Co to jest Wlatywać. Czym jest jednym uchem wlatywać/wlecieć, a drugim wylatywać/wylecieć\. Piłka.

Wlatywać co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wlatywać

Co to jest WLATYWAĆ: wlatuję, wlatują, wlatujcie: Poprzez uchylone okno wlatywał do pokoju orzeźwiający powiew. Piłka odbiła się od tablicy i wleciała do kosza.; jednym uchem wlatywać/wlecieć, a drugim wylatywać/wylecieć

Co znaczy Wójt:
Porównanie Wójt stoi na czele gminy. Pójść do wójta po radę, lecz: Krótka rozprawa między trzema osobami, Panem, Wójtem a Plebanem (tytuł dialogu Mikołaja Reja).; Jaki wójt bywa, taka i gromada wlatywać co znaczy.
Krzyżówka Wyłączyć:
Dlaczego wyłączcie: Wyłącz ten magnetofon, ponieważ ryczy na cały regulator! Wyłączył telewizor, ponieważ nie leciało nic ciekawego. Został wyłączony ze kwestie. Wyłączyć kogoś poza nawias społeczeństwa wlatywać krzyżówka.
Co to jest Wpółżywy:
Jak lepiej Wpółżywy ze zmęczenia maratończyk. Wpółżywi jeńcy wlatywać co to jest.
Słownik Wydłubywać:
Kiedy wydłubują, nie wydłubujcie: Z nudów wydłubywał gwoździem dziurę w ścianie. W wolnych chwilach wydłubywał scyzorykiem figurki w drewnie. Dzieci pod nieuwagę matki wydłubywały z ciasta bakalie wlatywać słownik.
Czym jest Wytężyć:
Od czego zależy wytężę, wytężą, wytęż, wytężcie: Polski ciężarowiec wytężył wszystkie siły i pośród ogłuszającego dopingu dźwignął bardzo ciężką sztangę wlatywać czym jest.

Czym jest Wlatywać znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: