Co to jest Żałować. Czym jest Mark Twain]\. - [Demokryt]; Oto rodzaj ludzki - regularnie wypada.

Żałować co to jest

Czy przydatne?

Definicja Żałować

Co to jest ŻAŁOWAĆ: żałuję, żałują, żałujcie: Żałuję, iż nie miałem okazji cię przedtem poznać. Niczego w życiu nigdy nie żałowałem. Żałował wypowiedzianych w gniewie słów. Szczerze żałowała za wszystkie własne grzechy. Rodzice są skąpi i żałują mi każdego grosza. Żałowała mi nawet pieniędzy na drobne opłaty. Nie żałował pieniędzy na cele dobroczynne. Nie żałował rąk do pracy. Wychowawca nie żałował swoim wychowankom nagan i pouczeń. Był bardzo lubiany i wszyscy żałowali, iż odszedł z pracy. Nie ma czego żałować.; Lepiej zastanawiać się przed decyzją, aniżeli później żałować. - [Demokryt]; Oto rodzaj ludzki - regularnie wypada żałować, iż Noe z towarzyszami zmieścili się w arce. - [Mark Twain]

Definicja Zapomnieć:
Co to jest zapomnijcie; zapomniał, zapomnieli: Nigdy cię nie zapomnę! Zapomniał o dobrych radach ojca. Na zgon zapomniałem o tym, tak aby ci przynieść własne notatki! Nigdy ci tego nie zapomnę! Nie zapomnę ci żałować.
Definicja Zmaleć:
Co to jest zmaleję, zmaleją; zmalał, zmaleli: Dworzec kolejowy jakby zmalał w oczach żałować.
Definicja Zarazić:
Co to jest zarażę, zarażą; zaraź, zaraźcie: Chyba zaraziłaś mnie tą grypą. Zaraził nas własną niekłamaną wesołością żałować.
Definicja Zahartować Się:
Co to jest zahartuję się, zahartują się, zahartujcie się: Wyjeżdżając na obozy wędrowne, bardzo się zahartował żałować.
Definicja Z Powrotem:
Co to jest Biegał po mieście tam i z powrotem. Do Krakowa udali się pociągiem, a z powrotem przyjechali autobusem żałować.

Czym jest Żałować znaczenie w Słownik pisownia Z .

  • Dodano:
  • Autor: