Co to jest Wietrzyć. Czym jest Józef Czechowicz]\. ; Zniża się wieczór świata tego, nozdrza wietrzą.

Wietrzyć co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wietrzyć

Co to jest WIETRZYĆ: wietrzę, wietrzą, wietrz, wietrzcie: Wietrzyć mieszkanie.; Zniża się wieczór świata tego, nozdrza wietrzą czerwony udój. - [Józef Czechowicz]

Co znaczy Wielka Brytania:
Porównanie ´kraj w Europie; wyspa w Archipelagu Wysp Brytyjskich´, Brytyjczyk, Brytyjka, brytyjski: Pojechać do Ogromnej Brytanii. Rządzić Ogromną Brytanią; brytyjski rząd wietrzyć co znaczy.
Krzyżówka Wydłubywać:
Dlaczego wydłubują, nie wydłubujcie: Z nudów wydłubywał gwoździem dziurę w ścianie. W wolnych chwilach wydłubywał scyzorykiem figurki w drewnie. Dzieci pod nieuwagę matki wydłubywały z ciasta bakalie wietrzyć krzyżówka.
Co to jest Wyskakiwać:
Jak lepiej wyskakują, wyskakujcie: Niebezpiecznie jest wyskakiwać z pędzącego pociągu. Płochliwe zwierzęta wyskakiwały z lasu na szosę.; wyskakiwać/wyskoczyć ze skóry; wyskoczyć/wyskakiwać jak spod ziemi wietrzyć co to jest.
Słownik Wyciąć:
Kiedy wytnę, wytniesz, wytną, wytnijcie, wyciął, wycięła, wycięli, wycięty: W tym lesie wycięto przewarzająca część zdrowych drzew. zobacz wycinać; wyciąć (kogoś) w pień; wyciąć komuś dobry numer wietrzyć słownik.
Czym jest Wyposażenie:
Od czego zależy blm: Wyposażenie laboratorium. Standardowe wyposażenie żołnierza piechoty wietrzyć czym jest.

Czym jest Wietrzyć znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: