Co to jest Wysiłek. Czym jest Pierre Moreau de Maupertuis]\. - [Clint Eastwood]; W przyrodzie.

Wysiłek co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wysiłek

Co to jest WYSIŁEK: Wysiłek mięśni. Wysiłek mózgu. Wysiłek woli. Zyskał się na nadludzki wysiłek i dźwignął sztangę do góry. Twój wysiłek okazał się daremny. Próżne wasze wysiłki! Ten zbiorowy wysiłek nie poszedł na marne. Wspólnym wysiłkiem podźwignęliśmy nasze przedsiębiorstwo. Nie szczędził wysiłków w celu odnalezienia swojej siostry. Podciągał się na drążku z pozoru bez wysiłku. Wstał z łóżka z wielkim wysiłkiem. Ostatnim wysiłkiem podniósł słuchawkę telefonu. Z wysiłku aż się pocił na twarzy. Zawistni koledzy udaremnili jego wysiłki. Podnieść ciężar z ogromnym wysiłkiem. Podwoić wysiłki.; Łatwo stać się barbarzyńcą, lecz olbrzymiego wysiłku wymaga bycie człowiekiem cywilizowanym. - [Leonard Woolf]; Miłość - wysiłek, który wymaga zadowolenia się jedną kobietą. - [Paul Geraldy]; Myślenie to wysiłek życia, który przebija się ku bogatszemu istnieniu. - [Emmanuel Mounier]; Nikt nie jest wolny od mówienia bredni, źle jest jedynie mówić je z wysiłkiem. - [Michel de Montaigne]; Szanuj swój wysiłek. Szacunek dla samego siebie prowadzi do panowania nad sobą. Jeżeli osiągniesz jedno i drugie, zyskasz moc autentyczną. - [Clint Eastwood]; W przyrodzie wszystko odbywa się wg prawa najmniejszego wysiłku. - [Pierre Moreau de Maupertuis]

Co znaczy Wygrażać:
Porównanie wygrażam, wygrażają, nie wygrażajcie: Wygrażał łobuzom, którzy pomalowali mu auto wysiłek co znaczy.
Krzyżówka Wylew:
Dlaczego Wylew krwi do mózgu. Wewnętrzny wylew. Groźba wylewu rzeki. Efekty wiosennych wylewów górskich strumieni wysiłek krzyżówka.
Co to jest Wryty:
Jak lepiej ´imiesłów bierny od: wryć´: Koła traktora były co połowy wryte w podmokły grunt.; stać/stawać/stanąć jak wryty wysiłek co to jest.
Słownik Wychynąć:
Kiedy wychynę, wychyniesz, wychyną; wychyńcie; wychynął, wychynęła, wychynęli; wychynąwszy: Zza węgła wychynęła czyjaś głowa. Zza chmur wychynęło słońce. Spomiędzy zarośli wychynęła sarna wysiłek słownik.
Czym jest Wygłup:
Od czego zależy ´błazenada´: Opłakane konsekwencje jakiegoś wygłupu. Bezsensowne wygłupy. Sprawcy paru nieodpowiedzialnych wygłupów zostali przykładnie ukarani wysiłek czym jest.

Czym jest Wysiłek znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: