Co to jest Ratunek. Czym jest Friedrich Hölderlin]\. - [José Ortega y Gasset]; Ale gdzie jest.

Ratunek co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ratunek

Co to jest RATUNEK: Usłyszał wołanie o ratunek. Zwrócili się do mnie z prośbą o ratunek. Przybyliśmy wam na ratunek. Pospieszył ile sił w nogach na ratunek tonącemu. Rzucił się na ratunek ofiarom wypadku. Biegli na ratunek ofiarom pożaru.; ostatnia - [jedyna] deska ratunku; Bóg po to cię obdarzył rozumem, byś miał gdzie szukać ratunku. - [Ali Ibn Abi Talib]; Jest tylko jeden ratunek dla zmęczonej duszy - miłość do drugiego człowieka. - [José Ortega y Gasset]; Ale gdzie jest niebezpieczeństwo, rośnie również ratunek. - [Friedrich Hölderlin]

Co znaczy Rumak:
Porównanie ´rasowy koń´: Dosiąść narowistego rumaka. Stado rączych rumaków.; Życie jest rumakiem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca. - [Iason Evangelu ratunek co znaczy.
Krzyżówka Recytować:
Dlaczego ´zajmować się recytacją´, recytuję, recytują, recytujcie: Na szkolnym konkursie uczniowie recytowali Mickiewiczowską Odę do młodości ratunek krzyżówka.
Co to jest Radziecki:
Jak lepiej ´w odniesieniu byłego państwa - ZSRR´: Poezja radziecka. Wojska radzieckie; republiki radzieckie, lecz: Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, Związek Radziecki ratunek co to jest.
Słownik Raczej:
Kiedy Pomówmy raczej o twoich zmartwieniach. Raczej dam się poćwiartować, niż się z nim pogodzę. Raczej ty niż ona ratunek słownik.
Czym jest Różować:
Od czego zależy ´barwić różem policzki, twarz´, różuję, różują, różujcie: Nie wszystkie elegantki różują sobie policzki ratunek czym jest.

Czym jest Ratunek znaczenie w Słownik pisownia R .

  • Dodano:
  • Autor: