Co to jest Spojrzeć? Czym jest zobacz spoglądać; spojrzeć (komuś) w oczy; spojrzeć prawdzie w oczy.

Spojrzeć co to jest

Czy przydatne?

Definicja Spojrzeć

Co to jest SPOJRZEĆ: spojrzę, spojrzymy, spojrzą, spójrz (lub: spojrzyj), spójrzcie (lub: spojrzyjcie), spojrzał, spojrzeli: Spojrzał ze zniecierpliwieniem po sali. Spojrzała na nas poprzez grube szkła okularów. Spójrz mi prosto w oczy! Dozorca spojrzał z ukosa na grupkę niesfornych dzieciaków. zobacz spoglądać; spojrzeć (komuś) w oczy; spojrzeć prawdzie w oczy

Definicja Srogi:
Co to jest Srogie prawo. Srogi zwierzchnik. Spotkała go sroga kara za popełnione przestępstwa. Na dworze trzymał srogi mróz. Meteorolodzy zapowiadają w tym roku srogą zimę SPOJRZEĆ.
Definicja Sparodiować:
Co to jest ´ośmieszył´, sparodiuję, sparodiują, sparodiujcie: Znani satyrycy sparodiowali w noworocznej szopce w najwyższym stopniu znanych polskich polityków SPOJRZEĆ.
Definicja Stygnąć:
Co to jest stygnął), stygła: Chodź i jedz, ponieważ zupa ci stygnie! Zaparzona herbata stygła już od pół godziny. Jej uczucie do narzeczonego etapowo stygło. Krew stygła w jego żyłach.; Bez Cerery i Bachusa SPOJRZEĆ.
Definicja Sprawdzać:
Co to jest sprawdzajcie: Policjanci sprawdzali stan techniczny autokarów wycieczkowych. Kontrolerzy sprawdzali ważność biletów. Sprawdź, czy wszystko ze sobą zabrałeś.; sprawdzać po kątach; Złoto sprawdzamy w SPOJRZEĆ.
Definicja Słonowodny:
Co to jest Ryby słonowodne SPOJRZEĆ.

Czym jest Spojrzeć znaczenie w Słownik pisownia S .

  • Dodano:
  • Autor: