Definicja Shooting Stars (Celebrity Game). Co oznacza w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Biorą w nim.

shooting stars celebrity game co to jest

Czy przydatne?

Definicja Shooting Stars (Celebrity Game)

Co to jest SHOOTING STARS (CELEBRITY GAME): konkurs rozgrywany w trakcie Weekendu Gwiazd NBA. Biorą w nim udział drużyny złożone z zawodnika NBA, zawodniczki WNBA i legendy NBA. Rzucają oni do kosza z wyznaczonych pozycji na parkiecie, kiedy rzut okaże się celny, próbuje następny uczestnik. Konkurencja kończy się rzutem z połowy, gdzie rzucają już wszyscy kolejno po sobie, nawet jeżeli piłka nie wpadnie do kosza. Wygrywa drużyna z najwspanialszym czasem.

Definicja Dyskwalifikacja:
Co to jest następuje, gdy zawodnik dostaje 6 faul w grze, albo 2 faul techniczny. Musi on opuścić boisko i pauzuje do końca meczu shooting stars (celebrity game) co znaczy.
Definicja Sixth Man (Pierwszy Rezerwowy):
Co to jest idealny zawodnik rezerwowy, który zwykle ma pierwszeństwo wyjścia do gry pośród wszystkich rezerwowych shooting stars (celebrity game) krzyżówka.
Definicja Steal (Przechwyt):
Co to jest tak ustala się zarówno odebranie piłki poprzez zawodnika drużyny broniącej się zawodnikowi atakującemu, jak także przechwycenie podania shooting stars (celebrity game) co to jest.
Definicja Pomp Fake (Pompka):
Co to jest dostępny zwód, w trakcie którego zawodnik symuluje rzut, a kiedy przeciwnik wyskakuje do bloku, ten może go bez przeszkód ograć shooting stars (celebrity game) słownik.
Definicja Triple-Double:
Co to jest ustalenie dotyczące statystyk zawodnika, który pośrodku jednego meczu uzyskał dwucyfrowy rezultat w przynajmniej trzech spośród pięciu kategorii: punkty, zbiórki, przejęcia, bloki, asysty shooting stars (celebrity game) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: