Co to jest Gwiazda. Czym jest Konfucjusz]\. - [Harry Anderson]; Niewiedza to noc umysłu, lecz noc.

Gwiazda co to jest

Czy przydatne?

Definicja Gwiazda

Co to jest GWIAZDA: Przyglądali się w milczeniu spadającej gwieździe. Niebo usiane gwiazdami. Firmament gwiazd, lecz: Gwiazda Polarna, Gwiazda Poranna, Gwiazda Wieczorna (nazwy astronomiczne). Uważaj na niego, to łotr spod ciemnej gwiazdy! Chyba urodziłeś się pod niezłą gwiazdą. Poprzez długie lata był gwiazdą estrady.; typ spod ciemnej gwiazdy; zgasła/gaśnie (czyjaś) gwiazda; Gwiazdy gasną przy słońcu.; Nie dbam o gwiazdy, kiedy księżyc świeci.; Nawet głupcy wiedzą, iż nie można dosięgnąć gwiazd, lecz nie powstrzymuje to ludzi mądrych od podjęcia takich prób. - [Harry Anderson]; Niewiedza to noc umysłu, lecz noc bez gwiazd i księżyca. - [Konfucjusz]

Definicja Guzdrać Się:
Co to jest guzdram się (lub: guzdrzę się), guzdrają się (lub: guzdrzą się): Guzdrasz się z tą robotą i guzdrasz GWIAZDA.
Definicja Gorset:
Co to jest ´pas leczniczy unieruchamiający kręgosłup albo go odciążający; część bielizny damskiej´: Gorset ortopedyczny. Gorset gipsowy. Ciasny gorset. Chodzić w gorsecie. Założyli mu gorset. Koronkowy gorset GWIAZDA.
Definicja Geometria:
Co to jest zajmujący się badaniem figur i brył geometrycznych´: Geometria analityczna. Geometria sferyczna. Książka do geometrii. Ćwiczenia z geometrii wykreślnej. Studiować geometrię euklidesową. Geometrie GWIAZDA.
Definicja Gap:
Co to jest ´człowiek bezmyślnie się czemuś przypatrujący´: Akcji ratunkowej przyglądał się tłum rozentuzjazmowanych gapiów. Policjanci odsunęli gapiów od miejsca wypadku GWIAZDA.
Definicja Golonka:
Co to jest ´mięso z tylnej nogi świni´: Zamówić golonkę z piwem GWIAZDA.

Czym jest Gwiazda znaczenie w Słownik pisownia G .

  • Dodano:
  • Autor: