Roztrwonić co znaczy Regiel krzyżówka Rozwichrzyć co to jest Roztopić (Się) słownik Rozpamiętywać.

rozdwoić rozum krzyżówka co to jest

Definicje języka polskiego na R

Co to jest Rozdwoić (Się)?

Ranking rozdwoisz, rozdwoją (się), rozdwójcie (się): Rozdwoić tabliczkę czekolady. Ekipa turystów rozdwoiła się: część poszła na zakupy, a cześć do muzeum. Zaraz za miastem co znaczy.

Co to jest Rozum?

Co lepsze Chłopski rozum. Na mój rozum to nie może się udać. Z wiekiem nabierzesz rozumu. Polegaj w pierwszej kolejności na swoim rozumie. Krytyka czystego rozumu (tytuł dzieła I krzyżówka.

Co to jest Różdżkarz?

Czy warto ´człowiek wykrywający dzięki różdżki wodę i minerały znajdujące się w głębi ziemi´: Poprosić o pomoc różdżkarza co to jest.

Co to jest Rajd?

Opinie forum ´zawody sportowe; wycieczka´: Rajd kolarski, rajd narciarski, rajd pieszy. Trasa rajdu. Wziąć udział w rajdzie samochodowym; rajd motorowy, lecz: Rajd Monte Carlo słownik.

Co to jest Rock?

Najlepszy wym. rok] ´gatunek muzyki´: Uwielbiała słuchać i tańczyć rocka. Ten zespół młodzieżowy gra wyłącznie rocka czym jest.

Co to jest Rej?

Porównaj ´dawniej: szereg, rząd´: Chłopiec wodził rej w klasie, pośród kolegów.; wodzić rej co oznacza.

Co to jest Reportaż?

Wyniki publicystycznej, audycja radiowa, telewizyjna albo video będące opisem zdarzeń znanych autorowi z bezpośredniej obserwacji i autentycznych materiałów´: Reportaż filmowy tłumaczenie.

Co to jest Rozwartokątny?

Zastosowanie Trójkąt rozwartokątny przykłady.

Co to jest Roztrącić?

Ranking roztrącę, roztrącą, roztrąćcie: Roztrącił stojących przed nim wartowników definicja.

Co to jest Rabuś?

Co lepsze Szajka młodocianych rabusiów encyklopedia.

Co to jest Rynsztunek?

Czy warto ´uzbrojenie żołnierza´: Rynsztunek bojowy. Żołnierz w pełnym rynsztunku jak działa.

Co to jest Rosochaty?

Opinie forum ´rozgałęziony´: Rosochata wierzba czy jest.

Co to jest Rozbroić?

Najlepszy ´pozbawić broni; udobruchać, wzruszyć kogoś´, rozbroję, rozbroisz, rozbroją, rozbrójcie: Żołnierze rozbroili jeńców. Koleżanka rozbroiła go niewinnym uśmiechem pojęcie.

Co to jest Rozstaw?

Porównaj ´odstęp pomiędzy poszczególnymi, jednorodnymi elementami czegoś´: Szerokość rozstawu kół. Szerokość w rozstawie wyjaśnienie.

Co to jest Rozchodzić (Się)?

Wyniki obuwie poprzez noszenie; rozruszać nogi; pójść w różne strony; brać rozwód´, rozchodzę (się), rozchodzą (się), nie rozchodźcie (się): To nowe półbuty - musisz je nieco opis.

Co to jest Reflektor?

Zastosowanie ´rodzaj lampy´: Światło reflektora. Żarówka w reflektorze. Reflektory samochodowe informacje.

Co to jest Rozsmarowywać?

Ranking rozsmarowuję, rozsmarowują, rozsmarowujcie: Rozsmarowywać krem po całej twarzy znaczenie.

Co to jest Roztłuc?

Co lepsze roztłukę, roztłuczesz, roztłuką, roztłuczcie, roztłukł, roztłukłszy, roztłuczony: Nieuważni gracze roztłukli piłką szybę w piwnicy. Matka roztłukła cynamon do ciasta co znaczy.

Co to jest Rozmontować?

Czy warto rozmontuję, rozmontują, rozmontujcie: Technik rozmontował antenę na dachu krzyżówka.

Co to jest Rokrocznie?

Opinie forum ´co roku´: Rokrocznie wyjeżdżał na urlop za granicę co to jest.

Co to jest Rywal?

Najlepszy ´człowiek współzawodniczący z kimś w osiągnięciu czegoś´: Był jego rywalem w staraniach o rękę panny. Zwalczyć swojego rywala słownik.

Co to jest Rozjeździć Się?

Porównaj rozjeżdżę, rozjeździsz, rozjeżdżą się, rozjeźdź, rozjeźdźcie się: Już wkrótce rozjeździcie się po świecie czym jest.

Co to jest Rozdroże?

Wyniki ´rozwidlenie dróg´: Znaleźć się na rozdrożu co oznacza.

Co to jest Regulować?

Zastosowanie pewne normy´, reguluję, regulują, regulujcie: Policjant regulował ruch uliczny. Inżynierowie postanowili regulować bieg rzeki. Regulować długi. Regulować zegarek tłumaczenie.

Co to jest Rozpocząć (Się)?

Ranking rozpoczniesz, zaczną, rozpocznijcie, zaczął (się), rozpoczęła (się), rozpoczęli, rozpocząwszy, rozpoczęty: Punktualnie o dwunastej rozpoczęto obrady plenarne. W przykłady.

Co to jest Rozprzęgnąć?

Co lepsze ´oddzielić od zaprzęgu; wywołać zamieszanie, zniszczyć´, rozprzęgnę, rozprzęgniesz, rozprzęgną, rozprzęgnijcie, rozprzęgnął (lub: rozprzągł, lub: rozprzęgł definicja.

Co to jest Równorzędny?

Czy warto ´mający taką samą wartość, jakość jak ktoś albo coś´: Równorzędny wyrób. Równorzędni partnerzy encyklopedia.

Co to jest Raczej?

Opinie forum Pomówmy raczej o twoich zmartwieniach. Raczej dam się poćwiartować, niż się z nim pogodzę. Raczej ty niż ona jak działa.

Co to jest Rozkład?

Najlepszy mechanizm rozpadania się (na przykład substancji organicznych); upadek, rozłam´: Rozkład lotów. Rozkład jazdy. Zmiana w rozkładzie jazdy. Na biurku leżał jego rozkład czy jest.

Co to jest Roszczenie?

Porównaj Roszczenie o odszkodowanie. Roszczenia prawne. Roszczenia alimentacyjne. Roszczenia majątkowe. Dochodzić swoich roszczeń. Występować z roszczeniami o alimenty. Wysunąć pojęcie.

Co to jest Równo?

Wyniki leżało równo ułożone na taborecie. Miał włosy zaczesane równo i gładko do tyłu. Uczniowie szli parami, równo w okolicy siebie. Miała równo 38 stopni gorączki. Miał równo wyjaśnienie.

Co to jest Relaks?

Zastosowanie ´wypoczynek´: Relaks na łonie natury opis.

Co to jest Rozsądek?

Ranking się trzeźwym rozsądkiem. Jego gesty zawsze cechował zdrowy rozsądek. To nie odwaga, to brak rozsądku. Twoje racje nie są w zgodzie z rozsądkiem. Na co dzień kierował się informacje.

Co to jest Rozpłodzić?

Co lepsze ´uzyskać potomstwo zwierząt hodowlanych´, rozpłodzę, rozpłodzą, rozpłódź, rozpłódźcie: Hodowca rozpłodził rzadko spotykaną rasę koni znaczenie.

Co to jest Ruchliwy?

Czy warto Ruchliwe miasto. Ruchliwe ulice. Mimo podeszłego wieku był bardzo ruchliwym i żywym człowiekiem co znaczy.

Co to jest Radykał?

Opinie forum ´człowiek dążący do zasadniczych zmian´: Polityczny radykał. Bezwzględni radykałowie. Partie radykałów krzyżówka.

Co to jest Randka?

Najlepszy spotkanie osób odmiennej płci´: Pierwsza randka. Randka w ciemno. Randka internetowa. Myśleć o jutrzejszej randce. Umówić się na randkę w parku. Mieć randkę z kimś co to jest.

Co to jest Rubryka?

Porównaj wpisywania danych w formularzach i tym podobne; stałe miejsce w gazetach przeznaczone określonemu rodzajowi informacji´: Rubryka drobnych ogłoszeń. Proszę wpisać własne słownik.

Co to jest Rozpustnik?

Wyniki ´mężczyzna oddający się rozpuście´: Mój sąsiad to straszliwy rozpustnik, stale wraca do domu nad ranem. Wyuzdani rozpustnicy czym jest.

Co to jest Rusznikarz?

Zastosowanie ´rzemieślnik wyrabiający rusznice´: Warsztat rusznikarza co oznacza.

Co to jest Rozpaść Się?

Ranking się´, rozpasę się, rozpasiesz się, rozpasą się, rozpaście się, rozpasł się, rozpaśli się, rozpasłszy się: W trakcie świąt cała nasza rodzina nieco się rozpasła tłumaczenie.

Co to jest Rehabilitacja?

Co lepsze ´przystosowanie do normalnego życia osób, które doznały uszczerbku na zdrowiu´: To złamanie po wyleczeniu będzie wymagać długotrwałej rehabilitacji. Przejść długotrwałą przykłady.

Co to jest Rozmnożyć?

Czy warto rozmnożę, rozmnożą, rozmnóż, rozmnóżcie: Rozmnożyć kolonie bakterii. Chrystus rozmnożył chleb nad jeziorem Genezaret. zobacz rozmnażać (się definicja.

Co to jest Ryczeć?

Opinie forum wydawać ryk; przeraźliwie krzyczeć, wrzeszczeć´, ryczę, ryczą, nie ryczcie: Krowa ryczała w oborze. Tak go rwało w boku, iż aż ryczał z bólu. Leżeli na ziemi i wręcz encyklopedia.

Co to jest Rozprawka?

Najlepszy ´niewielka rozprawa, szkic, artykuł´: Uczniowska rozprawka. Napisać ciekawą rozprawkę jak działa.

Co to jest Rabat?

Porównaj ´opust´: Korzystny rabat. Sklep udziela kupującym znaczących rabatów. Kupić z rabatem. Sprzedać z rabatem czy jest.

Co to jest Rozswawolić Się?

Wyniki rozswawolę się, rozswawolą się, rozswawolcie się: Pod nieobecność opiekuna uczestnicy kolonii nieco się rozswawolili pojęcie.

Co to jest Rozłożyć?

Zastosowanie rozłożę, rozłożą, rozłóż, rozłóżcie: Rozłożyła na stole karty. Rozłóżcie wszystkie książki równo na półkach! zobacz rozkładać; rozłożyć/rozkładać (kogoś) na obie łopatki wyjaśnienie.

Co to jest Rozkazujący?

Ranking Rozkazujący ton głosu. Tryb rozkazujący czasownika opis.

Co to jest Rynek?

Co lepsze kupujących i sprzedających; całokształt stosunków handlowo-gospodarczych; targowisko; kluczowy plac miasta´: Rynek zbytu. Zasilać czymś rynek. Wprowadzić nowe wyroby na informacje.

Co to jest Rozpołowić?

Czy warto rozpołowię, rozpołowią, rozpołów, rozpołówcie: Rozpołowić pomarańczę znaczenie.

Co to jest Rolniczo -Hodowlany?

Opinie forum Gospodarstwo rolniczo-hodowlane co znaczy.

Co to jest Realizm?

Najlepszy ´postawa życiowa polegająca na trzeźwej i bezstronnej ocenie rzeczywistości´ blm: Realizm magiczny. Wyznawca życiowego realizmu krzyżówka.

Co to jest Rachunek?

Porównaj należność do zapłacenia´ (skrót: r-k): Rachunek strat i zysków. Rachunek za zakupy. Kelnerka regularnie myliła się w rachunkach. Uczeń był dobry w rachunkach. Zdaj mi co to jest.

Co to jest Reprezentatywny?

Wyniki ´typowy´: Reprezentatywny pisarz dla danego nurtu poetyckiego słownik.

Co to jest Rękodzieło?

Zastosowanie Złotnictwo jest rękodziełem artystycznym. Wystawa rękodzieła ludowego czym jest.

Co to jest Rozszerzyć?

Ranking rozszerzę, rozszerzą, rozszerz, rozszerzcie: Nowa ustawa rozszerza uprawnienia rzeczników patentowych. Nasza fabryka rozszerzyła własne plany na kolejnych kilka lat co oznacza.

Co to jest Regularny?

Co lepsze regułach´: Regularny puls. Oddech chorego uspokoił się, stając się bardziej regularny. Prowadził regularny tryb życia. Narzucił pozostałym turystom regularny krok tłumaczenie.

Co to jest Redukować?

Czy warto ´zmniejszać´, redukuję, redukują, redukujcie: Musimy jako przedsiębiorstwo redukować opłaty i personel przykłady.

Co to jest Rabunek?

Opinie forum Oskarżony dopuścił się rabunku. Dokonali rabunku w biały dzień. Ubezpieczenie od rabunku definicja.

Co to jest Rozpadlina?

Najlepszy ´szczelina w ziemi czy skale´: Uciekinierzy ukryli się przed pościgiem w rozpadlinie. Poprzez nieuwagę wpadł w jakąś rozpadlinę encyklopedia.

Co to jest Rozluźnić?

Porównaj mniej zwartym; obluzować´, rozluźnię, rozluźnią, rozluźnijcie: Rozluźnij nieco mięśnie, ponieważ nie mogę ci wbić igły! Rozluźnił kołnierzyk i rozpiął marynarkę jak działa.

Co to jest Rewia?

Wyniki ´widowisko rozrywkowe, przegląd´: Rewia na lodzie. Uczestnicy muzycznej rewii. Obejrzeć rewię mody czy jest.

Co to jest Redaktor?

Zastosowanie ´pracownik redakcji´ (skrót: red.): Redaktor naukowy. Redaktor techniczny. Redaktorzy telewizyjni pojęcie.

Co to jest Roentgen?

Ranking wym. Rentgen] ´fizyk niemiecki´: Promienie Roentgena. Lampa Roentgena wyjaśnienie.

Co to jest Rzędna?

Co lepsze ´liczba rzeczywista określająca położenie punktu na osi rzędnych´ ż odm. jak przym.: Wartość rzędnej. Wyliczyć rzędną. Oś rzędnych opis.

Co to jest Rzeczywisty?

Czy warto istniejący; taki, który się istotnie zdarzył´: Świat faktyczny. Czy rzeczywista wartość produktu równa się pracy włożonej w jego wytworzenie? Jego rzeczywiste nazwisko informacje.

Co to jest Rokoko?

Opinie forum ´styl w sztuce; kierunek w poezji´ blm (lub: n ndm): Nie zachwycam się rokokiem. Pałac w stylu rokoko znaczenie.

Co to jest Rozejm?

Najlepszy broni´: Zwaśnione państwa postanowiły zawrzeć rozejm. Z dniem dzisiejszym upływa rozejm pomiędzy Irakiem a Stanami Zjednoczonymi. Zerwać rozejm (z kimś). Rozejm co znaczy.

Co to jest Robota?

Porównaj praca. Staranna praca. Dobra praca. Zła praca. Roboty budowlane. Roboty elektrotechniczne. Roboty murarskie. Ledwie zacząłem robotę, a już czwarta. Kiedy skończysz tę krzyżówka.

Co to jest Rozbiór?

Wyniki badanie czegoś; podział obszaru jakiegoś państwa i włączenie go w granice krajów zewnętrznych´: Logiczny rozbiór zdania. Pierwszy rozbiór Polski. Rozbiór Polski poprzez co to jest.

Co to jest Rura?

Zastosowanie Rura centralnego ogrzewania. Wymienić pękniętą rurę.; strzelić/strzelać - [walnąć/walić, wypalić] z grubej rury słownik.

Co to jest Różniczkowanie?

Ranking ´wyznaczanie pochodnych danych funkcji´: Różniczkowanie względem zmiennej czym jest.

Co to jest Rozbój?

Co lepsze ´napad bandycki w celu ograbienia kogoś´: Rozbój w biały dzień. Rozbój na równej drodze. Te ceny to istny rozbój. Być świadkiem ulicznego rozboju co oznacza.

Co to jest Reperacja?

Czy warto ´naprawa´: Przeprowadzić reperację przeciekającego dachu. Oddać buty do reperacji tłumaczenie.

Co to jest Radiomagnetofon?

Opinie forum Kaseta w radiomagnetofonie. Naprawa radiomagnetofonów przykłady.

Co to jest Rzeszów?

Najlepszy ´miasto w Polsce´ rzeszowianin, rzeszowianka, rzeszowski: Pojechać do Rzeszowa. Zamieszkać w Rzeszowie; rzeszowskie zabytki definicja.

Co to jest Rewidować?

Porównaj poddawać krytyce´, rewiduję, rewidują, rewidujcie: Policja zatrzymywała samochody i rewidowała podejrzanych. Rewidowali mi kieszenie w poszukiwaniu nielegalnej broni encyklopedia.

Co to jest Raniutko?

Wyniki Wstać raniutko jak działa.

Co to jest Rybi?

Zastosowanie Rybie ości. Rybia łuska. Rybi ogon. Rybi zapach. Rybi temperament. Rybie oczy czy jest.

Co to jest Rozwodzić (Się)?

Ranking się do zerwania czyjegoś małżeństwa; rozejść się ze współmałżonkiem; mówić, pisać o czymś długo i rozwlekle´, rozwodzę (się), rozwodzą (się), nie rozwódźcie (się pojęcie.

Co to jest Różnoraki?

Co lepsze Różnorakie szkice wyjaśnienie.

Co to jest Recenzja?

Czy warto ocena pracy naukowej, wystawy, filmu i tym podobne´: Opinia literacka. Opinia teatralna. Sztuka teatralna zebrała pochlebne recenzje. Czytałem recenzję z tej wystawy opis.

Co to jest Rozłupać?

Opinie forum rozłupię, rozłupią, rozłupcie: Rozłupać skorupę orzecha młotkiem. Piorun rozłupał drzewo na pół. Górnicy rozłupali kilofami olbrzymią bryłę węgla informacje.

Co to jest Rumowisko?

Najlepszy ´okruchy, odłamki´: Rumowisko skalne znaczenie.

Co to jest Radiostacja?

Porównaj ´radiowa stacja nadawcza´: Awaria radiostacji. Radiotelegrafista opuścił radiostację. Budowa nowych radiostacji co znaczy.

Co to jest Ropa?

Wyniki ´wydzielina gromadząca się w tkankach organizmu w konsekwencji mechanizmów zapalnych; ciekły surowiec kopalny´: Wydobycie ropy naftowej. Pod skórą gromadziła się ropa krzyżówka.

Co to jest Ryzykować?

Zastosowanie ryzyko´, ryzykuję, ryzykują, nie ryzykujcie: Ratując topiącego się mężczyznę, ryzykował własne życie. Swoim postępowaniem ryzykujesz niezłą opinię naszej spółki co to jest.

Co to jest Recepcja?

Ranking się odbywa przyjmowanie gości hotelowych; przyjmowanie, przyswajanie sobie czegoś´ blm: Pracować w recepcji hotelu. Opuścić recepcję. Recepcja poglądów Immanuela Kanta w słownik.

Co to jest Rakieta?

Co lepsze ziemia - ziemia. Rakieta dalekiego zasięgu. Rakieta wyniosła astronautów na orbitę okołoziemską. Przyglądać się lecącej rakiecie. Kupić tytanową rakietę do tenisa czym jest.

Co to jest Rzeźnicki?

Czy warto ´odnoszący się do rzeźnika´: Rzeźnicki topór. Nóż rzeźnicki co oznacza.

Co to jest Rybonukleinowy?

Opinie forum skrót: RNA): Kwas rybonukleinowy tłumaczenie.

Co to jest Retransmisja?

Najlepszy ´nadawanie programu radiowego albo telewizyjnego odebranego z innej rozgłośni´: Telewizja zakupiła prawo do retransmisji meczu. Przeprowadzić retransmisję przykłady.

Co to jest Ruczaj?

Porównaj ´strumień, potok´: Szum leśnego ruczaju. Zimne ruczaje definicja.

Co to jest Rozkaz?

Wyniki kompani wydał rozkaz przeprawy poprzez rzekę. Padł rozkaz odwrotu. Dostałem wyraźny rozkaz i muszę go wykonać. Żołnierze mieli otworzyć ogień tylko na rozkaz dowódcy encyklopedia.

Co to jest Rysa?

Zastosowanie Rysa w murze. Rysa w kamieniu. Postanowił zacementować tę nieszczęsną rysę na ścianie jak działa.

Co to jest Rektorat?

Ranking ´biuro rektora´: Załatwiać coś w rektoracie. Pójść do rektoratu. Pracować w rektoracie czy jest.

Co to jest Rodzice?

Co lepsze Przybrani rodzice dziecka. Biologiczni rodzice dziecka. Moi rodzice urodzili się na Śląsku. Zgromadzenie rodziców odbędzie się w środę. Jedno z rodziców przyszło na pojęcie.

Co to jest Reformacja?

Czy warto ´ruch religijny w Europie w XVI w., który doprowadził do rozłamu w chrześcijaństwie i do utworzenia wyznań protestanckich´: Zwolennik reformacji. Zwalczać reformację wyjaśnienie.

Co to jest Rozpakować?

Opinie forum rozpakuję, rozpakują, rozpakujcie: Po skończonej wigilii dzieci rozpakują prezenty. Po przyjściu do domu na początku się rozpakował opis.

Co to jest Rozróżnić?

Najlepszy rozróżnią, rozróżnijcie: W mroku nie rozróżniał stojących dalej osób. Czy ty rozróżniasz barwy?; Imię to rzecz piękna, kiedy do niego przyłącza się zasługa, a bez tego informacje.

Co to jest Ratownictwo?

Porównaj Ratownictwo górskie. Ratownictwo wodne znaczenie.

Co to jest Romans?

Wyniki przygodowo-awanturniczy z powikłaną intrygą; przelotna miłość´, romansowy: Romans awanturniczy. Romans sentymentalny. Słynęła ze swoich licznych romansów. Mieć liczne co znaczy.

Co to jest Repertuar?

Zastosowanie granych w teatrze, kinie i tym podobne w ustalonym czasie; role, utwory realizowane poprzez aktora, śpiewaka i tym podobne´: Repertuar filmowy i teatralny w telewizyjnej krzyżówka.

Co to jest Rześki?

Ranking chłodny; będący wyrazem czyjejś ochoty do życia; czujący się świeżo, zdrowo´: Przywitał ich rześki poranek. Z sąsiedniego pokoju dochodził jego rześki głos. Wstał z co to jest.

Co to jest Respekt?

Co lepsze poważanie´ blm: Zawsze miałem respekt dla twoich osiągnięć zawodowych. Miała respekt dla matki. Cieszę się respektem moich uczniów. Czuć respekt przed nauczycielem słownik.

Co to jest Referendum?

Czy warto ´powszechne głosowanie w określonej sprawie´ ndm w lp: Referendum w kwestii wejścia Polski do UE. Referendum ogólnopolskie. Mój dziadek był uczestnikiem kilku referendów czym jest.

Co to jest Regenerujący?

Opinie forum Napój regenerujący siły co oznacza.

Co to jest Rozgrzać (Się)?

Najlepszy rozgrzeją (się), rozgrzejcie (się), rozgrzali (lub: rozgrzeli) (się): Zmarznięci harcerze rozgrzewali dłonie nad ogniskiem. Siedząc chwilę przy kominku, nieco się tłumaczenie.

Co to jest Rozprężyć?

Porównaj rozprężę, rozprężą, rozpręż, rozprężcie: Akrobata rozprężył ramiona, a w dalszym ciągu wykonał widowiskowe salto. zobacz rozprężać przykłady.

Co to jest Równoległy?

Wyniki ´ciągnący się wzdłuż czegoś stale w tej samej odległości´: Równoległe odcinki. Równoległe ulice. ?atwe równoległe definicja.

Co to jest Rosnąć?

Zastosowanie rośniesz, rosną, rósł, rosła, rośli: Kraj rosło w potęgę. Armia rosła w siłę z dnia dziennie. Zbliżając się, pociąg rósł w oczach. Rósł z dumy, widząc, jak wszyscy encyklopedia.

Co to jest Równanie?

Ranking Rozwiązać równanie z jedną niewiadomą. Układ równań jak działa.

Co to jest Relikt?

Co lepsze ´pozostałość´: Relikt przeszłości. Relikty obyczajowe czy jest.

Co to jest Rentgen?

Czy warto rentgenowski; prześwietlenie tym aparatem; rezultat takiego prześwietlenia; jednostka dawki promieniowania jonizującego´: Szpital zakupił nowy rentgen. Zrobić sobie pojęcie.

Co to jest Rozbiec Się?

Opinie forum rozbiegnie się, rozbiegną się, rozbiegnijcie się, rozbiegł się, rozbiegłszy się: Uczniowie rozbiegli się po boisku wyjaśnienie.

Co to jest Równy?

Najlepszy płaski; jednakowy; spokojny, zrównoważony; zajmujący to samo miejsce w hierarchii socjalnej´: Wybrali stosunkowo równe miejsce do gry w siatkówkę. Przed nami równa droga opis.

Co to jest Rolniczy?

Porównaj Ukraina to państwo rolniczy. Przemysł rolniczy. Narzędzia rolnicze. Szkoła rolnicza informacje.

Co to jest Romantyk?

Wyniki ´idealista, marzyciel´: Być niepoprawnym romantykiem. Młodzi romantycy znaczenie.

Co to jest Refleks?

Zastosowanie ´odbicie światła; reakcja na jakiś impuls´: Uliczne latarnie rzucały świetlne refleksy. Jak na zawodowego kierowcę, masz nieco spóźniony refleks co znaczy.

Co to jest Rekordzista?

Ranking m odm. jak ż: Rekordzista świata w podnoszeniu ciężarów krzyżówka.

Co to jest Rozgorzeć?

Co lepsze ´wybuchnąć´, rozgorzeję, rozgorzeją, rozgorzał, rozgorzeli: W mieście na nowo rozgorzały walki co to jest.

Co to jest Rozbrat?

Czy warto ´rozłam, sprzeczność´: Wziął rozbrat z kawalerskim życiem. Już dawno wziął rozbrat z alkoholem słownik.

Co to jest Racjonalizacja?

Opinie forum ´ulepszenie´: Racjonalizacja pracy czym jest.

Co to jest Radziecki?

Najlepszy ´w odniesieniu byłego państwa - ZSRR´: Poezja radziecka. Wojska radzieckie; republiki radzieckie, lecz: Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, Związek Radziecki co oznacza.

Co to jest Rąbnąć?

Porównaj ´uderzyć kogoś silnie, z rozmachem´, rąbnę, rąbniesz, rąbną, rąbnijcie, rąbnął, rąbnęła, rąbnęli, rąbnąwszy, rąbnięty: Rąbnął go pięścią pomiędzy oczy. zobacz rąbać tłumaczenie.

Co to jest Rozbójnik?

Wyniki rozbójników. Ali Baba i 40 rozbójników (tytuł baśni).; Jest taki gatunek rozbójników, którego nie dosięga prawo, a który kradnie to, co najcenniejsze dla człowieka: czas przykłady.

Co to jest Rozkazać?

Zastosowanie rozkażą, rozkaż, rozkażcie: Nauczycielka rozkazała krnąbrnemu uczniowi opuścić salę.; Kto chce rozkazywać, musi się na początku nauczyć słuchać.; Można kochać tych definicja.

Co to jest Rozszywać?

Ranking ´wszyć w coś wstawkę dla ozdoby albo w celu poszerzenia´, rozszywam, rozszywają, rozszywajcie: Matka cały wieczór rozszywała spódnicę dla córki encyklopedia.

Co to jest Rzeźnia?

Co lepsze ´zakład produkcyjny, gdzie dokonuje się uboju zwierząt rzeźnych, patroszenia ich i tym podobne´: Zawieźć bydło do rzeźni. Rzeźnia numer pięć (tytuł utworu K. Vonneguta jak działa.

Co to jest Rzucić?

Czy warto rzućcie: Rzucił ubranie na kanapę. Rzucił pracę przed miesiącem. Rzucił nam zdawkową odpowiedź. Bardzo przeżywał to, iż dziewczyna go rzuciła. Rzuć to wszystko i chodź z czy jest.

Co to jest Rozsławić?

Opinie forum rozsławię, rozsławią, rozsław, rozsławcie: Mazurki rozsławiły imię Fryderyka Chopina na całym świecie pojęcie.

Co to jest Rozedrzeć?

Najlepszy głośno krzyknąć´, rozedrę, rozedrzesz, rozedrą, rozedrzyjcie, rozdarł, rozdarłszy, rozdarty: Co ja z tobą mam! Znowu rozdarłeś spodnie o jakiś wystający drut?! Okrzyk wyjaśnienie.

Co to jest Rzęzić?

Porównaj ´oddychać ciężko, z wysiłkiem´, rzężę, rzężą, rzęźcie: Ranny mężczyzna rzęził od czasu do czasu opis.

Co to jest Rów?

Wyniki Wpaść do rowu. Rozpędzony auto wylądował w przydrożnym rowie.; Prawie każdy rów koń przeskoczy informacje.

Co to jest Ring?

Zastosowanie ´plac walki´: Walczyć na bokserskim ringu. Bokser wyszedł na ring znaczenie.

Co to jest Rozłożysty?

Ranking ´szeroko rozpostarty´: Rozłożysty dąb co znaczy.

Co to jest Rumba?

Co lepsze ´taniec towarzyski´: Zatańczyć ognistą rumbę krzyżówka.

Co to jest Rozmieść?

Czy warto rozmiotę, rozmieciesz, rozmiotą, rozmieć, rozmiećcie, rozmiótł, rozmiotła, rozmietli, rozmiótłszy, rozmieciony: Wiatr rozmiótł kurz po drodze co to jest.

Co to jest Rękaw?

Opinie forum Długie rękawy. Koszulka bez rękawów. By coś w życiu osiągnąć, trzeba zakasać rękawy. Sypał pomysłami jak z rękawa. Nie wytrząsnę ci tego z rękawa.; posypać się/sypać słownik.

Co to jest Rebus?

Najlepszy ´rodzaj zagadki´: Rozwiązanie rebusu. Układanie rebusów czym jest.

Co to jest Rękoczyn?

Porównaj Oskarżony dopuścił się rękoczynu na ofierze. Był tak rozzłoszczony, iż prawie posunął się do rękoczynów co oznacza.

Co to jest Roztropny?

Wyniki namysłem, rozsądny´: Roztropny człowiek. Roztropni uczniowie.; Więcej oznacza napomnienie roztropnemu niż sto plag głupiemu.; Szczęśliwy, który mieszka z roztropną żoną tłumaczenie.

Co to jest Renowacja?

Zastosowanie ´odnowienie´: Poddać obraz renowacji. Konserwator przeprowadził renowację XVI-wiecznego zabytku przykłady.

Co to jest Rewolwerowiec?

Ranking Bohaterem westernu był młody rewolwerowiec. Pojedynek bezwzględnych rewolwerowców definicja.

Co to jest Ratunek?

Co lepsze wołanie o ratunek. Zwrócili się do mnie z prośbą o ratunek. Przybyliśmy wam na ratunek. Pospieszył ile sił w nogach na ratunek tonącemu. Rzucił się na ratunek ofiarom encyklopedia.

Co to jest Raz -Dwa?

Czy warto Zrobić coś raz-dwa jak działa.

Co to jest Runąć?

Opinie forum przewrócić się całym ciężarem; gwałtownie, z sporą siłą ruszyć z miejsca; uderzyć na kogoś´, runę, runiesz, runą, runął, runęła, runęli, runąwszy: Pośliznąwszy się na czy jest.

Co to jest Rafineria?

Najlepszy ´zakład przerabiający ropę naftową na paliwa´: Rafineria naftowa. Pracownicy rafinerii. Zamknąć nieopłacalną rafinerię pojęcie.

Co to jest Radiowóz?

Porównaj ´auto zaopatrzony w radiostację´: Proszę wsiąść do radiowozu. Policyjne radiowozy patrolowały ulice miasta wyjaśnienie.

Co to jest Rezolutny?

Wyniki ´bystry, roztropny´: Rezolutny chłopiec. Rezolutni uczniowie opis.

Co to jest Ród?

Zastosowanie spokrewnionych ze sobą´: Radziwiłłowie i Sapiehowie to magnackie rody. Ma księdza w rodzie, więc bieda mu nie będzie doskwierać. Spotkałem za oceanem rodaka rodem z informacje.

Co to jest Romanow?

Ranking ´członek dynastii panującej w Rosji do 1917 r.´: Dynastia Romanowów znaczenie.

Co to jest Rodeo?

Co lepsze ´popisy zręczności kowbojów´ ndm (lub: n): Brał udział i zwyciężał w rodeo co znaczy.

Co to jest Respektować?

Czy warto ´poważać´, respektuję, respektują, respektujcie: Nie zawsze respektował regulaminy o ruchu drogowym. Respektować chrześcijański mechanizm wartości krzyżówka.

Co to jest Rdzewieć?

Opinie forum rdzewieje, rdzewieją, rdzewiał: Rury rdzewieją.; Stara miłość nie rdzewieje.; Rób coś, mów coś, ruszaj się, - [...] nie rdzewiej. - [Emil Zegadłowicz co to jest.

Co to jest Rączy?

Najlepszy ´błyskawiczny, zwinny´: Rączy koń słownik.

Co to jest Rozbuchany?

Porównaj ´przesadny´: Mieć rozbuchaną wyobraźnię czym jest.

Co to jest Rusyfikacja?

Wyniki ´narzucanie języka i kultury rosyjskiej jako przejaw wynaradawiania´: Przeprowadzać rusyfikację polskiego narodu. Nie ulec powszechnej rusyfikacji co oznacza.

Co to jest Reanimacja?

Zastosowanie ´przywracanie do życia´: Poddać kogoś reanimacji. Przeprowadzić reanimację ofiary wypadku tłumaczenie.

Co to jest Rozlecieć Się?

Ranking różne strony; rozbiec się; rozpaść się na kawałki´, rozleci się, rozlecą się, rozlećcie się, rozleciał się, rozlecieli się: Ptaki rozleciały się już do ciepłych państw przykłady.

Co to jest Realizator?

Co lepsze ´wykonawca´: Realizator dźwięku. Realizator filmu. Realizatorzy programu definicja.

Co to jest Rozplątać?

Czy warto rozplączę, rozplączą, rozplączcie: Rozplątać liny żeglarskie. Rozplątać włosy. Rozplącz te sznurówki, ponieważ potkniesz się i przewrócisz encyklopedia.

Co to jest Rozanielony?

Opinie forum ´rozradowany´: Rozanieleni słuchacze jak działa.

Co to jest Rachmistrz?

Najlepszy zajmująca się zawodowo obliczaniem czegoś´: Rachmistrz powszechnego spisu ludności. Poradzić się rachmistrza.; Boski rachmistrz, znając prędkość i położenie każdej czy jest.

Co to jest Rabunkowy?

Porównaj Napad rabunkowy pojęcie.

Co to jest Rozrzutny?

Wyniki ´nie liczący się z pieniędzmi; marnotrawny´: Rozrzutny młodzieniec. Jesteś zbyt rozrzutny. Może byś coś zaoszczędził na czarną godzinę. Rozrzutni biznesmeni wyjaśnienie.

Co to jest Rozsyłać?

Zastosowanie rozsyłają, rozsyłajcie: Rozsyłała własne listy motywacyjne po zakładach pracy. Rozesłał do przyjaciół e-mailem ostrzeżenie o pojawiających się w sieci wirusach opis.

Co to jest Rokowanie?

Ranking przypuszczalnego przebiegu dolegliwości´: Rokowania dyplomatyczne. Rokowania w kwestii rozbrojenia. Rokowania o zawieszenie broni. Rokowania między rządami krajów informacje.

Co to jest Rozstawiać?

Co lepsze rozstawiam, rozstawiają, rozstawiajcie: Przedszkolanka rozstawiała niegrzeczne dzieci po kątach znaczenie.

Co to jest Rola?

Czy warto wypowiadany na scenie albo w filmie poprzez aktora; postać odtwarzana poprzez aktora; udział i znaczenie kogoś, czegoś w jakichś okolicznościach; pole uprawne´ co znaczy.

Co to jest Rozjechać?

Opinie forum rozjadę, rozjedziesz, rozjadą, rozjedź, rozjedźcie: Rozpędzony auto rozjechał przypadkowego przechodnia. Pijany kierowca omal nie rozjechał psa krzyżówka.

Co to jest Rewanż?

Najlepszy ´odwzajemnienie się komuś czymś podobnym; sposobność odegrania się´: Prawo do rewanżu. Sportowe rewanże. Winien mi jesteś rewanż za moją ostatnią przegraną w szachy co to jest.

Co to jest Rozbębnić?

Porównaj ´rozgłosić coś niepotrzebnie´, rozbębnię, rozbębnią, rozbębnijcie: Rozbębnił plotkę po całej klasie słownik.

Co to jest Roztargnienie?

Wyniki blm: Poprzez roztargnienie zostawił w taksówce parasol. Spojrzał na nas z roztargnieniem czym jest.

Co to jest Remontować?

Zastosowanie remontuję, remontują, remontujcie: Wykwalifikowana brygada murarzy remontowała naszą szkołę co oznacza.

Co to jest Rosół?

Ranking Rosół z makaronem. Rosół z kury. Rosół z kluskami. Przed wejściem do wanny rozebrał się do rosołu tłumaczenie.

Co to jest Roztopy?

Co lepsze ´topnienie śniegów´ blp: Czas wiosennych roztopów przykłady.

Co to jest Rogatywka?

Czy warto ´czapka z daszkiem i kwadratowym denkiem´: Paradować w wojskowej rogatywce. Włożyć rogatywkę na głowę definicja.

Co to jest Realistyczny?

Opinie forum ´liczący się z rzeczywistością; mający cechy realizmu´: Powieść realistyczna. Styl realistyczny. Realistyczne ujmowanie życia. Realistyczne pomysły encyklopedia.

Co to jest Rozwozić?

Najlepszy rozwożę, rozwozisz, rozwożą, rozwoźcie (lub: rozwóźcie): Inicjalnym rankiem rozwoził po mieszkaniach kolorowe reklamówki jak działa.

Co to jest Religia?

Porównaj wierzeń w odniesieniu istnienia człowieka i świata - normalnie to jest wiara w Boga, bóstwa, nieśmiertelność duszy, także - powiązane z nim obrzędy, zasady moralne i czy jest.

Co to jest Rozpulchnić?

Wyniki ´rozmiękczyć´, rozpulchnię, rozpulchnią, rozpulchnijcie: Dżdżownice rozpulchniają ziemię pojęcie.

Co to jest Rosarium?

Zastosowanie wym. rozarium] ´ogród albo miejsce w ogrodzie poświęcone do hodowli róż´ ndm w lp: Ogród z pięknym rosarium wyjaśnienie.

Co to jest Rój?

Ranking Rój pszczół. Nad wodą unosił się rój komarów. Królowa roju opis.

Co to jest Recital?

Co lepsze wym. reczital a. rec-ital] ´występ solisty wypełniający program jakiegoś koncertu´: Recital fortepianowy. Program recitalu. Wystąpić z recitalem informacje.

Co to jest Rulon?

Czy warto ´zwitek´: Banknoty w rulonie. Rysunki zwinięte w rulon. Zwinął mapę w rulon znaczenie.

Co to jest Rozwijać?

Opinie forum rozwijam, rozwijają, rozwijajcie: Robotnicy rozwijali przewody elektryczne. Kwiaty rozwijają swe płatki co znaczy.

Co to jest Rozewrzeć?

Najlepszy rozewrzesz, rozewrą, rozewrzyjcie, rozwarł, rozwarłszy, rozwarty: Rozewrzyjcie bramę, abym mógł wjechać na podwórko!. Ze zdziwienia aż rozwarł usta. Głodny lew szeroko krzyżówka.

Co to jest Rzeżączka?

Porównaj ´dolegliwość zakaźna´ blm: Mieć rzeżączkę. Chorować na rzeżączkę. Leczyć rzeżączkę co to jest.

Co to jest Rano?

Wyniki Weselnicy bawili się do białego rana. Obudził się dopiero nad ranem. Wstaliśmy z samego rana. Spotkałem się z nią w sobotę rano.; Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje słownik.

Co to jest Rzadko?

Zastosowanie Rzadko spotykany kolega czym jest.

Co to jest Rocznica?

Ranking pod Wiedniem. Rocznica wybuchu stworzenia warszawskiego. Zbliża się bez pośpiechu nasza rocznica ślubu. Rocznica jego urodzin przypada na sobotę. Pierwsza rocznica co oznacza.

Co to jest Racjonalny?

Co lepsze naukowych metodach, na rozumie; rozsądny´: Poznanie racjonalne. Racjonalny argument. Miał bardzo racjonalne podejście do życia. Racjonalne odżywianie.; Ten, kto poznałby tłumaczenie.

Co to jest Rozwinąć?

Czy warto rozwiniesz, rozwiną, rozwińcie, rozwinął, rozwinęła, rozwinęli, rozwinąwszy, rozwinięty: Miał obawy co do tego, czy spadochron rozwinie się w odpowiednim momencie przykłady.

Co to jest Roznegliżowany?

Opinie forum ´niekompletnie ubrany´: Roznegliżowani mężczyźni biegali wzdłuż brzegu jeziora definicja.

Co to jest Romansować?

Najlepszy ´mieć z kimś romans´, romansuję, romansują, romansujcie: Romansować z dwiema koleżankami równocześnie encyklopedia.

Co to jest Rodzeństwo?

Porównaj Moje starsze rodzeństwo już powychodziło z domu. Młodsze rodzeństwo. Przybrane rodzeństwo. Oboje rodzeństwo byli łudząco do siebie podobni jak działa.

Co to jest Różyczka?

Wyniki ´dolegliwość zakaźna; mała róża´: Dzieci w przedszkolu zaraziły się różyczką. Zachorować na różyczkę. Włożyć czerwoną różyczkę do wazonu. Bukiet herbacianych różyczek czy jest.

Co to jest Rozprężać?

Zastosowanie rozprężam, rozprężają, rozprężajcie: Przy długiej pracy przy biurku warto od czasu do czasu rozprężać mięśnie pojęcie.

Co to jest Reanimować?

Ranking ´przywracać kogoś do życia´, reanimuję, reanimują, reanimujcie: Ekipa ratowników fachowo reanimowała nieostrożnego pływaka wyjaśnienie.

Co to jest Rywalizacja?

Co lepsze ´współzawodnictwo´: Rywalizacja militarna. Rywalizacja polityczna. Szlachetna rywalizacja. Rywalizacja sportowa pomiędzy Niemcami a Norwegami. Rywalizacja sportowców o opis.

Co to jest Rockman?

Czy warto wym. rokmen] ´wykonawca rocka´: Występy zagranicznych rockmanów informacje.

Co to jest Rzeźnik?

Opinie forum ´człowiek zajmujący się ubojem zwierząt albo sprzedażą mięsa i wędlin´: Pójść na zakupy do rzeźnika.; Zna i niemądry, czemu rzeźnik lepszy od doktora znaczenie.

Co to jest Rozorać?

Najlepszy rozorzę, rozorzą, rozorz, rozorzcie: Rozorać kawał ziemi pod zasiew co znaczy.

Co to jest Rymotwórczy?

Porównaj ´w odniesieniu tworzenia rymów´: Sztuka rymotwórcza (tytuł dzieła F.K. Dmochowskiego krzyżówka.

Co to jest Rubież?

Wyniki ´pogranicze´: Zachodnie rubieże Polski. Wschodnie rubieże Polski. Strzec rubieży Rzeczypospolitej co to jest.

Co to jest Ruina?

Zastosowanie zniszczenia; gruzy, rumowiska´: Zagraniczni turyści zwiedzali ruiny zamku w Ogrodzieńcu. Ruiny miasta Warszawy po hitlerowskich bombardowaniach. Niechlujni lokatorzy słownik.

Co to jest Reklamacja?

Ranking ´zażalenie na niedobrą jakość nabytego towaru, wadliwe wykonanie jakiejś usługi i tym podobne´: Prawo do reklamacji. Zgłosić reklamację butów czym jest.

Co to jest Rozzuchwalić Się?

Co lepsze ´stać się zuchwałym´, rozzuchwalę się, rozzuchwalą się, rozzuchwalcie się: Uczniowie rozzuchwalili się do tego stopnia, iż zaczęli ignorować polecenia nauczyciela co oznacza.

Co to jest Regał?

Czy warto ´mebel składający się z wielu półek´: Wziąć książkę z regału. Postawić wazon na regale tłumaczenie.

Co to jest Rozkuć?

Opinie forum ´uwolnić kogoś ze skuwających go więzów; oderwać koniowi podkowy´, rozkuję, rozkują, rozkujcie: Rozkuć pęta. Rozkuć więźniów z łańcuchów. Rozkuć konia przykłady.

Co to jest Rozporządzić?

Najlepszy polecenie co do metody zastosowania czegoś´, rozporządzę, rozporządzą, rozporządź, rozporządźcie: Rozporządzał swoim dorobkiem wg własnego uznania. Kierownik definicja.

Co to jest Rzepak?

Porównaj rzepakowy: Olej rzepakowy. Uprawa rzepaku.; Z chudego rzepaku niewiele oleju encyklopedia.

Co to jest Równikowy?

Wyniki do równika´: Na tej szerokości geograficznej panuje klimat równikowy. Okoliczne wzgórza porastał z rzadka las równikowy. Strefa równikowa, lecz: Prowincja Równikowa jak działa.

Co to jest Różowić?

Zastosowanie ´nadawać czemuś różową barwę´, różowię, różowią, różów, różówcie: Wschód słońca różowił niebo, kiedy wychodziliśmy na górski szlak czy jest.

Co to jest Rewolwer?

Ranking Rewolwer sześciostrzałowy. Naboje do rewolweru pojęcie.

Co to jest Rzeczoznawca?

Co lepsze powoływany do wydawania orzeczenia albo recenzji w kwestiach spornych´ m odm. jak ż: Rzeczoznawca dokonał wyceny majątku. Sąd zasięgnął recenzji rzeczoznawców wyjaśnienie.

Co to jest Równia?

Czy warto równina´: Przed jego oczami rozpościerała się bezkresna równia. Przystanęliśmy na rozległej równi. Równia pochyła. Popełniwszy pierwsze przestępstwo, rozpoczął się bez opis.

Co to jest Roztrząść?

Opinie forum roztrzęsę, roztrzęsiesz, roztrzęsą, roztrząście (lub: roztrzęście), roztrząsł, roztrzęsła, roztrzęśli, roztrząsłszy, roztrzęsiony: Rolnicy roztrzęśli nawóz po polu informacje.

Co to jest Roztrząsnąć?

Najlepszy roztrząsnę, roztrząśniesz, roztrząsną, roztrząsnął, roztrząsnęła, roztrząsnęli, roztrząsnąwszy, roztrząśnięty: Dziadek roztrząsnął siano widłami znaczenie.

Co to jest Rozgłos?

Porównaj uznanie; nagłośnić; po cichu´ blm: Ta opera cieszyła się swego czasu rozgłosem. Kwestia nabrała znacznego rozgłosu. Nadała rozgłos temu wydarzeniu. Bez rozgłosu co znaczy.

Co to jest Rurka?

Wyniki Zgiąć mosiężną rurkę. Rurka z kremem krzyżówka.

Co to jest Rozdzielać?

Zastosowanie rozdzielają, rozdzielajcie: Chłopiec rozdzielił pomarańczę na dwie równe części i poczęstował kolegę. PCK rozdziela paczki świąteczne dla dzieci z ubogich rodzin co to jest.

Co to jest Rozkosz?

Ranking stopień uczucia przyjemności; to, co sprawia najwyższą przyjemność´: Podróżując po świecie, poznał sporo rozkoszy tego życia. Pływając własnym jachtem po Morzu słownik.

Co to jest Rzeźwy?

Co lepsze ´chłodny, odświeżający; pełen werwy, żwawy, dziarski´: Rzeźwy wietrzyk chłodził ich twarze. Rzeźwi ludzie błyskawicznie się zebrali i ruszyli w dalszą drogę czym jest.

Co to jest Radość?

Czy warto zdanego egzaminu. Radość życia. Z jego oblicza biła niekłamana radość. Czuł, jak opanowuje go niewymowna radość. Zawsze wyrażał własną radość w spektakularny sposób. Nie co oznacza.

Co to jest Rodzina?

Opinie forum Daleka rodzina. Miał bardzo liczną rodzinę. Pochodził z rodz. mieszczańskiej. Wywodzi się z inteligenckiej rodziny. Rodzina po tacie nie przepadała za nią. Wychodząc tłumaczenie.

Co to jest Rozpaprać?

Najlepszy ´zrobić nieporządek w czymś´, rozpaprzę, rozpaprzą, rozpaprzcie: Dziecko rozpaprało lody na talerzu przykłady.

Co to jest Rozgiąć?

Porównaj rozegnę, rozegniesz, rozegną, rozegnijcie, rozgiął, rozgięła, rozgięli, rozgiąwszy, rozgięty: Rozgiął pręt gołymi rękami definicja.

Co to jest Roztocz?

Wyniki ´pajęczak´ zazwyczaj w lm: Roztocze wodne encyklopedia.

Co to jest Rozstrój?

Zastosowanie ´zaburzenia´: Doznać rozstroju żołądka. Cierpieć na rozstrój nerwowy jak działa.

Co to jest Rozłąka?

Ranking rozłąka. Rozłąka z rodziną. Lata rozłąki. Bonus za rozłąkę.; Rozłąka działa na miłość jak wiatr na ogień: gasi świece, lecz rozpala pożar. - [Roger de Bussy-Rabutin czy jest.

Co to jest Rękopiśmienny?

Co lepsze Zabytek rękopiśmienny pojęcie.

Co to jest Ranny?

Czy warto ´zraniony´: Ranny żołnierz. Ranny od kuli. Ranny w głowę. Ranny w nogę wyjaśnienie.

Co to jest Równie?

Opinie forum Miała równie piękną sukienkę jak jej koleżanka. Miał równie jasne włosy jak jego siostra. Nigdy nie widział nic równie pięknego opis.

Co to jest Rzutki?

Najlepszy ´ruchliwy, pomysłowy, zaradny´: Rzutki z niego chłopak. Rzutcy biznesmeni informacje.

Co to jest Rutyna?

Porównaj ´biegłość, wprawa; uleganie nawykom´ blm: Nabrał rutyny w pracy nauczycielskiej. Zdobyć rutynę w swoim zawodzie. Popaść w rutynę znaczenie.

Co to jest Region?

Wyniki ´wydzielony region´: Obszar kurpiowski. Obszar dużego bezrobocia. Mieszkańcy jakiegoś regionu co znaczy.

Co to jest Równokształtny?

Zastosowanie Wyrażenia równokształtne krzyżówka.

Co to jest Ramię?

Ranking na moim ramieniu. Przerzucił płaszcz poprzez ramię. Muskularne ramiona. Przy swoim słusznym wzroście miał bardzo wąskie ramiona. Zarzuciła płaszcz na ramiona. Szedł z co to jest.

Co to jest Rtęć?

Co lepsze ´pierwiastek chemiczny´ (znak: Hg) blm: Termometr z rtęcią w środku. Wykorzystanie rtęci słownik.

Co to jest Rozdziobać?

Czy warto rozdziobię, rozdziobią, rozdziob (lub: rozdziób), rozdziobcie (lub: rozdzióbcie): Rozdzióbią nas kruki, wrony (tytuł opowiadania Stefana Żeromskiego czym jest.

Co to jest Równoległobok?

Opinie forum ´czworokąt o dwóch parach boków równych i wzajemnie równoległych´: Obliczać pole powierzchni równoległoboku co oznacza.

Co to jest Roślinno -Zwierzęcy?

Najlepszy Roślinno-zwierzęcy tłuszcz tłumaczenie.

Co to jest Rozwłóczyć?

Porównaj rozwłóczę, rozwłóczą, rozwłóczcie: Psy rozwłóczyły śmiecie po podwórzu przykłady.

Co to jest Rożny?

Wyniki ´mieszczący się na rogu czegoś´: Rzut rożny definicja.

Co to jest Różnojęzyczny?

Zastosowanie Różnojęzyczny gwar encyklopedia.

Co to jest Raźny?

Ranking Raźny krok. Raźni uczniowie jak działa.

Co to jest Róg?

Co lepsze przystanął przy rogu budynku. Poczekam na ciebie na rogu ulicy. W rogu pokoju stał metalowy wieszak. Róg Mickiewicza i Stawowej. Przystanęliśmy na chwilę przy rogu ulicy czy jest.

Co to jest Równoważyć?

Czy warto równoważy, równoważą, równoważcie: Równoważyć ciężar opakowania. Wrażenia z wycieczki nie równoważyły poniesionych wydatków pojęcie.

Co to jest Rekonesans?

Opinie forum ´rozpoznawanie stanowisk i sił nieprzyjaciela´: Dowódca oddziału wysłał swoich żołnierzy na rekonesans wyjaśnienie.

Co to jest Rentowny?

Najlepszy ´zyskowny´: Rentowny biznes. Lakiernik samochodowy to dzisiaj rentowny fach. Uprawa tytoniu zawsze była bardzo rentowna opis.

Co to jest Robocizna?

Porównaj ´włożona w coś robota; wydatek tej pracy´ blm: Robocizna jest niedroga. Robocizna jest droga. Wydatek robocizny informacje.

Co to jest Rąbać?

Wyniki coś na kawałki czymś ostrym; mówić, pisać o czymś bezpośrednio, bez ogródek´, rąbię, rąbią, rąb, rąbcie: Rąbał siekierą drzewo na opał. Ma już taki sposób bycia, iż znaczenie.

Co to jest Roztrąbić?

Zastosowanie roztrąbię, roztrąbią, roztrąbcie ´rozgłaszać´: Dyżurny roztrąbił wszystko po klasie co znaczy.

Co to jest Rozetrzeć?

Ranking rozetrzesz, rozetrą, rozetrzyjcie, roztarł, roztarłszy, roztarty: Piłkarz rozcierał obolałą łydkę. Rozetrzeć krem na twarzy. Matka roztarła żółtka z cukrem na kogel krzyżówka.

Co to jest Rzesza?

Co lepsze ´tłum´: Zgromadzić w hali wielotysięczną rzeszę ludzi, lecz: Trzecia Rzesza (dawna nazwa państwa niemieckiego co to jest.

Co to jest Roślinożerny?

Czy warto Roślinożerne zwierzęta słownik.

Co to jest Rozchwytywać?

Opinie forum rozchwytują, rozchwytujcie: Rozchwytywany autor tandetnych kryminałów. Rozchwytywana podręcznik ukazała się na rynku jeszcze przed świętami. Bilety na koncert The czym jest.

Co to jest Rekolekcje?

Najlepszy katolickim: praktyki religijne wykorzystywane osiągnięci skupienia wewnętrznego i odnowienia moralnego´ tylko w lm: Rekolekcje wielkopostne. Uczestnicy rekolekcji co oznacza.

Co to jest Rabować?

Porównaj rabuję, rabują, nie rabujcie: Kradł i rabował gdzie się da i co się da. Złodzieje rabowali z mieszkań kapitał i sprzęt elektroniczny tłumaczenie.

Co to jest Rumor?

Wyniki ´hałas´: Narobić strasznego rumoru przykłady.

Co to jest Rozbudzić?

Zastosowanie komuś sen, stan zamyślenia; spowodować w kimś jakiś stan´, rozbudzę, rozbudzą, rozbudź, rozbudźcie: Zachowuj się ciszej, ponieważ rozbudzisz dzieci. Głośnym krzykiem definicja.

Co to jest Rzemiosło?

Ranking wytwórczość o charakterze przemysłowym´: Uczyć się rzemiosła. Pracować w rzemiośle. Trudnić się rzemiosłem. Uprawiać rzemiosło.; Każdy w swoim rzemiośle biegły.; Miłość encyklopedia.

Co to jest Reklamówka?

Co lepsze ´plastikowa torba; krótki video o charakterze reklamowym´: Nieść zakupy w reklamówce. Zobaczyć ciekawą reklamówkę w telewizji jak działa.

Co to jest Reformator?

Czy warto ´osoba przeprowadzająca reformę´: Reformator szkolnictwa. Polityczny reformator. Średniowieczni reformatorzy czy jest.

Co to jest Rzeź?

Opinie forum ´masowe zabijanie´ blm: Tatarzy urządzili we wsi zdumiewającą rzeź. Bezsensowna rzeź.; rzeź niewiniątek pojęcie.

Co to jest Rozjazd?

Najlepszy ´połączenie torów; ustawiczne podróże´: Rozjazd kolejowy. Od kilku dni jestem stale w rozjazdach wyjaśnienie.

Co to jest Raić?

Porównaj raję, rają, rajcie ´proponować, swatać´: Raić komuś pannę. Raiła jej przystojnego chłopca opis.

Co to jest Rożen?

Wyniki wykorzystywany do pieczenia mięsa bezpośrednio nad ogniem, również piecyk elektryczny z obracającym się wewnątrz prętem´: Pieczeń z rożna. Kurczak z rożna. Piec na informacje.

Co to jest Rozciąć?

Zastosowanie rozetniesz, rozetną, rozetnijcie, rozciął, rozcięła, rozcięli, rozciąwszy, rozcięty: Chodząc boso po dnie rzeki, rozciął sobie nogę o szkło.; rozciąć węzeł gordyjski znaczenie.

Co to jest Rąbek?

Ranking ´brzeg, krawędź´: Rąbek spódnicy. Ukazać rąbek czegoś.; uchylić/uchylać rąbka (rąbek) tajemnicy; Złej tanecznicy przeszkadza rąbek u spódnicy co znaczy.

Co to jest Rachmaninow?

Co lepsze ´kompozytor rosyjski´: Koncert fortepianowy Siergieja Rachmaninowa krzyżówka.

Co to jest Rumienić Się?

Czy warto rumienię się, rumienią się, rumieńcie się: Z radości aż się rumienił. Rumieniła się ze wstydu za swego syna co to jest.

Co to jest Rozsiać?

Opinie forum rozrzucić nawozy bądź nasiona roślin; rozpowszechniać, rozgłaszać´, rozsieję, rozsieją, rozsiał, rozsiali (lub: rozsieli): Rolnik rozsiał ziarno na polu. Wścibska słownik.

Co to jest Rozmarzyć?

Najlepszy rozmarzą, rozmarz, rozmarzcie: Wiosenne słońce i silna woń kwiatów rozmarzyły uczestników majówki. Słuchając nastrojowej muzyki, dziewczyna nagle się rozmarzyła. zobacz czym jest.

Co to jest Rączka?

Porównaj Rączka od parasola. Mieć złotą rączkę.; prowadzić kogoś za rączkę; złota rączka; Rączka rączkę myje co oznacza.

Co to jest Różnić Się?

Wyniki różnią się, różnijcie się: Te dwa samochody różnią się od siebie kolorem. Kwiaty różnią się od siebie nie tylko kształtem. Różnimy się nieco w poglądach na przyszłość tłumaczenie.

Co to jest Regres?

Zastosowanie ´cofanie się w rozwoju´: Regres gospodarczy. Ulec regresowi przykłady.

Co to jest Rozdmuchiwać?

Ranking ´rozwiać; nadać czemuś nadmierny rozgłos´, rozdmuchuję, rozdmuchują, rozdmuchujcie: Wiatr rozdmuchał kartki po pokoju. Rozdmuchiwać plotki po wsi definicja.

Co to jest Rozwojowy?

Co lepsze Cykl postępowy. Warunki rozwoju (lub: Warunki rozwojowe encyklopedia.

Co to jest Ruda?

Czy warto ´surowiec mineralny´: Wydobycie rudy żelaza, lecz: Ruda Śląska jak działa.

Co to jest Rodzynek?

Opinie forum lub: rodzynka): Kupić 10 dag rodzynków (lub: Kupić 10 dag rodzynek czy jest.

Co to jest Rozwydrzony?

Najlepszy ´zuchwały, samowolny´: Ten rozwydrzony dzieciak stale daje nam się we znaki. Rozwydrzeni uczniowie przeszkadzali nauczycielowi w prowadzeniu zajęć pojęcie.

Co to jest Rozparty?

Porównaj Rozparty przy stole biesiadnik. Rozparci w fotelach kinomani wyjaśnienie.

Co to jest Rozmrażać?

Wyniki rozmrażam, rozmrażają, rozmrażajcie: Po wyłączeniu prądu lodówka etapowo zaczęła się rozmrażać opis.

Co to jest Repetować?

Zastosowanie pozostawać na drugi rok w tej samej klasie, na tym samym roku studiów i tym podobne´, repetuję, repetują, repetujcie: Snajper repetował karabin po każdym wystrzale informacje.

Co to jest Rozdźwięk?

Ranking ´sprzeczność wynikająca z różnych zdań´: Ostry, przykry rozdźwięk. Rozdźwięk pomiędzy poglądami ministrów w rządzie. Rozdźwięk pomiędzy teorią a praktyką znaczenie.

Co to jest Reprezentować?

Co lepsze ´działać w czyimś imieniu´, reprezentuję, reprezentują, reprezentujcie: Reprezentować interesy towarzyszy co znaczy.

Co to jest Rum?

Czy warto ´napój alkoholowy´ blm: Butelka rumu. Rozsmakować się w rumie. Kupować rum w Czeskim Cieszynie. Herbata z rumem krzyżówka.

Co to jest Różować?

Opinie forum ´barwić różem policzki, twarz´, różuję, różują, różujcie: Nie wszystkie elegantki różują sobie policzki co to jest.

Co to jest Rondel?

Najlepszy naczynie kuchenne; barbakan´: Rondel kuchenny. Średniowieczny rondel obronny słownik.

Co to jest Regularnie?

Porównaj ´wg jakichś reguł´: Odżywiać się często. Często uprawiać sport. Często poddawać się kontroli lekarskiej czym jest.

Co to jest Reprywatyzacja?

Wyniki ´zwrócenie prywatnemu właścicielowi upaństwowionego mienia´ blm: Przeprowadzić reprywatyzację narodowego majątku co oznacza.

Co to jest Równolegle?

Zastosowanie wzdłuż czegoś stale w tej samej odległości; równocześnie´: Równolegle do drogi biegła trakcja elektryczna. Sznur samochodów ciągnął się równolegle do zabudowań tłumaczenie.

Co to jest Rozchybotać (Się)?

Ranking lub: rozchybocę, lub: rozchybotam), rozchyboczą (się) (lub: rozchybocą, lub: rozchybotają), rozchybocz (lub: rozchybotaj), rozchyboczcie (lub: rozchybotajcie): Kajaki przykłady.

Co to jest Rekrutacja?

Co lepsze ´pobór żołnierzy; przyjmowanie kandydatów do szkół albo pracy´: Rekrutacja młodych mężczyzn do wojska. Przeprowadzić rekrutację na studia definicja.

Co to jest Rażący?

Czy warto Rażący błąd. Rażąca porażka. Rażąca pomyłka encyklopedia.

Co to jest Różnoboczny?

Opinie forum Trójkąt różnoboczny jak działa.

Co to jest Rządzić (Się)?

Najlepszy nad kimś, nad czymś; kierować się czymś w swoim postępowaniu; powodować występowanie wyrazu zależnego w określonej formie fleksyjnej´, rządzę (się), rządzą (się), rządź czy jest.

Co to jest Rondo?

Porównaj ´kolisty plac, od którego rozchodzą się promieniście ulice albo drogi´: U wylotu alei widać było rondo; rondo Waszyngtona pojęcie.

Co to jest Rad Nierad?

Wyniki Rad nierad musiał ustąpić wyjaśnienie.

Co to jest Rozbieg?

Zastosowanie ´miejsce poświęcone na wykonanie biegu; krótki bieg poprzedzający wykonanie ćwiczenia bądź próby sportowej´: Stanąć na rozbiegu. Wziąć solidny rozbieg przed skokiem opis.

Co to jest Recytator?

Ranking ´osoba recytująca´: Młodzi recytatorzy. Konkurs recytatorski informacje.

Co to jest Rozmiażdżyć?

Co lepsze rozmiażdżę, rozmiażdżą, rozmiażdż, rozmiażdżcie: Rozmiażdżyć kilka garści migdałów do udekorowania deseru znaczenie.

Co to jest Racuch?

Czy warto ´rodzaj placka´: Zjeść racucha. Smażyć racuchy. Miska tłustych racuchów co znaczy.

Co to jest Regulacja?

Opinie forum ´normowanie, porządkowanie´: Klasyfikacja prawna. Potrzeba regulacji zaworów. Przeprowadzić regulację cen krzyżówka.

Co to jest Rozstrzelać?

Najlepszy rozstrzelam, rozstrzelają, rozstrzelajcie: Szpieg został rozstrzelany. Hitlerowscy oprawcy rozstrzelali niewinnych ludzi co to jest.

Co to jest Rozszyfrować?

Porównaj rozszyfrują, rozszyfrujcie: Polscy matematycy pomogli rozszyfrować niemieckie komunikaty w trakcie II wojny światowej. Siedząc w ostatniej ławce, nie potrafił słownik.

Co to jest Rozwój?

Wyniki zwierząt. Postęp embrionalny. Podlegać prawu rozwoju. Postęp ekonomiczny. Nieustanny postęp cywilizacji. W ostatnich latach obserwujemy bujny postęp prywatnej czym jest.

Co to jest Rzeczownik?

Zastosowanie Rzeczowniki żywotne. Rzeczowniki nieżywotne. Rzeczowniki policzalne. Rzeczowniki niepoliczalne. Wskazać w zdaniu rzeczowniki co oznacza.

Co to jest Rozwiedziony?

Ranking Rozwiedziony mężczyzna. Od dwóch lat jestem rozwiedziony tłumaczenie.

Co to jest Rapsodia?

Co lepsze ´utwór instrumentalny´: Błękitna rapsodia (tytuł utworu muzycznego G. Gershwina przykłady.

Co to jest Rozjarzyć?

Czy warto coś się pali lub jasno świeci´, rozjarzę, rozjarzą, rozjarz, rozjarzcie: Chłopiec, silnie dmuchając, rozjarzył tlące się ledwo ognisko. Neony rozjarzyły swym migotliwym definicja.

Co to jest Raz Po Raz?

Opinie forum W sylwestra raz po raz słychać było wybuchy petard encyklopedia.

Co to jest Ramówka?

Najlepszy ´układ programów w telewizji albo w radiu, gdzie programy cykliczne mają własne stałe pory´: Zmiana w ramówce (lub: Zmiana ramówki). Ułożyć telewizyjną ramówkę jak działa.

Co to jest Rygiel?

Porównaj ´zasuwa´: Zamknąć drzwi na rygiel. Nie zasunąć rygla czy jest.

Co to jest Robak?

Wyniki Owoce pełne robaków. Ktoś ma robaki.; zalewać/zapijać robaka pojęcie.

Co to jest Rebelia?

Zastosowanie ´zbrojny bunt´: Uczestnicy chłopskiej rebelii. Wzniecić polityczną rebelię wyjaśnienie.

Co to jest Rad By?

Ranking Radzi byśmy cię widzieć zdrowego. Rad bym coś zrobić dla ciebie. Porada aby mu okazać własną sympatię opis.

Co to jest Ratusz?

Co lepsze ´budynek będący dawniej siedzibą władz miejskich´: Wejść do ratusza miejskiego. Zabytkowe ratusze z epoki renesansu informacje.

Co to jest Rozrzucać?

Czy warto rozrzucam, rozrzucają, rozrzucajcie: Protestujący rozrzucali ulotki po ulicach. Nie rozrzucaj tych zabawek po całym pokoju znaczenie.

Co to jest Renta?

Opinie forum pieniężne z tytułu ubezpieczeń socjalnych´: Renta inwalidzka. Mój tata jest od kilku lat na rencie. Przepracowawszy sporo lat w zawodzie, przeszedł na rentę. Od zgonu co znaczy.

Co to jest Ratować?

Najlepszy ratuję, ratują, ratujcie: Ratował dziecko od zgonu. Ratować kolegę z opresji krzyżówka.

Co to jest Rzeczpospolita?

Porównaj którego istotę stanowi wybieralność władz poprzez obywateli; kraj mające taki ustrój´ ż odm. jak przym.: Rzeczpospolita szlachecka. Ustrój rzeczypospolitej (lub: Ustrój co to jest.

Co to jest Ryzykant?

Wyniki ´człowiek skłonny do ryzykowania´: Był ogromnym ryzykantem - wspinał się bez asekuracji słownik.

Co to jest Rozochocony?

Zastosowanie ´ożywiony, podniecony´: Rozochocony młodzieniec poprosił ją do tańca. Rozochoceni kibice śpiewali głośno klubowe piosenki czym jest.

Co to jest Rozwaga?

Ranking tę sprawę waszej rozwadze. Weź pod rozwagę moje porady! Z jego ust płynęły słowa pełne rozwagi.; Moc bez rozwagi pada pod własnym ciężarem.; Rozwaga zazwyczaj po czasie co oznacza.

Co to jest Rozchmurzyć (Się)?

Co lepsze pogodnym, rozweselić; rozweselić się´, rozchmurzę (się), rozchmurzą (się), rozchmurz (się), rozchmurzcie (się): Porywisty wiatr rozpędził fabryczne dymy i rozchmurzył tłumaczenie.

Co to jest Risotto?

Czy warto wym. rizotto] ´włoska potrawa´: Risotto z drobiu. Porcja risotta przykłady.

Co to jest Ratyfikacja?

Opinie forum ´zatwierdzenie umowy międzynarodowej poprzez upoważniony do tego organ´: Ratyfikacja jakiegoś dokumentu. Nie zgodzić się na ratyfikację umowy definicja.

Co to jest Reprodukcja?

Najlepszy ´kopia oryginału´: Przyglądać się interesującej reprodukcji. Sporządzić reprodukcję znanego obrazu encyklopedia.

Co to jest Rejestracja?

Porównaj placówce służby zdrowie, gdzie dokonuje się zapisu pacjentów do lekarza; wpisanie czegoś do rejestru; tablica z numerem rejestracyjnym´: Szpitalna rejestracja. Podejść jak działa.

Co to jest Ruchomość?

Wyniki ´rzeczy stanowiące czyjąś własność, dające się przenosić´ blm: Licytacja ruchomości. Egzekucja ruchomości. Posiąść ruchomość w dobrej wierze poprzez zasiedzenie czy jest.

Co to jest Robótka?

Zastosowanie Robótka na drutach pojęcie.

Co to jest Rockandrollowy?

Ranking wym. rokendrollowy] ´w odniesieniu rock and rolla´: Rockandrollowy taniec, rockandrollowi muzycy wyjaśnienie.

Co to jest Rozszczepiać?

Co lepsze rozszczepiam, rozszczepiają, rozszczepcie: Rozszczepiać atom wodoru.; rozszczepiać włos na czworo - [na dwoje opis.

Co to jest Rzężenie?

Czy warto ´chrapliwe i świszczące oddychanie´: Rzężenie rannego żołnierza informacje.

Co to jest Równoprawny?

Opinie forum Równoprawny współpracownik. Jest już moim równoprawnym partnerem. Równoprawni obywatele. Umowa równoprawna znaczenie.

Co to jest Restaurować?

Najlepszy ´odnawiać´, restauruję, restaurują, restaurujcie: Restaurować zabytkową starówkę co znaczy.

Co to jest Rzadki?

Porównaj to rzadki okaz w naszym muzeum. Jest raczej rzadkim gościem w naszym domu. Rzadka zupa.; Człowiek rzadko myli się dwa razy - normalnie trzy lub więcej. - [John Perry krzyżówka.

Co to jest Rozczytywać Się?

Wyniki rozczytuję się, rozczytują się, rozczytujcie się: Rozczytywać się w poezji czeskiej i macedońskiej co to jest.

Co to jest Radian?

Zastosowanie ´podstawowa jednostka kąta płaskiego´ (skrót: rad): Miara jednego radiana (lub: Miara jednego radianu). Pięć radianów słownik.

Co to jest Rozmrozić?

Ranking rozmrożę, rozmrozisz, rozmrożą, rozmróźcie (lub: rozmroźcie): Przed wyjazdem na wakacje rozmrozili lodówkę. zobacz rozmrażać czym jest.

Co to jest Robociarz?

Co lepsze ´robotnik´: Jego tata to prosty robociarz co oznacza.

Co to jest Reduta?

Czy warto ´dawne umocnienie polowe´: Bronić się w reducie. Opuścić redutę, lecz: Reduta Ordona (tytuł wiersza Adama Mickiewicza tłumaczenie.

Co to jest Rozgrzeszenie?

Opinie forum Uzyskać rozgrzeszenie. Był u spowiedzi i po raz następny nie dostał rozgrzeszenia. Jak mam ci udzielić rozgrzeszenia, jeśli ty nie zamierzasz się poprawić przykłady.

Co to jest Rozgardiasz?

Najlepszy ´nieporządek´ blm: W mieszkaniu panował straszliwy rozgardiasz. Nie dopuścić do rozgardiaszu definicja.

Co to jest Razowy?

Porównaj Chleb razowy. Mąka razowa encyklopedia.

Co to jest Rata?

Wyniki ´część należności pieniężnej´: Rata bankowa. Rata długu. Rata pożyczki. Ten auto kupiłem na raty. Spłacał należność w ratach (lub: Spłacał należność ratami jak działa.

Co to jest Rock And Roll?

Zastosowanie wym. rokendroll] ´taniec towarzyski; muzyka do niego´: Zatańczyć rock and rolla czy jest.

Co to jest Rozdział?

Ranking części, na jakie dzieli się podręcznik; rozgraniczenie zasięgu działania´ (skrót: rozdz.): Powieść zawiera kilka rozdziałów. Treść ostatniego rozdziału nie jest mi pojęcie.

Co to jest Rycerz?

Co lepsze rycerski: Rycerz swojej damy. Pasowanie na rycerza. Kodeks rycerski. Obyczaj rycerski.; omyłkowy rycerz; śpiący rycerz; Znać rycerza po ujęciu broni wyjaśnienie.

Co to jest Refleksja?

Czy warto zastanowienie; wypowiedź poprzedzona dłuższym zastanowieniem się nad czymś´: Oddał się głębokiej refleksji. Podziel się z nami własną refleksją z lektury. Refleksje opis.

Co to jest Rzezimieszek?

Opinie forum ´dawniej: złodziej, rozbójnik´: Szajka rzezimieszków informacje.

Co to jest Rozmarzać?

Najlepszy wym. rozmar-zać] ´tajać´, rozmarzam, rozmarzają: W tym roku jeziora zaczęły rozmarzać już najpierw marca znaczenie.

Co to jest Runda?

Porównaj ´następny faza czegoś´: Polska drużyna odpadła z turnieju po pierwszej rundzie. Amerykański bokser wygrał tylko jedną rundę. Rozegrać kilka rund co znaczy.

Co to jest Religijno -Moralny?

Wyniki Nakazy religijno-moralne krzyżówka.

Co to jest Reżyseria?

Zastosowanie ´ogół czynności reżysera´ blm: Poświęcić się reżyserii. Studiować reżyserię filmową co to jest.

Co to jest Rynsztok?

Ranking ´ściek uliczny´: Woda w rynsztoku.; stoczyć się do rynsztoka - [rynsztoku/w rynsztok]; Historia ma jako swój rynsztok czasy takie jak nasze. - [Victor Hugo słownik.

Co to jest Refektarz?

Co lepsze ´jadalnia w klasztorze´: Klasztorny refektarz czym jest.

Co to jest Rzeka?

Czy warto oczami rozpościerała się szeroka rzeka. Młodzi urządzili sobie ognisko nad rzeką. Dolina rzeki Dunajec (lub: Dolina Dunajca). Płynęliśmy łódką w dół rzeki. Kajakarze co oznacza.

Co to jest Rzadkość?

Opinie forum Coś należy do rzadkości tłumaczenie.

Co to jest Resztka?

Najlepszy Po sutym obiedzie zostały tylko marne resztki. Wyciągnął na stół resztkę zapasów. Postanowiła coś uszyć z tej resztki materiału. Żyliśmy z resztek pieniędzy. Gonił już przykłady.

Co to jest Rujnować?

Porównaj do ruiny; nadwątlać´, rujnuję, rujnują, nie rujnujcie: Powtarzające się burze z gradobiciem rujnowały domostwa. Nie od dziś wiadomo, iż nadmiar decybeli rujnuje ludzkie definicja.

Co to jest Rzednąć?

Wyniki rzednie, rzedną, rzednął (lub: rzedł), rzedła: Z wiekiem nie wszystkim ludziom rzedną włosy.; zrzedła/rzednie (komuś) mina encyklopedia.

Co to jest Rokować?

Zastosowanie stanowić zapowiedź czegoś´, rokuję, rokują, rokujcie: Rokowano mu wybitną karierę estradową. Ta operacja nie rokuje powodzenia. Jeszcze jako dziecko rokował ogromne jak działa.

Co to jest Rektor?

Ranking ´przełożony szkoły wyższej´: Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie rektorów polskich uczelni czy jest.

Co to jest Radiosłuchacz?

Co lepsze Recenzja radiosłuchacza. Pozdrowić radiosłuchaczy (lub: Pozdrowić radiosłuchaczów pojęcie.

Co to jest Radio?

Czy warto płynęła głośna muzyka. Pracował w radiu od kilku lat (lub: Pracował w radio od kilku lat). Cały dzień słucha radia; radio ogólnopolskie, lecz: Polskie Radio, Radio wyjaśnienie.

Co to jest Rzeczywiście?

Opinie forum ´tak, jak jest faktycznie´: Jak się wkrótce okazało, rzeczywiście był tym, za kogo się podawał. Rzeczywiście, masz rację opis.

Co to jest Rentgenowski?

Najlepszy ´w odniesieniu promieni Roentgena´: Zdjęcie rentgenowskie informacje.

Co to jest Rogówka?

Porównaj ´zewnętrzna błona gałki ocznej´: Zmętnienie rogówki. Zbadać rogówkę oka znaczenie.

Co to jest Regent?

Wyniki ´osoba sprawująca rządy w trakcie małoletniości, dolegliwości bądź dłuższej nieobecności panującego´: Królewscy regenci. Rządy regentów co znaczy.

Co to jest Rozejść Się?

Zastosowanie pójść w różnych kierunkach; wziąć z kimś rozwód´, rozejdę się, rozejdziesz się, rozejdź się, rozejdźcie się, rozszedł się, rozeszła się, rozeszli się, rozszedłszy się krzyżówka.

Co to jest Ruski?

Ranking ´w odniesieniu Rusi; kolokwialnie również: rosyjski´: Pierogi ruskie. Potomkowie ruskich książąt.; popamiętać (coś) ruski miesiąc; ruski miesiąc co to jest.

Co to jest Rozstaj?

Co lepsze ´miejsce, gdzie rozchodzą się drogi´ zazwyczaj w lm: Znaleźć się na rozstaju dróg. Na rozstajach dróg stoją zwykle drogowskazy słownik.

Co to jest Rzetelny?

Czy warto ´uczciwy, sumienny´: Rzetelny pracownik.; Ani katolik , ani marksista , tylko rzetelny rzemieślnik. - [Konstanty Ildefons Gałczyński czym jest.

Co to jest Rozpalony?

Opinie forum ´gorący´: Miała czoło rozpalone od wysokiej gorączki. Rozpalone ciało co oznacza.

Co to jest Realny?

Najlepszy Skąd wiemy, iż żyjemy w realnym świecie? Realny pomysł. Ten plan nie jest realny. Realna wartość towaru. Realny przyrost płac. Realny socjalizm.; Miłość to kwestia tłumaczenie.

Co to jest Restauracja?

Porównaj ´lokal gastronomiczny; odnawianie´: Pójść na obiad do chińskiej restauracji. Otworzyć ekskluzywną restaurację. Restauracja zabytków przykłady.

Co to jest Rozkładać?

Wyniki coś złożonego; rozplanować´, rozkładam, rozkładają, rozkładajcie: Kraj młodzi razem rozkładali białe obrusy na stołach. Harcerze rozkładali na polanie własne namioty definicja.

Co to jest Rozkroić?

Zastosowanie rozkroisz, rozkroją, rozkrójcie: Rozkroił chleb na pół i podzielił się nim ze swoim towarzyszem. Rozkroił bułkę nożem i posmarował obie jej części masłem. Matka encyklopedia.

Co to jest Romeo?

Ranking ´imię męskie´: Historia Romea i Julii. Romeo i Julia (tytuł sztuki teatralnej Szekspira jak działa.

Co to jest Radosny?

Co lepsze nastrój. Radośni chłopcy. Radosna twórczość. Od rana był w radosnym nastroju. Na jego twarzy pojawił się radosny uśmiech.; Sporo daje ten, kto dając niewiele, daje z czy jest.

Co to jest Rapier?

Czy warto ´biała broń´: Głownia rapiera (lub: Głownia rapieru). Wystawa szwedzkich rapierów pojęcie.

Co to jest Resort?

Opinie forum ´dział administracji państwowej obejmujący wyodrębnioną dziedzinę´: Resort spraw wewnętrznych. Resort rolnictwa. Kierownik resortu wyjaśnienie.

Co to jest Rekonstrukcja?

Najlepszy ´odtworzenie´: Policja dokonała wstępnej rekonstrukcji wydarzeń. Konserwatorzy przeprowadzili rekonstrukcję zabytku opis.

Co to jest Rozsnuć?

Porównaj rozsnuję, rozsnują, rozsnujcie: Pająk rozsnuł w piwnicy pajęczynę. Rozsnuć przed kimś plany błyskotliwej kariery informacje.

Co to jest Rozstąpić Się?

Wyniki rozstąpi się, rozstąpią się, rozstąpcie się: Morze Czerwone rozstąpiło się przed Izraelitami znaczenie.

Co to jest Rozchylić (Się)?

Zastosowanie rozchylę, rozchylą (się), rozchylcie: Na skutek dokuczliwego upału mężczyzna rozchylił kołnierz u koszuli. Komuś usta rozchyliły się w uśmiechu co znaczy.

Co to jest Rozkwit?

Ranking rozrost kwiatów. Drzewa w rozkwicie. Współczesna fizyka znajduje się w stanie rozkwitu. W epoce odrodzenia nastąpił błyskawiczny rozrost miast, handlu i kultury krzyżówka.

Co to jest Reprymenda?

Co lepsze ´nagana´: Dać komuś reprymendę co to jest.

Co to jest Rozbrajający?

Czy warto ´ujmujący prostotą, naiwnością´: Jej rozbrajający uśmiech obezwładniał go zupełnie słownik.

Co to jest Rozsypka?

Opinie forum ´rozproszenie, rozbiegnięcie się´: Całe wojsko poszło w rozsypkę.; pójść/iść w rozsypkę czym jest.

Co to jest Rozżalić Się?

Najlepszy rozżalę się, rozżalą się, rozżalcie się: Rozżalił się nad swoim położeniem co oznacza.

Co to jest Realizować?

Porównaj ´wprowadzać coś w życie´, realizuję, realizują, realizujcie: Zamiast załamywać dłonie, realizuj życiowe zadania. Konsekwentnie realizowaliśmy nasze marzenia tłumaczenie.

Co to jest Rozgwiazda?

Wyniki ´zwierzę´: Morska rozgwiazda przykłady.

Co to jest Rysunek?

Zastosowanie Rysunek artystyczny. Rysunek odręczny. Rysunek techniczny. Rysunek ołówkiem. Rysunek węglem. Rysunek piórkiem. Rysunek w tuszu. Edukacja rysunku. Mam w swojej kolekcji definicja.

Co to jest Resor?

Ranking ´obiekt łagodzący wstrząsy´: Resory samochodowe.; bujda na resorach encyklopedia.

Co to jest Reputacja?

Co lepsze Uczniowie tej klasy nie cieszyli się idealną reputacją. Cieszył się reputacją świetnego mechanika samochodowego. Jako szefowa dbała o własną reputację pośród jak działa.

Co to jest Riksza?

Czy warto ´rodzaj pojazdu´: Młody chłopiec prowadził rikszę czy jest.

Co to jest Raczyć?

Opinie forum uczynić coś z łaski´, raczę, raczą, raczcie: Raczył nas wybornym koniakiem. Może raczysz na mnie spojrzeć, gdy do ciebie mówię? Nie raczyła mu nawet odpowiedzieć pojęcie.

Co to jest Rozwieść?

Najlepszy do rozwodu´, rozwiodę, rozwiedziesz, rozwiodą, rozwiedźcie, rozwiódł, rozwiodła, rozwiedli, rozwiódłszy, rozwiedziony: Rozwiodła się z mężem, gdyż jej nie szanował wyjaśnienie.

Co to jest Repetytorium?

Porównaj wykładów, ćwiczeń będący powtórzeniem przerobionego materiału´ ndm w lp: Repetytorium z j. polskiego dla maturzystów. Zorganizowano cykl repetytoriów dla studentów I opis.

Co to jest Remedium?

Wyniki ´środek zaradczy´ ndm w lp: Remedium na wszystkie kłopoty. Coś stanowi skuteczne remedium. Apteki są pełne wszelakich remediów informacje.

Co to jest Rozwódka?

Zastosowanie ´kobieta rozwiedziona´: Poznać miłą rozwódkę. Od kilku lat jest rozwódką znaczenie.

Co to jest Rezerwować?

Ranking ´zastrzegać sobie możność korzystania z czegoś´, rezerwuję, rezerwują, rezerwujcie: Rezerwować pokoje w domu zdrojowym. Rezerwować miejscówki w pociągach InterCity co znaczy.

Co to jest Rojny?

Co lepsze Rojny deptak w Krynicy. Rojne ulice przedmieścia. Okolica rojna od pojazdów krzyżówka.

Co to jest Rencista?

Czy warto ´osoba pobierająca rentę´ m odm. jak ż: Młodzi renciści. Świadczenia dla rencistów co to jest.

Co to jest Rozporek?

Opinie forum Spodnie z rozporkiem. Nie dopiąć rozporka słownik.

Co to jest Reflektować?

Najlepszy kogoś do opamiętania; mieć na coś ochotę´, reflektuję, reflektują, reflektujcie: Reflektowała jego gorączkę życzliwymi uwagami. Reflektuję na kupno tegoż samochodu czym jest.

Co to jest Rozbiórka?

Porównaj Rozbiórka starego domu. Budynek poświęcony do rozbiórki (lub: Budynek poświęcony na rozbiórkę co oznacza.

Co to jest Reumatyzm?

Wyniki ´dolegliwość stawów, mięśni i kości´: Cierpieć na skutek reumatyzmu. Maść na reumatyzm tłumaczenie.

Co to jest Rozwiąźle?

Zastosowanie ´niemoralnie, rozpustnie´: Prowadzić się rozwiąźle przykłady.

Co to jest Rząd?

Ranking państwowa´: Rządy lewicy. Rządy prawicy. Rządy demokracji. Rządy arystokracji. Rządy ludu. Rząd powstańczy. Członkowie rządu. Szef rządu. Premier stoi na czele rządu definicja.

Co to jest Rewanżować Się?

Co lepsze ´odwzajemniać się´, rewanżuję się, rewanżują się, rewanżujcie się: Zrewanżował się przysługą za gościnę encyklopedia.

Co to jest Rebeliant?

Czy warto ´uczestnik rebelii´: Chłopscy rebelianci. Oddział rebeliantów jak działa.

Co to jest Rozepchnąć (Się)?

Opinie forum objętość czegoś; popychając, utorować sobie drogę´, rozepchnę (się), rozepchniesz (się), rozepchną (się), rozepchnijcie (się), rozepchnął (się), rozepchnęła (się czy jest.

Co to jest Rzut?

Najlepszy Rzut oszczepem. Rzut młotem. Wykonać celny rzut do kosza. Rzut rożny. Wygrać rzutem na taśmę. Już na pierwszy rzut oka było widać, iż ma dosyć.; na pierwszy rzut oka pojęcie.

Co to jest Rozpoznanie?

Porównaj Zgodne rozpoznanie dolegliwości jest fundamentem skutecznego leczenia. Rozpoznanie lekarza nie było trafne wyjaśnienie.

Co to jest Rusztowanie?

Wyniki ´prowizoryczna konstrukcja pomocnicza´: Zbudować rusztowanie z desek. Montaż rusztowań opis.

Co to jest Rzymskokatolicki?

Zastosowanie do obrządku rzymskiego (łacińskiego) Kościoła katolickiego; należący do tego Kościoła´ (skróty: rz.-kat., rzym.-kat.): Rzymskokatoliccy księża. Kościół rzymskokatolicki informacje.

Co to jest Rejon?

Ranking ´wydzielony region´: Rejon atrakcyjny turystycznie. Walki obok rzeki Bzury. Wyznaczyć rejon znaczenie.

Co to jest Reakcja?

Co lepsze Reakcja na bodźce. Chemicy przeprowadzili kilka ciekawych reakcji. Przyspieszać reakcję. Nie wszystkie pierwiastki chętniej wchodzą w reakcje chemiczne niż inne. Reakcja co znaczy.

Co to jest Rufa?

Czy warto ´tylna część statku´: Stać przy rufie. Rzucić kotwicę za rufę krzyżówka.

Co to jest Rozgruchotać?

Opinie forum zniszczyć coś´, rozgruchoczę (lub: rozgruchocę), rozgruchoczą (lub: rozgruchocą), rozgruchoczcie: Nadmiernie rozochoceni biesiadnicy rozgruchotali kilka talerzy co to jest.

Co to jest Rumak?

Najlepszy ´rasowy koń´: Dosiąść narowistego rumaka. Stado rączych rumaków.; Życie jest rumakiem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca. - [Iason Evangelu słownik.

Co to jest Rozgnieść?

Porównaj rozgnieciesz, rozgniotą, rozgnieć, rozgniećcie, rozgniótł, rozgniotła, rozgnietli, rozgniótłszy, rozgnieciony: Rozgnieść niedopałek obcasem. Rozgnieść ziemniaki czym jest.

Co to jest Rabatka?

Wyniki ´grządka´: Kwiaty na rabatce. Spulchnić rabatkę co oznacza.

Co to jest Racja?

Zastosowanie wyznaczona porcja czegoś´: Chyba przyznasz mi rację? Ostatecznie przyznała rację swojemu oponentowi. Masz rację, rzeczywiście tak było. W obronie swojego stanowiska tłumaczenie.

Co to jest Rewolucyjny?

Ranking rewolucją; w odniesieniu radykalnych, gwałtownych zmian w jakiejś dziedzinie´: Rewolucyjni działacze zostali straceni w trakcie egzekucji. Poglądy, jakie głosił, były w przykłady.

Co to jest Reggae?

Co lepsze wym. rege] ndm: Koncert muzyki reggae definicja.

Co to jest Różniczka?

Czy warto ´wzrost zmiennej, względem której wyznacza się pochodną´: Policzyć różniczkę. Wzory na obliczanie różniczek encyklopedia.

Co to jest Remisować?

Opinie forum remisuję, remisują, remisujcie: Piłkarska drużyna Polski remisuje do przerwy z reprezentacją Szwecji 2:2 jak działa.

Co to jest Rozprzedaż?

Najlepszy ´sprzedaż czegoś wielu osobom, sprzedaż czegoś partiami´: Rozprzedaż towaru. Rozprzedaż przeterminowanych produktów czy jest.

Co to jest Regenerować?

Porównaj sprawność; odwracać utracone albo uszkodzone części organizmu´, regeneruję, regenerują, regenerujcie: Regenerować własne siły przed walką. Jaszczurki błyskawicznie pojęcie.

Co to jest Radło?

Wyniki ´dawne narzędzie rolnicze´: Współcześnie nie używa się już radeł wyjaśnienie.

Co to jest Rodzić (Się)?

Zastosowanie świat potomstwo; wydawać owoce, plony´, rodzę (się), rodzą (się), rodź (lub: ródź), rodźcie (lub: ródźcie): Rodzić dzieci. Rodzić młode. Rodzić w bólach. Rodzić owoce opis.

Co to jest Rolno -Spożywczy?

Ranking Rolno-spożywczy przemysł informacje.

Co to jest Rybałt?

Co lepsze ´dawniej: wędrowny aktor, sztukmistrz, muzykant´: Występy średniowiecznych rybałtów znaczenie.

Co to jest Regiment?

Czy warto ´dawniej: pułk piechoty albo jazdy złożony z cudzoziemskich żołnierzy´: Cudzoziemski regiment. Służyć w regimencie piechoty co znaczy.

Co to jest Róża?

Opinie forum róży. Podarował jej czerwoną różę. Przyjmij, proszę, ten bukiet czerwonych róż w dowód moich uczuć. Delegacja złożyła pod pomnikiem wiązankę biało-czerwonych róż. Alejka krzyżówka.

Co to jest Roztwór?

Najlepszy ´ciało stałe rozpuszczone w cieczy; jednorodna mieszanina dwóch albo więcej substancji´: Roztwór chemiczny. Stężenie roztworu co to jest.

Co to jest Rosły?

Porównaj Na rozstaju dróg stał rosły dąb. W drzwiach budynku minął ją rosły młodzieniec. Przed sklepem przechadzało się kilku rosłych mężczyzn słownik.

Co to jest Rozczochrany?

Wyniki ´mający roztargane włosy´: Rozczochrany chłopiec biegał za własnymi rówieśnikami czym jest.

Co to jest Rytmika?

Zastosowanie ´ćwiczenie ruchowe rozwijające poczucie rytmu´ blm: Chodzić na rytmikę. Posyłać dziecko na ćwiczenia rytmiki co oznacza.

Co to jest Rozwodnik?

Ranking ´mężczyzna rozwiedziony´: Kilkukrotni rozwodnicy tłumaczenie.

Co to jest Równolatek?

Co lepsze Spotkać swojego równolatka przykłady.

Co to jest Rozdrażnić?

Czy warto powiększenie bolesności uszkodzonego miejsca; rozzłościć´, rozdrażnię, rozdrażnią, rozdrażnij (lub: rozdrażń), rozdrażnijcie (lub: rozdrażńcie): Przypadkowe otarcie definicja.

Co to jest Rygor?

Opinie forum porządek; zespól regulaminów; ścisłe podporządkowanie się regulaminom; przymus prawny´: Rygor szkolny. Rygor wojskowy. Rygor więzienny. Został poprzez ojca wychowany w encyklopedia.

Co to jest Rościć?

Najlepszy ´żądać´, roszczę, rościsz, roszczą, rośćcie: Rościła sobie prawo do spadku po rodzicach. Czy będziesz rościł jakieś pretensje do tych pieniędzy jak działa.

Co to jest Rozpatrzyć?

Porównaj ´rozważyć coś´, rozpatrzę, rozpatrzą, rozpatrz, rozpatrzcie: Sprawę rozpatrzył sąd wojewódzki w składzie dwóch sędziów i pięciu ławników czy jest.

Co to jest Rozlać?

Wyniki rozleję, rozleją rozlejcie, rozlali (lub: rozleli): Ta niezdara znowu rozlała kawę na świeżutki obrus! Myjąc głowę, rozlał na podłogę pełno wody pojęcie.

Co to jest Rznąć?

Zastosowanie ´piłować, przecinać; grać głośno, z zapałem´, rznę, rzniesz, rzną, rznijcie, rznął, rznęła, rznęli, rznąwszy, rznięty: Dziadek rznął (rżnął) słomę na sieczkę. Weselna wyjaśnienie.

Co to jest Rozłączny?

Ranking Pisownia łączna i rozłączna. Zdania współrzędne rozłączne opis.

Co to jest Rychło?

Co lepsze ´w niedługim czasie´: Rychło w czas. Rychło sobie o tym przypomniałeś informacje.

Co to jest Rodzinny?

Czy warto odwiedzał dla rodziny dom. Lubił zaglądać w rodzinne strony. Za stołem zasiadło rodzinne grono. Zacieśniali węzły rodzinne. Czcił i chował wszelakie pamiątki rodzinne znaczenie.

Co to jest Rozlec Się?

Opinie forum ´dać się słyszeć´, rozlegnie się, rozlegną się, rozległ się, rozległszy się: Rozległ się wystrzał. Rozległ się okrzyk pełen przerażenia co znaczy.

Co to jest Rzezać?

Najlepszy rzeźbić´, rzezam (lub: rzeżę), rzezają (lub: rzeżą), rzezaj (lub: rzeż), rzezajcie (lub: rzeżcie): Stolarze rzezają deski. Młody twórca rzezał posąg w kamieniu krzyżówka.

Co to jest Rozwiązać (Się)?

Porównaj rozwiążą, rozwiąż, rozwiążcie: Rozwiązać sznurowadła. Uczniowie rozwiązują zadania z fizyki. Rozwiązać z kimś umowę o pracę. Zagadka nieoczekiwanie rozwiązała się sama co to jest.

Co to jest Rabarbar?

Wyniki ´roślina uprawiana jako warzywo i dla celów ozdobnych i leczniczych´: Kompot z rabarbaru. Placek z rabarbarem słownik.

Co to jest Rezurekcja?

Zastosowanie ´nabożeństwo wielkanocne z procesją´: Pójść do kościoła na uroczystą rezurekcję czym jest.

Co to jest Reichstag?

Ranking wym. Rajchstak] ´jednoizbowy parlament w Niemczech w l. 1871 - 1945´: Rozpisać wybory do Reichstagu. Podpalenie Reichstagu co oznacza.

Co to jest Reszka?

Co lepsze ´prawa strona monety´: Wylosować reszkę. Orzeł czy reszka tłumaczenie.

Co to jest Rekreacja?

Czy warto ´wypoczynek, rozrywka´: Propagować rekreację na świeżym powietrzu. Oddawać się rekreacji przykłady.

Co to jest Reprezentacyjny?

Opinie forum ´wykorzystywany do reprezentacji; okazały, wytworny´: Drużyna, kompania reprezentacyjna. Organizatorzy wynajęli gwieździe estrady reprezentacyjny apartament. Pobrać definicja.

Co to jest Rzeźba?

Najlepszy Rzeźba współczesna. Przyglądał się z zachwytem słynnej rzeźbie. W muzeum podziwialiśmy oryginalną rzeźbę encyklopedia.

Co to jest Rubel?

Porównaj ´waluta Rosji´: Dwa ruble. Sto rubli jak działa.

Co to jest Rzepka?

Wyniki ´warzywo; mała kość w stawie kolanowym´: Bajka o rzepce. Zasadzić rzepkę. Doznać kontuzji rzepki.; Każdy sobie rzepkę skrobie czy jest.

Co to jest Retoryczny?

Zastosowanie ´w odniesieniu retoryki´: Figury retoryczne.; zapytanie retoryczne pojęcie.

Co to jest Ruletka?

Ranking ´gra hazardowa´: Grać w ruletkę. Rosyjska ruletka wyjaśnienie.

Co to jest Rakotwórczy?

Co lepsze Rakotwórczy azbest. Rakotwórcze substancje opis.

Co to jest Reprezentacja?

Czy warto ´ekipa zawodników reprezentujących w zawodach barwy swego państwie, klubu i tym podobne´: Reprezentacja sportowa. Reprezentacja Polski w piłce ręcznej kobiet informacje.

Co to jest Rogaty?

Opinie forum Stado rogatych jeleni.; rogata dusza znaczenie.

Co to jest Rzeźbić?

Najlepszy rzeźbię, rzeźbią, rzeźb (lub: rzeźbij), rzeźbcie (lub: rzeźbijcie): Twórca rzeźbił w drewnie i glinie co znaczy.

Co to jest Roszada?

Porównaj ´jednoczesny ruch króla i wieży w szachach´: Szachowa roszada. Zrobić roszadę krzyżówka.

Co to jest Realia?

Wyniki realnie istniejące; przedmioty tła historycznego, społecznego i tym podobne´ blp: Realia starożytności. Obyczajowe realia dawnej epoki. Nie dostrzegać istotnych realiów co to jest.

Co to jest Renesans?

Zastosowanie ´moment w historii kultury europejskiej w XIV - XVI w., odznaczający się między innymi rozkwitem edukacji, sztuki, literatury i muzyki, nawiązaniem do kultury słownik.

Co to jest Rozleźć Się?

Ranking bez pośpiechu w różne strony; wydawać rozrzutnie kapitał; zniszczyć się; o pracy wykonywanej niewiele energicznie´, rozlezie się, rozlezą się, rozleźcie się, rozlazł się czym jest.

Co to jest Rowerzysta?

Co lepsze Grupka rowerzystów co oznacza.

Co to jest Rozchełstać?

Czy warto ´rozpiąć, rozchylić coś bezładnie´, rozchełstam, rozchełstają, rozchełstajcie: Rozchełstana koszula pod szyją. Rozchełstany kołnierz tłumaczenie.

Co to jest Razić?

Opinie forum przykre wrażenie; oślepiać; obezwładniać´, rażę, rażą, raź, raźcie: Razisz nas swoim stylem bycia. Razi mnie w nim ta wieczna nonszalancja. Zgasił lampkę nocną, ponieważ przykłady.

Co to jest Rudowłosy?

Najlepszy Rudowłosi młodzieńcy definicja.

Co to jest Redakcja?

Porównaj pracuje zespół instytucji wydawniczej, gazety i tym podobne; przygotowanie tekstu do druku; tekst po opracowaniu; robota na stanowisku redaktora´ (skrót: red.): Redakcja encyklopedia.

Co to jest Rarytas?

Wyniki ´rzecz rzadka; coś bardzo smacznego´: Świeże czereśnie o tej porze roku - to rarytas jak działa.

Co to jest Rozprawa?

Zastosowanie doktorska. Rozprawa habilitacyjna. Rozprawa z zakresu botaniki. Rozprawa o chorobach układu pokarmowego. Rozprawa na temat spontanicznego złamania symetrii w przyrodzie czy jest.

Co to jest Remanent?

Ranking ´okresowy lista towaru´: Robimy w sklepie remanent. Czas sklepowych remanentów pojęcie.

Co to jest Reżim?

Co lepsze lub: reżym) ´mechanizm rządów, gdzie władza stosuje przemoc´: Reżim faszystowski. Obalenie komunistycznego reżimu wyjaśnienie.

Co to jest Roleta?

Czy warto ´zasłona w oknie zamocowana na wałku´: Jutro zamierzał pospać aż do południa, więc opuścił rolety opis.

Co to jest Rozpowszechnić?

Opinie forum ´czynić ogólnie znanym, puszczać w kurs´, rozpowszechnię, rozpowszechnią, rozpowszechnijcie: Wydawnictwo uniwersyteckie rozpowszechnia skrypty dla studentów informacje.

Co to jest Raban?

Najlepszy ´hałas´: Robisz taki raban o byle co. Matka podniosła raban o nieporządek w pokoju. Aleś narobił rabanu o ten telefon znaczenie.

Co to jest Rozwiercić?

Porównaj rozwiercę, rozwiercisz, rozwiercą, rozwierćcie: Robotnik rozwiercił otwór w metalowej płycie co znaczy.

Co to jest Rozpad?

Wyniki związków albo pierwiastków chemicznych na prostsze składniki; rozpadnięcie się czegoś na części´ blm: Rozpad pierwiastków promieniotwórczych. Rozpad białka. Nie dopuścić krzyżówka.

Co to jest Rafinacja?

Zastosowanie ´oczyszczanie i uszlachetnianie´: Mechanizm rafinacji. Przeprowadzić rafinację cukru co to jest.

Co to jest Ruta?

Ranking ´roślin ozdobna i lecznicza´ blm: Zwiędła ruta. Zbierać rutę.; Zielona ruta, jałowiec - lepszy kawaler niż wdowiec słownik.

Co to jest Rechot?

Co lepsze Żabi rechot. Głośny rechot rozbawionych uczniów czym jest.

Co to jest Robactwo?

Czy warto blm: Pod podłogą zagnieździło się robactwo co oznacza.

Co to jest Religioznawstwo?

Opinie forum blm: Studiować religioznawstwo na UJ-ocie tłumaczenie.

Co to jest Rozgrodzić?

Najlepszy rozgrodzę, rozgrodzą, rozgrodź (lub: rozgródź), rozgrodźcie (lub: rozgródźcie): Rozgrodzić plac budowy. Aleja rozgrodziła wieś przykłady.

Co to jest Rozsądzić?

Porównaj rozsądzę, rozsądzą, rozsądź, rozsądźcie: Rozsądź nasz spór definicja.

Co to jest Radyjko?

Wyniki Iść z radyjkiem w ręku encyklopedia.

Co to jest Raport?

Zastosowanie ´doniesienie o czymś, meldunek´: Raport o rozmieszczeniu wojsk. Raport z podróży. Jutro wszyscy staniecie do raportu. Zdasz mi raport z tego, co się tu działo jak działa.

Co to jest Różany?

Ranking do róży; rumiany´: Różane płatki. Różany zapach. Różany olejek. Różana jutrzenka. Miała jeszcze dziecinną i różaną twarzyczkę. Jej różane policzki pałały rumieńcem czy jest.

Co to jest Rzewny?

Co lepsze ´pełen żalu, smutku´: Jej rzewny głos poruszył go do głębi. Rzewni pieśniarze pojęcie.

Co to jest Rozwlekły?

Czy warto Rozwlekły styl. Rozwlekłe przemówienie wyjaśnienie.

Co to jest Rozwód?

Opinie forum Zażądała rozwodu z uznaniem winy małżonka. Od roku myślał o rozwodzie. Wystąpili do sądu z pozwem o rozwód opis.

Co to jest Raptem?

Najlepszy ´nagle; raptem´: Zaledwie ktoś zadzwonił do drzwi. Cała wystawa składała się zaledwie z siedmiu zdjęć informacje.

Co to jest Rozkładówka?

Porównaj ´dwie środkowe stronice złamanego arkusza sąsiadujące ze sobą´: Powiesić na ścianie kolorową rozkładówkę. Dziewczyna z rozkładówki znaczenie.

Co to jest Rekonstruować?

Wyniki coś´, rekonstruuję, rekonstruują, rekonstruujcie: Rekonstruować archaiczne formy gramatyczne opierając się na zabytków językowych. Rekonstruować zniszczone dzieła sztuki co znaczy.

Co to jest Równinny?

Zastosowanie ´właściwy równinie´: Wokół roztaczał się równinny krajobraz. Roślinność równinna krzyżówka.

Co to jest Reguła?

Ranking zachować porządek, wyznaczyliśmy sztywne reguły. Podporządkować się ogólnie przyjętej regule. Trzymaj się reguł postępowania. Ta przypadek stanowi wyjątek od reguły co to jest.

Co to jest Rożek?

Co lepsze na głowie zwierzęcia; skraj jakiegoś przedmiotu´: Sarnie rożki (lub: Sarnie różki). Rożek angielski (instrument). Na rożku kartki napisał swój numer telefonu. Wytarł słownik.

Co to jest Rewers?

Czy warto formularz do zamawiania książek i kontroli ich wypożyczeń; odwrotna strona monety a. medalu´: Wystawić rewers na coś. Nie wypełnić rewersu. Złożyć kilka rewersów na czym jest.

Co to jest Rębajło?

Opinie forum ´osoba regularnie i dobrze posługująca się białą bronią, zazwyczaj skłonna do walki´ m odm. jak ż: Mieć opinię rębajły co oznacza.

Co to jest Roić?

Najlepszy roję, roisz, roją, rój, rójcie: Roiła o ogromnej przyszłości swoich dzieci tłumaczenie.

Co to jest Ręczyć?

Porównaj ręczcie: Doktor ręczył za zdrowie pacjenta. Ordynator ręczył za powodzenie leczenia. Ręczę słowem honoru za jego uczciwość.; Nie może ręczyć za swą odwagę, kto nigdy nie przykłady.

Co to jest Rzep?

Wyniki łopianu albo ostu, okryty czepliwymi łuskami; zapięcie w formie dwóch taśm, z których jedna ma czepliwe wypustki´: Odczepić od spodni kilka rzepów. Buty zapinane na definicja.

Co to jest Rudera?

Zastosowanie ´stary, walący się budynek´: Mieszkać w starej ruderze. Opuścić walącą się ruderę encyklopedia.

Co to jest Równoważny?

Ranking Równoważna suma. Głosy równoważne. Twierdzenie równoważne z innym twierdzeniem jak działa.

Co to jest Rozbitek?

Co lepsze Wojskowy krążownik uratował rozbitka. Straż przybrzeżna wyłowiła rozbitków z morza czy jest.

Co to jest Rozstać Się?

Czy warto rozstaniesz się, rozstaną się, rozstańcie się: Zakochani byli zmuszeni rozstać się na kilka miesięcy. Moi rodzice rozstali się na zawsze. Musiał nagle się rozstać z pojęcie.

Co to jest Rozbełtać?

Opinie forum z czymś´, rozbełtam (lub: rozbełczę), rozbełtają (lub: rozbełczą), rozbełtaj (lub: rozbełcz), rozbełtajcie (lub: rozbełczcie): Matka rozbełtała żółtko z cukrem, tak aby wyjaśnienie.

Co to jest Redukcja?

Najlepszy ´pomniejszenie´: Podlegać redukcji. Przeprowadzić redukcję zatrudnienia. Zredukowanie fenomenologiczna opis.

Co to jest Republika?

Porównaj państwowego, gdzie władza wybierana jest poprzez ogół obywateli; kraj mające taki ustrój´: Francja jest republiką. Ogłosić republikę. Proklamować utworzenie republiki informacje.

Co to jest Raportówka?

Wyniki ´torba na raporty, dokumenty´: Dokumenty w skórzanej raportówce znaczenie.

Co to jest Rwać?

Zastosowanie zbierać; szarpiąc, dzielić coś na kawałki; sprawiać mocny ból; błyskawicznie posuwać się do przodu´, rwę, rwiesz, rwą, rwijcie: Stała na polanie i rwała jagody. W złości co znaczy.

Co to jest Różowy?

Ranking zatrzymał się na niebie. Różowe niebo. Na zabawę włożyła różową sukienkę. We włosy wpięła różową kokardę. Jej różowa cera zwracała uwagę wszystkich. Całował z krzyżówka.

Co to jest Rozbieżny?

Co lepsze ´przeciwstawny´: Rozbieżne poglądy co to jest.

Co to jest Rzędowy?

Czy warto ´ustawiony, ułożony w rzędy´: Rzędowy układ cylindrów w silniku słownik.

Co to jest Raźniej?

Opinie forum Chodź ze mną, we dwoje będzie nam raźniej. Jak tylko trochę wypoczniesz, zaraz poczujesz się raźniej czym jest.

Co to jest Referat?

Najlepszy pisemnie jakiegoś zagadnienia; dział instytucji zajmujący się ustalonym rodzajem spraw´: Referat o poezji współczesnej. Lekarz habilitowany wygłosił referat naukowy co oznacza.

Co to jest Rozpogodzić (Się)?

Porównaj pogodnym po zachmurzeniu, burzy; przestać być smutnym´, rozpogodzę (się), rozpogodzą (się), rozpogódź (się), rozpogódźcie (się): Pod wieczór niebo się rozpogodziło tłumaczenie.

Co to jest Rozparcelować?

Wyniki ´rozdzielić´, rozparceluję, rozparcelują, rozparcelujcie: Komitet zakładowy rozparcelował pięknie położony teren na działki dla pracowników przykłady.

Co to jest Rozsznurować?

Zastosowanie rozsznuruję, rozsznurują, rozsznurujcie: Rozsznurować zamarznięte buty definicja.

Co to jest Rozrządzić?

Ranking ´przegrupowywać wagony w celu podstawienia ich na punkty ładunkowe stacji albo w celu włączenia ich do nowych składów pociągów´, rozrządzę, rozrządzą, rozrządź encyklopedia.

Co to jest Rumunia?

Co lepsze ´kraj w Europie´, Rumun, Rumunka, rumuński: Godło Rumunii. Zwiedzić Rumunię; język rumuński jak działa.

Co to jest Rozeprzeć Się?

Czy warto rozeprę się, rozeprzesz się, rozeprą się, rozeprzyjcie się, rozparł się, rozparłszy się: Tata rozparł się wygodnie w fotelu czy jest.

Co to jest Recepcjonista?

Opinie forum ´pracownik recepcji´ m odm. jak ż: Oddać klucz recepcjoniście. Poprosić o pomoc recepcjonistę pojęcie.

Co to jest Równoznaczny?

Najlepszy Wyrazy równoznaczne. Zdania równoznaczne. Jej odpowiedź była równoznaczna z odmową wyjaśnienie.

Co to jest Rozregulować?

Porównaj rozreguluję, rozregulują, nie rozregulujcie: Jego zegarek nagle się rozregulował opis.

Co to jest Ryzyk -Fizyk?

Wyniki ´na los szczęścia´ ndm: Robić coś na ryzyk-fizyk informacje.

Co to jest Rozkruszać?

Zastosowanie rozkruszam, rozkruszają, rozkruszajcie: Rozkruszać skały w kamieniołomie znaczenie.

Co to jest Rzęsisty?

Ranking ´obfity, intensywny´: Z nieba lunął rzęsisty deszcz co znaczy.

Co to jest Rzec?

Co lepsze rzeknę, rzekniesz, rzekną, rzeknijcie, rzekł, rzekłszy, rzeczony: Wyszła, nie rzekłszy ani słowa.; rzec (coś) bez ogródek; Wyraz się rzekło, kobyłka - [kobyła] u płotu krzyżówka.

Co to jest Rewir?

Czy warto ´rejon łowiecki´: Polować w ustalonym rewirze myśliwskim. Zaklęte rewiry (tytuł powieści Henryka Worcella co to jest.

Co to jest Rozpruć?

Opinie forum wyciągnąć nitki, którymi coś jest zszyte; rozerznąć, rozpłatać´, rozpruję, rozprują, rozprujcie: Krawcowa rozpruła zszyty materiał. Myśliwi nożem rozpruli brzuch słownik.

Co to jest Rak?

Najlepszy dolegliwość´, rakowy: Złapaliśmy raka zaraz przy brzegu. Zrobił się czerwony jak rak. Zaczerwieniła się jak rak. Rak gardła. Rak piersi. Rak przełyku. Rak płuc. Rak czym jest.

Co to jest Rys?

Porównaj charakterystyczna, pobieżny opis; układ linii twarzy; krótki´: Rys charakteru. Rys historyczny. Miała bardzo regularne rysy twarzy. Jej łagodne rysy rzucały się w oczy co oznacza.

Co to jest Rokosz?

Wyniki ´dawniej: bunt´: Rokosz Lubomirskiego. Podnieść rokosz tłumaczenie.

Co to jest Rozpędzić (Się)?

Zastosowanie rozejścia bądź rozbiegnięcia się; nadać czemuś znaczącą prędkość; nabrać szybkości´, rozpędzę (się), rozpędzą (się), rozpędź (się), rozpędźcie (się): Policja rozpędziła przykłady.

Co to jest Ruchowy?

Ranking ´związany z ruchem´: Aktywność ruchowa. Zabawy ruchowe. Gry ruchowe. Nerwy ruchowe definicja.

Co to jest Relegować?

Co lepsze ´usuwać´, releguję, relegują, relegujcie: Studenta bezpowrotnie relegowano z uczelni encyklopedia.

Co to jest Rajca?

Czy warto ´urzędnik´ m odm. jak ż: Miejscy rajcowie (lub: Miejscy rajcy jak działa.

Co to jest Rozmówki?

Opinie forum ´książeczka stanowiące pomoc w nauce języka obcego, zawierająca raczej dialogi´ tylko w lm: Rozmówki obcojęzyczne. Rozmówki polsko-francuskie czy jest.

Co to jest Rafael?

Najlepszy ´twórca włoski´: Freski Rafaela pojęcie.

Co to jest Rikszarz?

Porównaj ´prowadzący rikszą´: Krzyknąć na młodego rikszarza, by się zatrzymał wyjaśnienie.

Co to jest Rzym?

Wyniki ´stolica Włoch´, rzymianin, rzymianka, rzymski: Pojechać do Rzymu. Mieszkać w Rzymie; rzymskie zabytki.; Gdzie Rzym, gdzie Krym.; Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu opis.

Co to jest Rupieć?

Zastosowanie ´stary, zniszczony element´: Pozbyć się starego rupiecia. Kupa niepotrzebnych rupieci informacje.

Co to jest Różnokierunkowy?

Ranking Prowadzić różnokierunkową działalność znaczenie.

Co to jest Relacja?

Co lepsze doniesienie; relacja; kierunek od... do...´: Oglądał w telewizji relację z meczu Polska - Niemcy. Zdawał nam relację ze swojej wizyty za granicą. Mam o niej świeże co znaczy.

Co to jest Rozpuścić?

Czy warto ciało stałe w cieczy; zdemoralizować kogoś zbyt ogromnym pobłażaniem´, rozpuszczę, rozpuścisz, rozpuszczą, rozpuśćcie: Rozpuść tę tabletkę w wodzie. Nadmierną krzyżówka.

Co to jest Rozpowiedzieć?

Opinie forum rozpowiesz, rozpowiedzą, rozpowiedz, rozpowiedzcie, rozpowiedział, rozpowiedzieli, rozpowiedziany: Sąsiadka błyskawicznie rozpowiedziała zasłyszaną nowinę. Niepotrzebnie co to jest.

Co to jest Rezydować?

Najlepszy ´stale gdzieś mieszkać´, rezyduję, rezydują, rezydujcie: Prezydent RP rezyduje w Pałacu Prezydenckim w Warszawie słownik.

Co to jest Rzeczywistość?

Porównaj rzeczywiście istnieje´ blm: Na chwilę straciłem poczucie rzeczywistości. Porzuć te płonne nadzieje i wróć do rzeczywistości. Zgrzebna rzeczywistość.; Jedynym źródłem i czym jest.

Co to jest Rozeschnąć Się?

Wyniki rozeschną się, rozeschnął się (lub: rozsechł się), rozeschła się, rozeschnąwszy się (lub: rozeschłszy się): Drewniana podłoga w naszej altance nieco się rozeschła co oznacza.

Co to jest Rysy?

Zastosowanie ´szczyt w Polsce´: Czerwony szlak kierujący z Morskiego Oka na szczyt Rysów tłumaczenie.

Co to jest Rym?

Ranking ´zgodność brzmienia końcowych części wyrazów´: Rym kobiecy. Rym męski. Rymy parzyste. Rymy okalające. Powiedzieć coś do rymu. Wiersz bez rymów.; rymy częstochowskie przykłady.

Co to jest Referent?

Co lepsze ´osoba pisząca bądź wygłaszająca referat; urzędnik załatwiający kwestie jakiegoś działu´: Udzielić głosu referentowi. Dyskusja referentów. Referent ds definicja.

Co to jest Rozczulić (Się)?

Czy warto rozczulę (się), rozczulą (się), rozczulcie (się): Rozczulił mnie własną serdecznością. Rozczuliła się nad jego losem encyklopedia.

Co to jest Rozsunąć?

Opinie forum rozsunę, rozsuniesz, rozsuną, rozsuńcie, rozsunął, rozsunęła, rozsunęli, rozsunąwszy, rozsunięty: Rozsunął kotarę i zajrzał do pokoju jak działa.

Co to jest Roztoczyć?

Najlepszy ´rozpostrzeć, rozwinąć; zaopiekować się kimś´, roztoczę, roztoczą, roztoczcie: Papuga roztoczyła skrzydła. Kurator roztoczył opiekę nad nieletnim włamywaczem czy jest.

Co to jest Ręczny?

Porównaj Ręczne pismo. Zaciągnąć ręczny hamulec pojęcie.

Co to jest Rozpiąć?

Wyniki rozepniesz, rozepną, rozepnijcie, rozpiął, rozpięła, rozpięli, rozpiąwszy, rozpięty: Rozpięła bluzkę i położyła ją na krześle. Było tak ciepło, iż rozpiął kurtkę i wyjaśnienie.

Co to jest Rozstroić?

Zastosowanie rozregulowanie instrumentu muzycznego; pozbawić równowagi psychicznej, rozdrażnić´, rozstroję, rozstroisz, rozstroją, rozstrój, rozstrójcie: Grając po kilka godz. na opis.

Co to jest Rozważyć?

Ranking części, ważąc każdą z nich; przemyśleć coś´, rozważę, rozważą, rozważ, rozważcie: Ekspedientka rozważyła wyrób i poukładała go na półkach. Muszę rozważyć twoją informacje.

Co to jest Rubaszny?

Co lepsze ´poufale żartobliwy, bezceremonialny´: Rubaszny człowiek. Rubaszne dowcipy. Mieć rubaszne poczucie humoru znaczenie.

Co to jest Rkm?

Czy warto wym. erlllka-em] (= ręczny karabin maszynowy): Seria z rkm-u. Otrzymał nowy rkm. Żołnierze czyścili własne rkm-y co znaczy.

Co to jest Rusznica?

Opinie forum ´ręczna broń palna o długiej lufie´: Wystrzelić z rusznicy. Naładować rusznicę.; Rusznica strzelca nie czyni krzyżówka.

Co to jest Reagować?

Najlepszy ´działać´, reaguję, reagują, reagujcie: Pacjent przestał reagować na bodźce. Dwie cząstki wodoru, reagując z jedną cząsteczką tlenu, tworzą dwie cząsteczki wody co to jest.

Co to jest Rozbudować?

Porównaj rozbuduję, rozbudują, rozbudujcie: Spółdzielnia mieszkaniowa rozbudowała nasze osiedle słownik.

Co to jest Ranić?

Wyniki ranię, ranią, nie rańcie: Ranił przeciwnika w głowę. Ostre kamienie raniły stopy czym jest.

Co to jest Reporter?

Zastosowanie Reporter poczytnego dziennika. Reporter prasowy. Natarczywość reporterów. Gwiazdor ekranu odpowiadał na pytania reporterów.; Galeria, na której siedzą reporterzy co oznacza.

Co to jest Rozwrzeszczeć Się?

Ranking rozwrzeszczę się, rozwrzeszczą się, rozwrzeszczcie się, rozwrzeszczał się, rozwrzeszczeli się: Dziecko rozwrzeszczało się wniebogłosy tłumaczenie.

Co to jest Różdżka?

Co lepsze ´rozwidlony pręt; cienka gałązka´: Baśń o czarodziejskiej różdżce. Wróżka wzięła różdżkę do ręki przykłady.

Co to jest Realizacja?

Czy warto czegoś w życie´: Realizacja planu powiodła się w pełni. Realizacja jego zamierzeń napotykała liczne trudności. Realizacja tych zadań wydaje się niemożliwa. Trwają prace definicja.

Co to jest Reżyser?

Opinie forum opracowująca artystyczną koncepcje jakiegoś przedsięwzięcia´: Znany reżyser udzielał wywiadu. Polscy reżyserzy (lub: Polscy reżyserowie) zapisali się trwale w historii encyklopedia.

Co to jest Rezolucja?

Najlepszy ´zbiorowa uchwała powzięta w rezultacie obrad´: Rząd przyjął rezolucję w kwestii wejścia Polski do NATO. Rezolucja w kwestii użycia broni atomowej jak działa.

Co to jest Rękojeść?

Porównaj ´część jakiegoś przyrządu wykorzystywana do chwytania´: Rękojeść miecza. Rękojeść łopaty czy jest.

Co to jest Rdzoodporny?

Wyniki Rdzoodporny metal pojęcie.

Co to jest Rozmnażać (Się)?

Zastosowanie rozmnażają, rozmnażajcie (się): Rozmnażanie się ludzi, zwierząt, roślin. Pośrodku roku hodowca znacząco rozmnożył własne stado koni. Nie wszystkie gatunki owadów wyjaśnienie.

Co to jest Różnica?

Ranking różnica zadecydowała o wszystkim. Nie dostrzegał tej subtelnej różnicy. Między naszymi poglądami zachodzi ważna różnica. Różnice światopoglądowe nie mogą dzielić ludzi opis.

Co to jest Rozróba?

Co lepsze ´awantura, bijatyka´: Chętnie brał udział we wszystkich ulicznych rozróbach informacje.

Co to jest Romantyzm?

Czy warto Romantyzm) ´prąd ideowy, literacki i artystyczny rozwijający się w Europie pod koniec XVIII i w pierwszej poł. XIX w. pod wpływem ideałów rewolucji francuskiej znaczenie.

Co to jest Rajstopy?

Opinie forum ´pończochy stanowiące całość z majtkami´ tylko w lm: Rajstopy z nylonu. Rajstopy z lycry. Para rajstop co znaczy.

Co to jest Rozrywka?

Najlepszy jakiejś rozrywce. Mieć ciekawą rozrywkę.; Dzikie zwierzęta nigdy nie zabijają dla rozrywki. Człowiek jest jedyną istotą, dla której tortura i zgon pokrewnych mu stworzeń krzyżówka.

Co to jest Romantyczny?

Porównaj do romantyzmu; odznaczający się skłonnością do marzeń; tajemniczy, malowniczy´: Literatura romantyczna. Gorączka romantyczna. Pisarz romantyczny tworzył w uniesieniu. Z co to jest.

Co to jest Rdzenny?

Wyniki ´pierwotny, swojski´: Rdzenny mieszkaniec Australii. Rdzenni Polacy. Ludność rdzenna słownik.

Co to jest Robinson?

Zastosowanie ´imię męskie´: Przypadki Robinsona Crusoe (tytuł powieści D. Defoe czym jest.

Co to jest Rozgrywka?

Ranking o czymś rozstrzygnąć´: Rozgrywki polityczne. Zakulisowe rozgrywki. Rozgrywki piłkarskie. Rozgrywki pucharowe. Rozgrywki o mistrzostwo Polski w koszykówce trwają już od co oznacza.

Co to jest Rozpoznawać?

Co lepsze rozpoznają, rozpoznawajcie: W tłumie ludzi rozpoznał znajomą twarz. Rozpoznaję tę okolicę - mieszkałem tutaj, będąc jeszcze dzieckiem.; Im mądrzejszy i lepszy jest tłumaczenie.

Co to jest Rozerznąć?

Czy warto rozerżnąć), rozerznę, rozerzniesz, rozerzną, rozerznijcie, rozerznął, rozerznęła, rozerznęli, rozerznąwszy, rozerznięty: Stolarz rozerznął (rozerżnął) kilkadziesiąt przykłady.

Co to jest Ręka W Rękę?

Opinie forum Iść z kimś ręka w rękę definicja.

Co to jest Runo?

Najlepszy ´najniższa warstwa roślin w lesie´ tylko w lp: Leśne runo.; złote runo; Każdy człowiek jest dla siebie złotym runem. - [Odiseas Elitis encyklopedia.

Co to jest Recytować?

Porównaj ´zajmować się recytacją´, recytuję, recytują, recytujcie: Na szkolnym konkursie uczniowie recytowali Mickiewiczowską Odę do młodości jak działa.

Co to jest Rozczapierzyć?

Wyniki ´rozkładać, rozciągać coś szeroko´, rozczapierzę, rozczapierzą, rozczapierz, rozczapierzcie: Rozczapierzyć palce. Pianista rozczapierzył palce, chcąc objąć całą oktawę czy jest.

Co to jest Ranczo?

Zastosowanie lub: rancho) ´gospodarstwo wiejskie, gdzie hoduje się bydło lub owce´: Mieszkać na ranczu (lub: Mieszkać na ranczo). Właściciel rancza pojęcie.

Co to jest Raper?

Ranking lub: rapman) - [wym. rapmen] ´śpiewający bądź tańczący rap´: Młodzi raperzy. Zespół raperów wyjaśnienie.

Co to jest Różnorodny?

Co lepsze Różnorodne style w architekturze opis.

Co to jest Również?

Czy warto Oczekiwać czegoś przyjemnego to także przyjemność informacje.

Co to jest Rozhuśtać?

Opinie forum ´huśtając, rozkołysać; wyprowadzić ze stanu równowagi´, rozhuśtam, rozhuśtają, rozhuśtajcie: Matka rozhuśtała własne dziecko na huśtawce. Rozhuśtać nastroje socjalne znaczenie.

Co to jest Rozgryźć?

Najlepszy przeciąć coś na części; pojąć coś niełatwego do zrozumienia´, rozgryzę, rozgryziesz, rozgryzą, rozgryź, rozgryźcie, rozgryzł, rozgryźli, rozgryzłszy, rozgryziony co znaczy.

Co to jest Rytuał?

Porównaj czynności stanowiących formę zewnętrzną społecznie doniosłego aktu, obrzędu religijnego, uroczystości´: Nie przestrzegać określonego rytuału. Postępować odpowiednio z krzyżówka.

Co to jest Róż?

Wyniki kosmetyczny do malowania rumieńców´: Róż na policzkach. Nie korzystać różu. Kosmetyczne róże. Rozmaite odcienie różów.; Nie pomoże blansz i róż, kiedy panna stara już co to jest.

Co to jest Robić?

Zastosowanie rób, róbcie: Robiła to za własną chorą koleżankę. Robię to tylko dla ciebie. Poprzez cały dzień robiła szalik na drutach. Radość robiła ją piękną. Nie możesz ze mną słownik.

Co to jest Rzepa?

Ranking Dorodna rzepa. Surówka z rzepy. Uprawiać rzepę w ogrodzie.; ktoś zdrowy jak rzepa; Na rzepę nic nie rzekę, tylko mięso wywlekę czym jest.

Co to jest Rachować?

Co lepsze rachuję, rachują, rachujcie: Jego zajęcie polegało na tym, iż rachował ludzi. Dzieci w przedszkolu nauczyły się rachować do dziesięciu. Mój synek potrafi już rachować na co oznacza.

Co to jest Rurociąg?

Czy warto Awaria rurociągu. Budowa międzynarodowych rurociągów tłumaczenie.

Co to jest Rówieśnik?

Opinie forum On jest jej rówieśnikiem. Ekipa rówieśników przykłady.

Co to jest Ryza?

Najlepszy miary papieru; dawniej: karność, rygor´: Ryza obejmuje 500 arkuszy. Zakupił na potrzeby biura kilka ryz papieru. Wychowawca trzymał w ryzach swoich agresywnych definicja.

Co to jest Recepta?

Porównaj zlecenie lekarskie; przepis na coś´: Recepta na lek. Lek tylko na receptę. Proszę przyjmować lek wg recepty. Recepta na zdrowie (co robić, aby długo żyć). Znalazłem encyklopedia.

Co to jest Rozmaity?

Wyniki samochody sportowe mają rozmaite kształty. Rozmaici ludzie przychodzili do niej. Mieli rozmaite charaktery, więc najpierw trudno im się było porozumieć.; Najcenniejszym jak działa.

Co to jest Rogalik?

Zastosowanie Rogalik do kawy na śniadanie czy jest.

Co to jest Rozesłać?

Ranking roześlę, roześlą, rozesłał, rozesłali: Rozesłał wszystkim znajomym zawiadomienie e-mailem o wirusach grasujących w sieci. Chrystus rozesłał swoich uczniów po świecie pojęcie.

Co to jest Rapsod?

Co lepsze ´utwór opiewający bohaterskie gesty albo doniosłe wydarzenia historyczne´: Bema pamięci żałobny rapsod (tytuł wiersza C.K. Norwida wyjaśnienie.

Co to jest Ruchomy?

Czy warto ruchu; dający się poruszyć´: Na dworcu kolejowym życie podróżnym ułatwiają ruchome schody. Ruchome piaski. Wybraliśmy się do Ustki, by podziwiać ruchome wydmy. Dzikie opis.

Co to jest Reklama?

Opinie forum ´rozpowszechnianie informacji o towarach; napisy, ogłoszenia i tym podobne wykorzystywane temu celowi´: Reklama telewizyjna. Reklama handlowa. Zamieścić własną reklamę w informacje.

Co to jest Recesja?

Najlepszy ´zastój´: Spowodować recesję gospodarczą znaczenie.

Co to jest Rh?

Porównaj ´substancja znajdująca się w czerwonych ciałkach krwi´: Dodatnie Rh. Ujemne Rh. Rh plus. Rh minus (lecz: Czynnik Rh nieujemny, czynnik Rh niekorzystny co znaczy.

Co to jest Równina?

Wyniki ´region o płaskiej powierzchni´: Spacerować po rozległej równinie; równina nadwiślańska, lecz: Równina Kurpiowska, Równina Radomska krzyżówka.

Co to jest Rewolucja?

Zastosowanie zmiana struktury socjalnej, ustroju politycznego, władzy państwowej, mechanizmu ekonomicznego, normalnie połączona z przemocą i walką zbrojną´: Rewolucja kulturalna co to jest.

Co to jest Rzęsa?

Ranking ´sztywne, krótkie włoski na brzegu powieki´: Miała urocze, długie rzęsy. Zdjąć rzęsę z powieki słownik.

Co to jest Ryknąć?

Co lepsze ryknę, rykniesz, rykną, ryknijcie, ryknął, ryknęła, ryknęli, ryknąwszy: Lew ryknął na tresera. Grupka młodzieńców ryknęła nagle gromkim śmiechem. zobacz ryczeć czym jest.

Co to jest Równik?

Czy warto linia przecięcia powierzchni kuli ziemskiej płaszczyzną prostopadłą do osi ziemskiej i przechodzącą poprzez środek ziemi´: Równik opasuje ziemię dookoła. Mieszkać blisko co oznacza.

Co to jest Rozmazać (Się)?

Opinie forum stracić wyraźne kształty; rozpłakać się´, rozmażę, rozmażą (się), rozmaż, rozmażcie: Malec rozmazał farby na kawałku brystolu. O zmierzchu kształty elementów nieco się tłumaczenie.

Co to jest Rozmach?

Najlepszy energia cechująca jakieś działanie´ zazwyczaj w lp: Wziął duży rozmach i uderzył trzepaczką w dywan. Z rozmachem rzucił teczką o ziemię. Człowiek z rozmachem. Nadał przykłady.

Co to jest Recenzent?

Porównaj ´autor opinii´: Recenzent filmowy. Recenzent teatralny. Recenzent pracy doktorskiej. Surowi recenzenci definicja.

Co to jest Rozgrzewka?

Wyniki zarządził intensywną rozgrzewkę. Piłkarze przeprowadzili rozgrywkę przed meczem. Napijmy się dla rozgrzewki (lub: Napijmy się na rozgrzewkę). Kieliszek dla rozgrzewki encyklopedia.

Co to jest Rzekomy?

Zastosowanie ´nieistniejący w rzeczywistości´: Rzekomy właściciel posesji. Rzekomi inkasenci oszukali wielu naiwnych ludzi jak działa.

Co to jest Rozżarzyć?

Ranking rozżarzę, rozżarzą, rozżarz, rozżarzcie: Kowal rozżarzył sztabę metalu czy jest.

Co to jest Radioodbiornik?

Co lepsze Kupno radioodbiornika. Sprzedaż radioodbiornika pojęcie.

Co to jest Rozpęd?

Czy warto się zatrzymał, poruszał się jeszcze siłą rozpędu. Nadał rozpęd całemu przedsięwzięciu. Zawodnik wziął krótki rozpęd i skoczył. Nasz biznes bez pośpiechu nabiera rozpędu wyjaśnienie.

Co to jest Rezultat?

Opinie forum Instytut opublikował wyniki badań. W biegu na 200 metrów osiągnął drugi wynik dnia. Moje zdenerwowanie jest wynikiem twoich wybryków. W wyniku poszukiwań odnaleziono opis.

Co to jest Rzemieślnik?

Najlepszy uprawiający rzemiosło´: Solidny rzemieślnik. Cech rzemieślników. Związek rzemieślników.; Z roboty rzemieślnika poznać.; Ani katolik , ani marksista , tylko rzetelny informacje.

Co to jest Rozmiar?

Porównaj nie znalazłem odpowiedniego dla siebie rozmiaru. Spory wielkość buta. Wielkość S, M, L, XL.; Istnieje ustalona granica rozmiaru wszystkich utworów literackich znaczenie.

Co to jest Radioaktywny?

Wyniki ´promieniotwórczy´: Pierwiastki radioaktywne co znaczy.

Co to jest Rydz?

Zastosowanie Rudy rydz. Biegał po lesie z koszem pełnym rydzów.; ktoś jest zdrów (zdrowy) jak rydz krzyżówka.

Co to jest Ruja?

Ranking ´moment wzmożonego popędu płciowego u samic nie wszystkich ssaków´ blm: Moment zwierzęcej rui. Zwierzęta w momencie rui co to jest.

Co to jest Raz?

Co lepsze spadały gęste razy. Za własną krnąbrność otrzymywał od ojca liczne razy. Uchylał głowę od razów, które na niego spadały. Uchylał się od razów. Zrobiłbym to sto razy słownik.

Co to jest Rozliczny?

Czy warto ´różnorodny´: Rozliczne gatunki róż czym jest.

Co to jest Radiowo -Telewizyjny?

Opinie forum Dziennikarze radiowo-telewizyjni co oznacza.

Co to jest Radzić?

Najlepszy komuś porady; szukać metody, porady; znajdować na coś sposób´, radzę, radzą, radź, radźcie: Doktor radził mu ten zabieg. Radzili mi, żebym wyjechał gdzieś i wypoczął tłumaczenie.

Co to jest Referencje?

Porównaj kimś, kto szuka pracy´ blp: Mój wcześniejszy przełożony udzielił mi idealnych referencji. Nie dostać dobrych referencji od przełożonego. Powołać się na czyjeś referencje przykłady.

Co to jest Rozpacz?

Wyniki własnym losem. Rozpacz po zgonu rodziców. W przystępie rozpaczy wykrzyczał jej wszystko prosto w oczy. Po oblanej maturze wpadł w prawdziwą rozpacz. Opanowała go czarna definicja.

Co to jest Rower?

Zastosowanie Rower górski. Jechać rowerem. Wsiąść na rower. Zsiąść z roweru. Spaść z roweru encyklopedia.

Co to jest Rozprostować?

Ranking rozprostuję, rozprostują, rozprostujcie: Wysiądźmy na chwilę z samochodu, by rozprostować nogi jak działa.

Co to jest Rozkwasić?

Co lepsze ´mocno zranić´, rozkwaszę, rozkwasisz, rozkwaszą, rozkwaście: Spadając z roweru, rozkwasił sobie nos. Bokser jednym ciosem rozkwasił twarz pijanemu bandziorowi czy jest.

Co to jest Reminiscencja?

Czy warto myśl, scena i tym podobne istniejące już w jakimś dziele sztuki i będące jego oddźwiękiem´: Reminiscencje literackie. Reminiscencje muzyczne. Reminiscencje z czytanych pojęcie.

Co to jest Rozumieć (Się)?

Opinie forum rozumieją (się), rozumiał (się), rozumieli (się): Nie rozumiem po francusku. Rozumieć coś opacznie. Rozumiem twoje stanowisko w tej kwestii. Postaraj się rozumieć wyjaśnienie.

Co to jest Robotnik?

Najlepszy Robotnik sezonowy. Robotnik drogowy. Pracował jako robotnik budowlany. Spółka budowlana zatrudni doświadczonych robotników. Płacić wykwalifikowanym robotnikom opis.

Co to jest Rozruch?

Porównaj przejściowy w czasie uruchamiania urządzenia technicznego, zakładu przemysłowego i tym podobne przed osiągnięciem ich właściwego funkcjonowania´: Rozruch silnika informacje.

Co to jest Rekwizyt?

Wyniki ´element związany z akcją sztuki lub filmu´: Teatralny rekwizyt znaczenie.

Co to jest Rzemyk?

Zastosowanie ´wąski, cienki pasek skórzany´: Nie zawiązać rzemyka u sandała. Skórzane rzemyki przy plecaku co znaczy.

Co to jest Rozzłościć?

Ranking rozzłoszczę, rozzłościsz, rozzłoszczą, rozzłość, rozzłośćcie: Rozzłościł go swoim milczeniem. Usłyszawszy tę nowinę, rozzłościła się na dobre krzyżówka.

Co to jest Rozciągnąć?

Co lepsze coś poprzez ciągnięcie; objąć kogoś opieką´, rozciągnę, rozciągniesz, rozciągną, rozciągnijcie, rozciągnął, rozciągnęła, rozciągnęli, rozciągnąwszy, rozciągnięty co to jest.

Co to jest Recytacja?

Czy warto ´wygłaszanie z pamięci bądź głośne odczytywanie tekstów artystycznych´: Przysłuchiwać się czyjejś recytacji. Słyszeć piękną recytację wiersza Mickiewicza słownik.

Co to jest Rzutować?

Opinie forum ´odbijać się na czymś, wpływać na coś´, rzutuję, rzutują: Twoje wybryki rzutują na opinię całej klasy czym jest.

Co to jest Równoleżnik?

Najlepszy umownych kół na powierzchni kuli ziemskiej, którego płaszczyzna jest prostopadła do osi ziemi´: Równoleżnik Raka. Równoleżnik Koziorożca. Uczeń wskazał równoleżnik na co oznacza.

Co to jest Rozkwitnąć?

Porównaj z pąka w kwiat; pojawić się´, rozkwitnie, rozkwitną, rozkwitnął (lub: rozkwitł), rozkwitła, rozkwitnąwszy (lub: rozkwitłszy): Kwiaty w wazonie uroczo rozkwitły. Bez tłumaczenie.

Co to jest Rozwinięty?

Wyniki Nad słowo rozwinięci chłopcy. Pięknie rozwinięty kwiat przykłady.

Co to jest Rozprowadzić?

Zastosowanie doprowadzić coś do poszczególnych osób, instytucji i tym podobne´, rozprowadzę, rozprowadzą, rozprowadź, rozprowadźcie: Potajemnie rozprowadzał nielegalne ulotki definicja.

Co to jest Rękawica?

Ranking Rękawice bokserskie. Podjąć rękawicę. Rzucić komuś rękawicę encyklopedia.

Co to jest Rok Po Roku?

Co lepsze Córki naszych sąsiadów rok po roku wychodziły za mąż jak działa.

Co to jest Rozstrzygnąć?

Czy warto rozstrzygniesz, rozstrzygną, rozstrzygnijcie, rozstrzygnął, rozstrzygnęła, rozstrzygnęli, rozstrzygnąwszy, rozstrzygnięty: Rozstrzygnij, proszę, kto z nas ma rację czy jest.

Co to jest Rybka?

Opinie forum Hodować rybki w akwarium. Złowić złotą rybkę.; Rządzić ogromnym krajem trzeba równie ostrożnie, jak smażyć małe rybki. - [Lao-Cy pojęcie.

Co to jest Ryży?

Najlepszy ´rudy´: Ryży chłopcy wyjaśnienie.

Co to jest Rojno?

Porównaj Na placu zabaw było rojno i gwarno od małych dzieci opis.

Co to jest Rzecz?

Wyniki się swojego honorarium na rzecz dzieci chorych na białaczkę. Manifestacja mieszkańców na rzecz walki z narastającą przestępczością. Nie od rzeczy będzie wspomnieć, iż informacje.

Co to jest Rozharatać?

Zastosowanie ´zranić´, rozharatam, rozharatają, nie rozharatajcie: Poprzez nieuwagę rozharatał sobie przedramię, zahaczając o wystający ze ściany drut znaczenie.

Co to jest Rekord?

Ranking narciarskiej wynosi 125 metrów. Padł nowy rekord Europy w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. Amerykańscy sprinterzy ustanowili nowy rekord świata. Pobiłem swój co znaczy.

Co to jest Rózga?

Co lepsze ´cienka gałązka bez liści´: Leszczynowa rózga. Otrzymać rózgę od Świętego Mikołaja.; Niejedna rózga rośnie w lesie krzyżówka.

Co to jest Radca?

Czy warto m odm. jak ż: Poprosić o pomoc radcę prawnego. Poradzić się radcy prawnego. Doświadczeni radcy podatkowi (lub: Doświadczeni radcowie podatkowi co to jest.

Co to jest Ruś?

Opinie forum wschodniej Słowiańszczyzny´: Ruś Biała, Ruś Czarna, Ruś Halicko-Wołyńska, Ruś Czerwona, Ruś Kijowska, Ruś Mała, Ruś Podkarpacka, Ruś Włodzimiersko-Suzdalska. Przebywać słownik.

Co to jest Rekompensata?

Najlepszy ´zadośćuczynienie´: Rekompensata za poniesione szkody. Dostać rekompensatę w papierach wartościowych. Te kapitał stanowią rekompensatę za twój uszkodzony auto. Tytułem czym jest.

Co to jest Receptura?

Porównaj ´skład´: Poznać recepturę jakiegoś leki co oznacza.

Co to jest Rozwiązły?

Wyniki ´niemoralny, rozpustny´: Prowadził rozwiązły tryb życia. Rozwiąźli mężczyźni (lub: Rozwięźli mężczyźni tłumaczenie.

Co to jest Romanistyka?

Zastosowanie ´edukacja o językach i literaturach romańskich; filologia romańska´ blp: Studiować romanistykę przykłady.

Co to jest Reformatorstwo?

Ranking ´działalność polegająca na wprowadzaniu zmian w jakimś systemie, nienaruszająca w sposób radykalny jego podstaw´: Polityczne reformatorstwo definicja.

Co to jest Rendez -Vous?

Co lepsze wym. randewu] ´randka´ ndm: Umówić się na rendez-vous encyklopedia.

Co to jest Rad?

Czy warto bardzo rad miłym gościom. Był rad zmianom, które wprowadzono w jego zakładzie pracy. Była porada za każdym wspólnie, kiedy mogła się z nim zobaczyć. Był nadzwyczajnie z jak działa.

Co to jest Rotacja?

Opinie forum ´ruch obrotowy jakiegoś ciała dookoła jego osi´: Podlegać ciągłej rotacji czy jest.

Co to jest Radziwiłł?

Najlepszy dawnego książęcego rodu na Litwie´: Zdrada księcia Bogusława Radziwiłła. Radziwiłł Panie Kochanku . Dorobek Radziwiłłów. Posiadłości Radziwiłłów. Ród Radziwiłłów. Pałac pojęcie.

Co to jest Ryzyko?

Porównaj prawdopodobieństwo, iż coś się nie uda´ blm: Ta wycieczka niesie ze sobą ogromne ryzyko. Ryzyko utraty jest w tym wypadku duże. Postanowił mimo wszystko podjąć to ryzyko wyjaśnienie.

Co to jest Rdzeń?

Wyniki ´zasadnicza część czegoś´: Rdzeń pacierzowy. Rdzeń wyrazu (morfem kluczowy wyrazu). Dotrzeć do rdzenia jakiejś kwestie opis.

Co to jest Ranking?

Zastosowanie określona opierając się na osiągniętych wyników´, rankingowy: Ranking szkół wyższych. Ranking szkół średnich. Ranking sportowy. Spis rankingowa najlepszych tenisistów informacje.

Co to jest Ranczer?

Ranking ´właściciel rancza´: Odważni amerykańscy ranczerzy znaczenie.

Co to jest Rozpożyczyć?

Co lepsze rozpożyczę, rozpożyczą, rozpożyczcie: Rozpożyczyć znajomym prawie pół wypłaty. Rozpożyczyła znajomym własne książki, a teraz narzeka, iż nie potrafi ich odzyskać co znaczy.

Co to jest Rejestr?

Czy warto ´lista, kolekcja´: Rejestr nazwisk. Wpisać coś do urzędowego rejestru. Prowadzić rejestr podatkowy. Wciągnąć coś w rejestr.; Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr krzyżówka.

Co to jest Rozłazić Się?

Opinie forum rozłazi się, rozłażą się, rozłaźcie się: Nie rozłaźcie mi się tylko po całym mieście co to jest.

Co to jest Rozminąć Się?

Najlepszy przejechać w okolicy siebie, zmierzając w przeciwnych kierunkach´, rozminę się, rozminiesz się, rozminą się, rozmińcie się, rozminął się, rozminęła się, rozminęli się słownik.

Co to jest Rewizja?

Porównaj ´przeszukiwanie´: Rewizja osobista. Rewizji mieszkania można dokonać tylko za zgodą prokuratora. Prokurator generalny wniósł w tej kwestii rewizję wyjątkową. Założyć czym jest.

Co to jest Reklamować?

Wyniki ´zachwalać coś; zgłaszać zażalenie na coś´, reklamuję, reklamują, reklamujcie: W telewizji reklamują nową usługę Poczty Polskiej. Reklamować wadliwe obuwie co oznacza.

Co to jest Równowaga?

Zastosowanie duchowa. Równowaga umysłowa. Równowaga polityczna. Równowaga gospodarcza. Równowaga socjalna. Zachowaj równowagę ducha! Trudno utrzymać równowagę, idąc po mokrych tłumaczenie.

Co to jest Rozrachunek?

Ranking ´podsumowanie osiągnięć i niepowodzeń´: W ostatecznym rozrachunku zwyciężyli siatkarze z Poznania przykłady.

Co to jest Roczny?

Co lepsze Bilans roczny. Roczne wino. Roczny źrebak. Dziekan przyznał studentowi roczny urlop zdrowotny. Jego roczny dochód nie był zbyt imponujący. Miała roczną przerwę w nauce definicja.

Co to jest Rozkraść?

Czy warto rozkradnę, rozkradniesz, rozkradną, rozkradnijcie, rozkradł, rozkradłszy, rozkradziony: Włóczędzy rozkradli mu cały dobytek encyklopedia.

Co to jest Rozrobić?

Opinie forum rozrobię, rozrobią, rozrób, rozróbcie: Rozrobił farbę w wodzie jak działa.

Co to jest Redukcyjny?

Najlepszy ´powodujący redukcję´: Wnioskowanie redukcyjne czy jest.

Co to jest Rozbić?

Porównaj rozłupać coś na części; podzielić coś; w grach hazardowych: wygrać całą kwotę stanowiącą bank gry´, rozbiję, rozbiją, rozbijcie: Weselni goście rozbili kieliszki o pojęcie.

Co to jest Rozpełznąć Się?

Wyniki rozejść się w różne strony; rozpłynąć się´, rozpełznie się (lub: rozpełźnie się), rozpełzną się, rozpełznijcie się (lub: rozpełźnijcie się), rozpełznął się (lub wyjaśnienie.

Co to jest Rzecznik?

Zastosowanie ´ten, kto występuje, przemawia w czyimś imieniu´: Być czyimś rzecznikiem. Rzecznik rządu. Rzecznik praw obywatelskich (osoba), lecz: Rzecznik Praw Obywatelskich (urząd opis.

Co to jest Rozmieścić?

Ranking rozmieszczę, rozmieścisz, rozmieszczą, rozmieśćcie: Na orbicie okołoziemskiej zostały rozmieszczone stacje badawcze informacje.

Co to jest Równocześnie?

Co lepsze Miał wysoką temperaturę, a jednocześnie bolała go głowa i gardło znaczenie.

Co to jest Rozejrzeć Się?

Czy warto dookoła; poszukać kogoś, czegoś; zapoznać się z czymś´, rozejrzę się, rozejrzymy się, rozejrzą się, rozejrzyjcie się, rozejrzał się, rozejrzeli się: Rozejrzyj się po co znaczy.

Co to jest Rozpleść?

Opinie forum rozpleciesz, rozplotą, rozpleć, rozplećcie, rozplótł, rozplotła, rozpletli, rozplótłszy, rozpleciony: Rozplotła warkocz i stanęła przed nim z rozpuszczonymi włosami krzyżówka.

Co to jest Reżyserować?

Najlepszy ´zajmować się reżyserią´, reżyseruję, reżyserują, reżyserujcie: Reżyserować komedię Aleksandra Fredry co to jest.

Co to jest Ruszyć (Się)?

Porównaj ruszą (się), ruszcie (się): Konie ruszyły z kopyta. Był tak obolały, iż nie mógł ruszyć ani ręką, ani nogą. Uszkodzony auto nie mógł ruszyć z miejsca. Jak tylko się słownik.

Co to jest Rydwan?

Wyniki ´starożytny dwukołowy pojazd konny´: Wyścigi starożytnych rydwanów. Ogniste rydwany (tytuł filmu).; Jak koń do rydwanu, tak wół do pługa. - [Pindar czym jest.

Co to jest Rap?

Zastosowanie ´styl w muzyce; taniec´: Wykonawca rapu co oznacza.

Co to jest Rozkojarzyć (Się)?

Ranking koncentrację; przestać być skoncentrowanym´, rozkojarzę (się), rozkojarzą (się), rozkojarz (się), nie rozkojarzcie (się): Nagły hałas za oknem rozkojarzył uczniów tłumaczenie.

Co to jest Rzodkiewka?

Co lepsze Grządka rzodkiewki. Na talerzu zostało pięć rzodkiewek. Pęczek rzodkiewek przykłady.

Co to jest Rozplanować?

Czy warto rozplanuję, rozplanują, rozplanujcie: W tym roku skrupulatnie rozplanowałem sobie wakacje. Musisz sobie precyzyjnie rozplanować cały tydzień definicja.

Co to jest Recydywista?

Opinie forum ´człowiek popełniający przestępstwo, za które był już karany´: Wielokrotni recydywiści encyklopedia.

Co to jest Równoboczny?

Najlepszy Trójkąt równoboczny jak działa.

Co to jest Rządek?

Porównaj Rządki kwiatowe. Kilka rządków kapusty. W ogródku rządkiem rosły buraki. Ustawić przedszkolaków rządkiem (lub: Ustawić przedszkolaków w rządek czy jest.

Co to jest Rdzawoczerwony?

Wyniki ´czerwony o odcieniu rdzawym´: Rdzawoczerwony nalot na karoserii. Rdzawoczerwone liście pojęcie.

Co to jest Rezerwa?

Zastosowanie powściągliwość w sposobie bycia; ogół obywateli przeszkolonych pod względem wojskowym, którzy mogą być powołani do wojska w sytuacji wojny´: Miał w kanistrze rezerwę wyjaśnienie.

Co to jest Rozrzucić?

Ranking rozrzucę, rozrzucą, rozrzućcie: Rozrzuć kurom ziarno. zobacz rozrzucać opis.

Co to jest Rozmowa?

Co lepsze wspólnie, lecz rozmowa się jakoś nie kleiła. Poprosił mnie o rozmowę w cztery oczy. Dyrektor wezwał ucznia do siebie na poważną rozmowę. Zostałem zaproszony na rozmowę informacje.

Co to jest Rozmięknąć?

Czy warto rozmięknie, rozmiękną, rozmięknął (lub: rozmiękł), rozmiękła, rozmiękłszy: Rozmięknąć od wilgoci. Suchy chleb nieco rozmiękł po namoczeniu znaczenie.

Co to jest Rzeźwić?

Opinie forum ´czynić rześkim, ożywiać´, rzeźwię, rzeźwią, rzeźwijcie: Sole rzeźwiące. Obudził go rzeźwiący chłód. Orzeźwiła nas kąpiel w rzece co znaczy.

Co to jest Ruch?

Najlepszy Ruchy zbrojne. Ruchy wyzwoleńcze. Ruchy chłopskie. Ruch artystyczny. Ruch wydawniczy. Ruch turystyczny. Ruch oporu. Ruch pieszy. Ruch kołowy. Ruch autobusowy. Ruch krzyżówka.

Co to jest Rozpętać?

Porównaj rozpętam, rozpętają, rozpętajcie: Na dworze rozpętała się straszna burza. Żołnierze na rozkaz rozpętali istne piekło. Jak rozpętałem II wojnę światową (tytuł filmu co to jest.

Co to jest Rymnąć?

Wyniki ´przewrócić się, upaść całym ciężarem´, rymnę, rymniesz, rymną, rymnijcie, rymnął, rymnęła, rymnęli, rymnąwszy: Pośliznął się i jak długi rymnął na ziemię słownik.

Co to jest Rudy?

Zastosowanie ´czerwonobrązowy´: Rudy kolor włosów.; spocić się jak ruda mysz czym jest.

Co to jest Rana?

Ranking ukąszenia jadowitej żmii. Rana na nodze nie chciała się goić. Żołnierz dostał głęboką ranę na wojnie. Dostał śmiertelną ranę w pierś. Po ranie pozostała jedynie co oznacza.

Co to jest Równouprawnienie?

Co lepsze Walczyć o równouprawnienie kobiet tłumaczenie.

Co to jest Rozpamiętywanego?

Czy warto w spokojności. - [William Wordsworth przykłady.

Co to jest Rozdzierać?

Opinie forum głośno krzyknąć´, rozdzieram, rozdzierają, rozdzierajcie: Tygrys bengalski rozdziera ciało swojej ofiary pazurami. Przestań rozdzierać gębę na całą okolicę!; rozdzierać definicja.

Co to jest Rugia?

Najlepszy ´wyspa na Morzu Bałtyckim´: Mieszkać na Rugii. Zwiedzić Rugię; rugijskie zabytki encyklopedia.

Co to jest Ryć?

Porównaj kopać; rzeźbić´, ryję, ryją, ryjcie: Dziki, ryjąc ziemię, niszczyły spodziewane plony. Ryli łopatami ziemię, szukając zakopanego przedmiotu. Kret ryje korytarze w ziemi jak działa.

Co to jest Raz W Raz?

Wyniki Spacerując po osiedlowych alejkach, raz w raz spotykał kogoś znajomego czy jest.

Co to jest Rewizyta?

Zastosowanie ´odwzajemnienie złożonej wizyty´: Udajmy się do nich z rewizytą. Nasi znajomi złożyli nam miłą rewizytę pojęcie.

Co to jest Rok W Rok?

Ranking Nasi rodzice rok w rok zabierają nas ze sobą na wczasy wyjaśnienie.

Co to jest Rozpusta?

Co lepsze rozwiązłość´ blm: Całe noce oddawał się rozpuście. Ksiądz potępił z ambony rozpustę.; Nie szukaj wytchnienia w rozpuście, ponieważ nie zostaliśmy stworzeni do opis.

Co to jest Racjonalizator?

Czy warto ´autor pomysłu usprawniającego pracę, produkcję; człowiek wprowadzający ulepszenia´: Młodzi racjonalizatorzy informacje.

Co to jest Rzępolić?

Opinie forum ´grać nieumiejętnie na jakimś instrumencie´, rzępolę, rzępolą, rzępolcie: Przestań rzępolić na tych skrzypcach znaczenie.

Co to jest Rubin?

Najlepszy ´kamień szlachetny o ciemnoczerwonej barwie´: Rubinowe oczko w pierścionku. Kolor rubinu co znaczy.

Co to jest Rozsiąść Się?

Porównaj rozsiądziesz się, rozsiądą się, rozsiądź się, rozsiądźcie się, rozsiadł się, rozsiedli się, rozsiadłszy się: Wujek rozsiadł się wygodnie na kanapie, a tata na fotelu krzyżówka.

Co to jest Rozwiesić?

Wyniki rozwieszę, rozwiesisz, rozwieszą, rozwieście: Rozwieś pranie na sznurze co to jest.

Co to jest Rechotać?

Zastosowanie wydawać głos; śmiać się głośno chrapliwym śmiechem´, rechoczę (lub: rechocę), rechoczą (lub: rechocą), rechoczcie: W trakcie upalnego lata żaby rechoczą (rechocą) do słownik.

Co to jest Razem?

Ranking Wszyscy wspólnie poszliśmy go pożegnać na dworzec. Od wielu lat pracowaliśmy wspólnie. Mieszkam wraz z rodziną czym jest.

Co to jest Rękawiczka?

Co lepsze Chyba zgubiłam rękawiczkę. Na stole leżała para damskich rękawiczek.; zamieniać (coś, kogoś) jak rękawiczki co oznacza.

Co to jest Rozgościć Się?

Czy warto rozgoszczę się, rozgościsz się, rozgoszczą się, rozgość się, rozgośćcie się: Rozgościli się u nich na długo. Rozgościć się w obcym domu tłumaczenie.

Co to jest Rzemień?

Opinie forum ´pas z grubej skóry´: Kawałek rzemienia. Skórzane rzemienie.; Dobrze z cudzego rzemienia pasy kroić przykłady.

Co to jest Rachuba?

Najlepszy plany, nadzieje, widoki´: Straciłem rachubę czasu. Weź w rachubę, iż nie mamy zbyt sporo czasu. To, co nam proponujesz, nie wchodzi w rachubę. Pomylić się w rachubie definicja.

Co to jest Rozgorzały?

Porównaj ´gwałtowny, zaciekły´: Rozgorzały spór encyklopedia.

Co to jest Rozmówca?

Wyniki m odm. jak ż: Wysłuchać do końca swego rozmówcę. Mój rozmówca wygląda na inteligentnego człowieka jak działa.

Co to jest Referować?

Zastosowanie ´przedstawiać komuś jakąś sprawę´, referuję, referują, referujcie: Zreferowała całą sytuację swojemu obrońcy z urzędu. Zreferował nam własną sprawę czy jest.

Co to jest Reprint?

Ranking ´nowe wydanie książki będące precyzyjną kopią oryginału´: Wydanie reprintu pojęcie.

Co to jest Rozprażyć?

Co lepsze ´prażąc, rozgrzać silnie´, rozprażę, rozprażą, rozpraż, rozprażcie: Lipcowe słońce rozprażyło asfalt wyjaśnienie.

Co to jest Rumieniec?

Czy warto Na jej policzkach pojawił się rumieniec wstydu. Z emocji otrzymała rumieńców na twarzy. Po przerwie mecz nabrał rumieńców.; nabierać/nabrać rumieńców opis.

Co to jest Ryba?

Opinie forum Ryby słodkowodne. Połów ryb na Morzu Adriatyckim. Sieci pełne ryb.; zdrów jak ryba; czuć się (gdzieś) jak ryba w wodzie; gruba ryba; łowić ryby w mętnej wodzie; Na informacje.

Co to jest Rada?

Najlepszy zawdzięczam wyłącznie dobrym radom życzliwych mi ludzi. Nie martw się, z pewnością dasz mu radę! Nie dasz mi porady! Czy mogę cię prosić o radę? Służę wam zawsze niezłą znaczenie.

Co to jest Rajtuzy?

Porównaj ´grube, zazwyczaj wełniane rajstopy bez stóp´ tylko w lm: Kilka par rajtuzów co znaczy.

Co to jest Rozdłubać?

Wyniki rozdłubię, rozdłubią, rozdłub, rozdłubcie: Rozdłubać niezagojoną (lub: nie zagojoną) ranę krzyżówka.

Co to jest Regulamin?

Zastosowanie szkolny. Regulamin wojskowy. Wszyscy uczniowie podlegają regulaminowi. Każdy jest zobowiązany przestrzegać przepisu.; Bóg jest nieskończenie miłosierny, lecz tylko dla co to jest.

Co to jest Rogatka?

Ranking ´granica miasta´: Stanąć na rogatce. Przekroczyć rogatkę słownik.

Co to jest Rozstęp?

Co lepsze przestrzeń pomiędzy podobnymi rzeczami; znamię na skórze, podobne do blizny´: Szerokość rozstępu. Zmieścić się w rozstępie pomiędzy skałami. W rozstępie skały rosło czym jest.

Co to jest Rozmarznąć?

Czy warto znąć], rozmarznę, rozmarzniesz, rozmarzną, rozmarzł (lub: rozmarznął), rozmarzła, rozmarzli, rozmarzłszy: Zamarznięta na kość wędlina rozmarzła, kiedy położyliśmy ją co oznacza.

Co to jest Rzucać (Się)?

Opinie forum rzucają (się), rzucajcie (się): W trakcie ćwiczeń żołnierze uczyli się rzucać granatami. Był zamożny, więc rzucał pieniędzmi na wszystkie strony.; rzucać (komuś) kłody tłumaczenie.

Co to jest Rozpostrzeć?

Najlepszy coś na całą długość bądź szerokość´, rozpostrę, rozpostrzesz, rozpostrą, rozpostrzyjcie, rozpostarł, rozpostarłszy, rozpostarty: Orzeł przedni rozpostarł skrzydła przykłady.

Co to jest Romb?

Porównaj ´figura geometryczna´: Bok rombu. Wykreślić przekątne rombu definicja.

Co to jest Rolka?

Wyniki ´zwój jakiejś materii´: Kupić rolkę papieru toaletowego. Kilka rolek tapety encyklopedia.

Co to jest Relikwia?

Zastosowanie ´szczątki osób uznawanych za święte albo elementy jakoś z nimi powiązane´ zazwyczaj w lm: Relikwie świętych. Traktować coś jak relikwię jak działa.

Co to jest Rozkrok?

Ranking ´postawa polegająca na rozstawieniu nóg na boki´: Stanął w rozkroku, trzymając oburącz siekierę czy jest.

Co to jest Rozmarzać (Się)?

Co lepsze marzenia; dać się ponieść wyobraźni´, rozmarzam (się), rozmarzają (się), nie rozmarzajcie (się): Przepyszne wino i trzaskający w kominku ogień sprawiły, iż zebrani pojęcie.

Co to jest Recykling?

Czy warto wym. risajkling] ´powtórne zastosowanie odpadów i surowców w przemyśle´: Recykling odpadów przemysłowych i surowców wyjaśnienie.

Co to jest Rupia?

Opinie forum ´waluta kilku państw; roślina podwodna´: Zapłacić pięć indyjskich rupii za wejście do muzeum. Kwiat rupii opis.

Co to jest Rzężeć?

Najlepszy rzężę, rzężą, rzęż, rzężcie, rzężał, rzężeli: Rzężeć na skutek ataku duszności. zobacz rzęzić informacje.

Co to jest Remont?

Porównaj Remont mieszkania. Przeprowadziliśmy w biurze kapitalny remont. Dokonał gruntownego remontu mieszkania. Spółdzielnia wykonała remont bloku. Przeprowadzić remont domu znaczenie.

Co to jest Rubikon?

Wyniki ´rzeka we Włoszech´: Most na Rubikonie.; przejść/przechodzić - [przekroczyć/przekraczać] Rubikon co znaczy.

Co to jest Rezydencja?

Zastosowanie ´siedziba dostojnej osoby´: Minister podejmował gości w swojej rezydencji. Zajmować okazałą rezydencję krzyżówka.

Co to jest Rozbryznąć?

Ranking rozbryznę, rozbryźniesz, rozbryzną, rozbryźnijcie, rozbryznął, rozbryznęła, rozbryznęli, rozbryznąwszy, rozbryźnięty: Koła samochodu rozbryznęły kałużę na ulicy co to jest.

Co to jest Rozwieźć?

Co lepsze rozwiozę, rozwieziesz, rozwiozą, rozwieźcie, rozwiózł, rozwiozła, rozwieźli, rozwiózłszy, rozwieziony: Jego robota polegała na tym, iż rozwoził pocztę. Rozwieź listy i słownik.

Co to jest Raróg?

Czy warto ´ptak drapieżny´: Schwytać raroga. Klatka z rarogiem. Stadko rarogów czym jest.

Co to jest Rozbudowa?

Opinie forum Rozbudowa miasta pociągnie za sobą powiększone opłaty. Myśleli o rozbudowie swojego domu co oznacza.

Co to jest Rozruchy?

Najlepszy demonstracje´ tylko w lm: Oświadczenie szefa rządu spowodowało uliczne rozruchy. Policja sprawnie stłumiła rozruchy pseudokibiców po meczu. W centrum miasta wybuchły tłumaczenie.

Co to jest Rozsiec?

Porównaj rozsiekę, rozsieczesz, rozsieką, rozsiecz, rozsieczcie, rozsiekł, rozsiekłszy, rozsieczony: Szlachta rozsiekła zdrajców przykłady.

Co to jest Rzeczka?

Wyniki Kąpać się w pobliskiej rzeczce. Przepłynąć rzeczkę wpław definicja.

Co to jest Roześmiać Się?

Zastosowanie roześmieją się, roześmiejcie się, roześmiali się (lub: roześmieli się): Roześmialiśmy się z jego świetnego dowcipu. Roześmiać się od ucha do ucha. Słysząc to encyklopedia.

Co to jest Rozgłosić?

Ranking rozgłoszę, rozgłosisz, rozgłoszą, rozgłoście: Rozgłosić coś na cztery strony świata. Rozgłosić coś wszem wobec jak działa.

Co to jest Roznosić?

Co lepsze coś do ustalonych miejsc; przepełniać, rozpierać kogoś´, roznoszę, roznosisz, roznoszą, roznoście: Poprzez wakacje roznosił po domach listy. Roznosiła ją niewysłowiona czy jest.

Co to jest Ręka?

Czy warto wybił sobie palec u ręki. Imponował nam własną siłą w rękach. Złapał kieszonkowca za rękę. Obierając ziemniaki, skaleczyła się w rękę. Wsunął kelnerowi do ręki napiwek pojęcie.

Co to jest Rockowy?

Opinie forum wym. rokowy] ´w odniesieniu rocka´: Rockowy przebój, muzyka rockowa wyjaśnienie.

Co to jest Rozbrzmieć?

Najlepszy rozbrzmi, rozbrzmią, rozbrzmiał: Z wieży kościelnej rozbrzmiał hejnał opis.

Co to jest Rozdzielić?

Porównaj rozdzielą, rozdzielcie: Nauczyciel wychowania fizycznego rozdzielił uczniów na ćwiczące dwójki. Tata, umierając, rozdzielił gospodarstwo pomiędzy najstarszych synów informacje.

Co to jest Retoryka?

Wyniki ´sztuka wymowy´ blm: Wykładać retorykę znaczenie.

Co to jest Równoramienny?

Zastosowanie Trójkąt równoramienny co znaczy.

Co to jest Rozwiać?

Ranking rozwieję, rozwieją, rozwiejcie, rozwiał, rozwiali (lub: rozwieli): Wiatr rozwiał stertę liści. Rezultaty egzaminu rozwiały jego wszelakie nadzieje krzyżówka.

Co to jest Roznieść?

Co lepsze dostarczyć coś do ustalonych miejsc; rozbić doszczętnie, rozgromić´, rozniosę, rozniesiesz, rozniosą, roznieście, rozniósł, rozniosła, roznieśli, rozniósłszy co to jest.

Co to jest Ryż?

Czy warto blm: Ryż biały. Ryż żółty. Podać ryż w sosie słodko-kwaśnym.; I w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu słownik.

Co to jest Rozprysnąć?

Opinie forum rozpryśniesz, rozprysną, rozpryśnijcie, rozprysnął (lub: rozprysł), rozprysnęła (lub: rozprysła), rozprysnęli, rozprysnąwszy (lub: rozprysłszy), rozpryśnięty: W trakcie czym jest.

Co to jest Rynna?

Najlepszy ´przewód w kształcie koryta wykorzystywany do odprowadzania wody deszczowej´: Blaszana rynna odpływowa.; wpaść/wpadać - [trafić/trafiać] z deszczu pod rynnę co oznacza.

Co to jest Rozkleić (Się)?

Porównaj miejscu sklejenia; poddać się nastrojowi słabości´, rozkleję (się), rozkleisz (się), rozkleją (się), rozklejcie (się): Rozklej tę kopertę i wyciągnij z niej list! Kiedy tłumaczenie.

Co to jest Rok?

Wyniki Minął rok od czasu, jak opuściłeś państwo. Rok temu nasi dziadkowie jeszcze byli z nami na wakacjach. Spotykali się co roku z okoliczności świąt. Przyjeżdżała do niego przykłady.

Co to jest Rewelacja?

Zastosowanie niezwykłego´: Jego recitale stały się rewelacją sezonu. Nie spodziewam się rewelacji po wynikach jego badań. Przedstawić naukową rewelację. Bez jakichkolwiek rewelacji definicja.

Co to jest Rugby?

Ranking wym. ragby a. rugby] ´gra sportowa´ ndm: Mistrzostwa w rugby. Grać w rugby encyklopedia.

Co to jest Rodowód?

Co lepsze ´geneza´: Rodowód rodziny. Pies bez rodowodu. Brać swój rodowód skądś, od kogoś, od czegoś.; Wspólny jest rodowód bogów i ludzi - z jednej matki pochodzimy. - [Pindar jak działa.

Co to jest Reszta?

Czy warto Oddała się bez reszty pracy naukowej. Sprzedawczyni w sklepie wydała mi resztę. Wydaj mi, proszę, pięć złotych reszty czy jest.

Co to jest Raczej By?

Opinie forum Poczekajmy jeszcze chwilę - przypuszczam, iż raczej aby zadzwoniła, gdyby nie mogła przyjść pojęcie.

Co to jest Rama?

Najlepszy lub: Rama z drzewa). Rama metalowa (lub: Rama z metalu). Obraz w pozłacanych ramach. Opraw ten obraz w ramy. Ująć coś w ramy czegoś. Wtłoczyć coś w ramy czegoś. To, o wyjaśnienie.

Co to jest Równoczesny?

Porównaj Równoczesny wystrzał z kilku armat opis.

Co to jest Rozeznawać (Się)?

Wyniki coś; orientować się´, rozeznaję (się), rozeznają (się), rozeznawajcie (się): W mroku nocy nie możemy rozeznać, gdzie w tej chwili się znajdujemy. Rozeznawał się etapowo informacje.

Co to jest Radiowęzeł?

Zastosowanie Uczniowie prowadzili z zapałem szkolny radiowęzeł. Awaria radiowęzła dał się nam wszystkim we znaki. Pracować w radiowęźle znaczenie.

Co to jest Ruszt?

Ranking ´pręty osadzone w ramie jako część paleniska´: Pieczeń z rusztu. Położyć, piec kiełbasę na ruszcie co znaczy.

Co to jest Rozebrać (Się)?

Co lepsze rozbierzesz (się), rozbiorą (się), rozbierz (się), rozbierzcie (się): Rozbierz dziecko z tej kurtki! By naprawić telewizor, na początku rozebrał go na części pierwsze krzyżówka.

Co to jest Rozprząc?

Czy warto rozprzęgnąć), rozprzęgę, rozprzężesz, rozprzęgą, rozprząż (lub: rozprzęż), rozprzążcie (lub: rozprzężcie), rozprzągł (lub: rozprzegnął, lub: rozprzęgł), rozprzęgła co to jest.

Co to jest Rezerwat?

Opinie forum specjalnych właściwościach przyrodniczych albo krajoznawczych; wydzielony region poświęcony dla rdzennej ludności obu Ameryk, Afryki albo Australii´: Rezerwat żubrów słownik.

Co to jest Rehabilitować?

Najlepszy utracone prawa niesłusznie skazanej osobie; leczyć´, rehabilituję, rehabilitują, rehabilitujcie: Aktualnie sądy rehabilitują niekiedy więźniów skazanych w czasach PRL-u czym jest.

Co to jest Rozgałęzić Się?

Porównaj rozgałęzi się, rozgałęzią się: Rzeka rozgałęzia się tutaj na liczne ramiona. Droga szybkiego ruchu rozgałęzia się na sporo dróg podrzędnych co oznacza.

Co to jest Rodak?

Wyniki ´krajan´: Spotkał na obczyźnie wielu rodaków tłumaczenie.

Co to jest Rozgarnąć?

Zastosowanie rozgarnę, rozgarniesz, rozgarną, rozgarnijcie, rozgarnął, rozgarnęła, rozgarnęli, rozgarnąwszy, rozgarnięty: Rozgarnęła rozpuszczone włosy z twarzy przykłady.

Co to jest Rio De Janeiro?

Ranking wym. Rijo de Żanejro] ´miasto i stan w Brazylii´ ndm: Karnawał w Rio de Janeiro definicja.

Co to jest Rozród?

Co lepsze ´rozmnażanie się´ blm: Rozród zwierząt encyklopedia.

Co to jest Rezygnacja?

Czy warto ´zrzeczenie się czegoś; uczucie zniechęcenia´: Rezygnacja ze stanowiska. Minister budownictwa złożył rezygnację z urzędu. Nie poddawaj się rezygnacji jak działa.

Co to jest Rosa?

Opinie forum Na trawie osiadła poranna rosa. Chodziła boso po rosie czy jest.

Co to jest Ruszać (Się)?

Najlepszy ruszają (się), ruszajcie (się): Pan Wołodyjowski śmiesznie ruszał wąsikami. Pacjent po operacji z trudnością się ruszał. Ząb mi się komuś rusza.; ruszać się jak mucha w pojęcie.

Co to jest Równoważnik?

Porównaj ´rzecz równoważna´: Równoważnik zdania wyjaśnienie.

Co to jest Rozpamiętywać?

Wyniki lub: rozpamiętywam), rozpamiętują (lub: rozpamiętywają), rozpamiętujcie (lub: rozpamiętywajcie): Długo rozpamiętywał własne położenie. Nie warto tyle o tym rozpamiętywać opis.

Co to jest Roztopić (Się)?

Zastosowanie roztopię (się), roztopią (się), roztopcie (się): Matka roztopiła masło na patelni. Śnieg na polach już dawno się roztopił informacje.

Co to jest Rozwichrzyć?

Ranking rozwichrzę, rozwichrzą, rozwichrz, rozwichrzcie: Wiatr rozwichrzył mu płową czuprynę znaczenie.

Co to jest Regiel?

Co lepsze ´w Tatrach: strome, zalesione partie gór; las pokrywający te partie´: Regiel dolny. Regiel górny. Tatrzańskie regle. Droga pod reglami co znaczy.

Co to jest Roztrwonić?

Czy warto roztrwonię, roztrwonią, roztrwońcie: Kiedy był młody, roztrwonił ojcowski dorobek. Błyskawicznie roztrwonił całą wypłatę krzyżówka.


Co to znaczy w szkole? Słownik polskiego do szkoły

  • Pojęcie
  • Wyraz
  • Definicja
  • Słowo
  • Znaczenie

Definicja Roztrwonić co znaczy Regiel krzyżówka Rozwichrzyć co to jest Roztopić (Się) słownik Rozpamiętywać czym jest Równoważnik co oznacza Ruszać (Się) tłumaczenie. co to znaczy.

Słownik Rozdwoić (Się) co znaczy Rozum krzyżówka Różdżkarz co to jest Rajd co to jest.