Definicja Shooting Stars (Celebrity Game). Co oznacza w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Biorą w nim.

shooting stars celebrity game co to jest

Czy przydatne?

Definicja Shooting Stars (Celebrity Game)

Co to jest SHOOTING STARS (CELEBRITY GAME): konkurs rozgrywany w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Biorą w nim udział drużyny złożone z zawodnika NBA, zawodniczki WNBA i legendy NBA. Rzucają oni do kosza z wyznaczonych pozycji na parkiecie, kiedy rzut okaże się celny, próbuje następny uczestnik. Konkurencja kończy się rzutem z połowy, gdzie rzucają już wszyscy kolejno po sobie, nawet jeżeli piłka nie wpadnie do kosza. Wygrywa drużyna z najwspanialszym czasem.

Definicja Skills Challenge:
Co to jest najmłodszych konkurencji rozgrywanych w trakcie Weekendu Gwiazd. Najlepsi rozgrywający NBA maja do pokonania tor przeszkód, w trakcie którego popisują się kozłowaniem piłki, celnością podań i shooting stars (celebrity game).
Definicja Southwest Division:
Co to jest jedna z 3 zachodnich dywizji, w skład której wchodzą następujące zespoły: Dallas, San Antonio, Houston, New Orleans i Memphis shooting stars (celebrity game).
Definicja Screen (Zasłona):
Co to jest zawodnika, polegająca na opóźnieniu ruchów przeciwnika w obronie i utrudnienia mu zajęcia korzystnej pozycji, bez niedozwolonego kontaktu fizycznego. Regularnie zawodnik atakujący ma wolną drogę do shooting stars (celebrity game).
Definicja Small Forward, SF (Słaby Skrzydłowy):
Co to jest dwóch przednich pozycji, regularnie jest kluczowym zdobywcą punktów dla drużyny. Aczkolwiek niekonieczni niżsi, zawodnicy zajmujący tę pozycję wykazują częściej zdolności strzeleckie niż defensywne shooting stars (celebrity game).
Definicja Sweep:
Co to jest możemy o tym mówić, gdy drużyna w serii w play-offs pokona przeciwnika nie oddając ani jednego meczu, a więc 4-0 shooting stars (celebrity game).
  • Dodano:
  • Autor: