Co to jest Przejść. Czym jest zobacz przechodzić; przejść do historii; ciarki (kogoś.

Przejść co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przejść

Co to jest PRZEJŚĆ: przejdę, przejdziesz, przejdą, przejdźcie, przeszedł, przeszła, przeszli, przeszedłszy: Przeszedł jeszcze parę kilometrów i usiadł wyczerpany pod drzewem. Partyzanci przeszli rzekę w bród. Uczniowie przeszli bezpiecznie ruchliwą ulicę (lub: poprzez ulicę). Nad miastem przeszła straszna burza. Poprzez okolicę przeszedł huragan. Przeszło mi poprzez głowę, iż mógłbyś jej pomóc w nauce. Przeszło mu poprzez myśl, iż jest już za późno na takie rozmowy. Słowa przeprosin z trudem przeszły mu poprzez gardło. Bardzo ciężko przechodził grypę. Przeszła w życiu różne koleje losu. Korespondencja musi przejść poprzez dziennik. Przeszedł poprzez piekło udręki. Te wydarzenia przejść już do historii. Uczeń nie przeszedł do następnej klasy na skutek znacznej liczby opuszczonych lekcji. Nauczycielka przeszła na wcześniejszą emeryturę. Oficer przeszedł w stan spoczynku. Po zgonu rodziców dorobek przeszedł na dzieci. Poczuła, jak ciarki przechodzą jej po plecach. zobacz przechodzić; przejść do historii; ciarki (kogoś) przechodzą/przeszły; przejść (komuś) koło nosa; przejść (czyjeś) najśmielsze oczekiwania; przejść poprzez ucho igielne; przejść/przechodzić (nad czymś) do porządku dziennego; przejść/przechodzić (komuś) poprzez gardło; przejść/przechodzić Rubikon; władza przeszła/przechodzi w (czyjeś) ręce; rządy przeszły/przechodzą w (czyjeś) ręce

Co znaczy Pomurować:
Porównanie pomuruję, pomurują, pomurujcie: Pomurować niejeden budynek. Teraz trochę tu pomuruję, a później pomogę ci w wyrabianiu zaprawy przejść co znaczy.
Krzyżówka Podkochiwać Się:
Dlaczego podkochuję się, podkochują się: Będąc jeszcze uczennicą, podkochiwała się w jednym w pewnym przystojnym aktorze. Nikomu nic nie mówiąc, podkochiwał się w swojej koleżance z pracy przejść krzyżówka.
Co to jest Pochlebca:
Jak lepiej m odm. jak ż: Zyskać opinię pochlebcy. Podszepty interesownych pochlebców.; Kto słucha pochlebcę, mądry być nie chce.; Miłość swoja jest najwspanialszym z pochlebców. - [François de La Rochefoucauld przejść co to jest.
Słownik Papeteria:
Kiedy ´komplet kopert i papierów listowych´: Kupić ozdobna papeterię. Kilka kolorowych papeterii przejść słownik.
Czym jest Pojazd:
Od czego zależy Pracownicy stacji diagnostycznej uznali pojazd za zdatny do jazdy. Policjanci kontrolowali wszystkie pojazdy - bezwzględnie na to, czy były to samochody osobowe czy autobusy przejść czym jest.

Czym jest Przejść znaczenie w Słownik pisownia P .

  • Dodano:
  • Autor: