Co to jest Odbierać. Czym jest Zofia Nałkowska]\. - [Marcel Achard]; Szczęście pozostaje w relacji.

Odbierać co to jest

Czy przydatne?

Definicja Odbierać

Co to jest ODBIERAĆ: odbieram, odbierają, odbierajcie: Właśnie odbieram paczkę na poczcie. Nie odbieraj mi nadziei. Na drugi raz odbierajcie telefon!; Kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera.; Jest się właściwie wiernym tylko w miłości nieszczęśliwej, bo odbiera ona chęć rozpoczynania na nowo. - [Marcel Achard]; Szczęście pozostaje w relacji prostym do tego, co daje się swojej miłości, nie zaś do tego, co się miłości odbiera. - [Zofia Nałkowska]

Definicja Odwieźć:
Co to jest odwiozę, odwieziesz, odwiozą, odwieź, odwieźcie, odwiózł, odwiozła, odwieźli, odwiózłszy, odwieziony: Chorego odwieziono do szpitala. Odwiózł jego bagaż na dworzec. zobacz odwozić odbierać.
Definicja Ósemka:
Co to jest Kreślić ósemki na placu manewrowym. Zawodnik z ósemką na koszulce. Nadjechała ósemka (tramwaj odbierać.
Definicja Odprzymiotnikowy:
Co to jest Rzeczownik odprzymiotnikowy odbierać.
Definicja Odgryźć:
Co to jest odgryzę, odgryziesz, odgryzą, odgryź, odgryźcie, odgryzł, odgryźli, odgryzłszy, odgryziony: Odgryzł kawałek chleba i rzucił go łabędziowi. zobacz odgryzać odbierać.
Definicja Odstrzeliwać:
Co to jest odstrzeliwuję, odstrzeliwują, odstrzeliwujcie: Odstrzeliwać bobry na skutek ich nadmiernego przyrostu naturalnego. Saperzy odstrzeliwują pocisk, który uruchamia kontrolowaną lawinę odbierać.

Czym jest Odbierać znaczenie w Słownik pisownia O .

  • Dodano:
  • Autor: