Definicja Shot Clock Violation (błąd zegara). Co oznacza w trakcie wykonywania akcji. Jeżeli do.

shot clock violation błąd co to jest

Czy przydatne?

Definicja Shot Clock Violation (błąd zegara)

Co to jest SHOT CLOCK VIOLATION (BŁĄD ZEGARA): przekroczenie czasu w trakcie wykonywania akcji. Jeżeli do tego momentu piłka nie dotknie obręczy (co resetuje zegar) to dostają ją zawodnicy drużyny przeciwnej.

Definicja Screen (Zasłona):
Co to jest zawodnika, polegająca na opóźnieniu ruchów przeciwnika w obronie i utrudnienia mu zajęcia korzystnej pozycji, bez niedozwolonego kontaktu fizycznego. Regularnie zawodnik atakujący ma wolną drogę do shot clock violation (błąd zegara).
Definicja Salary Cap:
Co to jest przepis ograniczający opłaty drużyny, które mają być poświęcone na płaca dla koszykarzy. Dlatego przepisowi biedne i bogate drużyny mają takie same szanse na pozyskanie drogich zawodników shot clock violation (błąd zegara).
Definicja Sixth Man (Pierwszy Rezerwowy):
Co to jest idealny zawodnik rezerwowy, który zwykle ma pierwszeństwo wyjścia do gry pośród wszystkich rezerwowych shot clock violation (błąd zegara).
Definicja Southwest Division:
Co to jest jedna z 3 zachodnich dywizji, w skład której wchodzą następujące zespoły: Dallas, San Antonio, Houston, New Orleans i Memphis shot clock violation (błąd zegara).
Definicja Sweep:
Co to jest możemy o tym mówić, gdy drużyna w serii w play-offs pokona przeciwnika nie oddając ani jednego meczu, a więc 4-0 shot clock violation (błąd zegara).
  • Dodano:
  • Autor: