Co to jest Odmarznąć. Czym jest zobacz odmarzać\. odmar-znońć], odmarznie, odmarzną, odmarzł (lub.

Odmarznąć co to jest

Czy przydatne?

Definicja Odmarznąć

Co to jest ODMARZNĄĆ: [wym. odmar-znońć], odmarznie, odmarzną, odmarzł (lub: odmarznął), odmarzła, odmarznęli (lub: odmarzli), odmarzłszy, odmarznięty: Filety odmarzły po wyjęciu z zamrażarki. zobacz odmarzać

Definicja Oblać (Się):
Co to jest obleję (się), obleją (się), oblej (się), oblejcie (się), oblali (się) (lub: obleli (się)): Oblał mnie zimną wodą. Oblać egzamin. Ten niezdara oblał się herbatą. zobacz oblewać (się odmarznąć.
Definicja Obszukać:
Co to jest obszukam, obszukają: Policja obszukała na lotnisku podejrzanego mężczyznę. Obszukać kieszenie. zobacz obszukiwać odmarznąć.
Definicja Ochłonąć:
Co to jest ochłonę, ochłoną, ochłońcie, ochłonął, ochłonęła, ochłonęli, ochłonąwszy: Zdążył już nieco ochłonąć z przestrachu. Błyskawicznie ochłonęła z gniewu. Wszedł do zimnej wody, by nieco ochłonąć odmarznąć.
Definicja Odsądzić:
Co to jest ´zaprzeczyć posiadaniu poprzez kogoś talentu albo innych cech dodatnich´, odsądzę, odsądzą, odsądźcie: Odsądził naukowca od prawdziwości wynalazku odmarznąć.
Definicja Ogonek:
Co to jest Szczenięta radośnie merdały ogonkami. Staliśmy w ogonku do kasy po bilety.; Każda pliszka swój ogonek chwali odmarznąć.

Czym jest Odmarznąć znaczenie w Słownik pisownia O .

  • Dodano:
  • Autor: