Co to jest Rockandrollowy. Czym jest rokendrollowy] ´w odniesieniu rock and rolla´: Rockandrollowy.

Rockandrollowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rockandrollowy

Co to jest ROCKANDROLLOWY: [wym. rokendrollowy] ´w odniesieniu rock and rolla´: Rockandrollowy taniec, rockandrollowi muzycy

Definicja Republika:
Co to jest państwowego, gdzie władza wybierana jest poprzez ogół obywateli; kraj mające taki ustrój´: Francja jest republiką. Ogłosić republikę. Proklamować utworzenie republiki, lecz: Republika Czeska ROCKANDROLLOWY.
Definicja Rozsunąć:
Co to jest rozsunę, rozsuniesz, rozsuną, rozsuńcie, rozsunął, rozsunęła, rozsunęli, rozsunąwszy, rozsunięty: Rozsunął kotarę i zajrzał do pokoju ROCKANDROLLOWY.
Definicja Rozszyfrować:
Co to jest rozszyfrują, rozszyfrujcie: Polscy matematycy pomogli rozszyfrować niemieckie komunikaty w trakcie II wojny światowej. Siedząc w ostatniej ławce, nie potrafił rozszyfrować, co pisze na tablicy ROCKANDROLLOWY.
Definicja Realizacja:
Co to jest czegoś w życie´: Realizacja planu powiodła się w pełni. Realizacja jego zamierzeń napotykała liczne trudności. Realizacja tych zadań wydaje się niemożliwa. Trwają prace nad realizacją filmu. Nasz ROCKANDROLLOWY.
Definicja Rum:
Co to jest ´napój alkoholowy´ blm: Butelka rumu. Rozsmakować się w rumie. Kupować rum w Czeskim Cieszynie. Herbata z rumem ROCKANDROLLOWY.

Czym jest Rockandrollowy znaczenie w Słownik pisownia R .

  • Dodano:
  • Autor: