Co to jest Wchłaniać. Czym jest Rozrastające się miasto wchłonęło leżącą opodal wieś\. wchłaniam.

Wchłaniać co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wchłaniać

Co to jest WCHŁANIAĆ: wchłaniam, wchłaniają, wchłaniajcie: Nowoczesne odkurzacze bardzo precyzyjnie wchłaniają rozmaite paprochy. Rozrastające się miasto wchłonęło leżącą opodal wieś

Co znaczy Wszelki:
Porównanie uwzględniał jakichkolwiek usprawiedliwień. Zostawiła mu na wszelaki wypadek swój numer telefonu. Za wszelaką cenę chciał odzyskać skradzione elementy. Wyszedł i wszelaki ślad po nim zaginął wchłaniać co znaczy.
Krzyżówka Wszechmocny:
Dlaczego Wszechmocny Bóg. Wszechmocni cesarze rzymscy wchłaniać krzyżówka.
Co to jest Wymóg:
Jak lepiej Sprostać wymogom egzaminu. Odpowiadać wymogom pracodawcy. Spełniać obowiązki przepisu. Nie spełniać jakiegoś wymogu. Nie zgadzać się z uciążliwym wymogiem dozorcy wchłaniać co to jest.
Słownik Wypłukać:
Kiedy wypłuczcie: Wypłukał gardło naparem z rumianku. Wypłukała bieliznę z proszku. Wypłukał ubłocone kalosze pod bieżącą wodą. Wypłukała włosy wywarem z ziół. Deszcze wypłukały piasek z chodnika. Wody wchłaniać słownik.
Czym jest Wataha:
Od czego zależy ´oddział zbrojny; stado wilków albo dzików´: Rozboje kozackich watah. Donosić o grasującej w pobliżu watasze wilków (lub: Donosić o grasującej w pobliżu wataże wilków wchłaniać czym jest.

Czym jest Wchłaniać znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: