Definicja Shooting Stars (Celebrity Game). Co oznacza w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Biorą w nim.

shooting stars celebrity game co to jest

Czy przydatne?

Definicja Shooting Stars (Celebrity Game)

Co to jest SHOOTING STARS (CELEBRITY GAME): konkurs rozgrywany w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Biorą w nim udział drużyny złożone z zawodnika NBA, zawodniczki WNBA i legendy NBA. Rzucają oni do kosza z wyznaczonych pozycji na parkiecie, kiedy rzut okaże się celny, próbuje następny uczestnik. Konkurencja kończy się rzutem z połowy, gdzie rzucają już wszyscy kolejno po sobie, nawet jeżeli piłka nie wpadnie do kosza. Wygrywa drużyna z najwspanialszym czasem.

Definicja Shooting Guard, SG:
Co to jest zajmuje jedną z dwóch pozycji linii tylnej, stanowiąc jednoczenie z fundamentalnych broni ofensywnych drużyny shooting stars (celebrity game).
Definicja Slam Dunk Contest (SDC, Konkurs Wsadów):
Co to jest jedna z części Weekendu Gwiazd mająca wyłonić zawodnika, który najefektowniej wykonuje wsady. Biorą w nim udział koszykarze rozgrywający swój pierwszy, drugi albo trzeci sezon na parkietach NBA shooting stars (celebrity game).
Definicja Southwest Division:
Co to jest jedna z 3 zachodnich dywizji, w skład której wchodzą następujące zespoły: Dallas, San Antonio, Houston, New Orleans i Memphis shooting stars (celebrity game).
Definicja Screen (Zasłona):
Co to jest zawodnika, polegająca na opóźnieniu ruchów przeciwnika w obronie i utrudnienia mu zajęcia korzystnej pozycji, bez niedozwolonego kontaktu fizycznego. Regularnie zawodnik atakujący ma wolną drogę do shooting stars (celebrity game).
Definicja Shot Clock (Zegar Rzutów):
Co to jest zegar 24-sekundowy, mierzący czas posiadania piłki poprzez drużynę. Drużyna atakująca ma 24 sekundy na oddanie rzutu shooting stars (celebrity game).
  • Dodano:
  • Autor: