Co to jest Można. Czym jest Kleobulos]\. - [Ezop]; Z rodzicami można wygrać tylko cierpliwością.

Można co to jest

Czy przydatne?

Definicja Można

Co to jest MOŻNA: Jak można się z tobą skontaktować? Zawsze można na mnie bazować. Czy można przesunąć to krzesło? Nie można robić wszystkiego naraz.; można (z kimś) konie kraść; Nie można ujarzmić narodu, ognia i wody. - [Sofokles]; Nie można żyć szczęśliwie, nie żyjąc godnie, moralnie i uczciwie. - [Epikur]; Prawie wszystko w życiu można zdobyć. Trzeba raczej wybierać. - [Safona]; Boga nie można oszukać. - [Ezop]; Z rodzicami można wygrać tylko cierpliwością. - [Kleobulos]

Definicja Mass Media:
Co to jest ´środki masowego przekazu, jak: telewizja, radio, prasa, Internet´: Działalność polskich mass mediów pozostawia jeszcze sporo do życzenia można.
Definicja Masowy:
Co to jest dużej ekipy ludzi´: Środki masowego przekazu. Broń masowej zagłady. Broń masowego rażenia. Kultura masowa. Masowa produkcja komputerów osobistych. Poprzez cały dzień odbywały się masowe pochody i można.
Definicja Mosiądz:
Co to jest Posążek z mosiądzu można.
Definicja Milion:
Co to jest Grając na giełdzie, stracił przeszło mln złotych. W kasie brak miliona złotych. Okrągły mln złotych przekazał na cele dobroczynne. Powojenna Warszawa liczyła sobie prawie mln mieszkańców. Dwa miliony można.
Definicja Masakra:
Co to jest ´masowy mord´: Wojsko urządziło demonstrantom krwawą masakrę. Gazety donosiły o masakrze strajkujących robotników. Masakry ludności dokonali miejscowi partyzanci można.

Czym jest Można znaczenie w Słownik pisownia M .

  • Dodano:
  • Autor: