Definicja Point Guard, PG (obrońca punktujący). Co oznacza kluczowy organizator gry w drużynie.

point guard obrońca punktujący co to jest

Czy przydatne?

Definicja Point Guard, PG (obrońca punktujący)

Co to jest POINT GUARD, PG (OBROŃCA PUNKTUJĄCY): kluczowy organizator gry w drużynie. Prowadzi atak i przekazuje piłki najwspanialszym strzelcom.

Definicja Halftime (Przerwa):
Co to jest następuje między pierwszą i drugą połową meczu. Każda połowa złożona jest z dwóch dwunasto minutowych kwart. Pomiędzy drugą i trzecią kwartą zawodnicy zamieniają się stronami boiska point guard, pg (obrońca punktujący) co znaczy.
Definicja Southwest Division:
Co to jest jedna z 3 zachodnich dywizji, w skład której wchodzą następujące zespoły: Dallas, San Antonio, Houston, New Orleans i Memphis point guard, pg (obrońca punktujący) krzyżówka.
Definicja Three Point Shootout:
Co to jest w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Zawodnicy rzucają do kosza zza linii 7.24 m. z pięciu wyznaczonych pozycji, zaczynając od prawego skrzydła. Ostatnia piłka z każdego koszyka, tak zwany money ball point guard, pg (obrońca punktujący) co to jest.
Definicja Pivot (Piwot):
Co to jest ma miejsce wtedy gdy zawodnik trzymający w rękach piłkę wykonuje różne manewry nogą i ciałem, nie odrywając drugiej stropy od podłoża point guard, pg (obrońca punktujący) słownik.
Definicja Transfer, Trade:
Co to jest przeniesienie zawodnika do innej drużyny, w zamian za innego (albo innych) zawodników, kwotę pieniężną albo miejsce w drafcie point guard, pg (obrońca punktujący) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: