Co to jest Pochlebca. Czym jest François de La Rochefoucauld]\. ; Miłość swoja jest najwspanialszym.

Pochlebca co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pochlebca

Co to jest POCHLEBCA: m odm. jak ż: Zyskać opinię pochlebcy. Podszepty interesownych pochlebców.; Kto słucha pochlebcę, mądry być nie chce.; Miłość swoja jest najwspanialszym z pochlebców. - [François de La Rochefoucauld]

Definicja Przechył:
Co to jest ´pochylenie´: Przechył statku pochlebca.
Definicja Przestrzeń:
Co to jest otwierała się niezmierna przestrzeń. Brak przestrzeni w centrum miasta bardzo mu doskwierał. Olbrzymie przestrzenie Sahary. Sporo niezagospodarowanych przestrzeni. Pas zieleni ciągnął się na pochlebca.
Definicja Przestroga:
Co to jest przyszłość. Przestroga przed nierozważnym postępkiem. Powiedzieć coś komuś ku przestrodze. Dać komuś cenną przestrogę. Usłuchać życzliwej przestrogi. Udzielić przestrogi. Sporo rodzicielskich pochlebca.
Definicja Pan:
Co to jest rozmawiali przy stoliku (lub: Dwóch panów rozmawiało przy stoliku). Panie doktorze! Panie profesorze! Proszę pana! Pan (nauczyciel) od (języka) polskiego. Jadę na urlop, wie pan - trzeba odpocząć pochlebca.
Definicja Pieścić (Się):
Co to jest pieszczą (się), nie pieśćcie (się): Ależ z niego pieszczoch, nic tylko aby się pieścił i pieścił! Przestań się pieścić ze sobą! Pieścił ten swój referat cały tydzień.; Najokrutniejszy taki, co pieści pochlebca.

Czym jest Pochlebca znaczenie w Słownik pisownia P .

  • Dodano:
  • Autor: