Definicja Cachaca. Czym jest czyt. kaszasa, jest brazylijską wódka z soku trzciny cukrowej.

cachaca co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cachaca

Co to znaczy CACHACA: objętość alkoholu 40-42%, czyt. kaszasa, jest brazylijską wódka z soku trzciny cukrowej, nazywana również brazylijskim rumem

Definicja Cuba Libre:
Co to jest jednego z najmłodszych long drinków, który po II wojnie światowej zrobił błyskawiczną karierę, będąc doskonałym połączeniem rumu z coca-colą, jest bardzo interesująca i zawiła. Kuba, największa wyspa cachaca.
Definicja Campari:
Co to jest objętość alkoholu 25%, włoska gorzka wódka aperitifowa, przygotowana w drugiej połowie XIX w. poprzez Gaspara Campari w Mediolanie, na bazie skórek z gorzkich pomarańczy z dodatkiem zioł i korzeni cachaca.
Definicja Curaco Triple Sec:
Co to jest objętość alkoholu 35-40%, bezbarwny holenderski likier z ekipy curacao, otrzymywany z destylowanego nalewu na skórki słodkich i gorzkich pomarańczy z wysp Curacao cachaca.
Definicja Calvados (Apple Brandy):
Co to jest objętość alkoholu 40-45%, w najwyższym stopniu znana brandy jabłkowa, ta francuska wytrawna wódka jest destylatem cydru jabłkowego cachaca.
Definicja Crusta:
Co to jest drinków, których nazwa pochodzi od zdobienia cukrem brzegu szklanki, która miałaby imitować crustę, a więc skorupę lodową. To są efektowne, silne i raczej męskie drinki. Ich kluczowym składnikiem cachaca.

Czym jest cachaca znaczenie w Słownik definicji na C .

  • Dodano:
  • Autor: