Co to jest Program. Czym jest Jiři Suchy]\. ; gwóźdź programu; Niewierność - zmiana w programie.

Program co to jest

Czy przydatne?

Definicja Program

Co to jest PROGRAM: Program telewizyjny na nadchodzący tydzień. Program pierwszy. Program drugi. Program regionalny. Program kin i teatrów. Bogaty program imprez rozrywkowych. Program sesji naukowej. Program zawodów sportowych. Program zajęć szkolnych. Nauczyciel prowadził lekcje fizyki odpowiednio z obowiązującym programem nauczania. Nastawić telewizor na jakiś program. Członkowie rządu zaprojektowali program naprawy państwie. Nastawić pralkę na jakiś program. Szukał pilotem jakichś interesujących programów dla młodzieży. Chłopcy wymieniali się ciekawymi programami komputerowymi. Tego programu nie można uruchomić na twoim komputerze. Sprawdzić dyskietkę programem antywirusowym.; gwóźdź programu; Niewierność - zmiana w programie, która nie bywa zastrzeżona. - [Jiři Suchy]

Definicja Podziałać:
Co to jest podziałają, podziałajcie: Sugestywna reklama momentalnie podziałała na klientów. W celu otrzymania tego związku chemicznego należy podziałać na sodę toksyczną substancją.; podziałać (na kogoś) jak program.
Definicja Podroby:
Co to jest ´nadające się do spożycia narządy wewnętrzne zwierząt - na przykład serce, płuca, wątroby, również ogony, nogi i tym podobne´ blp: Sprzedaż podrobów program.
Definicja Podbić:
Co to jest podbijcie: Książę Witold podbił Żmudź. Swoim występem podbiła nasze serca. Krawiec podbił mi ten płaszcz futrzaną podpinką. zobacz podbijać; podbijać (komuś) bębenka; podbijać/podbić świat program.
Definicja Połóg:
Co to jest ´moment poporodowy; dawniej również: poród´: W momencie połogu jej mąż troskliwie się nią opiekował. Już wydobrzała po połogu i mogła się zająć prowadzeniem domu program.
Definicja Pleść (Się):
Co to jest plotą (się), plećcie, plótł (się), plotła (się), pletli, pleciony: Pleść włosy w warkocz. Pleść wianki. Pleść wiklinowe kosze. Nie wszystkie pasożytnicze rośliny plotą się dookoła drzew. Pleść program.

Czym jest Program znaczenie w Słownik pisownia P .

  • Dodano:
  • Autor: