Co to jest Program. Czym jest Jiři Suchy]\. ; gwóźdź programu; Niewierność - zmiana w programie.

Program co to jest

Czy przydatne?

Definicja Program

Co to jest PROGRAM: Program telewizyjny na nadchodzący tydzień. Program pierwszy. Program drugi. Program regionalny. Program kin i teatrów. Bogaty program imprez rozrywkowych. Program sesji naukowej. Program zawodów sportowych. Program zajęć szkolnych. Nauczyciel prowadził lekcje fizyki odpowiednio z obowiązującym programem nauczania. Nastawić telewizor na jakiś program. Członkowie rządu zaprojektowali program naprawy państwie. Nastawić pralkę na jakiś program. Szukał pilotem jakichś interesujących programów dla młodzieży. Chłopcy wymieniali się ciekawymi programami komputerowymi. Tego programu nie można uruchomić na twoim komputerze. Sprawdzić dyskietkę programem antywirusowym.; gwóźdź programu; Niewierność - zmiana w programie, która nie bywa zastrzeżona. - [Jiři Suchy]

Definicja Prawdziwy:
Co to jest prawdziwych brylantów. Poznać czyjeś prawdziwe oblicze. Czerpać z czegoś prawdziwą przyjemność.; Istnieją tylko dwa typy wiedzy: wiedza prawdziwa, której źródłem jest rozum, i wiedza nieprawdziwa program co to jest.
Definicja Pot:
Co to jest gruczołów potowych´: Pracował tak intensywnie, iż całą koszulę miał mokrą od potu. Ze strachu był cały zlany zimnym później. W pocie czoła zarabiał na własne utrzymanie. Siódme poty biją na kogoś program definicja.
Definicja Presja:
Co to jest ´nacisk´ blm: Presja fizyczna. Presja moralna. Dostępny polityk nie uległ presji dziennikarzy. Recenzja publiczna wywierała presję na ministra finansów, by ten ustąpił program co znaczy.
Definicja Podeschnąć:
Co to jest podeschnę, podeschną, podeschnijcie: Aleja nieco podeschła po deszczu. Pranie podeschło na słońcu. zobacz podsychać program słownik.
Definicja Prapremiera:
Co to jest przedstawienie utworu scenicznego albo publiczne wyświetlenie filmu po raz pierwszy na świecie a. w jakimś państwie´: Wczoraj odbyła się uroczysta prapremiera długo oczekiwanego poprzez publiczność program znaczenie.

Czym jest Program znaczenie w Słownik pisownia P .

  • Dodano:
  • Autor: