Co to jest Podolski. Czym jest mieć nogę - [stopę] jak podolski złodziej\. Ziemie podolskie, lecz.

Podolski co to jest

Czy przydatne?

Definicja Podolski

Co to jest PODOLSKI: ´w odniesieniu Podola - krainy hist. na Ukrainie´: Obrona Podola przed turecką nawałnicą. Ziemie podolskie, lecz: Kamieniec Podolski.; mieć nogę - [stopę] jak podolski złodziej

Definicja Powyłączać:
Co to jest kilku maszyn, przerywając kolejno dopływ poruszającej je energii; wyeliminować wielu z jakiejś ekipy´, powyłączam, powyłączają: Na skutek awarii mechanizmu przeciwpożarowego robotnicy powyłączali PODOLSKI.
Definicja Przywieść:
Co to jest jakiegoś miejsca; wywołać coś´, przywiodę, przywiedziesz, przywiodą, przywiedźcie, przywiódł, przywiodła, przywiedli, przywiódłszy, przywiedziony, przywiedzeni: Policjanci przywiedli oskarżonego PODOLSKI.
Definicja Porozumiewawczo:
Co to jest Mrugnął do nas porozumiewawczo PODOLSKI.
Definicja Pięść:
Co to jest pięści. Był tak rozjuszony, iż aż uderzył pięścią w stół. Walka na pięści.; pasować jak pięść do oka - [do nosa]; Jakie to smutne, iż skrzywdzona moralność nie zawsze ma do dyspozycji mocną pięść PODOLSKI.
Definicja Przyswoić:
Co to jest czymś´, przyswoję, przyswoisz, przyswoją, przyswójcie: W przeciągu tygodnia przyswoił sobie znaczącą porcję wiedzy. Przed wyjazdem z państwie przyswoił sobie język plemienia, którego obyczaje PODOLSKI.

Czym jest Podolski znaczenie w Słownik pisownia P .

  • Dodano:
  • Autor: