Co to jest Się Wykłócić. Czym jest wykłócę się, wykłócą się, wykłóć się, wykłóćcie się: Uczniowie.

Wykłócić Się co to jest

Czy przydatne?

Definicja Się Wykłócić

Co to jest WYKŁÓCIĆ SIĘ: wykłócę się, wykłócą się, wykłóć się, wykłóćcie się: Uczniowie wykłócili się z nauczycielem o poprawę ich ocen z klasówki

Co znaczy Wskrzesić:
Porównanie wskrzeszę, wskrzesisz, wskrzeszą, wskrzeście: Jezus wskrzesił Łazarza. Wskrzesić dawne obyczaje.; Nie! Zmarłych żaden żal nie wskrzesi. - [Leopold Staff wykłócić się co znaczy.
Krzyżówka Wiatrówka:
Dlaczego ´kurtka; dolegliwość zakaźna; strzelba´: Nosić modną wiatrówkę. Zachorować na wiatrówkę. Cichy odgłos strzałów z wiatrówek wykłócić się krzyżówka.
Co to jest Wkraść Się:
Jak lepiej wkradniesz się, wkradnijcie się, wkradł się: Do książki wkradł się drobny błąd. Do twojego referatu wkradła się pewna nieścisłość. Niepokój wkradł się w nasze serca. Wkradł się w łaski swojego wykłócić się co to jest.
Słownik Wiwat:
Kiedy ´okrzyk wznoszony na czyjąś cześć´: Wznosić huczne wiwaty dla zwycięzców. Strzelić na wiwat. Wiwat młoda para!; Wiwat Sejm, wiwat Naród, wiwat wszystkie Stany. - [Adam Mickiewicz wykłócić się słownik.
Czym jest Wygarbować:
Od czego zależy wygarbuję, wygarbują, wygarbuj, wygarbujcie: Wykwalifikowany garbarz sprawnie wygarbował pęk króliczych skór na futro dla stałej klientki.; wygarbować (komuś) skórę wykłócić się czym jest.

Czym jest Się Wykłócić znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: