Co to jest Odpowiedzialność. Czym jest Odpowiedzialność wobec własnego sumienia\. Odpowiedzialność.

Odpowiedzialność co to jest

Czy przydatne?

Definicja Odpowiedzialność

Co to jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ: blm: Odpowiedzialność materialna. Odpowiedzialność moralna. Zbiorowa odpowiedzialność. Osobista odpowiedzialność. Trzeba mieć poczucie odpowiedzialności za to, co się robi. Biorę to na własną odpowiedzialność. Biorę za ciebie odpowiedzialność. Ponosisz odpowiedzialność za wybryki swoich dzieci! Obarczono mnie odpowiedzialnością za ten wypadek. Cała odpowiedzialność za jego zgon spada na was. Odpowiedzialność za losy chłopca ponoszą jego opiekunowie. Odpowiedzialność za porządek w klasie. Odpowiedzialność karna. Odpowiedzialność sądowa. Odpowiedzialność przed historią. Odpowiedzialność przed Bogiem. Odpowiedzialność wobec własnego sumienia

Definicja Osiadać:
Co to jest osiadam, osiadają, osiadajcie: Kurz błyskawicznie osiada na meblach. Budynek osiada na miękkim gruncie odpowiedzialność.
Definicja Opóźniać (Się):
Co to jest opóźniam, opóźniają (się), opóźniajcie: Piłkarz opóźnia wznowienie gry, tak aby zyskać na czasie. Ten dalekobieżny pociąg często się opóźnia odpowiedzialność.
Definicja Obszerny:
Co to jest ´spory, mający sporą objętość; wyczerpujący; przestronny´: Obszerna kurtka. Obszerna odzież. Na końcu artykułu zamieścił obszerny komentarz. Wynajął sobie obszerne mieszkanie odpowiedzialność.
Definicja Oddział:
Co to jest Dowódca oddziału wojskowego. Pacjent leży na oddziale chirurgicznym. Chorego przeniesiono na oddział intensywnej terapii. Nie wpuścili mnie na oddział zakaźny. Kilka oddziałów banku odpowiedzialność.
Definicja Oliwa:
Co to jest blm: Wytłaczać oliwę z oliwek. Dolać oliwy do lampki.; dolać/dolewać oliwy do ognia; Oliwa (sprawiedliwa) na wierzch wypływa.; Prawda jak oliwa na wierzch wypływa odpowiedzialność.

Czym jest Odpowiedzialność znaczenie w Słownik pisownia O .

  • Dodano:
  • Autor: