Co to jest Podziurawić. Czym jest Majsterkując w kuchni, nieopatrznie podziurawił wykładzinę.

Podziurawić co to jest

Czy przydatne?

Definicja Podziurawić

Co to jest PODZIURAWIĆ: podziurawię, podziurawią, podziuraw, podziurawcie: W trakcie obławy na niebezpiecznych przestępców policjanci podziurawili kulami drewnianą ścianę baraku. Majsterkując w kuchni, nieopatrznie podziurawił wykładzinę

Definicja Pożółknąć:
Co to jest pożółknie, pożółkną, pożółknął (lub: pożółkł), pożółkła, pożółknąwszy (lub: pożółkłszy), pożółknięty: W tym roku liście drzew pożółkły wyjątkowo inicjalnie podziurawić.
Definicja Podobny:
Co to jest swojego ojca. Z wyglądu jest nieco podobny do swojego starszego brata. Lubił sporty ekstremalne: wspinaczka skałkowa, skoki na linie itp.. Była z charakteru i usposobienia podobna do swojej siostry podziurawić.
Definicja Przerzedzić:
Co to jest przerzedzę, przerzedzą, przerzedź, przerzedźcie: Przerzedzić drzewostan. Spojrzała z politowaniem na jego mocno przerzedzoną czuprynę podziurawić.
Definicja Pizza:
Co to jest wym. picca] ´rodzaj potrawy´: Pizza pepperoni. Pizza z sporą ilością żółtego sera, z małymi kawałkami wędliny i z oliwkami. Byli głodni, więc zamówili sobie telefonicznie pizzę podziurawić.
Definicja Podpatrzyć:
Co to jest podpatrzę, podpatrzą, podpatrz, podpatrzcie: Malował z natury: co podpatrzył, zaraz uwieczniał piórem na płótnie. Podpatrzył, jak koledzy uczą się jeździć na rowerach, a w dalszym ciągu sam spróbował podziurawić.

Czym jest Podziurawić znaczenie w Słownik pisownia P .

  • Dodano:
  • Autor: