Co to jest Polecić? Czym jest Polecił nam swój pokój, abyśmy od czasu do czasu zajrzeli i podlali.

Polecić co to jest

Czy przydatne?

Definicja Polecić

Co to jest POLECIĆ: ´nakazać komuś wykonanie czegoś; przedstawić coś w korzystnym świetle; powierzyć coś czyjejś opiece´, polecę, polecą, polećcie, polecił, polecili: Dyrektor polecił nauczycielkom zebrać dzieci przed szkołą. Doktor polecił choremu zażywać leki. Znajomy polecił mi ciebie jako doskonałego fachowca. Moja siostra poleciła mi tę książkę. Poleciła mi własną koleżankę na nauczyciela geografii. Polecili własne dzieci opiece teściów. Polecił nam swój pokój, abyśmy od czasu do czasu zajrzeli i podlali kwiaty

Definicja Prawy:
Co to jest stronie niż ta, gdzie jest serce; uczciwy, szlachetny´: Od niewygodnej pozycji, w jakiej spał, zdrętwiała mu prawa ręka. Jeżdżąc na nartach, nagle upadła i złamała prawą nogę. W prawej ręce trzymał POLECIĆ.
Definicja Przeprawiać Się:
Co to jest przeprawiam się, przeprawiają się, przeprawiajcie się: Żołnierze przeprawiali się amfibiami poprzez zalane łąki, by uratować odciętych od świata powodzian POLECIĆ.
Definicja Parter:
Co to jest Całe życie mieszkał na parterze. Do tego mieszkania na parterze wdarli się złodzieje. Winda stała między parterem a pierwszym piętrem.; sprowadzić (kogoś) do parteru POLECIĆ.
Definicja Parlament:
Co to jest państwowej´: Parlament dwuizbowy. Posiedzenie parlamentu trwało do późnych godz. nocnych. Zasiadać w parlamencie. Już po raz drugi kandydował do parlamentu. Prezydent rozwiązał parlament, który nie POLECIĆ.
Definicja Przekształcenie:
Co to jest Sporo matematycznych przekształceń POLECIĆ.

Czym jest Polecić znaczenie w Słownik pisownia P .

  • Dodano:
  • Autor: