Co to jest Wał. Czym jest Mieszkańcy okolicznych wsi usypali wały na wypadek wystąpienia pobliskiej.

Wał co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wał

Co to jest WAŁ: Zamiana wału korbowego w silniku. Wał przeciwpowodziowy usypany z ziemi i kamieni. Mieszkańcy okolicznych wsi usypali wały na wypadek wystąpienia pobliskiej rzeki z koryta; wały obronne, lecz: Wały Chrobrego, Wał Trzebnicki, Wał Zielonogórski

Co znaczy Wyskakiwać:
Porównanie wyskakują, wyskakujcie: Niebezpiecznie jest wyskakiwać z pędzącego pociągu. Płochliwe zwierzęta wyskakiwały z lasu na szosę.; wyskakiwać/wyskoczyć ze skóry; wyskoczyć/wyskakiwać jak spod ziemi wał co znaczy.
Krzyżówka Wyssać:
Dlaczego wyssę, wyssą, wyssij, wyssijcie: Wyssał sok z grejpfruta. Cała ta historia była wyssana z palca. Wyssać mleko z piersi matki.; wyssać (coś) z mlekiem matki; wyssać (coś) z palca wał krzyżówka.
Co to jest Wór:
Jak lepiej Przyniósł z piwnicy wór kartofli. Wrzucić coś do wora. Trzymać ziarno w parcianym worze. Szycie wielkich worów.; Wór próżny nie stoi prosto wał co to jest.
Słownik Wyczerpujący:
Kiedy Wyczerpujący marsz. Wyczerpująca wędrówka.; Mówcy powinni mieć na względzie nie tylko to, aby wyczerpać temat, lecz również aby nie wyczerpać słuchaczy. - [Winston Churchill wał słownik.
Czym jest Wichura:
Od czego zależy Szalejąca wichura pozrywała dachy okolicznych budynków.; Złamałeś różę, nim wichura pozbawiła ją liści. - [Gotthold Ephraim Lessing wał czym jest.

Czym jest Wał znaczenie w Słownik pisownia W .

  • Dodano:
  • Autor: