Co to jest Spostrzec. Czym jest Kazimierz Przerwa-Tetmajer]\. ); Pierwszą właściwością głupiego to.

Spostrzec co to jest

Czy przydatne?

Definicja Spostrzec

Co to jest SPOSTRZEC: spostrzegę, spostrzeżesz, spostrzegą, spostrzeż, spostrzeżcie, spostrzegłszy, spostrzeżony: Spostrzegł w księgarni nową, interesującą książkę. Dopiero teraz spostrzegł, iż popełnił wobec niej sporą gafę. Spostrzegła, iż jest już późno.; ani się - [obejrzeć] spostrzec (a...); nawet się nie - [obejrzeć] spostrzec (a...); Pierwszą właściwością głupiego to jest, iż nie spostrzega własnej głupoty. - [Kazimierz Przerwa-Tetmajer]

Definicja Szpalta:
Co to jest wierszy, stanowiąca kolumnę albo jej część; strony czasopisma, książki z wydrukowanej na nim tekstem; próbna odbitka korektorska´: Szpalty gazet. Zapełnić całą gazetową szpaltę swoim artykułem spostrzec.
Definicja Subtelny:
Co to jest łagodny; oględny, wyszukany; delikatny´: Subtelny słuch. Subtelny człowiek. Subtelna aluzja. Subtelny dowcip. Jej subtelne rysy upodabniały ją do posągów antycznych bogiń. Subtelny odcień jakiegoś spostrzec.
Definicja Software:
Co to jest wym. softłer] ´oprogramowanie komputerowe´ ndm (lub: m): Zmieniać się software´em spostrzec.
Definicja Sojusz:
Co to jest związek´: Sojusz z państwami zrzeszonymi w NATO. Uczestnicy sojuszu wojskowego. Zawrzeć sojusz. Zerwać sojusz. Polityczne sojusze.; Niemal każdy geniusz sprawia, że miernoty natychmiast zawierają spostrzec.
Definicja Snob:
Co to jest bezkrytycznie naśladujący sposób bycia, poglądy i tym podobne ludzi, którzy mu jakoś imponują; człowiek popisujący się swymi powierzchownymi wiadomościami w modnej dziedzinie´: Zyskać opinię snoba spostrzec.

Czym jest Spostrzec znaczenie w Słownik pisownia S .

  • Dodano:
  • Autor: