Co to jest Więzienie. Czym jest Harry Truman]\. - [Henry David Thoreau]; Pałac prezydencki to.

Więzienie co to jest

Czy przydatne?

Definicja Więzienie

Co to jest WIĘZIENIE: Sąd skazał go na trzy lata ciężkiego więzienia. Wymierzono mu karę dwóch lat więzienia. Przestępców należy karać więzieniem. Wtrącili go do więzienia, jednakże utrzymywał, iż jest niewinny. Przesłuchujący złodzieja policjanci straszyli go więzieniem. Za ciężkie przestępstwa został skazany na dożywotnie więzienie. Aresztanta osadzono w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Trzymamy tutaj w więzieniu rozmaitych rzezimieszków. Po kilku latach odsiadki wypuścili go z więzienia. Ledwie wyszedł z więzienia, a już zdążył narozrabiać.; Ciało jest odpowiednio z tym, jak się nazywa, więzieniem duszy. - [Platon]; Gdy rząd więzi niesprawiedliwie, miejsce człowieka uczciwego jest w więzieniu. - [Henry David Thoreau]; Pałac prezydencki to najpiękniejsze więzienie na świecie. - [Harry Truman]

Co znaczy Wymóc:
Porównanie wymogę, wymożesz, wymogą, wymóż, wymóżcie, wymógł, wymogła, wymogli, wymógłszy: Wymogli na nim przyznanie się do winy. Wymóżcie na matce zgodę na swój wyjazd więzienie co znaczy.
Krzyżówka Wciąż:
Dlaczego i padał. Ciągle przejmował się zdrowiem swojej matki. Ciągle jeszcze nie wiem, czy będę mogła wyjechać na wakacje.; Tylko ciągle mówić i nic nie powiedzieć było największym zawsze mówców darem więzienie krzyżówka.
Co to jest Wsiadać:
Jak lepiej wsiadam, wsiadają, wsiadajcie: Wsiadł na pierwszy lepszy statek i odpłynął w siną dal. Już koło wodospadu wsiadł nam na kark parkowy strażnik i upomniał się o bilety.; wsiąść/wsiadać na swojego konika więzienie co to jest.
Słownik Wizja:
Kiedy Wizja przyszłości. Wizja malarska. Wizja poetycka. Wizja lokalna na miejscu zbrodni. Być na wizji. Nie mógł zasnąć, bo przed oczami stawały mu dręczące wizje więzienie słownik.
Czym jest Wichura:
Od czego zależy Szalejąca wichura pozrywała dachy okolicznych budynków.; Złamałeś różę, nim wichura pozbawiła ją liści. - [Gotthold Ephraim Lessing więzienie czym jest.

Czym jest Więzienie znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: