Definicja Frontcourt. Co oznacza termin określający graczy podkoszowych. Wyjaśnienie Frontcourt.

frontcourt co to jest

Czy przydatne?

Definicja Frontcourt

Co to jest FRONTCOURT: termin określający graczy podkoszowych.

Definicja Charging Foul:
Co to jest faul odgwizdany gdy gracz ataku wpadnie na zawodnika obrony, który na swojej pozycji był ustawiony przedtem i nie oderwał nogi od parkietu frontcourt co znaczy.
Definicja NBA (National Basketball Association):
Co to jest Idealna Liga Koszykówki na świecie, powstała w roku 1949, aktualnie w jej skład wchodzi 28 drużyn z USA i 1 z Kanady frontcourt krzyżówka.
Definicja Free Throw (Rzut Wolny):
Co to jest popełniony faul, faulowany zawodnik otrzymuje sposobność wykonania dwóch (albo trzech) rzutów z linii rzutów wolnych, która znajduje się w odległości powyżej 4,5 m od kosza. Za każdy rzut wolny można frontcourt co to jest.
Definicja Rookie Challenge:
Co to jest między debiutantami (Rookies) i pierwszoroczniakami (Sophomores - zawodnicy rozgrywający swój drugi sezon wg. nazewnictwa amerykańskiego) w ramach dorocznego Weekendu Gwiazd. Gra się 2 połowy po 20 frontcourt słownik.
Definicja Goaltending:
Co to jest opierający na wybiciu przy próbie bloku piłki, znajdującej się nad kominem a więc precyzyjnie nad obręczą. W takiej sytuacji nie jest istotne, czy piłka aby wpadła - punkty przyznawane są drużynie frontcourt czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: