Co to jest Rozpiąć. Czym jest Rozepnij śpiwór\. Było tak ciepło, iż rozpiął kurtkę i ściągnął.

Rozpiąć co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rozpiąć

Co to jest ROZPIĄĆ: rozepnę, rozepniesz, rozepną, rozepnijcie, rozpiął, rozpięła, rozpięli, rozpiąwszy, rozpięty: Rozpięła bluzkę i położyła ją na krześle. Było tak ciepło, iż rozpiął kurtkę i ściągnął szalik. Rozepnij śpiwór

Definicja Rozdzierać:
Co to jest ´rozerwać; głośno krzyknąć´, rozdzieram, rozdzierają, rozdzierajcie: Tygrys bengalski rozdziera ciało swojej ofiary pazurami. Przestań rozdzierać gębę na całą okolicę!; rozdzierać szaty (nad czymś rozpiąć.
Definicja Rondo:
Co to jest ´kolisty plac, od którego rozchodzą się promieniście ulice albo drogi´: U wylotu alei widać było rondo; rondo Waszyngtona rozpiąć.
Definicja Reklama:
Co to jest informacji o towarach; napisy, ogłoszenia i tym podobne wykorzystywane temu celowi´: Reklama telewizyjna. Reklama handlowa. Zamieścić własną reklamę w prasie. Reklama sprzętu elektronicznego. Reklamy rozpiąć.
Definicja Rozdwoić (Się):
Co to jest rozdwoję, rozdwoisz, rozdwoją (się), rozdwójcie (się): Rozdwoić tabliczkę czekolady. Ekipa turystów rozdwoiła się: część poszła na zakupy, a cześć do muzeum. Zaraz za miastem droga się rozdwajała rozpiąć.
Definicja Rzemiosło:
Co to jest o charakterze przemysłowym´: Uczyć się rzemiosła. Pracować w rzemiośle. Trudnić się rzemiosłem. Uprawiać rzemiosło.; Każdy w swoim rzemiośle biegły.; Miłość, która jest najprzyjemniejszym zajęciem rozpiąć.

Czym jest Rozpiąć znaczenie w Słownik pisownia R .

  • Dodano:
  • Autor: