Co to jest Wywrzeć. Czym jest zobacz wywierać; wywrzeć/wywierać (na kimś) piorunujące wrażenie.

Wywrzeć co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wywrzeć

Co to jest WYWRZEĆ: wywrę, wywrzesz, wywrą, wywrzyjcie, wywarł, wywarłszy, wywarty: Swoim nieugiętym stanowiskiem wywarła wpływ na decyzję zarządu. Video wywarł spore wrażenie na widzach. zobacz wywierać; wywrzeć/wywierać (na kimś) piorunujące wrażenie

Co znaczy Wystrzelić:
Porównanie wystrzelą, wystrzelcie: Policjant ostrzegawczo wystrzelił dwa razy w powietrze. Wystrzelił z karabinu do nadbiegającej tygrysicy. Pistolet samorzutnie wystrzelił. Sylwestrowe race wystrzeliły w górę wywrzeć co znaczy.
Krzyżówka Wyszydzić:
Dlaczego wyszydzę, wyszydzą, wyszydź, nie wyszydźcie: Wyszydził swojego adwersarza wywrzeć krzyżówka.
Co to jest Wojsko:
Jak lepiej został powołany do wojska. Poprzez kilka lat służył w wojsku; wojsko frontowe, liniowe, lecz: Wojsko Polskie, oficer Wojska Polskiego, Wojska Ochrony Pogranicza.; Kto chce rozkoszy użyć, niech idzie wywrzeć co to jest.
Słownik Wykłuć:
Kiedy wykolę), wykłują (lub: wykolą), wykłujcie (lub: wykolcie): Wyszedł do łazienki, tak aby dzięki wykałaczki wykłuć sobie zęby. Esesman kazał wykłuć więźniowi numer obozowy na ręce.; ciemno aczkolwiek wywrzeć słownik.
Czym jest Widły:
Od czego zależy tylko w lm: Widły do podawania zboża. Wieś letniskowa leży w widłach rzeki.; robić z igły widły wywrzeć czym jest.

Czym jest Wywrzeć znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: