Co to jest Wysiłek. Czym jest Pierre Moreau de Maupertuis]\. - [Clint Eastwood]; W przyrodzie.

Wysiłek co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wysiłek

Co to jest WYSIŁEK: Wysiłek mięśni. Wysiłek mózgu. Wysiłek woli. Zyskał się na nadludzki wysiłek i dźwignął sztangę do góry. Twój wysiłek okazał się daremny. Próżne wasze wysiłki! Ten zbiorowy wysiłek nie poszedł na marne. Wspólnym wysiłkiem podźwignęliśmy nasze przedsiębiorstwo. Nie szczędził wysiłków w celu odnalezienia swojej siostry. Podciągał się na drążku z pozoru bez wysiłku. Wstał z łóżka z wielkim wysiłkiem. Ostatnim wysiłkiem podniósł słuchawkę telefonu. Z wysiłku aż się pocił na twarzy. Zawistni koledzy udaremnili jego wysiłki. Podnieść ciężar z ogromnym wysiłkiem. Podwoić wysiłki.; Łatwo stać się barbarzyńcą, lecz olbrzymiego wysiłku wymaga bycie człowiekiem cywilizowanym. - [Leonard Woolf]; Miłość - wysiłek, który wymaga zadowolenia się jedną kobietą. - [Paul Geraldy]; Myślenie to wysiłek życia, który przebija się ku bogatszemu istnieniu. - [Emmanuel Mounier]; Nikt nie jest wolny od mówienia bredni, źle jest jedynie mówić je z wysiłkiem. - [Michel de Montaigne]; Szanuj swój wysiłek. Szacunek dla samego siebie prowadzi do panowania nad sobą. Jeżeli osiągniesz jedno i drugie, zyskasz moc autentyczną. - [Clint Eastwood]; W przyrodzie wszystko odbywa się wg prawa najmniejszego wysiłku. - [Pierre Moreau de Maupertuis]

Co znaczy W Miarę:
Porównanie Stosunkowo upływu czasu deszcz zacinał coraz mocniej wysiłek co znaczy.
Krzyżówka Wszelki:
Dlaczego uwzględniał jakichkolwiek usprawiedliwień. Zostawiła mu na wszelaki wypadek swój numer telefonu. Za wszelaką cenę chciał odzyskać skradzione elementy. Wyszedł i wszelaki ślad po nim zaginął wysiłek krzyżówka.
Co to jest Wodociąg:
Jak lepiej Awaria wodociągu. Budowa miejskich wodociągów. Rzymskie wodociągi wysiłek co to jest.
Słownik Wyszczególnić:
Kiedy wyszczególnię, wyszczególnią; wyszczególnijcie: W spisie należy wyszczególnić wyroby znajdujące się w magazynie wysiłek słownik.
Czym jest Wprost:
Od czego zależy Powiedzieć coś wprost wysiłek czym jest.

Czym jest Wysiłek znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: