Co to jest Grupa. Czym jest Nie odłączaj się od ekipy\. Jedziemy pod namioty całą ekipą\. W ekipie.

Grupa co to jest

Czy przydatne?

Definicja Grupa

Co to jest GRUPA: Ekipa krwi. Ekipa algebraiczna. Ekipa imienna. Ekipa socjalna. Ekipa poetycka. Ekipa znanych twórców. W ekipie zawsze raźniej. Jedziemy pod namioty całą ekipą. Nie odłączaj się od ekipy

Definicja Giętki:
Co to jest konstrukcja namiotu turystycznego. W negocjacjach trzeba umieć być giętkim i elastycznym.; Chciałbym mieć umysł tak giętki, jak mają ciało akrobaci. - [Jean Cocteau]; Chodzi mi o to, by język giętki GRUPA.
Definicja Gorączka:
Co to jest pooperacyjna. Od kilku dni mam wysoką gorączkę. Wczoraj wieczorem otrzymała nagle gorączki. Robotnicy uwijali się na budowie jak w gorączce. Gorączka złota. Gorączka romantyczna.; Młodość jest GRUPA.
Definicja Groźny:
Co to jest W budynku wybuchł groźny pożar. Chory cudem uniknął groźnych powikłań. Nie wolno lekceważyć groźnych zapowiedzi terrorystów GRUPA.
Definicja Gop:
Co to jest ´Górnośląski Okręg Przemysłowy´: Kopalnie GOP-u (GOP). Inwestycje w GOP-ie (w GOP). Cały GOP pokrywa gęsta sieć komunikacyjna GRUPA.
Definicja Gdańsk:
Co to jest Wybrzeżu´, gdańszczanin, gdańszczanka, gdański: Kolejowe połączenie Gdyni z Gdańskiem; gdański port; meble gdańskie, lecz: Zatoka Gdańska.; Gdańsk - koniec krajów.; Gdańsk bez Polski, a Wisła bez GRUPA.

Czym jest Grupa znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: