Co to jest Się Urodzić. Czym jest góra urodziła mysz; urodzony w niedzielę; w czepku urodzony.

Urodzić Się co to jest

Czy przydatne?

Definicja Się Urodzić

Co to jest URODZIĆ SIĘ: urodzę się, urodzą się, urodźcie się (lub: uródźcie się), urodził się, urodzili się: Po kilku latach małżeństwa urodziła mu syna. Wziął na ręce niedawno urodzone dziecko. Dziecko na szczęście urodziło się zdrowe. Urodził się im syn. Pszenica urodziła. Zboża w tym roku słabo urodziły.; góra urodziła mysz; urodzony w niedzielę; w czepku urodzony

Definicja Uwolnić:
Co to jest uwolnię, uwolnią, uwolnijcie: Uwolnił swoich towarzyszy z więzów. Chciał uwolnić własną rękę z krępującego uścisku. Uwolnij mnie, proszę, z danego słowa. Uwolnił się wreszcie od przykrego towarzystwa urodzić się.
Definicja Umundurowanie:
Co to jest blm: Umundurowanie policji. Umundurowanie wojska. Umundurowanie straży miejskiej. Szycie nowoczesnego umundurowania dla polskich policjantów urodzić się.
Definicja Ulżyć:
Co to jest ulżę, ulżą, ulżyjcie: Jak mogę ulżyć twoim cierpieniom? Chcąc jej ulżyć, wziął od niej plecak. Wybrał się na dyskotekę po to, tak aby aczkolwiek trochę sobie ulżyć urodzić się.
Definicja Uzmysłowić:
Co to jest uzmysłowię, uzmysłowią, uzmysłów, uzmysłówcie: Uzmysłowić komuś grożące niebezpieczeństwo urodzić się.
Definicja Ułan:
Co to jest ´żołnierz lekkiej kawalerii´, ułański: Służyć w ułanach. Szarża walecznych ułanów. Szabla, lanca ułańska. Poczynał sobie z iście ułańską fantazją.; Ułana ostrogi grzeją urodzić się.

Czym jest Się Urodzić znaczenie w Słownik pisownia U .

  • Dodano:
  • Autor: