Definicja Goaltending. Co oznacza opierający na wybiciu przy próbie bloku piłki, znajdującej się.

goaltending co to jest

Czy przydatne?

Definicja Goaltending

Co to jest GOALTENDING: błąd w obronie opierający na wybiciu przy próbie bloku piłki, znajdującej się nad "kominem" a więc precyzyjnie nad obręczą. W takiej sytuacji nie jest istotne, czy piłka aby wpadła - punkty przyznawane są drużynie atakującej. Przepis ten nie jest użytkowany w regulaminach międzynarodowych na przykład w trakcie olimpiady czy innych turniejów.

Definicja Southeast Division:
Co to jest jedna z 3 wschodnich dywizji, w skład której wchodzą następujące zespoły: Miami, Orlando, Washington, Charlotte i atlanta goaltending co to jest.
Definicja Pomp Fake (Pompka):
Co to jest dostępny zwód, w trakcie którego zawodnik symuluje rzut, a kiedy przeciwnik wyskakuje do bloku, ten może go bez przeszkód ograć goaltending definicja.
Definicja Sixth Man (Pierwszy Rezerwowy):
Co to jest idealny zawodnik rezerwowy, który zwykle ma pierwszeństwo wyjścia do gry pośród wszystkich rezerwowych goaltending co znaczy.
Definicja Small Ball:
Co to jest ustawienie, kiedy na boisku przebywa wspólnie dwóch niskich obronców, zwykle rozgrywajacych goaltending słownik.
Definicja Rpg (Rebounts Per Game):
Co to jest skrót stosowany do podania średniej ilości zbiórek zawodnika w trakcie określonego czasu (sezon, play-offs goaltending znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: