Co to jest Reklama? Czym jest Giorgio di Chirico]\. Brzmi ona: prowokacja plus reklama\. ; Formuła.

Reklama co to jest

Czy przydatne?

Definicja Reklama

Co to jest REKLAMA: ´rozpowszechnianie informacji o towarach; napisy, ogłoszenia i tym podobne wykorzystywane temu celowi´: Reklama telewizyjna. Reklama handlowa. Zamieścić własną reklamę w prasie. Reklama sprzętu elektronicznego. Reklamy krzyczały z billboardów. Pozywając naszą firmę do sądu, robisz nam darmową reklamę. Robić coś dla reklamy. Jego osoba jest reklamą proszku do prania. Nie ulec nachalnej reklamie. Obejrzeć ciekawą reklamę w telewizji. Reklama dźwignią handlu.; Formuła sztuki nowoczesnej stała się bardzo uproszczona. Brzmi ona: prowokacja plus reklama. - [Giorgio di Chirico]

Definicja Rozdroże:
Co to jest ´rozwidlenie dróg´: Znaleźć się na rozdrożu REKLAMA.
Definicja Raczej By:
Co to jest Poczekajmy jeszcze chwilę - przypuszczam, iż raczej aby zadzwoniła, gdyby nie mogła przyjść REKLAMA.
Definicja Rad:
Co to jest miłym gościom. Był rad zmianom, które wprowadzono w jego zakładzie pracy. Była porada za każdym wspólnie, kiedy mogła się z nim zobaczyć. Był nadzwyczajnie z siebie rad. Rad dziadka zawsze słuchał REKLAMA.
Definicja Rzednąć:
Co to jest rzednie, rzedną, rzednął (lub: rzedł), rzedła: Z wiekiem nie wszystkim ludziom rzedną włosy.; zrzedła/rzednie (komuś) mina REKLAMA.
Definicja Rzymskokatolicki:
Co to jest rzymskiego (łacińskiego) Kościoła katolickiego; należący do tego Kościoła´ (skróty: rz.-kat., rzym.-kat.): Rzymskokatoliccy księża. Kościół rzymskokatolicki. Wyznanie rzymskokatolickie REKLAMA.

Czym jest Reklama znaczenie w Słownik pisownia R .

  • Dodano:
  • Autor: