Definicja BAA (Basketball Association of America). Co oznacza zawodowa w stanach zjednoczonych.

basketball association america co to jest

Czy przydatne?

Definicja BAA (Basketball Association of America)

Co to jest BAA (BASKETBALL ASSOCIATION OF AMERICA): pierwsza liga zawodowa w stanach zjednoczonych ameryki, powstała w 1946 r., 3 lata potem połączyła się z NBL zmieniając nazwę na NBA.

Definicja Rookie Challenge:
Co to jest między debiutantami (Rookies) i pierwszoroczniakami (Sophomores - zawodnicy rozgrywający swój drugi sezon wg. nazewnictwa amerykańskiego) w ramach dorocznego Weekendu Gwiazd. Gra się 2 połowy po 20 baa (basketball association of america) co to jest.
Definicja Apg (Assists Per Game):
Co to jest skrót stosowany do podania średniej ilości asyst zawodnika w trakcie określonego czasu (sezon, play-offs baa (basketball association of america) definicja.
Definicja Paint (Trumna):
Co to jest pomalowana na inny kolor część boiska między linią końcową w rejonie kosza a linią rzutów wolnych. Gracze ataku nie mogą przebywać w trumnie dłużej niż trzy sekundy baa (basketball association of america) co znaczy.
Definicja Fast Break Points (Szybkie Punkty):
Co to jest punkty pozyskane w trakcie szybkiego ataku, zwykle z kontry. Atakujący zawodnik wykorzystuje wtedy brak obrońców pod koszem baa (basketball association of america) słownik.
Definicja MIP, Most Improved Player (Najbardziej Postępowy Gracz):
Co to jest Nagroda dla zawodnika, który poczynił największe postępy w porównaniu z sezonem poprzednim baa (basketball association of america) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: