Definicja Technical Foul (faul techniczny). Co oznacza szereg niepoprawnych akcji, w tym za.

technical foul faul techniczny co to jest

Czy przydatne?

Definicja Technical Foul (faul techniczny)

Co to jest TECHNICAL FOUL (FAUL TECHNICZNY): orzekany bywa za szereg niepoprawnych akcji, w tym za uderzenie zawodnika albo słowną obrazę sędziego, za drugą niedozwoloną obronę i niebezpieczny faul. Po dwóch faulach technicznych zawodnik musi opuścić boisko.

Definicja Three Point Shootout:
Co to jest w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Zawodnicy rzucają do kosza zza linii 7.24 m. z pięciu wyznaczonych pozycji, zaczynając od prawego skrzydła. Ostatnia piłka z każdego koszyka, tak zwany money ball technical foul (faul techniczny).
Definicja Triple-Double:
Co to jest ustalenie dotyczące statystyk zawodnika, który pośrodku jednego meczu uzyskał dwucyfrowy rezultat w przynajmniej trzech spośród pięciu kategorii: punkty, zbiórki, przejęcia, bloki, asysty technical foul (faul techniczny).
Definicja Turnover (Strata):
Co to jest nieprecyzyjne zagranie, którego rezultatem jest strata piłki poprzez zawodnika na rzecz drużyny przeciwnej technical foul (faul techniczny).
Definicja Three Throw (Rzut Za 3 Punkty):
Co to jest rzut zza linii 7.24 cm., w Europie odległość ta jest mniejsza technical foul (faul techniczny).
Definicja Triple Double-Double:
Co to jest uzyskanie poprzez zawodnika w jednym meczu przynajmniej 20 punktów, 20 zbiorek i 20 asyst. Jedynym graczem, który tego dokonał był Wilt Chamberlain, który 2 lutego 1968 roku, w barwach Sixers technical foul (faul techniczny).
  • Dodano:
  • Autor: