Co to jest Popis. Czym jest dawać/dać (komuś) pole do popisu; mieć - [znaleźć] pole do popisu.

Pop co to jest

Czy przydatne?

Definicja Popis

Co to jest POPIS: Popis zręczności. Popisy gimnastyczne. Popisy artystyczne uczniów miejscowej szkoły. Popisy taneczne młodzieży uczęszczającej na kurs tańca towarzyskiego. Rodzice uczestniczyli w popisie gry na skrzypcach przygotowanym poprzez ich pociechy.; dawać/dać (komuś) pole do popisu; mieć - [znaleźć] pole do popisu

Definicja Purpura:
Co to jest ´kolor ciemnoczerwony z fioletowym odcieniem´: Kardynał w purpurze. Przywdziać purpurę. Patrzeć na purpurę zachodzącego słońca popis.
Definicja Półtora:
Co to jest Półtora kilograma. Półtora litra. Wypił półtorej szklanki soku pomarańczowego. Przejechali ledwie półtorej mili, po czym auto odmówił im dalszej jazdy. Przyjechał tutaj przed półtora rokiem na ferie popis.
Definicja Przytwierdzić:
Co to jest ´przymocować; przyznać komuś rację´, przytwierdzę, przytwierdzą, przytwierdź, przytwierdźcie: Stolarz przytwierdził nogi do blatu stołu popis.
Definicja Półwysep:
Co to jest skrót: płw.): Półwysep Hel, półwysep Labrador, lecz: Półwysep Apeniński, Półwysep Bałkański, Półwysep Pirenejski popis.
Definicja Płótno:
Co to jest Szare, zgrzebne płótno. Wzór na płótnie. Rysownik przeniósł na płótno wizerunek życia w przedwojennej Warszawie. Widząc, co się dzieje, zbladł jak płótno popis.

Czym jest Popis znaczenie w Słownik pisownia P .

  • Dodano:
  • Autor: