Co to jest Zetknąć? Czym jest Żegnając się po ukończeniu szkoły, nie przypuszczali nawet, iż los.

Zetknąć co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zetknąć

Co to jest ZETKNĄĆ: zetknę, zetkniesz, zetkną; zetknijcie; zetknął, zetknęła, zetknęli; zetknąwszy: Monter zetknął ze sobą końce przewodów elektrycznych i owinął je taśmą izolacyjną. Żegnając się po ukończeniu szkoły, nie przypuszczali nawet, iż los znów ich tak błyskawicznie zetknie ze sobą

Definicja Życzenie:
Co to jest noworoczne. Życzenia świąteczne. Życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia pragnień. Przesyłać dla kogoś życzenia. Składać komuś życzenia. Spełniał jej wszystkie życzenia. Mam tylko ZETKNĄĆ.
Definicja Z Przeciwka:
Co to jest lub: z naprzeciwka): Sąsiadka z przeciwka regularnie rozmawiała z moimi rodzicami. Z naprzeciwka nadjechała nagle ciężarówka ZETKNĄĆ.
Definicja Żeński:
Co to jest Rodzaj kobiecy. Chór kobiecy. Klasztor kobiecy ZETKNĄĆ.
Definicja Zabłysnąć:
Co to jest zabłysną; zabłyśnijcie; zabłysnął, zabłysnęła (lub: zabłysła), zabłysnęli; zabłysnąwszy: Już zabłysła pierwsza gwiazdka. W mroku zabłysła nagle latarka. Zabłysnął jako ogromny talent. Zabłysł w ZETKNĄĆ.
Definicja Zwierz:
Co to jest blm: Myśliwy stał na drodze pędzącego i rozjuszonego zwierza. Te lasy od zawsze były pełne dzikiego zwierza. Polowanie na grubego zwierza ZETKNĄĆ.

Czym jest Zetknąć znaczenie w Słownik pisownia Z .

  • Dodano:
  • Autor: