Co to jest Wiek. Czym jest Jeanne Moreau]\. - [Alfons Karr]; Wiek nie chroni przed miłością, lecz.

Wiek co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wiek

Co to jest WIEK: W ubiegłym wieku miały miejsce dwie wojny światowe. Start dwudziestego wieku zaowocował odkryciami w dziedzinie fizyki cząstek elementarnych. W połowie minionego wieku światem rządziły dwa potężne imperia. Na przełomie XX i XXI wieku Polska weszła do struktur NATO. Wiek szesnasty to wiek odrodzenia i oświecenia. Dwudziesty wiek przejdzie do historii jako wiek ogromnych odkryć. Wiek pary. Od wieków nasi ojcowie uprawiali rolę. Poprzez wieki nic się nie zmieniło. Czekał na nią całe wieki. Dziecięcy wiek. Młody wiek. Dojrzały wiek. Męski wiek. Średni wiek. Podeszły wiek. Późny wiek. Wiek przedszkolny. Wiek szkolny. Wiek poborowy. To był człowiek w sile wieku. Z wiekiem spoważniejesz i zrozumiesz sporo rzeczy.; cielęcy wiek; wiek balzakowski; wiek matuzalemowy - [Matuzalema]; Wiek dojrzały rozpoczyna się wtedy, kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, iż jednak wszystkiego nie wie. - [Alfons Karr]; Wiek nie chroni przed miłością, lecz miłość chroni przed upływem czasu. - [Jeanne Moreau]

Co znaczy Wyspać Się:
Porównanie się, wyśpijcie się: Wyspałem się za wszystkie czasy. Wreszcie będę mógł się porządnie wyspać. Wyspali się po trudach podróży. Przed ciężką robotą warto się dobrze wyspać.; Jak sobie pościelesz, tak wiek co znaczy.
Krzyżówka Wścibić:
Dlaczego wścibię, wścibią, wścibcie ´wetknąć´: Wścibił nos w książkę.; wścibiać/wścibić własne trzy grosze wiek krzyżówka.
Co to jest Wrąb:
Jak lepiej Belka z głębokimi wrębami wiek co to jest.
Słownik Wielkopolska:
Kiedy dzielnica Polski´, Wielkopolanin, Wielkopolanka, wielkopolski: Mieszkać w Wielkopolsce. Walki o Wielkopolskę; stworzenie wielkopolskie, wielkopolski gród, lecz: Wielkopolski Park Narodowy, Nizina wiek słownik.
Czym jest Wbrew:
Od czego zależy czemuś, komuś): Postępujesz wbrew regulaminowi. Nigdy nie postąpię wbrew twojej woli. Wyjechał w Tatry wbrew woli rodziców. Robił to trochę wbrew sobie wiek czym jest.

Czym jest Wiek znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: