się bydło lub owce´: Mieszkać na ranczu (lub: Mieszkać na ranczo). Właściciel rancza definicja.

Co to jest Rzeźwić?

Opinie forum ´czynić rześkim, ożywiać´, rzeźwię, rzeźwią, rzeźwijcie: Sole rzeźwiące. Obudził go rzeźwiący chłód. Orzeźwiła nas kąpiel w rzece encyklopedia.

Co to jest Rekordzista?

Najlepszy m odm. jak ż: Rekordzista świata w podnoszeniu ciężarów jak działa.

Co to jest Rączka?

Porównaj Rączka od parasola. Mieć złotą rączkę.; prowadzić kogoś za rączkę; złota rączka; Rączka rączkę myje czy jest.

Co to jest Rodzić (Się)?

Wyniki świat potomstwo; wydawać owoce, plony´, rodzę (się), rodzą (się), rodź (lub: ródź), rodźcie (lub: ródźcie): Rodzić dzieci. Rodzić młode. Rodzić w bólach. Rodzić owoce pojęcie.

Co to jest Robociarz?

Zastosowanie ´robotnik´: Jego tata to prosty robociarz wyjaśnienie.

Co to jest Rokoko?

Ranking ´styl w sztuce; kierunek w poezji´ blm (lub: n ndm): Nie zachwycam się rokokiem. Pałac w stylu rokoko opis.

Co to jest Rozmnożyć?

Co lepsze rozmnożę, rozmnożą, rozmnóż, rozmnóżcie: Rozmnożyć kolonie bakterii. Chrystus rozmnożył chleb nad jeziorem Genezaret. zobacz rozmnażać (się informacje.

Co to jest Rozmiażdżyć?

Czy warto rozmiażdżę, rozmiażdżą, rozmiażdż, rozmiażdżcie: Rozmiażdżyć kilka garści migdałów do udekorowania deseru znaczenie.

Co to jest Ranking?

Opinie forum określona opierając się na osiągniętych wyników´, rankingowy: Ranking szkół wyższych. Ranking szkół średnich. Ranking sportowy. Spis rankingowa najlepszych tenisistów co znaczy.

Co to jest Rozpołowić?

Najlepszy rozpołowię, rozpołowią, rozpołów, rozpołówcie: Rozpołowić pomarańczę krzyżówka.

Co to jest Rocznica?

Porównaj pod Wiedniem. Rocznica wybuchu stworzenia warszawskiego. Zbliża się bez pośpiechu nasza rocznica ślubu. Rocznica jego urodzin przypada na sobotę. Pierwsza rocznica co to jest.

Co to jest Rozpędzić (Się)?

Wyniki rozejścia bądź rozbiegnięcia się; nadać czemuś znaczącą prędkość; nabrać szybkości´, rozpędzę (się), rozpędzą (się), rozpędź (się), rozpędźcie (się): Policja rozpędziła słownik.

Co to jest Rzeczywiście?

Zastosowanie ´tak, jak jest faktycznie´: Jak się wkrótce okazało, rzeczywiście był tym, za kogo się podawał. Rzeczywiście, masz rację czym jest.

Co to jest Reklamować?

Ranking ´zachwalać coś; zgłaszać zażalenie na coś´, reklamuję, reklamują, reklamujcie: W telewizji reklamują nową usługę Poczty Polskiej. Reklamować wadliwe obuwie co oznacza.

Co to jest Rychło?

Co lepsze ´w niedługim czasie´: Rychło w czas. Rychło sobie o tym przypomniałeś tłumaczenie.

Co to jest Rozgrzewka?

Czy warto zarządził intensywną rozgrzewkę. Piłkarze przeprowadzili rozgrywkę przed meczem. Napijmy się dla rozgrzewki (lub: Napijmy się na rozgrzewkę). Kieliszek dla rozgrzewki przykłady.

Co to jest Rznąć?

Opinie forum ´piłować, przecinać; grać głośno, z zapałem´, rznę, rzniesz, rzną, rznijcie, rznął, rznęła, rznęli, rznąwszy, rznięty: Dziadek rznął (rżnął) słomę na sieczkę. Weselna definicja.

Co to jest Rozpacz?

Najlepszy własnym losem. Rozpacz po zgonu rodziców. W przystępie rozpaczy wykrzyczał jej wszystko prosto w oczy. Po oblanej maturze wpadł w prawdziwą rozpacz. Opanowała go czarna encyklopedia.

Co to jest Rozważyć?

Porównaj części, ważąc każdą z nich; przemyśleć coś´, rozważę, rozważą, rozważ, rozważcie: Ekspedientka rozważyła wyrób i poukładała go na półkach. Muszę rozważyć twoją jak działa.

Co to jest Rozmiar?

Wyniki nie znalazłem odpowiedniego dla siebie rozmiaru. Spory wielkość buta. Wielkość S, M, L, XL.; Istnieje ustalona granica rozmiaru wszystkich utworów literackich czy jest.

Co to jest Ruina?

Zastosowanie zniszczenia; gruzy, rumowiska´: Zagraniczni turyści zwiedzali ruiny zamku w Ogrodzieńcu. Ruiny miasta Warszawy po hitlerowskich bombardowaniach. Niechlujni lokatorzy pojęcie.

Co to jest Reanimacja?

Ranking ´przywracanie do życia´: Poddać kogoś reanimacji. Przeprowadzić reanimację ofiary wypadku wyjaśnienie.

Co to jest Rzut?

Co lepsze Rzut oszczepem. Rzut młotem. Wykonać celny rzut do kosza. Rzut rożny. Wygrać rzutem na taśmę. Już na pierwszy rzut oka było widać, iż ma dosyć.; na pierwszy rzut oka opis.

Co to jest Rekonesans?

Czy warto ´rozpoznawanie stanowisk i sił nieprzyjaciela´: Dowódca oddziału wysłał swoich żołnierzy na rekonesans informacje.

Co to jest Rzadkość?

Opinie forum Coś należy do rzadkości znaczenie.

Co to jest Racjonalny?

Najlepszy naukowych metodach, na rozumie; rozsądny´: Poznanie racjonalne. Racjonalny argument. Miał bardzo racjonalne podejście do życia. Racjonalne odżywianie.; Ten, kto poznałby co znaczy.

Co to jest Rzednąć?

Porównaj rzednie, rzedną, rzednął (lub: rzedł), rzedła: Z wiekiem nie wszystkim ludziom rzedną włosy.; zrzedła/rzednie (komuś) mina krzyżówka.

Co to jest Rwać?

Wyniki zbierać; szarpiąc, dzielić coś na kawałki; sprawiać mocny ból; błyskawicznie posuwać się do przodu´, rwę, rwiesz, rwą, rwijcie: Stała na polanie i rwała jagody. W złości co to jest.

Co to jest Ruszt?

Zastosowanie ´pręty osadzone w ramie jako część paleniska´: Pieczeń z rusztu. Położyć, piec kiełbasę na ruszcie słownik.

Co to jest Rosły?

Ranking Na rozstaju dróg stał rosły dąb. W drzwiach budynku minął ją rosły młodzieniec. Przed sklepem przechadzało się kilku rosłych mężczyzn czym jest.

Co to jest Reagować?

Co lepsze ´działać´, reaguję, reagują, reagujcie: Pacjent przestał reagować na bodźce. Dwie cząstki wodoru, reagując z jedną cząsteczką tlenu, tworzą dwie cząsteczki wody co oznacza.

Co to jest Ryczeć?

Czy warto wydawać ryk; przeraźliwie krzyczeć, wrzeszczeć´, ryczę, ryczą, nie ryczcie: Krowa ryczała w oborze. Tak go rwało w boku, iż aż ryczał z bólu. Leżeli na ziemi i wręcz tłumaczenie.

Co to jest Refektarz?

Opinie forum ´jadalnia w klasztorze´: Klasztorny refektarz przykłady.

Co to jest Rdzoodporny?

Najlepszy Rdzoodporny metal definicja.

Co to jest Reprezentacja?

Porównaj ´ekipa zawodników reprezentujących w zawodach barwy swego państwie, klubu i tym podobne´: Reprezentacja sportowa. Reprezentacja Polski w piłce ręcznej kobiet encyklopedia.

Co to jest Roztropny?

Wyniki namysłem, rozsądny´: Roztropny człowiek. Roztropni uczniowie.; Więcej oznacza napomnienie roztropnemu niż sto plag głupiemu.; Szczęśliwy, który mieszka z roztropną żoną jak działa.

Co to jest Roztopić (Się)?

Zastosowanie roztopię (się), roztopią (się), roztopcie (się): Matka roztopiła masło na patelni. Śnieg na polach już dawno się roztopił czy jest.

Co to jest Radca?

Ranking m odm. jak ż: Poprosić o pomoc radcę prawnego. Poradzić się radcy prawnego. Doświadczeni radcy podatkowi (lub: Doświadczeni radcowie podatkowi pojęcie.

Co to jest Referować?

Co lepsze ´przedstawiać komuś jakąś sprawę´, referuję, referują, referujcie: Zreferowała całą sytuację swojemu obrońcy z urzędu. Zreferował nam własną sprawę wyjaśnienie.

Co to jest Refleks?

Czy warto ´odbicie światła; reakcja na jakiś impuls´: Uliczne latarnie rzucały świetlne refleksy. Jak na zawodowego kierowcę, masz nieco spóźniony refleks opis.

Co to jest Rozejść Się?

Opinie forum pójść w różnych kierunkach; wziąć z kimś rozwód´, rozejdę się, rozejdziesz się, rozejdź się, rozejdźcie się, rozszedł się, rozeszła się, rozeszli się, rozszedłszy się informacje.

Co to jest Rozeprzeć Się?

Najlepszy rozeprę się, rozeprzesz się, rozeprą się, rozeprzyjcie się, rozparł się, rozparłszy się: Tata rozparł się wygodnie w fotelu znaczenie.

Co to jest Rozsyłać?

Porównaj rozsyłają, rozsyłajcie: Rozsyłała własne listy motywacyjne po zakładach pracy. Rozesłał do przyjaciół e-mailem ostrzeżenie o pojawiających się w sieci wirusach co znaczy.

Co to jest Runda?

Wyniki ´następny faza czegoś´: Polska drużyna odpadła z turnieju po pierwszej rundzie. Amerykański bokser wygrał tylko jedną rundę. Rozegrać kilka rund krzyżówka.

Co to jest Raniutko?

Zastosowanie Wstać raniutko co to jest.

Co to jest Rozwrzeszczeć Się?

Ranking rozwrzeszczę się, rozwrzeszczą się, rozwrzeszczcie się, rozwrzeszczał się, rozwrzeszczeli się: Dziecko rozwrzeszczało się wniebogłosy słownik.

Co to jest Rozrachunek?

Co lepsze ´podsumowanie osiągnięć i niepowodzeń´: W ostatecznym rozrachunku zwyciężyli siatkarze z Poznania czym jest.

Co to jest Rozgłos?

Czy warto uznanie; nagłośnić; po cichu´ blm: Ta opera cieszyła się swego czasu rozgłosem. Kwestia nabrała znacznego rozgłosu. Nadała rozgłos temu wydarzeniu. Bez rozgłosu co oznacza.

Co to jest Reputacja?

Opinie forum Uczniowie tej klasy nie cieszyli się idealną reputacją. Cieszył się reputacją świetnego mechanika samochodowego. Jako szefowa dbała o własną reputację pośród tłumaczenie.

Co to jest Retransmisja?

Najlepszy ´nadawanie programu radiowego albo telewizyjnego odebranego z innej rozgłośni´: Telewizja zakupiła prawo do retransmisji meczu. Przeprowadzić retransmisję przykłady.

Co to jest Receptura?

Porównaj ´skład´: Poznać recepturę jakiegoś leki definicja.

Co to jest Rozkleić (Się)?

Wyniki miejscu sklejenia; poddać się nastrojowi słabości´, rozkleję (się), rozkleisz (się), rozkleją (się), rozklejcie (się): Rozklej tę kopertę i wyciągnij z niej list! Kiedy encyklopedia.

Co to jest Rozmrażać?

Zastosowanie rozmrażam, rozmrażają, rozmrażajcie: Po wyłączeniu prądu lodówka etapowo zaczęła się rozmrażać jak działa.

Co to jest Rzeczoznawca?

Ranking powoływany do wydawania orzeczenia albo recenzji w kwestiach spornych´ m odm. jak ż: Rzeczoznawca dokonał wyceny majątku. Sąd zasięgnął recenzji rzeczoznawców czy jest.

Co to jest Referat?

Co lepsze pisemnie jakiegoś zagadnienia; dział instytucji zajmujący się ustalonym rodzajem spraw´: Referat o poezji współczesnej. Lekarz habilitowany wygłosił referat naukowy pojęcie.

Co to jest Różany?

Czy warto do róży; rumiany´: Różane płatki. Różany zapach. Różany olejek. Różana jutrzenka. Miała jeszcze dziecinną i różaną twarzyczkę. Jej różane policzki pałały rumieńcem wyjaśnienie.

Co to jest Ramówka?

Opinie forum ´układ programów w telewizji albo w radiu, gdzie programy cykliczne mają własne stałe pory´: Zmiana w ramówce (lub: Zmiana ramówki). Ułożyć telewizyjną ramówkę opis.

Co to jest Radian?

Najlepszy ´podstawowa jednostka kąta płaskiego´ (skrót: rad): Miara jednego radiana (lub: Miara jednego radianu). Pięć radianów informacje.

Co to jest Rozebrać (Się)?

Porównaj rozbierzesz (się), rozbiorą (się), rozbierz (się), rozbierzcie (się): Rozbierz dziecko z tej kurtki! By naprawić telewizor, na początku rozebrał go na części pierwsze znaczenie.

Co to jest Rozgrodzić?

Wyniki rozgrodzę, rozgrodzą, rozgrodź (lub: rozgródź), rozgrodźcie (lub: rozgródźcie): Rozgrodzić plac budowy. Aleja rozgrodziła wieś co znaczy.

Co to jest Roześmiać Się?

Zastosowanie roześmieją się, roześmiejcie się, roześmiali się (lub: roześmieli się): Roześmialiśmy się z jego świetnego dowcipu. Roześmiać się od ucha do ucha. Słysząc to krzyżówka.

Co to jest Rój?

Ranking Rój pszczół. Nad wodą unosił się rój komarów. Królowa roju co to jest.

Co to jest Rozjarzyć?

Co lepsze coś się pali lub jasno świeci´, rozjarzę, rozjarzą, rozjarz, rozjarzcie: Chłopiec, silnie dmuchając, rozjarzył tlące się ledwo ognisko. Neony rozjarzyły swym migotliwym słownik.

Co to jest Rozpełznąć Się?

Czy warto rozejść się w różne strony; rozpłynąć się´, rozpełznie się (lub: rozpełźnie się), rozpełzną się, rozpełznijcie się (lub: rozpełźnijcie się), rozpełznął się (lub czym jest.

Co to jest Równokształtny?

Opinie forum Wyrażenia równokształtne co oznacza.

Co to jest Rozchylić (Się)?

Najlepszy rozchylę, rozchylą (się), rozchylcie: Na skutek dokuczliwego upału mężczyzna rozchylił kołnierz u koszuli. Komuś usta rozchyliły się w uśmiechu tłumaczenie.

Co to jest Rozgrzać (Się)?

Porównaj rozgrzeją (się), rozgrzejcie (się), rozgrzali (lub: rozgrzeli) (się): Zmarznięci harcerze rozgrzewali dłonie nad ogniskiem. Siedząc chwilę przy kominku, nieco się przykłady.

Co to jest Rejestracja?

Wyniki placówce służby zdrowie, gdzie dokonuje się zapisu pacjentów do lekarza; wpisanie czegoś do rejestru; tablica z numerem rejestracyjnym´: Szpitalna rejestracja. Podejść definicja.

Co to jest Rzeź?

Zastosowanie ´masowe zabijanie´ blm: Tatarzy urządzili we wsi zdumiewającą rzeź. Bezsensowna rzeź.; rzeź niewiniątek encyklopedia.

Co to jest Rokowanie?

Ranking przypuszczalnego przebiegu dolegliwości´: Rokowania dyplomatyczne. Rokowania w kwestii rozbrojenia. Rokowania o zawieszenie broni. Rokowania między rządami krajów jak działa.

Co to jest Romb?

Co lepsze ´figura geometryczna´: Bok rombu. Wykreślić przekątne rombu czy jest.

Co to jest Roztopy?

Czy warto ´topnienie śniegów´ blp: Czas wiosennych roztopów pojęcie.

Co to jest Rabatka?

Opinie forum ´grządka´: Kwiaty na rabatce. Spulchnić rabatkę wyjaśnienie.

Co to jest Repertuar?

Najlepszy granych w teatrze, kinie i tym podobne w ustalonym czasie; role, utwory realizowane poprzez aktora, śpiewaka i tym podobne´: Repertuar filmowy i teatralny w telewizyjnej opis.

Co to jest Rywal?

Porównaj ´człowiek współzawodniczący z kimś w osiągnięciu czegoś´: Był jego rywalem w staraniach o rękę panny. Zwalczyć swojego rywala informacje.

Co to jest Roszczenie?

Wyniki Roszczenie o odszkodowanie. Roszczenia prawne. Roszczenia alimentacyjne. Roszczenia majątkowe. Dochodzić swoich roszczeń. Występować z roszczeniami o alimenty. Wysunąć znaczenie.

Co to jest Raptem?

Zastosowanie ´nagle; raptem´: Zaledwie ktoś zadzwonił do drzwi. Cała wystawa składała się zaledwie z siedmiu zdjęć co znaczy.

Co to jest Rezydować?

Ranking ´stale gdzieś mieszkać´, rezyduję, rezydują, rezydujcie: Prezydent RP rezyduje w Pałacu Prezydenckim w Warszawie krzyżówka.

Co to jest Ratusz?

Co lepsze ´budynek będący dawniej siedzibą władz miejskich´: Wejść do ratusza miejskiego. Zabytkowe ratusze z epoki renesansu co to jest.

Co to jest Rozchełstać?

Czy warto ´rozpiąć, rozchylić coś bezładnie´, rozchełstam, rozchełstają, rozchełstajcie: Rozchełstana koszula pod szyją. Rozchełstany kołnierz słownik.

Co to jest Rozpustnik?

Opinie forum ´mężczyzna oddający się rozpuście´: Mój sąsiad to straszliwy rozpustnik, stale wraca do domu nad ranem. Wyuzdani rozpustnicy czym jest.

Co to jest Rachuba?

Najlepszy plany, nadzieje, widoki´: Straciłem rachubę czasu. Weź w rachubę, iż nie mamy zbyt sporo czasu. To, co nam proponujesz, nie wchodzi w rachubę. Pomylić się w rachubie co oznacza.

Co to jest Relacja?

Porównaj doniesienie; relacja; kierunek od... do...´: Oglądał w telewizji relację z meczu Polska - Niemcy. Zdawał nam relację ze swojej wizyty za granicą. Mam o niej świeże tłumaczenie.

Co to jest Rulon?

Wyniki ´zwitek´: Banknoty w rulonie. Rysunki zwinięte w rulon. Zwinął mapę w rulon przykłady.

Co to jest Rodzeństwo?

Zastosowanie Moje starsze rodzeństwo już powychodziło z domu. Młodsze rodzeństwo. Przybrane rodzeństwo. Oboje rodzeństwo byli łudząco do siebie podobni definicja.

Co to jest Rzecz?

Ranking się swojego honorarium na rzecz dzieci chorych na białaczkę. Manifestacja mieszkańców na rzecz walki z narastającą przestępczością. Nie od rzeczy będzie wspomnieć, iż encyklopedia.

Co to jest Redukcja?

Co lepsze ´pomniejszenie´: Podlegać redukcji. Przeprowadzić redukcję zatrudnienia. Zredukowanie fenomenologiczna jak działa.

Co to jest Rozpad?

Czy warto związków albo pierwiastków chemicznych na prostsze składniki; rozpadnięcie się czegoś na części´ blm: Rozpad pierwiastków promieniotwórczych. Rozpad białka. Nie dopuścić czy jest.

Co to jest Realia?

Opinie forum realnie istniejące; przedmioty tła historycznego, społecznego i tym podobne´ blp: Realia starożytności. Obyczajowe realia dawnej epoki. Nie dostrzegać istotnych realiów pojęcie.

Co to jest Ruch?

Najlepszy Ruchy zbrojne. Ruchy wyzwoleńcze. Ruchy chłopskie. Ruch artystyczny. Ruch wydawniczy. Ruch turystyczny. Ruch oporu. Ruch pieszy. Ruch kołowy. Ruch autobusowy. Ruch wyjaśnienie.

Co to jest Rozwijać?

Porównaj rozwijam, rozwijają, rozwijajcie: Robotnicy rozwijali przewody elektryczne. Kwiaty rozwijają swe płatki opis.

Co to jest Rozbuchany?

Wyniki ´przesadny´: Mieć rozbuchaną wyobraźnię informacje.

Co to jest Ruś?

Zastosowanie wschodniej Słowiańszczyzny´: Ruś Biała, Ruś Czarna, Ruś Halicko-Wołyńska, Ruś Czerwona, Ruś Kijowska, Ruś Mała, Ruś Podkarpacka, Ruś Włodzimiersko-Suzdalska. Przebywać znaczenie.

Co to jest Rozkroić?

Ranking rozkroisz, rozkroją, rozkrójcie: Rozkroił chleb na pół i podzielił się nim ze swoim towarzyszem. Rozkroił bułkę nożem i posmarował obie jej części masłem. Matka co znaczy.

Co to jest Recytator?

Co lepsze ´osoba recytująca´: Młodzi recytatorzy. Konkurs recytatorski krzyżówka.

Co to jest Rodak?

Czy warto ´krajan´: Spotkał na obczyźnie wielu rodaków co to jest.

Co to jest Respekt?

Opinie forum poważanie´ blm: Zawsze miałem respekt dla twoich osiągnięć zawodowych. Miała respekt dla matki. Cieszę się respektem moich uczniów. Czuć respekt przed nauczycielem słownik.

Co to jest Rozżalić Się?

Najlepszy rozżalę się, rozżalą się, rozżalcie się: Rozżalił się nad swoim położeniem czym jest.

Co to jest Relikt?

Porównaj ´pozostałość´: Relikt przeszłości. Relikty obyczajowe co oznacza.

Co to jest Rozkład?

Wyniki mechanizm rozpadania się (na przykład substancji organicznych); upadek, rozłam´: Rozkład lotów. Rozkład jazdy. Zmiana w rozkładzie jazdy. Na biurku leżał jego rozkład tłumaczenie.

Co to jest Rześki?

Zastosowanie chłodny; będący wyrazem czyjejś ochoty do życia; czujący się świeżo, zdrowo´: Przywitał ich rześki poranek. Z sąsiedniego pokoju dochodził jego rześki głos. Wstał z przykłady.

Co to jest Rzędowy?

Ranking ´ustawiony, ułożony w rzędy´: Rzędowy układ cylindrów w silniku definicja.

Co to jest Różowy?

Co lepsze zatrzymał się na niebie. Różowe niebo. Na zabawę włożyła różową sukienkę. We włosy wpięła różową kokardę. Jej różowa cera zwracała uwagę wszystkich. Całował z encyklopedia.

Co to jest Rozkazać?

Czy warto rozkażą, rozkaż, rozkażcie: Nauczycielka rozkazała krnąbrnemu uczniowi opuścić salę.; Kto chce rozkazywać, musi się na początku nauczyć słuchać.; Można kochać tych jak działa.

Co to jest Robactwo?

Opinie forum blm: Pod podłogą zagnieździło się robactwo czy jest.

Co to jest Rubel?

Najlepszy ´waluta Rosji´: Dwa ruble. Sto rubli pojęcie.

Co to jest Rozeschnąć Się?

Porównaj rozeschną się, rozeschnął się (lub: rozsechł się), rozeschła się, rozeschnąwszy się (lub: rozeschłszy się): Drewniana podłoga w naszej altance nieco się rozeschła wyjaśnienie.

Co to jest Roślinno -Zwierzęcy?

Wyniki Roślinno-zwierzęcy tłuszcz opis.

Co to jest Rów?

Zastosowanie Wpaść do rowu. Rozpędzony auto wylądował w przydrożnym rowie.; Prawie każdy rów koń przeskoczy informacje.

Co to jest Rewolwerowiec?

Ranking Bohaterem westernu był młody rewolwerowiec. Pojedynek bezwzględnych rewolwerowców znaczenie.

Co to jest Rozchybotać (Się)?

Co lepsze lub: rozchybocę, lub: rozchybotam), rozchyboczą (się) (lub: rozchybocą, lub: rozchybotają), rozchybocz (lub: rozchybotaj), rozchyboczcie (lub: rozchybotajcie): Kajaki co znaczy.

Co to jest Rajd?

Czy warto ´zawody sportowe; wycieczka´: Rajd kolarski, rajd narciarski, rajd pieszy. Trasa rajdu. Wziąć udział w rajdzie samochodowym; rajd motorowy, lecz: Rajd Monte Carlo krzyżówka.

Co to jest Repetytorium?

Opinie forum wykładów, ćwiczeń będący powtórzeniem przerobionego materiału´ ndm w lp: Repetytorium z j. polskiego dla maturzystów. Zorganizowano cykl repetytoriów dla studentów I co to jest.

Co to jest Rubin?

Najlepszy ´kamień szlachetny o ciemnoczerwonej barwie´: Rubinowe oczko w pierścionku. Kolor rubinu słownik.

Co to jest Referendum?

Porównaj ´powszechne głosowanie w określonej sprawie´ ndm w lp: Referendum w kwestii wejścia Polski do UE. Referendum ogólnopolskie. Mój dziadek był uczestnikiem kilku referendów czym jest.

Co to jest Rozwichrzyć?

Wyniki rozwichrzę, rozwichrzą, rozwichrz, rozwichrzcie: Wiatr rozwichrzył mu płową czuprynę co oznacza.

Co to jest Rozgrywka?

Zastosowanie o czymś rozstrzygnąć´: Rozgrywki polityczne. Zakulisowe rozgrywki. Rozgrywki piłkarskie. Rozgrywki pucharowe. Rozgrywki o mistrzostwo Polski w koszykówce trwają już od tłumaczenie.

Co to jest Rozszyfrować?

Ranking rozszyfrują, rozszyfrujcie: Polscy matematycy pomogli rozszyfrować niemieckie komunikaty w trakcie II wojny światowej. Siedząc w ostatniej ławce, nie potrafił przykłady.

Co to jest Rozwozić?

Co lepsze rozwożę, rozwozisz, rozwożą, rozwoźcie (lub: rozwóźcie): Inicjalnym rankiem rozwoził po mieszkaniach kolorowe reklamówki definicja.

Co to jest Rozsiać?

Czy warto rozrzucić nawozy bądź nasiona roślin; rozpowszechniać, rozgłaszać´, rozsieję, rozsieją, rozsiał, rozsiali (lub: rozsieli): Rolnik rozsiał ziarno na polu. Wścibska encyklopedia.

Co to jest Rówieśnik?

Opinie forum On jest jej rówieśnikiem. Ekipa rówieśników jak działa.

Co to jest Reszta?

Najlepszy Oddała się bez reszty pracy naukowej. Sprzedawczyni w sklepie wydała mi resztę. Wydaj mi, proszę, pięć złotych reszty czy jest.

Co to jest Radiostacja?

Porównaj ´radiowa stacja nadawcza´: Awaria radiostacji. Radiotelegrafista opuścił radiostację. Budowa nowych radiostacji pojęcie.

Co to jest Religia?

Wyniki wierzeń w odniesieniu istnienia człowieka i świata - normalnie to jest wiara w Boga, bóstwa, nieśmiertelność duszy, także - powiązane z nim obrzędy, zasady moralne i wyjaśnienie.

Co to jest Równolegle?

Zastosowanie wzdłuż czegoś stale w tej samej odległości; równocześnie´: Równolegle do drogi biegła trakcja elektryczna. Sznur samochodów ciągnął się równolegle do zabudowań opis.

Co to jest Reprezentacyjny?

Ranking ´wykorzystywany do reprezentacji; okazały, wytworny´: Drużyna, kompania reprezentacyjna. Organizatorzy wynajęli gwieździe estrady reprezentacyjny apartament. Pobrać informacje.

Co to jest Remont?

Co lepsze Remont mieszkania. Przeprowadziliśmy w biurze kapitalny remont. Dokonał gruntownego remontu mieszkania. Spółdzielnia wykonała remont bloku. Przeprowadzić remont domu znaczenie.

Co to jest Rękodzieło?

Czy warto Złotnictwo jest rękodziełem artystycznym. Wystawa rękodzieła ludowego co znaczy.

Co to jest Rozgorzeć?

Opinie forum ´wybuchnąć´, rozgorzeję, rozgorzeją, rozgorzał, rozgorzeli: W mieście na nowo rozgorzały walki krzyżówka.

Co to jest Różnorodny?

Najlepszy Różnorodne style w architekturze co to jest.

Co to jest Rozstąpić Się?

Porównaj rozstąpi się, rozstąpią się, rozstąpcie się: Morze Czerwone rozstąpiło się przed Izraelitami słownik.

Co to jest Rzadko?

Wyniki Rzadko spotykany kolega czym jest.

Co to jest Rewers?

Zastosowanie formularz do zamawiania książek i kontroli ich wypożyczeń; odwrotna strona monety a. medalu´: Wystawić rewers na coś. Nie wypełnić rewersu. Złożyć kilka rewersów na co oznacza.

Co to jest Rozwieść?

Ranking do rozwodu´, rozwiodę, rozwiedziesz, rozwiodą, rozwiedźcie, rozwiódł, rozwiodła, rozwiedli, rozwiódłszy, rozwiedziony: Rozwiodła się z mężem, gdyż jej nie szanował tłumaczenie.

Co to jest Rzemiosło?

Co lepsze wytwórczość o charakterze przemysłowym´: Uczyć się rzemiosła. Pracować w rzemiośle. Trudnić się rzemiosłem. Uprawiać rzemiosło.; Każdy w swoim rzemiośle biegły.; Miłość przykłady.

Co to jest Rozmarznąć?

Czy warto znąć], rozmarznę, rozmarzniesz, rozmarzną, rozmarzł (lub: rozmarznął), rozmarzła, rozmarzli, rozmarzłszy: Zamarznięta na kość wędlina rozmarzła, kiedy położyliśmy ją definicja.

Co to jest Radioaktywny?

Opinie forum ´promieniotwórczy´: Pierwiastki radioaktywne encyklopedia.

Co to jest Równowaga?

Najlepszy duchowa. Równowaga umysłowa. Równowaga polityczna. Równowaga gospodarcza. Równowaga socjalna. Zachowaj równowagę ducha! Trudno utrzymać równowagę, idąc po mokrych jak działa.

Co to jest Rozgruchotać?

Porównaj zniszczyć coś´, rozgruchoczę (lub: rozgruchocę), rozgruchoczą (lub: rozgruchocą), rozgruchoczcie: Nadmiernie rozochoceni biesiadnicy rozgruchotali kilka talerzy czy jest.

Co to jest Rekonstruować?

Wyniki coś´, rekonstruuję, rekonstruują, rekonstruujcie: Rekonstruować archaiczne formy gramatyczne opierając się na zabytków językowych. Rekonstruować zniszczone dzieła sztuki pojęcie.

Co to jest Rytuał?

Zastosowanie czynności stanowiących formę zewnętrzną społecznie doniosłego aktu, obrzędu religijnego, uroczystości´: Nie przestrzegać określonego rytuału. Postępować odpowiednio z wyjaśnienie.

Co to jest Radziwiłł?

Ranking dawnego książęcego rodu na Litwie´: Zdrada księcia Bogusława Radziwiłła. Radziwiłł Panie Kochanku . Dorobek Radziwiłłów. Posiadłości Radziwiłłów. Ród Radziwiłłów. Pałac opis.

Co to jest Romans?

Co lepsze przygodowo-awanturniczy z powikłaną intrygą; przelotna miłość´, romansowy: Romans awanturniczy. Romans sentymentalny. Słynęła ze swoich licznych romansów. Mieć liczne informacje.

Co to jest Relikwia?

Czy warto ´szczątki osób uznawanych za święte albo elementy jakoś z nimi powiązane´ zazwyczaj w lm: Relikwie świętych. Traktować coś jak relikwię znaczenie.

Co to jest Rio De Janeiro?

Opinie forum wym. Rijo de Żanejro] ´miasto i stan w Brazylii´ ndm: Karnawał w Rio de Janeiro co znaczy.

Co to jest Rakotwórczy?

Najlepszy Rakotwórczy azbest. Rakotwórcze substancje krzyżówka.

Co to jest Rabuś?

Porównaj Szajka młodocianych rabusiów co to jest.

Co to jest Rozwinięty?

Wyniki Nad słowo rozwinięci chłopcy. Pięknie rozwinięty kwiat słownik.

Co to jest Regularny?

Zastosowanie regułach´: Regularny puls. Oddech chorego uspokoił się, stając się bardziej regularny. Prowadził regularny tryb życia. Narzucił pozostałym turystom regularny krok czym jest.

Co to jest Resor?

Ranking ´obiekt łagodzący wstrząsy´: Resory samochodowe.; bujda na resorach co oznacza.

Co to jest Rozgrzeszenie?

Co lepsze Uzyskać rozgrzeszenie. Był u spowiedzi i po raz następny nie dostał rozgrzeszenia. Jak mam ci udzielić rozgrzeszenia, jeśli ty nie zamierzasz się poprawić tłumaczenie.

Co to jest Realizacja?

Czy warto czegoś w życie´: Realizacja planu powiodła się w pełni. Realizacja jego zamierzeń napotykała liczne trudności. Realizacja tych zadań wydaje się niemożliwa. Trwają prace przykłady.

Co to jest Rywalizacja?

Opinie forum ´współzawodnictwo´: Rywalizacja militarna. Rywalizacja polityczna. Szlachetna rywalizacja. Rywalizacja sportowa pomiędzy Niemcami a Norwegami. Rywalizacja sportowców o definicja.

Co to jest Rubryka?

Najlepszy wpisywania danych w formularzach i tym podobne; stałe miejsce w gazetach przeznaczone określonemu rodzajowi informacji´: Rubryka drobnych ogłoszeń. Proszę wpisać własne encyklopedia.

Co to jest Rzutki?

Porównaj ´ruchliwy, pomysłowy, zaradny´: Rzutki z niego chłopak. Rzutcy biznesmeni jak działa.

Co to jest Reprint?

Wyniki ´nowe wydanie książki będące precyzyjną kopią oryginału´: Wydanie reprintu czy jest.

Co to jest Rok W Rok?

Zastosowanie Nasi rodzice rok w rok zabierają nas ze sobą na wczasy pojęcie.

Co to jest Ruchomy?

Ranking ruchu; dający się poruszyć´: Na dworcu kolejowym życie podróżnym ułatwiają ruchome schody. Ruchome piaski. Wybraliśmy się do Ustki, by podziwiać ruchome wydmy. Dzikie wyjaśnienie.

Co to jest Rezultat?

Co lepsze Instytut opublikował wyniki badań. W biegu na 200 metrów osiągnął drugi wynik dnia. Moje zdenerwowanie jest wynikiem twoich wybryków. W wyniku poszukiwań odnaleziono opis.

Co to jest Rarytas?

Czy warto ´rzecz rzadka; coś bardzo smacznego´: Świeże czereśnie o tej porze roku - to rarytas informacje.

Co to jest Rabarbar?

Opinie forum ´roślina uprawiana jako warzywo i dla celów ozdobnych i leczniczych´: Kompot z rabarbaru. Placek z rabarbarem znaczenie.

Co to jest Rzadki?

Najlepszy to rzadki okaz w naszym muzeum. Jest raczej rzadkim gościem w naszym domu. Rzadka zupa.; Człowiek rzadko myli się dwa razy - normalnie trzy lub więcej. - [John Perry co znaczy.

Co to jest Radioodbiornik?

Porównaj Kupno radioodbiornika. Sprzedaż radioodbiornika krzyżówka.

Co to jest Rzęsisty?

Wyniki ´obfity, intensywny´: Z nieba lunął rzęsisty deszcz co to jest.

Co to jest Rabować?

Zastosowanie rabuję, rabują, nie rabujcie: Kradł i rabował gdzie się da i co się da. Złodzieje rabowali z mieszkań kapitał i sprzęt elektroniczny słownik.

Co to jest Rozwaga?

Ranking tę sprawę waszej rozwadze. Weź pod rozwagę moje porady! Z jego ust płynęły słowa pełne rozwagi.; Moc bez rozwagi pada pod własnym ciężarem.; Rozwaga zazwyczaj po czasie czym jest.

Co to jest Różniczkowanie?

Co lepsze ´wyznaczanie pochodnych danych funkcji´: Różniczkowanie względem zmiennej co oznacza.

Co to jest Rozpamiętywanego?

Czy warto w spokojności. - [William Wordsworth tłumaczenie.

Co to jest Ratować?

Opinie forum ratuję, ratują, ratujcie: Ratował dziecko od zgonu. Ratować kolegę z opresji przykłady.

Co to jest Rzeka?

Najlepszy oczami rozpościerała się szeroka rzeka. Młodzi urządzili sobie ognisko nad rzeką. Dolina rzeki Dunajec (lub: Dolina Dunajca). Płynęliśmy łódką w dół rzeki. Kajakarze definicja.

Co to jest Rozpoznanie?

Porównaj Zgodne rozpoznanie dolegliwości jest fundamentem skutecznego leczenia. Rozpoznanie lekarza nie było trafne encyklopedia.

Co to jest Rewidować?

Wyniki poddawać krytyce´, rewiduję, rewidują, rewidujcie: Policja zatrzymywała samochody i rewidowała podejrzanych. Rewidowali mi kieszenie w poszukiwaniu nielegalnej broni jak działa.

Co to jest Rufa?

Zastosowanie ´tylna część statku´: Stać przy rufie. Rzucić kotwicę za rufę czy jest.

Co to jest Reszka?

Ranking ´prawa strona monety´: Wylosować reszkę. Orzeł czy reszka pojęcie.

Co to jest Rozlać?

Co lepsze rozleję, rozleją rozlejcie, rozlali (lub: rozleli): Ta niezdara znowu rozlała kawę na świeżutki obrus! Myjąc głowę, rozlał na podłogę pełno wody wyjaśnienie.

Co to jest Rynek?

Czy warto kupujących i sprzedających; całokształt stosunków handlowo-gospodarczych; targowisko; kluczowy plac miasta´: Rynek zbytu. Zasilać czymś rynek. Wprowadzić nowe wyroby na opis.

Co to jest Rzeźba?

Opinie forum Rzeźba współczesna. Przyglądał się z zachwytem słynnej rzeźbie. W muzeum podziwialiśmy oryginalną rzeźbę informacje.

Co to jest Rozsnuć?

Najlepszy rozsnuję, rozsnują, rozsnujcie: Pająk rozsnuł w piwnicy pajęczynę. Rozsnuć przed kimś plany błyskotliwej kariery znaczenie.

Co to jest Rozmarzać (Się)?

Porównaj marzenia; dać się ponieść wyobraźni´, rozmarzam (się), rozmarzają (się), nie rozmarzajcie (się): Przepyszne wino i trzaskający w kominku ogień sprawiły, iż zebrani co znaczy.

Co to jest Rachmistrz?

Wyniki zajmująca się zawodowo obliczaniem czegoś´: Rachmistrz powszechnego spisu ludności. Poradzić się rachmistrza.; Boski rachmistrz, znając prędkość i położenie każdej krzyżówka.

Co to jest Rupia?

Zastosowanie ´waluta kilku państw; roślina podwodna´: Zapłacić pięć indyjskich rupii za wejście do muzeum. Kwiat rupii co to jest.

Co to jest Równoramienny?

Ranking Trójkąt równoramienny słownik.

Co to jest Rzec?

Co lepsze rzeknę, rzekniesz, rzekną, rzeknijcie, rzekł, rzekłszy, rzeczony: Wyszła, nie rzekłszy ani słowa.; rzec (coś) bez ogródek; Wyraz się rzekło, kobyłka - [kobyła] u płotu czym jest.

Co to jest Rezolucja?

Czy warto ´zbiorowa uchwała powzięta w rezultacie obrad´: Rząd przyjął rezolucję w kwestii wejścia Polski do NATO. Rezolucja w kwestii użycia broni atomowej co oznacza.

Co to jest Rozbrajający?

Opinie forum ´ujmujący prostotą, naiwnością´: Jej rozbrajający uśmiech obezwładniał go zupełnie tłumaczenie.

Co to jest Ryknąć?

Najlepszy ryknę, rykniesz, rykną, ryknijcie, ryknął, ryknęła, ryknęli, ryknąwszy: Lew ryknął na tresera. Grupka młodzieńców ryknęła nagle gromkim śmiechem. zobacz ryczeć przykłady.

Co to jest Rozstroić?

Porównaj rozregulowanie instrumentu muzycznego; pozbawić równowagi psychicznej, rozdrażnić´, rozstroję, rozstroisz, rozstroją, rozstrój, rozstrójcie: Grając po kilka godz. na definicja.

Co to jest Rozmnażać (Się)?

Wyniki rozmnażają, rozmnażajcie (się): Rozmnażanie się ludzi, zwierząt, roślin. Pośrodku roku hodowca znacząco rozmnożył własne stado koni. Nie wszystkie gatunki owadów encyklopedia.

Co to jest Region?

Zastosowanie ´wydzielony region´: Obszar kurpiowski. Obszar dużego bezrobocia. Mieszkańcy jakiegoś regionu jak działa.

Co to jest Rozsądek?

Ranking się trzeźwym rozsądkiem. Jego gesty zawsze cechował zdrowy rozsądek. To nie odwaga, to brak rozsądku. Twoje racje nie są w zgodzie z rozsądkiem. Na co dzień kierował się czy jest.

Co to jest Rożen?

Co lepsze wykorzystywany do pieczenia mięsa bezpośrednio nad ogniem, również piecyk elektryczny z obracającym się wewnątrz prętem´: Pieczeń z rożna. Kurczak z rożna. Piec na pojęcie.

Co to jest Regent?

Czy warto ´osoba sprawująca rządy w trakcie małoletniości, dolegliwości bądź dłuższej nieobecności panującego´: Królewscy regenci. Rządy regentów wyjaśnienie.

Co to jest Rzutować?

Opinie forum ´odbijać się na czymś, wpływać na coś´, rzutuję, rzutują: Twoje wybryki rzutują na opinię całej klasy opis.

Co to jest Rafinacja?

Najlepszy ´oczyszczanie i uszlachetnianie´: Mechanizm rafinacji. Przeprowadzić rafinację cukru informacje.

Co to jest Równoległobok?

Porównaj ´czworokąt o dwóch parach boków równych i wzajemnie równoległych´: Obliczać pole powierzchni równoległoboku znaczenie.

Co to jest Rozpogodzić (Się)?

Wyniki pogodnym po zachmurzeniu, burzy; przestać być smutnym´, rozpogodzę (się), rozpogodzą (się), rozpogódź (się), rozpogódźcie (się): Pod wieczór niebo się rozpogodziło co znaczy.

Co to jest Rozprężać?

Zastosowanie rozprężam, rozprężają, rozprężajcie: Przy długiej pracy przy biurku warto od czasu do czasu rozprężać mięśnie krzyżówka.

Co to jest Rokosz?

Ranking ´dawniej: bunt´: Rokosz Lubomirskiego. Podnieść rokosz co to jest.

Co to jest Rubikon?

Co lepsze ´rzeka we Włoszech´: Most na Rubikonie.; przejść/przechodzić - [przekroczyć/przekraczać] Rubikon słownik.

Co to jest Ratownictwo?

Czy warto Ratownictwo górskie. Ratownictwo wodne czym jest.

Co to jest Rozstrój?

Opinie forum ´zaburzenia´: Doznać rozstroju żołądka. Cierpieć na rozstrój nerwowy co oznacza.

Co to jest Roztwór?

Najlepszy ´ciało stałe rozpuszczone w cieczy; jednorodna mieszanina dwóch albo więcej substancji´: Roztwór chemiczny. Stężenie roztworu tłumaczenie.

Co to jest Racuch?

Porównaj ´rodzaj placka´: Zjeść racucha. Smażyć racuchy. Miska tłustych racuchów przykłady.

Co to jest Rozrzucić?

Wyniki rozrzucę, rozrzucą, rozrzućcie: Rozrzuć kurom ziarno. zobacz rozrzucać definicja.

Co to jest Rencista?

Zastosowanie ´osoba pobierająca rentę´ m odm. jak ż: Młodzi renciści. Świadczenia dla rencistów encyklopedia.

Co to jest Raczej?

Ranking Pomówmy raczej o twoich zmartwieniach. Raczej dam się poćwiartować, niż się z nim pogodzę. Raczej ty niż ona jak działa.

Co to jest Risotto?

Co lepsze wym. rizotto] ´włoska potrawa´: Risotto z drobiu. Porcja risotta czy jest.

Co to jest Reumatyzm?

Czy warto ´dolegliwość stawów, mięśni i kości´: Cierpieć na skutek reumatyzmu. Maść na reumatyzm pojęcie.

Co to jest Rumba?

Opinie forum ´taniec towarzyski´: Zatańczyć ognistą rumbę wyjaśnienie.

Co to jest Robak?

Najlepszy Owoce pełne robaków. Ktoś ma robaki.; zalewać/zapijać robaka opis.

Co to jest Ring?

Porównaj ´plac walki´: Walczyć na bokserskim ringu. Bokser wyszedł na ring informacje.

Co to jest Rączy?

Wyniki ´błyskawiczny, zwinny´: Rączy koń znaczenie.

Co to jest Róż?

Zastosowanie kosmetyczny do malowania rumieńców´: Róż na policzkach. Nie korzystać różu. Kosmetyczne róże. Rozmaite odcienie różów.; Nie pomoże blansz i róż, kiedy panna stara już co znaczy.

Co to jest Rozpamiętywać?

Ranking lub: rozpamiętywam), rozpamiętują (lub: rozpamiętywają), rozpamiętujcie (lub: rozpamiętywajcie): Długo rozpamiętywał własne położenie. Nie warto tyle o tym rozpamiętywać krzyżówka.

Co to jest Rata?

Co lepsze ´część należności pieniężnej´: Rata bankowa. Rata długu. Rata pożyczki. Ten auto kupiłem na raty. Spłacał należność w ratach (lub: Spłacał należność ratami co to jest.

Co to jest Rabat?

Czy warto ´opust´: Korzystny rabat. Sklep udziela kupującym znaczących rabatów. Kupić z rabatem. Sprzedać z rabatem słownik.

Co to jest Rozleźć Się?

Opinie forum bez pośpiechu w różne strony; wydawać rozrzutnie kapitał; zniszczyć się; o pracy wykonywanej niewiele energicznie´, rozlezie się, rozlezą się, rozleźcie się, rozlazł się czym jest.

Co to jest Referencje?

Najlepszy kimś, kto szuka pracy´ blp: Mój wcześniejszy przełożony udzielił mi idealnych referencji. Nie dostać dobrych referencji od przełożonego. Powołać się na czyjeś referencje co oznacza.

Co to jest Rozsiąść Się?

Porównaj rozsiądziesz się, rozsiądą się, rozsiądź się, rozsiądźcie się, rozsiadł się, rozsiedli się, rozsiadłszy się: Wujek rozsiadł się wygodnie na kanapie, a tata na fotelu tłumaczenie.

Co to jest Rozwiąźle?

Wyniki ´niemoralnie, rozpustnie´: Prowadzić się rozwiąźle przykłady.

Co to jest Równo?

Zastosowanie leżało równo ułożone na taborecie. Miał włosy zaczesane równo i gładko do tyłu. Uczniowie szli parami, równo w okolicy siebie. Miała równo 38 stopni gorączki. Miał równo definicja.

Co to jest Reflektor?

Ranking ´rodzaj lampy´: Światło reflektora. Żarówka w reflektorze. Reflektory samochodowe encyklopedia.

Co to jest Rozmarzać?

Co lepsze wym. rozmar-zać] ´tajać´, rozmarzam, rozmarzają: W tym roku jeziora zaczęły rozmarzać już najpierw marca jak działa.

Co to jest Rezerwat?

Czy warto specjalnych właściwościach przyrodniczych albo krajoznawczych; wydzielony region poświęcony dla rdzennej ludności obu Ameryk, Afryki albo Australii´: Rezerwat żubrów czy jest.

Co to jest Rozmięknąć?

Opinie forum rozmięknie, rozmiękną, rozmięknął (lub: rozmiękł), rozmiękła, rozmiękłszy: Rozmięknąć od wilgoci. Suchy chleb nieco rozmiękł po namoczeniu pojęcie.

Co to jest Rozharatać?

Najlepszy ´zranić´, rozharatam, rozharatają, nie rozharatajcie: Poprzez nieuwagę rozharatał sobie przedramię, zahaczając o wystający ze ściany drut wyjaśnienie.

Co to jest Rozbiórka?

Porównaj Rozbiórka starego domu. Budynek poświęcony do rozbiórki (lub: Budynek poświęcony na rozbiórkę opis.

Co to jest Rąbać?

Wyniki coś na kawałki czymś ostrym; mówić, pisać o czymś bezpośrednio, bez ogródek´, rąbię, rąbią, rąb, rąbcie: Rąbał siekierą drzewo na opał. Ma już taki sposób bycia, iż informacje.

Co to jest Rozparty?

Zastosowanie Rozparty przy stole biesiadnik. Rozparci w fotelach kinomani znaczenie.

Co to jest Rynsztunek?

Ranking ´uzbrojenie żołnierza´: Rynsztunek bojowy. Żołnierz w pełnym rynsztunku co znaczy.

Co to jest Rozbiec Się?

Co lepsze rozbiegnie się, rozbiegną się, rozbiegnijcie się, rozbiegł się, rozbiegłszy się: Uczniowie rozbiegli się po boisku krzyżówka.

Co to jest Ruski?

Czy warto ´w odniesieniu Rusi; kolokwialnie również: rosyjski´: Pierogi ruskie. Potomkowie ruskich książąt.; popamiętać (coś) ruski miesiąc; ruski miesiąc co to jest.

Co to jest Rozbrzmieć?

Opinie forum rozbrzmi, rozbrzmią, rozbrzmiał: Z wieży kościelnej rozbrzmiał hejnał słownik.

Co to jest Romantyk?

Najlepszy ´idealista, marzyciel´: Być niepoprawnym romantykiem. Młodzi romantycy czym jest.

Co to jest Rosół?

Porównaj Rosół z makaronem. Rosół z kury. Rosół z kluskami. Przed wejściem do wanny rozebrał się do rosołu co oznacza.

Co to jest Renta?

Wyniki pieniężne z tytułu ubezpieczeń socjalnych´: Renta inwalidzka. Mój tata jest od kilku lat na rencie. Przepracowawszy sporo lat w zawodzie, przeszedł na rentę. Od zgonu tłumaczenie.

Co to jest Rozgościć Się?

Zastosowanie rozgoszczę się, rozgościsz się, rozgoszczą się, rozgość się, rozgośćcie się: Rozgościli się u nich na długo. Rozgościć się w obcym domu przykłady.

Co to jest Rozwiązły?

Ranking ´niemoralny, rozpustny´: Prowadził rozwiązły tryb życia. Rozwiąźli mężczyźni (lub: Rozwięźli mężczyźni definicja.

Co to jest Rozprząc?

Co lepsze rozprzęgnąć), rozprzęgę, rozprzężesz, rozprzęgą, rozprząż (lub: rozprzęż), rozprzążcie (lub: rozprzężcie), rozprzągł (lub: rozprzegnął, lub: rozprzęgł), rozprzęgła encyklopedia.

Co to jest Robocizna?

Czy warto ´włożona w coś robota; wydatek tej pracy´ blm: Robocizna jest niedroga. Robocizna jest droga. Wydatek robocizny jak działa.

Co to jest Ryzyko?

Opinie forum prawdopodobieństwo, iż coś się nie uda´ blm: Ta wycieczka niesie ze sobą ogromne ryzyko. Ryzyko utraty jest w tym wypadku duże. Postanowił mimo wszystko podjąć to ryzyko czy jest.

Co to jest Rozstęp?

Najlepszy przestrzeń pomiędzy podobnymi rzeczami; znamię na skórze, podobne do blizny´: Szerokość rozstępu. Zmieścić się w rozstępie pomiędzy skałami. W rozstępie skały rosło pojęcie.

Co to jest Resort?

Porównaj ´dział administracji państwowej obejmujący wyodrębnioną dziedzinę´: Resort spraw wewnętrznych. Resort rolnictwa. Kierownik resortu wyjaśnienie.

Co to jest Reklamacja?

Wyniki ´zażalenie na niedobrą jakość nabytego towaru, wadliwe wykonanie jakiejś usługi i tym podobne´: Prawo do reklamacji. Zgłosić reklamację butów opis.

Co to jest Rozliczny?

Zastosowanie ´różnorodny´: Rozliczne gatunki róż informacje.

Co to jest Rozwlekły?

Ranking Rozwlekły styl. Rozwlekłe przemówienie znaczenie.

Co to jest Romanistyka?

Co lepsze ´edukacja o językach i literaturach romańskich; filologia romańska´ blp: Studiować romanistykę co znaczy.

Co to jest Rola?

Czy warto wypowiadany na scenie albo w filmie poprzez aktora; postać odtwarzana poprzez aktora; udział i znaczenie kogoś, czegoś w jakichś okolicznościach; pole uprawne´ krzyżówka.


Co to znaczy w szkole? Słownik polskiego do szkoły

  • Pojęcie
  • Wyraz
  • Definicja
  • Słowo
  • Znaczenie

Definicja Rola co znaczy Romanistyka krzyżówka Rozwlekły co to jest Rozliczny słownik Reklamacja czym jest Resort co oznacza Rozstęp tłumaczenie Ryzyko przykłady. co to znaczy.

Słownik Rogówka co znaczy Reminiscencja krzyżówka Rozruchy co to jest Ruletka co to jest.