Co to jest Wnosić. Czym jest Wynajęci robotnicy wnosili meble do mieszkania\. Jego badania z.

Wnosić co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wnosić

Co to jest WNOSIĆ: wnoszę, wnoszą, wnoście: Uczniowie na powrót wnosili krzesła do sali lekcyjnej. Z tych przesłanek można wnosić, iż rezultat eksperymentu będzie rozstrzygał o prawdziwości teorii. Pomocnicy scenografa wnosili na scenę dekoracje. Jego badania z pewnością wniosą coś nowego do edukacji. Wynajęci robotnicy wnosili meble do mieszkania

Co znaczy Wideokaseta:
Porównanie Nagrać video na wideokasecie. Odtwarzać wideokasetę. Stos wideokaset. Wypożyczalnia wideokaset wnosić co znaczy.
Krzyżówka Wyważyć:
Dlaczego ´wyłamać; określić ciężar´, wyważę, wyważą, wyważ, wyważcie: Policjanci wyważyli drzwi do mieszkania, gdzie ukrywał się groźny przestępca. Wyważyć wyrób po aptekarsku. zobacz wyważać wnosić krzyżówka.
Co to jest Wykroić:
Jak lepiej wykroję, wykroisz, wykroją, wykrójcie: Krawcowa kilkoma zręcznymi ruchami wykroiła materiał na spódnicę wnosić co to jest.
Słownik Wet:
Kiedy ´dawniej: odpłacenie, odwzajemnienie´; oddawać/oddać - [odpłacać, odpłacić] (komuś) wet za wet wnosić słownik.
Czym jest Wylecieć:
Od czego zależy wylećcie, wyleciał, wylecieli: Wyleciał ze szkoły za złe sprawowanie.; coś wyleciało (komuś) z głowy; jednym uchem wlatywać/wlecieć, a drugim wylatywać/wylecieć; Gdy słówka z ust wylecą, nigdy nie wnosić czym jest.

Czym jest Wnosić znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: