Co to jest Okrągły. Czym jest Kazimierz Górski]\. ; Piłka jest okrągła, a bramki są dwie\. Okrągła.

Okrągły co to jest

Czy przydatne?

Definicja Okrągły

Co to jest OKRĄGŁY: Rozpoznał ją po pucołowatej, okrągłej buzi. Zasiedliśmy przy okrągłym stole. Na biurko leżał jakiś okrągły element. Okrągła rocznica urodzin. Okrągła suma.; Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. - [Kazimierz Górski]

Definicja Orli:
Co to jest ´przym. od: orzeł´: Na skalnym gzymsie mieściło się orle gniazdo. Orle pióra. Przed jego orlim wzrokiem nic się nie skryje. Orli nos okrągły.
Definicja Odbierać:
Co to jest odbierajcie: Właśnie odbieram paczkę na poczcie. Nie odbieraj mi nadziei. Na drugi raz odbierajcie telefon!; Kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera.; Jest się właściwie wiernym tylko w okrągły.
Definicja Optymista:
Co to jest optymistą i wierzył w powodzenie naszej wyprawy. Udawać optymistę. Niepoprawni optymiści.; Należy być optymistą, lecz jednak trzeba liczyć się z niepowodzeniami.; Optymista ogłasza, że żyjemy w okrągły.
Definicja Ogolić (Się):
Co to jest ogolę (się), ogolą (się), ogol (się) (lub: ogól (się)), ogolcie (się) (lub: ogólcie (się)): Przed wyjazdem na urlop ogolił brodę i wąsy. Wypadałoby się ogolić przed pójściem na egzamin okrągły.
Definicja Orbita:
Co to jest wszedł na orbitę okołoziemską. Orbita, po której porusza się elektron wokół jądra atomu. Wejść w orbitę czyichś zainteresowań. Wejść w orbitę czyichś wpływów. Oczy wyszły mu z orbit, kiedy ujrzał okrągły.

Czym jest Okrągły znaczenie w Słownik pisownia O .

  • Dodano:
  • Autor: