Co to jest Wietrzeć. Czym jest Wapienna skała błyskawicznie wietrzeje\. wietrzeje, wietrzeją.

Wietrzeć co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wietrzeć

Co to jest WIETRZEĆ: wietrzeje, wietrzeją, wietrzał: Napij się, proszę, ponieważ ta nalewka prędko wietrzeje. Wapienna skała błyskawicznie wietrzeje

Definicja Wygiąć:
Co to jest wygnę, wygniesz, wygną, wygnijcie, wygiął, wygięła, wygięli, wygiąwszy, wygięty: Wygiąć kawałek blachy na karoserię samochodu. Akrobata wygiął tułów, przygotowując się do wykonania salta wietrzeć.
Definicja Wypisać:
Co to jest wypiszą, wypisz, wypiszcie: Doktor wypisał mu zaświadczenie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy. Wypisać długopis. Postanowiła wypisać dziecko ze szkoły. Ordynator wypisał pacjenta wietrzeć.
Definicja Wyzwolić:
Co to jest wyzwolę, wyzwolą, wyzwólcie: Armia Czerwona wyzwoliła Warszawę w styczniu 1945 roku.; Trzeba wyzwolić się ze strachu bogów i zgonu. - [Epikur wietrzeć.
Definicja Wejście:
Co to jest przy kluczowym wejściu do parku. Wejście kuchenne (lub: Wejście od kuchni). Auto zatrzymał się przy wejściu do budynku. Wejście do mieszkania utrudniały stojące w korytarzu meble. Wejście bezpłatne wietrzeć.
Definicja Ważyć:
Co to jest ważę, ważą, ważcie: Ekspedientka ważyła wyrób na wadze. Ważyła każde jego wyraz. Ważył w sobie każdą decyzję. Przesyłka waży niespełna siedem kilogramów. Jego recenzja może ważyć w tej kwestii wietrzeć.

Czym jest Wietrzeć znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: