Co to jest Żałować. Czym jest Mark Twain]\. - [Demokryt]; Oto rodzaj ludzki - regularnie wypada.

Żałować co to jest

Czy przydatne?

Definicja Żałować

Co to jest ŻAŁOWAĆ: żałuję, żałują, żałujcie: Żałuję, iż nie miałem okazji cię przedtem poznać. Niczego w życiu nigdy nie żałowałem. Żałował wypowiedzianych w gniewie słów. Szczerze żałowała za wszystkie własne grzechy. Rodzice są skąpi i żałują mi każdego grosza. Żałowała mi nawet pieniędzy na drobne opłaty. Nie żałował pieniędzy na cele dobroczynne. Nie żałował rąk do pracy. Wychowawca nie żałował swoim wychowankom nagan i pouczeń. Był bardzo lubiany i wszyscy żałowali, iż odszedł z pracy. Nie ma czego żałować.; Lepiej zastanawiać się przed decyzją, aniżeli później żałować. - [Demokryt]; Oto rodzaj ludzki - regularnie wypada żałować, iż Noe z towarzyszami zmieścili się w arce. - [Mark Twain]

Definicja Zakładka:
Co to jest Zakładka do książki. Bluzka z zakładkami. Wieszając firankę, porób małe zakładki żałować.
Definicja Zaświadczyć:
Co to jest zaświadczą; zaświadczcie: Zaświadcz, proszę, iż widziałeś mnie wczoraj na mieście. Wszyscy mogą zaświadczyć, iż mówię prawdę! Niech to zaświadczy o mojej niewinności. Własne deklaracje zaświadczył żałować.
Definicja Zagościć:
Co to jest zagoszczę, zagościsz, zagoszczą; zagośćcie: Ogromna radość zagościła w ich domu, kiedy matka wróciła ze szpitala. Od kiedy owdowiał, uśmiech nigdy nie zagościł na jego twarzy żałować.
Definicja Zachłanny:
Co to jest Zachłanny człowiek. Zachłanna miłość żałować.
Definicja Zwierzyniec:
Co to jest Zwierzyniec niebieski żałować.

Czym jest Żałować znaczenie w Słownik pisownia Z .

  • Dodano:
  • Autor: