Co to jest Wydawca. Czym jest Porozumienie polskich wydawców\. Znaleźć wydawcę na książkę\. Wydawca.

Wydawca co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wydawca

Co to jest WYDAWCA: m odm. jak ż: Wydawca książek. Wydawca czasopism. Znaleźć wydawcę na książkę. Porozumienie polskich wydawców

Co znaczy Wyważyć:
Porównanie ´wyłamać; określić ciężar´, wyważę, wyważą, wyważ, wyważcie: Policjanci wyważyli drzwi do mieszkania, gdzie ukrywał się groźny przestępca. Wyważyć wyrób po aptekarsku. zobacz wyważać wydawca co znaczy.
Krzyżówka Wieźć:
Dlaczego wiozą, wieźcie, wiózł, wiozła, wieźli, wieziony: Kierowca wiózł pasażerów autobusem do Rabki. Poprzez kilka godz. wiózł wyrób ciężarówką. Wszystkie rzeczy wiozę ze sobą w neseserze. Wiózł nas po wydawca krzyżówka.
Co to jest Wsadzać:
Jak lepiej wsadzaj, wsadzajcie: Matka niejeden raz mu przypominała o tym, iż jeżeli wychodzi zimą na dwór, ma zawsze wsadzać czapkę na głowę.; wsadzać nos w - [czyjeś] kwestie; wsadzać/wsadzić własne trzy wydawca co to jest.
Słownik Wkrótce:
Kiedy Wkrótce się spotkamy wydawca słownik.
Czym jest Wiadro:
Od czego zależy blaszane wiadro z wodą. Przyniósł z piwnicy wiadro węgla. Do tego wiadra nie wlewaj wody, ponieważ tj. wiadro na węgiel! Wiadro od śmieci stało w kuchni pod zlewozmywakiem. Stos dziurawych wiader wydawca czym jest.

Czym jest Wydawca znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: